Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketaki εδώ και τωωωωωωωωωωωώρα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
sacarame
ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ αλλά ποιος ψήνεται για μπάσκετ αύριο Τετάρτη στα Βριλήσσια???


Πειτε ρέεεεεεεεεεεεει...
j-kidd13
Ειναι η 3η αποπειρα.....Κανονιστε ρεμαλια.........
Αυριο δε γουδεα φορκαστ δειχνει ηλιο....Οποτε ειναι ευκαιρια.....


ΥΓ:Αναμενεται guest εμφανιση απο τον Spysta......
spysta
AYΡΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ !! ειμαστε ηδη 3 απο το φορουμ .. θα ερθει και αλλο 1 φιλαρακι μου =4 !!!

αντε ψηθειτε ρεεεεεεεεεεε
gallistis
μετα τις 6 είμαι μεσα...γιατι επεσε πολυ χοληστερίνη αυτές τις ημέρες...
Anaz
I'm all in..
Ginobili
Μέσα μέσα!!!! Έχω και τις κ#$#ες μου!!!! biggrin.gif
spysta
με gino (τσαφ τσουφ), j kidd, gallistis ,το γατακι (aka Anaz) , sacaraka και τον ΠΑΙΚΤΑΡΑ (c'est moi) ειμαστε 6 !!

+2 φιλαρακια μου .... =8 (αν γυρισεις αριστερα το κεφαλι φαινεται πιο ομορφα αυτο εδω)

Κ Ι Ρ ΙΙΙΙΙ ΛΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕνκο λεω εγω


5:30 .. 6παρα (για τον γκαλιστουλι το γραφω) στα γηπεδακια στα Βριλλησια .. ΟΠΟΙΟΣ χρειαζεται (j kidd και sacarakas) τον τσιμπαω απο το μετρο του Χαλανδριου !!!κλασσικα πραγματα τα εχουμε κανει τοσες φορες ξερετε ΟΛΟΙ που ειναι τα γηπεδα


ΟVER.αυτα

σας φιλω γλυκα


ΥΓ.Για τον ΓΡΑΦΙΚΑ γραφικο Pierce δεν θα πω τιποτα .. γραφικος σε βαθμο εξαντλητικης γραφικοτητας
Ginobili
QUOTE(gallistis @ Dec 27 2011, 16:02 ) *
μετα τις 6 είμαι μεσα...γιατι επεσε πολυ χοληστερίνη αυτές τις ημέρες...

Μετά τις 6 θα πέσει δηλ? tongue.gif Τι θα κάνεις ρε...όλο το πρωι- μεσημεράκι θα τρως becel? laugh.gif
T.W.Is.M.
Αντε βαλτε κι εμενα μεσα για να δωσω λιγο λιθουανικο αερα... smiley.gif
rchos
γιατι ειναι γραφικος ο πιρσις?
spysta
QUOTE(rchos @ Dec 27 2011, 17:18 ) *
γιατι ειναι γραφικος ο πιρσις?

γιατι ετσι.


(εχω περιοδο)


ΦΕΡΤΕ ΜΠΑΛΕΣ ΡΕΜΑΛΙΑ !!! bball.gif bball.gif
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Dec 28 2011, 00:35 ) *
γιατι ετσι.


(εχω περιοδο)


ΦΕΡΤΕ ΜΠΑΛΕΣ ΡΕΜΑΛΙΑ !!! bball.gif bball.gif


Tο σημαντικοτερο....Εγω παντως δεν εχω..... smiley.gif

(Μιλαμε αυριο για το μεταφορικο ε???)
spysta
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 27 2011, 21:38 ) *
(Μιλαμε αυριο για το μεταφορικο ε???)

