Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague 2013-2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
massey
Σου δινω τον Ροντο.. 71.gif
klow13
και εγω σκεφτηκα να σου προτεινω τον παικτη-ορχηστρα των νικς αλλα φοβηθηκα μπινελικια tongue.gif
giorgos14
QUOTE(kudelin8 @ Dec 27 2013, 18:15 ) *
φανταζομαι λοιπον οτι στις ιδιες προτασεις λογιζεις και τν martin κατω απο 25 συμφωνα με τα last7,15,30.εκτος αν τα last λαμβανονται υποψιν μονο για τν παικτη που μας συμφερουν.ατυχεστατη η προσπαθεια δημιουργιας εντυπωσεων.



Προσφορα και ζητηση.Αν δεν σας αρεσουν τα προιοντα μου,μπορειτε να ψαξετε αλλου.Παντως αυτο

Send Rudy Gay, Sac SF from SF to KECH
Send Josh Smith, Det SF from F to KECH
Send Terrence Ross, Tor SG from Bench to KECH
Receive Derrick Favors, Uta PF from KECH to Bench
Receive Jimmy Butler, Chi SG from KECH to Bench
Receive Jared Sullinger, Bos PF from KECH to Bench

δημιουργει εντυπωσεις απο μονο του θεωρω...
SteveNashidis
Send Rudy Gay, Sac SF from SF to KECH
Send Josh Smith, Det SF from F to KECH
Send Terrence Ross, Tor SG from Bench to KECH
Receive Derrick Favors, Uta PF from KECH to Bench
Receive Jimmy Butler, Chi SG from KECH to Bench
Receive Jared Sullinger, Bos PF from KECH to Bench



Πότε ήταν η ημερομηνία αποστολής του τρέιντ ? παίζει ρόλο και το αλκοόλ στο φάντασυ icon_drunk.gif

Γιώργο , για τους ίδιους παίκτες προσφέρω γη και ύδωρ. αλλα μην με πιέζεις για σουλειμάν..δεν δίνεται tongue.gif
Pierce
Άντε ρε τομάρια tongue.gif Καλύτερα να μπώ να παίξω εγώ pg tongue.gif
kudelin8
QUOTE (giorgos14 @ Dec 28 2013, 16:17 ) *
Προσφορα και ζητηση.Αν δεν σας αρεσουν τα προιοντα μου,μπορειτε να ψαξετε αλλου.Παντως αυτο

Send Rudy Gay, Sac SF from SF to KECH
Send Josh Smith, Det SF from F to KECH
Send Terrence Ross, Tor SG from Bench to KECH
Receive Derrick Favors, Uta PF from KECH to Bench
Receive Jimmy Butler, Chi SG from KECH to Bench
Receive Jared Sullinger, Bos PF from KECH to Bench

δημιουργει εντυπωσεις απο μονο του θεωρω...

Αν δν κανω λαθος οι προτασεις στελνονται προσωπικα στν χρηστη κ οχι δημοσια στ λιγκα..ακομα δν θυμαμαι ναδωσα αδεια να δημοσιοπηθει προταση δικη μου.εχω κ εγω δυνατο αρχειο προτασεων σου αλλα σεβομαι τν μυστικοτητα των δικων σου κινησεων.ουτε κ τις σχολιαζω ασχημα σε αλλο μεσο κοινωνικης δικτυωσης φτιαχνοντας κλιμα εναντιον σου..στα της προτασης π παρεθεσες τν βρισκω αρκετα καλη.τ ολο θεμα παντως ξεκινησε απτν ευλογη απορια μ ποιο σκορ νακοιταω οταν χτυπαω παιχτη των ducks..για να μν μπερδευομαι αλλη φορα..ρε τα τσεκουρια του πολεμου γιορτινες μερες..
Pierce
Ειρήνη αδέρφια.
giorgos14
QUOTE(kudelin8 @ Dec 28 2013, 16:40 ) *
Αν δν κανω λαθος οι προτασεις στελνονται προσωπικα στν χρηστη κ οχι δημοσια στ λιγκα..ακομα δν θυμαμαι ναδωσα αδεια να δημοσιοπηθει προταση δικη μου.εχω κ εγω δυνατο αρχειο προτασεων σου αλλα σεβομαι τν μυστικοτητα των δικων σου κινησεων.ουτε κ τις σχολιαζω ασχημα σε αλλο μεσο κοινωνικης δικτυωσης φτιαχνοντας κλιμα εναντιον σου..στα της προτασης π παρεθεσες τν βρισκω αρκετα καλη.τ ολο θεμα παντως ξεκινησε απτν ευλογη απορια μ ποιο σκορ νακοιταω οταν χτυπαω παιχτη των ducks..για να μν μπερδευομαι αλλη φορα..ρε τα τσεκουρια του πολεμου γιορτινες μερες..



