Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Kiddakos
Άγιοι Ανάργυροι - Ζεφύρι 72-49.

Σχετικά άνετη νίκη για τους Αγίους που θα μπορούσαν να είχαν πετύχει περισσότερους πόντους, αν στο πρώτο ημίχρονο δεν είχαν σπάσει τα καλάθια απ τα πολλά άστοχα σουτ (1/12 τρίποντα!!), και να είχαν δεχτεί λιγότερους, αν πάλι στο πρώτο ημίχρονο δεν αμύνονταν με τα μάτια (Πρώτο δεκάλεπτο 8-16, ημίχρονο 24-28). Στην επανάληψη όμως τα πράγματα άλλαξαν, οι γηπεδούχοι έσφιξαν την άμυνα τους, ενώ επιθετικά άρχισαν να παίζουν πιο ορθολογιστικά και γρήγορα. Κομβικό σημείο ασφαλώς ήταν η τελευταία φάση του τρίτου δεκαλέπτου, όταν οι Άγιοι ευστόχησαν σε τρίποντο και φάουλ. Ο παίχτης που έκανε το φάουλ διαμαρτυρήθηκε έντονα στον διαιτητή, δέχτηκε τεχνική ποινή, αλλά δεν σταμάτησε εκεί και έτσι αποβλήθηκε. Με τις βολές που μπήκαν και το καλάθι που σημειώθηκε στην εκπνοή, η διαφορά πήγε στους 10 πόντους. Το τελευταίο δεκάλεπτο απέκτησε διαδικαστικό χαρακτήρα μιας και οι φιλοξενούμενοι δεν μπόρεσαν να αντιδράσουν και έτσι η διαφορά συνεχώς ανέβαινε.

Καλή συνέχεια σε όλους blove.gif.


(Δεν πήγαν άσχημα οι προβλέψεις αυτήν την αγωνιστική 71.gif!! Ειδικά ο άσσος του Νικηφόρου ήταν όλα τα λεφτά νομίζω, μιας και ο Αστέρας ήταν με την πλάτη στον τοίχο και επιβαλλόταν να νικήσει και λίγο πολύ εγώ τουλάχιστον το περίμενα.)
10karo
καλησπέρα κ από εμένα...

...ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 (91-45...κάπου εκεί νομίζω)
agge10
Φιλε fersteine αυτη ειναι η δικη μου γνωμη αφου απο τον ατταλο χασα με στην 2 παραταση και απο τον πλατωνα σστην τελευταια φαση!!

Και φυσικα αυτες η ομαδες θα εχουν κατι παραπανο αλλα οχι για εκει που ειναι!!
all around.
QUOTE(agge10 @ Jan 17 2009, 19:02 ) *
Φιλε fersteine αυτη ειναι η δικη μου γνωμη αφου απο τον ατταλο χασα με στην 2 παραταση και απο τον πλατωνα σστην τελευταια φαση!!

Και φυσικα αυτες η ομαδες θα εχουν κατι παραπανο αλλα οχι για εκει που ειναι!!


Φίλε Άγγελε επειδή έχεις περάσει απο τον ¨ΑΤΤΑΛΟ ξέρεις καλά το κλίμα που υπάρχει σε αυτή την ομάδα, και πως λειτουργούν όλα τα παιδιά.μοναδικός μας στόχος είναι να ευχαριστιόμαστε αυτό που κάνουμε.Οσον αφορά τις ήττες σας απο Ατταλο και πλάτωνα(που χάσατε πολυ δύσκολα).αν είχατε μείνει μόνο σε αυτές τις ήττες θα ήσασταν και εσείς ψηλά στην βαθμολογία.Υπάρχουν πολλές ομάδες που έχουν πολυ καλό υλικό αλλά τα παιχνίδια δυστύχώς κερδίζονται μέσα στο γήπεδο.....

ΥΓ.πολλά συγχαρητήρια στην διατησία του αγώνα ¨Ατταλος-Κηφισιά 2003.(να μην λέμε μόνο τα αρνητικά για τους διατητές) rolleyes.gif
agge10
QUOTE(all around. @ Jan 17 2009, 20:15 ) *
Φίλε Άγγελε επειδή έχεις περάσει απο τον ¨ΑΤΤΑΛΟ ξέρεις καλά το κλίμα που υπάρχει σε αυτή την ομάδα, και πως λειτουργούν όλα τα παιδιά.μοναδικός μας στόχος είναι να ευχαριστιόμαστε αυτό που κάνουμε.Οσον αφορά τις ήττες σας απο Ατταλο και πλάτωνα(που χάσατε πολυ δύσκολα).αν είχατε μείνει μόνο σε αυτές τις ήττες θα ήσασταν και εσείς ψηλά στην βαθμολογία.Υπάρχουν πολλές ομάδες που έχουν πολυ καλό υλικό αλλά τα παιχνίδια δυστύχώς κερδίζονται μέσα στο γήπεδο.....

ΥΓ.πολλά συγχαρητήρια στην διατησία του αγώνα ¨Ατταλος-Κηφισιά 2003.(να μην λέμε μόνο τα αρνητικά για τους διατητές) rolleyes.gif


Σε αυτο που λες φιλε μου εχεις δικιο τα παιχνιδια κερδιζοντε στο γηπεδο!!

