Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague 2013-2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Pierce
Πίστεψε με . Θα νιώσεις μεγάλη ανακούφιση .

Και ύστερα θα έρθει η διαδικασία των αιτήσεων.

Οπότε θα ζητάς πάλι να ήταν η φάση που διάβαζες για το GRE.

(τον πόπερ ξέχασες)
jasonick
Θέλει Nashidi για να στρώσει ο Mo μου φαίνεται, δίνει νούμερα καλύτερα από ότι περίμενα από τον υγιή MCW. Batum ασταθής πολύ αλλά δεν τον φοβάμαι προς το παρόν, και ο McBob αποδεικνύει ότι είναι το δεύτερο καλύτερο PF του NBA (μετά τον Boozer τα έχουμε ξαναπεί αυτά). Παίζει να είναι ο μοναδικός μη σταρ που να σουτάρει 3/12 και να δίνει 25άρια.

Α και Σουλεϊμάν ξύπνα αγόρι μου έκανες ένα 43 και έχουμε να δούμε 30άρι εδώ και 6 αγώνες. angry.gif
HLR CENATION
Nαι μου φαινεται οτι για τον Μο ισως και να εκανα λαθος τελικα.
Ο Μπλερ πρωτο κακο ματς.
Νταλαμπερτ τιμιος.
Χωρις τον αρχηγο μου τον Ντερον αυτη την εβδομαδα... angry_red.gif
klow13
wade κανε μας τη χαρη..thornton δεν περιμενα τιποτα ιδιαιτερο απο την παρτη σου αλλα το πρωτο dnp μολις σε βαζω εννιαδα?μια καλη μερα μετα απο καιρο και εχω 2 που δεν επαιξαν..
giorgos14
Παρακαλουνται οι παπιες μου να σταματησουν τις διακοπες που ξεκινησαν απο τωρα.Αλλιως τις βλεπω στο φουρνο με πατατες αντι για γαλοπουλα τα χριστουγεννα..
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Nov 19 2013, 04:58 ) *
Θέλει Nashidi για να στρώσει ο Mo μου φαίνεται, δίνει νούμερα καλύτερα από ότι περίμενα από τον υγιή MCW. Batum ασταθής πολύ αλλά δεν τον φοβάμαι προς το παρόν, και ο McBob αποδεικνύει ότι είναι το δεύτερο καλύτερο PF του NBA (μετά τον Boozer τα έχουμε ξαναπεί αυτά). Παίζει να είναι ο μοναδικός μη σταρ που να σουτάρει 3/12 και να δίνει 25άρια.

Α και Σουλεϊμάν ξύπνα αγόρι μου έκανες ένα 43 και έχουμε να δούμε 30άρι εδώ και 6 αγώνες. angry.gif



Μικρη εκπληξη ο Μο φετος..φτου φτου φτου μην τοn ματιαξουν οπως και περσι.με τα γνωστα καμωματα εκεντρικου ιδιοκτητη που βρισκεται (οπως και περσι) απο πισω κοντα στη βαθμολογια και χρησιμοποιει ματια παπιας 'η χηνας για ματιαγμα!πληροφοριες ανεπιβεβαιωτες κανουν λογο για βουντου με φτερα αγριοχη-nash (το πιασατε το υπονοουμενο) και ριζες θαμνου απο γνωστο βουνο της Θεσσαλιας που οι προποδες του επαφυονται με γνωστη παραλια του Αιγαιου( η οποια αποτελει κεντρο παραθερισμου και τελετουργικων σε εγκαταλελημενα μπαρακια) προς στον MCW!!! :-P:-P
duncan21
Μια θερμή παράκληση προς όλους.Απαντήστε στις ριμάδοπροτάσεις που στέλνουμε να ξέρουμε τι μας γίνεται.Καταλαβαίνω ότι κάποια παιδιά μπορεί να μην έχουν τόσο ελεύθερο χρόνο για να παρακολουθούν καθημερινά την ομάδα τους αλλά τουλάχιστον Δευτέρα βράδυ που μοντάρετε τα ρόστερ σας και βλέπετε τις προτάσεις,αξιολογήστε τες και απαντήστε rolleyes.gif .
klow13
http://www.sport-fm.gr/article/o-oueid-ginetai-sirial/734503

