Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mundial 2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
T.W.Is.M.
QUOTE(bbplayer @ Jun 5 2014, 09:26 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif πιανει , το χω κάνει κι εγώ με τον Παππά. Όχι με σκυλιά όμως, με κάτι καρφίτσες και κάτι κουκλάκια 19.gif 24.gif


Σε μενα επιασε σημερα το πρωι στο Λεμπρον με ενα απλο ποστ. Ουτε ζωα θυσιασα, ουτε καρφιτσες, ουτε τιποτα...
bbplayer
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jun 6 2014, 19:43 ) *
Σε μενα επιασε σημερα το πρωι στο Λεμπρον με ενα απλο ποστ. Ουτε ζωα θυσιασα, ουτε καρφιτσες, ουτε τιποτα...



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλό!
Dreamerpanos
Καλύτερη από κάθε άλλο φιλικό και ειδικά επιθετικά η Εθνική χτες,αν ο Γκέκας δεν έχανε τα άχαστα θα ήταν και μεγαλύτερο το σκορ από το 2-1....Το καλύτερο νέο ήταν η πάρα πολύ καλή παρουσία του Κονέ,πέρα από το γκολ,ήταν εξαιρετικός δημιουργικά....Το χειρότερο νέο ότι δεν σκοράρουν οι επιθετικοί μας....Ας ελπίσουμε ότι οι φάσεις που θα τους κάτσουν στη Βραζιλία θα μπουν μέσα....

Επική η φάση του 57 με τον Κατσουράνη tongue.gif

https://www.youtube.com/watch?v=6A9a9gozLPg
jasonick
Πάντως εγώ το τίμησα το 17άρι που βρήκα για μας για την ομάδα με το χαμηλότερο σκοράρισμα. tongue.gif
Dreamerpanos
QUOTE (jasonick @ Jun 7 2014, 14:20 ) *
Πάντως εγώ το τίμησα το 17άρι που βρήκα για μας για την ομάδα με το χαμηλότερο σκοράρισμα. tongue.gif


Δεν έχω δει τις αποδόσεις αλλά δυστυχώς πρέπει να είμαστε την πρώτη 4αδα χαμηλότερου σκοραρίσματος μαζί με Ιραν,Κόστα Ρίκα και Ονδούρα...
redleg7
Σε τοσο τραγικη κατασταση ειναι ο Μητρογλου που παιζει ο Γκεκας....?
Ουτε την αναποδη γωνια δεν μπορουσε να σημαδευσει.

Οσο για τν Βολιβια ομαδα χωρις αρχη,μεση και τελος και με πολλες απουσιες χτες.
Η φαση του Κατσουρανη μακραν το χαιλαιτ του αγωνα.
jasonick
Να πω ότι δεν μας θεωρώ τόσο κακούς επιθετικά, αλλά με Μήτρογλου που δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση και το σημαντικότερο τον Σάντος που βλέπω να προτιμά την "εμπειρία" και να κατεβαίνει με κάτι τέτοιο από κέντρο και μπροστά:

--------------Μανιάτης---------

-------Κατσούρ---------Κάρα

---Σάλπι-------Γκέκας----------Σαμ

Όπου στο κέντρο δεν μπορείς να κρατήσεις μπάλα προφανώς και θα στηρίζεσαι στον Γκέκα, που απλά θα περιμένει την μπαλιά από πίσω για να τρέξει στον κενό χώρο και να το χάσει (θέλει 4-5 τέτοιες ευκαιρίες για να βάλει γκολ, θα κάνουμε τόσες...σε όλο το τουρνουά; tongue.gif) τον Σάλπι που έβγαλε Ζαμπαλετίσια σέντρα χθες, που σημαίνει σε κανά τετράμηνο θα ξαναβγάλει ξανά σωστή σέντρα smiley.gif καλά για ντρίμπλα δεν το συζητάμε, δεν τρέφω οφθαλμαπάτες. Οπότε στηριζόμαστε σε βρωμόσουτο Κάρα και θα προσευχόμαστε κάθε φορά που εκτελεί στημένα η μπάλα να σηκωθεί πιο πάνω από το μισό μέτρο. smiley.gif
Άντε το έριξα το κράξιμο μου και σήμερα. tongue.gif
SG3ptshooter
QUOTE(jasonick @ Jun 7 2014, 14:43 ) *
Σάλπι που έβγαλε Ζαμπαλετίσια σέντρα χθες, που σημαίνει σε κανά τετράμηνο θα ξαναβγάλει ξανά σωστή σέντρα smiley.gif