καλη συνεχεια σε ολους!!!
Smil12
Ωχ τι σποντα ηταν αυτη!!!!!!!!!!!!
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
fersteine
Και πάλι δεν μπορώ να καταλάβω το παιδί που αναφέρεται στον Άτταλο και στον Πλάτωνα. Επειδή δηλαδή κέρδισαν δύσκολα την ομάδα του , αυτό σημαίνει ότι δεν αξίζει να βρίσκονται στις θέσεις που βρίσκονται; Δεν την καταλαβαίνω αυτή τη λογική,δηλαδή οι πρωτοπόροι πρέπει να κερδίζουν όλα τα παιχνίδια με 30 πόντους διαφορά; Kαλή ομάδα είναι και αυτή που όταν δεν παίζει καλά , καταφέρνει να κερδίσει, κι αυτό κάτι δείχνει.
top_thanos_90
QUOTE(fersteine @ Jan 18 2009, 22:37 ) *
Και πάλι δεν μπορώ να καταλάβω το παιδί που αναφέρεται στον Άτταλο και στον Πλάτωνα. Επειδή δηλαδή κέρδισαν δύσκολα την ομάδα του , αυτό σημαίνει ότι δεν αξίζει να βρίσκονται στις θέσεις που βρίσκονται; Δεν την καταλαβαίνω αυτή τη λογική,δηλαδή οι πρωτοπόροι πρέπει να κερδίζουν όλα τα παιχνίδια με 30 πόντους διαφορά; Kαλή ομάδα είναι και αυτή που όταν δεν παίζει καλά , καταφέρνει να κερδίσει, κι αυτό κάτι δείχνει.


συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
το να μην αποδίδει καλά η ομάδα κ να κερδίζει,αποτελεί ικανότητα!!
δείχνει χαρακτήρα..
κ νομίζω ότι είναι στοιχείο κ των 2 αυτών ομάδων που αναφέρονται smile.gif
Smil12
Συμφωνω και με τους δυο εχετε απολυτο δικιο!!!
Βασικο χαρακτηριστικο μιας μεγαλης ομαδας ειναι να κερδιζει και στην ασχημη της μερα.
Αλλα το παιδι απο πανω αφησε ξεκαθαρα να εννοηθει κατι πολυ σημαντικο και αν δεν εχει στοιχεια η βασιμες υποψιες καλο θα ηταν να αποφευγοντε τετοια σχολια...
top_thanos_90
QUOTE(Smil12 @ Jan 19 2009, 03:04 ) *
Συμφωνω και με τους δυο εχετε απολυτο δικιο!!!
Βασικο χαρακτηριστικο μιας μεγαλης ομαδας ειναι να κερδιζει και στην ασχημη της μερα.
Αλλα το παιδι απο πανω αφησε ξεκαθαρα να εννοηθει κατι πολυ σημαντικο και αν δεν εχει στοιχεια η βασιμες υποψιες καλο θα ηταν να αποφευγοντε τετοια σχολια...



φίλε smil12 είναι απλά η αποψή μου επειδή έχω παρακολουθήσει κάποια ματς των 2 ομάδων
σε καμία περίπτωση δν θέλω να προκαλέσω η να μειώσω κάποια ομάδα
πραγματικά σορρυ που δεν το διευκρίνησα....
smile.gif
Smil12
Εγω συγνωμη που δεν το διευκρινησα φιλε. Εσυ καλα τα λες, το σχολιο μου πηγαινε στην τελευταια δημοσιευση του Agge10... sad.gif
Smil12
Για να παιξουμε και λιγο στοιχημα...
Το Πολιτεια - Αγ. Αναργυροι πως το βλεπετε???
agge10
ΡΕ παιδια μπορει να μην το διατυπωσα σωστα και ζητω συγνωμη απο τα παιδια των ο μαδων εγραψα μετα τον αγωνα και ημουν καπως και φυσικα ειναι απο της καλυτερες ομαδες!!

Απο τον ατταλο με ξερουν και ξερουν ποιος ειμαι!!

Συγνωμη αν Προσβαλλα καποιον!!

Καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια!!
Smil12
12η Αγωνιστική

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 1 (ντερμπι για τις τελευταιες θεσεις)
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 (παιζουμε στην εδρα μας!!!)
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ??? (μαλλον 2, σιγουρα θα γινει καλο παιχνιδι, γιατι η Πολιτεια εμεινε πισω)
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
10karo
καλημέρα.....συμφωνώ σε όλα με τον smil12.....

καλή αγωνιστική σε όλους....
th4
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 2
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 2
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
Kiddakos
Λοιπόν μάγκες 71.gif ήρθε η ώρα να κάνω και εγώ καμιά πρόβλεψη. Σήμειώστε λοιπόν:


Πολιτεία - Άγ.Ανάργυροι 2.


Παίξτε το για να τα οικονομήσετε!!!! thumbsup.gif Έγω μάλιστα λέω να ποντάρω το σπίτι μου. smiley.gif
Smil12
χαχαχααχχχχα
Πολυ σιγουρο σε βρησκω προφανως παιζεις στους Αγιους!

Λοιπον παιζω διαφορα εως 7 ποντους μεγιστο ανεξαρτητως του ποιος θα κερδισει!!!
Σιγουρα θα ειναι ντερμπι σε ολη την διαρκεια...
Το δεχεσαι το στοιχημα στειλε pm να βαλουμε τα λεφτα!!!! lol
xaxaxaxaxa
peter
QUOTE(Kiddakos @ Jan 22 2009, 03:09 ) *
Λοιπόν μάγκες 71.gif ήρθε η ώρα να κάνω και εγώ καμιά πρόβλεψη. Σήμειώστε λοιπόν:


Πολιτεία - Άγ.Ανάργυροι 2.


