Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Flash
Ανακεφαλαίωση-Επέκταση



17:00 στα Βριλήσσια


Σίγουροι


Duncan21
Flash
Ginobili
Gravedigger
Morfi
korompos
Sacarame (στις 18:00)
TWIsM
Spysta


Αμφίβολοι


air kef
j-kidd13
knickerbocker
pierce21

Λοιπά

Εγώ, ο morfi, και ο digger χρειαζόμαστε μεταφορά στο γήπεδο. Θέλω ΤWIsM στο σταθμό Πεντέλης για να παραλάβει εμένα και όποιον άλλο βολεύεται και spysta στο σταθμό μετρό του Χαλανδρίου για digger και morfi. Ώρα 16:45. Όποιος άλλος θέλει μεταφορά να το γράψει, ανταλλάξτε και κανά τηλέφωνο. Και ξαναλέω, φέρτε μπάλες γιατί παλιότερα σε meeting έχουμε σκάσει 10 μαντράχαλοι και δανειζόμαστε από 15χρονα. Προτίμησα και εγώ Βριλήσσια γιατί όντως Σάββατο με καλό καιρό βρίσκεις ελεύθερη μπασκέτα στο γήπεδο της ΓΑΔΑ όσο εύκολα βρίσκεις γνήσιο εικοσαδόλαρο σε πεζοδρόμιο του Μπρονξ, έντιμο Έλληνα εφοριακό, normal moderator του basketforum κλπ.

Πιθανόν να έχουμε αρκετές guest εμφανίσεις. Θέλω να πάω με Gino για συνεχή P&R και πολύ ξύλο στην άμυνα tongue.gif
j-kidd13
Eγω απλα να τονισω οτι δεν πρεπει να αργσουν οι πρωτοι,γιατι στο καλο γηπεδο,στη μια μπασκετα θα κανουν κλασικα προπονηση τα πιτσιρικια που κανουν καθε Σαββατο,και στο διπλα γηπεδο μαζευονται καμια 50αρια αλλα πιτσιρικια και παιζουν ποδοσφαιρο.....Οποτε οσο νωριτερα παμε,πιανουμε τη γνωστη καλη μπασκετα και ολα κομπλανταν.

(Ναι ειναι πολυ πιθανο να ερθω τελικα... tongue.gif)
T.W.Is.M.
QUOTE(Flash @ Mar 31 2012, 12:10 ) *
Λοιπά

Εγώ, ο morfi, και ο digger χρειαζόμαστε μεταφορά στο γήπεδο. Θέλω ΤWIsM στο σταθμό Πεντέλης για να παραλάβει εμένα και όποιον άλλο βολεύεται και spysta στο σταθμό μετρό του Χαλανδρίου για digger και morfi. Ώρα 16:45. Όποιος άλλος θέλει μεταφορά να το γράψει, ανταλλάξτε και κανά τηλέφωνο. Και ξαναλέω, φέρτε μπάλες γιατί παλιότερα σε meeting έχουμε σκάσει 10 μαντράχαλοι και δανειζόμαστε από 15χρονα. Προτίμησα και εγώ Βριλήσσια γιατί όντως Σάββατο με καλό καιρό βρίσκεις ελεύθερη μπασκέτα στο γήπεδο της ΓΑΔΑ όσο εύκολα βρίσκεις γνήσιο εικοσαδόλαρο σε πεζοδρόμιο του Μπρονξ, έντιμο Έλληνα εφοριακό, normal moderator του basketforum κλπ.

Πιθανόν να έχουμε αρκετές guest εμφανίσεις. Θέλω να πάω με Gino για συνεχή P&R και πολύ ξύλο στην άμυνα tongue.gif


Για τη μεταφορα δεν υπαρχει προβλημα. Φανταζομαι εννοεις στον προαστιακο της Λεωφορου Πεντελης.

