Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
nikefalin
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

1η Αγωνιστική
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ

2η Αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

4η Αγωνιστική

ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

5η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.

8η Αγωνιστική

ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.

11η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

ακολουθεί ο 2ος γύρος
ambulas
περιεργος κ αγνωστος ομιλος για την πολιτεια.με τισ περισσοτερες ομαδες δεν εχουμε παιξει ποτε.παντως απο οτι γνωριζω αεκ περιστεριου,πλατωνας,ολυμπιαδα παπαγου,ν.ιωνια ειναι καλες ομαδες..ζεφυρι κ αγ.αναργυροι εδρες κολαση..προβλεπεται καυτος χειμωνας.καλη αρχη σε ολους με υγεια!!!
mimos8
QUOTE(ambulas @ Aug 30 2008, 11:11 ) *
περιεργος κ αγνωστος ομιλος για την πολιτεια.με τισ περισσοτερες ομαδες δεν εχουμε παιξει ποτε.παντως απο οτι γνωριζω αεκ περιστεριου,πλατωνας,ολυμπιαδα παπαγου,ν.ιωνια ειναι καλες ομαδες..ζεφυρι κ αγ.αναργυροι εδρες κολαση..προβλεπεται καυτος χειμωνας.καλη αρχη σε ολους με υγεια!!!

τι περιεργος και αγνωστος ομιλος ρε ambulas?με οθωνα ευθυμιοπουλο στον ασσο αμφιβαλλω αν θα κανει ηττα η πολιτεια φετος!και ειναι και αγριεμενος απ οτι μαθαινω....
ambulas
QUOTE(mimos8 @ Aug 30 2008, 13:06 ) *
τι περιεργος και αγνωστος ομιλος ρε ambulas?με οθωνα ευθυμιοπουλο στον ασσο αμφιβαλλω αν θα κανει ηττα η πολιτεια φετος!και ειναι και αγριεμενος απ οτι μαθαινω....

ειναι γνωστο οτι εχουμε τον καλυτερο ασσο της κατηγοριας αλλα πρεπει να φανουμε κ εμεις ανταξιοι συμπαικτες του..για τον μπεσιο τι γνωμη εχεις??
nikefalin
QUOTE(ambulas @ Aug 30 2008, 13:24 ) *
ειναι γνωστο οτι εχουμε τον καλυτερο ασσο της κατηγοριας αλλα πρεπει να φανουμε κ εμεις ανταξιοι συμπαικτες του..για τον μπεσιο τι γνωμη εχεις??


Πέρυσι είδα όλες τις ομάδες, δεν ξέρω βέβαια τις αλλαγές που έχουν γίνει. Από τα περυσινά δεδομένα φαβορί μου φάινονται τα Εκπ.Πλάτωνα, η ΑΕΚ Δ.Π. και η Πολιτεία. Από τις ομάδες που ανέβηκαν αν ο Νικηφόρος κρατήσει τον κορμό του δεν θα έχει πρόβλημα παραμονής, το ίδιο και η Παιανία, ενώ οι Αγίοι που ξέρω πως έχασαν 2 καλούς τους παίκτες , εαν δεν ενισχυθούν θα έχουν προβλήματα, όπως και ο Διαγόρας και η Κηφισιά 2003
ambulas
QUOTE(nikefalin @ Aug 30 2008, 13:37 ) *
Πέρυσι είδα όλες τις ομάδες, δεν ξέρω βέβαια τις αλλαγές που έχουν γίνει. Από τα περυσινά δεδομένα φαβορί μου φάινονται τα Εκπ.Πλάτωνα, η ΑΕΚ Δ.Π. και η Πολιτεία. Από τις ομάδες που ανέβηκαν αν ο Νικηφόρος κρατήσει τον κορμό του δεν θα έχει πρόβλημα παραμονής, το ίδιο και η Παιανία, ενώ οι Αγίοι που ξέρω πως έχασαν 2 καλούς τους παίκτες , εαν δεν ενισχυθούν θα έχουν προβλήματα, όπως και ο Διαγόρας και η Κηφισιά 2003

λυσε μου μια απορια..ο διαγορας σε πια περιοχη βρισκεται?
nikefalin
QUOTE(ambulas @ Aug 30 2008, 13:43 ) *
λυσε μου μια απορια..ο διαγορας σε πια περιοχη βρισκεται?