ναι ρε !!!παρε με τηλ το μεσημερακι να συννενοηθουμε!!ερχεσαι χαλανδρι μετρο κατα τις 5:30 κ σε τσιμπαω (στον κωλο) wink.gif
Anaz
QUOTE(spysta @ Dec 27 2011, 18:40 ) *
το γατακι (aka Anaz)
γατακι ο Anaz o nigga with attitude, ρε ΜΑΡΚΟ ΚΕΣΕΛ??? νταξει απλα γελαω ΓΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Λεω να ρθω κι εγω με μετρο σημερα. Θα μου τον τσιμπησεις κι εμενα? (εκτος αν χρειαζεται να φερω μπαλα..)
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Dec 27 2011, 23:42 ) *
ναι ρε !!!παρε με τηλ το μεσημερακι να συννενοηθουμε!!ερχεσαι χαλανδρι μετρο κατα τις 5:30 κ σε τσιμπαω (στον κωλο) wink.gif



QUOTE(Anaz @ Dec 28 2011, 13:33 ) *
γατακι ο Anaz o nigga with attitude, ρε ΜΑΡΚΟ ΚΕΣΕΛ??? νταξει απλα γελαω ΓΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Λεω να ρθω κι εγω με μετρο σημερα. Θα μου τον τσιμπησεις κι εμενα? (εκτος αν χρειαζεται να φερω μπαλα..)


Θα δειξουμε στο γηπεδο τι ακριβως θα τσιμπησει ο κος Σπυρος....
spysta
ο νιαου νιαου και ο Θρακομακεδονας ειναι ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ αντιπαλοι μου στο σημερινο μπασκετακι !!
αυτα.

banana.gif banana.gif
baskethood
Σκέφτομαι να έρθω, όχι για να παίξω, αλλά έτσι για την παρέα. Για να σας δω που μου λείψατε wink.gif
spysta
QUOTE(baskethood @ Dec 28 2011, 13:26 ) *
Σκέφτομαι να έρθω, όχι για να παίξω, αλλά έτσι για την παρέα. Για να σας δω που μου λείψατε wink.gif

εννοειται ελα ρε !! bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
baskethood
QUOTE (spysta @ Dec 28 2011, 15:41 ) *
εννοειται ελα ρε !! bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif

Θα χωρέσουμε αν έρθω και γω στο μετρό όμως;
Δεν έχω μεταφορικό.
spysta
QUOTE(baskethood @ Dec 28 2011, 13:43 ) *
Θα χωρέσουμε αν έρθω και γω στο μετρό όμως;
Δεν έχω μεταφορικό.

ολοι οι καλοι χωρανε !!!
Ginobili
QUOTE(baskethood @ Dec 28 2011, 14:43 ) *
Θα χωρέσουμε αν έρθω και γω στο μετρό όμως;
Δεν έχω μεταφορικό.

άμα δεν χωράτε μπορώ να σε πάρω από μετρό Αγ.Παρασκευή
spysta
QUOTE(Ginobili @ Dec 28 2011, 14:04 ) *
άμα δεν χωράτε μπορώ να σε πάρω από μετρό Αγ.Παρασκευή

εσυ τραβα να φουσκωσεις την πορτοκαλι ρεεεεεειι !!!!!!!!!!!!!!!! bball.gif bball.gif

τους μονταρα εγω .. hood anaz jkidd sacara θα μπουν στη λιμο μου !! --> τρεεεελιτσεεες tongue.gif
Ginobili
QUOTE(spysta @ Dec 28 2011, 15:07 ) *
εσυ τραβα να φουσκωσεις την πορτοκαλι ρεεεεεειι !!!!!!!!!!!!!!!! bball.gif bball.gif

τους μονταρα εγω .. hood anaz jkidd sacara θα μπουν στη λιμο μου !! --> τρεεεελιτσεεες tongue.gif

Καλύτερα ρε να βάλω γκόμενες στο αμάξι....
spysta
QUOTE(Ginobili @ Dec 28 2011, 15:10 ) *
Καλύτερα ρε να βάλω γκόμενες στο αμάξι....

θα σκασεις με τσιρλιντερ ????