για αυτα εισαι μονο..
giorgos14
QUOTE(Voyager @ Nov 20 2013, 14:30 ) *
Μικρη εκπληξη ο Μο φετος..φτου φτου φτου μην τοn ματιαξουν οπως και περσι.με τα γνωστα καμωματα εκεντρικου ιδιοκτητη που βρισκεται (οπως και περσι) απο πισω κοντα στη βαθμολογια και χρησιμοποιει ματια παπιας 'η χηνας για ματιαγμα!πληροφοριες ανεπιβεβαιωτες κανουν λογο για βουντου με φτερα αγριοχη-nash (το πιασατε το υπονοουμενο) και ριζες θαμνου απο γνωστο βουνο της Θεσσαλιας που οι προποδες του επαφυονται με γνωστη παραλια του Αιγαιου( η οποια αποτελει κεντρο παραθερισμου και τελετουργικων σε εγκαταλελημενα μπαρακια) προς στον MCW!!! :-P:-P




Επειδη πολλα ακουστηκαν απο κατι γνωστους παρακρατικους γιωταδες του φορουμ,το μονο που εχω να δηλωσω ειναι πως δεν ασχολουμαι με καμενα χαρτια(βλεπε mcw).To παιδι εδειξε ενα preview απο αυτα που θα ξανακανει του χρονου στα χερια μου και τελος.Δεν ειναι και για χορταση.. smiley.gif
jasonick
Γίνονται trade 2-1, 3-1, 3-2 κλπ για όποιον θέλει μιας και η ομαδάρα έχει τρελό βάθος.
Τσουτσέκια κανονίστε να μείνω αμανάτι με τον Turner και την κλαίτε όλοι στο τέλος και αν δεν με πιστεύεται ορίστε και οι αποδείξεις.

QUOTE
ALAN traded Eric Bledsoe*, Pho PG to IVEY
IVEY traded Evan Turner, Phi SG to ALAN


Έχει χάσει ήδη 3 παιχνίδια και συνεχίζει.

QUOTE
SIDR traded Marc Gasol, Mem C to IVEY
IVEY traded Evan Turner, Phi SG to SIDR


10 εβδομάδες έξω.

QUOTE
MWBS traded Josh Smith, Det SF to IVEY
IVEY traded Evan Turner, Phi SG to MWBS


Έφαγε πάγκο και χθες έπαιξε 19 λεπτά.

QUOTE
IRA traded Andre Iguodala, GS SF to IVEY
IVEY traded Evan Turner, Phi SG to IRA


Άκουσα ότι τραυματίστηκε, δεν ξέρω πόσο σοβαρά.


Αν ήμουν στη θέση σας, θα το σκεφτόμουνα δύο φορές και παραπάνω πριν κάνετε decline πρόταση των Iveyακών.
HLR CENATION
Λαθος Γουιλιαμς εδιωξα.
Στο μεταξυ ο Σπλιτερ τωρα που τον εχω εξω παιζει καλα ,την επομενη εβδομαδα που θα τον εχω μεσα παλι εικοσαρια θα δινει...
Ο Νταλαμπερτ θηριο...Ο Χιλ κακος...Ο Πεκοβιτς με εχει προδωσει απο καιρο...Τον Λι τον περιμενα καλυτερο.
Ο Μπλερ με την χθεσινη του εμφανιση εσωσε το κεφαλι του.
massey
Μετα και τον τραυματισμο του Γκασολ και παρολο που θα μεινει μαξ 2 μηνες εξω η επαναληψη της περσινης πορειας για την ομαδα μας (βλεπε 3η θεση) μοιαζει απιθανη πλεον.. sad.gif

Στοχος πλεον η καταληψη μιας θεσης στην οκταδα..

