Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑΝΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Ethnikaras
Νικήσαμε σήμερα με 30 πόντους, σκόρ 74-44 άμα θυμάμαι καλά.
Πρώτο δεκάλεπτο νευρικοί και χωρίς ρυθμό, λίγο άναρχοι και με χαλαρές άμυνες, παρόλα αυτά είμαστε μπροστά στο σκόρ με την λήξη του.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο δείξαμε ομάδα, είχαμε το αμυντικό ριμπάουντ και πιέσαμε να κλέψουμε μπάλες, βγάλαμε αιφνιδιασμούς και εύκολα καλάθια, και η γενική λειτουργία μας ήταν πολύ καλή.
Στο τρίτο δεκάλεπτο επίσης είμαστε καλοί, με το ίδιο μοτίβο, αλλά με λιγότερους αιφνιδιασμούς, είχαμε τον ρυθμό του παιχνιδιού και αυξάναμε σιγά σιγά την διαφορά μας.
Στο τέταρτο έγιναν αλλαγές και από τις δυο ομάδες, και τελειώσαμε με 30 πόντους, παίζοντας πιο χαλαρά και οι δύο.
Στα αρνητικά το πρώτο δεκάλεπτο μας που ήταν νευρικό και άναρχο, το κακό ποσοστό στις βολές, και κάποια φαινομενικά εύκολα γκόλ-φάουλ που φάγαμε.
Στα θετικά, η ομαδικότητα που βγάλαμε σήμερα, άμυνα και επίθεση με ταχύτητα, καθαρό μυαλό με καλές επιλογές, τα μπλόκ άουτ (επιτέλους) που μας έδωσαν πάρα πολλά ριμπάουντ και την δυνατότητα να τρέξουμε, το ότι χρησιμοποιήθηκαν ΟΛΟΙ οι παίκτες μας, και οι αρκετές καλές και θεαματικές φάσεις που βγάλαμε σε διαστήματα.
Άμα είχαμε καλύτερα ποσοστά τότε θα ανεβάζαμε και άλλο το σκορ.
Σήμερα παίξαμε για μεγαλύτερο διάστημα παραγωγικό μπάσκετ, και αυτό είναι πρόοδος, και σίγουρα μπορούμε και καλύτερα.
Μπράβο στον Φοίνικα που έπαιξε μπάσκετ και προσπάθησε, πολλά νέα παιδιά η ομάδα αυτή, και έναν δίμετρο (και βάλε) Βενιαμίν.
Δουλειά και τα κεφάλια μέσα που λένε, σήμερα είμαι χαρούμενος γιατί εκτός της νίκης είδα και σημαντική πρόοδο.
Οι διαιτητές με μικρολαθάκια αλλά σε γενικές γραμμές έκαναν μια καλή διαιτησία χωρίς προβλήματα.
Η εξέδρα γεμάτη αλλά όχι ασφυκτικά, χαλαρό κλίμα, και πηγαδάκια για το ποδόσφαιρο που μας καίει (και μας έχει κάψει).
Συνεχίζουμε.
Bet
Iκαρος-Αρης ????
korompos#3
QUOTE(Bet @ Oct 31 2011, 23:57 ) *
Iκαρος-Αρης ????


59-65
gate14
Oπως τα ειπε ο αδερφος Εθνικαρας
Σημερα ειδαμε καλο μπασκετ απο τον Εθνικο
Και τωρα Αλιμος .Αυτο το ματς κρυβει παγιδες. Mε προσοχη και σοβαροτητα θα περασουμε απο τον Αλιμο
Καλη συνεχεια στον συμπολιτη Φοινικα και στους Συρογλου και Αθηναιο (δικα μας παιδια smiley.gif ¨)
PetranG3
Παρουσια 250 φιλων του Ιωνικου και ιδιαιτερως δυναμικη παρουσια RANGERS (100 δεν ειναι υπερβολη), ο Ιωνικος χωρις να παιξει καλο μπασκετ πλην της 4ης περιοδου, επικρατησε του Πρωτεα Βουλας με 74-38 (!!)...

Κακο το πρωτο ημιχρονο (25-15), στο δευτερο, γκαζωσε (46-23, 3ο δεκαλεπτο)...

Στο τελος, το αγχος και η νευρικοτητα εφυγαν και μπηκαν τα σουτ..

(Αναλυτικοτερα στο αρθρο)...


Πολυ ενδιαφερουσα παντως η επομενη αγωνιστικη, με επικινδυνες εξοδους για τους πρωτοπορους...
Εμεις, με τη νεοφωτιστη Βουλιαγμενη, θελει προσοχη...3-2 νικες...

Χαμος και κατω...Υποψιν, απορω με την Ευρυαλη...Δεν ειναι τοσο κακη, παρ οτι δεν εχει νικη...

ΜΑΤΖΙΚ32...Ευχελαιο...Φοινικας, Αρης, Μαντσεστερ και αδικα, βασει αποτελεσματων...


*Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΕΡΚΙΔΑΣ (σιγουρα θα υπαρχει σε βιντεο, ηταν ολα τα λεφτα)...ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ...
Και πιστευα οτι η μυσταγωγια της κερκιδας, κρυβοταν στις Κυριακες...
magic32
Η μαντσεστερ κερδισε την κυριακη...δεν τρεχει τπτ..φαγαμε μια 6αρα,θα ανακαμψουμε...ο Αρης οσο δεν υπαρχουν λεφτα και κατεβαινουμε στην αθηνα με πουλμαν κλαφτα χαραλαμπε..