Παίξτε το για να τα οικονομήσετε!!!! thumbsup.gif Έγω μάλιστα λέω να ποντάρω το σπίτι μου. smiley.gif


Καλησπέρα και απο μένα.....
Πολύ δύσκολο παιχνίδι για μας στην Πολιτεία.Κατα τη γνώμη μου παίζουμε με την καλύτερη ΟΜΑΔΑ της κατηγορίας και δυστυχώς σε ένα τέτοιο ματς θα κατέβουμε με πολλές σημαντικές απουσίες....Θα το παλέψουμε γιατί όντως είναι η τελευταία μας ευκαιρία να μείνουμε "μέσα" στο πρωτάθλημα....αν χάσουμε θα κάνουμε ένα 2ο γύρο με "φιλικά"... rolleyes.gif
Καλή αγωνιστική σε όλους....Καλή επιτυχία στο φιλαράκι μου τον smil12.... smiley.gif

Υ.Γ. kidddakos έχεις ανεβάσει πολύ το ποντάρισμα και δεν μπορώ να ακολουθήσω.. 69.gif
Τα λέμε στο γήπεδο....nmr5!
eddo
Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα...
πρώτη μου προσπάθεια για προγνωστικά με τον κουβά να μοιάζει πιθανή καταληξη!!

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 1 καλα παιδια οι της κηφισιας, αλλα δε θα αντεξουν το σκληρο παιχνιδι του διαγορα
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 με διαφορα γυρω στους 10 π.
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 ελπιζουμε να συνεχισουμε το σερι και θα πρεπει να αποδειξουμε στο γηπεδο πως αξιζουμε την θεση που βρισκομαστε...
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 δυσκολο ματσακι αλλα μαλλον 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ας ευχηθουμε ολοι μαζι μια ηττα των αγιων....!!!! αλλα λογικα θα παει στο 2 το παιχνιδι!!
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. δυσκολευομαι να βρω ευκολα νικητη αλλα θα το πω 1 (μακραν το χειροτερο γηπεδο)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1 τα πιτσιρικια του πλατωνα υστερουν μονο σε εμπειρια,θεωρω οτι δυσκολα ή ευκολα θα ερθει ο 1.

ο μεγαλος Οσκαρικος πιστολερο shot.gif shot.gif Βερουκιτς θα ειναι ξανα στις επαλξεις με το ροστερ πια να δυναμωνει καθως στο 1-2 προστεθηκε ο Νουσειρο (aka Zorro) για να δωσει ενεργεια και 3πντα


καλη αγωνιστικη σε ολους!!

ΥΓ. φιλε all around αναμενουμε αμυνα με τα τακλιν που μονο εσυ ξερεις!!!ή η μπαλα ή ο παιχτης!!!!
Smil12
Ελεος δεν αντεχω αλλο καθε βδομαδα ναβλεπω να πηγαινουν κουβα! Τελος παντων το ξεπερναω για ααλη μια φορα και θα μιλησουμε στο γηπεδο.

Λοιπον απο εκει και περα Peter βαλτε τα δυνατα σας για να αποκτησει λιγο ενδιαφερον παραπανω το πρωταθλημα!!!!

Το ιδιο θα προσπαθησουμε κι εμεις την αλλη εβδομαδα!!! (φιλε eddo)
wink.gif



Καλη εγωνιστικη σε ολους παιδια enjoy the game...
Ilias7
Καλησπέρα!!

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 1
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1
all around.
QUOTE(eddo @ Jan 22 2009, 17:13 ) *
Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα...
πρώτη μου προσπάθεια για προγνωστικά με τον κουβά να μοιάζει πιθανή καταληξη!!

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 1 καλα παιδια οι της κηφισιας, αλλα δε θα αντεξουν το σκληρο παιχνιδι του διαγορα
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 με διαφορα γυρω στους 10 π.
ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 ελπιζουμε να συνεχισουμε το σερι και θα πρεπει να αποδειξουμε στο γηπεδο πως αξιζουμε την θεση που βρισκομαστε...
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 δυσκολο ματσακι αλλα μαλλον 1
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 ας ευχηθουμε ολοι μαζι μια ηττα των αγιων....!!!! αλλα λογικα θα παει στο 2 το παιχνιδι!!
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. δυσκολευομαι να βρω ευκολα νικητη αλλα θα το πω 1 (μακραν το χειροτερο γηπεδο)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1 τα πιτσιρικια του πλατωνα υστερουν μονο σε εμπειρια,θεωρω οτι δυσκολα ή ευκολα θα ερθει ο 1.

ο μεγαλος Οσκαρικος πιστολερο shot.gif shot.gif Βερουκιτς θα ειναι ξανα στις επαλξεις με το ροστερ πια να δυναμωνει καθως στο 1-2 προστεθηκε ο Νουσειρο (aka Zorro) για να δωσει ενεργεια και 3πντα


καλη αγωνιστικη σε ολους!!

ΥΓ. φιλε all around αναμενουμε αμυνα με τα τακλιν που μονο εσυ ξερεις!!!ή η μπαλα ή ο παιχτης!!!!

