Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
witch king
Για πια περιοχη λετε?
Flash
Για το ερχόμενο Σάββατο ψήνεστε;
sacarame
QUOTE(witch king @ Sep 3 2012, 17:25 ) *
Για πια περιοχη λετε?


Φίλε έχουμε παίξει σε διάφορα μέρη, αλλά τελευταία έχει γίνει έδρα μας το Tufa Center στο Χαλάνδρι...


QUOTE(Flash @ Sep 3 2012, 21:16 ) *
Για το ερχόμενο Σάββατο ψήνεστε;



Εγώ είμαι μέσα λογικά, αλλά ποστάρετε αν είναι να το κάνουμε επίσημο το μιτινγκ...
rchos
πότε εννοείς Άγγλε?
HLR CENATION
Υπαρχει περιπτωση να αναβληθει ομως τελευταια στιγμη?Ρωταω επειδη θα ερθω απο μακρυα και δεν θα μπω καθολου στο φορουμ ανημερα το Σαββατο.Μην κανω ταξιδι τζαμπα δηλαδη.


Ειναι κοντα στο μετρο?Αν γινεται μεσημερακι για να μπορω να φυγω με των 7 για Ευβοια.Ζηταω πολλα ε? biggrin.gif
Flash
QUOTE(rchos @ Sep 3 2012, 19:38 ) *
πότε εννοείς Άγγλε?


8 Σεπτέμβρη ηγέτη. Αν και λογικά δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα αν είναι Σάββατο ή Κυριακή. Για μέρος και εγώ το Χαλάνδρι είχα υπόψη εκτός αν έχει κανείς να προτείνει κάτι άλλο.

Γράψτε ή στειλτε πμ οι γνωστοί ύποπτοι να ξέρουμε που βαδίζουμε (...θεέ μου...)
rchos
I'll be back in Basketforum meetings...
Pierce
Εμενα πεφτει λιγο κιτσιμπου την αλλη βδομαδα δινω 11-13-14, δεν ξερω αν προλαβαινω. Ποτε ηρθες Προφ;
spysta
για Σαββατο ειμαι κι εγω μεσα .. smile.gif

μονο και μονο που θα δω το πουστονεο (aka στελουκος) τον βετερανο (aka αρουλης) και την λατρειαμουκαμμενημπαταριαμου (aka τσωσογλας) .... +bonus o Flashoukos τρελουκος τζουτζουκος ... AΞΙΖΕΙ !!!!!!!!
sacarame
QUOTE(spysta @ Sep 3 2012, 23:21 ) *
για Σαββατο ειμαι κι εγω μεσα .. smile.gif

μονο και μονο που θα δω το πουστονεο (aka στελουκος)



και να φανταστείς λέω να σκάσω με μουστάκι.... cool.gif
Pierce
Μπα, βγηκε απο το λαγουμι του ο ανυπαρκτος; Κανονισε να μη σε δω και αυριο κλαμπανε στη συναυλια.
Flash
QUOTE(pierce21 @ Sep 3 2012, 20:58 ) *
Ποτε ηρθες Προφ;


Αύριο tongue.gif

Ψήσου ρε θηρίο.

QUOTE
μονο και μονο που θα δω το πουστονεο (aka στελουκος) τον βετερανο (aka αρουλης) και την λατρειαμουκαμμενημπαταριαμου (aka τσωσογλας) .... +bonus o Flashoukos τρελουκος τζουτζουκος ... AΞΙΖΕΙ !!!!!!!


oh you... blush.gif

QUOTE
και να φανταστείς λέω να σκάσω με μουστάκι....


ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΙΣΑΞΙΑ ΤΟΥ AVATAR ΣΟΥ (για ανώτερη επιφυλάσσομαι)

Θέλω Gino να παίζω P&R και το αδέλφι του Αλέν Ντελόν απλά για να ομορφαίνει το γήπεδο. Καλά για Τσόσογλου δεν το συζητάω, εννοείται ότι πρέπει να παίξει κι όλας.

spysta
QUOTE(pierce21 @ Sep 3 2012, 21:33 ) *
Μπα, βγηκε απο το λαγουμι του ο ανυπαρκτος; Κανονισε να μη σε δω και αυριο κλαμπανε στη συναυλια.

