Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Barcelona vs. Panathinaikos
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2012-2013
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Dreamerpanos
QUOTE (vastravoud @ Apr 23 2013, 12:23 ) *
Πάντως υπάρχει πολύς κόσμος εδώ με απάντρευτες αδερφές που ψάχνει για γαμπρό, δεν εξηγείται αλλιώς η κουβέντα περί ήθους.


Ου βρε είρωνα....βρε εσύ καλύτερο παιδί για την αδερφή μου και θα την αφήσω την κουβέντα tongue.gif
Έλα και την έχω ψήσει tongue.gif
gmalamos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 23 2013, 16:07 ) *
Αν το δω κι αυτο θα το χαρακτηρισω παρασταση του θεατρου σκιων απο την πλευρα της Ευρωλιγκα.


Kυριακη κοντη γιορτη..Ε μ....ς λεω πεμπτη ειναι!! smiley.gif
AKRG
Ξύπνησαν και αυτοί ..

http://www.gazzetta.gr/euroleague-panathin...leysi-sto-palau
vastravoud
QUOTE(Dreamerpanos @ Apr 23 2013, 16:59 ) *
Ου βρε είρωνα....βρε εσύ καλύτερο παιδί για την αδερφή μου και θα την αφήσω την κουβέντα tongue.gif
Έλα και την έχω ψήσει tongue.gif


tongue.gif
Gidovoskos
Θα έχουμε και εμείς παρουσία φιλάθλων στην Βαρκελώνη 100 τυχερούς όπως λέμε 300κοσιοι του Λεωνίδα κάτι.
http://www.gazzetta.gr/euroleague-panathin...o-panathinaikos


Σχετικά με την συζήτηση Ναβάρο - Διαμαντιδης κτλπ , δεν ξέρω τη λέτε αλλά εγώ θα τον ήθελα στην ομάδα μου μαζί με τον Σαρας πακέτο .
kostas b
http://www.gazzetta.gr/euroleague-panathin...on-panathinaiko

Γελάει ο κόσμος....
doctor_dru
QUOTE (kostas b @ Apr 24 2013, 13:44 ) *

Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα..Ντάξει κύριε Μπερτομέου,θες να διαφυλάξεις το προϊόν σου αλλά ύμαρτον.......
kseplenhs
Το μισό μπάτζετ σε πρόστιμα θα το τρώει ο τράκης τώρα που πήρε φόρα.Πρέπει να αρχίζει να παίρνει ευρωλίγκες μπας και σβήσει μερικά με τα πριμ κατάκτησης
gmalamos
QUOTE(kostas b @ Apr 24 2013, 13:44 ) *



Nα δω ποιος θα γελουσε αν την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε θυματα..
kostas b
QUOTE (gmalamos @ Apr 24 2013, 15:21 ) *
Nα δω ποιος θα γελουσε αν την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε θυματα..


μα δεν είπα πως σωστά υπήρχε ελεύθερη είσοδος στο ματς...

εκτός αυτού εσύ πιστεύεις (ειλικρινά όμως) πως το πρόστιμο μπήκε για να συμμορφώσει τον Παναθηναϊκό ή για να τροφοδοτήσει την κόντρα μεταξύ των δύο μικρών που πλακώνονται.........δηλαδή τώρα να είμαστε και σοβαροί, κάτι που στην ευρωλίγκα δεν είναι....

αν νοιάζονταν για την διαφύλαξη του προϊόντος του δεν θα έκαναν τέτοιες σφαγές διαιτητικά σε διάφορες ομάδες για να προστατεύσουν τις δύο-τρεις εκλεκτές....για να μην αναφέρω τα γελοία μπόνους περί κατάκτησης κλπ

άιντε τώρα με τους καραγκιόζηδες........
Anaz
QUOTE(kostas b @ Apr 24 2013, 15:34 ) *
εκτός αυτού εσύ πιστεύεις (ειλικρινά όμως) πως το πρόστιμο μπήκε για να συμμορφώσει τον Παναθηναϊκό ή για να τροφοδοτήσει την κόντρα μεταξύ των δύο μικρών που πλακώνονται........
Μου το εξηγεις και μενα, γιατι δεν σ'επιασα?

