Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Ομιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
gv#10
QUOTE(pg21 @ Jan 27 2009, 17:16 ) *
Καλησπέρα μάγκες,
Θα δώσω και εγώ τις προβλέψεις μου αν και λίγο ως πολύ όλοι γνωριζόμαστε πια και έχουν λιγοστέψει οι πιθανότητες γκέλας.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...................2 ( Οι πιτσιρικάδες της Κηφισιάς δεν βλέπω να έχουν τύχη ).
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ..................2 ( Ντέρμπι πιτσιρικάδων, αλλά πιο ποιοτικοί αυτοί του Πλάτωνα ).
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ........1 ( Σημαντικό ματς για την Παιανία που αν αντέξει στο ξύλο μπορεί να πάρει τον 1 ).
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ......2 ( Αν παίξουμε όπως πρέπει θα πάρουμε το 2)
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ......1 ( Ξεκούραστο βράδυ για τους Αγίους που βρίσκουν μπροστά τους την ταλαιπωρημένη ΑΕΚ ).
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...........................1 ( Ακούω πως έχει ελλείψεις η Πολιτεία και είναι ευκαιρία για μια νίκη βάλσαμο για τον Θεμιστοκλή ).
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ........................................1 ( Εύχομαι τα παιδιά της Ν.Ιωνίας να κερδίσουν αν και έχουν τα δικά τους προβλήματα ).


Υ.Γ.1: Πρέπει να είσαι φιλοΆΤΤΑΛΟΣ για να μπερδεύτηκες αγαπητέ 10 to kalo. icon_drunk.gif
Υ.Γ.2: Καλό είναι όπως και εσύ φίλε fersteine έτσι και οι λοιποί αντίπαλοι να πιστεύουν πως έχουμε μόνο 2 καλούς παίχτες.
Υ.Γ.3: Το μυστικό του ΆΤΤΑΛΟΥ φέτος είναι το μεγάλο του ειδικό ΒΆΡΟΣ. Μιλάμε πως αναστενάζουν τα φαγάδικα μετά από κάθε ματς. smiley.gif smiley.gif


Καλωσορίζω και υποκλίνομαι στο μεγάλο πιστολέρο Βερούκιτς shot.gif shot.gif shot.gif
Ακολούθησες πιστά τα χνάρια του βατράχου 77.gif ( μεγάλου άτυχου της χρονιάς ). Του πήρες τον αριθμό της φανέλας, του πήρες τον " πατέρα " 69.gif και τώρα έρχεσαι εσύ μαζί του. Άσε που κάτι ακούστηκε πως μετά από δικές σου κατάρες έσκασε και ο δικός του τραυματισμός.
Υ.Γ.: Είσαι η μεγάλη μου δικαίωση και συνέχισε έτσι. smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Φιλε και αδερφε pg21 λες ασχημα κ χοντρα λογια που δεν μου αξιζουν.απλα ηρθα πιο κοντα με τον ΄πατερα' οπως εσυ τον λες.Οσο για το θεμα του βατραχου δεν υπηρχε περιπτωση να τον καταρραστω,νιωθω καλα ομως με τον εαυτο μου που μπορεσα και σε δικαιωσα.Μην ανησυχεις πιστευω πως θα συνεχισω ετσι.γτ πολυ απλα δεν εχω φτασει το 100%.Καλη μας συνεχεια...2 παιχνιδια πριν απο την ανοδο.2/2 και κλειδωσαμε...πανω απο ολα να μαστε καλα μεταξυ μας... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
nik12
QUOTE(Smil12 @ Jan 26 2009, 21:15 ) *
Λοιπον @@@@@ απλα για να ξερεις δεν εχουμε κανενα Μανο στην ομαδα!!!!
Πως σου φανηκε???
Τωρα για το ποιοι ημαστε και το που μας αξιζει να παιζουμε ασε αλλους να ασχολουνται που μπορει να ξερουν εστω και λιγο μπασκετ!!!

Αρκετα με αυτα...

Αγωνιστικα τωρα ζητω απο την πλευρα μου τα δικα μου κερδη για το +7!! Απαντηση σε οσους νομιζαν οτι θα ηταν ευκολο το παιχνιδι της Πολιτειας με τους Αγιους.
Στο δικο μας παιχνιδι το μονο που κραταμε ειναι η νικη σε μια πολυ ασχημη εμφανηση μας, μπραβο στα παιδια της Αεκ για την μαχητηκοτητα τους και αν ηταν πληρεις θα ειχαμε προβλημα ετσι οπως παιξαμε.
Στην επομενη εβδομαδα τετοια εμφανηση ειναι απαγορευτικη!!! Κοντρα σε μια ομαδα που η βαθμολογια μιλαει απο μονη της, με μια μολις ηττα δεν εχει να αποδειξει τιποτα σιγουρα τους αξιζει να ειναι εκει.
Eddo ας κερδισει ο καλυτερος....
Νο 15

ρε φιλε ξερεις και τον Γιαννη. και βεβαια δεν εχεις Μανο που να βρεθεί ένας σαν τον ΜΑΝΟ στην ομαδουλα σου. θες και Β εσκα με τι παικτες.
nik12
QUOTE(peter @ Jan 26 2009, 11:02 ) *
Καλημέρα και απο μένα...Δίκαιη νίκη την Παρασκεύη για τους Αγίους μέσα στην Πολιτεία σε ένα πολύ δυνατό και γεμάτο ένταση ματς...Οι Αγίοι με περισσότερες επιλογές ,αν και έχοντας σε μέτρια μέρα τους 2 παίκτες που κάνουν τη διαφορά Νο10 και Νο5(γνώμη μου,δεν υποτιμώ τους υπόλοιπους) πήραν το ματς... Καταστροφικό για μας 3ο δεκάλεπτο με το Nο 9 τον Αγίων να κάνει όργια(4 συνεχόμενα 3ποντα,sorry φιλαράκι δε ξέρω το ονομά σου,βλέπεις δε γράφουν και οι εφημερίδες φέτος!!)!Εμείς παλέψαμε μέχρι τέλος και αυτό ήταν το μόνο κέρδος απο αυτό το ματς...Καλή συνέχεια...