Χαχα, σαν φίλος του ΠΑΟ, τον έχω δει δεκάδες φορές να πηγαίνει να σεντράρει από δεξί εξτρέμ και να έρχεται η μπάλα στην περιοχή.. συρτά. sad.gif
ssoulliss
QUOTE (jasonick @ Jun 7 2014, 14:43 ) *
Να πω ότι δεν μας θεωρώ τόσο κακούς επιθετικά, αλλά με Μήτρογλου που δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση και το σημαντικότερο τον Σάντος που βλέπω να προτιμά την "εμπειρία" και να κατεβαίνει με κάτι τέτοιο από κέντρο και μπροστά:

--------------Μανιάτης---------

-------Κατσούρ---------Κάρα

---Σάλπι-------Γκέκας----------Σαμ


Ίσως αν δοκίμαζε σε αρχικό σχήμα,δεδομένου τα μάυρα χάλια του Μήτρογλου, τον Σαμαρά σέντερ-φορ και τον Κονέ αντι του Γκέκα να είμαστε πιο ανταγωνιστικοί, να κρατάμε περισσότερο μπάλα και να έχουμε σε πιο ελεύθερο ρόλο τον Κονέ.
giorgos14
QUOTE(jasonick @ Jun 7 2014, 12:43 ) *
--------------Μανιάτης---------

-------Κατσούρ---------Κάρα

---Σάλπι-------Γκέκας----------Σαμ


Εγω το πιθανότερο να κατέβαζα μια τέτοια διάταξη απο τη μέση και μπροστά

--------------Μανιάτης---------

-------Κατσούρ---------Κονέ

---Σάλπι-------Σαμ----------Φετφα

Σημαντικό θεωρω Φετφα και κατσουρ να ειναι διαγωνια παντως.Για να υπαρχει ενας γρηγορος "πισω" απο τον Φετφα να δινει βοηθειες στο μπακ μιας και ο μικρος δεν το πολυκανει ενώ απο την αλλη ο Σαλπιγγιδης δεν εχει τετοιο θεμα και αρα ο Κατσουρανης δεν χρειαζεται να κανει πανω απο τα κλασσικα 15 μετρα που διανυει
Dreamerpanos
Για Σάλπι σέντερ φορ με Φετφα-Σαμαρά στα πλάγια τι λέτε?
jasonick
Οι τριάδες αυτές μου αρέσουν αρκεί να μην παίζουν ταυτόχρονα στο κέντρο Κατσούρ, Κάρα ή Τζιώλης.
bballbill
Χάνεις σε πλάτος και σε κίνηση χωρίς τη μπάλα. Εντάξει, αυτή τη σύνθεση θα τη βάλεις όταν θες ν' ανοίξεις άμυνα.

Καλό είναι να υπάρχει κάποιος σα το Σάλπι στα πλάγια που να κάνει κίνηση στην πλάτη της άμυνας μετά το κλέψιμο.
j-kidd13
Το τριο Μανιατη-Κατσουρανη-Καραγκουνη μαζι στο κεντρο μου μοιαζει εφιαλτικο...
Ο Κονε πρεπει να ειναι βασικος οπως και δηποτε.Εχει κανει καλη χρονια στην Ιταλια και το δικαιουται.
nikolas12


Foot2014 από τον απίστευτο Remi! Το βάζω εδώ αντί του Youtube Area topic, γιατί κολλάει πιο πολύ. Φοβερός ο τύπος απλά.
bbplayer
http://www.gazzetta.gr/article/621733/mund...pano-tis-fotias