Σωστο το προστιμο. Ισως επρεπε και λιγο μεγαλυτερο. Καμμια σοβαρη διοργανωση δεν επιτρεπεται να περναει στο ντουκου τετοια φαινομενα.
kostas b
QUOTE (Anaz @ Apr 24 2013, 15:25 ) *
Μου το εξηγεις και μενα, γιατι δεν σ'επιασα? Η χρονική περίοδος που μπαίνουν τα πρόστιμα φαίνεται μόνο σε εμένα άκυρη και εριστική ή όχι?

Σωστο το προστιμο. Ισως επρεπε και λιγο μεγαλυτερο. Καμμια σοβαρη διοργανωση δεν επιτρεπεται να περναει στο ντουκου τετοια φαινομενα. Πριμ κατάκτησης=250 χιλιάδες......πρόστιμο (σωστό)=30.000 (να το κάνουμε και 100 για να συμμορφωθεί καλύτερα η ομάδα).....ας γίνουν τώρα οι συγκρίσεις.....γελοιότητες απλά, αυτό έχω να πω....


σε μια διοργάνωση που ευνοούνται κατά κόρον διαχρονικά ρεαλ, μπάρτσα, τσσκα το ΜΟΝΟ (και δεν λέω άδικα) που τους νοιάζει (και υποτιμά συνεπώς το προϊόν τους) είναι οι υπεράριθμοι στο ΟΑΚΑ....υποκρισία....
PARISINOS
QUOTE(kseplenhs @ Apr 23 2013, 08:16 ) *
βέβαια μετράει πως ο ένας έχει σουτάρει σε 208 ματς 1040 τρίποντα(μ.ο. στο 5) και ο άλλος σε 169 έχει σουτάρει 525 (μ.ο. στο 3,1.
Στα δίποντα 1044 ο ένας και μόλις 484 ο άλλος

αρα η χρησιμοποίηση του ποσοστού μάλλον δεν είναι και τόσο ενδεικτικό της αποτελεσματικότητας στη συγκεκριμένη περίπτωση.Ο ένας σκοράρει κατ'επάγγελμα και αυτό φαίνεται και στους πόντους ενώ ο άλλος έχει και άλλες προτεραιότητες.Επιπλέον η εικόνα του ενός όταν αποφασίζει να επιτεθεί είναι τελείως διαφορετική.Ο ναβάρο είναι πιο aggressive και με μεγαλύτερη ποικιλία στο σκοράρισμα.Δεν θα κολώσει να την πετάξει απο τα 8 μέτρα χωρίς ισορροπία ούτε φυσικά υπολείπεται στα σουτ απο μέση απόσταση .Ο διαμαντίδης επιλέγει να παίρνει πιο σίγουρα σουτ με τα περισσότερα απο αυτά να μην είναι εν κινήσει όπως κάνει κατα κόρον ο ναβάρο(και μεταξύ μας εκεί φαίνεται το ταλέντο του σουτέρ)


Μια χαρα ενδεικτικο ειναι το ποσοστο.
Ο ναβαρο παιρνει περιπου οπως ειπες 5 προσπαθειες ανα αγωνα. Καθε χρονια απο το 2006 και μετα αναμεσα στα 100 και 130 τριποντα ανα χρονια στην ευρωλιγκα (με ποσοστο 46/40/36/34/39/30 οπως βλεπουμε και στο λινκ παρακατω, δηλαδη πανω κατω 37 /38 τις εκατο).
http://www.euroleague.net/competition/play...easoncode=E2012

Ο ΔΔ σουταρε λιγοτερα τριποντα γιατι μεχρι πριν δυο χρονια ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ να σουταρει παραπανω. Μεχρι τοτε σουταρε περιπου 3 τριποντα ανα αγωνα με ποσοστα σταθερα πανω απο το 43-45 τις εκατο.

Θα συμφωνησω λοιπον οτι για αυτα τα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ποσοστα φταει και το οτι επαιρνε τα σουτ με τις καλυτερες προυποθεσεις.
Ωστοσο αυτο μεχρι πριν δυο χρονια.

Οπως βλεπουμε και στο πινακα , τα τελευταια 3 χρονια, δειγμα επαρκεστατο , ο ΔΔ παιρνει οσα τριποντα παιρνει και ο ναβαρο (αναμεσα στα 100 και 130 σουτ ανα χρονια) και τα ποσοστα του παραμενουν υψηλοτερα (37.5 τις εκατο προπερσυ, 42,5 περσυ, 32,5 φετος).
http://www.euroleague.net/competition/play...easoncode=E2012
Μια χαρα λοιπον τα πασουσιασε ο φιλος πιο πανω.