αγαπητέ φίλε edo η άμυνα μου είναι βγαλμένη απο την μεγάλη σχολή Νίκου Αλέφαντου την οποία εσυ φυσικά και δεν γνωρίζεις..........( ή μπάλα ή ο παίχτης, ποτέ και τα δυο μαζί)
Στα προγνωστικά σου θα διαφωνίσω στον 1 της ΑΕΚ περιστερίου και στην ελπίδα οτι θα χάσουν οι ΑΓΙΟΙ.......(μην ξεχνάς έχουμε και 2ο γύρο
ΥΓ.ο μεγάλος shot.gif shot.gif shot.gif γύρισε πιο 'σοβαρός' απο ποτέ.... 77.gif 77.gif

Ilias7
Αεκ Περιστερίου-Αστέρας Περιστερίου 61-76
manos89
QUOTE(Ilias7 @ Jan 24 2009, 00:26 ) *
Αεκ Περιστερίου-Αστέρας Περιστερίου 61-76

GIATI APLA TOUS XWRIZEI STIN PRAGMATIKOTITA MIA KATIGORIA...O ASTERAS M T YLIKO POU EXEI EINAI GIA B ESKA XALARA..
nik12
QUOTE(manos89 @ Jan 24 2009, 01:00 ) *
GIATI APLA TOUS XWRIZEI STIN PRAGMATIKOTITA MIA KATIGORIA...O ASTERAS M T YLIKO POU EXEI EINAI GIA B ESKA XALARA..

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρεεεεεεεεεε ακου εκει Β εσκα ουτε για Δ δεν ειστε.
Ilias7
nic 12 παιζεις σε καποια ομαδα του ομιλου η απλα παρακολουθεις τον ομιλο?
all around.
QUOTE(Ilias7 @ Jan 24 2009, 00:26 ) *
Αεκ Περιστερίου-Αστέρας Περιστερίου 61-76

ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ-ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 91-46

ΥΓ.τρελός shot.gif shot.gif shot.gif βερούκιτς σε μαγικη βραδιά........
10karo
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΙΚΗΦΟΡΣ 81-44 (ποτέ δεν θυμάμαι το σκορ.....)..............ωραίο μπάσκετ σήμερα από την ομάδα μου......συγχαρητήρια στα πιτσιρία του Νικηφόρου κ τον προπονητή τους που έως το 40 πιέζανε κ προσπαθούσαν παρόλι την μεγάλη διαφορά......οι μικροί είναι σε πολύ καλό δρόμο.....καλή συνέχεια....

ΥΓ: η διαφορά δώρο στο φίλο eddo....smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif
jsoiler
Διαγόρας - Κηφισιά 2003 64 - 39..........
eddo
εγω ανεφερα αρχικα για κουβα φιλε 10... οποτε ημουν καλυμμενος!!!
μπραβο για το καλο παιχνιδι 41.gif
ειναι ωραια να σου τριβουν τετοιες διαφορες in da face που λενε και στη βορεια μυκονο>
οσον αφορα το δικο μας παιχνιδι,
η παιανια το πηγε σωστα το παιχνιδακι στη ρακετα με το Νο15 σε καλη μερα αλλα στο δευτερο ημιχρονο θεωρω οτι παιξαμε σοβαρα και με ενεργεια σε αμυνα και επιθεση και ευκολα τελικα το καθαρισαμε. οι 60π στο 2ο ειναι αποτελεσμα του καλου μπασκετ...
με τον οσκαρικο βερουκιτς με 4/5 3π και με τον zorro να μοιραζει,γεματος αλτρουισμο, πασες το παιχνιδι το γηπεδο εγειρε!
σε μεγαλη μερα και ο all aroynd που εξελλισεται σε μεγαλο playmaker!!!


Υγ.φιλε smil12 ο καιρος γαρ εγγυς!!! biggrin.gif biggrin.gif
all around.
QUOTE(eddo @ Jan 24 2009, 06:51 ) *
εγω ανεφερα αρχικα για κουβα φιλε 10... οποτε ημουν καλυμμενος!!!
μπραβο για το καλο παιχνιδι 41.gif
ειναι ωραια να σου τριβουν τετοιες διαφορες in da face που λενε και στη βορεια μυκονο>
οσον αφορα το δικο μας παιχνιδι,
η παιανια το πηγε σωστα το παιχνιδακι στη ρακετα με το Νο15 σε καλη μερα αλλα στο δευτερο ημιχρονο θεωρω οτι παιξαμε σοβαρα και με ενεργεια σε αμυνα και επιθεση και ευκολα τελικα το καθαρισαμε. οι 60π στο 2ο ειναι αποτελεσμα του καλου μπασκετ...
με τον οσκαρικο βερουκιτς με 4/5 3π και με τον zorro να μοιραζει,γεματος αλτρουισμο, πασες το παιχνιδι το γηπεδο εγειρε!
σε μεγαλη μερα και ο all aroynd που εξελλισεται σε μεγαλο playmaker!!!


Υγ.φιλε smil12 ο καιρος γαρ εγγυς!!! biggrin.gif biggrin.gif

καλημέρα eddo....σου είπα για ΑΕΚ και ΑΓΙΟΥΣ οτι θα πας κουβά.........
πιστεύω οτι και βερούκιτς και ο ζορο εάν 'σοβαρευτούν' θα βοηθήσουν πάρα πολυ.... shot.gif shot.gif shot.gif
η ομάδα αποδίδει πολύ ωραίο μπάσκετ........για αυτό και έρχονται οι μεγάλες διαφορές.......

αυτοί που πίστευαν οτι βρισκόμαστε ψηλά τυχαία.....θα το ξανά σκεφτούν!!!!!!!!!!!

κανένα άλλο αποτέλεσμα απο την αγωνιστική????????????????



fersteine
Επειδή έχω δει κάποια παιχνίδια του Αττάλου , αν δεν είχε το 5 να δημιουργεί και το 7 να εκτελεί μάλλον θα πάλεβε για σωτηρία. Πραγματικά οι δύο αυτοί παίκτες κάνουν τη διαφορά.
th4
Αλλη μια ηττα του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ στην παραταση δεν ξερω που θα παει αυτο 5 ματσ στον ποντο και 3 στην παραταση!!

