Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
THERMOSIFWNAS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1 +20
traxonas
Τραχωνες- Ικαρος 79-69. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Ομαδικοτητα και ψυχη απο πεντε ανδρες και πεντε εφηβους! 41.gif
Αυτοι θα παλεψουμε μεχρι το τελος- χωρις Νοβιτσκιδες! ugly1.gif
teodor
QUOTE(jna23 @ Feb 12 2009, 23:43 ) *
Βουλιαγμένη- Τερψιθέα 1 εύκολα.

Μόνο ένας (ζώνη και άγιος ο θεός ) το έπαιξε και κέρδισε οι άλλοι κουβά.

Γλυφάδα - Νίκαια 1
 


ειναι δυνατον; timeout και συ μιλας στο κινητο; και που σε αφηνουν να παιζεις πολυ ειναι.
pampeleos7
ΑΣΤΕΡΑΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 20 ποντουs κ ευκολοs ασσοs με οχι παλι καλο μπασκετ.τωρα θελει προσοχη γιατι ερχονται πολυ δυσκολα παιχνιδια που θα κρινουν πολλα πραγματα.ΒΑΡΗ εκτοs ΠΟΛΙΣ εντοs ΤΕΡΨΙΘΕΑ εκτοs.παιχνιδια φωτια!!!!!!!!!
leonkalf
Είδα χθες το β' ημίχρονο στο ματς κορυφής της κατηγορίας. Πολύ σημαντική -και δύσκολη όπως εξελίχθηκε- νίκη του Ρέντη που του δίνει μεγάλο προβάδισμα για την υπόθεση άνοδος.
Ο Ρέντης έχει κερδίσει μέσα-έξω τη Βάρη οπότε ουσιαστικά είναι 3β. μπροστά της.

Στο α' ημίχρονο (που δεν είδα) το σκορ ήταν 39-28 και από το σκορ και όσα άκουσα οι γηπεδούχοι είχαν το πάνω χέρι.
Στο β' η επιπολαιότητα του Ρέντη στην επίθεση και κάποια μικροξεσπάσματα της Βάρης έφεραν το σκορ στην ισοπαλία και στο τέλος το ματς έγινε ρουλέτα. Ο πιο τυχερός/ψύχραιμος φαινόταν ότι θα πάρει το ματς, ίσως και στο σουτ.

Σημαντικό στοιχείο στο ματς ότι οι ψηλοί του Ρέντη είχαν φορτωθεί με φάουλ (μάλιστα ο Μαγγιώρος βγήκε σχετικά νωρίς, 3η περίοδο με 5).

Στο τέλος οι παίκτες του Ρέντη έβαλαν 2 επιθέσεις που καθάρισαν το παιχνίδι. Ειδικά το τρίποντο του Πασπαλά, με 8'' να απομένουν για τη λήξη της επίθεσης και την ομάδα του 2π. μπροστά (αν δεν έμπαινε.... ε, εδώ που τα λέμε με βάση τη λογική δεν ήταν η καλύτερη επιλογή αλλά ... το έβαλε!!), περίπου 18'' πριν το τέλος έβαλε ουσιαστικά τέλος στο ματς.
Συν ότι στην άμυνα μετά ο Μπαρμπαρόσος σκέπασε το καλάθι και τέλειωσε το ματς..


Παιχνίδι με αρκετή ένταση. Ειδικά ο πάγκος της Βάρης είχε πολύ εκνευρισμό.. Μου φάνηκε παράξενο το πως γλίτωσε τεχνική ποινή..

Οι 2 ομάδες είχαν αμυντικό προσανατολισμό σε 2 παίκτες. Η Βάρη προσπαθούσε να κλείσει τον Χαραλαμπίδη, να μην του δώσουν χώρο για σουτ κι εκείνος προσπαθούσε κυρίως με διεισδύσεις να περάσει προς τα μέσα (πολλές φορές τραβηγμένες που οδηγούσαν σε άστοχες ενέργειες) και ο Ρέντης προσαρμμοσμένος στον Ταχτσίδη (άφησε όμως πολύ χώρο στον Διαμαντή που το εκμεταλλεύτηκε.
Καλός από Ρέντη ο Σαββίδης (κλασικά σε άμυνα και rebound, αλλά βοήθησε και επιθετικά στο β' ημίχρονο).
jna23
QUOTE(teodor @ Feb 13 2009, 09:49 ) *
ειναι δυνατον; timeout και συ μιλας στο κινητο; και που σε αφηνουν να παιζεις πολυ ειναι.



Φίλε κοιτα αν δεν ειμουνα να πάρω το επιθετικο ριμπάουντ και να ορχιστρώσω την άμυνα ζώνης του άσχετου προπονητή μας θα σου έλεγα εγω αν θα διασκέδαζες μετα με τους συναδέλφους σου

ANASTALTIKO HAF
Βουλιαγμένη –Τερψιθέα 67-62 ακριβως το παιχνιδι που προβλεψα με τραγικο μπασκετ και την λεγεωνα(μισθοφορων)του μανωλιαδη να συνεχιζει την χωρις στοχο πορεια της.....

Αστέρας Αγ. Δημ. - Ηλεκτρούπολη 59-40 απαισιο παιχνιδι με τον αστερα για ακομη μια φορα τραγικο και τον Α.Σ.Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ 7 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩ ΜΕ 13......(ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΘ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΑΠΟ 3η περιοδο και μετα).....

Πήγασος - Ευρυάλη 61-67 τραγικη εμφανιση,αλλα δικαιη νικη μονοδρομος για να μν μπει σε περιπετειες....

Γλυφάδα - EA Νικαίας 60-58 επικη ανατροπη με χιτσκοκικο φιναλε και κ νικη παραμονης απο γλυφαδα που πηρε τα πανω της την καταλληλη στιγμη.....

Εν. Τραχώνων – Ίκαρος/Ακαδημία 79-69 νικη σιγουριας και μετα απο καιρο σχετικα μπασκετικες φασεις απο τραχ,ο ικαρος συνεχισε την πορεια προσ τα κατω και αν συνεχισει ετσι θα μπει σε περιπετειες(τον εχω σαν δυσαρεστη εκπληξη και σαν τρελο αουτσαιντερ για κατω)...

shot.gif blink.gif
traxonas
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Feb 13 2009, 12:11 ) *
Βουλιαγμένη –Τερψιθέα 67-62 ακριβως το παιχνιδι που προβλεψα με τραγικο μπασκετ και την λεγεωνα(μισθοφορων)του μανωλιαδη να συνεχιζει την χωρις στοχο πορεια της.....

Ασχολιαστο, γιατι θα επεμβουν οι mods

QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Feb 13 2009, 12:11 ) *
Εν. Τραχώνων – Ίκαρος/Ακαδημία 79-69 νικη σιγουριας και μετα απο καιρο σχετικα μπασκετικες φασεις απο τραχ,ο ικαρος συνεχισε την πορεια προσ τα κατω και αν συνεχισει ετσι θα μπει σε περιπετειες(τον εχω σαν δυσαρεστη εκπληξη και σαν τρελο αουτσαιντερ για κατω)...

Δυσκολο να κανουν οι απο ''κατω'' 9 νικες
Vernon
QUOTE(traxonas @ Feb 13 2009, 14:52 ) *
Ασχολιαστο, γιατι θα επεμβουν οι mods


Δυσκολο να κανουν οι απο ''κατω'' 9 νικες


Φίλε Τράχωνα είδες που στα έλεγα;Κάνατε τη νίκη σας και μάλιστα εύκολα απ'ότι έμαθα.Ο Ίκαρος είναι από τις χειρότερες ομάδες του πρωταθλήματος και μη σου κάνει εντύπωση αυτό που σου λέω.Κλασική ομάδα "πυροτέχνημα".Έκανε κάποιες απρόσμενες νίκες στον πρώτο γύρο,έφτασε από το πουθενά μέχρι την 3η θέση και σε λίγο καιρό (να μου το θυμηθείς αυτό) θα τρέχει να γλιτώσει τον υποβιβασμό.Ο Ίκαρος δε μπορεί να κερδίσει ούτε τους τελευταίους χωρίς να του βγει η ψυχή.
Συγχαρητήρια πάντως για τη νίκη σας και καλή συνέχεια.
themis7
QUOTE (ANASTALTIKO HAF @ Feb 13 2009, 12:11 ) *
Βουλιαγμένη –Τερψιθέα 67-62 ακριβως το παιχνιδι που προβλεψα με τραγικο μπασκετ και την λεγεωνα(μισθοφορων)του μανωλιαδη να συνεχιζει την χωρις στοχο πορεια της.....


