Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Ginobili
QUOTE(spysta @ Dec 29 2011, 21:07 ) *
παμε τελευταιο φορουμ μιτινγκ .. παραμονη πρωτοχρονιας ?????? ουτως ή αλλως Κυριακη ΔΕΝ θα υπαρξει --> 2012 !!! ΜΠΟΥΓΙΑΑΑΑ !!!

Λες...?................................................ 39.gif




Μέσα!!! 56.gif Θα παίζουμε μέχρι τις 12,θα αλλάξουμε χρόνο στο κλουβί...και μετά θα πάμε για ρεβεγιόν σε στριπτιτζάδικο όπου θα κεράσουν οι χαμένοι!! ΠΟ ΠΟ ΠΟΟΟΟ ΧΑΡΝΤΚΟΡΙΛΑ ΔΙΚΕ ΜΟΥ!!!! icon_headbang.gif
spysta
εεεεεεεεεευκολα ρε !!!!ΚΑΤΑΣΤΑΣΑΡΑ !!!

σοβαρα τωρα .. ΑΝ σας ψηνει εγω για αυριο το απογευματακι ειμαι μεσα .. no problemo !!

εχω ηδη κανονισει για τεννις το μεσημερι .. να πιασω κ λιγο πορτοκαλι τελευταια μερα του χρονου δεν με χαλουλου ΚΑΘΟΛΟΥ ομως
Ginobili
QUOTE(spysta @ Dec 30 2011, 14:31 ) *
εεεεεεεεεευκολα ρε !!!!ΚΑΤΑΣΤΑΣΑΡΑ !!!

σοβαρα τωρα .. ΑΝ σας ψηνει εγω για αυριο το απογευματακι ειμαι μεσα .. no problemo !!

εχω ηδη κανονισει για τεννις το μεσημερι .. να πιασω κ λιγο πορτοκαλι τελευταια μερα του χρονου δεν με χαλουλου ΚΑΘΟΛΟΥ ομως

Κι εγώ μέσα.
Το καλοκαιράκι θυμάμαι στο γήπεδο...είχε κάτι κοριτσόπουλα δίπλα που έπαιζαν τένις rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Dec 30 2011, 05:07 ) *
btw ο ΣΕΡΒΟΛΑΓΝΟΣ ειπε κατι ??ενιωσα τα νυχακια του στo pc μου κατι να προσπαθουν να γραψουν .. τς τς



Εισαι Σερβος ρε! Και ουτε καν απο το Βελιγραδι. Απο το Νοβισαντ εισαι! tongue.gif

Λετε να το σκεφτω κι εγω για αυριο το απογευμα???
j-kidd13
Απαξ και ειναι για νωρις σχετικα,ψινομαι....
morfi
Σας έλειψα καθόλου; Με αναζητήσατε; Πιάσατε τη κουβέντα μου; Ρωτήσατε που είμαι και αν είμαι καλά; Είπε κάποιος "μακάρι να είχα το morfi συμπαίκτη";
spysta
QUOTE(morfi @ Jan 1 2012, 22:53 ) *
Σας έλειψα καθόλου; Με αναζητήσατε; Πιάσατε τη κουβέντα μου; Ρωτήσατε που είμαι και αν είμαι καλά; Είπε κάποιος "μακάρι να είχα το morfi συμπαίκτη";

μου ελειψαν οι λειζαρ πασες σου.σε εψαξα αλλα δεν ησουν εκει.ελειπες.ενα βραδυ κρυο .παγωμενο.
με θλιψη κοιταξα τον ουρανο και ειπα .. που ειναι η μορφη ?? ...που ειναι ο Βαγκνερ ?? ..ο Πουτσινι ???οεο ?

αυτο.ειμαι ενταξει ομως
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Jan 2 2012, 18:35 ) *
μου ελειψαν οι λειζαρ πασες σου.σε εψαξα αλλα δεν ησουν εκει.ελειπες.ενα βραδυ κρυο .παγωμενο.
με θλιψη κοιταξα τον ουρανο και ειπα .. που ειναι η μορφη ?? ...που ειναι ο Βαγκνερ ?? ..ο Πουτσινι ???οεο ?