Ο φοινικας ηταν το πρωτο ματς που παιξαμε σχεδον κομπλε κι αυτο μονο στα χαρτια αφου οι 2 ψηλοι ειδικα δεν ηταν στις περισσοτερες προπονησεις..Κλεισαμε μια 3αδα πολυ δυσκολων αγωνων,σιγουρα ειδικα σημερα μενει πολυ ασχημη εικονα αφου παραιτηθηκαμε απο το 15 και μετα αλλα απο τη δευτερα που ερχεται μετραει...
themis7
Νικη για τον Φαρο 84-70 επι του Αλιμου που μην σας ξεγελαει το 1-4 που εχει ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο περυσι....

Παμε στο πιο σημαντικο κοματι της βραδιας και παρακαλω τον φιλο τον Leonkalf να αφησει το ποστ εδω γιατι εδω το γραφω αρα καποιο λογο θα εχω ...
Το διυμο Μαραβελια - Στρεμπα ηταν σε πολυ κακη βραδια ... Ενταξει για τον Μαραβελια 3 χρονια που τον ξερω δεν τον εχω πετυχει και ποτε σε καλη βραδια ..... Αλλα τον Στρεμπα τον εχω σε εκτιμηση για καλο διαιτητη...Το να ειναι σε κακη βραδια δεν με ενοχλει ... Σ ολους συμβαινει ... Αυτο που με τρελαινει ειναι το υφος ... Σ ενα ηρεμο ματς εφυγα με τα νευρα μεχρι το ταβανι ... Εκτος οτι τα σφυριγματα ηταν εκτος τοπου και χρονου η μονιμη εποδος τους ηταν οτι θα ριξουν τεχνικη ποινη ... Θεωρω πολυ κακο το μετρο της ευκολης τεχνικης ποινης γιατι δινει σε μετριους διαιτητες μια εξουσια που δεν μπορουν να την διαχειριστουν.... Πρεπει να καταλαβουν κι οι διαιτητες οτι ειναι κι αυτοι μερος του παιχνιδιου και να εχουν συμπεριφορα που να βιηθαει τις ομαδες κι οχι να στεκονται απεναντι απο τις ομαδες λες και ειναι τιμωροι....
Επειδη το επιπεδο των ομαδων ειναι υψηλο και τα ματς κρινονται στην λεπτομερια καλο θα ηταν ορισμενοι διατητες να συγκεντρωνονται περισσοτερο στο γηπεδο παρα στο να το παιζουνε πολιτσμανοι ....
Επισης καλο θα ειναι να βρεθουνε μεταξυ τους να αποφασιζουν τον τροπο παιχνιδιου τους και το πως θα σφυριζουν ...Για παραδειγμα ερχεται την προηγουμενη αγωνιστικη ο Μπικας και λεει ολα τα hand check θα τα σφυριζω φαουλ οπως κι εκανε γιατι λεει ειναι ο νεος κανονισμος ... οκ οτι πεις ..... Ερχονται σημερα οι διαιτητες δεν σφυρανε τιποτα... Λοιπον αποφασιστε πως θα σφυρατε για να ξερουν κι οι ομαδες να προετοιμαζονται ...
Πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι οι διαιτητες ειναι μερος του αγωνα και θα πρεπει κι αυτοι να συμβαλουν και να βοηθανε απο την μερια τους για δικαιο αποτελεσμα και για καλο θεαμα.....
Κι επιτελους κοψτε αυτο το κολπο να προσπαθειτε να κανετε τα ματς ντερμπι ...... Και μολις φευγει μια ομαδα με διαφορα ν αρχιζουν οι εφευρεσεις...................
Και να κοψουμε λιγο το υφος........ Το 2011 στην Ελλαδα οι μονοι ανθρωποι που εχουν απομεινει να εχουν υφος και να διεκδικουν το αλαθητο ειναι οι διαιτητες.... Ελα λιγο να εγκλιματιζομαστε με τις καταστασεις...........
Ολοι μερος του παιχνιδιου ειμαστε δεν εχουμε να χωρισουμε κατι..................
magic32
QUOTE(themis7 @ Nov 1 2011, 01:38 ) *
Νικη για τον Φαρο 84-70 επι του Αλιμου που μην σας ξεγελαει το 1-4 που εχει ειναι πολυ καλυτερη ομαδα απο περυσι....