Υ.Γ. Kiddako θα σου παραδώσουμε τα κέρδη στο 2ο γύρο!!

ρε Kiddako θα μου πεις πως λεγεται το Νο 9 μπας και ειναι ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ τον φτωχων (εδω γελαμε)
ήμουνα στο παιχνιδι την παρασκευη πραγματικα ηταν πολυ τυχερος ειδικα στα σουτ ετσι πιστευω. αλλα μπραβο του συγχαρητηρια. πολυ καλη ΟΜΑΔΑ οι Αγιοι.
Smil12
QUOTE(nik12 @ Jan 27 2009, 23:52 ) *
ρε φιλε ξερεις και τον Γιαννη. και βεβαια δεν εχεις Μανο που να βρεθεί ένας σαν τον ΜΑΝΟ στην ομαδουλα σου. θες και Β εσκα με τι παικτες.



Πρωτων δεν ξερω για ποιον Γιαννη μιλας, δευτερων δεν ξερω ακριβως ποιος ειναι ο Μανος, που εχει ηθος για να μην ειναι στην ομαδα μου και να τα λεει αυτα.
Αλλα σιγουρα χαιρομαι που δεν εχω ατομα σαν και σενα στην ΟΜΑΔΑ μου!!!
Τωρα για το ποιος βρισκεται σε ομαδουλα η οχι το ξερεις εσυ πολυ καλυτερα απο μενα σιγουρα...!!!!

nikefalin
QUOTE(Smil12 @ Jan 28 2009, 12:14 ) *
Πρωτων δεν ξερω για ποιον Γιαννη μιλας, δευτερων δεν ξερω ακριβως ποιος ειναι ο Μανος, που εχει ηθος για να μην ειναι στην ομαδα μου και να τα λεει αυτα.
Αλλα σιγουρα χαιρομαι που δεν εχω ατομα σαν και σενα στην ΟΜΑΔΑ μου!!!
Τωρα για το ποιος βρισκεται σε ομαδουλα η οχι το ξερεις εσυ πολυ καλυτερα απο μενα σιγουρα...!!!!


Παλικάρια το φόρουμ δεν αποτελεί χώρο προσωπικών αντιπαραθέσεων , σταματήστε το αυτό στο τόπικ, υπάρχουν και τα ΠΜ για τα προσωπικά σας
Smil12
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...................2 (μεγαλη διαφορα μεταξυ των 2 ομαδων)
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ..................2 (η ποιοτητα του Πλατωνα και η ταχυτητα σιγουρα δεν θα αφησει πολλα περιθωρια)
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ........1 (στην εδρα της η Παιανια δυσκολα θα χασει)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ......1 ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. ......1 (καλη ομαδα η ΑΕΚ αλλα πολλες ελλειψεις)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ...........................2 (Ποσα συνεχομενα μπορει να χασει η Πολιτεια???)
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ........................................1 (Ν.Ιωνια αδικειται απο την θεση της)

καλη αγωνιστικη σε ολους blove.gif
Kiddakos
QUOTE(nik12 @ Jan 28 2009, 00:26 ) *
ρε Kiddako θα μου πεις πως λεγεται το Νο 9 μπας και ειναι ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ τον φτωχων (εδω γελαμε)
ήμουνα στο παιχνιδι την παρασκευη πραγματικα ηταν πολυ τυχερος ειδικα στα σουτ ετσι πιστευω. αλλα μπραβο του συγχαρητηρια. πολυ καλη ΟΜΑΔΑ οι Αγιοι.



Φίλε nik12 δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο Γιάννης Μάνος που λες, αλλά πιστεύω ότι έχεις κάνει λάθος για το 9 των Αγίων. Δεν ήμουν στο γήπεδο να δω το ματς αλλά δεν νομίζω ότι οι -τουλάχιστον- 30 πόντοι που πέτυχε (οι 15 από τρίποντα) ήταν τυχαίοι.
Δεν πιστεύω ότι το σουτ είναι θέμα τύχης (σε λογικά πλαίσια) και απ'ότι ξέρω ο συγκεκριμένος παίχτης έχει παίξει μπάσκετ σε εθνική κατηγορία, άρα για τη θέση που παίζει θα ξέρει και να σουτάρει. Δεν μπορείς λοιπόν να τον κρίνεις ''τυχερό'' μόνο από έναν αγώνα, πόσο μάλλον όταν στον συγκεκριμένο έχει βγάλει μάτια.