QUOTE(Flash @ Mar 31 2012, 12:10 ) *
Προτίμησα και εγώ Βριλήσσια γιατί όντως Σάββατο με καλό καιρό βρίσκεις ελεύθερη μπασκέτα στο γήπεδο της ΓΑΔΑ όσο εύκολα βρίσκεις γνήσιο εικοσαδόλαρο σε πεζοδρόμιο του Μπρονξ, έντιμο Έλληνα εφοριακό, normal moderator του basketforum κλπ.

Πιθανόν να έχουμε αρκετές guest εμφανίσεις. Θέλω να πάω με Gino για συνεχή P&R και πολύ ξύλο στην άμυνα tongue.gif


Εγω που εχω ενα απο τα 3 που ανεφερες μεσα στο σπιτι μου εχω τυχη να βρω μπασκετα στη ΓΑΔΑ??? smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 31 2012, 12:57 ) *
Για τη μεταφορα δεν υπαρχει προβλημα. Φανταζομαι εννοεις στον προαστιακο της Λεωφορου Πεντελης.


Θα χρειαστω και εγω μεταφορικο απο προαστιακο....tongue.gif
morfi
QUOTE(Flash @ Mar 31 2012, 12:10 ) *
Ώρα 16:45.

Ισχύει η ώρα;
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 31 2012, 13:13 ) *
Θα χρειαστω και εγω μεταφορικο απο προαστιακο....tongue.gif


Αρα θα εισαι εκει στις 16.45 να υποθεσω?
Μονο να διευκρινισω σε οσους παρω μαζι οτι θα ερθω μεν απο Χαλανδρι, αλλα θα φυγω απ την αλλη πλευρα της Πεντελης, οποτε το μεταφορικο μεσο υπαρχει μονο για να την αφιξη, οχι για την επιστροφη.
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 31 2012, 13:55 ) *
Αρα θα εισαι εκει στις 16.45 να υποθεσω?
Μονο να διευκρινισω σε οσους παρω μαζι οτι θα ερθω μεν απο Χαλανδρι, αλλα θα φυγω απ την αλλη πλευρα της Πεντελης, οποτε το μεταφορικο μεσο υπαρχει μονο για να την αφιξη, οχι για την επιστροφη.

Ναι εισαι σιγουρος.....Και νωριτερα ισως.....
duncan21
QUOTE(duncan21 @ Mar 16 2012, 15:52 ) *
2-Φέρτε μηχανή για photos γιατί ως γνωστόν:

http://splicd.com/QPHd1A3NOY4/493/496

To αυτό.Εγώ θα έρθω με σακαράκα όπως πάντα αργοπορημένος cool.gif ...

υ.γ Gino ελπίζω να μην έχεις κ@υλες 40.gif γιατί δεν μπορώ να σε κυνηγήσω σήμερα...
Anaz
Oχι ρε π****η ΤΩΡΑ ειδα το τοπικ και βλεπω μεχρι και Flash παρων, κι εχω κανονισει...!! 40.gif
Ginobili
QUOTE(Flash @ Mar 31 2012, 09:10 ) *
Και ξαναλέω, φέρτε μπάλες γιατί παλιότερα σε meeting έχουμε σκάσει 10 μαντράχαλοι και δανειζόμαστε από 15χρονα.

Πιθανόν να έχουμε αρκετές guest εμφανίσεις. Θέλω να πάω με Gino για συνεχή P&R και πολύ ξύλο στην άμυνα tongue.gif

Σήμερα θα έχει πολύ shot.gif torture.gif και 56.gif φίλε μου! biggrin.gif
Θα φέρω μπάλα εγώ πάντως.



QUOTE(duncan21 @ Mar 31 2012, 11:59 ) *
To αυτό.Εγώ θα έρθω με σακαράκα όπως πάντα αργοπορημένος cool.gif ...

υ.γ Gino ελπίζω να μην έχεις κ@υλες 40.gif γιατί δεν μπορώ να σε κυνηγήσω σήμερα...