Ο ΔΔ δεν ειναι απλα ενας καλος σουτερ 3 ποντων. Ειναι ενας εκπλητκικος σουτερ τριων ποντων.
Και για να μην με λετε και απολυτο, θα συμφωνησω οτι ο ναβαρο εχει καλυτερο σουτ, απλα και μονο επειδη εχει καλυτερο mid range.
Στα τριποντα ο ΔΔ εχει αποδειξει οτι και volume shooter μπορει να γινει αν χρειαστει χωρις να πεσουν πολυ τα ποσοστα του.

Για μενα , για να θεσω ενα τελος απο την πλευρα μου στη συγκριση, ο ΔΔ ειναι αρκετα καλυτερος παιχτης απο τον ναβαρο. Οχι επειδη ειναι κανας αγιος, ουτε ασχολουμαι με τα εξωαγωνιστικα, ουτε κοιταω το ηθος. Αλλωστε συχνα οι καλυτεροι παιχτες ειναι και οι χειροτεροι χαρακτηρες.
Ωστοσο καλος η κακως , η διαφορα αναμεσα στους δυο παιχτες στον επιθετικο τομεα (και ειδικα στην εκτελεση που ειναι και το δυνατο σημειο του ναβαρο) ειναι σχετικη μικρη ενω σε ολα τα υπολοιπα η διαφορα ειναι χαωδης.
Τωρα αυτο ειναι γνωμη μου.

Βεβαια αν καποιος επρεπε να χτισει μια ομαδα απο την αρχη, και ειχε να διαλεξει αναμεσα στο ΔΔ και στον Ναβαρο, και διαλεγε τον ισπανο, θα διεπρατε εγκλημα για μενα.
Σαν να διαλεγεις τον ρει αλλεν αντι για τον ματζικ τζονσον για να χτισεις ομαδα. Εκπληκτικος παιχτης ο ρει , αλλα ματζικ δεν ειναι.
T.W.Is.M.
QUOTE(PARISINOS @ Apr 24 2013, 16:49 ) *
Για μενα , για να θεσω ενα τελος απο την πλευρα μου στη συγκριση, ο ΔΔ ειναι αρκετα καλυτερος παιχτης απο τον ναβαρο. Οχι επειδη ειναι κανας αγιος, ουτε ασχολουμαι με τα εξωαγωνιστικα, ουτε κοιταω το ηθος. Αλλωστε συχνα οι καλυτεροι παιχτες ειναι και οι χειροτεροι χαρακτηρες.
Ωστοσο καλος η κακως , η διαφορα αναμεσα στους δυο παιχτες στον επιθετικο τομεα (και ειδικα στην εκτελεση που ειναι και το δυνατο σημειο του ναβαρο) ειναι σχετικη μικρη ενω σε ολα τα υπολοιπα η διαφορα ειναι χαωδης.
Τωρα αυτο ειναι γνωμη μου.

Βεβαια αν καποιος επρεπε να χτισει μια ομαδα απο την αρχη, και ειχε να διαλεξει αναμεσα στο ΔΔ και στον Ναβαρο, και διαλεγε τον ισπανο, θα διεπρατε εγκλημα για μενα.
Σαν να διαλεγεις τον ρει αλλεν αντι για τον ματζικ τζονσον για να χτισεις ομαδα. Εκπληκτικος παιχτης ο ρει , αλλα ματζικ δεν ειναι.



Τα αποτελεσματα των εθνικων Ελλαδας και Ισπανιας παντως δε βοηθανε και τοσο αυτη την αποψη. Και δεν μπορει να φταιει μονο ο Γκασολ(και ο αδερφος του) γι αυτο.
Δε θα τον παρομοιαζα με το Ρει Αλλεν το Ναβαρο. Αν ο Διαμαντιδης ειναι το ευρωπαικο αναλογο του Ματζικ, ο Ναβαρο ειναι αυτο του Κομπι Μπραιαντ.
PARISINOS
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2013, 13:56 ) *
Τα αποτελεσματα των εθνικων Ελλαδας και Ισπανιας παντως δε βοηθανε και τοσο αυτη την αποψη. Και δεν μπορει να φταιει μονο ο Γκασολ(και ο αδερφος του) γι αυτο.
Δε θα τον παρομοιαζα με το Ρει Αλλεν το Ναβαρο. Αν ο Διαμαντιδης ειναι το ευρωπαικο αναλογο του Ματζικ, ο Ναβαρο ειναι αυτο του Κομπι Μπραιαντ.