Φιλε "anastaltiko haf" ο κανονισμος του forum αναφερει οτι

Κανονισμός 3:
[*]Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις
Θεωρω οτι το ποστ σου ειναι προκλητικο και θα πρεπει να το διορθωσεις!!!!
traxonas
QUOTE(Vernon @ Feb 13 2009, 15:11 ) *
Φίλε Τράχωνα είδες που στα έλεγα;Κάνατε τη νίκη σας και μάλιστα εύκολα απ'ότι έμαθα.Ο Ίκαρος είναι από τις χειρότερες ομάδες του πρωταθλήματος και μη σου κάνει εντύπωση αυτό που σου λέω.Κλασική ομάδα "πυροτέχνημα".Έκανε κάποιες απρόσμενες νίκες στον πρώτο γύρο,έφτασε από το πουθενά μέχρι την 3η θέση και σε λίγο καιρό (να μου το θυμηθείς αυτό) θα τρέχει να γλιτώσει τον υποβιβασμό.Ο Ίκαρος δε μπορεί να κερδίσει ούτε τους τελευταίους χωρίς να του βγει η ψυχή.
Συγχαρητήρια πάντως για τη νίκη σας και καλή συνέχεια.

Μην νομιζεις, και χθες πηγαμε να αυτοκτονησουμε, οταν στο τριτο δεκαλεπτο κανουμε το +15 σε -5 μεσα σε πεντε
λεπτα! Εκει ειπαμε, νατα μας, παλι μια απο τα ιδια!! Ευτυχως, το γυρισαμε παλι στο +10 και ολα καλα!
Δεν εχω την ιδια αποψη για τον Ικαρο, απλα ειναι ομαδα χωρις στοχους, δεν επαιζε και ο Κουτσουβας εχθες, που
ειναι πολυ καλος σουτερ. Ο Ικαρος χτες δεν απειλησε πολυ απο την περιφερεια, πιο πολυ προσπαθησε να
περασει την μπαλλα στους ψηλους και ο μεν Θεολογης δεν ειναι για πολλα-πολλα σπρωξιματα, ο δε
Γιαννοπουλος δεν μπορουσε να σπρωξει το πιο δυνατο του Ζαφειρακη!
dirk_
QUOTE(traxonas @ Feb 13 2009, 08:48 ) *
Τραχωνες- Ικαρος 79-69. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Ομαδικοτητα και ψυχη απο πεντε ανδρες και πεντε εφηβους! 41.gif
Αυτοι θα παλεψουμε μεχρι το τελος- χωρις Νοβιτσκιδες! ugly1.gif


ειδες που δε τα ξερεις καλα...και εκτιθεσαι...!!νταξει καταλαβα οτι δεν εισαι απ τη διοικηση τελικα γιατι αν ησουν θα ηξερες οτι ο λογος που συνεχιζετε χωρις νοβιτσκιδες ειναι επειδη δε θελουν οι ιδιοι οι νοβιτσκιδες και θα ξερες οτι πριν μια βδομαδα βαλανε τον φαραω να με πιασει να μου πει να ξαναγυρισω και οτι θα συνενοηθουν αυτοι με τον μεγαλο coach σου κτλπ!!! γεια σου και μη λες αλλη φορα πραματα χωρις να ξερεις και εκτιθεσαι...
ANASTALTIKO HAF
Δυσκολο να κανουν οι απο ''κατω'' 9 νικες


πιστευω οτι η σωτηρια θα παει γυρω στις 8-9 ηττες και οπως διαπιστωνω και απο αποψεις και απο τα αποτελεσματα το τελευταιο διαστημα σερνεται.Πιστευω οτι το χεις διαπιστωσει και συ(αν συγκρινεις τον πρωτο γυρο που επαιζε και λιγο μπασκετ με το τωρα που παιζει βοηθα παναγια και αν βαλει τα σουτ κερδισαμε!!!κατακορυφη πτωση αποδοσης και συνολου στα 5 τελευταια παιχνιδια)


οσο για το πρωτο τι εννοεις;διαφωνεις οτι στα τελευταια παιχνιδια εχει γινει προκλητικα αδιαφορη σε μερικα παιχνιδια;αυτο δειχνει πιστευω ελειψη στοχων απο ενα σημειο και μετα η αν το θες αδιαφορια ανοδου....
pritanis
QUOTE(themis7 @ Feb 14 2009, 00:52 ) *
Φιλε "anastaltiko haf" ο κανονισμος του forum αναφερει οτι

Κανονισμός 3:
[*]Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις
Θεωρω οτι το ποστ σου ειναι προκλητικο και θα πρεπει να το διορθωσεις!!!!

Η αληθεια δεν ειναι προσβολη ας μην ηταν να μη τους λενε!!!
ANASTALTIKO HAF
QUOTE(traxonas @ Feb 13 2009, 14:52 ) *
Ασχολιαστο, γιατι θα επεμβουν οι mods


Δυσκολο να κανουν οι απο ''κατω'' 9 νικες

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 8-9 ΝΙΚΕΣ.ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΑΦΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕ ΚΑΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΑ ΣΟΥΤ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΚΑΚΟ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥΣ..(ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΡ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ)
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Η ΤΕΡΨΙΣ,ΜΟΝΟ ΣΤΟΧΟ ΔΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΤ ΜΟΝΟ ΕΚΠΛΗΞΗ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Π.Χ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΧΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ Η ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ.

QUOTE(themis7 @ Feb 13 2009, 15:52 ) *
Φιλε "anastaltiko haf" ο κανονισμος του forum αναφερει οτι

Κανονισμός 3:
[*]Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις
Θεωρω οτι το ποστ σου ειναι προκλητικο και θα πρεπει να το διορθωσεις!!!!

ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΩ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ.ΤΟ ΨΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η Η ΠΡΟΣΒΟΛΗ;ΑΝ Η ΛΕΞΗ ΛΕΓΕΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΗ ΛΕΞΗ ΟΜΑΔΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΧΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΑΝ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΝΙΚΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΟΤΕ ΕΥΛΟΓΑ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΡΥΘΜΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ,ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ Η ΕΥΘ Η ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ(ΚΑΙ ΔΝ ΕΝΝΟΩ ΚΑΛΑ-ΑΣΧΗΜΑ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ)ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ (ΣΕΒΑΣΤΟΥΣ) ΛΟΓΟΥΣ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ.....(KOELIO)
Jabar
Κανονισμός 7:
  • Αποδοκιμάζονται τα ποστ με greeklish και απαγορεύονται τα ποστ με κεφαλαία (σε περίπτωση που κάποιος χρήστης δεν "φωνάζει" ).
Ποινή:
  • Διαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Σε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.
==============================================
Κανονισμός 9:
  • Αν έχετε παράπονα σχετικά με τη συμπεριφορά των διαχειριστών χρησιμοποιείστε αποκλειστικά προσωπικά μηνύματα για να τα εκφράσετε.
Ποινή:
  • Πρόσθεση 1 φάουλ.
  • Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
==============================================
==============================================
==============================================[list]
Αυτό που γράφεις δεν είναι αλήθεια η ψέμα,κρίση κάνεις που μπορεί να είναι λανθασμένη.
Αν έπαιζα στην συγκεκριμένη ομάδα και με χαρακτήριζαν μισθοφόρο,θα θεωρούσα τον εαυτό μου προσβεβλημένο και ότι με διαπομπεύεις.Θα ήθελα να σου ζητούσα το λόγο και να σε χαρακτηρίσω π.χ ανίδεο.Εσύ θα απαντούσες και θα το κάναμε ροντέο .Αρα είναι ποστ προκλητικό.
+1 φάουλ.
!and1!
QUOTE(leonkalf @ Feb 13 2009, 09:41 ) *
Είδα χθες το β' ημίχρονο στο ματς κορυφής της κατηγορίας. Πολύ σημαντική -και δύσκολη όπως εξελίχθηκε- νίκη του Ρέντη που του δίνει μεγάλο προβάδισμα για την υπόθεση άνοδος.
Ο Ρέντης έχει κερδίσει μέσα-έξω τη Βάρη οπότε ουσιαστικά είναι 3β. μπροστά της.