O Gino και την Kate Beckinsale να π^$^&%$ει όλο το βράδυ,στο γήπεδο πάλι Κ#@^%ες θα έχει... smiley.gif

Υ.Γ Παιδιά,εγώ σκοπεύω να πάω νωρίς πάλι για σιγουριά να πιάσω μπασκέτα,4:30-4:35 να είμαι εκεί. Όποιος θέλει να τον πάρω από τον προαστιακό 4:25 να μου πει.Στείλτε π.μ με κινητό
Gravedigger
εγώ 16:45 θα είμαι μετρό,θα μιλήσω και με Σπύρο.
spysta
QUOTE(Gravedigger @ Mar 31 2012, 13:19 ) *
εγώ 16:45 θα είμαι μετρό,θα μιλήσω και με Σπύρο.

ναι θα μιλησω κ εγω με Σπυρο !! wink.gif
Gravedigger
Όσοι είναι για μετρό ας είναι στο μετρό του Χαλανδρίου κατά τις 16:45-50...Τον morfi και τον korompo τους ξέρω,αν είναι κανένας άλλος ας είναι εκεί εκείνη την ώρα..!
Flash
Ομηρικές μάχες βγαλμένες από την Ιλιάδα το meeting και επιστροφή-Οδύσσεια για εμένα και τον j-kidd13.

Περισσότερα αύριο όταν πειστώ ότι επιβίωσα.

Nuntius
Αρχίζουν τα ωραία. Πείτε μας τις εμπειρίες σας smile.gif
Ginobili
Καταρχάς..βρήκαμε νέο στέκι.Στο παρκάκι της Τούφας μέσα στα δέντρα.Φύγαμε από τα Βριλήσσια μετά από 1 μονό αφού πλακωθήκαμε με κάτι φλωρο-προπονητές της πλάκας που θέλανε να παίξουνε διπλό στα 6χρονα... icon_drunk.gif
Κάθε εμπόδιο σε καλό όμως.Επικό μπάσκετ,μεγάλες παρουσίες,φωτό,ήταν το μεγαλύτερο σε διάρκεια meeting-street basketball.Εγώ,Sacarame,Duncan,Gravedigger,aegeansheed..τελειώσαμε κατά τις 10 παρά...ασταμάτητο μπάσκετ!!!
j-kidd13
Ηρθε η ωρα να εξιστορισω καποια πραγματα.......tongue.gif
Το απογευμα οταν μπηκα στον προαστιακο πηγαινοντας προς Πεντελης,αντικρισα διπλα στην πορτα ενα σκυλο-θυριο,που γαβγιζε και κουφαινε ολο το βαγονι.τον οποιο ο ιδιοκτητης,αρκετα ευσωμος,με το ζορι συγκρατουσε....Μου φανηκε περιεργο το οτι εβαλαν σκυλο σε προαστιακο,αλλα δεν εδωσα σημασια.
Στο τελος φυγαμε νωριτερα,στις 8:50,εγω ο φλας και ο κορομπος με τον Αρη,οπου αφησε εμενα και τον φλας στον προαστιακο της Πεντελης.Σε ολη την διαδρομμη ρωταγα τον Αρη αν ξερει πως θα βγουμε,αν ειμαστε μακρυα απο το σταθμο κλπ,γιατι ημασταν στο οριο να προλαβουμε την αμαξοστοιχεια η οποια θυμομουν οτι φευγει λιγο μετα τις 9....
Φτασαμε στην αποβαθρα 9:04,και διαπιστωσαμε οτι ο προαστιακος ειχε φυγει στις 9:03!!!!! shot.gif (Το μοναδικο πραγμα που στην Ελλαδα δουλευει στην ωρα του.....tongue.gif).
Λεμε,οκ,δεν γ....αι,θα παρουμε το επομενο των 9:30...Ελα ομως που πηγε 9:40 και δεν ειχε περασει τιποτα ακομα....Ωσπου ξαφνικα ξεπροβαλλε στο βαθος ενας σεκιουριτας οποιος μας ειπε οτι δεν εχει αλλο δρομολογιο με κατευθυνση το Κιατο(αυτο που περιμεναμε δηλαδη) λογω εργων,και οτι ο τελευταιος συρμος περασε στις.....9:03!!!
Οποτε εγω και ο φλας πηραμε τον αντιθετο για Δουκ.Πλακεντιας,απο κει πηραμε μετρο μεχρι Μοναστηρακι και μετα ηλεκτρικο........Ωπου στην Ομονοια μπηκε στο βαγονι που ημασταν.....ο τυπος με τον σκυλο που ειχα δει οταν μπηκα στον προαστιακο το απογευμα!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Btw εφτασα πριν μιση ωρα σπιτι,απο τις 9..... smiley.gif
Για το μητινγκ σχολια μετα ή αυριο.....
aegeansheed
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 1 2012, 00:17 ) *
Φτασαμε στην αποβαθρα 9:04,και διαπιστωσαμε οτι ο προαστιακος ειχε φυγει στις 9:03!!!!! shot.gif