Εκτος και αν η προσφατη ανοδος του Τyreke συνδυαστει με εναν τραυματισμο του Γκορντον 19.gif και καλυψει το κενο σε ποντους..

Αναμενουμε επισης και την απολυση του προπονητη των Ραπτορς μπας και ο Αμιρ εχει την μεταχειρηση που του αξιζει.. rolleyes.gif και φυσικα την επιστροφη του Ροντο μπας και δωσει το κατι παραπανω..

Αυτα

jasonick
Πρωί, ώρα 7 γυρίζουν σκέψεις και ποτά μες στο κεφάλι.
Χτύπημα πόρτας.


- Παρακαλώ ποιος είναι;

- Πρόεδρε, ο Rodney Stuckey είμ..

- ..Αγαπούλα, δεν ενδιαφέρομαι δεν θέλω να ακούσω τίποτα. Στο διάτανο κωλόΙαχωβάδες.

- blink.gif Όχι πρόεδρε, είμαι μέλος της Team Ivey.

- Α ναι φυσικά, πλάκιζα πριν μην με παρεξηγάς. Ώστε ο Rodney Stuckey των Minnesota Timberwolves;

- blink.gif blink.gif Detroit Pistons, κύριε.

- Αγορίνα μου, έχεις αρχίζεις και με κουράζεις. Θα μου πεις τι με θες;

- Πρόεδρε θέλω να είμαι ξεκάθαρος. Είμαι ευγνώνων για όλα αυτά που μου πρόσφερες αλλά πιστεύω ότι είναι η ώρα να φύγω. Με πήρες από τα αζήτητα, δούλεψα όσο σκληρά μπορούσα και σε αποζημίωσα αυτή την εβδομάδα με τα σκορ που σου έδωσα. Έκανα όλα αυτά και παρόλα αυτά θα κάτσω στον πάγκο αυτή την εβδομάδα. Ε, δεν το δέχομαι.

- 39.gif Υπάρχει πρόβλημα αγαπούλη;

- ΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ.. ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΡΙΞΕ ΜΕ ΣΤΟΥΣ FA..

Τραβάει όπλο

.. ή μπορείς να με δώσεις στο 20-21.

Όπλισμα όπλου
..η και στο 25, δεν υπάρχει θέμα.

- cool.gif Καλώς αγαπούλη, υπάρχει κάτι άλλο που με θες;

- Ναι πρόεδρε. Σε σχέση με το πότε θα πληρωθώ. Μου είχε πει 14 του μηνός αλλ..

Κλείνει απότομα η πόρτα.


Χτυπάει τηλέφωνο.

- Πρόεδρε σας περιμένουν οι Mo Williams και Josh McRoberts, να τους στείλω μέσα;

- Στείλτα μέσα τα παιδιά.

...




Pierce
jasonick
Σε τέτοιο σημείο δεν έχουμε φτάσει ακόμα, μόνο τραυματισμούς προκαλούμε στους αντίπαλους μας. tongue.gif
HLR CENATION
Παιδια μολις μπηκα σπιτι και ειδα τις προτασουλες σας,αλλα επειδη η μερα ειναι φουλ απο μεταδοσεις και θελω χρονο για να μελετησω καθε προταση,θα απαντησω σε ολους μεχρι αυριο το μεσημερι.Συνηθως απανταω γρηγορα αλλα τωρα δωστε μου λιγο χρονο. smile.gif

Α,και μετα τον τραυματισμο Ιγκουανταλα θελω 3αρι σε ανταλλαγη με τον Σπλιτερ.
SteveNashidis
Kαι καπως ετσι ο στακει μετα τη συνηομιλια με την προεδραρα δινει 55.χαχαχα

η Team Ivey εγκαινιαζει μια νεα προεδρικη,μανατζαρεικη τεχνικη ,ομοια με του υπερμεγιστου Μακη Ψωμιαδη!