η αποψη μου ειναι τρολικη προταση εσυ,εξισου τρολικη εγω.Για αυτο και ζητησα μεχρι και ντουραντ για κατι αρκετα μικροτερο.Απλα εγω εχω την αυτογνωσια να ξερω ποτε κλεβω τους γυρω μου και οχι να το παιζω δικαιος rolleyes.gif (με οσους εχω κανει ανταλλαγη το γνωριζουν αυτο)
Καλη χρονια σε ολους
kudelin8
QUOTE (giorgos14 @ Dec 28 2013, 18:05 ) *
η αποψη μου ειναι τρολικη προταση εσυ,εξισου τρολικη εγω.Για αυτο και ζητησα μεχρι και ντουραντ για κατι αρκετα μικροτερο.Απλα εγω εχω την αυτογνωσια να ξερω ποτε κλεβω τους γυρω μου και οχι να το παιζω δικαιος rolleyes.gif (με οσους εχω κανει ανταλλαγη το γνωριζουν αυτο)
Καλη χρονια σε ολους

Ας το σταματησω κ γω εδω αφου απαντηση στ ερωτηματα μου δν προβλεπεται ναπαρω..ελπιζω τ 2014 να μου φερει τν απαιτουμενη αυτογνωσια..καλη χρονια κ απο μενα σε ολη τν παρεα
pmam
Να τα πούμε;
Θα τα πούμε.
Νομίζω είχαμε πει όχι ανταλλαγές μια ώρα πριν κλείσουν τα ρόστερ.
Επίσης, η ανταλλαγή που πραγματοποιήθηκε δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι. O Granger κοστολογήθηκε στο 15; Ακόμα και αυτή να είναι η πραγματική του αξία, στα waivers βρίσκεις παίκτες στο 20. Δεν το κάνω θέμα για +5, αλλά είναι 4 το βράδυ και δεν με παίρνει ο ύπνος και κάτι πρέπει να κάνω tongue.gif

Άρη ότι θέλεις πάντως μπορείς να μας μιλήσεις, μην τα συζητάς μόνο με τον εαυτό σου laugh.gif
Nuntius
QUOTE (pmam @ Dec 31 2013, 04:08 ) *
Να τα πούμε;
Θα τα πούμε.
Νομίζω είχαμε πει όχι ανταλλαγές μια ώρα πριν κλείσουν τα ρόστερ.


Δεν ήταν μία ώρα πριν κλείσουν τα ρόστερ. Ο πρώτος αγώνας ήταν στις 7:30 (Ανατολική ώρα Αμερικής) και το trade έγινε στις 5:36. Τα 6 λεπτά είναι το θέμα? tongue.gif
jasonick
Τι να πούμε σήμερα, κακός Batum, μέτριος McBob αν είναι δυνατόν. [/j-kidd13 mode]

Pmam μιας και σε βρήκαμε, χωρίς κακοπροαίρετη διάθεση, μπορείς να μας πεις γιατί έδωσες τον Roy της καρδιάς μας για τον Ισπανό και Brand και απέρριψες την πρόταση για τον αγαπημένο ταύρο του admin μας;
pmam
QUOTE(jasonick @ Dec 31 2013, 06:11 ) *
Τι να πούμε σήμερα, κακός Batum, μέτριος McBob αν είναι δυνατόν. [/j-kidd13 mode]