Στο α' ημίχρονο (που δεν είδα) το σκορ ήταν 39-28 και από το σκορ και όσα άκουσα οι γηπεδούχοι είχαν το πάνω χέρι.
Στο β' η επιπολαιότητα του Ρέντη στην επίθεση και κάποια μικροξεσπάσματα της Βάρης έφεραν το σκορ στην ισοπαλία και στο τέλος το ματς έγινε ρουλέτα. Ο πιο τυχερός/ψύχραιμος φαινόταν ότι θα πάρει το ματς, ίσως και στο σουτ.

Σημαντικό στοιχείο στο ματς ότι οι ψηλοί του Ρέντη είχαν φορτωθεί με φάουλ (μάλιστα ο Μαγγιώρος βγήκε σχετικά νωρίς, 3η περίοδο με 5).

Στο τέλος οι παίκτες του Ρέντη έβαλαν 2 επιθέσεις που καθάρισαν το παιχνίδι. Ειδικά το τρίποντο του Πασπαλά, με 8'' να απομένουν για τη λήξη της επίθεσης και την ομάδα του 2π. μπροστά (αν δεν έμπαινε.... ε, εδώ που τα λέμε με βάση τη λογική δεν ήταν η καλύτερη επιλογή αλλά ... το έβαλε!!), περίπου 18'' πριν το τέλος έβαλε ουσιαστικά τέλος στο ματς.
Συν ότι στην άμυνα μετά ο Μπαρμπαρόσος σκέπασε το καλάθι και τέλειωσε το ματς..


Παιχνίδι με αρκετή ένταση. Ειδικά ο πάγκος της Βάρης είχε πολύ εκνευρισμό.. Μου φάνηκε παράξενο το πως γλίτωσε τεχνική ποινή..

Οι 2 ομάδες είχαν αμυντικό προσανατολισμό σε 2 παίκτες. Η Βάρη προσπαθούσε να κλείσει τον Χαραλαμπίδη, να μην του δώσουν χώρο για σουτ κι εκείνος προσπαθούσε κυρίως με διεισδύσεις να περάσει προς τα μέσα (πολλές φορές τραβηγμένες που οδηγούσαν σε άστοχες ενέργειες) και ο Ρέντης προσαρμμοσμένος στον Ταχτσίδη (άφησε όμως πολύ χώρο στον Διαμαντή που το εκμεταλλεύτηκε.
Καλός από Ρέντη ο Σαββίδης (κλασικά σε άμυνα και rebound, αλλά βοήθησε και επιθετικά στο β' ημίχρονο).


Απλα 3 σημειωσεις θα ηθελα να κανω που βρηκα,ειδα κ μου ειπαν..
1ον Γιατι αλλαξε ο διαιτητης τελευταια στιγμη ενω αρχικα ειχε οριστει αλλος?
2ον Δειτε ποσες φορες εχει σφυριξει ο συγκεκριμένος διαιτητης παιχνιδι Ρεντη.με ποιες ομαδες κ τι αποτελεσματα εχει φερει!!
3ον Εαν ο διαιτητης ειχε φορτωσει με φαουλ τους ψηλους του Ρεντη τοτε σε αυτους της Βαρης τι ειχε κανει?????

Δεν ειναι ερωτησεις για να παρω απαντησεις.Τις εχω τις απαντησεις.Απλα τα επισυμανω..
Καλη συνεχεια στο πρωταθλημα σας!!
icon_drunk.gif
traxonas
QUOTE (ANASTALTIKO HAF @ Feb 13 2009, 19:39 ) *
οσο για το πρωτο τι εννοεις;διαφωνεις οτι στα τελευταια παιχνιδια εχει γινει προκλητικα αδιαφορη σε μερικα παιχνιδια;αυτο δειχνει πιστευω ελειψη στοχων απο ενα σημειο και μετα η αν το θες αδιαφορια ανοδου....

Συμφωνω απολυτα, απλα ξερω πραγματα που δεν μπορω να τα γραψω δημοσια,οποτε το σταματω εδω. Αν
επιτρεπεται, μπορω να σου στειλω pm. torture.gif wink.gif

Οσο για τον Ικαρο,πραγματικα διανυει μια περιοδο κακου μπασκετ. Πολυ πιθανον να ειναι κακο το κλιμα
μεσα στην ομαδα, τσακωμοι και τετοια, αλλα αυτο ειναι δικο τους θεμα. κριμα ομως γιατι μου ειναι
συμπαθης ομαδα και καλα παιδια icon_wave.gif
traxonas
QUOTE(dirk_ @ Feb 13 2009, 19:04 ) *
ειδες που δε τα ξερεις καλα...και εκτιθεσαι...!!νταξει καταλαβα οτι δεν εισαι απ τη διοικηση τελικα γιατι αν ησουν θα ηξερες οτι ο λογος που συνεχιζετε χωρις νοβιτσκιδες ειναι επειδη δε θελουν οι ιδιοι οι νοβιτσκιδες και θα ξερες οτι πριν μια βδομαδα βαλανε τον φαραω να με πιασει να μου πει να ξαναγυρισω και οτι θα συνενοηθουν αυτοι με τον μεγαλο coach σου κτλπ!!! γεια σου και μη λες αλλη φορα πραματα χωρις να ξερεις και εκτιθεσαι...

Οπα,φιλαρακι! Παρεξηγηση!!! Για να λες για Φαραο κλπ, πρεπει να εισαι ο ψηλος, ο φιλος του, ο Αν....δης εεε;;
Τοτε, ρε συ, τι τσιμπας οταν λεω για κατεβασμα μπαλλας κλπ. Αντε, το παιζεις και πονηρος. peace.gif
Για αλλον ηταν η μομφη μου.
Λοιπον, σιγουρα εσυ δεν πηρες τις ευκαιριες σου, οποτε ,αφου στο λεει και το φιλαρακι σου, γυρνα
και παιξε και αποδειξε ποσο μαγκας-με την καλη εννοια- εισαι!! bball.gif .
Prankster
QUOTE (!and1! @ Feb 14 2009, 15:25 ) *
Απλα 3 σημειωσεις θα ηθελα να κανω που βρηκα,ειδα κ μου ειπαν..
1ον Γιατι αλλαξε ο διαιτητης τελευταια στιγμη ενω αρχικα ειχε οριστει αλλος?
2ον Δειτε ποσες φορες εχει σφυριξει ο συγκεκριμένος διαιτητης παιχνιδι Ρεντη.με ποιες ομαδες κ τι αποτελεσματα εχει φερει!!
3ον Εαν ο διαιτητης ειχε φορτωσει με φαουλ τους ψηλους του Ρεντη τοτε σε αυτους της Βαρης τι ειχε κανει?????

Δεν ειναι ερωτησεις για να παρω απαντησεις.Τις εχω τις απαντησεις.Απλα τα επισυμανω..
Καλη συνεχεια στο πρωταθλημα σας!!
icon_drunk.gif


Το ξερω οτι δεν χρειαζεσαι απαντησεισ καθως τiς πηρες μεσα στο γηπεδο.... Μονο μουρμουρα ησασταν σε ολο το παιχνιδι....Οποτε ασε τισ θεωριες συνομοσιας...Ηταν καλυτερο το Ρεντη τι να κανουμε...
dirk_
QUOTE(traxonas @ Feb 14 2009, 19:41 ) *
Οπα,φιλαρακι! Παρεξηγηση!!! Για να λες για Φαραο κλπ, πρεπει να εισαι ο ψηλος, ο φιλος του, ο Αν....δης εεε;;
Τοτε, ρε συ, τι τσιμπας οταν λεω για κατεβασμα μπαλλας κλπ. Αντε, το παιζεις και πονηρος. peace.gif
Για αλλον ηταν η μομφη μου.
Λοιπον, σιγουρα εσυ δεν πηρες τις ευκαιριες σου, οποτε ,αφου στο λεει και το φιλαρακι σου, γυρνα
και παιξε και αποδειξε ποσο μαγκας-με την καλη εννοια- εισαι!! bball.gif .


