Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑΝΑ 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Blue1965White
Πρώτα θα ήθελα να δώσω πολλά συγχαρητήρια και να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά της επιτροπής. Το τμήμα τα τελευταία χρόνια είναι υγιές και νοικοκυρεμένο και από κει ξεκινάνε όλα. Κατόπιν θα επαναλάβω ότι είχα γράψει και μετά το μπαράζ με τη Νικόπολη. Ομάδα που εμπνέει τόσο κόσμο δε μπορεί παρά να βρει το δρόμο της. Δε ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά στις δύσκολες εποχές που ζούμε η γειτονιά ξαναγίνεται γειτονιά. Ο κόσμος συσπειρώνεται γύρω από αληθινές αξίες και ο Ιωνικός είναι αναμφισβήτητα μία από αυτές.
Σε αυτούς που πιστεύουν ότι ο σκοπός αγιάζει τα μέσα δεν έχω να πω τίποτα. Εμείς είμαστε μαθημένοι σε αυτά. Σε αντίθεση θα ήθελα να τους ευχαριστήσω κιόλας. Μας βοήθησαν να βγάλουμε γούστα.
Στις υπόλοιπες ομάδες και στους ανθρώπους τους εύχομαι αν ξανασυναντηθούμε να μην είναι στην ΕΣΚΑΝΑ αλλά ψηλότερα.
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ
margiou3
Themis 7 σ'ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.

Και να σου θυμισω και κατι αλλο που στο λεω συνεχεια, και απο το τελευταιο ποστ σου φαινεται να το καταλαβες...

Εσυ πηγες στον Αλιμο και σε χειρουργησαν καθως ησουν μονος...

Χθες το εργακι πηγε να ξαναπαιχτει, με προβοκατσιες και μαλακιες...

Αλλα καποιοι τα ζυγυσαν και καταλαβαν οτι καλύτερα να φυγουν ζωντανοι και αφραγκοι, παρα να πληρωμένοι και ταβλα...




Καλη συνεχεια και στον Φαρο, σε οτι αποφασίσει να κάνει...

Καλη συνεχεια σε ολοκληρη την ΕΣΚΑΝΑ.

Χωρις παρεξηγηση, δεν θα μου λειψει καθολου!!!
pinezas14
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ,ΑΛΛΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΠΑΝΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ....ΠΑΝΤΟΥ!!!
ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ,ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ!!!
ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ......
ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΡΙΞΕΙΣ ΤΟΠΙΚΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ,ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΣΤΕ.
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΠΑΝΤΟΥ(ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,ΜΠΑΣΚΕΤ,ΠΟΛΟ ΚΤΛΠ)
ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ,ΚΑΙ Η ΖΗΛΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΟΠΛΕΞ.
ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΛΑ....ΛΟΓΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ!!!ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΤΕ!!!

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΦΑΡΟΣ ΤΕΛΟΣ
margiou3
Καλώς το αγόρι...!!


bball.gif Πριν αρχισω θα παρακαλεσω τους διαχειριστές να μην σβηστουν τα μηνύματα, καθως δεν βρίζουν, κι ας ειναι και λιγο εκτος θεματος, μιας και το πρωταθλημα ολοκληρωθηκε...!!



bball.gif Εχεις δικιο φιλε μου Πινεζα. Βλεπουμε παντου φαντασματα. Αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια πλεον. Η καλυτερη αγωνιστικα ομαδα ηταν ο Φαρος (συμφωνουμε) το καλυτερο συνολο το ειχε ο Ιωνικος που σε κερδισε μεσα εξω (στην εδρα σου μαλιστα και με Φωτοπουλο).

Οποτε το δεχόμαστε, μας λες και παλι μπραβο και τα πολλα λογια να λείπουν.


Παμε παρακατω.

bball.gif Επειδη ξεφευγει πολυ με τα offtopic, ποτε δεν σε εχει παρακαλεσει κανεις και για τιποτα. Και επειδη μπορει να αγνοεις πραγματα και καταστασεις, αλλος ηρθε παρακαλετος περσι πριν τον τελικο Κυπελου με την Προοδευτικη...