77.gif 77.gif 77.gif
Gravedigger
Ρε μαλάκες όταν είναι για μπασκετάκι πείτε μου κ μένα...Μπορεί να έχω ψιλοχαθεί από το forum αλλά εδώ ο Σπύρος βρίσκει το σπίτι μου μόνος του!
spysta
QUOTE(Gravedigger @ Jan 3 2012, 00:17 ) *
Ρε μαλάκες όταν είναι για μπασκετάκι πείτε μου κ μένα...Μπορεί να έχω ψιλοχαθεί από το forum αλλά εδώ ο Σπύρος βρίσκει το σπίτι μου μόνος του!

πωωωω τι φαση θυμηθηκες ρεεεε ????ΔΕΝ υπηρχε ο τροπος που βρηκα το σπιτι σου !!ειλικρινα μαν δεν ηξερα που να παω και απλα οδηγουσα .. αλλα ΜΠΑΑΜ βρεθηκαμε απ εξω !!

ΕΠΙΚΟ βραδυ
laugh.gif laugh.gif

Pierce
QUOTE (spysta @ Jan 3 2012, 05:04 ) *
ΕΠΙΚΟ βραδυ
laugh.gif laugh.gif

Aφου ηταν τα γενεθλια μου, λογικο ειναι να ειναι legendary βραδια.... yeah
rchos
προσεχουμε λιγο πως μιλαμε επικοι τυποι...αντε...









(ειναι σαφες οτι το ποστ αυτο πυροδοτησε η ζηλεια μου που δεν εζησα εκεινη τη βραδια smiley.gif )
Phil Laak
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 30 2011, 13:26 ) *
ο Σπυρος,σαν ΓΝΗΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΑΣ που ειναι


Είσαι πατριώτης ρε spysta; Γι'αυτό είσαι τόσο γ@@@ τα παιδιά; smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(Phil Laak @ Jan 3 2012, 23:21 ) *
Είσαι πατριώτης ρε spysta; Γι'αυτό είσαι τόσο γ@@@ τα παιδιά; smiley.gif

Ωπα...και αλλος.....???c'est moi λακων....... tongue.gif
spysta
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ !!! smiley.gif
Phil Laak
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 3 2012, 23:25 ) *
Ωπα...και αλλος.....???c'est moi λακων....... tongue.gif


QUOTE(spysta @ Jan 3 2012, 23:37 ) *
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ !!! smiley.gif


Χαμός!Άντε να κανονιστεί κ άλλο μπασκετάκι...Γιατί την προηγούμενη δεν μπορούσα να έρθω...Ρωτήστε και τον Ginobili για τις θανατηφόρες μπομπίτες μου smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Jan 3 2012, 12:50 ) *
προσεχουμε λιγο πως μιλαμε επικοι τυποι...αντε...

Συγνώμη φίλε moderator δεν θα ξαναγίνει!

(Έχω καιρό να φάω warn,αλλά στο ΝΒΑ που γράφω μόνο πλέον,δεν έχω πολλά να ειρωνευτώ εκτός από τους τύπους του sport24..!)
aegeansheed
O καιρός χαλάει -λέει- το ΣΚ.

Μήπως ήρθε η ώρα λοιπόν να ξεχωρίσουν οι άντρες από τα γατάκια...?

Mπασκετάκι ΤΩΡΑ το ΣΚ και όποιος αντέξει. Αυτό μόνο. Τέλος.
Ginobili
QUOTE(aegeansheed @ Jan 5 2012, 20:15 ) *
O καιρός χαλάει -λέει- το ΣΚ.

Μήπως ήρθε η ώρα λοιπόν να ξεχωρίσουν οι άντρες από τα γατάκια...?

Mπασκετάκι ΤΩΡΑ το ΣΚ και όποιος αντέξει. Αυτό μόνο. Τέλος.