laugh.gif
Χαχαχα! Δε μπορώ να κρατηθώ στη σκέψη ότι πολλές φορές από τις 21:04 μέχρι την ώρα που κοιμήθηκες μπορεί να σκέφτηκες "τί τις ήθελε τις χαιρετούρες στο τέλος ο Φλας, τώρα μπορεί να είχαμε προλάβει το τραίνο"

(fyi) ο Φλας χαιρέτησε προσωπικά με χειραψία όλους τους συμπαίκτες και αντιπάλους, εγώ δε φρόντισα να τον καθυστερήσω tongue.gif ρωτώντας τον αν θα ξαναπαίξουμε το επόμενο ΣΚ!!!
morfi
Εγώ θα πω κάτι αλλά δεν θέλω να παρεξηγηθείτε εντάξει; Ρε φίλε, σοβαρά τώρα, δεν χάρηκα καθόλου που ήρθα και έπαιξα μαζί σας. Δεν χάρηκα που ξαναείδα τον Flash, δεν χάρηκα που παίξαμε μπάσκετ, δεν χάρηκα που σας ξαναείδα. Όλοι μου τη δίνατε στα νεύρα και ειδικά αυτός ο jkidd13, πραγματικά μου ήρθε να τον μπουγελώσω. Και τι να πω για τον sacarame και τα μούσια του; Πραγματικά μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. Εύχομαι, μέσα από τη καρδιά μου πάντα, να κλείσει αυτό το σάιτ που λέγεται basketforum. Αυτό μόνο έχω να πω.

Για ένα πράγμα όμως χάρηκα πολύ. Πάρα πολύ. Που ήρθε και μας έδιωξε ο προπονητής. Πολύ το χάρηκα ρε. Μακάρι νας σας διώχνουν από όλα τα γήπεδα που πάτε και παίζεται και μακάρι να τρώτε και ξύλο από πάνω.

Αυτά. Με αγάπη.
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Apr 1 2012, 17:24 ) *
laugh.gif
Χαχαχα! Δε μπορώ να κρατηθώ στη σκέψη ότι πολλές φορές από τις 21:04 μέχρι την ώρα που κοιμήθηκες μπορεί να σκέφτηκες "τί τις ήθελε τις χαιρετούρες στο τέλος ο Φλας, τώρα μπορεί να είχαμε προλάβει το τραίνο"

(fyi) ο Φλας χαιρέτησε προσωπικά με χειραψία όλους τους συμπαίκτες και αντιπάλους, εγώ δε φρόντισα να τον καθυστερήσω tongue.gif ρωτώντας τον αν θα ξαναπαίξουμε το επόμενο ΣΚ!!!