Καλυ συνεχεις σε ολους!!

Ενταξει ρε all around δεν σου εθιξε την ομαδα σου το παιδι που ειπε την γνωμη του γ εσκα εισαι ρε φιλε υμαρτον για το χαβαλε παιζουμε ολοι!!

Ενταξει ρε all around δεν σου εθιξε την ομαδα σου το παιδι που ειπε την γνωμη του γ εσκα εισαι ρε φιλε υμαρτον για το χαβαλε παιζουμε ολοι!!
Kiddakos
Πολιτεία - Αγ. Ανάργυροι 84-88


Άλλη μια πολύ καλή εμφάνιση για τους Αγίους, οι οποίοι δεν ξεκίνησαν καλά το παιχνίδι (18-12 το πρώτο δεκάλεπτο) αλλά στη συνέχεια βρήκαν ρυθμό και κάλυψαν τη διαορά, ένω στο ημίχρονο πέρασαν μπροστά (36-38).Το τρίτο δεκάλεπτο έγινε ακόμα πιο πιεστικό για τους γηπεδούχους, αφού οι φιλοξενούμενοι έδωσαν ρεσιτάλ σε άμυνα και επίθεση, έκλεβαν την μπαλά όποτε
μπορούσαν, έτρεχαν στον αιφνιδιασμό, ενώ σε οργανωμένη άμυνα κυκλοφορούσαν σωστά τη μπάλα και σε συνδιασμό με την ευστοχία τους στα μακρινά σουτ έχτισαν μια διαφορά 11 πόντων στο τέλος του δεκαλέπτου (53-67). Κάπως έτσι πήγε να έξελιχθει και το τέταρτο δεκάλεπτο. Οι Άγιοι συνέχισαν στον ίδιο ρυθμό και οι διάφορα πήγε στο +16 4 λεπτά πριν το τέλος. Και εκει που έψαχνα
το βιβλιάριο τραπέζης μου για να καταθέσω τα κέρδη μου ( μην ξεχνάτε ότι έπαιζα το σπίτι μου), έτοίμαζα βαλίτσες και έκλεινα αεροπορικά εισητήρια για τις Μαλδίβες cool.gif , με ενημερώνει ο φίλος μου ότι 1'.05'' πριν το τέλος η διαφορά έπεσε στους 4!!!!(δεν ήμουν στο γήπεδο).Ούτε η ΔΕΗ να απεργούσε, τέτοιο μπλακ αουτ! blink.gif ! Εκεί τα έχασα 42.gif. Αλλά τέλος καλό όλα καλά 18.gif , το παιχνίδι δεν γύρισε ποτέ και το τελικό αποτέλεσμα έδειξε νικητές τους Αγίους.


Υ.Γ. όσοι δεν με ακούσατε χάσατε μια μεγάλη ευκαιρία να τα οικονομήσετε 71.gif. Από την πλευρά μου να ευχαρηστίσω τον
MVP του ματς, ο οποίος έδωσε ρέστα σε άμυνα και επίθεση και απ' ότι κατάλαβα ήταν ο μαέστρος των Αγίων. Να ξέρει λοιπόν ότι το δώρο που κέρδισε στην κοπή της πίτας είναι δικιά μου προσφορά!! thumbsup.gif

Καλή συνέχεια σε όλους blove.gif
gv#10
QUOTE(all around. @ Jan 24 2009, 14:07 ) *
καλημέρα eddo....σου είπα για ΑΕΚ και ΑΓΙΟΥΣ οτι θα πας κουβά.........
πιστεύω οτι και βερούκιτς και ο ζορο εάν 'σοβαρευτούν' θα βοηθήσουν πάρα πολυ.... shot.gif shot.gif shot.gif
η ομάδα αποδίδει πολύ ωραίο μπάσκετ........για αυτό και έρχονται οι μεγάλες διαφορές.......

αυτοί που πίστευαν οτι βρισκόμαστε ψηλά τυχαία.....θα το ξανά σκεφτούν!!!!!!!!!!!

κανένα άλλο αποτέλεσμα απο την αγωνιστική????????????????

shot.gif ΦΙΛΕ ALL AROUND ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΣΤΗ Β ΕΣΚΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΥΧΑΙΟ...
Υ.Γ.Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ shot.gif ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ
all around.
QUOTE(gv#10 @ Jan 25 2009, 17:20 ) *
shot.gif ΦΙΛΕ ALL AROUND ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΣΤΗ Β ΕΣΚΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΥΧΑΙΟ...
Υ.Γ.Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ shot.gif ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ

Αγαπητέ shot.gif shot.gif καλώς ήρθες στο forum.......πιστεύω να γράψεις κανένα καλό λόγο γιατί αλλιώς θα ξεχάσώ να δημιουργώ για σένα...

ΥΓ.πιστεύω να συνεχίσεις τις καλές εμφανίσεις.......για να κλείσεις τα στόματα του pg21 kai eddo.....

ΥΓ.όλοι παίζουμε για την τρέλα μας σε αυτή την κατηγορία......απλά ήθελα να τονίσω ότι τίποτα δεν μας χαρίζεται......αλλά το κερδίζουμε μόνοι μας μέσα στο γήπεδο...