Αιγάλεω , πέρυσι έπαιζε στο γήπεδο της Αγ.Βαρβάρας ( το καλύτερο γήπεδο της Δ by far! μαζί με αυτό των Εκπ.Πλάτωνα).
ambulas
QUOTE(nikefalin @ Aug 30 2008, 13:46 ) *
Αιγάλεω , πέρυσι έπαιζε στο γήπεδο της Αγ.Βαρβάρας ( το καλύτερο γήπεδο της Δ by far! μαζί με αυτό των Εκπ.Πλάτωνα).

ευχαριστω φιλαρακι.ολυμπιαδα κ νιωνια τουλαχιστον περσι που τους παιξαμε φιλικα με ατταλο ηταν μια χαρα ομαδες ..
mimos8
QUOTE(ambulas @ Aug 30 2008, 13:24 ) *
ειναι γνωστο οτι εχουμε τον καλυτερο ασσο της κατηγοριας αλλα πρεπει να φανουμε κ εμεις ανταξιοι συμπαικτες του..για τον μπεσιο τι γνωμη εχεις??

αν εννοεις τον μπεσιο τον ξαδερφο του παλιου μπεσιου που επαιζε δουκα τοτε ειναι παιχταρας!ειναι πιτσιρικας με τεραστιο ταλεντο!τον πηρατε κι αυτον ρε θυρια???
alexas10
Ο μπεσιος πριν 3 χρονια θεωρειτο ο καλυτερος πιτσιρικας στα β.προαστεια μαλιστα ειχε ενδιαφερθει το ηρακλειο που ηταν α1 πριν καμια 5 ετια να τον παρει σαν παιδα αλλα τσακισε στα λεφτα που ζηταγανε οι γνωστοι-αγνωστοι παραγοντες... Το παιδι αν δεν τραυματιζοτανε(εφαγε μια σφαιρα σε υπουλο σημειο στο γοφο,ευτυχως ξωφαλτση)κ εμεινε 1 μιση χρονο εξω αλλα απο οτι εμαθα δουλευε εντατικα ολο το καλοκαιρι γιατι θελει να παιξει αλλα νομιζω πως εκλεισε σπορτινγκ. Μου φαινεται περιεργο να παει γ εσκα...
Kiddakos
QUOTE(nikefalin @ Aug 30 2008, 13:37 ) *
Πέρυσι είδα όλες τις ομάδες, δεν ξέρω βέβαια τις αλλαγές που έχουν γίνει. Από τα περυσινά δεδομένα φαβορί μου φάινονται τα Εκπ.Πλάτωνα, η ΑΕΚ Δ.Π. και η Πολιτεία. Από τις ομάδες που ανέβηκαν αν ο Νικηφόρος κρατήσει τον κορμό του δεν θα έχει πρόβλημα παραμονής, το ίδιο και η Παιανία, ενώ οι Αγίοι που ξέρω πως έχασαν 2 καλούς τους παίκτες , εαν δεν ενισχυθούν θα έχουν προβλήματα, όπως και ο Διαγόρας και η Κηφισιά 2003