Ναι αυτος ειμαι!! τσιμπησα γιατι εκανα κι εγω κατι τετοια κατεβασματα ειδικα λιγο πριν φυγω που ειχε φτασει ο κομπος στο χτενι και σε κατι φιλικα επαιρνα το ριμπαουντ και κατεβαζα μονος μου τη μπαλα και εκανα γιουρουσι και δε την εδινα σε κανεναν!!! και καταλαβα σε ποιον αλλον αναφερεσαι!! παντως για να δεις πως τα φερνει η τυχη γνωρισα κατι παικτριες του παγκρατιου χθες που ειχαν τον ενλογο κυριο προπονητη περσι και δε μπορεις να φανταστεις γελια που ριξαμε!!!ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ειχαν την ιδια αποψη με μενα ετσι!! smile.gif σ ευχαριστω για την προσκληση αλλα οταν φυγει ο τωρινος προπονητης θα ειμαι την επομενη μερα στη προπονηση...δεν εχω με κανεναν αλλο προβλημα και με τα παιδια και η διοικηση μου ειναι ολοι απολυτα συμπαθεις και αν ειμαι μαγκας η οχι ελπιζω να το εβλεπες αν ησουν στα φιλικα στην προετοιμασια πριν αρχισει τα μαγειρεματα του ο κυριος και μου σπασουν τα νευρα...χαιρομαι που καταλαβαινεις τον λογο που το κοψα και μου δινεις δικιο!! αλλα μιας και ξερεις τωρα ποιος ειμαι πες μου κι εσυ ποιος εισαι να ξερω κι εγω με ποιον μιλαω...στειλε μου pm!!! smile.gif
!and1!
QUOTE(Prankster @ Feb 14 2009, 21:54 ) *
Το ξερω οτι δεν χρειαζεσαι απαντησεισ καθως τiς πηρες μεσα στο γηπεδο.... Μονο μουρμουρα ησασταν σε ολο το παιχνιδι....Οποτε ασε τισ θεωριες συνομοσιας...Ηταν καλυτερο το Ρεντη τι να κανουμε...


Τις απαντησεις σε αυτες τις ερωτησεις δε μου τις εδωσαν ανθρωποι της Βαρης.Αστο.Τωρα ποιοι ηταν με μουρμουρες ουτε που με απασχολει.Δεν ειναι θεωριες!!Ειναι πραξεις..Καλη συνεχεια..
traxonas
QUOTE(dirk_ @ Feb 15 2009, 01:12 ) *
Ναι αυτος ειμαι!! τσιμπησα γιατι εκανα κι εγω κατι τετοια κατεβασματα ειδικα λιγο πριν φυγω που ειχε φτασει ο κομπος στο χτενι και σε κατι φιλικα επαιρνα το ριμπαουντ και κατεβαζα μονος μου τη μπαλα και εκανα γιουρουσι και δε την εδινα σε κανεναν!!! και καταλαβα σε ποιον αλλον αναφερεσαι!! παντως για να δεις πως τα φερνει η τυχη γνωρισα κατι παικτριες του παγκρατιου χθες που ειχαν τον ενλογο κυριο προπονητη περσι και δε μπορεις να φανταστεις γελια που ριξαμε!!!ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ειχαν την ιδια αποψη με μενα ετσι!! smile.gif σ ευχαριστω για την προσκληση αλλα οταν φυγει ο τωρινος προπονητης θα ειμαι την επομενη μερα στη προπονηση...δεν εχω με κανεναν αλλο προβλημα και με τα παιδια και η διοικηση μου ειναι ολοι απολυτα συμπαθεις και αν ειμαι μαγκας η οχι ελπιζω να το εβλεπες αν ησουν στα φιλικα στην προετοιμασια πριν αρχισει τα μαγειρεματα του ο κυριος και μου σπασουν τα νευρα...χαιρομαι που καταλαβαινεις τον λογο που το κοψα και μου δινεις δικιο!! αλλα μιας και ξερεις τωρα ποιος ειμαι πες μου κι εσυ ποιος εισαι να ξερω κι εγω με ποιον μιλαω...στειλε μου pm!!! smile.gif

Σεβομαι την αποψη σου,αλλα διαφωνω για λιζαρδο. Τωρα, το τι θεωρει ο καθε παικτης για τον προπονητη
του ειναι μια ατερμονη συζητηση και ειδικα τα γυναικεια, με ανδρα προπονητη, ειναι ειδικη περιπτωση!
Το ονομα δεν εχει καμια σημασια, ειμαι φιλος των τραχωνων, με εχεις δει σιγουρα στην κερκιδα! icon_wave.gif
themis7
Πέμπτη 19/02
Β΄ ανδρών
Κλ. Αγ. Τρύφωνα 21.00 Τερψιθέα – Προφ. Ηλίας (Σιώκας, Βίλιας ) κομ. Παπαγιαννόπουλος
Κλ. Εθν. Αντίστασης 20.00 Πόλις – ΑΕ Ρέντη (Μέλης , Γαρίνη ) κομ. Τσίχλας
Κλ. St Lawrence 21.00 Βάρη – Αστέρας Αγ. Δημ. (Φραγκιαδάκης , Δανιήλ) κομ. Μίχας
Κλ. νέο Αργυρούπολης 21.30 Ηλεκτρούπολη –Πήγασος(Βαρούχα , Βρέντας) κομ. Παλάτος
2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.30 ΕΑ Νικαίας – Ευρυάλη (Ντζαμάρας, Φασόλης) κομ. Χασάπης
Κλ. Ν. Σμύρνης 21.15 Ίκαρος/Ακαδημία –Βουλιαγμένη ( Μαγγωνάκης, Μαραβέλιας) κομ. Δραμεσιώτης
ΕΑΚ Γλυφάδας 21.00 Γλυφάδα –Τράχωνες (Γαρδέλης, Λάτσης) κομ. Τσάμης
Vernon
QUOTE(traxonas @ Feb 14 2009, 19:16 ) *
Συμφωνω απολυτα, απλα ξερω πραγματα που δεν μπορω να τα γραψω δημοσια,οποτε το σταματω εδω. Αν
επιτρεπεται, μπορω να σου στειλω pm. torture.gif wink.gif

Οσο για τον Ικαρο,πραγματικα διανυει μια περιοδο κακου μπασκετ. Πολυ πιθανον να ειναι κακο το κλιμα
μεσα στην ομαδα, τσακωμοι και τετοια, αλλα αυτο ειναι δικο τους θεμα. κριμα ομως γιατι μου ειναι
συμπαθης ομαδα και καλα παιδια icon_wave.gif


Για το κλίμα που επικρατεί μέσα στην ομάδα,δεν έπεσες και πολύ έξω.Από τότε που έγινε η συγχώνευση Ικάρου και Ακαδημίας,έχουν χωριστεί σε δυο στρατόπεδα.Γι'αυτό κι όταν τους βλέπεις να παίζουν σου δίνουν την εντύπωση ότι μαζεύτηκαν πριν από λίγο και αποφάσισαν να φτιάξουν μια πεντάδα.Σκορποχώρι.Ο καθένας παίζει για τον εαυτούλη του.Κανείς για την ομάδα.Μπορεί να διαθέτει καλούς παίκτες αλλά όταν ο προπονητής αποτυγχάνει να δώσει ρόλους στην ομάδα.τότε κλάφτα.Θα το έχεις διαπιστώσει κι εσύ αν έχεις παρακολουθήσει αγώνα του Ικάρου.Όλες οι επιθέσεις γίνονται στα κουτουρού.Σούτ κι αγιος ο Θεός. Αν μπουν καλώς.Αλλίως...............
Ας κάνουν ότι νομίζουν κι ας λάβουν υπ'όψιν τους ότι όλα τα ματς γι'αυτούς είναι ντέρμπι.Η ομάδα δεν είναι για πολλά πολλά.




POWER_KF
QUOTE(dirk_ @ Feb 15 2009, 01:12 ) *
Ναι αυτος ειμαι!! τσιμπησα γιατι εκανα κι εγω κατι τετοια κατεβασματα ειδικα λιγο πριν φυγω που ειχε φτασει ο κομπος στο χτενι και σε κατι φιλικα επαιρνα το ριμπαουντ και κατεβαζα μονος μου τη μπαλα και εκανα γιουρουσι και δε την εδινα σε κανεναν!!! και καταλαβα σε ποιον αλλον αναφερεσαι!! παντως για να δεις πως τα φερνει η τυχη γνωρισα κατι παικτριες του παγκρατιου χθες που ειχαν τον ενλογο κυριο προπονητη περσι και δε μπορεις να φανταστεις γελια που ριξαμε!!!ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ειχαν την ιδια αποψη με μενα ετσι!! smile.gif σ ευχαριστω για την προσκληση αλλα οταν φυγει ο τωρινος προπονητης θα ειμαι την επομενη μερα στη προπονηση...δεν εχω με κανεναν αλλο προβλημα και με τα παιδια και η διοικηση μου ειναι ολοι απολυτα συμπαθεις και αν ειμαι μαγκας η οχι ελπιζω να το εβλεπες αν ησουν στα φιλικα στην προετοιμασια πριν αρχισει τα μαγειρεματα του ο κυριος και μου σπασουν τα νευρα...χαιρομαι που καταλαβαινεις τον λογο που το κοψα και μου δινεις δικιο!! αλλα μιας και ξερεις τωρα ποιος ειμαι πες μου κι εσυ ποιος εισαι να ξερω κι εγω με ποιον μιλαω...στειλε μου pm!!! smile.gif