Αααααα.....Τωρα το θυμηθηκα αυτο....Καιγομασταν να προλαβουμε και 3 μαντραχαλοι περιμεναμε την ηρεμη και αταραχη κουβεντουλα σου με τον Γιαννη....Παλι καλα που δεν αναλυσατε και την κριση στην Ελλαδα...
Btw επειδη καπου επρεπε να ξεσπασω και να διοχετευσω τα νευρα μου εκραζα τον οδηγο Αρη χωρις να φταιει.... 69.gif 69.gif 69.gif



duncan21
QUOTE(morfi @ Apr 1 2012, 17:48 ) *
Εγώ θα πω κάτι αλλά δεν θέλω να παρεξηγηθείτε εντάξει; Ρε φίλε, σοβαρά τώρα, δεν χάρηκα καθόλου που ήρθα και έπαιξα μαζί σας. Δεν χάρηκα που ξαναείδα τον Flash, δεν χάρηκα που παίξαμε μπάσκετ, δεν χάρηκα που σας ξαναείδα. Όλοι μου τη δίνατε στα νεύρα και ειδικά αυτός ο jkidd13, πραγματικά μου ήρθε να τον μπουγελώσω. Και τι να πω για τον sacarame και τα μούσια του; Πραγματικά μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. Εύχομαι, μέσα από τη καρδιά μου πάντα, να κλείσει αυτό το σάιτ που λέγεται basketforum. Αυτό μόνο έχω να πω.

Για ένα πράγμα όμως χάρηκα πολύ. Πάρα πολύ. Που ήρθε και μας έδιωξε ο προπονητής. Πολύ το χάρηκα ρε. Μακάρι νας σας διώχνουν από όλα τα γήπεδα που πάτε και παίζεται και μακάρι να τρώτε και ξύλο από πάνω.

Αυτά. Με αγάπη.

Αυτά τα λες επειδή έχεις πολύ χειρότερη ντρίμπλα απ' όλους μας,fact. banana.gif

Τεράστιo meeting από πλευράς απόδοσης οι sacarakovic,Ginobili,pierce21 και Flash btw.Flash μ' εντυπωσίασε είναι η αλήθεια,μόλις τον είδα νόμιζα ότι θα 'ναι soft.Tρομακτικός rebounder,αποτελεσματικός στο low post+ανελέητο hustling 41.gif .Άντεξε και τις λαλακίες του morfi( banana.gif ) στα διαλείμματα οπότε λέω να του δώσω το ΜVP.Sac-pierce21 έκαναν το καλύτερο τους meeting πιθανότατα,ο πρώτος με εξαιρετικά ρολαρίσματα στη ρακέτα και ηγετικές τάσεις σε πολλά μονά,μας παρέσυρε όλους με το πάθος του ενώ ο Άρης ήταν σχεδόν άχαστος από παντού.

Spystaman φώναζε σε όλους,ζητούσε άμυνα και screens( icon_drunk.gif ),ηγετιλίκι τρελόοοοο(στα λόγια).Τ.W.Is.M πολύ καλύτερος από την προηγούμενη φορά,είχε κι ένα φοβερό τρίποντο μετά από ντρίμπλα&step back αλά Μichael Redd θα το χαρακτήριζα.Ginobili μου έδωσε τους αστραγάλους στα χέρια σε 4-5 φάσεις αλλά δεν πειράζει χαλάλι του.Ασταμάτητος ο κερατάς,κάτι πρέπει να κάνουμε με την πάρτη του...Gravedigger,θα το ξαναπούμε,χαραμίζεται όταν είναι στην ίδια ομάδα με το Gino.Φοβερό άλμα+εκρηκτικότητα=ασταμάτητο drive.O Βig Ben Sheed δεν φάνηκε όσο την προηγούμενη φορά,ήταν κάπως νωχελικός νομίζω αλλά γενικά ήταν καλός.Μου φωνάζει συνεχώς αλλά κλάιν tongue.gif .Korompos ταλαιπώρησε αρκετά τον sheed κοντά στο καλάθι,πολύ αποτελεσματικός.Κiddoυρας κλασσικά δεν φαίνεται πολύ με gino-digger(και flash αυτή τη φορά στην ομάδα) αλλά κάνει τη δουλειά του εκεί που πρέπει.O duncan21 ήταν μετριότατος ή κακός θα έλεγα(αν εξαιρέσεις τα trick shots βέβαια 69.gif ) αλλά όσο υπήρχε ο morfi στο γήπεδο δεν χρειάζεται να πούμε ποιος ήταν ο χειρότερος.