μάγκες και μπράβο τους 41.gif 41.gif

Υπάρχει και μια Κύπρος που ματώνει καμια 40 χρόνια αλλά οι δικοί μας παραείναι ...κυριλέ για κάτι τέτοια
Dreamerpanos
https://www.youtube.com/watch?v=C-PRYMOvpSA

Γιατί είσαι τόσο σφιγμένος ρε Κώστα?΄

Έχω να δω άνθρωπο τόσο έξω από τα νερά του από τους αγώνες της περσινής βόμβας του ΔΓ από το NBA(Αρμστρονγκ με λένε) tongue.gif
SG3ptshooter
Τραγικό Ελληνικό μπάσκετ από Έλληνες ποδοσφαιριστές. Σαμαράς κι εδώ απατεώνας, με τη φόρμα 2 jumpers έριξε, αλλά από δηλώσεις πρώτος. icon_drunk.gif H περιγραφή του vid όμως είναι που με σκοτώνει, γι' αυτό ποστάρω:
QUOTE
Δημοσιεύτηκε στις 9 Ιουν 2014
Ποιός Λεμπρόν Τζέιμς και ποιός Τζέιμς Ντάνκαν. Οι πραγματικοί ΝΒΑers εμφανίστηκαν στο Αρακαζού στο προπονητικό κέντρο της Εθνικής Ανδρών στη Βραζιλία. | Lebron James. Who? James Duncan. Who? The real NBAers held their showtime at Greece National Team training center in Aracaju Brazil.
Dreamerpanos
Ηθελε Φετφα στο μπασκετακι ρε να βγαλει ματια smiley.gif
SteveNashidis
Αυτό που όλοι οι ποδοσφαιριστές όταν παίζουν μπάσκετ μαρκάρουν (παίζοντας τα χέρια και όχι με τα πόδια ), τριπλάρουν (καμπουριασμένοι ,χρησιμοποιώντας την γνωστή προσποίηση που κάνουν μεταφορά) και σουτάρουν με ίδιο στυλ όπως στις ακαδημίες των παμπαίδων (με τα 2 χέρια και μόνο ταμπλό) με τρελαίνει ! :Ρ

Μήτρογλου για Center λέμε ! :Ρ
Dreamerpanos
QUOTE (Voyager @ Jun 10 2014, 13:20 ) *
Μήτρογλου για Center λέμε ! :Ρ




smiley.gif smiley.gif
SteveNashidis
QUOTE(Dreamerpanos @ Jun 10 2014, 17:19 ) *


smiley.gif smiley.gif



Θεικό το GLX στο σήμα του ΝΒΑ με σούζα ! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
giorgos14
Επειδη εχουμε συνηθιζει μονο να τους κραζουμε,οφειλουμε νομιζω και ενα μπραβο στη δημοσια τηλεοραση.Η πρωτοβουλια να μεταδιδει συνεχεια παιχνιδια παλαιοτερων ετων του μουντιαλ δινει την ευκαιρια σε εμας τους νεοτερους να βλεπουμε αγωνες που δεν ειχαμε την τυχη.Τωρα π.χ δειχνει Αγγλια-Γερμανια του 1966
redleg7
QUOTE (giorgos14 @ Jun 10 2014, 18:56 ) *
Επειδη εχουμε συνηθιζει μονο να τους κραζουμε,οφειλουμε νομιζω και ενα μπραβο στη δημοσια τηλεοραση.Η πρωτοβουλια να μεταδιδει συνεχεια παιχνιδια παλαιοτερων ετων του μουντιαλ δινει την ευκαιρια σε εμας τους νεοτερους να βλεπουμε αγωνες που δεν ειχαμε την τυχη.Τωρα π.χ δειχνει Αγγλια-Γερμανια του 1966

Toσα χρονια ειχαν πιασει σκονη τοσες ματσαρες.Επιτελους κανανε το αυτονοητο μετα απο τετοιο αρχειο.
Δεν ξερω απο ποτε ξεκινησαν να δειχνουν.Τωρα το πηρα ειδηση που το ποσταρες.
giorgos14
QUOTE(redleg7 @ Jun 10 2014, 16:35 ) *
Toσα χρονια ειχαν πιασει σκονη τοσες ματσαρες.Επιτελους κανανε το αυτονοητο μετα απο τετοιο αρχειο.
Δεν ξερω απο ποτε ξεκινησαν να δειχνουν.Τωρα το πηρα ειδηση που το ποσταρες.