Φίλε dirk_ εγώ στο παρελθόν έχω δηλώσει πολύ ένθερμος υποστηρικτής του Λιζάρδου και το δηλώνω ακόμη, ανεξάρτητα με την πορεία της ομάδας που προπονεί σήμερα. Αυτός είναι και ο λόγος που πάω καμμιά φορά να παρακολουθώ παιχνίδια των Τραχώνων. Επειδή είμαι πολύ παλαιά καραβάνα στο μπάσκετ, πιθανόν με περισσότερα από τα διπλά σου χρόνια στην πλάτη, έχω να σου πω μόνον ένα. Εκτίθεσαι και προφανώς δε θέλεις να παίξεις ή να ξαναπαίξεις μπάσκετ. Η συμπεριφορά σου είναι προκλητική και αν ήμουν διοίκηση των Τραχώνων όχι απλώς δε θα σε καλούσα ή δε θα σε δεχόμουνα αλλά θα σου κρέμαγα το δελτίο από το κέντρο του γήπέδου του Αλίμου. Εξ όσων γνωρίζω δε, η διοίκηση μπορεί να είναι πολύ καλή αλλά δε σηκώνει τέτοιου είδους σμπεριφορές. Όταν το κάνει το κάνει σκόπιμα. Αν λοιπόν σε ενδιαφέρει να παίξεις μπάσκετ άλλαξε. Αλλιώς σε βλέπω να σχολιάζεις από τα forum το μπάσκετ!!!! Μπορεί να σε καλεί να επιστρέψεις στην ομάδα ο κάθε τυχαίος στο forum ο οποίος μπορεί να είναι κάποιος πιτσιρικάς αλλά δε νομίζω να έχει την ίδια γνώμη η διοίκηση ή ο προπονητής, ειδικά με αυτά που λες. Τέλος, ψάχνοντας το φετεινό ρόστερ της ομάδας των Τραχώνων κατάλαβα ποιός παίχτης είσαι. Μπορείς λοιπόν να μας γράψεις την μπασκετική σου πορεία των τριών τελευταίων χρόνων; Από ποιούς συλλόγους πέρασες και πόσα παιχνίδια έκανες σε κάθε σύλλογο; Επίσης να μας γράψεις αν ήσουν επιλογή του προπονητή ή της διοίκησης ή προσθήκη της τελευταίας στιγμής στο ρόστερ των Τραχώνων;
andreas koropi
QUOTE(jna23 @ Feb 13 2009, 10:55 ) *
Φίλε κοιτα αν δεν ειμουνα να πάρω το επιθετικο ριμπάουντ και να ορχιστρώσω την άμυνα ζώνης του άσχετου προπονητή μας θα σου έλεγα εγω αν θα διασκέδαζες μετα με τους συναδέλφους σου


μεγαλε δε πας στη γιουροβιζιον αμα κανεις τοσο καλη ενορχηστωση? ο ρουβας τη χρειαζεται...και το μπασκετ οχι...και μαλλον ο προπονητης σου θα χαρει που δε θα σερνεις τα ποδια σου στο γηπεδο

υσ. ελα τη πεμπτη να μας δεις μετα εχει παρτακι
themis7
QUOTE(andreas koropi @ Feb 16 2009, 13:59 ) *
μεγαλε δε πας στη γιουροβιζιον αμα κανεις τοσο καλη ενορχηστωση? ο ρουβας τη χρειαζεται...και το μπασκετ οχι...και μαλλον ο προπονητης σου θα χαρει που δε θα σερνεις τα ποδια σου στο γηπεδο

υσ. ελα τη πεμπτη να μας δεις μετα εχει παρτακι

Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.

Πρόσθεση 1 φάουλ.
andreas koropi
QUOTE(themis7 @ Feb 16 2009, 14:29 ) *
Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.

Πρόσθεση 1 φάουλ.


Λαθος γιατι ειμαστε πρωην συμπαιχτες οποτε ακαιρο...
ANASTALTIKO HAF
QUOTE(Vernon @ Feb 16 2009, 11:32 ) *
Για το κλίμα που επικρατεί μέσα στην ομάδα,δεν έπεσες και πολύ έξω.Από τότε που έγινε η συγχώνευση Ικάρου και Ακαδημίας,έχουν χωριστεί σε δυο στρατόπεδα.Γι'αυτό κι όταν τους βλέπεις να παίζουν σου δίνουν την εντύπωση ότι μαζεύτηκαν πριν από λίγο και αποφάσισαν να φτιάξουν μια πεντάδα.Σκορποχώρι.Ο καθένας παίζει για τον εαυτούλη του.Κανείς για την ομάδα.Μπορεί να διαθέτει καλούς παίκτες αλλά όταν ο προπονητής αποτυγχάνει να δώσει ρόλους στην ομάδα.τότε κλάφτα.Θα το έχεις διαπιστώσει κι εσύ αν έχεις παρακολουθήσει αγώνα του Ικάρου.Όλες οι επιθέσεις γίνονται στα κουτουρού.Σούτ κι αγιος ο Θεός. Αν μπουν καλώς.Αλλίως...............
Ας κάνουν ότι νομίζουν κι ας λάβουν υπ'όψιν τους ότι όλα τα ματς γι'αυτούς είναι ντέρμπι.Η ομάδα δεν είναι για πολλά πολλά.

το εχω διαπιστωσει και γω και γι αυτο λεω οτι αν δν προσεξει μπορει να μπει σε περιπετειες...κριμα γιατι στο πρωτο γυρο επαιζε σχετικα πολυ καλο μπασκετ και προκειται για οντως πολυ καλα παιδια...και αυτο φαινεται στο γεγονος οτι ενω υπαρχει πολυ κακο κλιμα στην ομαδα δν τσακωνονται και απλα το βγαζουν σε επιθεσεις κουτουρου και οπως γραφεις σουτ και αμα μπουν σωθηκαμε...δν ηταν ετσι στο πρωτο γυρο και δν ξερω τι αλλαξε


QUOTE(traxonas @ Feb 14 2009, 19:16 ) *
Συμφωνω απολυτα, απλα ξερω πραγματα που δεν μπορω να τα γραψω δημοσια,οποτε το σταματω εδω. Αν
επιτρεπεται, μπορω να σου στειλω pm. torture.gif wink.gif

Οσο για τον Ικαρο,πραγματικα διανυει μια περιοδο κακου μπασκετ. Πολυ πιθανον να ειναι κακο το κλιμα
μεσα στην ομαδα, τσακωμοι και τετοια, αλλα αυτο ειναι δικο τους θεμα. κριμα ομως γιατι μου ειναι
συμπαθης ομαδα και καλα παιδια icon_wave.gif