Όντως οι Άγιοι έχασαν 2 εξεραιτικούς παίχτες αλλα η ομάδα δεν έμεινε με σταυρωμένα τα χέρια και ήρθαν παίχτες ικανοί και πρόθυμοι να ενισχύσουν τους Αγίους. Καλή σεζόν και από μένα και χωρίς τραυματισμούςbball.gif
mimos8
QUOTE(alexas10 @ Aug 30 2008, 22:36 ) *
Ο μπεσιος πριν 3 χρονια θεωρειτο ο καλυτερος πιτσιρικας στα β.προαστεια μαλιστα ειχε ενδιαφερθει το ηρακλειο που ηταν α1 πριν καμια 5 ετια να τον παρει σαν παιδα αλλα τσακισε στα λεφτα που ζηταγανε οι γνωστοι-αγνωστοι παραγοντες... Το παιδι αν δεν τραυματιζοτανε(εφαγε μια σφαιρα σε υπουλο σημειο στο γοφο,ευτυχως ξωφαλτση)κ εμεινε 1 μιση χρονο εξω αλλα απο οτι εμαθα δουλευε εντατικα ολο το καλοκαιρι γιατι θελει να παιξει αλλα νομιζω πως εκλεισε σπορτινγκ. Μου φαινεται περιεργο να παει γ εσκα...

κι ομως!!!ισχυει οτι τον πηρανε τον μπεσιο αλλα δεν ειχαν ανακοινωσει τιποτα για δικους τους λογους!το εμαθα απο εγκυρη πηγη!με αυτην την προσθηκη (αν το παιδι ειναι εντελως καλα φετος) η πολιτεια γινεται αυτοματα ακλονητο φαβορι για την πρωτη θεση!αμφιβαλλω πλεον αν θα κανει ηττα...
ambulas
QUOTE(mimos8 @ Aug 31 2008, 15:53 ) *
κι ομως!!!ισχυει οτι τον πηρανε τον μπεσιο αλλα δεν ειχαν ανακοινωσει τιποτα για δικους τους λογους!το εμαθα απο εγκυρη πηγη!με αυτην την προσθηκη (αν το παιδι ειναι εντελως καλα φετος) η πολιτεια γινεται αυτοματα ακλονητο φαβορι για την πρωτη θεση!αμφιβαλλω πλεον αν θα κανει ηττα...

θα τον δω στην πρωτη κ θα σου πω..
ambulas
QUOTE(nikefalin @ Aug 30 2008, 13:46 ) *
Αιγάλεω , πέρυσι έπαιζε στο γήπεδο της Αγ.Βαρβάρας ( το καλύτερο γήπεδο της Δ by far! μαζί με αυτό των Εκπ.Πλάτωνα).

πηρα το pm σου αλλα δεν μπορω να στειλω .καποιο προβλημα θα εχει..θα στα στειλω μεχρι παρασκευη..
pg21
Καλησπέρα μάγκες,
Εύχομαι να έχουμε μια καλή μπασκετική χρονιά με υγεία. Φαντάζομαι πως οι περισσότεροι ξεκινάτε προετοιμασία αύριο. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω πλήρη εικόνα για τα ρόστερ των ομάδων και έτσι δεν θα βιαστώ να χρίσω κάποιον ως φαβορί. Απλά χαίρομαι που έγιναν έτσι οι όμιλοι και θα παίξουμε με διφορετικές ομάδες. Το άσχημο είναι πως δεν θα βρεθεί αντίπαλος με τον Περισσό ο Βερούκης 77.gif 77.gif 77.gif και δεν θα γίνει και ο αγώνας του Αττάλου με την Ίριδα που θα είχε πολύ ενδιαφέρον μετά την φυγή του Καζαντζή shot.gif απ'τον Άτταλο.
Τα λέμε στο γήπεδο. bball.gif bball.gif bball.gif
Scorpion13
Παιδιά άντε καλό πρωτάθλημα να έχουμε...
apapadim
Παιδια καλησπερα και απο εμενα.Καλο πρωταθλημα να εχουμε με υγεια και να το ευχαριστηθουμε ολοι.Οσοω αφορα την ομαδα μου Ολυμπιαδα Παπαγου σας ενημερωνω οτι εγινε μεγαλη ανανεωση και ομεσος ορος ηλικιας επεσε στα 22-23 χρονια.Ηρθαν καλοι και φιλοδοξοι παικτες.Επισης ετοιμαζεται μεταγραφη μεγατονων για την κατηγορια,μιλαμε για παικτη που εχει παιξει Α2 και ευρωπαικο κυπελλο στον Κεραυνο Στροβολου.
Peritri
Ο Πλάτωνας θα είναι μία από τα ίδια με πέρισυ.