ΥΓ.eddo περιμένω τα προγνωστικά σου για να παίξω τα αντίθετα 69.gif 69.gif 69.gif
peter
QUOTE(Kiddakos @ Jan 24 2009, 18:44 ) *
Πολιτεία - Αγ. Ανάργυροι 84-88


Άλλη μια πολύ καλή εμφάνιση για τους Αγίους, οι οποίοι δεν ξεκίνησαν καλά το παιχνίδι (18-12 το πρώτο δεκάλεπτο) αλλά στη συνέχεια βρήκαν ρυθμό και κάλυψαν τη διαορά, ένω στο ημίχρονο πέρασαν μπροστά (36-38).Το τρίτο δεκάλεπτο έγινε ακόμα πιο πιεστικό για τους γηπεδούχους, αφού οι φιλοξενούμενοι έδωσαν ρεσιτάλ σε άμυνα και επίθεση, έκλεβαν την μπαλά όποτε
μπορούσαν, έτρεχαν στον αιφνιδιασμό, ενώ σε οργανωμένη άμυνα κυκλοφορούσαν σωστά τη μπάλα και σε συνδιασμό με την ευστοχία τους στα μακρινά σουτ έχτισαν μια διαφορά 11 πόντων στο τέλος του δεκαλέπτου (53-67). Κάπως έτσι πήγε να έξελιχθει και το τέταρτο δεκάλεπτο. Οι Άγιοι συνέχισαν στον ίδιο ρυθμό και οι διάφορα πήγε στο +16 4 λεπτά πριν το τέλος. Και εκει που έψαχνα
το βιβλιάριο τραπέζης μου για να καταθέσω τα κέρδη μου ( μην ξεχνάτε ότι έπαιζα το σπίτι μου), έτοίμαζα βαλίτσες και έκλεινα αεροπορικά εισητήρια για τις Μαλδίβες cool.gif , με ενημερώνει ο φίλος μου ότι 1'.05'' πριν το τέλος η διαφορά έπεσε στους 4!!!!(δεν ήμουν στο γήπεδο).Ούτε η ΔΕΗ να απεργούσε, τέτοιο μπλακ αουτ! blink.gif ! Εκεί τα έχασα 42.gif. Αλλά τέλος καλό όλα καλά 18.gif , το παιχνίδι δεν γύρισε ποτέ και το τελικό αποτέλεσμα έδειξε νικητές τους Αγίους.


Υ.Γ. όσοι δεν με ακούσατε χάσατε μια μεγάλη ευκαιρία να τα οικονομήσετε 71.gif. Από την πλευρά μου να ευχαρηστίσω τον
MVP του ματς, ο οποίος έδωσε ρέστα σε άμυνα και επίθεση και απ' ότι κατάλαβα ήταν ο μαέστρος των Αγίων. Να ξέρει λοιπόν ότι το δώρο που κέρδισε στην κοπή της πίτας είναι δικιά μου προσφορά!! thumbsup.gif

Καλή συνέχεια σε όλους blove.gif



Καλημέρα και απο μένα...Δίκαιη νίκη την Παρασκεύη για τους Αγίους μέσα στην Πολιτεία σε ένα πολύ δυνατό και γεμάτο ένταση ματς...Οι Αγίοι με περισσότερες επιλογές ,αν και έχοντας σε μέτρια μέρα τους 2 παίκτες που κάνουν τη διαφορά Νο10 και Νο5(γνώμη μου,δεν υποτιμώ τους υπόλοιπους) πήραν το ματς... Καταστροφικό για μας 3ο δεκάλεπτο με το Nο 9 τον Αγίων να κάνει όργια(4 συνεχόμενα 3ποντα,sorry φιλαράκι δε ξέρω το ονομά σου,βλέπεις δε γράφουν και οι εφημερίδες φέτος!!)!Εμείς παλέψαμε μέχρι τέλος και αυτό ήταν το μόνο κέρδος απο αυτό το ματς...Καλή συνέχεια...

Υ.Γ. Kiddako θα σου παραδώσουμε τα κέρδη στο 2ο γύρο!!
loufer
Πέρσυ στο topic της Β ΕΣΚΑ μου ήσουν όλο σχολιάκια πικάντικα και ιντριγκαδόρικα...
Που έχει χαθεί φέτος ο μεγαλύτερος μπόμπερ όλων των εποχών των τοπικών κατηγοριών Theodore Kotsilinis γνωστός και ως tripontokoutalas or tripontopirounas???????? unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
peter
QUOTE(th4 @ Jan 24 2009, 18:34 ) *
Αλλη μια ηττα του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ στην παραταση δεν ξερω που θα παει αυτο 5 ματσ στον ποντο και 3 στην παραταση!!

Καλυ συνεχεις σε ολους!!

Ενταξει ρε all around δεν σου εθιξε την ομαδα σου το παιδι που ειπε την γνωμη του γ εσκα εισαι ρε φιλε υμαρτον για το χαβαλε παιζουμε ολοι!!

Ενταξει ρε all around δεν σου εθιξε την ομαδα σου το παιδι που ειπε την γνωμη του γ εσκα εισαι ρε φιλε υμαρτον για το χαβαλε παιζουμε ολοι!!


Φίλε th4,θα μας βοηθήσεις...????Το γηπεδό σας είναι στα ΤΕΙ Πειραιά.....Όταν έπαιξα εγώ Θεμιστοκλή παίζαμε στο "ναό"...γιατί αλλάξατε έδρα...???
10karo
louf......δεν ποστάρει η βεντέτα.......με βρήκε τραυματία τις τελευταίες αγωνιστικές....χτυπάει 30λεπτα στα παιχνίδια κ μετά καυχιέται!!!!...smile.gif.......πληροφορίες λένε πως πλήρωσε παίχτη του Διαγόρα να με χτυπήσει στο μεταξύ μας παιχνίδι (σκισμένα χείλια) για να παίξει αυτός...smile.gifsmile.gifsmile.gif......με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο όμως τα κολλάει όποτε του δοθεί η ευκαιρία.....το περσυνό ποσοστό του (9/78 τρίποντα) έχει βελτιωθεί ελαφρώς!!!!...smile.gif
gv#10
QUOTE(all around. @ Jan 26 2009, 01:49 ) *
Αγαπητέ shot.gif shot.gif καλώς ήρθες στο forum.......πιστεύω να γράψεις κανένα καλό λόγο γιατί αλλιώς θα ξεχάσώ να δημιουργώ για σένα...