Και χθες και σημερα ολη μερα δειχνουν τους τελικους του μουντιαλ.Και χθες το βραδυ εδειξαν και τους αγωνες της εθνικης στην αμερικη.Ισως σημερα δειξουν του 2010
redleg7
QUOTE (giorgos14 @ Jun 10 2014, 20:01 ) *
Και χθες και σημερα ολη μερα δειχνουν τους τελικους του μουντιαλ.Και χθες το βραδυ εδειξαν και τους αγωνες της εθνικης στην αμερικη.Ισως σημερα δειξουν του 2010

Μια χαρα.Παντως στο προγγραμα βλεπω στις 22.15 μια εκμπομπη που θα κρατησει μια ωριτσα.

¨Οι ηρωες,οι μοιραιοι και τα τσεκουρια¨.
KingCrimson
Επειδη δεν ξέρω αν στα μουντιαλικά αφιερώματα του το ''τηλεοπτικό κανάλι'' .......ΝΕΡΙΤ θα αναφέρει ποτέ κάτι απο τα παρακάτω ..παραθέτω ολοκληρο αυτό το το κείμενο



Μουντιάλ 2014: Η άλλη όψη

Της Αλέκας Ζουμή Η άλλη όψη του Παγκοσμίου Κυπέλλου μέσα από μαρτυρίες που παρουσιάστηκαν στο διαδικτυακό ντοκιμαντέρ “The price of the world cup” μια παραγωγή του Δανού Μικέλ Κέλντορφ...

Δύο και σήμερα για την έναρξη του πιο πολυσυζητημένου Παγκοσμίου Κυπέλλου των τελευταίων χρόνων... Η Βραζιλία που τρέχει με ρυθμούς ανάπτυξης γοργούς ανέλαβε να διοργανώσει διαδοχικά Μουντιάλ και Ολυμπιακούς Αγώνες και πλέον καλείται να φέρει σε πέρας το πρώτο από τα δύο μεγάλα αθλητικά πρότζεκτ....

Δυστυχώς, πρότζεκτ θεωρείται πλέον η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική γιορτή του πλανήτη, ένα πρότζεκτ που αποφέρει δυσθεώρητα κέρδη σε συγκεκριμένες κατευθύνσεις αλλά όχι και τους πολίτες της κάθε χώρας που αναλαμβάνει την διεκπεραίωσή του.

Αυτό ακριβώς συμβαίνει τα τελευταία χρόνια μόνο που στην περίπτωση της Βραζιλίας υπάρχει μια διαφοροποίηση: Οι κοινωνικές αντιθέσεις είναι τόσο έντονες που οι πολίτες δεν ξεγελιούνται, δεν τυφλώνονται από τα εντυπωσιακά έργα... Το κενό ανάμεσα στις φαβέλες και τους μαντρότοιχους της πολυτέλειας είναι πολύ μεγάλο για να καλυφθεί...

Αυτός είναι και ο λόγος που έβγαλε στο δρόμο εκατοντάδες χιλιάδες Βραζιλιάνους πριν από έναν χρόνο, κατά την διάρκεια του Κυπέλλου Συνομοσπονδίας φωνάζοντας στη ΦΙΦΑ να... γυρίσει σπίτι της... “Δεν θέλουμε Μουντιάλ, θέλουμε παιδεία, υγεία, φαγητό”, ήταν το σύνθημα πέρσι το καλοκαίρι... Αυτό είναι το σύνθημα και στις διαμαρτυρίες που συνεχίζονται λίγες ώρες πριν από την έναρξη της ποδοσφαιρικής γιορτής...