Μπασκετικά πιτσιρίκια που τρέχουν και πιέζουν ακατάπαυστα όλη την ώρα.
basketman
Ποιοι φυγαν απο τους αΓΙΟΥΣ αΝΑΡΓΥΡΟΥΣ αν γινεται να μου γραψετε ονοματα και νουμερο .
xoxli44
QUOTE(basketman @ Sep 9 2008, 12:02 ) *
Ποιοι φυγαν απο τους αΓΙΟΥΣ αΝΑΡΓΥΡΟΥΣ αν γινεται να μου γραψετε ονοματα και νουμερο .

13 και το 4.
xoxli44
QUOTE(Scorpion13 @ Sep 4 2008, 10:14 ) *
Παιδιά άντε καλό πρωτάθλημα να έχουμε...

Τοσο χαλια ρε?Παραμονη?
nik12
QUOTE(basketman @ Sep 9 2008, 15:02 ) *
Ποιοι φυγαν απο τους αΓΙΟΥΣ αΝΑΡΓΥΡΟΥΣ αν γινεται να μου γραψετε ονοματα και νουμερο .

νικηφορος και ξερό ψωμί για φετος.
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
nik12
QUOTE(xoxli44 @ Sep 10 2008, 15:06 ) *
Τοσο χαλια ρε?Παραμονη?

κανενα παιχτει εχετε παρει η του χρονου παλι Δ εσκα.
Το 4 και το 13 σε ποια ομαδα πηγαν τα παιδια?
Kiddakos
Οι Άγιοι όπως είπα και στην προηγούμενη σελίδα έχασαν 2 πολύ καλούς παίχτες αλλά δεν έχουν σκοπό να επιστρέψουν στην Δ εσκα. Το αν θα το καταφέρουν, θα το δούμε στο γήπεδο μάγκες bball.gif bball.gif
10karo
καλημέρα και από εμένα σε όλα τα παιδιά και καλή χρονιά χωρίς τραυματισμούς.

....προσωπικά δε γνωρίζω πολλές ομάδες του ομίλου. Το μόνο σίγουρο είναι πως θα έχουμε πολλά ταξίδια, πράγμα βαρετό και κουραστικό. Κ αυτό ισχύει για όλους.

Όσον αφορά την ομάδα μου, την Ολυμπιαδα Παπάγου, και όπως είπε κ ο συμπαίχτης μου, φέτος έγινε μια τεράστια ανανέωση. Βασικά είμαι ο μόνος που συνεχίζω από την παλιά φουρνιά. Ελπίζω τα καινούργια παιδιά να ανταποκριθούν και να μαζέψουν εμπειρίες και παραστάσεις. Προγνωστικά θα κάνω μετά τα πρώτα φιλικά. Έως τώρα τα πράγματα δείχνουν πολύ καλά.΄Ορεξη υπάρχει και περιμένουμε να δούμε.

Καλό πρωτάθλημα να έχουμε και ε΄δω θα είμαστε να τα λέμε.
tripontokoutalas
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ γράψτε κάτι ρε παιδιάααα τελευταίοι μείναμε...

για να σπάσω τη σιωπή :