Kαταρχας τα αποτελεσματα που θα επρεπε να εχουν πρωτιστως σημασια ειναι των συλλογων γιατι σε αυτους οι παιχτες αυτοι ηταν οι ηγετες των ομαδων.

Αλλα και των εθνικων ομαδων να παρουμε , η ελλαδα πηρε ενα ευρωπαικο και μια δευτερη θεση στον κοσμο . Σε καμια περιπτωση δεν ηταν αποτυχημενη η πορεια του ΔΔ στην εθνικη. Ισα ισα.

Σιγουρα δεν ηταν αναλογη της ισπανιας, αλλα ενταξει μιλαμε οτι η μια ομαδα ειχε καλυτερο ροστερ (για να καταλαβουμε τελευταιος τους ψηλος ειναι ο ιμπακα ξερω εγω και χειροτερο γκαρντ ο ρουμπιο ) και κυριως ΠΟΛΥ πιο ισσοροπημενο.

Εμεις ειχαμε τρεις παιχταραδες (παπαλουκας, ΔΔ σπαν και παιζανε και οι τρεις στην ιδια θεση). Αν ειχαμε τρεις τετοιους παιχτες , ιδιους σε αξια, αλλα σε διαφορετικες θεσεις, θα ειχαμε και πολυ καλυτερη ομαδα.
Αν αντι για τον παπαλουκα ειχαμε εναν παιχτη επιπεδου mvp ευρωλιγκας, αλλα τριαρι (αντονι παρκερ πχ) και αλλα εναν στη θεση του σπαν στο 5 ( πεκοβιτς σου λεω εγω και καλυτερο διοτι ο σπαν ειναι ανωψτερος ως αξια) θα ειχαμε πολυ καλυτερα αποτελεσματα.

Δεν μπορουμε λοιπον να περιμενουμε να εχει τα ιδια αποτελεσματα η εθνικη μας, με αυτη της ισπανια. Το ροστερ των ισπανων ειναι αρκετα καλυτερο και ιδιως μετα το 2007. Εμεις η εθνικη μας ειχε σπουδαια ομαδα μεχρι το 2007 και εκει τα απολεσματα μας ηταν σχεδον αναλογα των ισπανων ( μερικα φαλτσοσφυριγματα να μην δινοντουσαν και ισως ειχαμε παρει εμεις τα δυο συνεχομενα ευρωπαικα). Αλλα αν το καλοσκεφτεις , για τρια χρονια ειχαμε τετοια ομαδαρα. Μετα χασαμε τον εναν παιχταρα (ο παπαλουκας ηταν πλεον παστ πραιμ), ο ΔΔ ειτε ηταν τραυματιας ειτε μετα αποσυρθηκε...

Για αυτα τα 3 χρονια τα αποτελεσματα ηταν συγκρισημα.

Αλλα εστω και ετσι, για μενα δεν μετρανε και τοσο οι τιτλοι. Μετρανε προφανως, γιατι αλλιως δεν μπαινεις στην συγκριση καν, αλλα απο τη στιγμη που τους εχεις, μετα μετραει το ιμπακτ και η αξια του καθε παιχτη ατομικα. Και για μενα το ιμπακτ του ΔΔ ειναι αρκετα μεγαλυτερο του ναβαρο. Προφανως βεβαια ο καθενας μπορει να διαφωνει.

Οταν μιλαμε για πολυ μεγαλους παιχτες, καθε αποψη ειναι σεβαστη και υποστηριξιμη.
gmalamos
QUOTE(kostas b @ Apr 24 2013, 16:45 ) *
σε μια διοργάνωση που ευνοούνται κατά κόρον διαχρονικά ρεαλ, μπάρτσα, τσσκα το ΜΟΝΟ (και δεν λέω άδικα) που τους νοιάζει (και υποτιμά συνεπώς το προϊόν τους) είναι οι υπεράριθμοι στο ΟΑΚΑ....υποκρισία....


