Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mundial 2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
jasonick
QUOTE(klow13 @ Jun 24 2014, 20:30 ) *
δυνατο χειρουργειο.αμα πολεμανε και τη μεγαλυτερη εθνικη της ευρωπης..ποιος ειναι αυτος ο ΕΜΕΤΙΚΟΣ σχολιαστης στη νεριτ?ρεσιταλ ηθοποιιας απο κιελινι,τοσα χρονια τον ξερουμε,αυτο ειναι το παιχνιδι του(ναι,για το θεατρο ειναι γνωστος ο κιελινι),δεν ειδε οτι πηγε να του κοψει κομματι ο σουαρεζ.σουρεαλ επισης να κερδιζει κοκκινη ο αρεβαλο.

κατα τα αλλα μιζερα νοκ αουτ χωρις ιταλια,ισπανια,αγγλια,πορτογαλια.


Μπακόπουλος, ο δεύτερος χειρότερος παρουσιαστής προς το παρόν στο Μουντιάλ μετά τον Γάτα.



Εμετικός Suarez, κρίμα για την μπάλα που ξέρει.
SteveNashidis
Σφαγη απο σουαρεσ και φιφα. 68.gif 68.gif 68.gif
επαθα λαστιχο
για να ισοφαριστουν αυτα που εχει κανει η ιταλια στο ποδοσφαιρο δεν φτανουν ουτε 5 χειρουργεια σαν το σημερινο.
SG3ptshooter
QUOTE(ssoulliss @ Jun 24 2014, 20:27 ) *
Πάσα του γίγαντα Γιαγκέλκα ήταν... smiley.gif

QUOTE
Phil JAGIELKA
DEFENDER
ENGLAND
9.44 (στα 10)
#10 in the Castrol Index ranking
#2 in the Defenders Ranking
#1of England Players' Ranking

Λίγα με Phil. bball.gif

----------------------------------------------
Παιχταράς ο Suarez, αλλά Ουρουγουάη αρνούμαι να στηρίξω για προφανέστατους λόγους. Άλλωστε έχω δέσει τον επόμενό τους αντίπαλο, την Κολομβία, απ' τους Λατίνους καιρό. Και όχι, μια χαρά είναι τα knockout, πάντα απώλειες έχουν, σιγά μη χάνει και το ενδιαφέρον του το Mundial δηλαδή επειδή δε θα δω τον υπερτιμημενοΤέλη να περαντζάρει μέχρι να πάρει κόκκινη. #fygeapthMilan
T.W.Is.M.
QUOTE(Voyager @ Jun 24 2014, 20:38 ) *
Σφαγη απο σουαρεσ και φιφα. 68.gif 68.gif 68.gif


Υπαρχει αραγε πιθανοτητα τιμωριας με χρηση του βιντεο ή στη FIFA ζουν στην παλαιολιθικη εποχη παρεα με το Βασιλακοπουλο?
bbplayer
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Jun 24 2014, 20:41 ) *
για να ισοφαριστουν αυτα που εχει κανει η ιταλια στο ποδοσφαιρο δεν φτανουν ουτε 5 χειρουργεια σαν το σημερινο.


το θέμα είναι ότι η Ιταλία έχει δώσει στο ποδόσφαιρο από Σιέρα/Μπαρέζι μέχρι Μπάτζο/Ντελ Πιέρο. Μακράν του δεύτερου
Dreamerpanos
Κόλλησε το μυαλό μου....Κιελίνι,Ιβάνοβιτς και ποιόν άλλον?
επαθα λαστιχο
QUOTE(bbplayer @ Jun 24 2014, 20:46 ) *
το θέμα είναι ότι η Ιταλία έχει δώσει στο ποδόσφαιρο από Σιέρα/Μπαρέζι μέχρι Μπάτζο/Ντελ Πιέρο. Μακράν του δεύτερου