οποτε θες!εχεις το ελευθερο γιατι και γω ξερω πραγματα για την συγκεκριμενη ομαδα..
οσο για τον ικαρο αν χασει το επομενο με τη βουλιαγμενη τοτε μαλλον θα τους παρει απο κατω και θα μπουν και αυτοι στο χορο της παραμονης....
για εσας κριμα γιατι εχετε μπασκετικη ομαδα αλλα πιθανοτατα οι τριβες και γενικοτερα τα εσωτερικα προβληματα που εχετε να μην σας αφηνουν σε μπασκετικη νηνεμια,με αποτελεσμα στο γηπεδο να κανει ο καθενας οτι θελει και αν τα βαλει ο μουτσιος(ετσι νομιζω πρεπει να λεγεται) εχει καλως...ενω υπαρχουν στην ομαδα σου κι αλλοι παιχτες που θα μπρουσαν να κανουν τη διαφορα και να τραβηξουν το σκοραρισμα...δν μιλαω για ανοδο αλλα για σχετικα ανετη παραμονη και οχι οπως τωρα που κινδ να πεσει η ομαδα shot.gif
dirk_
QUOTE(POWER_KF @ Feb 16 2009, 13:38 ) *
Φίλε dirk_ εγώ στο παρελθόν έχω δηλώσει πολύ ένθερμος υποστηρικτής του Λιζάρδου και το δηλώνω ακόμη, ανεξάρτητα με την πορεία της ομάδας που προπονεί σήμερα. Αυτός είναι και ο λόγος που πάω καμμιά φορά να παρακολουθώ παιχνίδια των Τραχώνων. Επειδή είμαι πολύ παλαιά καραβάνα στο μπάσκετ, πιθανόν με περισσότερα από τα διπλά σου χρόνια στην πλάτη, έχω να σου πω μόνον ένα. Εκτίθεσαι και προφανώς δε θέλεις να παίξεις ή να ξαναπαίξεις μπάσκετ. Η συμπεριφορά σου είναι προκλητική και αν ήμουν διοίκηση των Τραχώνων όχι απλώς δε θα σε καλούσα ή δε θα σε δεχόμουνα αλλά θα σου κρέμαγα το δελτίο από το κέντρο του γήπέδου του Αλίμου. Εξ όσων γνωρίζω δε, η διοίκηση μπορεί να είναι πολύ καλή αλλά δε σηκώνει τέτοιου είδους σμπεριφορές. Όταν το κάνει το κάνει σκόπιμα. Αν λοιπόν σε ενδιαφέρει να παίξεις μπάσκετ άλλαξε. Αλλιώς σε βλέπω να σχολιάζεις από τα forum το μπάσκετ!!!! Μπορεί να σε καλεί να επιστρέψεις στην ομάδα ο κάθε τυχαίος στο forum ο οποίος μπορεί να είναι κάποιος πιτσιρικάς αλλά δε νομίζω να έχει την ίδια γνώμη η διοίκηση ή ο προπονητής, ειδικά με αυτά που λες. Τέλος, ψάχνοντας το φετεινό ρόστερ της ομάδας των Τραχώνων κατάλαβα ποιός παίχτης είσαι. Μπορείς λοιπόν να μας γράψεις την μπασκετική σου πορεία των τριών τελευταίων χρόνων; Από ποιούς συλλόγους πέρασες και πόσα παιχνίδια έκανες σε κάθε σύλλογο; Επίσης να μας γράψεις αν ήσουν επιλογή του προπονητή ή της διοίκησης ή προσθήκη της τελευταίας στιγμής στο ρόστερ των Τραχώνων;


Για να εισαι fan του λιζαρδου τα παθαινεις αυτα!!! γινεσαι προκλητικος σε προσωπικο επιπεδο γι αυτο θα σου απαντησω στο αναλογο υφος...αφου καταλαβες ποιος ειμαι θα επρεπε να ξερεις οτι τα 3 τελευταια χρονια τη μια χρονια ημουν στον φιλαθλητικο που βγηκαμε 2οι στην Α εσκα,ειχα μικρη συμμετοχη στον πρωτο γυρο αλλα στον δευτερο αρκετα μεγαλη,την επομενη χρονια στον Αγ.θωμα βασικο τεσσαρι με προπονητη τον Κεραμιδα που μπορεις εφοσον εισαι παλια καραβανα αρα εχεις και γνωριμιες οπως λες να τον ρωτησεις την αποψη του για μενα..(εχει περασει απο τοσες ομαδες εθνικου επιπεδου και ηταν και βοηθος στην εθνικη και τωρα στο γυναικειο του παναθηναικου αρα κατι παραπανω θα ξερει απο τον κολλητο σου που οπου παει φευγει νυχτα!) και περσι στον εθνικο πειραια που βγηκαμε πρωτοι στην Α εσκανα,με αρκετη συμμετοχη στον πρωτο γυρο και λιγοτερη στον 2ο!!! ελπιζω να σου φτανουν αυτα ως βιογραφικο για να παιξω σε μια ομαδα Β εσκανα αλλα μιας και εισαι παλια καραβανα οπως λες μπορει να θες οι παικτες τησ Β εσκανα να εχουν παιρασει απο τουσ LA Lakers!!! To οτι ημουν προσθηκη της τελευταιας στιγμης οφειλεται στο οτι δεν ηταν να παιξω φετος για δικους μου λογους και πηγα στην ομαδα για τον φιλο μου τον φαραω και η διοικηση και ο φιλος σου απορουσαν πως και δεν ειχα κλεισει αλλου και ρωταγαν τον φιλαθλητικο(γιατι εκει ανηκω οποτε δε μπορεις να μου κρεμασεις το δελτιο στον αλιμο οπως λες!!!) πως και δε με κρατανε να παιξω εκει??? πηγα με 3 μηνες χωρις να εχω πιασει μπαλα μπασκετ (επαιζα ολη μερα ρακετα στη βουλιαγμενη βλεπεις!! ) και ημουν ο καλυτερος παικτης των φιλικων!!! ρωτα να μαθεις οταν δε ξερεις καποια πραματα και δεξου οτι η πλειοψηφεια εχει παντα δικιο και οχι ο ενας,στη περιπτωση μας εσυ που εισαι φιλος του και τον υποστηριζεις!!! αρκετα σου δικαιολογηθηκα χωρις να πρεπει..πες μου ομως τωρα κι εσυ τι σχεση εχεις με το μπασκετ...
leonkalf
dirk_ και Power_KF σταματήστε την προσωπική αντιπαράθεση.

Δεν αφορούν αυτά το topic. Αν θέλετε να πείτε κάτι άλλο μεταξύ σας, κάντε το με πμ μόνο!!!
traxonas
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Feb 16 2009, 15:30 ) *
για εσας κριμα γιατι εχετε μπασκετικη ομαδα αλλα πιθανοτατα οι τριβες και γενικοτερα τα εσωτερικα προβληματα που εχετε να μην σας αφηνουν σε μπασκετικη νηνεμια,με αποτελεσμα στο γηπεδο να κανει ο καθενας οτι θελει και αν τα βαλει ο μουτσιος(ετσι νομιζω πρεπει να λεγεται) εχει καλως...ενω υπαρχουν στην ομαδα σου κι αλλοι παιχτες που θα μπρουσαν να κανουν τη διαφορα και να τραβηξουν το σκοραρισμα...δν μιλαω για ανοδο αλλα για σχετικα ανετη παραμονη και οχι οπως τωρα που κινδ να πεσει η ομαδα shot.gif

Η ομαδα δεν περιμενει το Μουτσιο να βαλει 25ποντους για να κερδισει, αλλωστε και με αυτους εχει χασει παιχνιδια
και χωρις αυτους εχει κερδισει παιχνιδια!
Αν προσεξεις ,εχουμε την δευτερη καλυτερη επιθεση μετα το Ρεντη. icon_drunk.gif
Αλλα εχουμε και τη δευτερη χειροτερη αμυνα μετα τον Πηγασο! torture.gif
Οποιος γουσταρει παιρνει drive και μας κανει λει απ!
Παιρνεις μια ιδεα,λοιπον, που ποναει η ομαδα.
Προβληματα εσωτερικα, μεταξυ παικτων-διοικησης, οικονομικα κλπ. δεν υπαρχουν στο παραμικρο.
Το προβλημα ειναι οτι επαγγελματικες και οικογενειακες υποχρεωσεις παικτων,που υπολογιζαμε
οτι θα βοηθησουν, μας εχουν ξεκληρισει και παλι καλα που υπαρχει το εφηβικο και βοηθαει σε
προπονησεις και αγωνες!
neos
Να'μαι και εγω μετα απο καιρο.Ρε παιδια σταματηστε τις αντιπαραθεσεις και πειτε κανα καλο νεο τωρα που παιρνει φωτια το πρωταθλημα.Ακουω προγνωστικα για την πεμπτη που ειναι η πιο κρισιμη αγωνιστικη.Αποψη προσωπικη.
Πολις-Ρεντη πιστευω 1.Και το 2 βεβαια δεν ειναι μακρια γιατι το μπασκετ που παιζει ο πολις ειναι αστα να πανε.Σημασια εχει ομως οτι νικανε.Οσον αφορα το αλλο ντερμπι Βαρη-Αστερας πραγματικα δεν ξερω τι θα γινει.Απροβλεπτο παιχνιδι.Απο την μια η βαρη στην εδρα της ειναι πολυ δυνατη και εχει δειξει οτι ολα τα ντερμπυ τα χτυπαει μεχρι τελους μεσα εξω και απο την αλλη η επιτομη της ομαδας που τρεχει ενα σερι νικων.Θα δειξει την πεμπτη.Παμε στα καλα τωρα.
ΚΟΥΙΖ1 και οποιος ξερει απανταει.
Ποιας ομαδας που παει για πανω γνωστη τετραδα ψαχνεται να φυγει.Θα γινει ντορος το καλοκαιρι.
ΚΟΥΙΖ2
Ποιοι παιχτες ομαδων που πανε για ανοδο σκεφτονται τα παλια λημερια.
ΚΟΥΙΖ3
Πιστευετε οτι οι ομαδες που θα ανεβουν μπορουν να κρατηθουν στην α?Αν οχι τοτε τι χρειαζεται?Αλλαγη προπονητη?Προσθηκη παιχτων?Θελω προσωπικη αποψη και με ονοματα τι πιστευετε.Και μολις απαντησετε θα καταθεσω την αποψη μου.Για τα 2 πρωτα κουιζ θα απαντησω συντομα με απιστευτα επιχειρηματα.
ANASTALTIKO HAF
QUOTE(traxonas @ Feb 17 2009, 12:51 ) *
Η ομαδα δεν περιμενει το Μουτσιο να βαλει 25ποντους για να κερδισει, αλλωστε και με αυτους εχει χασει παιχνιδια
και χωρις αυτους εχει κερδισει παιχνιδια!
Αν προσεξεις ,εχουμε την δευτερη καλυτερη επιθεση μετα το Ρεντη. icon_drunk.gif
Αλλα εχουμε και τη δευτερη χειροτερη αμυνα μετα τον Πηγασο! torture.gif
Οποιος γουσταρει παιρνει drive και μας κανει λει απ!
Παιρνεις μια ιδεα,λοιπον, που ποναει η ομαδα.
Προβληματα εσωτερικα, μεταξυ παικτων-διοικησης, οικονομικα κλπ. δεν υπαρχουν στο παραμικρο.
Το προβλημα ειναι οτι επαγγελματικες και οικογενειακες υποχρεωσεις παικτων,που υπολογιζαμε
οτι θα βοηθησουν, μας εχουν ξεκληρισει και παλι καλα που υπαρχει το εφηβικο και βοηθαει σε
προπονησεις και αγωνες!