Φιλε μου οταν εχεις να κανεις με ανθρωπινες ζωες συζητησεις περι του ευνοουνται οι αλλοι και παιχνιδια σκοπιμοτητων δεν χωρονε..Αν δεν το καταλαβαινεις και βαζεις πανω απο αυτο την πορεια της ομαδας εγω δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο.Τετοιου ειδους συζητησεις νομιζω ειναι ανωφελες.
ALdaperan
παλι η nova μας δειχνει αυριο ;
gmalamos
QUOTE(ALdaperan @ Apr 24 2013, 19:32 ) *
παλι η nova μας δειχνει αυριο ;



Ναι.Η χαρα του λινκ.. smiley.gif
kostas b
QUOTE (gmalamos @ Apr 24 2013, 17:35 ) *
Φιλε μου οταν εχεις να κανεις με ανθρωπινες ζωες συζητησεις περι του ευνοουνται οι αλλοι και παιχνιδια σκοπιμοτητων δεν χωρονε..Αν δεν το καταλαβαινεις και βαζεις πανω απο αυτο την πορεια της ομαδας εγω δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο.Τετοιου ειδους συζητησεις νομιζω ειναι ανωφελες.



Και πάλι δεν με κατάλαβες,...δεν εξετάζω κατά πόσο οι πιθανές επιπτώσεις των υπεράριθμων είναι χειρότερες (που είναι κατά πολύ χειρότερες για την ανθρωπότητα) σε σχέση με τις επιπτώσεις της διαιτησίας στο image της λίγκας.

Ασχολούμαι με το γεγονός πως υπάρχει μονομερής ενασχόληση με τις πρώτες και σε άκυρα χρονικά σημεία (ενώ παίζονται ακόμα τα playoff)....

Επίσης μη μου πεις πως οι ευρωλιγκαίοι είναι άγιοι και νοιάζονται για το καλό της ανθρωπότητας, του αθλήματος και το αν θα ποδοπατηθεί κάποιος σε ένα γήπεδο μπάσκετ. Κυνηγώντας καθαρά το χρήμα, νοιάζονται μόνο για τις οικονομικές επιπτώσεις που θα έχει ένα τέτοιο συμβάν στο προϊόν τους.
thalys
Δεν ξέρω και δεν με νοιάζει για ποιο λόγο ασχολείται ο Μπερτομέου με τους υπεράριθμους του ΟΑΚΑ. Σίγουρα όμως έχει κάθε λόγο και υποχρέωση να ασχοληθεί και να τιμωρήσει την ΚΑΕ. Καλά έκανε λοιπόν εν προκειμένω. Κι αν πρόκειται για μέρος power play με τον ΔΠΓ αδιάφορο μου είναι. Να μιλήσουμε για μεροληψία αν αύριο στη Βαρκελώνη είναι υπεράριθμοι Ισπανοί και κάνει τα στραβά μάτια. Όχι να τον κατηγορούμε γιατί έκανε τη δουλειά του σωστά.
T.W.Is.M.
QUOTE(thalys @ Apr 24 2013, 21:32 ) *
Δεν ξέρω και δεν με νοιάζει για ποιο λόγο ασχολείται ο Μπερτομέου με τους υπεράριθμους του ΟΑΚΑ. Σίγουρα όμως έχει κάθε λόγο και υποχρέωση να ασχοληθεί και να τιμωρήσει την ΚΑΕ. Καλά έκανε λοιπόν εν προκειμένω. Κι αν πρόκειται για μέρος power play με τον ΔΠΓ αδιάφορο μου είναι. Να μιλήσουμε για μεροληψία αν αύριο στη Βαρκελώνη είναι υπεράριθμοι Ισπανοί και κάνει τα στραβά μάτια. Όχι να τον κατηγορούμε γιατί έκανε τη δουλειά του σωστά.