ΑΣΟΠαπάγου - Χαραυγιακός : 42 - 40 σε φιλικό

Πολύ ξύλο θα φάει όποιος τους συναντήσει, είναι καλή ομάδα και γενικά ρίχνει στο ψαχνό...[έχει και δύο ΠΟΛΥ αντι-WADA ψηλούς...smile.gif ]
kontos
Πλάκα πλάκα μόνο εδώ δεν μιλάμε...
Από ότι λένε οι φήμες πάντως, Πλάτωνας και Ολυμπιάδα μάλλον είναι τα φαβορί.
Η Ολυμπιάδα έχει πάρει παλιούς παίκτες από τα καλά εφηβικά του Παπάγου και θέλει να ξανανέβει
Kiddakos
Εγώ πιστεύω οτι και οι Αγ. Ανάργυροι θα έχουν καλή χρονιά φέτος. Δεν νομίζω να τερματίσουν στις 2 πρώτες θέσεις αλλά σίγουρα
θα είναι υπολογίσιμος αντίπαλος και θα πάρουν απρόσμενα αποτελέσματα από τα φαβορί.
Την ίδια αίσθηση εχω και για τον Νικηφόρο. Αυτές οι 2 ομάδες θα κάνουν αρκετά ''χουνέρια'' σε πολλούς.
seremet17
Αν και δεν ξέρω όλες τις ομάδες θα κάνω κάποια προγνωστικά......
24/10/2008 21:15:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
24/10/2008 21:45:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
26/10/2008 12:30:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1
24/10/2008 21:45:00 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2
24/10/2008 21:45:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
24/10/2008 21:30:00 ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
24/10/2008 21:00:00 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2

Κανένας γνώστης???
peter
Καλησπέρα σε όλο τον πρώτο όμιλο και καλό πρωτάθλημα σε όλους!
Πιστεύω πως ο όμιλος μας είναι ο πιο δύσκολος της κατηγορίας...Υπάρχουν ομάδες με έμπειρα παιδιά,ομάδες με πιτσιρίκια ταλεντάρες(ΠΛΑΤΩΝ) και σίγουρα θα είναι και ο όμιλος με το περισσότερο "ξύλο"(μπασκετικό,μη παρεξηγηθώ).
Οι Αγ. Ανάργυροι που βρεθήκαμε αντιμέτωποι στο κύπελο μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ σαν ομάδα,με καλους σουτέρ και 2 πολύ καλούς ψηλούς(νμρ 10 σούπερ)...Άλλες ομάδες δεν είχα την τύχη να δώ!
Εμείς στην Πολιτεία μετά από τα αρχικά προβλήματα (γηπεδικό και πολλούς πολλούς τραυματισμούς) ξεκινήσαμε πάλι την προσπάθεια να γίνουμε ομάδα.....Ακόμα απέχουμε αρκετά....Η αρχή θα είναι σίγουρα δύσκολη για εμάς....
Εγώ προσωπικα φέτος μετα απο χρόνια θα βρεθώ στα "μέρη" μου και αντίπαλος με την παλιά μου ομάδα(Θεμιστοκλής Αιγάλεω)και ελπίζω να βρώ ακόμα κάποιους παλιούς συμπαικτες (δεν ξέρω πόσοι κ ποιοι έχουν μείνει!)
smiley.gif
Μια ερώτηση προς όποιον γνωρίζει(λογικά εκεί στο Περιστέρι θα γνωρίζετε):Ο Ευθυμιόπουλος κατεβαίνει ακόμα με την ΑΕΚ Περιστερίου???

Καλό πρωτάθλημα και πάλι σε όλους..... blove.gif
taper
όλοι σημερα στο κλειστο του Παπάγου για να θαυμάσουμε ένα γνήσιο σουτέρ ( tripontokoutalas)
duke10
Πολιτεια - Ν.Ιωνια κερδιζει η Πολιτεια +10 (περιπου) στο ημιχρονο
duke10
Η Πολιτεια κερδισε με 1.
plat
ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΙΩΝΙΑ 56 - 55