μα ουτως η αλλως θα ηταν υπερδυναμη,δεν αντιλεγω.αλλα πως να το κανουμε αν οι ιταλοφιλοι θυμαστε μονο την σημερινη σφαγη και το 2002,εγω θυμαμαι τα οργια που εγιναν στο μουντιαλ του 94.θυμαμαι το 2006 με ακυρωμενο γκολ του μπισλευ με ηπα,πεναλτυ που δεν δινεται στην γκανα,το αστειο πεναλτυ υπερ τους με αυστραλια.
τα 2 απο τα 4 μουντιαλ τους τα πηρε μια ομαδα αποτελκουμενη απο ηδη διεθνεις!!!! με αλλες χωρες λατινοαμερικανους που εγιναν εν μια νυκτι ιταλοι με πρωτοφανη καταστρατηγηση των κανονων της εποχης(1934-1938).στο δε μουντιαλ της ρωμης ο ελβετος διαιτητης χλευαστηκε απο τα μεσα της χωρας του λογω υπερφιλοιταλικης διατησιας.τα ιδια στο euro του 1968 συμφωνα οχι με μενα,αλλα τον διακογιαννη.
υ.γ: δεν ειμαι με καποιο αντιπαλο δεος και τα χωνω στην ιταλια,λιγο φιλοτσεχος ειμαι και μεχρι εκει.
jasonick
Bakkal όταν ήταν στον Ajax.
Das Kapital
Αν όντως δάγκωσε ξανά, ο τύπος είναι επικίνδυνος, δεν εξηγείται αλλιώς, επίσης θα'ναι κρίμα γιατί ενδέχεται να τιμωρηθεί και να μην παίξει στο υπόλοιπο της διοργάνωσης. Τι μυαλά κουβαλά ο άνθρωπος, δεν μπορώ να καταλάβω, τόσο μεγάλος παίκτης και δαγκώνει τους αντιπάλους του, είναι τόσο γελοίο.
T.W.Is.M.
QUOTE(Das Kapital @ Jun 24 2014, 21:00 ) *
Αν όντως δάγκωσε ξανά, ο τύπος είναι επικίνδυνος, δεν εξηγείται αλλιώς, επίσης θα'ναι κρίμα γιατί ενδέχεται να τιμωρηθεί και να μην παίξει στο υπόλοιπο της διοργάνωσης. Τι μυαλά κουβαλά ο άνθρωπος, δεν μπορώ να καταλάβω, τόσο μεγάλος παίκτης και δαγκώνει τους αντιπάλους του, είναι τόσο γελοίο.


Τωρα που το σκεφτομαι δεν του χρειαζεται Πεπε.
Κερμιτ Ουασινγκτον του χρειαζεται... rolleyes.gif
klow13
κριμα για τζιτζι,μεγαλη εμφανιση σημερα.παντως η ουρουγουαη στο 11 εναντιον 11 δεν σκοραρε ουτε μεθαυριο.
εε οσο να ναι εχει αλλη αιγλη το μουντιαλ με τα μεγαλα ονοματα.και ενω οι αλλες 3 ηταν καφενεια(ειδικα πορτογαλια),η ιταλια εχει τον τροπο της στα νοκ αουτ.
bbplayer
QUOTE (Dreamerpanos @ Jun 24 2014, 20:48 ) *
Κόλλησε το μυαλό μου....Κιελίνι,Ιβάνοβιτς και ποιόν άλλον?


Νέστα, Καναβάρο, Μαλντίνι, Αντονιόνι, Κόντι, Αντσελότι, Καμπρίνι, Αλτομπέλι, Tζοφ, Κολοβάτι, Γκρατσιάνι, Μπέτεγκα....να τ' αφήσω??
ssoulliss
Μέρος της δήλωσης Πραντέλι για την αλλαγή του Μάριο στο ημίχρονο

«Αναφορικά με τον Μπαλοτέλι, τον έκανα αλλαγή γιατί πίστεψα πως θα καταλήγαμε να παίζουμε με 10 παίκτες». ugly_tocktock.gif



Dreamerpanos
QUOTE (bbplayer @ Jun 24 2014, 21:13 ) *
Νέστα, Καναβάρο, Μαλντίνι, Αντονιόνι, Κόντι, Αντσελότι, Καμπρίνι, Αλτομπέλι, Tζοφ, Κολοβάρι, Γκρατσιάνι....να τ' αφήσω??



Τους δάγκωσε όλους αυτούς ο Σουάρεζ? Ρε τον κερατά tongue.gif

Μπερδεύτηκες bb...για το ποιον άλλον έχει δαγκώσει ο βρυκόλακας ήταν η ερώτηση...παρότι δεν μου αρέσει η Ιταλία ποτέ δεν θα αμφισβητήσω την σημασία της και τη συμβολή της στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο....
redleg7
QUOTE (bbplayer @ Jun 24 2014, 21:13 ) *
Νέστα, Καναβάρο, Μαλντίνι, Αντονιόνι, Κόντι, Αντσελότι, Καμπρίνι, Αλτομπέλι, Tζοφ, Κολοβάρι, Γκρατσιάνι....να τ' αφήσω??