Θ Α Γ Ι Ν Ε Ι Χ Α ΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟ ΟΟ Σ !!! ugly_tocktock.gif
T.W.Is.M.
Πειτε αν χρειαζεται να μεταφερω κανεναν για να παρω κανονικο αυτοκινητο απο τη μανα μου. Το δικο μου ειναι στο συνεργειο και εχω 2 επιλογες:κανονικο και με ειδικες αναγκες.
Τι ωρα να ειμαι στον προαστιακο? 5.30?
spysta
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 28 2011, 14:33 ) *
Πειτε αν χρειαζεται να μεταφερω κανεναν για να παρω κανονικο αυτοκινητο απο τη μανα μου. Το δικο μου ειναι στο συνεργειο και εχω 2 επιλογες:κανονικο και με ειδικες αναγκες.
Τι ωρα να ειμαι στον προαστιακο? 5.30?

δεν θυμασαι να ερθεις κατευθειαν στα γηπεδα στα Βριλλησια ??
ολο ευθεια πανω την λεωφορο Πεντελης και μολις δεις το εστιατοριο El Torο με μια κοκκινη πινακιδα και ενα ταυρο πανω του (νταξει τιποτα πιο obvious δεν σκεφτηκαν ?) κανεις δεξια στο στενο !!

αλλιως οκ περιμενε στο κλασσικο μας σημειο στον προαστιακο κατα τις 6παρα 20!!
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Dec 28 2011, 16:38 ) *
δεν θυμασαι να ερθεις κατευθειαν στα γηπεδα στα Βριλλησια ??
ολο ευθεια πανω την λεωφορο Πεντελης και μολις δεις το εστιατοριο El Torο με μια κοκκινη πινακιδα και ενα ταυρο πανω του (νταξει τιποτα πιο obvious δεν σκεφτηκαν ?) κανεις δεξια στο στενο !!

αλλιως οκ περιμενε στο κλασσικο μας σημειο στον προαστιακο κατα τις 6παρα 20!!


Θυμαμαι, αλλα αν παω κατευθειαν θα φτασω και θα ειμαι μονος μου χωρις μπαλα. Αφου λεμε 5.30 και μαζευομαστε στις 6(ξερω απ αυτα, ετσι ειμαι κι εγω στα ραντεβου μου, Αγγλος...παω με ωρα Αγγλιας-2 ωρες μετα!)
j-kidd13
spysta
αντρικη κατασταση σημερα ναουμ !!! wos_sport4.gif
Anaz
ενας καρπος, ενα γονατο κι ενα δαχτυλο ο απολογισμος! Eν ολιγοις ολη η αριστερη πλευρα με παγο για τον παππου.. angry_red.gif
κατα τ'αλλα ο Spysta εκλεψε τις εντυπωσεις γι'αλλη μια φορα.. 30.gif
spysta
γελωωωω με το γατακι !!! biggrin.gif
baskethood
Είσαι μεγάλη μορφή πάντως spasta...sorry spysta tongue.gif ....
spysta
QUOTE(baskethood @ Dec 28 2011, 21:36 ) *
Είσαι μεγάλη μορφή πάντως spasta...sorry spysta tongue.gif ....

μμμμμ .. τς τς τς tongue.gif
j-kidd13
Οχι σημερα ηταν πολυ inside game o Σπυρος... smiley.gif
Aποδοση all around forward..........
rchos
foto?
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Dec 29 2011, 01:35 ) *
foto?


Nope....
Βασικα ναι,δεν σκεφτηκαμε να βγαλουμε καμια φωτογραφια....
Μαλλον κρυωναμε και την καναμε γοργα γοργα στο τελος.....
sacarame
QUOTE(rchos @ Dec 29 2011, 00:35 ) *
foto?



Δυστυχώς το θυμηθήκαμε αφου τελειώσαμε και είχανε φύγει οι μισοί...

Μεγάλο μπάσκετ και σήμερα πάντως δεδομένων και των καιρικών συνθηκών


Ξεχωρίζω παρουσία Αναζ σήμερα..Τον βλέπω συνεχώς βελτιωμένο και σήμερα έδειξε και πάλι τα έντονα αθλητικά του χαρακτηριστικά...