Δίκαιη νίκη για την Πολιτεία , η οποία ήταν μπροστά στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα. στο 2ο ημίχρονο η ΙΩΝΙΑ βελτίωσε την άμυνα και μπόρεσε να περάσει και 4 πόντους μπροστά. κάκες άμυνες στο τέλος που έδωσαν ελεύθερα 3πόντα στην Πολιτεία έκριναν το παιχνίδι.
Kiddakos
Μεγάλο παιχνίδι έγινε και στα άνω Λιόσια όπου οι Αγιοι Ανάργυροι νίκησαν με 1 πόντο διαφορά. Το παιχνίδι κρίθηκε ακριβώς στις 2 τελευταίες φάσεις του αγώνα, όταν μισό λεπτό πριν το τέλος οι Άγιοι έχαναν για 2 πόντους και με τρίποντο πέρασαν μπροστά.
Στην επόμενη φάση έπεξαν σωστή άμυνα και υποχρέωσαν τους γηπεδούχους σε λάθος και στα τελευταία δευτερόλεπτα κυκλοφόρησαν σωστά την μπάλα και ο χρόνος έληξε.
fersteine
Ήσουν στο γήπεδο; Ποιοι ξεχώρισαν από τις 2 ομάδες; To αποτέλεσμα ήταν δίκαιο όπως πήγε το παιχνίδι;
stormrider13
Διαγόρας - Αστέρας Περιστερίου 2 με καμιά 10ρια πόντους
nikefalin

Διαγόρας - Αστέρας Περιστερίου 49 - 60

Ο διαγόρας έχει ενισχυθεί σε σχέση με πέρυσι και δεν είναι εύκολος αντίπαλος. Λείπει βέβαια ο κλασσικός ψηλός (όπως και από τον Αστέρα)

10karo
καλημέρα και από εμένα...

...ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΙΑΝΙΑ 56-35 (αν θυμάμαι καλά)....
nikefalin
Συνοπτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής


Κηφισιά 2003 - Νικηφόρος 58-75
Ολυμπιάδα Παπάγου - Κτησιφώντας Παιανίας 56-35
Ατταλος Καματερού - Αγιοι Ανάργυροι 67-68
ΑΕΚ Περιστερίου - Θεμιστοκλής 81-68
Πολιτεία - ΕΣΚΔ Νέας Ιωνίας 56-55
ΔΑΣ Ζεφυρίου - Πλάτωνας 79-81
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 49-60

και την παρασκευή η 2η


21:45 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
21:45 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
21:45 ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:00 ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
20:00 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
21:15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
20:30 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
jsoiler
QUOTE(nikefalin @ Oct 29 2008, 00:56 ) *
Συνοπτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής


Κηφισιά 2003 - Νικηφόρος 58-75
Ολυμπιάδα Παπάγου - Κτησιφώντας Παιανίας 56-35
Ατταλος Καματερού - Αγιοι Ανάργυροι 67-68
ΑΕΚ Περιστερίου - Θεμιστοκλής 81-68
Πολιτεία - ΕΣΚΔ Νέας Ιωνίας 56-55
ΔΑΣ Ζεφυρίου - Πλάτωνας 79-81
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 49-60

και την παρασκευή η 2η


21:45 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
21:45 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
21:45 ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
21:00 ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
20:00 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
21:15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
20:30 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ


Προγνωστικά για την επόμενη αγωνιστική κανείς??



21:45 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 1
21:45 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2
21:45 ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
21:00 ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
20:00 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
21:15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
20:30 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 2
gon
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 2
Α ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1
plat
ΙΩΝΙΑ - ΑΕΚ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 74 - 61

Πολυ καλό παιχνίδι με τους φιλοξενούμενους να είναι αρκετά εύστοχοι από τα 6,25 στο α' δεκάλεπτο και σκορ 18 -21. Στην συνέχεια η ΙΩΝΙΑ με πολύ καλή άμυνα γύρισε το παιχνίδι πήρε μία διαφορά και τη διατήρησε μέχρι τέλους. Συγχαρητηρία και στους παίκτες και των 2 ομάδων που σε κάποιες στιγμές μας χάρισαν ωραία καλάθια
stefan