Υ.Γ. Προβλέψεις για αυτήν την αγωνιστική δεν θα κάνω. Λέω να κρατήσω την έμπνευση μου για την επόμενη που θα γίνει
και το ντέρμπυ κορυφής. Γεια μας...... icon_drunk.gif
nik12
QUOTE(Kiddakos @ Jan 28 2009, 16:32 ) *
Φίλε nik12 δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο Γιάννης Μάνος που λες, αλλά πιστεύω ότι έχεις κάνει λάθος για το 9 των Αγίων. Δεν ήμουν στο γήπεδο να δω το ματς αλλά δεν νομίζω ότι οι -τουλάχιστον- 30 πόντοι που πέτυχε (οι 15 από τρίποντα) ήταν τυχαίοι.
Δεν πιστεύω ότι το σουτ είναι θέμα τύχης (σε λογικά πλαίσια) και απ'ότι ξέρω ο συγκεκριμένος παίχτης έχει παίξει μπάσκετ σε εθνική κατηγορία, άρα για τη θέση που παίζει θα ξέρει και να σουτάρει. Δεν μπορείς λοιπόν να τον κρίνεις ''τυχερό'' μόνο από έναν αγώνα, πόσο μάλλον όταν στον συγκεκριμένο έχει βγάλει μάτια.

Υ.Γ. Προβλέψεις για αυτήν την αγωνιστική δεν θα κάνω. Λέω να κρατήσω την έμπνευση μου για την επόμενη που θα γίνει
και το ντέρμπυ κορυφής. Γεια μας...... icon_drunk.gif

Φιλε kiddako SORRY δεν το ηξερα οτι ειναι καλος και οτι εχει παιξει σε εθνικες κατηγοριες, μπορεις να μου πεις σε ποια ομαδα εχει παιξει και πως λεγεται.
Ilias7
Καλησπέρα σε όλους!!!

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1

Καλή αγωνιστική να εχουμε!!!!!
jsoiler
QUOTE(Ilias7 @ Jan 29 2009, 19:00 ) *
Καλησπέρα σε όλους!!!

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1

Καλή αγωνιστική να εχουμε!!!!!



ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 2
maskot13
Καλημέρα σε όλους!!!

ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ 2
ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1

Καλή αγωνιστική να εχουμε!!!!! blove.gif
stormrider13
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ 73 - 64
Άμυνα γρανίτης από το Θεμιστοκλή icon_workout.gif και σωστές επιλογές στην επίθεση shot.gif .Πήγε να τα χαλάσει στο τέλος με την πίεση της Πολιτειας, αλλά μίλησε η εμπειρία και η ψυχραιμία στις βολές. thumbsup.gif
Από την άλλη η Πολιτεία με καλές μονάδες κυρίως στην περιφέρεια, πολλά σουτ αλλά και πολύ αναρχία στο παιχνίδι της προσπάθησε αλλά ήταν πίσω από το πρώτο 10λεπτο μέχρι το τέλος του παιχνιδιού.
Συγχαρητήρια και στις δυο ομάδες. smiley.gif
Ilias7
Αστέρας Περιστερίου-'Ατταλος 2
th4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ 73 - 64

Mεγαλη νκη για την ομαδα μας και σπουδεα εμφανιση!!!!

Η διαφορα εφτασε μεχρι και 18 ποντους αλλα τα παιδια ττης ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ δεν τα παρατησαν.

Εμεις με σωστες επιλογες στην επιθεση πηραμε την νικη!

Καλη συνεχεις σε ολους!!!
10karo
ΚΗΦΗΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2 (νομίζω 36 - 74....κάπου εκεί.....για άλλη μια φορά δεν θυμάμαι το σκορ...smile.gif.....)

.........παίξαμε τραγικό μπάσκετ .......χωρίς να θέλω να υποτιμήσω καθόλου τα παιδιά της ΚΗΦΗΣΙΑΣ.......ελπίζω να ξυπνήσουμε σύντομα......ακολουθεί πρόγραμμα φωτιά......
fersteine
Πόσο ήρθε Αστέρας - Άτταλος; Ποιοι παίκτες ξεχώρισαν;
all around.
QUOTE(fersteine @ Jan 31 2009, 02:27 ) *
Πόσο ήρθε Αστέρας - Άτταλος; Ποιοι παίκτες ξεχώρισαν;

Αστέρας-Ατταλος 51-68

ΥΓ.Η νίκη μας είναι αφιερωμένη στον pg21 που δεν κατάφερε να μας βοηθήσει γιατί ερχόταν στον κόσμο ο pg junior.
Παναγιώτη να σου ζήσει ο γιός και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς.....(ελπίζω να ακολουθήσει τα βήματα σου...)

ΥΓ.ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

ΥΓ.πολύ κουβας έπεσε με τον 1 του Αστέρα....άλλη φορά να είστε πιο προσεκτκοί.......

ΥΓ.πολύ καλή διαιτησία και....

ΥΓ.περαστκά στα παιδιά που τραυματίστηκαν......παιδιά εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό....

Kiddakos
Αγ. Ανάργυροι - ΑΕΚ Περιστερίου 1 ( το τελικό σκορ δεν το θυμάμαι, υπολογίστε καμιά 20αριά περίπου)

25 με 30 λεπτά κατάφεραν να αντέξουν οι φιλοξενούμενοι κρατώντας την διαφορά σε χαμηλά επίπεδα (5-10 πόντους), ενώ οι γηπεδούχοι έκαναν το χειρότερο πρώτο ημίχρονο τους για φέτος (26 πόντοι, το προηγούμενο ήταν 28 με τον Νικηφόρο) με κάκιστη κυκλοφορία της μπάλας στην επίθεση και το καλάθι της ΑΕΚ να μοιάζει με βελονότρυπα!! Στο 2ο ημίχρονο όμως τα πράγματα πήραν
το δρόμο τους, οι Άγιοι πίεσαν, έκλεψαν μπάλες, κυκλοφόρησαν τη μπάλα γρήγορα, βελτίωσαν την ευστοχία τους στα σουτ και το τρίτο δεκάλεπτο έληξε 53-40. Το τέταρτο δεκάλεπτο απέκτησε διαδικαστικό χαρακτήρα, μιας και η διαφορά ξεπέρασε τους 20 πόντους σε κάποιο σημείο, και ο κόουτς έδωσε χρόνο συμμετοχής σε παίκτες που παίζουν λιγότερο.