αυριο θα παω στη συναυλια του Χατζηγιαννη !!θα εισαι κι εσυ εκει ?? icon_headbang.gif
T.W.Is.M.
Εγω ειμαι 50-50. Αν ειμαι στην Αθηνα, θα ερθω σιγουρα. Αλλα υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι(και να ειμαι σε μια παραλια εκεινη την ωρα). Θα το ξερω μεχρι την Πεμπτη ομως.
morfi
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 4 2012, 19:16 ) *
Εγω ειμαι 50-50. Αν ειμαι στην Αθηνα, θα ερθω σιγουρα. Αλλα υπαρχει περιπτωση να μην ειμαι(και να ειμαι σε μια παραλια εκεινη την ωρα). Θα το ξερω μεχρι την Πεμπτη ομως.

Εμείς; Δεν θα θαυμάσουμε το κορμί σου; biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morfi @ Sep 4 2012, 21:29 ) *
Εμείς; Δεν θα θαυμάσουμε το κορμί σου; biggrin.gif


Μπορειτε να ερθετε στην παραλια τοτε... laugh.gif
morfi
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 5 2012, 00:18 ) *
Μπορειτε να ερθετε στην παραλια τοτε... laugh.gif

Δεν θα σε παρακαλέσουμε κι'όλας. Ποιός νομίζεις ότι είσαι;! Εγώ; Το αδέλφι του Αλέν Ντελόν; Δεν παρακαλάμε κύριε...
Ginobili
Δυστυχώς εγώ αδυνατώ να έρθω το σ/κ,αναρρώνω από τραυματισμό και θέλω 7-10 μέρες για να ξαναπαίξω
T.W.Is.M.
Update: Χωρις να ειναι τιποτα σιγουρο, οι πιο πολλες πιθανοτητες ειναι να μην μπορεσω αυτο το ΣΚ. Μαλλον ομως θα αποφασιστει τελευταια στιγμη(Πεμπτη βραδυ ή Παρασκευη μεσημερι) αν θα φυγω ή οχι.
j-kidd13
Εγω μαλλον οχι γιατι εμφανιστηκε παλι τενοντιτιδα στο χερι.....
sacarame
Θα το παίξουμε το μπασκετάκι τελικά;;
Flash
Αν δεν κάνω λάθος, σίγουροι είμαστε εγώ, εσύ, ο Τσόσογλου, ο spysta και (υποθέτω) ο morfi. Νομίζω ότι αν δεν είμαστε minimum 8, δεν αξίζει. Οπότε αν δεν έχουμε μαζευτεί τόσοι επιβεβαιωμένοι μέχρι αύριο στις 12:00 εγώ λέω να το ακυρώσουμε.

Αν μαζευτούμε, να πούμε 17:30; Εγώ θέλω πάλι σοφέρ από τον Προαστιακό tongue.gif
Pierce
Το μάθημα της Τρίτης, πήγε περίπατο, οποτε αν παμε Χαλάνδρι/Βριλήσσια ίσως και να εμφανιστώ.
rchos
Εγώ λόγω ιατρικών θεμάτων αν και θα έρθω δεν ξέρω κατά πόσο θα παίξω.Μόλις γύρισα από μαγνητική της οποίας τα αποτελέσματα βγαίνουν δευτέρα.

Πάντως θα έρθω για βόλτα σίγουρα.
sacarame
Περιμένω κι εγώ τελική απάντηση από aegean και kidd.. Οπότε το μοντάρουμε τελικά αύριο το πρωί....
Anaz
εγω δυστηχως ειμαι 50-50.. Αυριο μεσημερακι θα ξερω.
Flash
Λοιπόν παίδες, we tried but it just wasn't meant to be. Άναβάλλεται το μπασκετάκι.
spysta
εγω θα βαλω τα αθλητικα μου .. θα φορεσω το σορτσακι μου .. και θα σταθω εκει .. στο γηπεδο .. αγερωχος .
θα φυσαει,θα βρεχει,θα χιονιζει διαολε .. αλλα εκει μονος μου.
θα περιμενω να εμφανιστει καποιος απο εσας ..

θα ΜΑΡΜΑΡΩΣΩ μεχρι να ακουσω το ''χλααατςς'' απο τα χερια ενος συμφορουμιτη.

Τ Ε Λ Ο Σ


Ginobili
QUOTE(spysta @ Sep 8 2012, 12:52 ) *
εγω θα βαλω τα αθλητικα μου .. θα φορεσω το σορτσακι μου .. και θα σταθω εκει .. στο γηπεδο .. αγερωχος .
θα φυσαει,θα βρεχει,θα χιονιζει διαολε .. αλλα εκει μονος μου.
θα περιμενω να εμφανιστει καποιος απο εσας ..

θα ΜΑΡΜΑΡΩΣΩ μεχρι να ακουσω το ''χλααατςς'' απο τα χερια ενος συμφορουμιτη.