Κτησιφων-Κηφισια 2003 ασσος με 20 ποντους περιπου.
5' πριν το τελος το παιχνιδι ηταν ισοπαλο..
peter
Πλάτων-Πολιτεία 71-59!!3 λεπτά πριν το τέλος η Πολιτεία ήταν μπροστά 3 πόντους....
Ένα μεγάλο μπράβο στον coach k στους πολύ καλούς πιτσιρικάδες του Πλάτων,φαίνεται στο γήπεδο η κάλη προπόνηση που κάνουν!(40 λεπτά press σε όλο το γήπεδο,40!!!!!) 77.gif Δίκαιη η νίκη τους....
Για εμάς ήταν ευκαιρία χθές να κάνουμε μια καλή εκτός έδρας νίκη,αλλά δεν αντέξαμε...
Και κάτι τελευταίο....Εσείς ΚΥΡΙΟΙ "μπασκετικές μορφές του Ελληνικού μπάσκετ" έχετε καταντήσει ΓΡΑΦΙΚΟΙ!
Τα παιδιά σας θα γίνουν καλοί παίκτες αφήστε τα να προπονηθούν να παίξουν κ να μάθουν μόνα τους!Έχουν έναν καλό προπονητή που τους βοηθάει παρά πολύ..ΔΕΝ χρειάζεται να είστε 40 λεπτά στη γραμμή του άουτ και να δίνεται οδηγίες η να μιλάτε ασταμάτητα στους διαιτητές!!!ΕΛΕΟΣ βαρεθήκαμε να σας βλέπουμε στο ίδιο "πόστο" τόσα χρόνια.... 68.gif
Slt
QUOTE(peter @ Nov 1 2008, 11:51 ) *
Πλάτων-Πολιτεία 71-59!!3 λεπτά πριν το τέλος η Πολιτεία ήταν μπροστά 3 πόντους....
Ένα μεγάλο μπράβο στον coach k στους πολύ καλούς πιτσιρικάδες του Πλάτων,φαίνεται στο γήπεδο η κάλη προπόνηση που κάνουν!(40 λεπτά press σε όλο το γήπεδο,40!!!!!) 77.gif Δίκαιη η νίκη τους....
Για εμάς ήταν ευκαιρία χθές να κάνουμε μια καλή εκτός έδρας νίκη,αλλά δεν αντέξαμε...
Και κάτι τελευταίο....Εσείς ΚΥΡΙΟΙ "μπασκετικές μορφές του Ελληνικού μπάσκετ" έχετε καταντήσει ΓΡΑΦΙΚΟΙ!
Τα παιδιά σας θα γίνουν καλοί παίκτες αφήστε τα να προπονηθούν να παίξουν κ να μάθουν μόνα τους!Έχουν έναν καλό προπονητή που τους βοηθάει παρά πολύ..ΔΕΝ χρειάζεται να είστε 40 λεπτά στη γραμμή του άουτ και να δίνεται οδηγίες η να μιλάτε ασταμάτητα στους διαιτητές!!!ΕΛΕΟΣ βαρεθήκαμε να σας βλέπουμε στο ίδιο "πόστο" τόσα χρόνια.... 68.gif


Ήμουνα στο γήπεδο...Ο Πλατων ήταν απλά καλύτερη ομάδα...Όλα τα παιδιά παίξανε παρα πολυ καλά με καλύτερους το 10 και το 11 κατα την γνωμη μου..Απο εσας καλύτερο ηταν το 10.Όσο για τους κυρίους της κερκίδας έχεις δίκιο σε αυτο που λες ΑΛΛΑ μην ξεχνάς οτι οι διαιτητές ήταν επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...

BILLTSEK
QUOTE(Slt @ Nov 1 2008, 17:31 ) *
Ήμουνα στο γήπεδο...Ο Πλατων ήταν απλά καλύτερη ομάδα...Όλα τα παιδιά παίξανε παρα πολυ καλά με καλύτερους το 10 και το 11 κατα την γνωμη μου..Απο εσας καλύτερο ηταν το 10.Όσο για τους κυρίους της κερκίδας έχεις δίκιο σε αυτο που λες ΑΛΛΑ μην ξεχνάς οτι οι διαιτητές ήταν επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...