Και τώρα Άτταλε, οι δυό μας!!! 48.gif



Υ.Γ. Κάποιος αρκούδας είπε ότι το 8 των Αγίων είναι ο ομορφότερος παίχτης της Γ εσκα blink.gif .Λοιπόν, επειδή αυτή τη φορά ήμουν στο γήπεδο,αυτός αν έπαιζε σέντερ, θα του ταίριαζε η έκφραση που λένε οι εκφωνητές στην τηλεόραση '' Το σκιάχτρο κάτω απ' το καλάθι'' w00t.gif . Εγώ πιστεύω ότι το 15 είναι πολύ πιο όμορφος.Μπορεί να είναι λίγο χοντρούλης, αλλά έχει τη χάρη του. icon_drunk.gif
fersteine
Παιδια ξεκινήστε προγνωστικά για το μεγάλο ντέρμπυ. Ας μιλήσουν κυρίως οι αντίπαλοι των δύο ομάδων που τις έχουν αντιμετωπίσει. Λόγω έδρας δίνω ένα μικρό προβάδισμα στους Αγίους.
Anaz
Εγώ πιστεύω πως ο Ατταλος θα περασει σαν σιφυνας απο τους δηθεν πρωτους Αγιους
pg21
QUOTE(all around. @ Jan 31 2009, 03:52 ) *
Αστέρας-Ατταλος 51-68

ΥΓ.Η νίκη μας είναι αφιερωμένη στον pg21 που δεν κατάφερε να μας βοηθήσει γιατί ερχόταν στον κόσμο ο pg junior.
Παναγιώτη να σου ζήσει ο γιός και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς.....(ελπίζω να ακολουθήσει τα βήματα σου...)

ΥΓ.ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

ΥΓ.πολύ κουβας έπεσε με τον 1 του Αστέρα....άλλη φορά να είστε πιο προσεκτκοί.......

ΥΓ.πολύ καλή διαιτησία και....

ΥΓ.περαστκά στα παιδιά που τραυματίστηκαν......παιδιά εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό....

Καλημέρα σε όλους,
Θέλω πραγματικά απ'τα βάθη της καρδιάς μου να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες και φίλους 77.gif 77.gif 77.gif μου στον Άτταλο. Είναι η αιτία που αποφάσισα να παίξω μπάσκετ φέτος και ευχομαι παρά τις δυσκολίες που θα υπάρχουν με το νέο γιόκα μου ( με 2 παιδιά πλέον μειώνεται ο ελεύθερος χρόνος ), να μπορέσω να παίξω και του χρόνου. Είσαστε όλοι καταπληκτικοί. Ευχαριστώ και τον Γακ 41.gif για το μεγάλο του ενδιαφέρον αλλά και τη διοίκηση 41.gif .
Στα αγωνιστικά τώρα : Όταν κάποιος δίνει προγνωστικά, καλά θα κάνει να δίνει αυτά που πιστεύει και όχι αυτά που θέλει γιατί έτσι ο κουβάς είναι σχεδόν πάντα εξασφαλισμένος. Για τον αγώνα με τους Αγίους ( δεν ξέρω αν θα μπορέσω να παίξω ) πιστεύω πως μπορούμε να κερδίσουμε γιατί είμαστε καλύτερη ομάδα. Δεν θα ανεβάσω όμως τους τόνους σεβόμενος τους παίχτες των Αγίων και μάλλον θα γίνει ένα φοβερό ματς. smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Υ.Γ.: Ρε μπαγάσα πιστολέρο shot.gif, με την καρτούλα σου μ'έκανες να κλάψω περισσότερο και απ'τον jr. Να'σαι πάντα καλά. smiley.gif smiley.gif bball.gif
maskot13
Φιλε ΑΝΑΖ γιατι πιστευεις οτι οι αγιοι ειναι δηθεν πρώτοι;Εχουν πολυ καλες ομαδες και οι δυο!Αξιζουν οι Αγιοι που βρισκονται εκει.Εγω πιστευω οτι θα ειναι δυσκολο παιχνιδι και θα κριθει στις λεπτομερειες οπως και στο πρωτο.Αλλα δινω ενα προβαδισμα νικης στους Αγιους..... blove.gif
gv#10
Καλησπερα σ ολους,φιλε pg21 η καρτα γραφει απλα οτι βρισκοταν μεσα στο μυαλο μου την ωρα που την εγραφα.Ειναι πολυ σημαντικο να υπαρχουν χαρουμενοι ανθρωποι...
Anyway,οσο αναφορα τα μπασκετικα πιστευω οτι η μοναξια της πρωτιας θα κριθει τη Παρασκευη.το καλο για μας ειναι οτι εκτος απ τη πολυ καλη κατασταση που βρισκομαστε υπαρχει αλλο ενα συν,στο μυαλο των παικτων της ομαδας των Αγιων υπαρχει το πρωτο παιχνιδι.Σεκεινο το ματς υπηρχε ενας αλλος Ατταλος,τα πραγματα εχουν αλλαξει κ η βασικη αιτια ειναι η αλλαγη του προπονητη και αυτο γιατι ο προηγουμενος δε μας εκανε,εκανε κακο στην ομαδα.με την αλλαγη του η ομαδα δεθηκε και βρεθηκαμε οι παιχτες μεταξυ μας...Μακαρι το αποτελεσμα να ειναι θετικο για μας.
Καλη συνεχεια σ ολους...
all around.
QUOTE(fersteine @ Feb 2 2009, 00:08 ) *
Παιδια ξεκινήστε προγνωστικά για το μεγάλο ντέρμπυ. Ας μιλήσουν κυρίως οι αντίπαλοι των δύο ομάδων που τις έχουν αντιμετωπίσει. Λόγω έδρας δίνω ένα μικρό προβάδισμα στους Αγίους.


ΠΡΏΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ............

Οσον αφορά το ντέρμπι όλα είναι ανοιχτά...........

ΥΓ.Πιστεύω στην κάμερα να βγαίνω ωραίος έτσι ώστε τα παιδιά απο τους Αγίους να με δούν όμορφο...

ΥΓ.καλή επιτυχία και στους δυό μας και ας κερδίσει ο καλύτερος??????????????
Anaz
Φιλε maskot13 τους εχω δει σε πανω απο 4 παιχνιδια και νομιζω πως ειναι η πιο τυχερη ομαδα του ομιλου.
eddo
καλησπερα παιδες...

να δωσω και εγω με τη σειρα μου τις ευχες μου στον συμπαικτη,συνοδοιπορο,συν-χαβαλε, μα πανω απο ολα φιλο και αδερφο
pg21 για τον δευτερο παιδαρα που του χαρισε η γυναικα του...
αδερφε μου να σου ζησει....

στα του ομιλου τωρα...
μετα τον κουβα δεν διακινδυνευσα προγνωστικα την προηγουμενη αγωνιστικη...
δεν θα το κανω ουτε σε αυτη γιατι στο μυαλο μας ειναι μονο το παιχνιδακι με τους Αγιους....
μεγαλο παιχνιδι με δυο ομαδες που κατα τη γνωμη μου ειναι αξια στις πρωτες θεσεις!
ας ελπισουμε οτι θα καταφερουμε να το παρουμε και μαζι με τη βαθμολογικη διαφορα,να παρουμε και κεφαλι στην ψυχολογια.
γιατι ας μη γελιομαστε,ακομα ειναι πολυ νωρις, αλλα η ψυχολογια θα μας παει μετα μονη της στο 2ο γυρο!

υγ. φιλε all around βλεποντας την καμερα αποφασισα να συγκρατηθω ωστε να εστιασουν την προσοχη τους σε εσας!!!!

υγ.περαστικα στα παιδια του αστερα που τραυματιστηκαν.ευχομαι γρηγορη αναρρωση...
maskot13
Φιλε ANAZ επειδη τους εχω δει κι εγω σε πολλα παιχνιδια σε ποιο πραγμα ειναι τυχεροι;Που ριχνουνε στους περισσοτερους εικοσαρες;Δλδ τι επρεπε να κανουνε αλλο;Εσυ ποια θεωρεις καλυτερη ομαδα;Παιζεις πουθενα;
Anaz
Φίλε maskot13 τις εικοσάρες τις ρίχνουν στην τύχη και με ζόρι. Ωραία εικοσάρα έριξαν στην Ολυμπιάδα... Δεν παίζω πουθενά άπλα σκοτώνω τις ώρες μου πηγαίνοντας να βλέπω τα παιχνίδια τους. Μετά την Παρασκευή δεν θα ξαναπάω. Θα πηγαίνω να βλέπω μόνο τους πρώτους......
10karo
καλημέρα...λοιπόν ξεκινάω γιατί βλέπω αντιπαραθέσεις.....

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ................................2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ.................1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ................................1 ( το θέλω διπλό αλλά το βλέπω άσσο λόγω έδρας κ τπτ άλλο....νομίζω είναι ισάξιες οι ομάδες)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. .................1
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ .........................................................1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ..............................1

ΥΓ: Παναγιώτη να σου ζήσει το νέο μέλος......
10karo
.....και ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΗΦΗΣΙΑ.........1

.....κ μιας κ είχα πει πως θα κάνω μια εκτίμηση όλων των ομάδων με το πέρας του Α γύρου....ξεκινάω.