Παμε στο πιο σημαντικο κοματι της βραδιας και παρακαλω τον φιλο τον Leonkalf να αφησει το ποστ εδω γιατι εδω το γραφω αρα καποιο λογο θα εχω ...
Το διυμο Μαραβελια - Στρεμπα ηταν σε πολυ κακη βραδια ... Ενταξει για τον Μαραβελια 3 χρονια που τον ξερω δεν τον εχω πετυχει και ποτε σε καλη βραδια ..... Αλλα τον Στρεμπα τον εχω σε εκτιμηση για καλο διαιτητη...Το να ειναι σε κακη βραδια δεν με ενοχλει ... Σ ολους συμβαινει ... Αυτο που με τρελαινει ειναι το υφος ... Σ ενα ηρεμο ματς εφυγα με τα νευρα μεχρι το ταβανι ... Εκτος οτι τα σφυριγματα ηταν εκτος τοπου και χρονου η μονιμη εποδος τους ηταν οτι θα ριξουν τεχνικη ποινη ... Θεωρω πολυ κακο το μετρο της ευκολης τεχνικης ποινης γιατι δινει σε μετριους διαιτητες μια εξουσια που δεν μπορουν να την διαχειριστουν.... Πρεπει να καταλαβουν κι οι διαιτητες οτι ειναι κι αυτοι μερος του παιχνιδιου και να εχουν συμπεριφορα που να βιηθαει τις ομαδες κι οχι να στεκονται απεναντι απο τις ομαδες λες και ειναι τιμωροι....
Επειδη το επιπεδο των ομαδων ειναι υψηλο και τα ματς κρινονται στην λεπτομερια καλο θα ηταν ορισμενοι διατητες να συγκεντρωνονται περισσοτερο στο γηπεδο παρα στο να το παιζουνε πολιτσμανοι ....
Επισης καλο θα ειναι να βρεθουνε μεταξυ τους να αποφασιζουν τον τροπο παιχνιδιου τους και το πως θα σφυριζουν ...Για παραδειγμα ερχεται την προηγουμενη αγωνιστικη ο Μπικας και λεει ολα τα hand check θα τα σφυριζω φαουλ οπως κι εκανε γιατι λεει ειναι ο νεος κανονισμος ... οκ οτι πεις ..... Ερχονται σημερα οι διαιτητες δεν σφυρανε τιποτα... Λοιπον αποφασιστε πως θα σφυρατε για να ξερουν κι οι ομαδες να προετοιμαζονται ...
Πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι οι διαιτητες ειναι μερος του αγωνα και θα πρεπει κι αυτοι να συμβαλουν και να βοηθανε απο την μερια τους για δικαιο αποτελεσμα και για καλο θεαμα.....
Κι επιτελους κοψτε αυτο το κολπο να προσπαθειτε να κανετε τα ματς ντερμπι ...... Και μολις φευγει μια ομαδα με διαφορα ν αρχιζουν οι εφευρεσεις...................
Και να κοψουμε λιγο το υφος........ Το 2011 στην Ελλαδα οι μονοι ανθρωποι που εχουν απομεινει να εχουν υφος και να διεκδικουν το αλαθητο ειναι οι διαιτητες.... Ελα λιγο να εγκλιματιζομαστε με τις καταστασεις...........
Ολοι μερος του παιχνιδιου ειμαστε δεν εχουμε να χωρισουμε κατι..................

+++++++

επισης να μας πουνε και για την περιφημη μεταφορα τι ισχυει που τεινει να εξελιζτει το πιο πονηρο σφυριγμα...μας εχουν σφυριξει 6-7 φορες μεχρι τωρα κ βλεπω αντιπαλους να την πηγαινουν βολτα την μπαλα και να μην δινετε τπτ
keratsini
QUOTE(sofos_14_ @ Oct 31 2011, 23:38 ) *
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.Κ. 67-81
γεια σασ με τα χιλια ζορια μου ειπε ο φιλοσ μου οτι κερδισε ι μανδρα..... μπραβο στο φαρο καλη συνεχεια
Ethnikaras
Είναι σωστό αυτό που λέει ο Θέμης, γενικά οι διαιτητές πρέπει να εκπαιδεύσουν τον κόσμο πως παίζουν, δεν πρέπει να έχουμε 2 μέτρα και 2 σταθμά, και από Δευτέρα σε Δευτέρα να βλέπουμε άλλα.
Η μεταφορά, τα τρία δευτερόλεπτα, οι τεχνικές ποινές αλλά και τα αντιαθλητικά φάουλ όσο γίνεται να μπούνε σε ένα καλούπι και να σφυρίζονται με την ίδια ευκολία ή δυσκολία.
Εμείς χθες παρόλα αυτά είχαμε μια καλή σχετικά διαιτησία, βοήθησε και το παιχνίδι βέβαια, υπήρχαν όμως ελάχιστες μουρμούρες εντός και εκτός παρκέ κατά την διάρκεια αλλά και μετά το μάτς, και ελάχιστες φάσεις να θυμηθεί κανείς που να σηκώνουν ερμηνεία και συζήτηση.
Να λέμε και τα θετικά.
Εμείς πρέπει να προσέξουμε πολύ στο επόμενο παιχνίδι, τώρα που πρέπει και μπορούμε να βρούμε έναν ρυθμό, να μην χάσουμε την ευκαιρία.
Δοκιμάστηκαν αρκετά σχήματα, έπαιξαν όλοι οι παίκτες.
Να κοιτάξουμε τα θετικά από το χθες και να τα διαχειριστούμε αύριο, διορθώνοντας τα λάθη μας.
Ίσως χρειαστεί το καλό μας σχήμα να μείνει πολύ χρόνο στο παιχνίδι που δεν θα είναι καθόλου εύκολο.
Ίσως χρειαστεί να αλλάξει αυτό το σχήμα άμα δεν ανταποκρίνεται στις ανάγκες του παιχνιδιού.
Ο προπονητής θα κρίνει και θα κάνει την διαχείριση, ευτυχώς έχουμε υλικό και βάθος, η χημεία και η διάθεση είναι το ζητούμενο.
Η αρχή των πάντων είναι ο έλεγχος των ριμπάουντ για εμάς, άμα γίνει αυτό η ομάδα θα ρολάρει και τότε θα παίξει το καλό μπάσκετ που της ταιριάζει.
Χθες στο σκοράρισμα δεν είχαμε τον Φωτόπουλο με πάρα πολλούς πόντους και τους υπόλοιπους με μονοψήφιο, είχαμε πλουραλισμό, αρκετά παιδιά με διψήφιο και μοιρασμένες προσπάθειες.
Έτσι θα πρέπει να πάμε, όλοι στην άμυνα, όλοι στην επίθεση, να υπάρχει το πρώτο βιολί αλλά να υπάρχει και καλή ορχήστρα.
margiou3
Ιωνικεεε, σε αγαπω και να σ'αφησω μονο δεν μπορω... Νικαια ολεεε οπου κι αν πας, να ξερεις θα'χεις παντα διπλα σου εμας... Μεγαλωσααα, δεν αλλαξα, δεν εβαλα μυαλο... Και ειμαι εδω, ακομα εδω πιο δυνατα πιο δυνατα σου τραγουδω...



http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/74-38.html

Ρεπορταζ και βιντεο απο το παιχνιδι Ιωνικος - Πρωτεας Βουλας .