Κακο πραγμα να ξεχνας ετσι ευκολα, εκτος ξαναλεω εαν δεν γνωριζεις...


bball.gif Στο ποδοσφαιρο δεν θα σε ριξω εγω. Μονος σου επεσες, που εδωσες τοσα λεφτα και δεν μπορεις να σταυρωσεις νικη. Και σιγουρα σε λιγο θα εισαι απο πανω μας...

Αλλωστε τον ξερεις τον τροπο πολυ καλα Πινεζα,ε? Ή προτιμας καλυτερα Α.Ο. ΜΑΝΗΣ...? Ή καλυτερα Ηρακλής Ψαχνών...?
χαχαχαχαχαχαχαχαχα



bball.gif Εσυ δεν καταλαβα...? Εχεις κατι με τους Ποντιους...? Γιατι τα παιδια απο το Μενιδι ειναι ποντιοι... Και εγω τους γουσταρω γιατι ειναι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ, και πηγαμε εκει και ηταν κυριοι...


Και ηρθαν εδω και μας τραβουσαν βιντεο για την ατμοσφαιρα που ειχαμε στο γηπεδο.... (πραγματα ξενα αυτα για εσας)

Εσυ τι προβλημα εχεις...?

Ασε ξερω.... Σκεφτεσαι πως θα πας εκει σε λιγες αγωνιστικές,ε?
Μας ειπαν οτι σας περιμενουν.... χαχαχαχαχαχα


Τελος ακολουθησε την τακτικη που ακολουθουν και οι υπολοιποι. Γραφε λιγα πραγματα και μην προκαλεις.
Ασε εμας να γραφουμε οτι θελουμε αφου εισαι καθαρος και δεν φοβασαι τιποτα....


Εσυ απλα μην λες πολλα λογια, γιατι στην τελικη εσυ θα κρυφτεις και παλι θα βγουνε μπροστα οι 10 φιλοι Εθνικοι που εχουμε και ειναι σωστα παιδια, και ξερουν να σεβονται...


Οι ανώνυμοι γραφικοι σαν και σενα, εξαφανιζονται... Και ολοι ξερουν ποιος ειμαι και μιλαω ΕΠΩΝΥΜΑ...


Καληνυχτα και κρυβε λογια.
margiou3
Συγνωμη για τα oftopic παρακαλω ομως να μεινει εστω το αρχικο ποστ και η απαντηση...
Blue1965White
Να μείνουμε στα σημαντικά. Εγώ θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στον themis και στον leonkalf. Οι περισσότεροι συμφωνούμε ότι ο Φάρος ήταν πιθανά η πιο ποιοτική και γεμάτη ομάδα του πρωταθλήματος. Η πίκρα τους που κάποιοι δεν τους επέτρεψαν να διεκδικήσουν μέχρι τέλους αυτό που είχαν δικαίωμα δεν τους βγήκε απέναντι σε εμάς. Είναι οι πρώτοι που μας έδωσαν συγχαρητήρια και το εννοούν πραγματικά. Μπράβο και σε εσάς παιδιά για όλη την προσφορά σας στο άθλημα και συγχαρητήρια και για τη δική σας προσπάθεια.
Enosi Traxonon Dia Alimou
QUOTE(PetranG3 @ Apr 24 2012, 01:30 ) *
Επισης, μεχρι και την διακοπη, δεν λειτουργουσε ο φωτεινος πινακας ενω απο τα 24αρια λειτουργουε μονο το 1 (αυτο απο τη μερια του παγκου των φιλοξενουμενων)...Εντελως τυχαια, (πο πο συμπτωσεις), τοσο ο πινακας οσο και το 24αρι με τη διακοπη που ακολουθουσε και κατοπιν της οδηγιας για εκκενωση, λειτουργησαν (!!!)...