Άμα δεν βρέχει....μέσα,αλλά δύσκολο...
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Jan 5 2012, 22:45 ) *
Άμα δεν βρέχει....μέσα,αλλά δύσκολο...


Τωρα μου θυμισες μια φορα που ειχα παει για μπασκετ Αυγουστο και εριξε καταιγιδα! Εμεις φυσικα συνεχισαμε να παιζουμε απτοητοι μεχρι που δεν μπορουσαν να ολοκληρωθουν 3 επιθεσεις χωρις γλιστρημα. Εννοειται οτι οι αλλοι γλιστρουσαν και επεφταν, εγω πως να γλιστρησω αφου με το που επαιρνα τη μπαλα το μπουμπουνιζα... smiley.gif
Anaz
αν -και μονο αν- βρεχει, μεσα!!
Phil Laak
Αν είναι για Σάββατο εγώ θα είμαι μέσα...

Πάντως με βροχή ρε παιδιά δε γίνεται να παίξουμε μπάσκετ...Δεν είναι όπως όταν παίζεις ποδόσφαιρο...Ο κίνδυνος τραυματισμού είναι 1000 φορές μεγαλύτερος...
morfi
Και εγώ μέσα. cool.gif
baskethood
QUOTE (morfi @ Jan 6 2012, 10:55 ) *
Και εγώ μέσα. cool.gif

Πολλές προσωπικότητες βλέπω μαζεύονται tongue.gif
Ginobili
QUOTE(Phil Laak @ Jan 6 2012, 01:13 ) *
Αν είναι για Σάββατο εγώ θα είμαι μέσα...

Πάντως με βροχή ρε παιδιά δε γίνεται να παίξουμε μπάσκετ...Δεν είναι όπως όταν παίζεις ποδόσφαιρο...Ο κίνδυνος τραυματισμού είναι 1000 φορές μεγαλύτερος...

Απαντάς και σοβαρά.... icon_drunk.gif
Phil Laak
QUOTE(Ginobili @ Jan 6 2012, 11:52 ) *
Απαντάς και σοβαρά.... icon_drunk.gif


Έχω γίνει EPIC FAIL icon_tomato.gif
aegeansheed
Βρήκα το official soundtrack του "meeting"


+


Δυστυχώς ο TWISM θα περιοριστεί σε αμυντικό ρόλο-on court coach, αφού λόγω αέρος αχρηστεύεται αυτομάτως το φημολογούμενο (ΔΓ) μοναδικό όπλο του. Αναγκαστικά λοιπόν πηγαίνουμε στη λύση των καρφωμάτων...
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Jan 6 2012, 13:51 ) *
Βρήκα το official soundtrack του "meeting"


+


Δυστυχώς ο TWISM θα περιοριστεί σε αμυντικό ρόλο-on court coach, αφού λόγω αέρος αχρηστεύεται αυτομάτως το φημολογούμενο (ΔΓ) μοναδικό όπλο του. Αναγκαστικά λοιπόν πηγαίνουμε στη λύση των καρφωμάτων...


Κανεις λαθος. Θα ερθω αξυριστος και θα παιζω μεσα στη ρακετα με οπλο τα θανατηφορα χουκ μου σαν το Λαζαρο Παπαδοπουλο! Θα χρησιμοποιησω τις υπογειες κινησεις σεντερ που εμαθα στα ανοιχτα γηπεδα του Καουνας και θα εκμεταλλευτω το βαρυ κορμι που εχτισα μετα απο ωρες στα σουβλατζιδικα και μετα απο καταναλωση εκατονταδων κιλων πιτσας απο delivery! 69.gif
Ginobili
Μιας και δεν βρέχει...θα ψηνόμουν πολύ για μπασκετάκι,αλλά θέλω να δω και το Καβάλα-Ολυμπιακός ρε γαμώτο...δίλλημα tongue.gif
sacarame
Μήπως να ψήσουμε κανα μπασκετάκι μέσα στο σ/κ??? 39.gif 39.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Mar 2 2012, 23:19 ) *
Μήπως να ψήσουμε κανα μπασκετάκι μέσα στο σ/κ??? 39.gif 39.gif