καλημερες μαγκες
HLR CENATION
Καλημερα σε ολους. smile.gif
παιδια επειδη δεν θελω να ειμαι απο εδω και περα με Γουεσλι Τζονσον στο 3 ,βγαζω στο σφυρι Πεκοβιτς για ενα sf ,με τιμη καπου στο 31-33.
SteveNashidis
QUOTE(HLR CENATION @ Nov 25 2013, 11:29 ) *
Καλημερα σε ολους. smile.gif
παιδια επειδη δεν θελω να ειμαι απο εδω και περα με Γουεσλι Τζονσον στο 3 ,βγαζω στο σφυρι Πεκοβιτς για ενα sf ,με τιμη καπου στο 31-33.


Bες σκαιπ χρησταρα να το συζητησουμε..! smiley.gif
Johnaros
Δείτε το Love-Sessions-Hawes για Butler-Durant-Bosh και κρίνετε.
duncan21
QUOTE (Johnaros @ Nov 25 2013, 20:33 ) *
Δείτε το Love-Sessions-Hawes για Butler-Durant-Bosh και κρίνετε.

Koμπλέ είναι,μια χαρά.Η δική μας πρόταση ήταν καλύτερη βέβαια αλλά οκ tongue.gif .


υ.γ Βλέπετε εν τέλει που πάνε οι διαφορές στα trades Lance-Nate για Ibaka και Μarion για Gasol.Told'ya.
Pierce
Προσωπικά εκτιμώ ότι ο Μπάτλερ θα είναι 30+ , ωστόσο δεν έχει θέμα κατά την άποψή μου smile.gif

(όντως η δικιά μας ήταν καλύτερη)
SteveNashidis
Που να δειτε και τη δικια μας ....
Παρασκηνιο λεμε
HLR CENATION
Παιδια μπαινω σκαιπ για να μιλησουμε,και μου κολαει το pc...Συνεχεια ομως μου συμβαινει αυτο...
Nuntius
QUOTE (duncan21 @ Nov 25 2013, 20:40 ) *
υ.γ Βλέπετε εν τέλει που πάνε οι διαφορές στα trades Lance-Nate για Ibaka και Μarion για Gasol.Told'ya.


Εμένα ο Lance τα 50άρια μου τα δίνει και μια χαρά είναι στο 31+. Απλά ανέβηκε και ο Ibaka εν τέλει tongue.gif
Pierce
φελτον ΠΟΥΛΟ. Ουτε ζωγραφιστο ξανα μπροστα μου μπουλη. Στον καιάδα μαζί με τον JJ τον Tyrus και τον Granger .
giorgos14
QUOTE(Pierce @ Nov 25 2013, 23:05 ) *
φελτον ΠΟΥΛΟ. Ουτε ζωγραφιστο ξανα μπροστα μου μπουλη. Στον καιάδα μαζί με τον JJ τον Tyrus και τον Granger .


κομψα με το παικτη μου παρακαλω....Δεν επιτρεπεται να μιλαει κανεις ετσι σε μια απο τις παπιες μου smiley.gif
Nuntius
QUOTE (Pierce @ Nov 26 2013, 01:05 ) *
φελτον ΠΟΥΛΟ. Ουτε ζωγραφιστο ξανα μπροστα μου μπουλη. Στον καιάδα μαζί με τον JJ τον Tyrus και τον Granger .