ΥΓ.πιστεύω να συνεχίσεις τις καλές εμφανίσεις.......για να κλείσεις τα στόματα του pg21 kai eddo.....

ΥΓ.όλοι παίζουμε για την τρέλα μας σε αυτή την κατηγορία......απλά ήθελα να τονίσω ότι τίποτα δεν μας χαρίζεται......αλλά το κερδίζουμε μόνοι μας μέσα στο γήπεδο...

ΥΓ.eddo περιμένω τα προγνωστικά σου για να παίξω τα αντίθετα 69.gif 69.gif 69.gif

Αγαπητέ all around πιστεύω πως θα συνεχιστούν οι καλές εμφανίσεις,το μόνο σίγουρο που φαίνεται κ απ τα αποτελέσματα είναι οτι παίζουμε χωρίς άγχος.Για όσους δ μας πίστεψαν απ την αρχή είναι μια μικρή απάντηση.Και φυσικά μέρος της ανοδικής πορείας της μικρής και τυχερής αυτής ομαδούλας όπως θέλουν κάποιοι να πιστεύουν είναι το απίστευτο κλίμα και η μεγάλη αγάπη που υπάρχει μεταξύ μας.Τίποτα δεν είναι τυχαίο.ο Άτταλος φέτος υπαρχει και πρωταγωνιστεί....
Υ.Γ.Μεγάλε eddo σε παρακαλούμε πες επόμενα αποτελέσματα στο ζητάει κ ο αγαπημένος σου shot.gif shot.gif
th4
QUOTE(peter @ Jan 26 2009, 12:11 ) *
Φίλε th4,θα μας βοηθήσεις...????Το γηπεδό σας είναι στα ΤΕΙ Πειραιά.....Όταν έπαιξα εγώ Θεμιστοκλή παίζαμε στο "ναό"...γιατί αλλάξατε έδρα...???


Γεια σου φιλε μου πετερ το γηπεδο ειναι στα τει οπως ειπες και να εχει το νουσου οτι οταν δεις τα SPRIDER που ειναι πανω στην θηβων.

Αναλογα απο που ερχεσαι βεβαια, στα αριστερα σου θα ειναι οταν ερχεσαι απο π.χ ΠΕΙΡΑΙΑ

και στα δεξια σου απο π.χ ιερα οδο. Σε αυτο το σημειο τον τει ειναι μεσα!!

all around κοιτα να παιζεις για την πλακα σου και να δεχεσαι ολες της γνωμες οποιες και να ειναι αυτες!

Και δεν σου ειπε κανενας οτι δεν κερδισες με την αξια σου!
Smil12
Λοιπον @@@@@ απλα για να ξερεις δεν εχουμε κανενα Μανο στην ομαδα!!!!
Πως σου φανηκε???
Τωρα για το ποιοι ημαστε και το που μας αξιζει να παιζουμε ασε αλλους να ασχολουνται που μπορει να ξερουν εστω και λιγο μπασκετ!!!

Αρκετα με αυτα...

Αγωνιστικα τωρα ζητω απο την πλευρα μου τα δικα μου κερδη για το +7!! Απαντηση σε οσους νομιζαν οτι θα ηταν ευκολο το παιχνιδι της Πολιτειας με τους Αγιους.
Στο δικο μας παιχνιδι το μονο που κραταμε ειναι η νικη σε μια πολυ ασχημη εμφανηση μας, μπραβο στα παιδια της Αεκ για την μαχητηκοτητα τους και αν ηταν πληρεις θα ειχαμε προβλημα ετσι οπως παιξαμε.
Στην επομενη εβδομαδα τετοια εμφανηση ειναι απαγορευτικη!!! Κοντρα σε μια ομαδα που η βαθμολογια μιλαει απο μονη της, με μια μολις ηττα δεν εχει να αποδειξει τιποτα σιγουρα τους αξιζει να ειναι εκει.
Eddo ας κερδισει ο καλυτερος....
Νο 15
10karo
καλημέρα....πολύ νωρίς αλλά λέω να δώσω προβλέψεις....

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...................2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ..................2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ........1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ......2 αν κ με το συμπάθειο θέλω διπλό...μακάρι ο smil κ η παρέα του να με διαψεύσουν..smile.gif
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ......1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...........................1
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ........................................1

καλή αγωνιστική σε όλους.......θα επανέλθω με γενικά σχόλια για όλες τις ομάδες με το πέρας του Α γύρου.....


διόρθωση.......για το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΤΤΑΛΟΣ.......δεν θέλω διπλό αν κ το βλέπω....smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif.....
th4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...................2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ..................2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ........1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ......1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ......1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...........................1
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ........................................1
all around.
QUOTE(th4 @ Jan 26 2009, 20:18 ) *
Γεια σου φιλε μου πετερ το γηπεδο ειναι στα τει οπως ειπες και να εχει το νουσου οτι οταν δεις τα SPRIDER που ειναι πανω στην θηβων.

Αναλογα απο που ερχεσαι βεβαια, στα αριστερα σου θα ειναι οταν ερχεσαι απο π.χ ΠΕΙΡΑΙΑ

και στα δεξια σου απο π.χ ιερα οδο. Σε αυτο το σημειο τον τει ειναι μεσα!!

all around κοιτα να παιζεις για την πλακα σου και να δεχεσαι ολες της γνωμες οποιες και να ειναι αυτες!