Pmam μιας και σε βρήκαμε, χωρίς κακοπροαίρετη διάθεση, μπορείς να μας πεις γιατί έδωσες τον Roy της καρδιάς μας για τον Ισπανό και Brand και απέρριψες την πρόταση για τον αγαπημένο ταύρο του admin μας;

Βεβαίως.
Κατ'αρχάς δεν πίστευα ότι κερδίζω κάτι αλλάζοντας τον Hibbert για τον Boozer σε 1-1 ανταλλαγή. Πάνω κάτω ίδια σκορ. Στη θέση του PF ένιωθα αρκετά γεμάτος. Ένα προσωπικό dislike στο Boozer , και (αν θυμάμαι καλά) ένα καλό παιχνίδι του Roy με οδήγησαν να μη δεχτώ την πρόταση.

Από την άλλη ήθελα αναπληρωματικό PG σε περίπτωση που πάθαινε κάτι ο Lowry (ο Bradley δε με γέμιζε πολύ το μάτι). Καλόβλεπα τον Calderon ενώ παράλληλα ο Roy είχε μόνο ένα καλό παιχνίδι στα τελευταία 5 (το προαναφερθέν). Τα σκορ του Ισπανού όβερολ ήταν συγκρίσιμα με του Roy αν και λίγο χειρότερα, αλλά ήταν σε σαφώς πολύ καλύτερη φόρμα. ΟMikeoDunleavy δεν ήταν πολύ δυνατό χαρτί, αλλά ήταν μια αναβάθμιση στον πάγκο, σίγουρα σε σχέση με τον Brand, ο οποίος σε δύο starts έχει δώσει 21 φανταζιακούς πόντους. Σύνολο.

Λίγο πολύ αυτό ήταν το σκεπτικό πίσω από τη συμπεριφορά μου. Να αναφέρω στο σημείο αυτό ότι δε θεωρώ τον εαυτό μου πολύ καλό αγοραστή, καθώς λειτουργώ πολύ παρορμητικά και σε μεγάλο βαθμό με personal favorites. With hindsight, βλέπω ότι η ανταλλαγή του Pau για τον Marion ήταν μεγάλη πατάτα, αλλά είχαν πολύ αντίθετες φόρμες, όπως συνειδητοποιώ ότι συμβαίνει τώρα με Hibbert-Calderon 39.gif
Βέβαια το 63 του Marion σήμερα με ανακουφίζει λίγο tongue.gif

Αυτά για τώρα. Πάντως και τα δικά μου σχόλια γίνονται καλοπροαίρετα, χωρίς διάθεση για φασαρία. Ειδικά το χθεσινό παίζει να το έκανα μόνο για το χαβαλέ και επειδή δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω smiley.gif
Nuntius
QUOTE (pmam @ Dec 31 2013, 10:06 ) *
Αυτά για τώρα. Πάντως και τα δικά μου σχόλια γίνονται καλοπροαίρετα, χωρίς διάθεση για φασαρία. Ειδικά το χθεσινό παίζει να το έκανα μόνο για το χαβαλέ και επειδή δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω smiley.gif


Είχες εορταστικό κλίμα το σχόλιο σου οπότε δεν νομίζω να παρεξηγήθηκε κανείς tongue.gif
Pierce
QUOTE (pmam @ Dec 31 2013, 04:08 ) *
Άρη ότι θέλεις πάντως μπορείς να μας μιλήσεις, μην τα συζητάς μόνο με τον εαυτό σου laugh.gif


Και πως θα σας πείσω οτι είμαι σχιζοφρενης δηλαδή;
sacarame
QUOTE(jasonick @ Dec 31 2013, 06:11 ) *
.... και απέρριψες την πρόταση για τον αγαπημένο ταύρο του admin μας;



SteveNashidis
QUOTE(Pierce @ Dec 31 2013, 12:27 ) *
Και πως θα σας πείσω οτι είμαι σχιζοφρενης δηλαδή;


Θα ξαναπάρεις Mike Miller και θα ντροπάρεις Xavier Henry smiley.gif
Pierce
Πενία τέχνας κατεργάζεται, με το νοσοκομείο που μάζεψα.
Nuntius
QUOTE (Nuntius @ Dec 31 2013, 10:58 ) *
Είχες εορταστικό κλίμα το σχόλιο σου οπότε δεν νομίζω να παρεξηγήθηκε κανείς tongue.gif