Δεν είχαμε και κανένα τρελό σκηνικό ναούμ.Αυτάααααααααααααα λοιπόν... smiley.gif



Pierce
Εγω ολα αυτα; icon_drunk.gif Το οτι δεν πηγες στον αρχοντα σε εκανε να βλεπεις φαντασματα μαλλον biggrin.gif
duncan21
QUOTE(pierce21 @ Apr 2 2012, 20:31 ) *
Εγω ολα αυτα; icon_drunk.gif Το οτι δεν πηγες στον αρχοντα σε εκανε να βλεπεις φαντασματα μαλλον biggrin.gif

Δεν έπρεπε να το αναφέρεις αυτό,ήταν χτύπημα κάτω από τη μέση sad-smiley-009.gif .

Πάντως ήσουν καλός ρε,αφού θυμάμαι ότι φώναζα συνέχεια "μπράβο Άρη".Ήσουν εύστοχος στα jumperάκια από τα 5-6 μέτρα,δεν το είχες δείξει σε άλλα meeting(τουλάχιστον σ' αυτά που ήμουν παρόντας tongue.gif ).
sacarame
Ξέρω πως 2 μέρες τώρα όλοι περιμένετε το δικό μου ποστ για το μίτινγκ ( ψωνάρα μόουντ ον)

Θα το κάνω κάποια στιγμή έτσι αναλυτικά...


Να πω πάντως συγχαρητήρια στην ομάδα τζινόμπιλι καθώς επικράτησε δικαιότατα αυτή τη φορά της δικιάς μας, που δεν κατάφερε να πιάσει τα γνωστά στάνταρντς απόδοσης... Ίσως η παρουσία σπάιστα, η συγκίνηση που προκάλεσε καθώς και ο συνδυασμός από την δική του ψαρίλα και του αρωματικού χώρου ( 39.gif 39.gif ) που ερχόταν από τις γύρω εκκλησίες (??? 24.gif 32.gif 32.gif ) δεν μας βοήθησαν να παίξουμε το τόταλ μπάσκετ που συνήθως παρουσιάζουμε στα μίτινγκς..


Αναλυτικότερο ποστ αργότερα....

Πάντως έχει δίκιο ο Ντάνκαν.ΑΡΗ,ΗΣΟΥΝ ΓΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕshot.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Apr 2 2012, 22:41 ) *
Ίσως η παρουσία σπάιστα, η συγκίνηση που προκάλεσε καθώς και ο συνδυασμός από την δική του ψαρίλα και του αρωματικού χώρου ( 39.gif 39.gif ) που ερχόταν από τις γύρω εκκλησίες (??? 24.gif 32.gif 32.gif ) δεν μας βοήθησαν να παίξουμε το τόταλ μπάσκετ που συνήθως παρουσιάζουμε στα μίτινγκς..


Οι μυρωδιες ηταν η ξεχωριστη πινελια στο μητινγκ.....