Πολλά γράφτηκαν, ειπώθηκαν, θα γραφτούν και θα ειπωθούν για τα όσα συμβαίνουν στην Βραζιλία... Σήμερα θα προσπαθήσουμε να σας μεταφέρουμε την άλλη όψη μέσα από μαρτυρίες που παρουσιάστηκαν στο διαδικτυακό ντοκιμαντέρ “The price of the world cup” μια παραγωγή του Δανού Μικέλ Κέλντορφ...

Ξεκινώντας από αυτή της νεαρής Νουζιμάρ που εκδιώχτηκε από το σπίτι της για χάρη του τελεφερίκ και καταλήγοντας στις μαρτυρίες των παιδιών του δρόμου που γίνονται χρήστες ουσιών από τα 13 τους, κοιμούνται στα πεζοδρόμια και κινδυνεύουν να βρεθούν δολοφονημένα από τα τάγματα θανάτου των πλούσιων και ισχυρών...

H Νουζιμάρ μιλάει λίγες ώρες πριν εκδιωχθεί από το σπίτι της για να φτιαχτεί το τελεφερίκ στο Σάο Πάολο.

Η Μαουρίτσια μένει δίπλα στο Τελεφερίκ. Είναι τυχερή. Η ίδια δεν χρειάστηκε να μείνει άστεγη. Ωστόσο, υποστηρίζει πως το τελεφερίκ φτιάχτηκε για τους ξένους και δεν θα εξυπηρετήσει τον ντόπιο πληθυσμό.

Ο Ντάριο ζει και μεγαλώνει στο δρόμο πουλώντας καραμέλες. Οπως και ο Ιγκόρ που είναι μόλις 15 ετών.

Ο Αλισον είναι 13 ετών, ζει στο δρόμο κοιμάται στα πεζοδρόμια, είναι χρήστης ναρκωτικών ουσιών. «Για να περνάει η ώρα» όπως λέει.

Ο Μανουέλ Τορκουάτο συντονιστής της οργάνωσης «Criancas Nao e da Rua («οχι τα παιδιά στο δρόμο») μιλάει γι αυτές τις περιπτώσεις και αποκαλύπτει πως την ώρα που δαπανούνται εκατομμύρια για τις εγκαταστάσεις του Μουντιάλ, κλείνουν οργανώσεις εξαιτίας οικονομικών προβλημάτων και τα παιδιά ξαναγυρνούν στο δρόμο, την επαιτεία και την πορνεία. Αποκαλύπτει όμως και τις δολοφονίες άστεγων παιδιών από τάγματα μισθοφόρων για να καθαρίζουν τα πεζοδρόμια:

Ο Μαρσέλο Φρέισο είναι ο Πρόεδρος Επιτροπής Ανθρωπίνων δικαιωμάτων μιλάει για τα τάγματα θανάτου και αποκαλύπτει ποιοι κρύβονται από πίσω.

http://stokokkino.gr/article/9075/mountial
Das Kapital
Έχω δει 3 φορές το Γαλλία-Βραζιλία το '98, άλλους αγώνες δεν έχουν να δείξουν; laugh.gif

Επίσης, χθες είδα τον τελικό του 2010, δεν τον είχα παρακολουθήσει επειδή ήμουν διακοπές μετά από πανελλήνιες εκείνες τις ημέρες, αν δεν κάνω λάθος ήταν ο Θεοφιλόπουλος στην περιγραφή, δε συνηθίζω να κριτικάρω τους δημοσιογράφους που περιγράφουν τους αγώνες αλλά ο τύπος ήταν πολύ κακός και μου έκανε εντύπωση το κόλλημά του με τον Iniesta, συνεχώς ανέφερε πόσο μέτρια έπαιζε ο Iniesta ενώ ο άνθρωπος ήταν ίσως ο καλύτερος παίκτης του αγώνα, μόνο με foul τον σταματούσαν, ενώ οι πάσσες του εντάξει, κλασικός Iniesta.