...κατά την γνώμη μου οι Άγιοι Ανάργυροι ήταν η καλύτερα ομάδα που αντιμετωπίσαμε (αν κ είμασταν αρχή του γύρου κ ακόμα δεν είχαμε μονταριστεί σαν ομάδα, ούτε κ αυτοί βέβαια). Ήταν ο ορισμός της ομάδας. Ακολουθούν τα πιτσιρίκια του Πλάτωνα με το ωραίο τρέξιμο κ την πίεση κ μετά το Καματερό με τα έμπειρα παιδιά που έχει κ ξέρει τι ζητάει στο γήπεδο, αν κ διαφωνω κάθετα με την ζώνη που έπαιξαν για τον απλό λόγω πως στη Γ έσκα περνάει....παραπάνω όμως δύσκολα (παιδιά σας βάζω τρίτους γιατί είμασταν τραγικοί κ πολύ άστοχοι στο μεταξύ μας παιχνίδι...smile.gif...). Από εκεί κ πέρα μου άρεσε πολύ η Ν.Ιωνία κ επιμένω πως αδικείται για την θέση της. Κ στο μεταξύ μας παιχνίδι πιάσαμε απλά εκπληκτική εμφάνιση. Η Παιανία(αν κ ήταν πρώτο παιχνίδι) σίγουρα μπορεί καλύτερα. Έχει 2-3 καλά κ έμπειρα παιδιά μέσα. Η Πολιτεία με μπέρδεψε. Την περίμενα καλύτερη κ πιο σταθερή. Το ματσάκι έξω το είχαμε τρελό ντέρμπι αλλά δε με έπεισαν αν κ έχουν καλά κορμιά, μπασκετικά. Ο Αστέρας είναι καλή ομάδα(δεν σας βάζω έβδομους smil...smile.gif...) φάνηκε να είναι στην τριάδα στην αρχή αλλά νομίζω πλέον πως έχασε το τραίνο, ειδικά αν χάσει κ από εμάς +4 πόντους. Δεν έχει μάλλον σταθερότητα στο παιχνίδι της. Η ΑΕΚ Περιστερίου μου άρεσε πολύ το Νο5 καθώς και τα πιτσιρίκια της. Έχουν πολύ μέλλον, όπως κ αυτά του Νικηφόρου. Μακάρι να δουλευτούν κατάλληλα. Το Ζεφύρι το είδα από την εξέδρα κ δεν θα το κρίνω...κ τέλος Διαγόρας κ Κηφησιά σίγουρα είναι οι πιο αδύναμες ομάδες στον όμιλο (ειδικά η Κηφησιά). Ο Διαγόρας αν στρώσει με τον καινούργιο προπονητή ίσως κάνει κ άλλες νίκες.

αυτά κ καλή αγωνιστική σε όλους.....smile.gif
maskot13
Λοιπον φιλε μου ANAZ δε τις ριχνουν με το ζορι κατα την γνωμη μου!Οσο για το παιχνιδι της Ολυμπιαδας ηταν αρχη ακομα και να σου θυμησω οτι ηταν συνεχεια μπροστα στο σκορ και χασανε στη παραταση,παραλιγο να το παιρνανε το παιχνιδι!Και αφου θα ερθεις στο γηπεδο την παρασκευη,σε προσκαλω να δουμε μαζι το παιχνιδι,αφου μετα 8α ερχεσαι συνεχεια μετα να μας βλεπεις!
Anaz
Ενταξει ρε συ maskot μην τα παιρνεις ολα προσωπικα. Εγω απλα την γνωμη μου λεω γιατι πρεπει να συμπιπτει με την δικη σου ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ? Στην Ολυμπιαδα το ματς ηταν δικο τους και το εχασαν αρα δεν ειχαν τυχη που σε ΟΛΑ τα αλλα ματς ηταν με το μερος τους
maskot13
Ρε ANAZ θα με κουφανεις τωρα....Δλδ πρεπει να εχεις τυχη για να κερδιζεις με 20 ποντους διαφορα;Τι να σου πω;Εχεις τη δικη σου αποψη που ειναι αντιθετη με τη δικη μου.
Anaz
OK φιλε μου μακαρι να γινει ενα καλο παιχνιδι την Παρασκευη και να κερδισει ο καλυτερος. Να δουμε και μεις οι φιλαθλοι λιγο μπασκετ σε αυτην την κατηγορια επιτελους.
maskot13
Ενταξει φιλε μου..σε περιμενω τη παρασκευη στο γηπεδο να δουμε καλο αγωνα απο δυο καλες ομαδες και ας κερδισει ο καλυτερος....ελπιζω μετα να ερχεσαι συνεχεια να μας βλεπεις....αφου θα ειναι πρωτοι οι Αγιοι.... smiley.gif smiley.gif
gv#10
QUOTE(to 10 to kalo @ Feb 3 2009, 12:45 ) *
καλημέρα...λοιπόν ξεκινάω γιατί βλέπω αντιπαραθέσεις.....

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ................................2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ.................1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ................................1 ( το θέλω διπλό αλλά το βλέπω άσσο λόγω έδρας κ τπτ άλλο....νομίζω είναι ισάξιες οι ομάδες)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. .................1
Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ .........................................................1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ..............................1

ΥΓ: Παναγιώτη να σου ζήσει το νέο μέλος......

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ........................................1
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. .................................2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ................1(αλλα δεν αποκλειεται και το 2.δεν ειναι σταθερη ομαδα ο Ατερας
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ.......................................2(εχουμε δειξει οτι μπορουμε να χτυπησουμε και τα διπλα και το θελουμε πιστευω περισσοτερο)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. .................1(λογικα)
Ν.ΙΩΝΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ..........................................................1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ-ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ..............................1
gsaa7
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ........................................1
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. .................................2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ................1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ.......................................1(το θελουμε περισσοτερο)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. .................1(λογικα)
Ν.ΙΩΝΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ..........................................................1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ-ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ..............................1



Καλη αγωνιστικη.......... blove.gif
th4
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ........................................1
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. .................................2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ................1(Πολυ καλυτερη ομαδα)
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ.......................................1(πιστευω η ομαδα των ΑΓ,ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ σαν ομαδα ειναι πολυ καλυτερη)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. .................1
Ν.ΙΩΝΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ..........................................................2(δ
εν μπορει να χασει παλι η ΠΟΛΕΙΤΕΙΑ)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ-ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ..............................1
Smil12
Μετα απο απουσια ολες αυτες τις μερες ειπα να επιστρεψω....
Ο λογος ειναι οτι ακομα δεν εχω χωνεψει το ποσο χαλια επαιξα στον αγωνα με τον Ατταλο.
Δυστυχως ομως σε αυτη την ασχημη εμφανιση δεν ημουν μονος αλλα σχεδον το συνολο της ομαδας μου και αν συμπεριλαβουμε τους τραυματισμους δυο παιδιων που ισως και να ηταν οι μονοι που ξεχωρισαν...
πραγματικα δεν ειχαμε καμια τυχη.