Eννοει ποιον αλλο εχει δαγκωσει ο Σουαρες.
Dreamerpanos
Η εντεκάδα της Ελλάδας: Καρνέζης, Τοροσίδης, Μανωλάς, Παπασταθόπουλος, Χολέμπας, Μανιάτςη, Καραγκούνης, Κονέ, Σαλπιγγίδης, Χριστοδουλόπουλος και Σαμαράς.
nikolas12
Όσο καλός παίκτης είναι ο Suarez, άλλο τόσο ηλίθιος και αντιπαθητικός αποδεικνύεται με τα δαγκώματα και τις καραγκιοζιές του. Κρίμα για Ιταλία, Κόστα Ρίκα, Ουρουγουάη από αυτόν τον όμιλο και όλο και καλπάζουν οι Αμερικανοχώρες.
bbplayer
Οκ, παίδες. Συγγνώμη! Λάθος μου!!!






QUOTE (επαθα λαστιχο @ Jun 24 2014, 20:55 ) *
μα ουτως η αλλως θα ηταν υπερδυναμη,δεν αντιλεγω.αλλα πως να το κανουμε αν οι ιταλοφιλοι θυμαστε μονο την σημερινη σφαγη και το 2002,εγω θυμαμαι τα οργια που εγιναν στο μουντιαλ του 94.θυμαμαι το 2006 με ακυρωμενο γκολ του μπισλευ με ηπα,πεναλτυ που δεν δινεται στην γκανα,το αστειο πεναλτυ υπερ τους με αυστραλια.
τα 2 απο τα 4 μουντιαλ τους τα πηρε μια ομαδα αποτελκουμενη απο ηδη διεθνεις!!!! με αλλες χωρες λατινοαμερικανους που εγιναν εν μια νυκτι ιταλοι με πρωτοφανη καταστρατηγηση των κανονων της εποχης(1934-1938).στο δε μουντιαλ της ρωμης ο ελβετος διαιτητης χλευαστηκε απο τα μεσα της χωρας του λογω υπερφιλοιταλικης διατησιας.τα ιδια στο euro του 1968 συμφωνα οχι με μενα,αλλα τον διακογιαννη.
υ.γ: δεν ειμαι με καποιο αντιπαλο δεος και τα χωνω στην ιταλια,λιγο φιλοτσεχος ειμαι και μεχρι εκει.


σωστά μιλάς. (να πω όμως ότι προσωπικά δεν έγραψα κάτι για διατησίες και τα γύρω γύρω , παρά μόνο για τον αγώνα). "μαύρες τρύπες" έχουν όλοι. Θυμίσου τι έγινε το 82 για να πάει η Γερμανία τελικό. ο Διακογιάννης οκ, είναι αυτός που είναι αλλα;πέρα απο Γαλλία δεν έβλεπε κάτι άλλο. Όταν έχασε το πέναλτι ο Σιξ, φρόντισε να μας υπενθυμίσει ότι έπαιζε στην Στουτγκάρδη
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Jun 24 2014, 21:19 ) *
Όσο καλός παίκτης είναι ο Suarez, άλλο τόσο ηλίθιος και αντιπαθητικός αποδεικνύεται με τα δαγκώματα και τις καραγκιοζιές του. Κρίμα για Ιταλία, Κόστα Ρίκα, Ουρουγουάη από αυτόν τον όμιλο και όλο και καλπάζουν οι Αμερικανοχώρες.


Καπου πηρε τη ματι μου τωρα για τιμωρια και το κομματι ανεφερε οτι μπορει να φτασει μεχρι και 2 χρονια αποκλεισμο. Το καλυτερο σεναριο. Και μετα απο 2 χρονια απραξιας στην Ελλαδα να καννιβαλιζεται στα ελληνικα ντερμπι...
koostas
σαμαρας στο κεντρο???
μμμμμμμ
bbplayer
Μόλις άκουσα την 11άδα της Ακτής και όσο' ναι, ένα σύγκρυο το ένιωσα, κακά τα ψέματα. smiley.gif Σε νορμάλ ματς ένα τρίμπαλο το έχουμε χαλαρά. Σε ταμπούρι και όπου το πει...χμ...πάλι λίγες πιθανότητες. Είναι και ολόκληρα γομάρια, δεν ελπίζουμε στα στημένα απόψε

Το τέρμα τους, είναι καλό?
Dreamerpanos
QUOTE (bbplayer @ Jun 24 2014, 21:34 ) *
Μόλις άκουσα την 11άδα της Ακτής και όσο' ναι, ένα σύγκρυο το ένιωσα, κακά τα ψέματα. smiley.gif Σε νορμάλ ματς ένα τρίμπαλο το έχουμε χαλαρά. Σε ταμπούρι και όπου το πει...χμ...πάλι λίγες πιθανότητες. Είναι και ολόκληρα γομάρια, δεν ελπίζουμε στα στημένα απόψε

Το τέρμα τους, είναι καλό?