http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/74-38.html
mister
QUOTE(keratsini @ Nov 1 2011, 12:16 ) *
γεια σασ με τα χιλια ζορια μου ειπε ο φιλοσ μου οτι κερδισε ι μανδρα..... μπραβο στο φαρο καλη συνεχεια



Φιλαρακι απο το Κερατσινι, ρωτα τον φιλο σου αν βλεπει αντικειμενικα, γιατι ημουν στο παιχνιδι και η μπαλα
πουλησε τον Μανδραικο στις 9 πρωτες επιθεσεις και ειχε 1 στις 9 ενω απο την αλλη το Φαληρο ειχε σε πολυ καλη
μερα Κυριακοπουλο & Τσιφτη. Μολις ισορροπησε το παιχνιδι φανηκε η ανωτεροτητα της ομαδας μας.
margiou3
QUOTE(mister @ Nov 1 2011, 14:34 ) *
η μπαλα
πουλησε τον Μανδραικο στις 9 πρωτες επιθεσεις και ειχε 1 στις 9 ενω απο την αλλη το Φαληρο ειχε σε πολυ καλη
μερα Κυριακοπουλο & Τσιφτη.




Το οτι ηταν σε ατυχη μερα η ομαδα σου, δεν αναιρεί απαραίτητα το γεγονος οτι με δυσκολια νικησε...


Χωρις να εχω δει το παιχνιδι βεβαια... Απλα μην επικαλείστε την ατυχια... Ειναι μεσα στο προγραμμα και αυτη..
margiou3
http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/blog-post.html


Δηλώσεις απο το Ιωνικός - Πρωτεας Βούλας



http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/blog-post.html
keratsini
QUOTE(mister @ Nov 1 2011, 14:34 ) *
Φιλαρακι απο το Κερατσινι, ρωτα τον φιλο σου αν βλεπει αντικειμενικα, γιατι ημουν στο παιχνιδι και η μπαλα
πουλησε τον Μανδραικο στις 9 πρωτες επιθεσεις και ειχε 1 στις 9 ενω απο την αλλη το Φαληρο ειχε σε πολυ καλη
μερα Κυριακοπουλο & Τσιφτη. Μολις ισορροπησε το παιχνιδι φανηκε η ανωτεροτητα της ομαδας μας.
ποια ειπεσ ιη ανωτεροτητα μα απο τι βλεπω ολα ντερμπι τα κανετε απο εκει και περα το φιλαρακι μου αντικειμενικα βλεπει εσεισ δεν ξερω τι βλεπετε....φαντασου 2 παιχτεσ σασ ειχαν κανει ρομπα και και ι μανδρα με τοσο καλο υλικο να μιν μπορει να κερδισει και το πηρε στο τελοσ επειδει το φαληρο ψοφησε αν θεωρειτε τον ευατο σασ μπαρτσελωνα λυπαμε γιατι θα φατε ακομη πολυ μπαλακι
ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ
QUOTE(keratsini @ Nov 2 2011, 15:40 ) *
ποια ειπεσ ιη ανωτεροτητα μα απο τι βλεπω ολα ντερμπι τα κανετε απο εκει και περα το φιλαρακι μου αντικειμενικα βλεπει εσεισ δεν ξερω τι βλεπετε....φαντασου 2 παιχτεσ σασ ειχαν κανει ρομπα και και ι μανδρα με τοσο καλο υλικο να μιν μπορει να κερδισει και το πηρε στο τελοσ επειδει το φαληρο ψοφησε αν θεωρειτε τον ευατο σασ μπαρτσελωνα λυπαμε γιατι θα φατε ακομη πολυ μπαλακι


ποιο φιλαρακι σου ρε......δεν ντρεπεσαι λιγο ......αμαν με τα ψεμματα σου.......αφου εσυ ησουν στο κλειστο και παρακαλουσες να χασει η μανδρα......το υφος σου και μονο το εδειχνε.....οσο χαναμε γελουσες......αλλα μετα τοφαγες το κ---ι
....τωρα αγωνιστικα η ομαδα ειναι λογικο να αποδιδει καλλιτερα στο β ημιχρονο....ετσι αποδεικνυεται η πολλη καλη προπονιτικη δουλεια του καλοκαιριου αλλα που να το καταλαβεις εσυ....σαφηνει το προσωπικο σου μενος
themis7
Keratsini μάλλον παραπλανητικό nick name ....
ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ
QUOTE(themis7 @ Nov 2 2011, 16:54 ) *
Keratsini μάλλον παραπλανητικό nick name ....


σωστος ο παικτης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
keratsini
QUOTE(ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ @ Nov 2 2011, 16:31 ) *
ποιο φιλαρακι σου ρε......δεν ντρεπεσαι λιγο ......αμαν με τα ψεμματα σου.......αφου εσυ ησουν στο κλειστο και παρακαλουσες να χασει η μανδρα......το υφος σου και μονο το εδειχνε.....οσο χαναμε γελουσες......αλλα μετα τοφαγες το κ---ι
....τωρα αγωνιστικα η ομαδα ειναι λογικο να αποδιδει καλλιτερα στο β ημιχρονο....ετσι αποδεικνυεται η πολλη καλη προπονιτικη δουλεια του καλοκαιριου αλλα που να το καταλαβεις εσυ....σαφηνει το προσωπικο σου μενος

δεν νομιζο να σε πειραξε ξ κριτικη που εκανα.....να ντρεπομαι γιατι αφου δεν ημουν στο παιχνιδι ειστε κολλημενοι με αυτο το φιλο τι να σασ πω εισε απαραδεκτοσ απο εκει και περα περιμενα ποιο σοβαροτητα
margiou3
QUOTE(ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ @ Nov 2 2011, 16:31 ) *
αλλα μετα τοφαγες το κ---ι