QUOTE (Das Kapital @ Jun 10 2014, 15:18 ) *
Ερώτηση για το Fantasy. Δεν είναι πιο συνετό να φτιάξει κάποιος μια βαρβάτη 11άδα ή μια πολύ καλή 15άδα και όλοι οι υπόλοιποι να είναι από το Ιράν και την Ονδούρα; Αφού βαθμολογούνται μόνο 11 δεν είναι ανάγκη να είναι και οι 23 καλοί.


Τόσο πολύ φοβάστε την επικείμενη νίκη μου και δε με συμβουλεύετε; tongue.gif
bballbill
Εν τω μεταξύ εκείνη παίζει να ήταν η καλύτερη σεζόν στην καριέρα του Ινιέστα και πιθανόν μια απ'τις καλύτερες σειρές εμφανίσεων παίχτη mvp της διοργάνωσης. Τον λάτρεψε πολύς κόσμος τον Ινιέστα τότε. Πλην του Αλεκάρα φυσικά.
SG3ptshooter
QUOTE(Das Kapital @ Jun 11 2014, 14:25 ) *
Θεοφιλόπουλος



Αν και all-time favourite είναι αυτό, η κλοπή του Κορεάτη απ' τους Oranje:
Das Kapital
Ωωωχ, αντί να πει ότι δεν είδε καλά, έκανε λάθος και τέλος...τι να πεις!

Όσο για το Μαυρομάτη, στο τελικό του '98 τις μισές φορές είπε το Lizarazu ''Λιζαραζού'' και τις άλλες μισές ''Λιζαράζου''. Βέβαια, εξήγησε ότι κατάγεται από την χώρα των Βάσκων, κάτι που δε γνώριζα, και εκεί έγκειται η διαφορά στον τονισμό. Δεν τον πρόλαβα και πολύ, μπορεί να έχει λίγο αστεία φωνή αλλά σε "πόρωνε'' η περιγραφή του, προσωπικά γουστάρω να ακούω το speaker να'χει νεύρο.
SteveNashidis
Μαυρομάτη απόλαυσα στο fifa 2002 . Μόνο να τον ακούω να περιγράφει αυτές τις αστείες φάσεις του παιχνιδιού ήταν όλα τα λεφτά..

" μα τι χάνει , τι χάνει...η γιαγιά μου θα το είχε βάλει με το αριστερό της πόδι"
" αν αυτο το παιχνίδι παιζόταν στον κήπο μου , θα έκλεινα τις κουρτίνες"

banana.gif banana.gif
bbplayer
μήπως υπάρχει κανένα site που να έχει το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων όλης της διοργάνωσης?
frenchman7
QUOTE(bbplayer @ Jun 12 2014, 11:36 ) *
μήπως υπάρχει κανένα site που να έχει το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων όλης της διοργάνωσης?


εδώ είσαι
bbplayer
Πολύ καλό. thumbsup.gif ευχαριστώ πολύ
mixalisgate7
QUOTE(Voyager @ Jun 12 2014, 01:57 ) *
Μαυρομάτη απόλαυσα στο fifa 2002 . Μόνο να τον ακούω να περιγράφει αυτές τις αστείες φάσεις του παιχνιδιού ήταν όλα τα λεφτά..

" μα τι χάνει , τι χάνει...η γιαγιά μου θα το είχε βάλει με το αριστερό της πόδι"
" αν αυτο το παιχνίδι παιζόταν στον κήπο μου , θα έκλεινα τις κουρτίνες"

banana.gif banana.gif


Τι μου θύμισες τώρα,επικές ατάκες.
j-kidd13
Το ματσακι σημερα τι το βλεπτε?Τι πονταρουμε???
redleg7
Πρεμιερα ειναι.
Μεταξυ under και no goal ειμαι.