Από τη μέση και μπροστά η αλήθεια είναι και εγώ το ίδιο σύγκρυο ένιωσα....από τη μέση και πίσω είναι παιδική χαρά ειδικά χωρίς τον Ζοκορά....αν μπορούμε να το εκμεταλευτούμε είναι άλλο θέμα....

Μετριότατο είναι το τέρμα τους....
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 24 2014, 21:27 ) *
Καπου πηρε τη ματι μου τωρα για τιμωρια και το κομματι ανεφερε οτι μπορει να φτασει μεχρι και 2 χρονια αποκλεισμο. Το καλυτερο σεναριο. Και μετα απο 2 χρονια απραξιας στην Ελλαδα να καννιβαλιζεται στα ελληνικα ντερμπι...


Θεός θα είναι εδώ πέρα, αν κάνει κανά τέτοιο. Τα γουστάρουνε κάτι τέτοια και έχει φανεί σε αρκετές περιπτώσεις στο παρελθόν. Εγώ θεωρώ πως δεν την έχουμε την Ακτή. Γύρω στο 2-0 κόβω να έρχεται, αλλά θα δείξει κιόλας, μη βγάζω βιαστικά συμπεράσματα.
captain charisma
στην αγγλια για δαγωμα σε παικτη της τσελσι εφαγε 12 αγωνες τιμωρια ο σουαρεζ...λογικα και τωρα θα φαει μια αντιστοιχη τιμωρια
Das Kapital
Μα πόσο χαζός; Ζητώ συγγνώμη, δε συνηθίζω να χαρακτηρίζω, αλλά είναι το λιγότερο χαζός. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα φάει τιμωρία που θα του στερήσει το υπόλοιπο mundial, αφήνει την εθνική του χωρίς αυτόν, στην καλύτερη φάση της καριέρας του, στην καλύτερη ηλικία. Η κατάσταση χρήζει κάποιου είδους παρακολούθηση.
jasonick
Κανείς δεν με διαβάζει; smiley.gif Τον Bakkal δάγκωσε.

QUOTE(jasonick @ Jun 24 2014, 20:56 ) *
Bakkal όταν ήταν στον Ajax.


Πάντως λάστιχε (sic) δεν έχουν καμία σχέση οι διαιτησίες στα μουντιάλ του '02 και του '06. Καταρχάς δεν υπήρξαν γκρίνιες στο Μουντιάλ της Γερμανίας ενώ στο άλλο ακόμα και σήμερα συζητούνται τα όργια που είχαν γίνει τότε. Συμφωνώ πάντως ότι δεν ήταν πέναλτυ του Grosso στον αγώνα με την Αυστραλία αλλά θυμήσου με τι πέναλτυ προηγήθηκαν οι Γάλλοι στον τελικό.
Τώρα μην αρχίσω και λέω για το μουντιάλ της Κορέας και τα ακυρωμένα γκολ, την ανύπαρκτη κόκκινη, τα ύπουλα χτυπήματα των Κορεατών και λοιπά γιατί θα αναγκαστώ να κάνω χαρακτηρισμούς και με βλέπω να παίρνω 5 φάουλ σερί.

Παρελθόν βλέπω ο Pradelli, δυστυχώς είχε μεγάλο ρόλο στην φετινή αποτυχία, από τις συνεχόμενες αλλαγές στην άμυνα, την κακή στελέχωση του ρόστερ στην επίθεση και την αποτυχημένη τακτική στον αγώνα με την Κόστα Ρίκα.
Dreamerpanos
Το πέταξε η Κολομβία...ΠΑΜΕ!
bbplayer
πολύ με χειρόφρενο παίζουμε. πιο γρήγορα δεν πάει? βαρεμάρα μεγάλη
rchos
Μπες γαμω την τρελα μου
bbplayer
άιντααααααααααααααα wav.gif
Dreamerpanos
ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ!
rchos
Στον Καραγκουνη η μπαλλα τωρα να κανει 45 λεπτα τα δικα του