Τ Ε Λ Ο Σ

Έλεγα να δοκιμάσω σήμερα χαλαρά..αλλά ψιλοφοβάμαι ακόμα
Ginobili
Μπάσκετ το σ/κ??? Ποιοι ψήνονται?
sacarame
Μάγκες ψήστε μπασκετακι για το σ/κ. Θα έρθω με αρβύλα αυτή τη φορά.
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Oct 1 2012, 12:06 ) *
Μάγκες ψήστε μπασκετακι για το σ/κ. Θα έρθω με αρβύλα αυτή τη φορά.


Και με το μαυρο μπερε??? cool.gif
Pierce
Μεσα.
Ginobili
Προτείνω να έρθουν όλοι,και να κάνουμε διαγωνισμό σουτ βάση του οποίου θα βγει και η σειρά επιλογής για το ντραφτ. biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Oct 2 2012, 01:07 ) *
Προτείνω να έρθουν όλοι,και να κάνουμε διαγωνισμό σουτ βάση του οποίου θα βγει και η σειρά επιλογής για το ντραφτ. biggrin.gif


Οταν λες διαγωνισμο σουτ? Ποιος θα βαλει τα πιο πολλα ή ποιος θα σουταρει τα πιο πολλα? smiley.gif
spysta
QUOTE(Ginobili @ Oct 1 2012, 22:07 ) *
Προτείνω να έρθουν όλοι,και να κάνουμε διαγωνισμό σουτ βάση του οποίου θα βγει και η σειρά επιλογής για το ντραφτ. biggrin.gif

αααα μια χαρα .. θα παρω πρωτο πικ επομενως !!! icon_headbang.gif

ρεεεε τωρα που ο ψηλεας ειναι στα χακι .. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πρεπει να παμε το Σαββατο για μπασκετακι !!!!το οφειλουμε στην πολυαγαπημενη μας σακαρακα !!!! biggrin.gif
morfi
Μέσα και εγώ. cool.gif
T.W.Is.M.
Εκτος μεγαλου απροοπτου κι εγω μεσα.
j-kidd13
Eγω δεν ξερω...Αναλογα την ωρα....
rchos
i am in...
HLR CENATION
Ρε παιδιά δεν κάνουμε και καμια συνάντηση για την Τεταρτη στις 17 που θα είμαι Αθηνα και εγώ για να γνωρίσω την εμπειρία ενός basketforum μητινγκ? smile.gif
morfi
Άρα είμαστε μέσα:

morfi
sacarame
pierce21
spysta
T.W.Is.M
rchos
και j-kidd13 αμφίβολλος.


Xaroumenos loukoumas
Βάλε και Λουκουμά μέσα.
Αλλά κάποιος να φέρει και εναλλακτικό στεφάνι γιατί τα σπάω τελευταίως άγρια και όχι από καρφώματα.
morfi
Άρα είμαστε μέσα... πλέον biggrin.gif:

morfi
sacarame
pierce21
spysta
T.W.Is.M
rchos
Xaroumenos loukoumas
και j-kidd13 αμφίβολλος.
Ginobili
QUOTE(morfi @ Oct 5 2012, 08:52 ) *
Άρα είμαστε μέσα... πλέον tongue.gif :

morfi
sacarame
pierce21
spysta
T.W.Is.M
rchos
Xaroumenos loukoumas
και j-kidd13 αμφίβολλος.

Ginobili 50-50
morfi
Κουράζετε πολύ. biggrin.gif

Άρα είμαστε μέσα... ΠΛΕΟΝ:

morfi
sacarame
pierce21
spysta
T.W.Is.M
rchos
Xaroumenos loukoumas
και j-kidd13, ginobili αμφίβολλοι.
Pierce
Θα είναι και ο digger εκτος απροόπτου, και ίσως και ο mono maroussi.
morfi
Μια χαρά cool.gif. Προτείνεται ώρα και μέρος συνάντησης...
rchos
Μιλάμε δηλαδή για μια μπασκετική συνάντηση με πολύ έντονο το χρώμα του παρελθόντος...

Αναζ Απκατ Κεφ πρέπει να ενημερωθούν άμεσα νομίζω.

Ώρα και μέρος αργότερα από τον Ψάρακα.Αυτός αποφασίζει αυτή τη φορά.
sacarame
Ψηλά Ψηλά τα μαύρα τα μπερέ... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Ο Ψαράς δεν έχει κανενα πρόβλημα καθ' ότι αδείεται για μια βδομάδα....


κάνω την κλασσική πρόταση λοιπόν για 6 στη γνωστή έδρα της Τουφας- Φούντας και αναμένω αντιδράσεις....




This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.