Τωρα η Νεριτ εχει Ιταλια-Βραζιλια στις ΗΠΑ το 94 με Μαυροματη.
jasonick
Άνοιξε το τόπικ για το fantasy, παρακαλώ εδώ να γίνονται ποστ μόνο για το αγωνιστικό κομμάτι.
Das Kapital
Εγώ λέω να το παίξω διπλό με 2-3ε. Έτσι για τον χαβαλέ και για να παρακολουθήσω τον αγώνα με μεγαλύτερο ενδιαφέρον.
bballbill
QUOTE(j-kidd13 @ Jun 12 2014, 15:57 ) *
Το ματσακι σημερα τι το βλεπτε?Τι πονταρουμε???

Σε τέτοιες διοργανώσεις να περιμένεις μέχρι να μάθεις συνθέσεις από επίσημη πηγή και μετά να ποντάρεις. Πολλοί προπονητές αλλάζουν παίχτες και σχήματα από παιχνίδι σε παιχνίδι. Δεν υπάρχει λόγος να βιαστείς.
j-kidd13
Eιμαι μεταξυ 2-3 γκολ,και Βραζιλια και οβερ συνδυασμο...
T.W.Is.M.
Αν επαιζα, θα το εβαζα Χ ημιχρονο-1 τελικο.
Και το No Goal καλη επιλογη μοιαζει με Σκολαρι στον παγκο της Βραζιλιας.
Ενα αλλο καλο που μου εδειξε ενας φιλος μου πριν καμια ωρα ειναι να μπει το πρωτο γκολ μετα το 28'. Αποδοση απο 2.00 και πανω.
bballbill
QUOTE(j-kidd13 @ Jun 12 2014, 16:59 ) *
Eιμαι μεταξυ 2-3 γκολ,και Βραζιλια και οβερ συνδυασμο...

Κοίτα, αν δεις και παίξει με 4άδα στην άμυνα η Κροατία ρίξ'το.
Έχουν πολλά χαφ που μπορούν να τελειώσουν φάσεις και οι δύο ομάδες, ακούγεται εφικτό σενάριο τα 2-3 γκολ.
Dreamerpanos
Οι συνθέσεις Βραζιλία (Λουίζ Φελίπε Σκολάρι): Ζούλιο Σέζαρ, Ντάνι ΆΛβες, Τιάγκο Σίλβα, Νταβίντ Λουίζ, Μαρσέλο, Παουλίνιο, Λουίζ Γκουστάβο, Όσκαρ, Νεϊμάρ, Χουλκ, Φρεντ

Κροατία (Νίκο Κόβατς): Πλετίκοσα, Σρνα, Τσόρλουκα, Λόβρεν, Βρσάλικο, Μόντριτς, Ράκιτιτς, Πέρισιτς, Μπρόζοβιτς, Όλιτς, Γιέλαβιτς



Εδώ οι 11αδες...όποιος προλάβει,παίζει....
redleg7
Το ng πλεον στο 1.4 απο το 1.6 το μεσημερι που τιμηθηκε.

Ωραιες οι 11δες των 2 ομαδων.

j-kidd13
Πως γινεται να πεφτει το ng(δηλαδη το ενδεχομενο να μη σκοραρει η Κροατια) και παραλληλα η Βραζιλια απο 1,28 να παει στο 1,33... ohmy.gif
redleg7
QUOTE (j-kidd13 @ Jun 12 2014, 21:51 ) *
Πως γινεται να πεφτει το ng(δηλαδη το ενδεχομενο να μη σκοραρει η Κροατια) και παραλληλα η Βραζιλια απο 1,28 να παει στο 1,33... ohmy.gif

Αγνωστο.Στην 365 το ng ειναι στο 1.4 και στην unibet στο 1.5.
Η τιμη του ασσου ειναι περιπου η ιδια ενω το διπλο παλι περιπου στα ιδια(12 και 13 αντιστοιχα).
SteveNashidis
http://instagram.com/p/pJ8-VdmuHP

A ρε Τζένιφερ ! blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.