Κοντρα σε μια ομαδα παρα πολυ οργανωμενη που ηξερε τι ζητουσε στο γηπεδο και πραγματικα κατι πολυ σπανιο στην κατηγορια μας επαιζαν ΜΠΑΣΚΕΤ!!!!!
bball.gif
Για μας πλεον εχει μεινει μονο η τριτη θεση η οποια παιζεται σε δυο εβδομαδες απο σημερα (το αν θα εχουμε ελπιδες).
Οπως ειπε και "to 10 to kalo" νομιζω, αν χασουμε με πανω απο 4 τελειωσαν ολα.

smiley.gif
Τωρα σε κατι σχολια που γραφτηκαν για το ποσο ασταθης ομαδα ειμαστε, αυτο μπορει και να ισχυει.
ΑΛΛΑ σκεφτητε οτι χασαμε στην εδρα μας απο Θεμιστοκλη και Παιανια λογω του οτι ελειπαν σχεδον οσοι μοιραζονται τον περισσοτερο χρονο συμμετοχης, λογο τραυματισμων!!!! Αν ειμασταν πληρεις πιστευω στην εδρα μας δυσκολα θα χαναμε. Απο αυτα και μονο θα ημασταν λιγο πιο ψηλα στην βαθμολογια.
(σε καμια πειπτωση δεν θελω να υποτιμισω τα παιδια των δυο αυτων ομαδων< απλα αυτη ειναι η αποψη μου)
Οσο για την Παιανια αδικειται 100% απο την θεση της ειναι για πιο ψηλα, αλλα στο ματαξυ μας πιστευω ακομα κι εσεις θα παρατηρησατε τι εγινε και πηρατε το παιχνιδι. (αν θελει να βγει καποιος και ας μιλισει αντικειμενικα). Δεν το λεω με κακια αλλα οποιος ηταν στο γηπεδο καταλαβαινει!!! 68.gif

Για το μεγαλο ντερμπι θα τολμησω να πω οτι μαλλον θα κερδισει ο Ατταλος... μου φανηκαν πιο πληρεις σαν ομαδα απο τους Αγιους, αλλα λογω εδρας δεν παυουν να ειναι το φαβορι. Σιγουρα παντως θα γινει ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια για φετος!!! (θα ηθελα πολυ να το δω αλλα παιζω... χαχαχαχ)

Τα λεμε στο γηπεδο καλη αγωνιστικη σε ολους.... blove.gif

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ........................................1 Αδυμανη πολυ η Κηφισια ειδικα εκτως εδρας
ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. .................................1 (το τολμω!! ετσι για την εκπληξη. αλλα μαλλον για κουβα με βλεπω ε Σταθη???)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ................1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ....................................... 1-2-χ ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. .................2 (θα το παλεψουν τα παιδια της ΑΕΚ και πιστευω οτι μπορουν)
Ν.ΙΩΝΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ..........................................................1 (η Πολιτεια παει για το σερι!!!) γτ ετσι ρε παιδια???
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ-ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ..............................1 (θα ειναι κατι σαν το Road runner με το κογιοτ(νομιζω), απο τα looney toons) lol... smiley.gif
th4
Φιλε Smil12 θα δεχτω την γνωμη σου οτι ειστε καλυτερη ομαδα απο τον Θεμιστοκλη το οτι ειχατε τραυματιες δεν νομιζω οτι παιζει τοσο μεγαλο ρολο.
Εμεις στο παιχνιδι που σας νικησαμε αν θυμασαι καλα χασαμε εναν απο τους καλυτερους παιχτες μας στο 1 λεπτο και απο την αρχει του πρωταθληματος αλλους 2! Αν κοιταξεισ τους αγωνες εχουμε χασει 2 αγωνες στην παραταση και 3 στο ποντο!
Για την παιανια διαφωνω!! Καλη συνεχεια στην ομαδα σου και σε ολα τα παιδια!
Smil12
QUOTE(th4 @ Feb 4 2009, 18:41 ) *
Φιλε Smil12 θα δεχτω την γνωμη σου οτι ειστε καλυτερη ομαδα απο τον Θεμιστοκλη το οτι ειχατε τραυματιες δεν νομιζω οτι παιζει τοσο μεγαλο ρολο.
Εμεις στο παιχνιδι που σας νικησαμε αν θυμασαι καλα χασαμε εναν απο τους καλυτερους παιχτες μας στο 1 λεπτο και απο την αρχει του πρωταθληματος αλλους 2! Αν κοιταξεισ τους αγωνες εχουμε χασει 2 αγωνες στην παραταση και 3 στο ποντο!
Για την παιανια διαφωνω!! Καλη συνεχεια στην ομαδα σου και σε ολα τα παιδια!