Εγω ως ουδετερος θα τον κατηγορησω παντως. Στο κατω κατω δεν εκανε τη δουλεια του σωστα, την εκανε ελλιπως και μεροληπτικα. Δεν τη θεωρω σοβαρη αντιδραση διοργανωσης αυτη.
Κι αφου θιξατε το θεμα της διαιτησιας, παλι τα καταφερε να παρει τα μετρα του για αυριο με την παρουσια του Λαμο-γιο-νικα. Δεν προεξοφλω αδικια εις βαρος του ΠΑΟ. Οταν ομως ανοιγεις μετωπο με μια ομαδα, πας να της περασεις τη νοοτροπια του αδικημενου. Ερχεται και ο διαιτητης που απο τη φυση του θελει να τραβαει την προσοχη και ειναι πολυ επικινδυνο να δωσει μερικα αναποδα σφυριγματα και απ τις 2 μεριες και η φυσικη καταληξη ειναι να χαλασει τη συγκεντρωση της ομαδας που θεωρει οτι αδικειται. Θα μου πεις, στο χερι του ΠΑΟ ειναι να μην επηρεαστει απο αυτα. Ναι, αν ηταν ο ΠΑΟ του Ομπραντοβιτς με τους εμπειρους παιχτες(και διοικηση), θα πιστευα οτι δε θα επηρεαστει. Εδω ομως αμφιβαλλω...
keraynopoylos
QUOTE(ALdaperan @ Apr 24 2013, 17:32 ) *
παλι η nova μας δειχνει αυριο ;


Εγωιστικο, αλλα ευτυχως που ειναι Nova και θα φανε στη μαπα το φανταστικο σχολιασμο της κρατικης οι Ολυμπιακοι...

ALdaperan
τι ώρα παίζουμε παιδιά ;

Ξεχασα να ρωτησω tongue.gif
keraynopoylos
QUOTE(ALdaperan @ Apr 25 2013, 12:40 ) *
τι ώρα παίζουμε παιδιά ;

Ξεχασα να ρωτησω tongue.gif



21.00 CET
22.00 Ελλαδος
jovan
QUOTE(kostas b @ Apr 24 2013, 16:45 ) *
σε μια διοργάνωση που ευνοούνται κατά κόρον διαχρονικά ρεαλ, μπάρτσα, τσσκα το ΜΟΝΟ (και δεν λέω άδικα)

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο μετά από αυτές τις ομάδες έρχονται οι 2 ελληνικές σε θέμα διατησίας..
ALdaperan
QUOTE (keraynopoylos @ Apr 25 2013, 14:52 ) *
21.00 CET
22.00 Ελλαδος

ευχαριστώ!!
GMF80
QUOTE (thalys @ Apr 24 2013, 21:32 ) *
αν αύριο στη Βαρκελώνη είναι υπεράριθμοι Ισπανοί



Το θεωρώ απίθανο. Εκεί ξέρουν να σέβονται αυτούς που πληρώνουν εισητήριο.....
SG3ptshooter
Καλή τύχη και στο τελευταίο. Μπορούμε. Επίκληση στο μπουκαδόρο Άγιο Ukic και στο ακάθαρτο πνεύμα του slashing Μπράμου, μα τον Τσαρτσαρή που πασάρει απ' την τρύπα της ζώνης top of the key. Σοφοκλής δηλαδή.
str
το ματσακι ειναι διπλο απο εδω μεχρι το λονδινο....

θα κερδισουμε ανετα 1-3 ποντους....
gmalamos
Ελπιζω το παιχνιδι να παει οπως κυλησαν τα πρωτα 3 παιχνιδια.Διαφορετικα θα εχουμε προβλημα και μαλιστα χοντρο!

Lets go guys!!
bbplayer
Πολύ δύσκολο ματς. Ελπίζω στον ξεκούραστο ΔΔ. Το μόνο που θέλω είναι να παίξουμε ωραίο μπάσκετ και ότι βγει
jovan
παίζει κάποιο λινκ να μην κολλάει??
kostas b
βολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες ρεεεεεεεεεεεεεε

οι διαιτητές σε αποστολή παίδες..............3 φάουλ ο μήτσος τέλος..........
lightday
Kάθεσαι να δείς ένα ωραίο ματσάκι με την αγωνιά του και τα ρέστα.......


Ασε ρε φιλε ....αι από δώ..
bbplayer
Mάλλον τελειώνουμε νωρίς. 3 ο ΔΔ , τα δύο δεν τα είδα πουθενά, το χάλι μας στην επίθεση συνεχίζεται
a.car
QUOTE(kostas b @ Apr 25 2013, 22:09 ) *
βολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες ρεεεεεεεεεεεεεε

οι διαιτητές σε αποστολή παίδες..............3 φάουλ ο μήτσος τέλος..........

για τα δυο του Τομιτς δεν είναι, ας μη βλέπουμε παντού παρασκήνια και συνομωσίες.
kostas b
QUOTE (a.car @ Apr 25 2013, 22:12 ) *
για τα δυο του Τομιτς δεν είναι, ας μη βλέπουμε παντού παρασκήνια και συνομωσίες.