Στο ήθελα να γράψω. Εγώ και τα λάθη μου tongue.gif
SteveNashidis


Αφιερωμένο στον πρωτοπόρο της λίγκας smile.gif
T.W.Is.M.
Μπορει καποιος να ανεβασει ενα λινκ για να δω τη βαθμολογια σας?
Να σας κανω και προταση για ανταλλαγη?
Zoys
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 3 2014, 22:21 ) *
Μπορει καποιος να ανεβασει ενα λινκ για να δω τη βαθμολογια σας?
Να σας κανω και προταση για ανταλλαγη?

http://games.espn.go.com/fba/standings?lea...p;seasonId=2014
massey
Παραμονη Πρωτοχρονιας λοιπον χαζευω τους FA και πεφτω πανω στον Κολισον..

Λεω τοσοι τραυματισμοι φετος γενικα στην λιγκα λες να ξεφυγει ο Πολ? 39.gif

Ας τον παρω να τον εχω καβατζα τον Νταρεν..

Δεν ζητουσα τιποτα αλλο? blush.gif
SteveNashidis
Καλημερα κοσμε !προς ενημερωση των φαν της Ιβευ τιμ θελω να πω οτι ο Καρλιτος το τρελο αγορι απο την αλασκα δεν ανταλλασεται και οι φημες περι ανταλλαγων μονο κακο κανουν στην αποδοση του. Ο προεδρος της ομαδας στηριζει καθε παικτη προσωπικα!

Εκ του αποκεντρωμενου γραφειου περιφαρειας Β.Ελλαδος και scouting της Team Ivey!
jasonick
Άστα αυτά και για σχολίασε μας τα σκορ του Iman και την παρακάτω είδηση.
QUOTE
The Toronto Raptors have assigned guard Dwight Buycks to the Bakersfield Jam of the NBA Development League.

laugh.gif
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Jan 5 2014, 13:47 ) *
Άστα αυτά και για σχολίασε μας τα σκορ του Iman και την παρακάτω είδηση.

laugh.gif


Μιλας για την περιοδο που κοιμοσουν ;
καποιος επρεπε να ενδιαφερθει ...και να κανει μια κινηση
jasonick
Να κινηθώ στην FA του 15άρικου ή μήπως δεν απαντάω στις 0 προτάσεις που δεχόμαστε;
Άσε τις μλκίες λοιπόν και δες τι θα κάνουμε με την 9άδα σήμερα. smiley.gif
duncan21
Παρακαλείται ο ιδιοκτήτης των UFOs να μην ξαναστείλει οποιαδήποτε πρόταση στους Warriors.Δες μας ενδιαφέρει κανένας παίκτης της ομάδας του.Ευχαριστώ για την κατανόηση.

υ.γ Όταν βλέπω τις προτάσεις του Nick(του κακού Nick,όπως οι Morris) μου 'ρχεται-ως εκ θαύματος-μια αδήριτη ανάγκη για άμεση λοβοτομή.Τζίζας δηλαδή.


Edit : +1
kudelin8
QUOTE (duncan21 @ Jan 6 2014, 16:52 ) *
Παρακαλείται ο ιδιοκτήτης των UFOs να μην ξαναστείλει οποιαδήποτε πρόταση στους Warriors.Δες μας ενδιαφέρει κανένας παίκτης της ομάδας του.Ευχαριστώ για την κατανόηση.

υ.γ Όταν βλέπω τις προτάσεις του Nick(του κακού Nick,όπως οι Morris) μου 'ρχεται-ως εκ θαύματος-μια αδήριτη ανάγκη για άμεση λοβοτομή.Τζίζας δηλαδή.