Πηραν αερα φετος μερικοι,ε? χοχοχοχο





Υ.Γ. Αφου τον βλεπετε οτι ειναι γηπεδικος ο Keratsini γιατι του μιλατε??
anonymousforumuser
Χαμός γίνεται.
Γιατί όλοι φέτος ασχολούνται με τον Μανδραικό;
vidrax1
QUOTE(anonymousforumuser @ Nov 3 2011, 16:21 ) *
Χαμός γίνεται.
Γιατί όλοι φέτος ασχολούνται με τον Μανδραικό;


Δεν ασχολούνται όλοι. Κάποιος γραφει τις χαζομάρες του και κάποιοι τσιμπάνε και ασχολούνται μαζι του..
Blue1965White
Τη Δευτέρα η ομάδα μου δίνει το πιο δύσκολο φετινό της παιχνίδι μέχρι στιγμής. Αν παίξουμε όπως με τον Πρωτέα μάλλον θα χάσουμε. Θέλω να πιστεύω ότι η όποια ευδαιμονία και χαλαρότητα για τις μέχρι τώρα νίκες είναι παρελθόν και η ομάδα θα κατέβει συγκεντρωμένη και αποφασισμένη. Μέχρι τώρα δεν έχουμε κάνει τη μεγάλη νίκη ώστε να δικαιολογούνται πανηγυρισμοί. Δουλειά και σοβαρότητα λοιπόν για να συνεχίσουμε να είμαστε χαρούμενοι.
ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ
QUOTE(anonymousforumuser @ Nov 3 2011, 16:21 ) *
Χαμός γίνεται.
Γιατί όλοι φέτος ασχολούνται με τον Μανδραικό;


ελα ντε......για απαντησε πρωτος εσυ που φετος ασχολεισε και σχολιαζεις τον μανδραικο?
mister
QUOTE(anonymousforumuser @ Nov 3 2011, 16:21 ) *
Χαμός γίνεται.
Γιατί όλοι φέτος ασχολούνται με τον Μανδραικό;



Μαλλον εχει δικιο ο Θριασιωτης. Σιαμαιοι εισαστε με τον Κερατσινιωτη?
(Τους εχθρους μας τους ξερουμε! Τους φιλους μας ψαχνουμε να βρουμε!)
anonymousforumuser
Έχω πει και πιο πριν πως ειμαι προπονητής της εξέδρας. Θα ασχολούμαι με όποιον έχει αξία να ασχοληθείς.
Γιατί η αρνητική κριτική είναι κακή παρόλο που είναι αληθής;

Πρέπει πάντα να λέμε μόνο τα θετικά;
don3pleta
Εξαιρετική δουλειά απο ένα καινούργιο site που ασχολείται αποκλειστικά με την εσκανά ενημερώνει πολύ γρήγορα και έχει πολλές ειδήσεις...!!
mybasketball.gr ΟΤΑΝ Η ΝΟΤΙΑ ΑΤΤΙΚΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ...,,
mister
QUOTE(anonymousforumuser @ Nov 4 2011, 23:51 ) *
Έχω πει και πιο πριν πως ειμαι προπονητής της εξέδρας. Θα ασχολούμαι με όποιον έχει αξία να ασχοληθείς.
Γιατί η αρνητική κριτική είναι κακή παρόλο που είναι αληθής;

Πρέπει πάντα να λέμε μόνο τα θετικά;



Αφου λες οτι εισαι προπονητης της εξεδρας, να κανεις κριτικη και στα θετικα της ομαδας. Εσενα σε ακουμε
μονο να μιλας αρνητικα. Μαθε να εισαι αντικειμενικος και να μην δειχνεις οτι εισαι εχθρος της ομαδας.
basketikos
QUOTE(Blue1965White @ Nov 3 2011, 23:18 ) *
Τη Δευτέρα η ομάδα μου δίνει το πιο δύσκολο φετινό της παιχνίδι μέχρι στιγμής. Αν παίξουμε όπως με τον Πρωτέα μάλλον θα χάσουμε. Θέλω να πιστεύω ότι η όποια ευδαιμονία και χαλαρότητα για τις μέχρι τώρα νίκες είναι παρελθόν και η ομάδα θα κατέβει συγκεντρωμένη και αποφασισμένη. Μέχρι τώρα δεν έχουμε κάνει τη μεγάλη νίκη ώστε να δικαιολογούνται πανηγυρισμοί. Δουλειά και σοβαρότητα λοιπόν για να συνεχίσουμε να είμαστε χαρούμενοι.


Eχεις απολυτο δικιο - για μια Ομαδα που θελει να πρωταγωνιστήσει, και με βαση το μεχρι τωρα προγραμμα, το πρωταθλημα ¨αρχιζει" τωρα. Δεν υποτιμώ τις ομαδες που παιξαμε μεχρι σημερα - ποσο δε που Δραπετσωνα, Ελευθερια, ειναι δυσκολες εδρες, και ο Αρης εχει παντα μια ομαδα ικανη να παρει ολα τα παιχνιδια. Αλλα για την Ομάδα μου τα δυσκολα ξεκινάνε σημερα στην Βουλιαγμενη: ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΠΑΙΔΙΑ κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ. Το ματς ειναι δυσκολο.