ρε συ a.car το δεύτερο ειδικά στον Τσαρτσαρή πως δεν είναι πλάκα κάνεις

και το πρώτο μια χαρά είναι

επίσης το ίδιο είναι ο Τομιτς με τον ΔΔ? μην τρελαθούμε τώρα.....αυτά είναι τα χειρουργεία που δεν 'φαίνονται''
shtarkws
Με 3 φαουλ στον ΔΔ απο τοσο νωρις πρεπει να κανουμε 2πλη υπερβαση

Το 3 φαουλ στο Διαμαντιδη ειναι απλα Α-Ν-Υ-Π-Α-Ρ-Κ-Τ-Ο
SG3ptshooter
sad.gif
Eίναι κρίμα γιατί κάνουμε κάποια πολύ σωστά για τα μέτρα μου πράγματα ως τώρα.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2013, 22:52 ) *
Ερχεται και ο διαιτητης που απο τη φυση του θελει να τραβαει την προσοχη και ειναι πολυ επικινδυνο να δωσει μερικα αναποδα σφυριγματα και απ τις 2 μεριες και η φυσικη καταληξη ειναι να χαλασει τη συγκεντρωση της ομαδας που θεωρει οτι αδικειται. Θα μου πεις, στο χερι του ΠΑΟ ειναι να μην επηρεαστει απο αυτα.


Μου τα πρηξε κι ο Πορτογάλος με τον Pique που έβγαλε το κανίς του περίπατο...
lakersdynasty
όχι βολές ρεεεεεεε...

ΒΆΛΤΕ βολές ρεεεεεε... tongue.gif

παιχνίδι 7 πόντων και έχουμε χάσει ήδη 5 βολές...
paodynasty
QUOTE(kostas b @ Apr 25 2013, 21:13 ) *
ρε συ a.car το δεύτερο ειδικά στον Τσαρτσαρή πως δεν είναι πλάκα κάνεις

και το πρώτο μια χαρά είναι

επίσης το ίδιο είναι ο Τομιτς με τον ΔΔ? μην τρελαθούμε τώρα.....αυτά είναι τα χειρουργεία που δεν 'φαίνονται''


ντροπήηη τι δε φαίνονται ?? μόνο αν βλέπεις πρώτη φορά το Διαμαντίδη και τον Παναθηναικό

έεεχω νευριάααασεειιιιιιι
keraynopoylos
Σημερα δε γινεται να μην παιξει ο Μπανκς...
paodynasty
QUOTE(keraynopoylos @ Apr 25 2013, 21:17 ) *
Σημερα δε γινεται να μην παιξει ο Μπανκς...


πραγματικ'α μοιάζει η μόνη μας ελπίδα να κάνει το παιχνίδι μπ...λο
kostas b
QUOTE (paodynasty @ Apr 25 2013, 22:16 ) *
ντροπήηη τι δε φαίνονται ?? μόνο αν βλέπεις πρώτη φορά το Διαμαντίδη και τον Παναθηναικό

έεεχω νευριάααασεειιιιιιι


το δεν φαίνονται έτσι το είπα εννοείται!!!!! εγώ να δεις νεύρα
keraynopoylos
Αν συνεχισει ετσι η Μπαρτσα(ολα μεσα) δεν υπαρχει ελπιδα...
Manu7
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 25 2013, 22:14 ) *
sad.gif
Eίναι κρίμα γιατί κάνουμε κάποια πολύ σωστά για τα μέτρα μου πράγματα ως τώρα.


Μου τα πρηξε κι ο Πορτογάλος με τον Pique που έβγαλε το κανίς του περίπατο...

Χαχαχα...Και συ με Πορτογάλο το βλέπεις? tongue.gif
keraynopoylos
Δεν παιζουμε καλα, αλλα και αυτοι εχουν ξεσκιστει...
bbplayer
Στην επίθεση παίζουμε στα όρια της αφελειας...
paodynasty
αυτό σημαίνει και κερατάς και δαρμένος.

στο ημίχρονο να πάρουν την ομάδα και να φύγουνε
keraynopoylos
Ωρα Σοφο;

Ζηγλευω το ποσοστο τους σε τριποντα, για τις βολες μας...

Το πάιρνω πισω. Ωρα Ξανθοπουλου...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.