Edit : +1
Λατρευω τετοιου ειδους κ υφους ανακοινωσεις...θα τις κρεμασω κ στ αποδυτηρια της ομαδας να τις βλεπουν οι <<λιγοι>> παιχτες μου που μονο να προσβαλλουν αλλους ιδιοκτητες μπορουν με τν παρουσια τους σε προτασεις..οι ιδιοι παιχτες που κρατανε τν ομαδα πρωτη 10(δεκα)εβδομαδες τωρα..λατρευω ακομα τν ειρωνεια,τν προκλητικοτητα κ τ trash talking των ιδιοκτητων των warriors γιαυτο επιφυλασσομαι για καθε μου δικαιωμα ποσο μαλλον τ δικαιωματος να τους στελνω προτασεις κ να τους χαριζω στιγμες γελωτα επι εβδομαδιαιας βασης...παρακαλω μονο να μν προχωρησουν στις απειλες τους περι λοβοτομης κ τοχουμε κ τυψεις.επειδη εχω κρατησει τις προτασεις μου ο χρονος θαναι ο καλυτερος κριτης γιαυτες κ τν βαθμο προκλητικοτητας τους..παρακαλω ναπερασει δν βριζω
Pierce
Θα με ξανακάνεις να βάλω το ανέκδοτο με τον Πόντιο και το ποιος πάει ανάποδα στην Εθνική οδό; Μια ματιά στα ''βραβεία΄΄ θα σε πείσει ότι δεν είναι στραβός ο γιαλός.
Η συντριπτική πλειοψηφία των προτάσεών σου, υποτιμάει την νοημοσύνη μου και του Duncan, και του Giorgos14 κατά τα φαινόμενα. Σε παρακαλώ να μην έρθει καμία πρόταση ποτέ ΞΑΝΑ. Θεώρησα ότι με το Κάζινς για όλη την ομάδα σου, που κοσμεί την υπογραφή του Sheed, θα το έπιανες το νόημα αλλά φεύ.
pmam
QUOTE(duncan21 @ Jan 6 2014, 16:52 ) *
μου 'ρχεται-ως εκ θαύματος-μια αδήριτη ανάγκη για άμεση λοβοτομή

QUOTE(duncan21 @ Jan 6 2014, 16:52 ) *
αδήριτη

QUOTE(duncan21 @ Jan 6 2014, 16:52 ) *
αδήριτη

νταξ, ρισπέκτ, μετά από αυτή την έκφραση σχεδόν ανταλλάζω τον Κάζινς για όλη μου την ομάδα
sacarame
QUOTE(pmam @ Jan 6 2014, 17:46 ) *
νταξ, ρισπέκτ, μετά από αυτή την έκφραση σχεδόν ανταλλάζω τον Κάζινς για όλη μου την ομάδα



Πόζερος Ντανκαν, το παίξε ιστορία πάλι...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΕΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.... smiley.gif
giorgos14
QUOTE(pmam @ Jan 6 2014, 15:46 ) *
νταξ, ρισπέκτ, μετά από αυτή την έκφραση σχεδόν ανταλλάζω τον Κάζινς για όλη μου την ομάδα



τον καζινς οχι αλλα να μου απαντησεις στη προτασουλα μου που περιμενει 2 μερες τωρα? rolleyes.gif
kudelin8
QUOTE (Pierce @ Jan 6 2014, 17:36 ) *
Θα με ξανακάνεις να βάλω το ανέκδοτο με τον Πόντιο και το ποιος πάει ανάποδα στην Εθνική οδό; Μια ματιά στα ''βραβεία΄΄ θα σε πείσει ότι δεν είναι στραβός ο γιαλός.
Η συντριπτική πλειοψηφία των προτάσεών σου, υποτιμάει την νοημοσύνη μου και του Duncan, και του Giorgos14 κατά τα φαινόμενα. Σε παρακαλώ να μην έρθει καμία πρόταση ποτέ ΞΑΝΑ. Θεώρησα ότι με το Κάζινς για όλη την ομάδα σου, που κοσμεί την υπογραφεί του Sheed, θα το έπιανες το νόημα αλλά φεύ.
#σπασμωδικες ανακοινωσεις μανατζερ που βλεπουν τν χρονια να χανεται κ στις 2λιγκες..προκαλω παντως να βγουν στν φορα οι τραγικες μου προτασεις..ηδη ο giorgos14 τ εκανε κ 2(δυο)μερες αργοτερα acceptare χειροτερη.strange things
giorgos14
QUOTE(kudelin8 @ Jan 6 2014, 16:56 ) *
#σπασμωδικες ανακοινωσεις μανατζερ που βλεπουν τν χρονια να χανεται κ στις 2λιγκες..προκαλω παντως να βγουν στν φορα οι τραγικες μου προτασεις..ηδη ο giorgos14 τ εκανε κ 2(δυο)μερες αργοτερα acceptare χειροτερη.strange things