bball.gif Απορια: Εμαθα οτι η Βουλιαγμενη δεν παιζει St Laurence. Eχει κανεις ιδεα που ειναι το γηπεδο της - καθε πληροφορια καλοδεχουμενη
coachmarian
QUOTE (basketikos @ Nov 7 2011, 01:09 ) *
Eχεις απολυτο δικιο - για μια Ομαδα που θελει να πρωταγωνιστήσει, και με βαση το μεχρι τωρα προγραμμα, το πρωταθλημα ¨αρχιζει" τωρα. Δεν υποτιμώ τις ομαδες που παιξαμε μεχρι σημερα - ποσο δε που Δραπετσωνα, Ελευθερια, ειναι δυσκολες εδρες, και ο Αρης εχει παντα μια ομαδα ικανη να παρει ολα τα παιχνιδια. Αλλα για την Ομάδα μου τα δυσκολα ξεκινάνε σημερα στην Βουλιαγμενη: ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΠΑΙΔΙΑ κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ. Το ματς ειναι δυσκολο.

bball.gif Απορια: Εμαθα οτι η Βουλιαγμενη δεν παιζει St Laurence. Eχει κανεις ιδεα που ειναι το γηπεδο της - καθε πληροφορια καλοδεχουμενη


Η έδρα της Βουλιαγμένης είναι στο κλειστό της Βάρης
anonymousforumuser
QUOTE (mister @ Nov 6 2011, 19:05 ) *
Αφου λες οτι εισαι προπονητης της εξεδρας, να κανεις κριτικη και στα θετικα της ομαδας. Εσενα σε ακουμε
μονο να μιλας αρνητικα. Μαθε να εισαι αντικειμενικος και να μην δειχνεις οτι εισαι εχθρος της ομαδας.

Για ποια θετικά να μιλήσω καλέ μου φίλε όταν η ομάδα μέχρι τώρα δεν αποδίδει τα αναμενόμενα; Κάκες εμφανίσεις και τίποτα άλλο δεν βλέπω εγώ. Να πω πως ήταν 1-2 παιχνίδια; Κάθε Δευτέρα τα ίδια και χειρότερα. Εσύ που το αποδίδεις αυτό;
basketikos
QUOTE(coachmarian @ Nov 7 2011, 03:27 ) *
Η έδρα της Βουλιαγμένης είναι στο κλειστό της Βάρης


Eυχαριστώ -για οσους googlaroun (sic): Aρετης 32
leonkalf
Το σημερινό πρόγραμμα:


20.30 ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

21.45 ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ ΑΛΙΜΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

21.00 ΚΛ.ΔΓ "Ο ΠΛΑΤΩΝ" ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

21.00 ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

21.30 ΚΛ.ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

21.00 ΕΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ - Π.ΦΑΛΗΡΟ

20.30 ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 68-59....... ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ
anonymousforumuser
QUOTE (ΘΡΙΑΣΙΩΤΗΣ @ Nov 8 2011, 00:04 ) *
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 68-59....... ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ

Πες μας λίγα λόγια για το παιχνίδι.
gate14
Σπουδαια εμφανιση του Εθνικου και νικη μεσα στον Αλιμο με 46-88
Σημαντικες νικες για Ιωνικο , Φαρο και Μανδρα
Ηττα του Φοινικα που μπαινει σε περιπετειες μεσα στην εδρα του , ενω εχασε και ο Ικαρος !!!!!!!
magic32
φοινικας-δραπετσωνα 59-65

Οι φιλοξενουμενοι παιξανε πιο εξυπνα στο μεγαλυτερο μερος του αγωνα,ειναι σαφεστατα πιο εμπειροι και πηραν το σημαντικο διπλο φερνοντας μας σε πολυ δυσκολη θεση

επειδη ομως βαρεθηκα να κανω το κοροιδο..Ειμαστε μια ομαδα με μολις 4 παικτες ανω των 21...και γι αυτο το λογο αντιμετωπιζομαστε σαν τους μ...ες της υποθεσης...Παλι σημερα ειδαμε εναν τυπο που ηρθε στο γηπεδο τον ειχανε στο μπλα μπλα και στη διαμαρτυρια διαρκως απο την απεναντι μερια και τελικα φαγαμε εμεις τεχνικη ποινη σε σημειο που εχουμε κανει το -13 -2 επειδη ζητησε ο ασσος μας θεατρο...Ειναι η 6η τεχνικοι ποινη που τρωμε φετος και το πιο σκληο που εχει ακουστει ειναι ενα μακροσυρτο ΕΓΩΩΩΩ?Οταν βλεπουμε αντιπαλους να τους παιρνουν καροτσακι να φωναζουν και τα σχετικα...

Και μεσα σε ολα οταν πας στο τελος να βρεις το δικιο σου,σου απανταει με το κλασικο υφακι"ειμαι ο βορεαδης".Ο συγκεκριμενος φυσικα δεν ηταν αγνωστο τι θα κανει..περσυ μαζι με τον "καλυτερο"της εσκανα γυρισαν ματς 20 ποντων στο ιδιο ζευγαρι αγωνα στην αλλη εδρα..Ευτυχως εκει ημασταν τυχεορι και κερδισαμε...

Δεν γινετε αυτο το πραγμα κυριοι..Φυγανε ολοι οι καλοι διατητες κι εχουμε μεινει με τους ευσωμους,τους "κολλητους"και τα κλασικα "λαμογια"..Δεν γινετε...

Εχω χρονια να μιλησω για διατησια,αλλα πραγματικα δεν αντεξα αλλο εμτα και το σημερινο σοου...
anonymousforumuser
Φοβερό σκορ ο Εθνικός.
sofos
QUOTE (gate14 @ Nov 7 2011, 23:50 ) *
Σπουδαια εμφανιση του Εθνικου και νικη μεσα στον Αλιμο με 46-88
Σημαντικες νικες για Ιωνικο , Φαρο και Μανδρα
Ηττα του Φοινικα που μπαινει σε περιπετειες μεσα στην εδρα του , ενω εχασε και ο Ικαρος !!!!!!!