συμφωνω οτι ι νικη του πλατωνα ηταν δικαιη.μια παρατηρηση μονο.καποια παιδια του πλατωνα εχουν επαρση κ για αυτο φταινε οι γονεις τους.. με χρηματα κ γνωριμιες μπορεις να φτασεις μεχρι ενα σημειο..αν δεν στρωσεις τον κωλο σου να δουλεψεις σεμνα κ σκληρα δεν γινεσαι διαμαντιδης η σπανουλης..μεγαλωστε σωστα τα παιδια σας!!!οσο για την ομαδα μου ελπιζω οτι σε καθε παιχνιδι θα γινομαστε καλυτεροι κ θα πετυχουμε τον στοχο μας..
peter
QUOTE(Slt @ Nov 1 2008, 18:31 ) *
Ήμουνα στο γήπεδο...Ο Πλατων ήταν απλά καλύτερη ομάδα...Όλα τα παιδιά παίξανε παρα πολυ καλά με καλύτερους το 10 και το 11 κατα την γνωμη μου..Απο εσας καλύτερο ηταν το 10.Όσο για τους κυρίους της κερκίδας έχεις δίκιο σε αυτο που λες ΑΛΛΑ μην ξεχνάς οτι οι διαιτητές ήταν επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...


Φιλαράκι Slt για να μην παρεξηγηθώ(αν και είπα στο μνμ μου οτι ήταν δίκαιη η νίκη του πλάτων),σε αυτές τις κατηγορίες δυστυχώς οι διαιτητές το μόνο που καταφέρνουν είναι να εκνευρίζουν και τις 2 ομάδες!!Εκτός ελαχίστων περιπτώσεων είναι ΑΣΧΕΤΟΙ!!Δεν καταλαβαίνω πως ένας τύπος 150 κιλά μπορεί να γίνεται διαιτητής(ήταν αστεία η εικόνα,δεν προλάβαινε να περάσει το κέντρο ο τύπος) blink.gif Απλά ήθελα πολύ να σχολιάσω τους Κύριους-Κύριους γιατί τους έχουμε φάει στη μούρη τόσα χρόνια με διάφορες ομάδες που αχολούνται κατα καιρούς,έχοντας το γνωστό πόστο 'πάνω στη γραμμή'.......Ξαναλέω δίκαιη η νίκη του πλάτων....΄
Φίλε BILLTSEK σου ζητάω ξανά συγγνώμη για χθές.. rolleyes.gif Μη στεναχωριέσαι η ομάδα παιχνίδι με παιχνίδι θα παίζει σίγουρα καλύτερα...........Καλή συνέχεια σε όλους...
mimos8
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 1 2008, 20:03 ) *
συμφωνω οτι ι νικη του πλατωνα ηταν δικαιη.μια παρατηρηση μονο.καποια παιδια του πλατωνα εχουν επαρση κ για αυτο φταινε οι γονεις τους.. με χρηματα κ γνωριμιες μπορεις να φτασεις μεχρι ενα σημειο..αν δεν στρωσεις τον κωλο σου να δουλεψεις σεμνα κ σκληρα δεν γινεσαι διαμαντιδης η σπανουλης..μεγαλωστε σωστα τα παιδια σας!!!οσο για την ομαδα μου ελπιζω οτι σε καθε παιχνιδι θα γινομαστε καλυτεροι κ θα πετυχουμε τον στοχο μας..

φιλε billtsek αν και δε σε ξερω ταυτιζομαι απολυτα με τις μπασκετικες σου αποψεις ,αλλα θελω να μου πεις δημοσιως ποιος ακριβως ειναι ο στοχος σας για φετος?ευχαριστω εκ των προτερων!
BILLTSEK
QUOTE(mimos8 @ Nov 1 2008, 23:35 ) *
φιλε billtsek αν και δε σε ξερω ταυτιζομαι απολυτα με τις μπασκετικες σου αποψεις ,αλλα θελω να μου πεις δημοσιως ποιος ακριβως ειναι ο στοχος σας για φετος?ευχαριστω εκ των προτερων!

xaxaxa!!!πονηρε μιμο..ο στοχος ειναι να παιξω αλλη μια χρονια!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.