κατα τα άλλα, γνωστός τζινόμπιλι, τουισμ μπομπερ από τα 6.75( με στυλακι-λουκ που σε ολους θυμισε ματσβαν), τζει κιντ σε διαδικασίες ξεσκουριάσματος με ωραίες συνεργασίες...

Χουντ δεν πρόλαβα να δω διότι είχε αποσυρθεί όταν έφτασα...

Ντάξει ο σπυστα στα γνωστά του...Αν και υπέφερε από το μαρκάρισμά μου....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Ομορφάαααααααααααααααααντρες μου
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Dec 29 2011, 01:07 ) *
Δυστυχώς το θυμηθήκαμε αφου τελειώσαμε και είχανε φύγει οι μισοί...

Μεγάλο μπάσκετ και σήμερα πάντως δεδομένων και των καιρικών συνθηκών


Ξεχωρίζω παρουσία Αναζ σήμερα..Τον βλέπω συνεχώς βελτιωμένο και σήμερα έδειξε και πάλι τα έντονα αθλητικά του χαρακτηριστικά...

κατα τα άλλα, γνωστός τζινόμπιλι, τουισμ μπομπερ από τα 6.75( με στυλακι-λουκ που σε ολους θυμισε ματσβαν), τζει κιντ σε διαδικασίες ξεσκουριάσματος με ωραίες συνεργασίες...

Χουντ δεν πρόλαβα να δω διότι είχε αποσυρθεί όταν έφτασα...

Ντάξει ο σπυστα στα γνωστά του...Αν και υπέφερε από το μαρκάρισμά μου....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Ομορφάαααααααααααααααααντρες μου


Ο spysta επιθετικα ειπαμε......Υπερβαλων ζηλος καποιες φορες.....Αλλα ηταν και ο καλυτερος μας...
Αλλα στην αμυνα οταν ειχε να αντιμετωπισει saca......Ειχαμε προβληματακι......
Εσκασε και ενα ταπιδι παντως.....(Δεν θυμαμαι σε ποιον....)
Ginobili
Εντάξει δεν το συζητώ...αυτό ήταν ΜΑΚΡΑΑΑΑΝ το πιο hardcore μπασκετ που έχουμε παίξει ως basketforum,κάπου στα Β.Π σε ένα τσιμεντένιο κλουβί γήπεδο,με τρίποντο στα 6.75...κάτω από πολικές αντίξοες συνθήκες 9 μπασκετο-λοκατζίδες icon_headbang.gif μαζευτήκαν να πάιξουν στο τσουχτερό κρύο με κοντομάνικα-αμάνικα με έναν αποκλειστικό σκοπό!!! Την Νίκη!! Την Δόξα!!!
Ξύλο,αγκονιές,μπουνιές έπεφταν με το τουλούμι..το τσιμέντο είχε βαφτεί κόκκινο από το αίμα που έρεε!!! icon_tomato.gif Ο Twism κατάκοπος από την κούραση δεν σταματούσε ποτέ να πυροβολεί με λιθουανικό ένστικτο... shot.gif όσο ξύλο κι αν έιχε φάει από έναν...(ποιος ήταν αυτός ρε? 1.90+ 140+ τέρας της φύσης!!!),ο Anaz...οι καλοί Pistons με Ρασιντ+Μπεν Ουάλαζ έμοιαζαν γατάκια μπροστά του,πληγώθηκε σε 8 διαφορετικά σημεία του κορμιού του,προσγειώθηκε με το γόνατο γυρίζοντας το,αλλά οι Αλλαλαγμοί του Ginobili τον πώρωσαν,τον πείσμωσαν και συνέχισε τον αγώνα καλύτερος!!! 56.gif
Ο Ginobili..........είναι ο Ginobili,όλα τα άλλα είναι περιττά,(υπογραφή) ΤΕΛΟΣ. laugh.gif
Η Απόλυτη hardcorila επήλθε όταν στους Big three εντάχθηκε ο Sacarame Τι κι αν χάναμε στην αρχή,με τακτική και συνδυασμούς που κάποιος Ομπράντοβιτς θα αδυνατούσε να αντιληφθεί,με τα αριστοτεχνικά "κοψίματα" και τελειώματα του Sacarame κάθε φορά μετά από sick pass του Ginobili,χημεία και μαθηματικά επέφεραν το μοιραίο.Η ομαδα του Spysta υπέκυψε στις ορέξεις των Anaz-Ginobili-Sacarame-Twism. tongue.gif
Ο Σπύρος βέβαια ήθελε κι άλλη ρεβάνς αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορούσαν άλλο... laugh.gif