Τι έφταιξε ο Danny? ohmy.gif
Pierce
Με πληροφόρησαν από το κοντρόλ, ότι ενημερώθηκες tongue.gif
Nuntius
QUOTE (Pierce @ Nov 26 2013, 01:27 ) *
Με πληροφόρησαν από το κοντρόλ, ότι ενημερώθηκες tongue.gif


Ισχύει. Και πάλι γι' αυτό περισσότερο φταίει ο LeBron. Άτυχη στιγμή tongue.gif
HLR CENATION
Hρθε η ωρα για τον απολογισμο της εβδομαδας που μας περασε...Μια εβδομαδα που με βαση τα προβληματα που ειχα δεν μπορω να πω οτι ηταν ασχημη,αλλα θα μπορουσε να ηταν καλυτερη αφου καποια απο τα βαρια χαρτια δεν απεδωσαν τα αναμενομενα...Επισης και αυτη η εβδομαδα προβλεπεται δυσκολη με Ντερον-Ιγκουανταλα εξω και οσο διατηρουμαι στην ενατη θεση,ενω ειμαι τοσο πληγωμενος,επιτυχια ειναι.Οχι οτι ειμαι βεβαια ευχαριστμενος με την 9η θεση...Πρωταθλημα ηθελα φετος.Αλλα οπως λεει και ο Προδρομος <<μονο λογια ησουν τιποτα πιο περα,που τα λες την νυχτα μα χανονται την μερα,μονο λογια ησουν μονο θεωρια,μονο λογια που χαθηκαν στην πορεια>>

Χιλ 7 ενα καλο ματς,ενα σουπερ και ενα που θελω να το ξεχασω
τζονσον 9 εξαιρετικη εβδομαδα αυτος,μακαρι να συνεχισει ετσι
Ιγκουανταλα 7 στα δυο απο τα 3 ματς που επαιξε ηταν καλα,στο τριτο επαιξε λιγο
Λι 7 τον περιμενα καλυτερο..Πιστευω οτι θα ανακαμψει
βουσεβιτς 6 ενα πολυ καλο,ενα μετριο,και ενα κακιστο παιχνιδι απο τον βραχο της ομαδας
Μαρτιν 8 δεν τον περιμενα τοσο καλο.Η ευχαριστη εκπληξη μεχρι στιγμης για την ομαδα.
Μπλερ 6 μετα τα πρωτα δυο πρωτα παιχνιδια της εβδομαδος, σκεφτηκα να του πω αντιο,αλλα στα επομενα δυο επαιξε καλα για τα δικα του δεδομενα και κρατησε την θεση του
Πεκοβιτς 8 ανεβασμενος απο το κακο ξεκινημα,ειχε βεβαια ενα κακο παιχνιδι.
Νταλαμπερτ 9 με εξαιρεση το τελευταιο ματς του που ηταν κακος και αν δεν κανω λαθος πρεπει να τραυματιστηκε ηταν υπεροχος,αναλογα παντα με αυτα που περιμενα απο αυτον

MVP: Νταλαμπερτ
SG3ptshooter
Έχω ξεμείνει ξύπνιος 5+ έτσι για την ξενέρα, δε βλέπω καν ΝΒΑ. Και αποφασίζω, αφού έτυχε και έμεινα σε ώρες κατάλληλες για add/drop ευκαιρία να εκμεταλλευτώ κι εγώ την έλλειψη waiver wire. Το σκέφτομαι, το σκέφτομαι, πιάνω άλλον και τον πετάω, και καταλήγω... σε αναπληρωματικό της Utah. icon_drunk.gif


T.W.Is.M.
QUOTE(Nuntius @ Nov 26 2013, 01:29 ) *
Ισχύει. Και πάλι γι' αυτό περισσότερο φταίει ο LeBron. Άτυχη στιγμή tongue.gif


Σε βρισκω αριστα πληροφορημενο. Ο Λεμπρον αλλωστε φταιει για ολα! smiley.gif
SG3ptshooter

Rudy Gobert αυτές οι 24 ώρες και το ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ένα λεπτό που βρέθηκες στο roster μου δε θα ξεχαστούν ποτέ. Σε αποχωριζόμαστε κι εγώ αλλά και οι συμπαίκτες σου με βαριά καρδιά. Γελάμε με τον Kanter, o Biedrins δεν υπάρχει σε κανένα χάρτη και ευχόμαστε σύντομα να αποδείξεις ότι έχεις θέση στο roster των Basin City Blues. Και ξέρεις τι κορίτσια έχω στις κερκίδες Γαλλάκι, δώστα όλα να επανέλθεις. 69.gif