Οχι μηπως...........Επιβαλλεται....
Gravedigger
Και εγώ το σκεφτόμουν να το γράψω να δω ποιοι είναι μέσα.Εγώ εννοείται μέσα.
duncan21
Περιμένετε 2 βδομαδούλες ρε αλητήριοι που θ' ανέβω για το ποδοσφαιρικό ντέρμπι(gay ξέρω).
j-kidd13
QUOTE(duncan21 @ Mar 3 2012, 11:56 ) *
Περιμένετε 2 βδομαδούλες ρε αλητήριοι που θ' ανέβω για το ποδοσφαιρικό ντέρμπι(gay ξέρω).


Παμε και τοτε δεν υπαρχει θεμα.... smiley.gif
Για πειτε οσοι μπορειτε...
Ειναι νωρις ακομα,και σημερα βολευει καλυτερα νομζιω γιατι αυριο εχει και μπαλα.... tongue.gif
T.W.Is.M.
Εγω μπορω για νωρις το απογευμα και μεχρι τις 8 περιπου. Μετα θα πρεπει να φυγω. Πρεπει ομως να το ξερω μεχρι τις 3 το πολυ για να κανονισω το προγραμμα μου.
Pierce
Αν κανονισετε, παιζει και να ρθω. Ας με παρει ο digger τηλεφωνο, γιατι τωρα πρεπει να φυγω.
aegeansheed
μεσα κι εγώ
j-kidd13
Eλα,μαζι με τον Στελιο ειμαστε 6...Το 3 ον 3 ειναι προ των πυλων.... tongue.gif
Το που ειναι το θεμα...
Χαλανδρι που πηγαιναμε,εχουμε θεμα με τα μεταφορικα...(εγω βεβαια δεν ξερω πως παμε εκει αλλα οκ....)
Αλλη επιλογη τα κλασικα γηπεδα στην Αλεξανδρας...
Για πειτε...
T.W.Is.M.
Δεν υπαρχουν ΜΜΜ σημερα? Γιατι αν υπαρχουν ερχεστε με τον προαστιακο στο Χαλανδρι. Εγω μαζευω οσους μπορω απο κει κατα τα γνωστα.

edit:ακυρο για μενα, τελικα κατι μου προεκυψε και δεν μπορω καθολου. Σορρυ... sad.gif
sacarame
Έλα μάγκες ήρθε ο μάστερ-τεμπο σουπερ ντουπερ τυπάς σακαρακατάκ... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Λοιπόν από ότι βλέπω είμαστε 5 τελικά...Χμμμμ

Ο Αρης μου πε θα παιρνε τον Αναζ..Αντον ψήσει και είμαστε 6 όλα κομπλέ...Λογικά στο γηπεδάκι πίσω από την ΓΑΔΑ θα είναι ψιλοβολικά για όλους....


Τώρα για ώρα δεν ξέρω...Να πούμε κατά τις 6??


Edit 6 στα Βριλήσσια τελικά....
sacarame
Μεγάλο μπάσκετ και σήμερα....
j-kidd13
Καλα ηταν,αν και πολυ φλωρικο ρε...tongue.gif
Ειχε πολλα highlights παντως.......
aegeansheed
Εντάξει, 6 άνθρωποι 2 συνεχόμενες ώρες κοντά, κάπου έπρεπε να νιαουρίσουμε κάποια στιγμή.