Το θυμαμαι και συμφωνω με οσα λες, οπως ειδες εγραψα απο πριν οτι αδικειστε απο την θεση σας και το εννοω! και με βαση το μπασκετ που παιζεται ισως να εχετε και εναν απο τους καλυτερους coach στην κατηγορια και αυτο σας δινει μεγαλο πλεονεκτημα.
Αλλα απο εκει και περα μην μου πεις οτι δεν το παρακανε???
Αντικειμενικα τελειως μιλαω.
fersteine
Φιλε smil επειδή είδα το παιχνίδι πραγματικά ο Άτταλος δεν σας άφησε κανένα περιθώριο να αντιδράσετε και κέρδισε εύκολα.
Εσενα τι σου άρεσε στον Άτταλο και ποιοι παίκτες σου έκαναν εντύπωση; Παλιότερα είχα πει ότι το 5 και το 7 είναι πράγματι ποιοτικοί παίκτες και με εξαιρετικες συνεργασιες μεταξυ τους
Smil12
Συμφωνω απολυτα, αυτο ηταν το στοιχειο που μου αρεσε περισσοτερο οι συνεργασιες που ειχαν και τα κοψιματα τους ηταν ολα πολυ εξυπνα και δουλεμενα σιγουρα. Ανεξαρτητως του που ηταν η μπαλα και στο αν συμμετηχαν ολοι οι παιχτες στην φαση παντα καποιος θα εκανε την σωστη κινηση και θα εβρισκαν την λυση!!!
Μονο μια πολυ καλα δουλεμενη αμυνα με πραγματικους κανονες σε ολες τις φασεις θα μπορουσε να τους χαλασει το παιχνιδι.
Κατι τετοιο δεν το εχω δει φετος στην κατηγορια δεν συμφωνεις???
Η αλληλοκαληψη και η ομαδικη αμυνα ειναι αγνωστες λεξεις!!!!

Κατι αλλο που μου αρεσε ηταν το οτι ο καθενας ειχε τον ρολο του και το πιο σημαντικο... τον ειχαν αποδεχτει ολοι και ηξερε ο καθενας τι επρεπε να κανει μεσα στο παιχνιδι!!!

fersteine
Έτσι είναι όπως τα λες , πάντως νομίζω πως ο Άτταλος χωρίς τα δύο αυτά παιδιά θα ήταν μια διαφορετική ομάδα. Προχθές πέτυχαν περίπου τους 50 απο τους 68 της ομάδας τους. Βέβαια και όλοι οι υπόλοιποι συμβάλλουν κατά τον καλύτερο τρόπο σε αυτό που μπορεί ο καθένας, άμυνα, ριμπάουντ, πίεση και έχουν ένα ωραίο σύνολο. Αναμένουμε λοιπόν ένα δυνατό ντέρμπι.
Kiddakos
Λοιπόν μάγκες ήρθε η ώρα να κάνω την δική μου πρόβλεψη. Οι αποδόσεις στο στοίχημα για το ντέρμπυ έχουν ως εξής:

Νίκη Αγίων 2.30
Παράταση (ανεξάρτητα απ το τελικό αποτέλεσμα) 3.00
Νίκη Αττάλου 2.60


Αφού λοιπόν οι Άγιοι θεωρούνται για κάποιους ''τυχεροί'', (ήμαρτον που λέει και ο 71.gif, να αντιμετωπίζεται η πρώτη όμαδα του ομίλου τυχερή, με μόνο μιά ήττα στην παράταση και μ.ο διαφοράς 25 πόντους σε κάθε ματς) αυτή τη φορά λέω να προκαλέσω την
τύχη μου. Παίζω λοιπόν τα κέρδη απ την πολιτεία, το σπίτι μου, 2 αμάξια, το σπίτι του παππού μου και τη σύνταξη του, τους μισθούς των γονιών μου συν ότι ρευστό έχω στον λογαριασμό μου στην τράπεζα. Όλα για τους Αγίους!!Μόνο τον υπολογιστή μου δεν θα παίξω για να έχω να γράφω στο φόρουμ.Βέβαια, θα παίξω και 100 ευρώ για τον Άτταλο για κάθε ενδεχόμενο 69.gif . Παράταση δεν νομίζω να πάει το ματς.Ή θα ζήσω σαν άρχοντας, ή θα γίνω ζητιάνος. Ελάτε παιδιά, ευκαιρία είναι να τα οικονομίσετε!! Παίξτε τωρα πριν το φράξει ο οπαπ. icon_drunk.gif


Άντε καλό ματς να γίνει, να το χαρούν όσοι πάνε να το δουν. blove.gif
maskot13
Λοιπον φιλε μου Kiddako πονταρω κι εγω τα παντα σε νικη Αγιων αμαξια,σπιτια τα παντα!!!!!!!!!!!!!!!!Γιατι καποιοι νομιζουν οτι ειμαστε τυχεροι εκει που βρισκομαστε..........Τα λεμε στον αγωνα................
Ilias7
Καλησπέρα σε όλους!!!

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 ΑΟ 1
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1

Καλή αγωνιστικη!!!
Milan_Tomic
Σας καλησπερίζω κι εγώ λοιπόν!
Νέος στο φόρουμ αλλά παλιός στις ...μικρές κατηγορίες της Αθήνας!
Απόψε θα παρακολουθήσω το ντέρμπυ του ομίλου μεταξύ Αγίων Αναργύρων και του Ατταλου Καματερού.
Προβλέπω αμφίρροπο παιχνίδι με τελική επικράτηση της ομάδας του Καματερού...
Η ομάδα διανύει μακρά παρίοδο φορμαρίσματος και συνυπολογίζοντας οτι θέλουν να πάρουν το αίμα τους πίσω για την ...λάθος εικόνα που έδειξαν στο παιχνίδι του πρώτου γύρου, για 'μένα τους δίνει το προβάδισμα.

Είδωμεν... cool.gif
nikefalin

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 59 - 44
th4
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ= 57-55

Μεγαλη νικη για την ομαδα μας που η ΑΕΚ εμφανιστηκε πληρης με τα απο πολη καιρο αλλα εμεις καταφεραμε και πηραμε το ματς !!!!!!

Καλη συνεχεισ στα παιδια της ΑΕΚ!!



Με σουπερ ΜΑΜΑ ΝΒΑ!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.