Αγαπητέ PetranG3,
κατ' αρχήν ειλικρινή συγχαρητήρια για την άνοδο της ομάδας του Ιωνικού εκεί που πραγματικά της αρμόζει.
Κατά δεύτερον, συγχαρητήρια για τη συνεχή υποστήριξή σου στην ομάδα και μέσα από το forum.
Κατά τρίτον απαντώ (αν και σπάνια) με τις εξής ιδιότητες στα γραφόμενά σου. Ως ο άνθρωπος που έκανε τον πίνακα να δουλέψει στη διακοπή και ως πρόεδρος της Ενωσης Τραχώνων Δια Αλίμου. Ο λόγος είναι απλά για να μην υπάρχουν σκιές σε κάτι που εμπλέχτηκα προσωπικά. Εξάλλου όσοι με είδαν στο γήπεδο, θα κατάλαβαν ότι δεν είχα έρθει με κοστούμι για να παρακολουθήσω τον αγώνα..... Συνέπεσε να επιστρέφω από την εργασία μου και συνάμα στον παρακείμενο χώρο του σχολείου να προπονούνται παιδιά των ακαδημιών μας. Λόγω λοιπόν της κρισιμότητας του αγώνα ήθελα να βεβαιωθώ ότι θα τελείωσει η προπονησή τους ομαλά και θα φύγουν από τον χώρο και εν συνεχεία να παρακολουθήσω το υπόλοιπο του αγώνα σας.
Στις 20:28 με κάλεσε ο πρόεδρος της ΑΛΦΑ (προφανώς λόγω της επαγγελματικής μου ιδιότητας που έχει να κάνει με πληροφορική και ηλεκτρονικά) για να βοηθήσω στην αποκατάσταση του προβλήματος και δεν άκουσα την κλήση μιας και βρισκόμουν δίπλα στο γήπεδο με αρκετό θόρυβο που κάνατε έχοντας δημιουργήσει μια καταπληκτική ομολογουμένως ατμόσφαιρα.
Όταν είδα το κινητό μου, το ματς είχε ήδη αρχίσει. Στην διακοπή του αγώνα, και όσο ο κομισάριος με τους διαιτητές και τους κριτές είχαν κλειστεί στο θυρωρείο του γηπέδου, πήγα και τον ρώτησα αν μπορώ να κοιτάξω τον πίνακα και να τον κάνω να λειτουργήσει.
Με δική του άδεια προχώρησα σ' αυτό και ειλικρινά δεν υπήρξε ούτε δόλος ούτε σκοπιμότητα ως προς αυτό.
Εξάλλου, αρκετοί δικοί σας φίλαθλοι με άκουσαν που παρότρυνα να ηρεμήσουν τα πνεύματα ώστε να συνεχιστεί το παιχνίδι και να πετύχετε την πολυπόθητη άνοδο.
Ο λόγος που γράφω όλα αυτά είναι για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις, τουλάχιστον σε ότι δεν υπάρχει λόγος. Σε ότι υπάρχει, καλό είναι να δημιουργούνται εντυπώσεις, να αναζητούνται και να αποδίδονται οι ευθύνες......
Και να διορθώσω μια τεχνική σου ανακρίβεια. Σε ότι αφορά το 24'' δεν μπορεί να δουλέψει αν δεν δουλεύει ο πίνακας γιατί είναι συνδεδεμένο με αυτόν. Δουλεύει μόνο μέχρι να μηδενίσει η πρώτη επίθεση. Άρα μάλλον θα είδες αυτό το διάστημα να λειτουργεί....
Κλείνω πάλι με συγχαρητήρια για τον πρωταθλητή της Α' ΕΣΚΑΝΑ σε ένα από τα συναρπαστικότερα πρωταθλήματα των τελευταίων χρόνων.
Καλή συνέχεια στα "μεγάλα σαλόνια" και πάντα ανοδική πορεία!

PetranG3
Δεκτό φίλε από τους Τραχωνες...Ειλικρινα δεν εχω λογο να μη σε πιστεψω...
Σ' ευχαριστουμε και για τα καλα σου λογια και συγχαρητηρια και σε σας για την ανοδο σας στην Α' ΕΣΚΑΝΑ, οπου ειμαι σιγουρος οτι κι εκει, θα αφησετε αρκετους εκλπηκτους...Σε 2 χρονιες, 2 κατηγοριες, με ωραιο μπασκετ, νοικοκυρεμενο συλλογο, εμφαση στις ακδημιες (παιδικο κι εφηβικο που παρακολουθω αν μη τι αλλο), νομιζω οτι η πορεια μπορει να ειναι πολυ καλη για εσας...