Και δεν σου ειπε κανενας οτι δεν κερδισες με την αξια σου!

φίλε απ'οτι θυμάμαι δεν ζήτησα την γνώμη σου για το πως πρέπει να συμπεριφέρομαι........

αν διαβάσεις καλύτερα αυτό που έγραψε ο άγγελος θα καταλάβεις οτι αφήνει πολλές αιχμές......
.
δεν το κατάλαβα μόνο εγώ αυτό αν διαβάσεις και τα παρακάτω σχόλια απο τα άλλα παιδιά.......

καλή συνέχεια στην ομάδα σου και να προσέξετε την πολιτεία γιατί έχει πολυ καλή ομάδα.....
pg21
QUOTE(to 10 to kalo @ Jan 27 2009, 13:01 ) *
καλημέρα....πολύ νωρίς αλλά λέω να δώσω προβλέψεις....

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...................2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ..................2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ........1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ......2 αν κ με το συμπάθειο θέλω διπλό...μακάρι ο smil κ η παρέα του να με διαψεύσουν..smile.gif
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ......1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...........................1
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ........................................1

καλή αγωνιστική σε όλους.......θα επανέλθω με γενικά σχόλια για όλες τις ομάδες με το πέρας του Α γύρου.....


διόρθωση.......για το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΤΤΑΛΟΣ.......δεν θέλω διπλό αν κ το βλέπω....smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif.....

Καλησπέρα μάγκες,
Θα δώσω και εγώ τις προβλέψεις μου αν και λίγο ως πολύ όλοι γνωριζόμαστε πια και έχουν λιγοστέψει οι πιθανότητες γκέλας.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...................2 ( Οι πιτσιρικάδες της Κηφισιάς δεν βλέπω να έχουν τύχη ).
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ..................2 ( Ντέρμπι πιτσιρικάδων, αλλά πιο ποιοτικοί αυτοί του Πλάτωνα ).
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ........1 ( Σημαντικό ματς για την Παιανία που αν αντέξει στο ξύλο μπορεί να πάρει τον 1 ).
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ......2 ( Αν παίξουμε όπως πρέπει θα πάρουμε το 2)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ......1 ( Ξεκούραστο βράδυ για τους Αγίους που βρίσκουν μπροστά τους την ταλαιπωρημένη ΑΕΚ ).
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...........................1 ( Ακούω πως έχει ελλείψεις η Πολιτεία και είναι ευκαιρία για μια νίκη βάλσαμο για τον Θεμιστοκλή ).
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ........................................1 ( Εύχομαι τα παιδιά της Ν.Ιωνίας να κερδίσουν αν και έχουν τα δικά τους προβλήματα ).


Υ.Γ.1: Πρέπει να είσαι φιλοΆΤΤΑΛΟΣ για να μπερδεύτηκες αγαπητέ 10 to kalo. icon_drunk.gif
Υ.Γ.2: Καλό είναι όπως και εσύ φίλε fersteine έτσι και οι λοιποί αντίπαλοι να πιστεύουν πως έχουμε μόνο 2 καλούς παίχτες.
Υ.Γ.3: Το μυστικό του ΆΤΤΑΛΟΥ φέτος είναι το μεγάλο του ειδικό ΒΆΡΟΣ. Μιλάμε πως αναστενάζουν τα φαγάδικα μετά από κάθε ματς. smiley.gif smiley.gif

QUOTE(gv#10 @ Jan 25 2009, 17:20 ) *
shot.gif ΦΙΛΕ ALL AROUND ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΣΤΗ Β ΕΣΚΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΥΧΑΙΟ...
Υ.Γ.Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ shot.gif ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ

Καλωσορίζω και υποκλίνομαι στο μεγάλο πιστολέρο Βερούκιτς shot.gif shot.gif shot.gif
Ακολούθησες πιστά τα χνάρια του βατράχου 77.gif ( μεγάλου άτυχου της χρονιάς ). Του πήρες τον αριθμό της φανέλας, του πήρες τον " πατέρα " 69.gif και τώρα έρχεσαι εσύ μαζί του. Άσε που κάτι ακούστηκε πως μετά από δικές σου κατάρες έσκασε και ο δικός του τραυματισμός.
Υ.Γ.: Είσαι η μεγάλη μου δικαίωση και συνέχισε έτσι. smiley.gif smiley.gif smiley.gif
fersteine
Δεν ειπα πως η ομαδα του Ατταλου δεν έχει και αλλους παικτες αλλα ειναι φανερο πως το 5 με τις πασες και το 7 με τους ποντους κανουν τη διαφορα . Όπως και στους Αγιους το 5 και το 10. Τώρα από κει και περα συμφωνω με τις προηγουμενες προβλεψεις σε ολα απλα για το Αστερας - Ατταλος δεν ξέρω να πω γιατί ειναι 2 ομάδες διαφορετικού στυλ και κάλλιστα ο Άτταλος αν δεν προσέξει ιδιαίτερα μπορεί να βρεθεί προ δυσάρεστης εκπλήξεως.
th4
Τι αιχμές σου αφησε ρς φιλε σιγα! Το παιδι που ειπες ειναι πολυ καλο παιδι και δεν σου ειπε τιποτα και δεν δημιουργι ποτε προβληματα!

Αλλα τελος παντον εσυ αποτι φαινεται δεν ακους γνωμες αλλον!

Καλη συνεχεια στην ο μαδα σου!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.