Η Ιαπωνία το σκασε
koostas
βλεπω να μας πουλαει η κολομβια
frenchman7
Τουλάχιστον δεν θα ακούμε άλλο την γκρίνια του σχολιαστή, μου έσπασε τα νεύρα με την μιζέρια του!
Dreamerpanos
Μαλακία....γκολ και λήξη ημιχρόνου και με πολλές χαμένες φάσεις οι Ιάπωνες.....Πάντως είμαστε από πάνω αυτή τη στιγμή,ας ελπίσουμε ότι οι ρεζέρβες Κολομβιανοί θα κρατήσουν (όπως και εμείς βέβαια)....
ssoulliss
Ένα λεπτό πριν την ισοφάριση της Ιαπωνίας ο Τζάκσον Μαρτίνεζ σχεδόν με εξουδετερωμένο τερματοφύλακα την έστειλε άουτ!!!!!!!! hammer.gif
Dreamerpanos
Άμα η Ιαπωνία κερδίσει 2-1 και εμείς 3-0 θα γίνει κλήρωση(!) για το ποιος θα περάσει στην απόλυτη ισοβαθμία....όχι ότι θα βάλουμε άλλα 2 αλλά κουβέντα να γίνεται....
redleg7
Για να δουμε ποσο θα ¨αντεξει¨ η Κολομβια.Δυστυχως αν δεν βαλει δευτερο γκολ....Ελπιζω ο Τζακσον στο β μερος να μην αφησει ανεκμεταλευτη την παρουσια του στην 11δα.
Πηγαμε και φαγαμε 3 απο την Κολομβια λες και το παθητικο ειναι κατι το ασημαντο σε ομιλο τετοιας διοργανωσης.
rchos
QUOTE(koostas @ Jun 24 2014, 23:19 ) *
βλεπω να μας πουλαει η κολομβια



Εμ οταν πιανεις 2 τονους ηρωινης τετοιες μερες αυτα παθαινεις.
nikolas12
ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ! Πάμε σοβαρά τώρα στο δεύτερο ημίχρονο. Καλή και σφιχτή και να απειλήσουμε με σωστές αντεπιθέσεις. Και ας μη μας πουλήσουν οι Κολομβιανοί.
bbplayer
QUOTE (redleg7 @ Jun 24 2014, 23:31 ) *
Για να δουμε ποσο θα ¨αντεξει¨ η Κολομβια.Δυστυχως αν δεν βαλει δευτερο γκολ....Ελπιζω ο Τζακσον στο β μερος να μην αφησει ανεκμεταλευτη την παρουσια του στην 11δα.
Πηγαμε και φαγαμε 3 απο την Κολομβια λες και το παθητικο ειναι κατι το ασημαντο σε ομιλο τετοιας διοργανωσης.


thumbsup.gif thumbsup.gif
redleg7
QUOTE (redleg7 @ Jun 24 2014, 23:31 ) *
Για να δουμε ποσο θα ¨αντεξει¨ η Κολομβια.Δυστυχως αν δεν βαλει δευτερο γκολ....Ελπιζω ο Τζακσον στο β μερος να μην αφησει ανεκμεταλευτη την παρουσια του στην 11δα.
Πηγαμε και φαγαμε 3 απο την Κολομβια λες και το παθητικο ειναι κατι το ασημαντο σε ομιλο τετοιας διοργανωσης.

Οχι για να μην λετε οτι δεν το πα.

Το πεταξε ο Τζακσον.Κρατηστε τωρα.

QUOTE (bbplayer @ Jun 24 2014, 23:42 ) *
thumbsup.gif thumbsup.gif

biggrin.gif

Κραταμε λεμε!Εχουμε δρομο ακομα!
bbplayer
ωχχχχχ τώρα!! Τζιόλης και Γκέκας??? για όνομα

@ Ο Βέλτσος είναι στο σχολιασμό? rolleyes.gif
nikolas12
Είχαμε 2 δοκάρια, ωραίες αντεπιθέσεις και καλή άμυνα, αλλά δυστυχώς δεν έφτασαν, γιατί δεν μπορούσαμε να το τελειώσουμε. Πολύ κρίμα sad.gif
koostas
κριμααααααααααααααααααααα
bbplayer
αυτός ο Σαμαράς ρε παιδί μου...τρίτο σερί ματς άορατος. μηδέν προσφορά

ποιος έχει το κουράγιο να το δει? εγώ πάντως όχι!! την κάνω!!
Marciulionis
Πω, πω, ήταν τόσο μούφα το πέναλντυ που δε μπορώ να το χαρώ... Το χορτάρι το έκανε?
bbplayer
ε τι έγινε.... wav.gif wav.gif wav.gif
redleg7
Κλαιωωω smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ηταν πετσινο αλλα δεν μας χαλαει!!Το αξιζαμε και το ΠΗΡΑΜΕ!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ ΜΟΥ Ο ΤΖΑΚΣΟΝΝΝΝΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!!

ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Α


ΧΑΙΡΕ ΟΤΟ ΑΚΟΜΑ ΜΑΣ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΤΟ......... ΣΟΥ smiley.gif

Μπραβο στα παιδια ξανα!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.