Σχετικα μ αυτο που λεει ο γαλανολευκος...Συνυπογραφω για ακομα μια φορα...Αν ο Φαρος δεν επαιζε για τη φανελα του και δεν κερδιζε τον Εθνικο, τωρα εμεις δεν θα ημασταν εδω που ειμαστε...Για καποιους βεβαια αυτο δεν χτυπαει καλα...Προβλημα τους...Κι επειδη εχουν και μεγαλη φαντασια και δεν μπορουν να διαχωριζουν πως αλλο η μια καποια αμοιβαια συμπαθεια και αναγνωριση και αλλο τα αγωνιστικα...1.30 πριν το τελος ΙΩΝΙΚΟΣ-ΦΑΡΟΣ 57-57...Αντε ξαπλωστε λοιπον, γιατι εχετε πολυ πονοκεφαλο...

Οσο για τον φιλο πινεζα, που λεει οτι θασυναντηθουμε σε 2 χρονια...? Που...? Στο μπασκετ...? Τοσο γρηγορα θα ανεβετε στη Β' Εθνικη...? rolleyes.gif

Ποιο ποδοσφαιρο...? blove.gif
Αν και απο το 90 και μετα, δεν ξερω ποιος εχει να ζηλεψει τι απο ποιον (τελικος κυπελλου Ελλαδος, συμμετοχη στο ΟΥΕΦΑ, πλασαρισματα στην πρωτη 8αδα, 16 συμμετοχες στην Α')...

Πες και για το τεννις, το σοφτ μπολ...και το backgammon..

Πειραιωτες ευτυχως δεν ειμαστε κι ουτε μας ενδιαφερει να γινουμε...Ευτυχως η Νικαια ειναι μια τετοια πολη που εχει καταφερει να εχει τη δικη της ιστορια κι εχει πονεσει πολυ...(μικρασιατικη, καταστροφη, κατοχη, αντισταση κλπ.)...
Επισης παλι, χαιρομαι που η πολη μου κρατησε την αξιοπρεπεια της και δεν βγηκε ταινια γι αυτην τυπου "Καλως ηρθε το δολλαριο"...

Για το τελος, εμεις με συγχωνευση ως ΙΩΝΙΚΟΣ, δεν παιξαμε πουθενα...Σε κανενα σπορ...

Αντε να ηρεμησεις τωρα...Καντε κανα ταμα, μηπως και βαρεσει κανονι κανενας απο πιο πανω μηπως και χωθεις στη Γ' ετσι στη ζουλα... ή μηπως και καταφερει και ανεβει ο Κρονος απο τη Β' στη Γ' και σε τραβηξει...

Διαφορετικα, κατσε και παρε καλου κακου ενα πιεσομετρο για του χρονου...Γιατι προβλεπεται και η Μανδρα και ο Ικαρος Ν. Σμυρνης ανεβασμενος. Να δουμε και με τι διαθεσεις θα κατεβει ο Φαρος, μετα το κυνηγητο που εφαγε φετος + τον Πορφυρα που πεφτει + τις παραδοσιακες ομαδες της κατηγοριας (Αρης Νικαιας κλπ.) + τους 3 που ανεβηκαν απο κατω (Ν. Περαμο, Τραχωνες και Αργυρουπολη - ειδικα αν συνενωθει με το Ελληνικο)...

Ανεβηκαμε κερδιζοντας την ομαδα σου μεσα-εξω, χωρις το παραμικρο ιχνος κινησης στο παρασκηνιο...ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ...Τρελοι παντως δεν ειμαστε κι ουτε φαντασιωνομαστε συνωμοσιες...Αυτα...Συγγνωμη για το οφ τοπικ...