Στο τέλος κάναμε και από 150-200 push ups....έτσι για να μην κρυώσουμε και φύγαμε... cool.gif
baskethood
Ότι και να πει κανείς για τον Ginobili είναι λίγο. Τρέχει ακατάπαυστα, στον ίδιο ρυθμό, με την ίδια ένταση από την αρχή μέχρι το τέλος. Εφιάλτης για κάθε αμυντικό, ειδικά ψηλό. Τεχνικά άρτιος, μίξη Tony Parker με David Rivers biggrin.gif
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Dec 29 2011, 21:46 ) *
Εντάξει δεν το συζητώ...αυτό ήταν ΜΑΚΡΑΑΑΑΝ το πιο hardcore μπασκετ που έχουμε παίξει ως basketforum,κάπου στα Β.Π σε ένα τσιμεντένιο κλουβί γήπεδο,με τρίποντο στα 6.75...κάτω από πολικές αντίξοες συνθήκες 9 μπασκετο-λοκατζίδες icon_headbang.gif μαζευτήκαν να πάιξουν στο τσουχτερό κρύο με κοντομάνικα-αμάνικα με έναν αποκλειστικό σκοπό!!! Την Νίκη!! Την Δόξα!!!
Ξύλο,αγκονιές,μπουνιές έπεφταν με το τουλούμι..το τσιμέντο είχε βαφτεί κόκκινο από το αίμα που έρεε!!! icon_tomato.gif Ο Twism κατάκοπος από την κούραση δεν σταματούσε ποτέ να πυροβολεί με λιθουανικό ένστικτο... shot.gif όσο ξύλο κι αν έιχε φάει από έναν...(ποιος ήταν αυτός ρε? 1.90+ 140+ τέρας της φύσης!!!),ο Anaz...οι καλοί Pistons με Ρασιντ+Μπεν Ουάλαζ έμοιαζαν γατάκια μπροστά του,πληγώθηκε σε 8 διαφορετικά σημεία του κορμιού του,προσγειώθηκε με το γόνατο γυρίζοντας το,αλλά οι Αλλαλαγμοί του Ginobili τον πώρωσαν,τον πείσμωσαν και συνέχισε τον αγώνα καλύτερος!!! 56.gif
Ο Ginobili..........είναι ο Ginobili,όλα τα άλλα είναι περιττά,(υπογραφή) ΤΕΛΟΣ. laugh.gif
Η Απόλυτη hardcorila επήλθε όταν στους Big three εντάχθηκε ο Sacarame Τι κι αν χάναμε στην αρχή,με τακτική και συνδυασμούς που κάποιος Ομπράντοβιτς θα αδυνατούσε να αντιληφθεί,με τα αριστοτεχνικά "κοψίματα" και τελειώματα του Sacarame κάθε φορά μετά από sick pass του Ginobili,χημεία και μαθηματικά επέφεραν το μοιραίο.Η ομαδα του Spysta υπέκυψε στις ορέξεις των Anaz-Ginobili-Sacarame-Twism. tongue.gif
Ο Σπύρος βέβαια ήθελε κι άλλη ρεβάνς αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορούσαν άλλο... laugh.gif


Στο τέλος κάναμε και από 150-200 push ups....έτσι για να μην κρυώσουμε και φύγαμε... cool.gif



Έτσι έτσι...Δεν θα μπορούσα να τα περιγράψω καλύτερα...