σιγουρα το ξερεις καλυτερα το θεμα οποτε παω πασο....
απλα στα ματς που εχω δει,επαιρνε τις περισσοτερες επιθεσεις οποτε συμπερανα μαλλον λαθος....
οσο για την επιθεση,γι αυτο σου ειπα οτι σας περιμενα για ανετη παραμονη.....
το παρατηρισα οτι εχτε ξεκληριστει γιατι σε καθε ματς,βασει των στατιστικων μοιαζει σαν big brother,καθε εβδομαδα φευγει και ενας η παρουσιαζεται καποιος αλλος..... peace.gif
ANASTALTIKO HAF
Τερψιθέα -Προφ. Ηλίας 2!!!!(ασχολιοαστο)

Πόλις - ΑΕ Ρέντη 2(η ρεντη αυτην την περιοδο παιζει το καλυτερο μπασκετ της κατηγοριας,ενω ο πολις ειναι λιγακι ντεφορμε...)

Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ 1(κλειστο ματς που θα κριθει στην αποδοση της βαρης,ο αστερας στα 2 τελευταια ματς-αση,ευρυαλη πραγματικα τα πηρε επειδη οι αντιπαλοι του ηταν τραγικοι)

Ηλεκτρούπολη - Πήγασος 1(με ενδιφερον αξαιτιας βαρουχα και αποδοσης Α.Σ.Η.αν το χασει τοτε πιστευω οτι ακομη μια θεση για κατω ειναι γεγονος)

ΕΑ Νικαίας - Ευρυάλη 1(η ευρυαλη στα τελευταια 2 ματς απλα δεν παιζει μπασκετ,παρα κατι σε mix χαντπολ-πολο με κακες αμυνες,υπερβολικη αστοχια και γενικοτερα απαραδεκτες εμφανισεις που φαινεται και απο τα σκορ της)

Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 2(η 2η μπομπα της αγωνιστικης μετα απο προφητη,κλειστο ματς με ζωνη αλλα μποζα και σχετικα κακο παιχνιδι.αν οχι τοτε σιγουρευτηκε ο ικαρος,ο οποιος αυτη τη περιοδο δν βλεπ)

Γλυφάδα - Εν. Τραχώνων 1(με αυτο το παιχνιδι,η γλυφαδα τελειωνει και μαθηματικα σχεδον την παραμονη,αν και πιστευω στο οτι καποια στιγμη το ενστικτο της αυτοσυντηρησης θα ξυπνησει τους τραχωνες...)


shot.gif blove.gif
POWER_KF
QUOTE(neos @ Feb 17 2009, 13:19 ) *
ΚΟΥΙΖ1 και οποιος ξερει απανταει.
Ποιας ομαδας που παει για πανω γνωστη τετραδα ψαχνεται να φυγει.Θα γινει ντορος το καλοκαιρι.
ΚΟΥΙΖ2
Ποιοι παιχτες ομαδων που πανε για ανοδο σκεφτονται τα παλια λημερια.
ΚΟΥΙΖ3
Πιστευετε οτι οι ομαδες που θα ανεβουν μπορουν να κρατηθουν στην α?Αν οχι τοτε τι χρειαζεται?Αλλαγη προπονητη?Προσθηκη παιχτων?Θελω προσωπικη αποψη και με ονοματα τι πιστευετε.Και μολις απαντησετε θα καταθεσω την αποψη μου.Για τα 2 πρωτα κουιζ θα απαντησω συντομα με απιστευτα επιχειρηματα.


Αν και υποψιάζομαι τις λύσεις των ΚΟΥΙΖ 1 & 2 θα σε αφήσω να τις πεις εσύ όταν έρθει η ώρα τους. Παρ' όλα αυτά θα εξαρτηθεί από την τελική βαθμολογία και το ποιές ομάδες θα υποβιβαστούν.
Για το ΚΟΥΙΖ 3 η άποψή μου είναι πως θα ανηφορίσουν οι 3 ομάδες που το θέλουν. Μία όπως έχω πει, δεν ξέρω αν το θέλει γιατί δεν το μπορεί οικονομικά. Αυτή είναι ο Ρέντης. Αν παρ' όλα αυτά βρει πόρους τότε είναι και η ομάδα που αξίζει περισσότερο. Βασίζεται σε νέα παιδιά και όπως φαίνεται κάνει και καλό σκάουτινγκ γιατί η έλλειψη των δύο καλύτερων παιχτών του περισυνού ρόστερ (Κοτσοβόλης, Δρακόπουλος) καλύφθηκε με το παραπάνω φέτος από παιδιά τα οποία μπορούν να σταθούν στην Α. Θεωρώ ότι ο ΠΟΛΙΣ και ο ΑΣΤΕΡΑΣ μπορούν να κρατηθούν γιατί τόσο ο Τσαουσίδης όσο και ο Σολωμός κάνουν αξιοπρόσεχτη δουλειά και ειδικά ο ΠΟΛΙΣ έχει και παίχτες στόφας μεγάλης ομάδας. Η ομάδα που δεν με έχει πείσει ότι μπορεί αν ανέβει να διατηρηθεί είναι η Βάρη. Παρά τις προσπάθειες που κάνει ο Παγίδας μου θυμίζει η ομάδα τον περισυνό ΑΟΝΑ. Δεν έχει βάθος, έχει πολλούς παίχτες που έρχονται από μακριά και δεν τους τρελλαίνει η ιδέα των πολλών προπονήσεων (που απαιτεί η Α) οπότε μόνο με αλλαγές στο ρόστερ από παιχτες Α ΕΣΚΑΝΑ ή παραπάνω μπορεί να διατηρηθεί.
POWER_KF
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Feb 17 2009, 14:51 ) *
Τερψιθέα -Προφ. Ηλίας 2
Πόλις - ΑΕ Ρέντη 2
Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ 1
Ηλεκτρούπολη - Πήγασος 1
ΕΑ Νικαίας - Ευρυάλη 1
Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 2
Γλυφάδα - Εν. Τραχώνων 1
shot.gif blove.gif


Φίλε 'ANASTALTIKO HAF' έτσι και έρθουν τα αποτελέσματα όπως τα περιγράφεις θα τινάξεις τη μπάνγκα στον αέρα και το πρωτάθλημα θα πάρει φωτιά.
Τερψιθέα -Προφ. Ηλίας 1 (για τα προσχήματα. Εξάλλου ο Προφήτης είναι Πειραϊκό σωματείο)
Πόλις - ΑΕ Ρέντη 1 - 2 (Εδώ θα φανεί τι θα κάνει ο ΡΕΝΤΗΣ)
Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ 2 Ανοιχτό παιχνίδι. Νομίζω ότι θα το πάριε λόγω χαρακτήρα ο Αστέρας
Ηλεκτρούπολη - Πήγασος 1 Συμφωνώ πλήρως
ΕΑ Νικαίας - Ευρυάλη 1 Συμφωνώ. Εξάλλου η Νίκαια δεν πρέπει να χάσει για να κοιμάται ήσυχη
Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 1. Μπορεί να θέλει να σκάσει η μπόμπα αλλά ο ΙΚΑΡΟΣ δεν είναι Τερψιθέα, με ότι σημαίνει αυτό.
Γλυφάδα - Εν. Τραχώνων 1. Δαγκωτό. Με τίποτα δεν αλλάζει αυτό.
Vernon
Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 1. Μπορεί να θέλει να σκάσει η μπόμπα αλλά ο ΙΚΑΡΟΣ δεν είναι Τερψιθέα, με ότι σημαίνει αυτό.