(Και νομιζα, οτι δεν θα ξαναγραφατε..)
PetranG3
Επειδη μου ηρθε...Ο αμετανοηττος που εχει χαθει ρε παιδια...? Παλι μεσα επεσε στις προβλεψεις τους... Λιρα 100...Ρε τι γίνεται...
fake
πολλα μπραβο στον ιωνικο που απεδειξε οτι πασ και στην γ εθνικη με λιγα χρηματα και οχι πολλεσ φαμφαρεςςςς!!!
leonkalf
Άλλη μία σεζόν έφτασε στο τέλος της...

Φεύγει μια σεζόν και όπως πάντα σου αφήνει τη γεύση της.. Άλλοτε γλυκειά άλλοτε πικρή.. Άλλοτε τελειώνεις με το χαμόγελο στα χείλη και άλλοτε σκασμένος.. Όλα αυτά είναι συναισθήματα, γεύσεις και εικόνες μπασκετικές/αθλητικές και όλα είναι μέσα στο παιχνίδι.
Έχω ζήσει πολλές σεζόν και πολλά στο μπάσκετ και τελειώνοντας κάθε σεζόν είχα κάτι από τα παραπάνω να υπάρχει μέσα μου, στο μυαλό μου.

Το φετινό συναίσθημα που υπάρχει μέσα στην ψυχή μου, δεν το έχω ξαναζήσει και είναι για μένα ένα πολύ δύσκολο και μεγάλο σταυροδρόμι..
Αυτή τη στιγμή έχοντας τελειώσει η σεζόν, μέσα μου υπάρχει θλίψη, απογοήτευση, ξενέρωμα και αηδία για αυτό που όλα αυτά τα χρόνια αγαπώ και λατρεύω.. Δεν είχα πιστέψει ποτέ ότι θα μπορούσα να έχω αυτά τα αισθήματα για το μπάσκετ μου.. για αυτό που έχω εγώ στην καρδιά και στο μυαλό μου.. Κι όμως.. πως τα φέρνει η ζωή..

Η φετινή χρονιά ήταν για μένα ένα μεγάλο σχολείο, από όλες τις απόψεις.

Όσο περνούσαν οι μέρες, και τώρα που έχει τελειώσει το πρωτάθλημα γίνεται μια μάχη μέσα μου.. Τι να κάνω από δω και μπρος.. Έχει μπει μέσα μου η αμφισβήτηση για κάτι στο οποίο τόσα χρόνια έδινα πολλά...
Μάχη για το αν θέλω πια να δίνω τον εαυτό μου σε κάτι που πλέον στα μάτια μου δεν αξίζει... Και δεν αξίζει γιατί έτσι το κατάντησαν αυτοί που το κουμαντάρουν αλλά και όλοι εμείς που είμαστε μέσα. Κανείς δεν είναι άμοιρος ευθυνών στην συντήρηση αυτής της αρρωστημένης κατάστασης..

Από τη μία αγαπώ αυτό το παιχνίδι και από την άλλη βλέπω ότι όσο θα υπάρχει η σημερινή κατάσταση (τουλάχιστον για την εσκανα που μιλάμε και ζούμε τα πρωταθλήματά της) δεν θέλω, δεν αξίζει και δεν αρμόζει σε μένα, στον εαυτό μου να είμαι παρών.
Από τη μία δεν θέλω να χάσω κάτι που τόσο αγαπώ από την άλλη όμως όσο σκέφτομαι πως λειτουργεί το "σύστημα" εδώ (και πολύ πιθανόν όχι μόνο εδώ αλλά και αλλού) τόσο με διώχνει μακριά..


Αν δεν αλλάξει κάτι δραστικά (άμεσα ή μελλοντικά), με πολύ στεναχώρια και θλίψη θα αναγκαστώ να αποχωρήσω από τον μαγικό αυτό κόσμο της εσκανα.
Το ξέρω ότι πολλοί θα χαρούν με αυτό..