Βασικά το φοβερό με την ομάδα μας, είναι οτι ξεκίναγε τούμπανα το ματς, έκανε ένα τρελο σερί όπου κρύβαμε την μπάλα, μετά χαλαρώναμε και αφήναμε τον σπΆϊστα με κάτι σλάλομ να μας περάσει με 2 πόντους, έτσι ίσα ίσα για να πιστέψει στην νίκη...
Οταν όμως έφτανε η ώρα να σφίξουν τα γάλατα, τα γατάκια κάναν στην άκρη και η ομαδάρα ξανανέβαζε στροφές όπου με καθοριστικές συνεργασίες καθάριζε την μπουγάδα...

Βασικά μπράβο σε όλους μας που με τέτοιο ψόφο, είχαμε όρεξη να παίξουμε μπάσκετ...Και εις άλλα ....
spysta
το χθεσινο ηταν ΛΟΚΑΤΖΙΔΕΣ MODE ON !!!γουσταρω κατασταση fuuuull

icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif

το πρωτο μονακι εχω να πω οτι το πηραμε ανετιλες κιριλατοι και με ελαχιστη ενδειξη εφιδρωσης (ισως φταει κ οτι παιζαμε στους -20 βαθμους) .. στο δευτερο ειστε τυχερουλιδες που εχασα ενα τριποντο στο τελος κ αλλο ενα ο Θοδωρας και δεν σας καθαρισαμε στεγνα σαν κοτοπουλα back2back. αυτα.

παμε τελευταιο φορουμ μιτινγκ .. παραμονη πρωτοχρονιας ?????? ουτως ή αλλως Κυριακη ΔΕΝ θα υπαρξει --> 2012 !!! ΜΠΟΥΓΙΑΑΑΑ !!!
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Dec 29 2011, 23:07 ) *
το πρωτο μονακι εχω να πω οτι το πηραμε ανετιλες κιριλατοι και με ελαχιστη ενδειξη εφιδρωσης (ισως φταει κ οτι παιζαμε στους -20 βαθμους) .. στο δευτερο ειστε τυχερουλιδες που εχασα ενα τριποντο στο τελος κ αλλο ενα ο Θοδωρας και δεν σας καθαρισαμε στεγνα σαν κοτοπουλα back2back. αυτα.



Νιαουρισε κανεις??? smiley.gif
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 30 2011, 00:50 ) *
Νιαουρισε κανεις??? smiley.gif


Ντάξει ρε, μην πειράζετε το παιδί...Εχει αυτογνωσία..Το έγραψε και στην υπογραφή του...
pmam
Κύριε μοντ καιρό απουσιάζει ο Τρύφωνας από την υπογραφή σας...
Anaz
Gino 77.gif

QUOTE(baskethood @ Dec 29 2011, 21:58 ) *
Ότι και να πει κανείς για τον Ginobili είναι λίγο. Τρέχει ακατάπαυστα, στον ίδιο ρυθμό, με την ίδια ένταση από την αρχή μέχρι το τέλος. Εφιάλτης για κάθε αμυντικό, ειδικά ψηλό. Τεχνικά άρτιος, μίξη Tony Parker με David Rivers biggrin.gif
Tony Parker ειχα κι εγω στο μυαλο μου!! biggrin.gif Συνεχιζοντας τις παρομοιωσεις θα ελεγα
sacarame->duncan
baskethood->scola
spysta->caramelo
twism->rashard lewis
smiley.gif

το πιο ωραιο μπασκετικο στυλακι ομως κατ'εμε το'χει o αριστεροχειρας που μοιαζει με τον Αποστολιδη. biggrin.gif
Ο j-kidd ποιος ηταν ρε? δεν με γνωρισατε!ο συμπαιχτης του Σπυρου στο πρωτο που ματσαρε με twism?