Kudelin εσυ το εχασες στο τροπο που προσπαθησες.Συνεχομενες προτασεις στις οποιες κερδιζεις αρκετα και αμεσες αρνητικες απαντησεις σε πιο fair trades.Αυτο καποια στιγμη οδηγει τον αλλο στην τρελα και στο να σκεφτεται ποσο λαλακα τον θεωρεις,οποτε εχει αρνητικες συνεπειες για σενα.Δεχτηκα χειροτερη προταση ισως,αλλα διατηρησα την ψυχικη μου υγεια με την συναναστροφη μου με τον νουντιο.Σημαντικο και αυτο,γιατι το φανταζι παιχνιδι ειναι και αν ερχομαστε στα ορια για αυτο σκεψου τι θα κανουμε σε πιο σοβαρα πραγματα..
kudelin8
QUOTE (giorgos14 @ Jan 6 2014, 18:05 ) *
Kudelin εσυ το εχασες στο τροπο που προσπαθησες.Συνεχομενες προτασεις στις οποιες κερδιζεις αρκετα και αμεσες αρνητικες απαντησεις σε πιο fair trades.Αυτο καποια στιγμη οδηγει τον αλλο στην τρελα και στο να σκεφτεται ποσο λαλακα τον θεωρεις,οποτε εχει αρνητικες συνεπειες για σενα.Δεχτηκα χειροτερη προταση ισως,αλλα διατηρησα την ψυχικη μου υγεια με την συναναστροφη μου με τον νουντιο.Σημαντικο και αυτο,γιατι το φανταζι παιχνιδι ειναι και αν ερχομαστε στα ορια για αυτο σκεψου τι θα κανουμε σε πιο σοβαρα πραγματα..

παρεθεσες τν βασικη μου προταση σαν καργα τρολικη κ ειπες ναι σε χειροτερη.τωρα τ ριχνεις στην ψυχολογια???sorry αν οι προτασεις μου επηρεαζουν τοσο τον ψυχισμο σου ειλικρινα δεν το περιμενα.ρε τι ακουμε σημερα ενα trade ειπαμε να κανουμε
duncan21
Φίλτατε Kudelin,είσαι δίκαια πρώτος και λογικά θα παραμείνεις μέχρι τέλους.Γιατί το συνεχίζεις?Που κολλάει το τι κάνουμε στην πάνω λίγκα?Ποιος είπε τους παίκτες σου λίγους?Γιατί συνεχίζεις να στέλνεις βλακώδεις προτάσεις σε μένα και στον Pierce εφόσον βλέπεις ότι πιθανότερο είναι να μπει σε πρόγραμμα απεξάρτησης ο Δ.Γ. και να γίνει καλά ή να πιάσουμε τη Γιουβέντους στοιχηματικά,απ' το να τις αποδεχτούμε?Δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια σ' όλα αυτά,ειλικρινά.Ο έχων οφθαλμούς ορά.

offtopic.gif pmam-Sac μέχρι κι εγώ εντυπωσιάστηκα να σας πω την αλήθεια.Sac έτσι τα ρίχνω τα νέτα,πέρα απ' το γεγονός ότι είμαι δίμετρος,ξανθός,γαλανομάτης.Και στις εκθέσεις μου πάντα πετούσα fancy εκφράσεις για να εντυπωσιάσω.

giorgos14
QUOTE(kudelin8 @ Jan 6 2014, 17:13 ) *
παρεθεσες τν βασικη μου προταση σαν καργα τρολικη κ ειπες ναι σε χειροτερη.τωρα τ ριχνεις στην ψυχολογια???sorry αν οι προτασεις μου επηρεαζουν τοσο τον ψυχισμο σου ειλικρινα δεν το περιμενα.ρε τι ακουμε σημερα ενα trade ειπαμε να κανουμε