Επίσης, θέλω να πω, όποιο από τα παιδιά που συχνάζουν εδώ στο forum ενδιαφέρεται να αναλάβει καθήκοντα moderator για το υποφορουμ της εσκανα να μου στείλει ένα μήνυμα (pm) να το εξετάσουμε (και σε συννενόηση με την υπόλοιπη διαχειριστική ομάδα).
Εγώ προσωπικά, μέσα από αυτό εδώ το μετερίζι έκανα ότι καλύτερο μπορούσα όλα αυτά τα χρόνια και προσπάθησα να ανοίξω διάλογο για να ειπωθούν ιδέες και λύσεις για την καλύτερη λειτουργία και προβολή των πρωταθλημάτων, να γίνουν γνωστά ειδήσεις και πράγματα που δεν υπάρχει η δυνατότητα από κάπου αλλού, και φυσικά την προσπάθεια όλοι να γίνουμε μια παρέα και να περνάμε καλά και εκτός γραμμών. Δυστυχώς, κάποιοι όλα αυτά τα χρόνια δεν το κατάλαβαν, το κατηγόρησαν, προσπάθησαν να ρίξουν λάσπη. Φαίνεται βολεύει μερικούς να μην μαθαίνονται πράγματα.. να μένουν στο σκοτάδι. Αρέσει σε κάποιους το σκοτάδι και τα υπόγεια..
Απορώ με όλους εμάς, που ζούμε στον ήλιο μακριά από υπόγεια πως αφήναμε το σκοτάδι να κρύβει τον ήλιο.. (Μου θυμίζει όλο αυτό την πολιτική κατάσταση στη χώρα με το πως ψήφιζε ο κόσμος και πως επέτρεπε μέχρι και σήμερα να κάνουν οι πολιτικοί πράγματα για τα οποία δεν είχαν ψηφιτεί).



Τελειώνοντας θέλω και από δω να πω σε όλους τους συνοδοιπόρους της φετινής χρονιάς ότι ήταν για μένα τιμή που βρέθηκα μαζί τους, προσπαθήσαμε και παλέψαμε για το καλύτερο (η 3η θέση είναι μια τιμητική θέση όχι όμως και ότι μας άξιζε αν όλα είχαν πάει καλά με βάση τις προδιαγραφές) και αυτό που θα μείνει (όπως άλλωστε μένει κάθε χρονιά) είναι η γνωριμία, η φιλία και η σχέση που αναπτύξαμε όλοι μαζί.

Καλή τύχη στην πορεία όλων από δω και πέρα.. Καλή δύναμη και καλή τύχη..



Εύχομαι επίσης καλή πορεία στον Ιωνικό Ν. στην Γ' εθνική, μακάρι να πάει ακόμα πιο ψηλά και να κρατάει το μπάσκετ της -ευρύτερης- γειτονιάς μου ψηλά.




Και να θυμάστε....

** Never a failure, Always a Lesson**
PetranG3
QUOTE(fake @ Apr 27 2012, 03:15 ) *
πολλα μπραβο στον ιωνικο που απεδειξε οτι πασ και στην γ εθνικη με λιγα χρηματα και οχι πολλεσ φαμφαρεςςςς!!!



QUOTE(leonkalf @ Apr 27 2012, 16:49 ) *
Εύχομαι επίσης καλή πορεία στον Ιωνικό Ν. στην Γ' εθνική, μακάρι να πάει ακόμα πιο ψηλά και να κρατάει το μπάσκετ της -ευρύτερης- γειτονιάς μου ψηλά.




Και να θυμάστε....

** Never a failure, Always a Lesson**




Σας ευχαριστουμε πολυ...

Λεω, τα ειπαμε και κατ' ιδιαν...Δεν αξιζει για κανεναν να σταματησεις την ενασχοληση σου με το μπασκετ...Για κανεναν ομως...Αν νοιωθεις οτι κατι σε χαλαει, αλλαξε το, μην το καταργεις ομως...Συνεχισε να ασχολεισαι οπως εσυ επιθυμεις, αλλα σε αλλη ενωση ισως...αν δεν αλλαξει κατι δραματικα στην ΕΣΚΑΝΑ...

Τα υπολοιπα θα τα πουμε κατ' ιδιαν, στον "Τοξοτη" καποια φορα, δοθεισης της ευκαιριας, οπως ειχαμε πει... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.