Πότε έφτασε το Thanksgiving break ούτε το κατάλαβα. Θαύμα η τρίτη θέση όπως έχουν πάει τα πράγματα.
jasonick
Zoys
Εδώ δεν σταύρωσα trade για Bledsoe, ποιος Turner τώρα; tongue.gif
giorgos14
Shumbert τωρα μπορεις να ψοφησεις ελευθερα...αρκετα μας καρκινιασες....
jasonick
Ήταν να μην ποστάρω το meme και κατευθείαν μου ήρθαν προτάσεις (ντάξει μία ήταν). Conley ξαναμανακαλωσήρθες πίσω και Shumpert όσο πιο σύντομα φύγε από τον τσίρκο των Knicks.
Ευχαριστούμε τις ξανθιώτικες πάπιες με τις οποίες έχουμε 3/3 trade φέτο (περιμένω σχόλια για μαγαζάκια, παραρτήματα και λοιπά γραφικά)...
giorgos14
QUOTE(jasonick @ Nov 29 2013, 20:38 ) *
Ήταν να μην ποστάρω το meme και κατευθείαν μου ήρθαν προτάσεις (ντάξει μία ήταν). Conley ξαναμανακαλωσήρθες πίσω και Shumpert όσο πιο σύντομα φύγε από τον τσίρκο των Knicks.
Ευχαριστούμε τις ξανθιώτικες πάπιες με τις οποίες έχουμε 3/3 trade φέτο (περιμένω σχόλια για μαγαζάκια, παραρτήματα και λοιπά γραφικά)...



τραβα με να σε τραβω να ανεβουμε το βουνο λεει ο λαος μας φιλε μου..Ανταλλασουμε παικτες οι 4οι-5οι της λιγκας για να βρεθουμε στο πολυποθητο 1-2 smiley.gif
klow13
ιλιασοβα σοβαρεψου ρε χαβαλε,κανε ενα 10 για τα προσχηματα τουλαχιστον..
SteveNashidis
QUOTE(giorgos14 @ Nov 29 2013, 22:44 ) *
τραβα με να σε τραβω να ανεβουμε το βουνο λεει ο λαος μας φιλε μου..Ανταλλασουμε παικτες οι 4οι-5οι της λιγκας για να βρεθουμε στο πολυποθητο 1-2 smiley.gif


Ποιος το 1 και ποιος το 2 ? smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 27 2013, 14:57 ) *
αναπληρωματικό της Utah

σήκωσα κι άλλον, που να κάνει καλό ματς και το πρώην πουλέν ο Rush δηλαδή.

Ξέρετε ποιοι έχουμε μιλήσει τις μέρες και για ποιους, όποιος θέλει, offer και βλέπουμε. Αντιστέκομαι όσο μπορώ, έχουν δρόμο ακόμα σε value, για tripledoublίτη Jordan Crawford και βέβαια JJ Hickson. Αν και πλησιάζει κάποιος.
massey
Παει και ο Ρεντικ..

Στο τελος θα κατεβασουμε ομαδα μονο με fa..
Pierce
Άμεσες δουλειές όπως πάντα με τον Nuntius. Always nice to do business with you mate. Καλορίζικη η πουλενάρα ο Λιλάρντ. smile.gif
Nuntius
Καλά, άμεσο δεν το λες κιόλας. Καθυστέρησα κάμποσες μερούλες να απαντήσω στην αρχική πρόταση αλλά όταν αρχίσαμε την συζήτηση βγήκε άκρη γρήγορα tongue.gif

Με γεια ο συμπαθέστατος Monroe.