21!!! trade offers μου εχεις κανει.Μεχρι να παραθεσω τη 1..Και στις περισσοτερες σου εχω απαντησει με αντιπροταση.Πως το κοβεις,αν υπηρχε μια καποια λογικη δεν θα γινοταν 1 τρειντ σε 35 προτασεις;;
kudelin8
QUOTE (duncan21 @ Jan 6 2014, 18:13 ) *
Φίλτατε Kudelin,είσαι δίκαια πρώτος και λογικά θα παραμείνεις μέχρι τέλους.Γιατί το συνεχίζεις?Που κολλάει το τι κάνουμε στην πάνω λίγκα?Ποιος είπε τους παίκτες σου λίγους?Γιατί συνεχίζεις να στέλνεις βλακώδεις προτάσεις σε μένα και στον Pierce εφόσον βλέπεις ότι πιθανότερο είναι να μπει σε πρόγραμμα απεξάρτησης ο Δ.Γ. και να γίνει καλά ή να πιάσουμε τη Γιουβέντους στοιχηματικά,απ' το να τις αποδεχτούμε?Δεν πρόκειται να δώσω συνέχεια σ' όλα αυτά,ειλικρινά.Ο έχων οφθαλμούς ορά.

offtopic.gif pmam-Sac μέχρι κι εγώ εντυπωσιάστηκα να σας πω την αλήθεια.Sac έτσι τα ρίχνω τα νέτα,πέρα απ' το γεγονός ότι είμαι δίμετρος,ξανθός,γαλανομάτης.Και στις εκθέσεις μου πάντα πετούσα fancy εκφράσεις για να εντυπωσιάσω.
ελα ρε duncan αυτα π παρεθεσες ξερεις οτι ηταν για τ χιουμοριστικο του θεματος..δν εχω προσωπικα μαζι σας απλα επρεπε να διανθισω τις ανακοινωσεις μου..ακομα δν εχω καμια διαθεση να τσακωθω ουτε αρχισα κατι.στ μονο π διαφωνουμε ειναι για τν τροπο σας να αρνειστε τις προτασεις μου κ για τν προκλητικοτητα η μη σαυτες.ηθελα ναπαντησω σε διαφορετικο στυλ,το παρεξηγησες ας τελειωσει εδω.δν θα σκοτωθουμε για κανεναν κουζινα κ καμια μεριλιν


QUOTE (giorgos14 @ Jan 6 2014, 18:17 ) *
21!!! trade offers μου εχεις κανει.Μεχρι να παραθεσω τη 1..Και στις περισσοτερες σου εχω απαντησει με αντιπροταση.Πως το κοβεις,αν υπηρχε μια καποια λογικη δεν θα γινοταν 1 τρειντ σε 35 προτασεις;;
να τ επαναλαβω γιατι δν κτλβες μαλλον..παρεθεσες προταση π τν χαρακτηρισες καργα τρολικη...τν χαρακτηρισες τραγικη..κ μενα προκλητικο.κ 2(δυο) μερες μετα ειπες ναι σε χειροτερη.απαυτν π εσυ(οχι εγω) δημοσιευσες..εν τελει τι ηταν η προταση μου??λογικη??μετρια??προκλητικη??κ γτ να την παραθεσεις αν δεν ηταν τοσο κακη τλκ αφου δεχτηκες χειροτερη?δικαιωμα σου οπως ολων τ reject απλα εσυ τ προχωρησες με δημοσιευσεις και χαρακτηρισμους κ μου εκανε εντυπωση..no bad feelings απλα δν κτλβαινω τ σκεπτικο σου
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Jan 6 2014, 07:40 ) *
Να κινηθώ στην FA του 15άρικου ή μήπως δεν απαντάω στις 0 προτάσεις που δεχόμαστε;
Άσε τις μλκίες λοιπόν και δες τι θα κάνουμε με την 9άδα σήμερα. smiley.gif


Ποια 9αδα ρε Νικ ! εδώ παίζεται έργο 32.gif

Υ.Γ. Βγάλε τον James Johnson αν είναι και δώσε μια ευκαιρία στον Χάρη απο τους Πολεμιστές. Σκάιπ δεν μπορώ να μπω στείλε πμ , πρόεδρε...