QUOTE
Πάντως έχει δίκιο ο Ντάνκαν.ΑΡΗ,ΗΣΟΥΝ ΓΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕshot.gif


Δεν χωρατε στην ιδια ομαδα........ smiley.gif
Gravedigger
Θα παίξουμε αύριο??
spysta
για να κανονιζουμε !!! smiley.gif
Gravedigger
Ωραία είμαστε 2..! icon_wave.gif
Ginobili
3 και έχω και 1-2 άτομα να φέρω(ο ένας μπορεί να είναι ο Phil laak)
spysta
2 ατομα σιγουρα εχω κ εγω !!!Πιθανοτατα 3
morfi
Αν μαζευτούμε γιατί όχι...
aegeansheed
Έρχομαι οπουδήποτε και φέρνω και Knickerbocker και 1-2 ακόμα.
Pierce
Ωραια, μαζευεστε , δε θα γιναι αισθητη η απουσια του captain smiley.gif
Ginobili
Τούφα πάλι? 5?
Gravedigger
Πάμε σε αυτό που πήγαμε και την προηγούμενη φορά αφού φύγαμε από το κλασσικό.Σπύρο θα βρεθούμε μετρό??16:45??
spysta
κατα τις 6 να παμε ρε !! στις 5 θα σκασουμε !!θα σας παρω τηλεφωνιδια ολους τωρα
Ginobili
6 έκλεισε.Φέρνω άλλον έναν...και ίσως έρθει και ο Phil.
benchwarmer
Ανεβηκα Αθηνα αλλα δεν εφερα παπουτσια.

Αν κανονισετε για μπυρες πειτε. cool.gif
sacarame
Μετά την αλλαγή δεδομένων, ΚΑΙ Η ΣΑΚΑΡΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑΑΑΑΑΑ
Ginobili
τουφα 31/3/2012

έχουμε και κάτι άλλες ομαδικές νομίζω....βάλτε τις

βράδιασε...
morfi
Ρε φίλε είμαι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ.
Nuntius
Αν στον επόμενο αγώνα φέρεται κάποιον γύρω στο 1,80 που να είναι αργός και να παίζει στο post τότε έρχομαι κι εγώ.

Αρκεί να μην βαράτε πόδια smiley.gif
Magnus92
QUOTE(Ginobili @ Apr 7 2012, 16:22 ) *
τουφα 31/3/2012

έχουμε και κάτι άλλες ομαδικές νομίζω....βάλτε τις

βράδιασε...



Αυτος στη μέση στην πρώτη φωτογραφια ειναι ο καλυτερος, ετσι;
MaJesty23
Την επόμενη φορά λέω να ερθω!Είμαι λιγο rusty,αλλά θα θέλα να σας γνωρίσω!Έχετε περιέργες φάτσες! smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(MaJesty23 @ Apr 11 2012, 17:47 ) *
Την επόμενη φορά λέω να ερθω!Είμαι λιγο rusty,αλλά θα θέλα να σας γνωρίσω!Έχετε περιέργες φάτσες! smiley.gif


Και για επομενη φορα προτεινω το επομενο Σαββατο 21/4 απο τωρα...
MaJesty23
γενικά έρχεται και κανένας ψηλός?Ποιός παίζει κάτω απο το καλάθι?Θέλω μάχες ,δυνατές! smiley.gif
Nuntius
QUOTE (MaJesty23 @ Apr 12 2012, 10:38 ) *
γενικά έρχεται και κανένας ψηλός?Ποιός παίζει κάτω απο το καλάθι?Θέλω μάχες ,δυνατές! smiley.gif


Αν έρθω εγώ παίζω μονάχα κάτω από το καλάθι αλλά με ύψος 1.82 δεν με λες και ψηλό tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 11 2012, 22:50 ) *
Και για επομενη φορα προτεινω το επομενο Σαββατο 21/4 απο τωρα...


Απανταω στον εαυτο μου για να επαναφερω την προταση. Σαββατο 21/4, ειστε μεσα ή οχι?
Gravedigger
Αν μαζευτούμε εγώ μέσα για το Σάββατο.
Nuntius
Αν έρθουν και άλλοι αργοί παίκτες τότε μέσα κι εγώ smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.