Συμφωνώ σε όλα εκτός από το παραπάνω.Για τον Ίκαρο όλα τα παιχνίδια είναι ντέρμπι.Γιατί να αλλάξει κάτι σε αυτό;Αν αναλογιστεί δε κανείς ότι η Βουλιαγμένη παίζει ένα από τα τελευταία της χαρτιά και ότι ο Θεολόγης του Ικάρου το έκοψε,(αυτό δεν το έχω διασταυρώσει αλλά έτσι φημολογείται),τότε η πλάστιγγα γέρνει υπέρ της Βουλιαγμένης.Το μόνο θετικό για τον Ίκαρο είναι ότι επιστρέφει ο Κουτσουβάς.Ντέρμπι από τη μία,άθλιο μπάσκετ από την άλλη.Θα δείξει...........ο λιγότερο κακός θα κερδίσει.
magic jonhson
QUOTE(Vernon @ Feb 17 2009, 12:03 ) *
Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 1. Μπορεί να θέλει να σκάσει η μπόμπα αλλά ο ΙΚΑΡΟΣ δεν είναι Τερψιθέα, με ότι σημαίνει αυτό.

Συμφωνώ σε όλα εκτός από το παραπάνω.Για τον Ίκαρο όλα τα παιχνίδια είναι ντέρμπι.Γιατί να αλλάξει κάτι σε αυτό;Αν αναλογιστεί δε κανείς ότι η Βουλιαγμένη παίζει ένα από τα τελευταία της χαρτιά και ότι ο Θεολόγης του Ικάρου το έκοψε,(αυτό δεν το έχω διασταυρώσει αλλά έτσι φημολογείται),τότε η πλάστιγγα γέρνει υπέρ της Βουλιαγμένης.Το μόνο θετικό για τον Ίκαρο είναι ότι επιστρέφει ο Κουτσουβάς.Ντέρμπι από τη μία,άθλιο μπάσκετ από την άλλη.Θα δείξει...........ο λιγότερο κακός θα κερδίσει.

Μιλησα με το θεολογη την προηγουμενη εβδομαδα και δεν μου ειπε οτι σκεφτεται να το κοψει χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν μπορει να το κανει.Ο κουτσουβας ειναι τελειως απροπονητος και σιγουρα δεν θα δειξει τον πραγματικο του εαυτο στο παιχνιδι με τη βουλιαγμενη.Οσο για τις γκρινιες σας πληροφορω οτι δεν υπαρχει προβλημα μεταξυ των παιχτων.Το προβλημα το εχουν οσοι θελουν να ειναι προεδροι στην ομαδα και ειναι παρα πολλοι.Τωρα για τις τελευταιες ηττες μονο με τη γλυφαδα το πηραν λιγο χαλαρα γιαυτο και εχασαν ( ψιθυριζονται κι αλλα βεβαια ).Με τους τραχωνες ποτε κερδισε για να κερδισει και τωρα .Το μεγαλο αφεντικο ναναι καλα και απο τετοια .Μονο οταν χανει αυτος ξερει να διαμαρτυρεται για τους αλλους δεν τρεχει τιποτα.
ANASTALTIKO HAF
QUOTE(POWER_KF @ Feb 17 2009, 15:08 ) *
Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 1. Μπορεί να θέλει να σκάσει η μπόμπα αλλά ο ΙΚΑΡΟΣ δεν είναι Τερψιθέα, με ότι σημαίνει αυτό.
.

Δεν ειχα κανενα υπονοουμενου παρασκηνιακου χαρακτ για τον ικαρο αλλα μιλησα μονο μπασκετικα...(απλα για να μην παρεξηγηθω)
!and1!
Τερψιθέα -Προφ. Ηλίας 1

Πόλις - ΑΕ Ρέντη 1

Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ 1

Ηλεκτρούπολη - Πήγασος 1

ΕΑ Νικαίας - Ευρυάλη 1

Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 2

Γλυφάδα - Εν. Τραχώνων 1


icon_drunk.gif
traxonas
Τερψιθέα -Προφ. Ηλίας 1

Πόλις - ΑΕ Ρέντη 2

Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ 1

Ηλεκτρούπολη - Πήγασος 2

ΕΑ Νικαίας - Ευρυάλη 1

Ίκαρος/Ακαδημία – Βουλιαγμένη 1

Γλυφάδα - Εν. Τραχώνων 2


!and1!
Ποτε γινεται η διακοπη του πρωταθληματος κ ποτε ξαναρχιζει?
traxonas
QUOTE(!and1! @ Feb 18 2009, 09:23 ) *
Ποτε γινεται η διακοπη του πρωταθληματος κ ποτε ξαναρχιζει?

Δεν παιζουμε την επομενη Πεμπτη. Γιατι;
Vernon
QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Feb 17 2009, 21:07 ) *
Δεν ειχα κανενα υπονοουμενου παρασκηνιακου χαρακτ για τον ικαρο αλλα μιλησα μονο μπασκετικα...(απλα για να μην παρεξηγηθω)


Καλημέρα,

Μη φοβάσαι και δε σε παρεξήγησα.Μπασκετικά μίλησα κι εγώ.Άλλωστε ο Ίκαρος,ως ομάδα,δεν έχει τέτοιες γνωριμίες που να του επιτρέπουν να κινηθεί παρασκηνιακά.Όπου φτωχός και η μοίρα του,λέει ο λαός.Άξιος της μοίρας του,λέω εγώ.
!and1!
QUOTE(traxonas @ Feb 18 2009, 08:26 ) *
Δεν παιζουμε την επομενη Πεμπτη. Γιατι;


Κατι ακουσα οτι δεν..γιαυτο ρωταω..αληθευει?
mastro
bball.gif οντως την πεμπτη 26/2 υπαρχει κενο ,τωρα γιατι την εκαναν αυτη την χαζομαρα κανει δεν ξερει,εκτος εαν εχει κανα χορο διαιτητων η κατι τετοιο.επισης μας βαζουνε να παιξουμε μετα το πασχα την τελευταια αγωνιστικη μετα απο μια εβδομαδα κενο ,αυτο δεν το καταλαβαινω.ας παιξουμε κανονικα την αλλη πεμπτη και να τελειωσουμε πριν το πασχα.τι μας ταλαιπωρουνε blove.gif
jna23
QUOTE(andreas koropi @ Feb 16 2009, 15:17 ) *
Λαθος γιατι ειμαστε πρωην συμπαιχτες οποτε ακαιρο...


Συμφωνω για αυτο τα λέει αυτα επειδη έχανε και στα μονα κιολας

QUOTE(ANASTALTIKO HAF @ Feb 17 2009, 21:07 ) *
Δεν ειχα κανενα υπονοουμενου παρασκηνιακου χαρακτ για τον ικαρο αλλα μιλησα μονο μπασκετικα...(απλα για να μην παρεξηγηθω)

Οποιος νομιζει οτι ο Μανωλιαδης έδωσε το παιχνιδι ας καθότανε να δεις την φατσα του στο τέλος που έχασε. Η βουλιαγμένη έχει καλες σχεσεις με πολλα σωματεία αλλα μέσα στο γήπεδο δεν μετρανε αυτά.

Συνήθως στις τελευταίες αγωνιστικες γίνονται κατι τέτοια και προσωπικά μόνο ισβάρος της Βουλιαγμένης έχω να θυμάμαι.

basket4life
Την Πεμπτη δεν εχει αγωνιστικη γιατι την Καθαρα Δευτερα δεν παιζει η Α κ η εσκανα θελει να τελειωσουν ολα τα πρωταθληματα μαζι.Αυτα τους μαρανανε.....................
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.