Υ.Γ Όσο αναφορά για Σάμπερτ δεν ασχολούμεθα με αλλαγές των αλλαγών ομάδας ανταγωνίστριας για την πρώτη θέση smiley.gif

QUOTE
δν θα σκοτωθουμε για κανεναν κουζινα κ καμια μεριλιν

Κουντελιν έτσι όπως πας μονο με μεριλιν θα κανεις ανταλλαγες , όπως πέρσι με την συγχωνευση ! smiley.gif
aegeansheed
Kudelin γιατί γράφεις έτσι? Από κινητό στέλνεις? Δεν υπάρχει περιορισμός στο πλήθος των χαρακτήρων. laugh.gif Παρόλ' αυτά προτιμώ γράψιμο merlin και pete7, δε σπας έτσι εύκολα το δίδυμο.
kudelin8
QUOTE (aegeansheed @ Jan 6 2014, 20:43 ) *
Kudelin γιατί γράφεις έτσι? Από κινητό στέλνεις? Δεν υπάρχει περιορισμός στο πλήθος των χαρακτήρων. laugh.gif Παρόλ' αυτά προτιμώ γράψιμο merlin και pete7, δε σπας έτσι εύκολα το δίδυμο.

Απο κινητο ειμαι κ επιδρα η δυναμη της συνηθειας φιλε sheed..δν εχω καμια προθεση να σπασω τ δυνατο αυτο διδυμο
SteveNashidis


Ε δεν άντεξα ! 24.gif

Είναι θεικό παιχνίδι το φάντασυ !!! :Ρ
jasonick
Περιμένουμε πως και πως την επόμενη εκπομπή της D league, τετράωρη για πλάκα θα είναι. :-P
Nuntius
Χαιρετίζω τον φανταστικό αγώνα που πραγματοποιήθηκε στο Sleep Train Arena του Sacramento και μου έδωσε 119.8 πόντους από δύο παίκτες. Πάντα τέτοια 56.gif
SteveNashidis
Eπρεπε να ξυριστω για να κανει ενα καλο παιχνιδι ο χαρντεν???

γιωργακη εχεις χαιρετισματα απο το μουσι μου :-P
teopt13
Αποχαιρετάμε τον μεγάλο Γερμανό της καρδιάς μας..Οι ατυχίες μας ανάγκασαν να αναζητήσουμε βάθος, και να θυσιάσουμε ταυτόχρονα και το prospect του iman.Ευχόμαστε λοιπόν καλή συνέχεια στους 2 πρώην kings και καλώς ορίζουμε τον gay με την ελπίδα να καλύψει το κενό του Ντιρκ, αλλά και τον Τρίσταν ευχόμενοι να θυμηθεί τον περσινό του εαυτό!
giorgos14
QUOTE(Voyager @ Jan 9 2014, 14:47 ) *
Eπρεπε να ξυριστω για να κανει ενα καλο παιχνιδι ο χαρντεν???

γιωργακη εχεις χαιρετισματα απο το μουσι μου :-P



Nταξει,ο Χαρντεν το κανε.Το περιεργο θα ταν να το κανε ο mcbob...
SteveNashidis
QUOTE(giorgos14 @ Jan 10 2014, 07:31 ) *
Nταξει,ο Χαρντεν το κανε.Το περιεργο θα ταν να το κανε ο mcbob...



Αυτος ανηκει στην κατηγορια .ΦΡΑΝΤΖΑΣ μαζι με αγαπητο Corver ;-) . Οποτε αν θες να τον παρεις αφησε χαιτη
giorgos14
QUOTE(Voyager @ Jan 10 2014, 13:33 ) *
Αυτος ανηκει στην κατηγορια .ΦΡΑΝΤΖΑΣ μαζι με αγαπητο Corver ;-) . Οποτε αν θες να τον παρεις αφησε χαιτη




Μα δεν θελω.αυτο ειναι το θεμα,ΚΑΝΕΙΣ δεν τον θελει smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.