παρακολουθησα το παιχνιδι φαρος αρης....οπως και πολλοι αλλοι ετσι και εγω το θεωρησαμε ντερμπι αλλα τελικα αποδειχτηκε πως ειχαμε λαθος εντυπωση....ολοκληρωτικο μπασκετ απο τον φαρο μονοδιαστατο απο τον αρη που επαιζε μονος του το νουμερο 6 και στο δευτερο ημιχρονο το 10...εβλεπα και τις δυο ομαδες για πρωτη φορα και περιμενα περισσοτερα απο τον αρη συμφωνα με αυτα που ειχα ακουσει...ο φαρος πολυ ευστοχος με υπομονη γυρναγε την μπαλα και εψαχνε την καλυτερη επιλογη ο αρης απο την αλλη δεν ξερω απλα αν δεν ηταν σε καλη μερα παιχτες και προπονητης αλλα δεν ειδα κανενα σχεδιο και τιποτα συγκεκριμενο βεβαια μπορει να φταιει και ο φαρος σε αυτο που δεν βοηθησε.....καλη συνεχεια σε ολους
PetranG3
Βουλιαγμενη - Ιωνικος 64-79

Καλο σκορ και παιχνιδι...Η ομαδα εχανε 14-10, ομως στα τελευταια 3 λεπτα της 1ης περιοδου ετρεξε ενα 10-2 κι απο τοτε δεν ξανακοιταξε ποτε πισω...
Στη 2η περιοδο, εφτασε να προηγειται και με 36-19, αλλα στο τελος, η Βουλιαγμενη μειωσε σε 40-29, με το νο4 (απο Παγκρατι περσι νομιζω) να κανει καλο παιχνιδι οπως και το νο11
3η περιοδος κι εκει που εδειχνε να καθαριζουμε το ματσακι (60-43), μειωσαν μεχρι το τελος της περιοδου 60-50, ενω μειωσαν και στις αρχες του 4ου 60-54...Καπου εκει ανελαβαν δραση Ντακουλιας και Φιλιπποπουλος, ο Ιωνικος ετρεξε ενα 6-0 και καπου εκει το παιχνιδι τελειωσε...
ΤΕΛΙΚΟ, 64-79, με τους Ντακουλια, Φιλιπποπουλο να κανουν πολυ καλο παιχνιδι οπως και τον Μαλαφεκα (δεδομενου και του τραυματισμου του)...Αμυντικα ομως...ενα μεγαλο μπραβο σε ολους...πολλες βοηθειες και πολυ θεληση...

Η Βουλιαγμενη δεν ειναι κακη ομαδα. Νομιζω θα σωθει και θα παιξει καπου στη μεση του βαθμολογικου πινακα...

*Ενα μεγαλο μπραβο στους ηρωες που ακολουθησαν στη Βαρη...Μιλαμε για μεγαλο ταξιδι...Περιπου 1 ωρα, για να παμε και να βρουμε το γηπεδο...Περιπου 60 ατομα (οπου αν παιζαμε καπου πιο κοντα, ηδη ηταν αλλα 30 στο συνδεσμο που θα ακολουθουσαν)...Μεγαλη υποθεση να πας να δεις αγωνα μπασκετ, σε εργασιμη μερα, 21.30 (αρα να ξεκινησεις στις 20.30) και να ξερεις οτι θα γυρισεις σπιτι σου τα μεσανυχτα και αυριο θα δουλευεις...

Τωρα, ηρεμια και περισυλλογη...Η βδομαδα ειναι κρισιμη καθως την επομενη αγωνιστικη αντιμετωπιζουμε τη Μανδρα εντος...Νομιζω οποια αλλη περιγραφη ειναι περιττη για την κρισιμοτητα του αγωνα...
Ο Πλατωνας πρεπει να γινει καμινι (σε κοσμια και αθλητικα παντα πλαισια και να βοηθησει οσο μπορει περισσοτερο την ομαδα)..

** Δυστυχως, δεν θα μπορεσω να δωσω το παρον, λογω στρατευσης...Αλλα ας κερδιζει η ομαδα κι ας με στειλουν και στο Βιετναμ... 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ko xa
ο φαρος ο ιωνικος ο εθνικος δηλαδη ολες οι καλες ομαδες εχουν μεγαλο ροστερ και αυτο βοηθαει!δεν παιρνει σκορ μονο 2 με 3!αυτο ειναι ομαδα οχι οποιος βαζει 20 αρες και λεμε μετα πω πω παιχταρα!
Ethnikaras
Ευχαριστηθήκαμε μπάσκετ από την ομάδα σήμερα, παίξαμε πολύ καλά, ειδικά από τα μέσα του δευτέρου δεκαλέπτου μέχρι το τέλος.
Σαν να αρχίζει να δουλεύει η ομάδα....
Για να δούμε.......
margiou3
http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/79-64.html

Βουλιαγμενη - Ιωνικος



http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/79-64.html
keratsini
να δουμε το παιχνιδι με τον ιωνικο και με τον μανδραικο δυσκολο παιχνιδι οποιοσ κανει λιγα λαθη θα κερδισει.ο ιωνικοσ εχει προβαδισμα νικησ γιατι παιζει στην εδρα του και επισησ ειναι μια απο τισ καλυτερεσ ομαδεσ του πρωταθληματοσ μαζι με τον φαρο...ας περιμενουμε να δουμε τι θα γινει
margiou3
http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/blog-post_09.html#more