In Lillard we trust 56.gif
jasonick
Μπράβο ρε Amare, δεν φτάνει που έχεις καταστρέψει τους Knicks κατέστρεψες και εμάς χθες (άντε και λίγο τους Pelicans). 68.gif
HLR CENATION
Δυσκολη εβδομαδα για εμενα αυτη που μολις μας περασε.Οπως ηταν αναμενομενο βεβαια.Χωρις Ντερον,χωρις Ιγκυ,και που κρατηθηκα στην ενατη θεση ηταν επιτυχια.Οταν θα εχω τις επιστροφες τοτε θα μπορω να κανω ονειρα για κατι καλυτερο.

Χιλ 8 ξεκινησε εντυπωσιακα,τα υπολοιπα παιχνιδια στα συνιθησμενα του στανταρ....
Τζοε Τζονσον 9 Αγγιξε το τελειο...Αν δεν ειχε εκεινο το κακο τριτο παιχνιδι θα το ειχε πιασει.Μολις γυρισουν βεβαια οι τραυματιες των νετς θα πεσει αλλα αυτη την εβδομαδα ηταν εντυπωσιακος.Η μετοχη της στο λιμιτ απ.
Νταντλευ 3 Σαν λυση αναγκης τον πηρα,μπας και βρεθει γυρω στο 20,ουτε καν αυτο δεν κατορθωσε
Λι 6 ενθαρρυντικα τα πρωτα δυο ματς,ναυαγιο τα επομενα
Βουσεβιτς 8 καλο ξεκιμα,εκπληκτικος στην συνεχεια,μου τα χαλασε ομως στο φιναλε
Μαρτιν 9 Αν θυμαμαι καλα πρεπει να το ειχα γραψει και την προηγουμενη εβδομαδα.Δεν τον περιμενα ΤΟΣΟ καλο.
Μπλερ 8 αποδειχτηκε οτι θα εκανα τεραστιο εγκλημα,αμα τον ειχα διωξει οταν εκανε τα δυο σερι ασχημα παιχνιδια.Μενει να δουμε τι θα κανει οταν επιστρεψει ο Ραιτ.
Πεκοβιτς 10 αυτος εχει μπει για τα καλα στον ισιο δρομο
Σπλιτερ 3 δυστηχως αυτη την εβδομαδα που τον εβαλα μεσα με απογοητευσε

MVP:Πεκοβιτς
Key player:Μπλερ
χρυσο βατομουρο:Σπλιτερ

Δεν ξερω αλλα ειναι η πρωτη φορα που εχει αρχισει και κλονιζεται η πιστη μου στην ομαδα.Τις προηγουμενες εβδομαδες που ημουν και παλι ενατος ειχα μια συγκρατημενη αισιοδοξια.Τωρα οχι.Βλεπω καποια απο τα τα βαρια χαρτια(βλ Λι) να μην τραβανε,ενω αντιθετα καποιοι δεδομενα εχουν πετυχει την προσωπικη τους υπερβαση και απο εδω και περα η καπου στο προσεχες μελλον εκτιμω οτι θα ξεφουσκωσουν.Μακαρι να διαψευστω...
klow13
ευχαριστουμε τους στυλοβατες μελο και μπρουερ για οσα προσφεραν τους αμφιδεξιους και τον hlr για την συνεργασια.
μαρτιν,λι καψουρες σας πιστευω πολυ,παιξτε.
SteveNashidis
Tι να σε τρελενει πιο πολυ?
Α.τι εχεις περιπολο 3 με 6?
Β.ο βλακας ο αμαρε?
Γ.το σπασιμο στο χερι του καλυτερου παικτη μας?
Δ.Τα δυαρια του μπατουμ στο ημιχρονο?
Ε. Η ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΗς ΠΕΡΙΠΟΛΟΥ?

Καλημερα σε ολους.ελπιζω να τελειωσουν τα βουντου....
Pierce
Για Westbrook Cousins Millsap μην στέλνετε άδικα προτάσεις, ΔΕΝ φεύγουν και σίγουρα για προτάσεις όπως την τελευταία που δέχτηκα με τον Paul μέσα. Το αυτό και για τον Γκρίν αν τον κοστολογείτε κάτω του 33-34.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.