Γελάω που το πρωί έκανα anti-Lebron post και με το που έσκασα γήπεδο ο Άρης με πληροφόρησε ότι η μπάλα μου ... έχει τα αρχικά LBJ και την κορώνα!!!! sad.gif , ενώ ο ίδιος ....(δε θα το πώ!!!!) tongue.gif

Mono Marousi επικός, σε κάθε έκταση των χεριών σχεδόν το γήπεδο βυθιζόταν σε βαθειά συμπόνοια από τις σπαρακτικές, αλλά ηρωικές κραυγές πόνου. Το παιχνίδι σοβάρεψε όταν ο Άρης φόρεσε την κορδέλα και αποφάσισε να πάει συστηματικά στο one on one με τον Sacarάκα. Θεϊκά συστήματα από την ομάδα των ΒΟΥ ΠΟΥ (Pierce, Mono Marousi, Gravedigger), κατάφεραν σε μία φάση να καλέσουν σύστημα που κατέληξε σε σύγκρουση συμπαικτών και μετά είχαν τον υπερραλισμό να το επαναλάβουν! tongue.gif

Sacarame κλασικός, έκανε κινήσεις αρκούδας όπως πάντα, έπαιξε με την αγαπημένη μακριά φόρμα (ποτέ με σορτσάκι), έχω αρχίσει να σκέφτομαι να τον φωνάζω Γιασίν ή Ζεπ Μάγιερ.

Digger με έκανε σε μερικά crossovers να πάω για αλλαγή ακρομπάρων, μου θύμισε Jennings. Ο Άρης έβαλε και ένα απίστευτο τρίποντο που νομίζω ότι δύσκολα θα ξαναδούμε σε BF meeting (λεπτομερή περιγραφή on demand μπορεί να κάνει ο παίκτης που τον μάρκαρε). J-Kidd μαχητικός, με τρίποντες εκλάμψεις, πάντα είχε και ένα λαϊκό τραγουδάκι να κολλήσει σε διάφορες καταστάσεις.

Δυστυχώς τα κρουασανάκια στο τέλος δε μας αποζημίωσαν, ίσως αν οι γείτονες κατέβαζαν κάτι από τα μπριζολικά που μυρίζαμε όλη την ώρα και ήταν φοβερό distraction, να γινόταν κάτι καλύτερο. Peace.
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Mar 4 2012, 00:22 ) *
Εντάξει, 6 άνθρωποι 2 συνεχόμενες ώρες κοντά, κάπου έπρεπε να νιαουρίσουμε κάποια στιγμή.

Γελάω που το πρωί έκανα anti-Lebron post και με το που έσκασα γήπεδο ο Άρης με πληροφόρησε ότι η μπάλα μου ... έχει τα αρχικά LBJ και την κορώνα!!!! sad.gif , ενώ ο ίδιος ....(δε θα το πώ!!!!) tongue.gif

Mono Marousi επικός, σε κάθε έκταση των χεριών σχεδόν το γήπεδο βυθιζόταν σε βαθειά συμπόνοια από τις σπαρακτικές, αλλά ηρωικές κραυγές πόνου. Το παιχνίδι σοβάρεψε όταν ο Άρης φόρεσε την κορδέλα και αποφάσισε να πάει συστηματικά στο one on one με τον Sacarάκα. Θεϊκά συστήματα από την ομάδα των ΒΟΥ ΠΟΥ (Pierce, Mono Marousi, Gravedigger), κατάφεραν σε μία φάση να καλέσουν σύστημα που κατέληξε σε σύγκρουση συμπαικτών και μετά είχαν τον υπερραλισμό να το επαναλάβουν! tongue.gif

Sacarame κλασικός, έκανε κινήσεις αρκούδας όπως πάντα, έπαιξε με την αγαπημένη μακριά φόρμα (ποτέ με σορτσάκι), έχω αρχίσει να σκέφτομαι να τον φωνάζω Γιασίν ή Ζεπ Μάγιερ.

Digger με έκανε σε μερικά crossovers να πάω για αλλαγή ακρομπάρων, μου θύμισε Jennings. Ο Άρης έβαλε και ένα απίστευτο τρίποντο που νομίζω ότι δύσκολα θα ξαναδούμε σε BF meeting (λεπτομερή περιγραφή on demand μπορεί να κάνει ο παίκτης που τον μάρκαρε). J-Kidd μαχητικός, με τρίποντες εκλάμψεις, πάντα είχε και ένα λαϊκό τραγουδάκι να κολλήσει σε διάφορες καταστάσεις.