Βουλιαγμενη - Ιωνικος Δηλωσεις



http://ionikosbc.blogspot.com/2011/11/blog-post_09.html#more
Blue1965White
Πάρα πολύ δύσκολο παιχνίδι για την ομάδα μου. Η Μάνδρα έχει μεγαλύτερο βάθος στον πάγκο και εκτός έδρας δείχνει πολύ δυνατή. Οι νίκες της με Εθνικό και Ίκαρο το επιβεβαιώνουν.
Λόγω της παρουσίας του κόσμου του Ιωνικού που είμαι σίγουρος πως θα είναι συγκλονιστική δίνω 51% - 49% ποσοστά υπέρ της ομάδας μου, αλλιώς θα έδινα φαβορί τη Μάνδρα.
Από τους παίκτες του Ιωνικού περιμένω να δω σήμερα κατάθεση ψυχής. Ξέρω ότι τα παιδιά το θέλουν πολύ και είμαι σίγουρος ότι κυριολεκτικά θα τα δώσουν όλα. Σίγουρα δε χρειάζεται υπέρμετρο άγχος. Το πιο πιθανό είναι το παιχνίδι να πάει πόντο πόντο, συνεπώς χρειάζεται εκτός από το πάθος και καθαρό μυαλό.
leonkalf
To σημερινό πρόγραμμα αναλυτικά:


21.00 ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΛΙΜΟΣ

20.30 ΚΛ."Π.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

20.45 ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

21.30 ΚΛ.ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

21.00 ΚΛ. ΠΛΑΤΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

20.30 ΚΛ. ΣΕΦ Γ΄ Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

20.30 ΚΛ.ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ


bball.gif Αρκετά σημαντικά παιχνίδια σήμερα σε κορυφή και ουρά, δεσπόζει το ματς της Νίκαιας φυσικά.

bball.gif Προσοχή σε όσους θέλουν να δουν το παιχνίδι Π.Φάληρο-Φοίνικας, η έδρα έχει αλλάξει.. Το ΣΕΦ Γ' είναι άλλη κλειστή αίθουσα, πέρα από το βοηθητικό (το ΣΕΦ Β΄) που ξέρουμε? Αν γνωρίζει κάποιος, ας ενημερώσει.
magic32
ξερει κανεις γιατι το φαληρο εχει παιξει 5 ματς εκτος εδρας?
bigmack
Τα προγνωστικά για σήμερα

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΛΙΜΟΣ, Ο Άλιμος μετά απ΄την βαριά ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής κ την ασχημη θέση του στην βαθμολογία(η οποία κατ εμέ δεν ανταποκρινεται στις δυνατότητες του) θα δώσει τον υπερπάντων αγώνα , χαμηλό σκόρ και 2πλό,

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Πονηρό παιχνίδι για τον Εθνικό,ο Άρης μετά απο άσχημο ματς με Φάρο στην έδρα του αποκλείεται να επαναλάβει τοσο άσχημη εμφάνιση,έχει παίχτες με εμπειρία που αν Ο εθνικός του δώσει την ευκαιρία δεν θα την αφήσουν να πάει χαμένη, παρόλα αυτά ο ΑΣΣΟΣ δύσκολα θα αλλάξει.. " Άσσος" όχι όμως εύκολα

ΦΑΡΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Η Ελευθ.Μοσχ. θα πρέπει να κοιτάξει άλλα παιχνίδια για να πάρει πόντους έτσι ώστε να σιγουρέψει την παραμονή της,χωρίς αμφιβολία.. απλά " Άσσος"

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜ. Ο Ίκαρος περνάει σοβαρη κρίση σε αγωνιστικό επίπεδο,δεν επιτρέπεται άλλη γκέλα,δυστυχώς όμως γι αυτόν η Βουλιαγμενη είναι δυνατή ομάδα και με τις ίδιες βλέψεις.. ," Άσσος" , ο Ίκαρος παίζει με την πλάτη στον τοίχο!

Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Δύσκολο μάτς,ισοδύναμες σχεδόν ομάδες θα κερδίσει αυτός που θέλει περισσότερο τους 2 βαθμούς,ελαφρό προβάδισμα στους πρόσφυγες "τυπικά" γηπεδούχους, " Άσσος" δύσκολος

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ Η Ευρυάλη δείχνει να βρίσκει τον δρομο της, δεν ειναι καθόλου κακή ομάδα και η βαθμολογική θέση που προς το παρών κατέχει είναι εικονική, θα ρισκάρω επομένως στο 2πλό

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ Για το τέλος άφησα το ντέρμπι της αγωνιστικής,ότι και να πούμε για αυτό το παιχνίδι μπορεί να πέσουμε έξω,δυνατές άμυνες ποιοτικοί επιθετικά παίχτες,όλα είναι ανοιχτά, θα μπορούσα να πώ" Άσσος" λόγω κόσμου του Ιωνικού που σίγουρα θα έχει δυνατή παρουσία. Αξίζει πιστεύω τον κόπο να αποχωριστούμε την ζεστούλα στο σπίτι και να πάμε να το δούμε το ντέρμπυ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΝΙΚΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟΙ
gate14
Ο Εθνικος κερδισε ευκολα 86-63.
Ο Μωυσιαδης αποβληθηκε απο νωρις (τα εχωσε στον Διαιτητη , η ομαδα του Αρη εκνευριστηκε φτασε τις 5 τεχνικες συνολο!!) Βεβαια ο Εθνικος ηταν για μια ακομα φορα πολυ καλος και δειχνει να αποδιδει πολυ καλο μπασκετ ακομα και χωρις τον Κουκα που δεν αγωνιστηκε σημερα λογω τραυματσιμου.
Στο παιχνιδι της ημερας κερδισε ο Μανδραικος .Ακουστηκε οτι ο Ιωνικος επαιζε χωρις Ανθη και Φιλλιποπουλο .Σημαντικες απωλειες αλλα ακομα και ετσι η νικη του Μανδραικου ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ
Μεγαλο διπλο του Φοινικα , ο Φαρος ευκολα την Ελευθερια , ενω ο Πρωτεας κερδισε την Ευρυαλη
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.