κατα τ'αλλα σε κανα μηνα παλι εγω..Ηρθα για τον χαβαλε ο σαπιλας και με ψοφησατε, και μ'εχει πεθανει και το γονατο!! αλλα αμα εχεις ginobili δεν γινεται να μην πορωθεις!!! 56.gif Επρεπε εξαλλου να ξεχωρισουν οι αντρες απο τα γατια... evilmonkey.gif

QUOTE
Εσκασε και ενα ταπιδι παντως.....(Δεν θυμαμαι σε ποιον....)
ποιο ταπιδι..? 65.gif 32.gif
spysta
χαχαχαχαχαχαχ
αχ
αχ
αχ
αχαχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχ
αχ
αχ
αχ
αχ
αχ
αχ
αχ
αχα
χχχαχχχχχχχχχχχχχχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ Ο ΣΑΚΑΡΑΚΑΣ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ !!!!!!

χααχαχαχα
αχ
αχ
αχ
αχαχχχχχχχχχαααααχχχχχααχχχχχχχχχαα

ΑΠΑΙΤΩ
ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΓΙΝΩ MODERATOR ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ sacarame ---> ''ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΑΚΑΡΑΚΑ και ΟΧΙ sacarame'' και για φωτογραφια προφιλ να του βαλω την εξης






btw ο ΣΕΡΒΟΛΑΓΝΟΣ ειπε κατι ??ενιωσα τα νυχακια του στo pc μου κατι να προσπαθουν να γραψουν .. τς τς
Anaz
KΛΑΙΩ με ΘΕΟ sacarame!! Τωρα το προσεξα!!! 24.gif 24.gif
σπαιστα μου του βαζεις ιδεες με το avatar!! laugh.gif
γιατι εχω και καλη προταση..
rchos
QUOTE(spysta @ Dec 30 2011, 05:07 ) *
ΑΠΑΙΤΩ
ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΓΙΝΩ MODERATOR ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ sacarame ---> ''ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΑΚΑΡΑΚΑ και ΟΧΙ sacarame'' και για φωτογραφια προφιλ να του βαλω την εξης



το θαυμα των χριστουγεννων εγινε...
j-kidd13
QUOTE(Anaz @ Dec 30 2011, 01:44 ) *
Gino 77.gif

Tony Parker ειχα κι εγω στο μυαλο μου!! biggrin.gif Συνεχιζοντας τις παρομοιωσεις θα ελεγα
sacarame->duncan
baskethood->scola
spysta->caramelo
twism->rashard lewis
smiley.gif

το πιο ωραιο μπασκετικο στυλακι ομως κατ'εμε το'χει o αριστεροχειρας που μοιαζει με τον Αποστολιδη. biggrin.gif
Ο j-kidd ποιος ηταν ρε? δεν με γνωρισατε!ο συμπαιχτης του Σπυρου στο πρωτο που ματσαρε με twism?

κατα τ'αλλα σε κανα μηνα παλι εγω..Ηρθα για τον χαβαλε ο σαπιλας και με ψοφησατε, και μ'εχει πεθανει και το γονατο!! αλλα αμα εχεις ginobili δεν γινεται να μην πορωθεις!!! 56.gif Επρεπε εξαλλου να ξεχωρισουν οι αντρες απο τα γατια... evilmonkey.gif

ποιο ταπιδι..? 65.gif 32.gif


Ω ναι....Αλλα δεν αποκαλυφθηκα γιατι η αποδοση μου κυμανθηκε σε επιπεδα αμπαλιασης Χρηστου Τσεκου 69.gif
Μεχρι να επανερθω στα επιπεδα μου θα ερχομαι στα μητινγκς με κουκουλα.....


Επισης...Εχω να δηλωσω οτι ο Σπυρος,σαν ΓΝΗΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΑΣ που ειναι ουδεμια σχεση εχει με γατι.....Παλεψε κοντρα σε θηρια κατω απο τη ρακετα....Και ανταποκριθηκε στο επακρο....Απλα ορισμενες φορες,τρομαζει απο τον τροπο υποδοχης της μπαλας στο χαι ποστ απο τον Στελιο,οταν παιζει με πλατη....Εκεινη η υποδοχη της μπαλας με το ενα χερι αρχικα και το εν συνεχεια ΕΚΩΦΑΝΤΙΚΟ χτυπημα του αλλου χεριου πανω της....Σαν να σε προειδοποιει για το τι θα ακολουθησει....................... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.