Δυστυχώς τα κρουασανάκια στο τέλος δε μας αποζημίωσαν, ίσως αν οι γείτονες κατέβαζαν κάτι από τα μπριζολικά που μυρίζαμε όλη την ώρα και ήταν φοβερό distraction, να γινόταν κάτι καλύτερο. Peace.


Aκομα γελω......
Αλλα οχι και μαχητικος ....Που κινομουν με ταχυτητες υπο του μηδενος....tongue.gif

Disrespect στην μπλουζα του Αρη...... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Mar 4 2012, 00:22 ) *
Ο Άρης έβαλε και ένα απίστευτο τρίποντο που νομίζω ότι δύσκολα θα ξαναδούμε σε BF meeting (λεπτομερή περιγραφή on demand μπορεί να κάνει ο παίκτης που τον μάρκαρε).


Το μονο που εχω να σχολιασω ειναι αυτο. Οτι και να εβαλε, ειμαι σιγουρος πως μπορω να το βαλω κι εγω. Δεν υπαρχει τριποντο που να μην μπορω να βαλω! Τι ειμαι για να μην μπορω αλλωστε, Σερβος? smiley.gif
mono maroussi
για την ηρωική εμφάνισή μου,η ομάδα μου έκανε δώρο την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα(52-58 το περιστέρι)..πάντως το τριο sacarame,kidd,aegean ήταν αρκετά δυνατό και επικράτησε δίκαια με 2-1 νίκες..

Υ.Γ. κάτι γύριζε στο γηπεδάκι σήμερα peace.gif
sacarame
Ας περιγράψω κι εγώ το μιτινγκ από τα δικά μου μάτια...

Κατ'αρχάς είχαμε δήλωση pierce21 προ ματς ότι θα κατέβει με φανέλα έκπληξη... Αναμέναμε όλοι κάτι εντυπωσιακό καθώς ο συγκεκριμένος χρήστης μας έχει χαρίσει ανάλογες στιγμές στο παρελθόν..Σκάω λοιπόν στο γήπεδο και βλέπω φουτεράκι Knickerbrockers...Αρχίζω τις πρώτες κραξοατάκες έτσι για το αμπάουτ του θέματος....Αλλά ο τύπος είχε και συνέχεια.... ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΦΑΝΕΛΑ ΛΕΜΠΡΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!!!!!!!!!Ουρτ... σιχαμα smiley.gif

Τέσπα το προσπερνάμε αυτό και πάμε στα αγωνιστικά..Ατομικά λοιπόν:

mono marousi: Ο Sheed έκανε καλή τοποθέτηση..Θα προσθέσω πάντως ότι έβαλε μερικά τρίποντα-μαχαιριές ( τα περισσότερα με ταμπλό μάλιστα) ενώ σε 1-2 φάσεις έδειξε και ποδοσφαιρικό ταλέντο καθώς κοντρόλαρε με τα πόδια και πήγαινε για μπάσιμο...

Gravedigger: Λατρεία στο στυλ παιχνιδιού...Street basket να γουστάρεις.Crossovers, μπούκες, σπασίματα μέσης και off-balance σουτάκια χαρακτήρισαν το σημερινό παιχνίδι του ντίγκερ...Σε κάποιο σημείο τον περιορίσαμε λίγο με συντονισμένες άμυνες, αλλά μάλλον έφταιγε το ότι είχε κουραστεί..

pierce21: Καλτίλα φορέβα από τον Άρη που όταν είδε τα σκούρα, χρησιμοποίησε τις σκοτεινές δυνάμεις της ΚΟΡΔΕΛΑΣ...
Είχε ίσως τις μπεστ φάσεις του ματς καθώς
α) πέτυχε το κορυφαίο τρίποντο που έχει μπει ποτέ σε μίτινγκ...βασικά η μπάλα έχει βρει στεφάνη σε κάποιο κακό σουτ ( ενα από τα λίγα της βραδιάς) και φεύγει βασανιστικά προς το πλάγιο άουτ...Εκεί ο Αρης ξεκινάει μια απέλπιδα προσπάθεια να την φτάσει.Παρ΄ότι είναι το ματς απ μου, δεν τον ακολουθώ καθως πιστεύω πως στην καλύτερη περίπτωση θα βγει με την μπάλα έξω. Παραδόξως λοιπόν, προλαβαίνει την μπάλα και όπως είναι με πλάτη γυρίζει να δει που είναι ο κοντινότερος συμπαίκτης του. Βλέπει λοιπόν οτι ο πλησιέστερος απέχει τουλάχιστον 3 μέτρα και μια ενδεχόμενη πάσα θα είχε την ίδια κατάληξη που είχε η πάσα του Λεμπρον στην τελευταία φάση του All star game. Έτσι αποφασίζει να αμολήσει αετό...ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΕΤΟΣ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ...Οι προτροπές μου να λήξουμε εκείνη την ώρα το μονό δεν εισακούστηκαν,αν και μετά από τέτοιο σουτ ηταν βεβαιο ότι δεν θα κερδίζαμε..
β) η φάση που περιέγραψε και ο Sheed με το επικό play των ΒΟΥ ΠΟΥ ξεκινάει με αναποφάσιστο μπάσιμο του Αρη, που πάει και σκάει πάνω στον συμπαίκτη ντίγκερ, και απλά για να μην προσγειωθεί στο παρκέ, μολάρει και την μπάλα δήθεν ότι έκανε σουτ.....Τερελοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

Τώρα για την ομαδάρα μου δεν έχω να πω και πολλά καθώς είμασταν μπόμπα... icon_drunk.gif

Aegeansheed: Πρώτη δήλωση του ήταν ότι IT'S CALLED DEFENSE, IT'S IN THE DICTIONARY!!!!Είχε βάλει και την φανέλα Μπιγκ Μπεν Γουάλας οπότε ήταν ετοιμος για όλα.. Highlight του μια τάπα στον Ντίγκερ που σλάμαρε την μπάλα στο ταμπλό...Κατα τα άλλα εξαιρετικές πάσες στην επίθεση, έβαλε και τα σουτάκια του, αλλά το release του ήταν ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΑΡΓΟ που έψηνα καφέ και τον έπινα στο μεσοδιάστημα.... smiley.gif

J-kidd13 : ΝΤάαααααξ τερελούυυυυυυλης....Έδωσε τρελές μάχες για τα rebounds (κοντινά και μακρινά),έδωσε τις ασσίστ του, έκανε μερικά ωραία drives ενώ είχε τα γούρια του καθώς στα τρίποντα που επιχειρούσε είχε 2 επιλογές:
α) αν αστοχούσε έβριζε τον εαυτό του λέγοντας ¨"μα τι πράγματα είναι αυτά, ανεπίτρεπτο σουτ"
β) αν ευστοχούσε την έβρισκε μόνος του με ατάκες του στυλ " πωπωπωπωπωπωπππωπωπω hot κλπ κλπ" smiley.gif


Για μένα δεν θα μιλήσω, ας μιλήσουν συμπαίκτες και αντίπαλοι...Φώναξε κανείς τον MVP???? icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Flash
Είστε θεούληδες, έχω λιώσει 77.gif
j-kidd13
H αληθεια ειναι οτι ο Στελιος επαιζε σε ενα κλικ πανω...Σε καθε μπουκα στην ρακετα,νομιζες οτι τον μαρκαρει ο Σχορτσανιτης και επρεπε να επιστρατευσει ολα τα μεσα που ειχε...ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕ-ΡΕ-ΛΟ ΡΟΛΑΔΟΡΟ.....Ο ανθρωπος γεννηθηκε για να ρολλαρει στις πλατες δυσμοιρων εκκολαπτωμενων αντιπαλων του...
Nuntius
Έχω την ελαφρά εντύπωση πως ο μοναδικός ρόλος που παίζετε είναι για να έρχεστε εδώ μετά και να περιγράφετε τι έγινε smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.