Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mundobasket 2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Flash
Που είναι ο morfi να τον πικάρεις όταν δίνεται η ευκαιρία ;

"Ρε 7 πόντους στην πρώτη περίοδο ;"
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(Flash @ Aug 21 2010, 23:06 ) *
Που είναι ο morfi να τον πικάρεις όταν δίνεται η ευκαιρία ;

"Ρε 7 πόντους στην πρώτη περίοδο ;"

Eγω το λεω παλι και το πιστευω.ΞΕχαστε τις Dream Teams των προηγουμενων ετων.Χωρις εμπειρια παιχτες και τιποτα σαν συνολο δεν ειναι φοβητρο οι ΗΠΑ!

υ.Γ
Τζος Σμιθ???....Του εγινε κληση για ν συμετασχει???

nikefalin
ελάτε εδώ
http://www.radiorafaldo.blogspot.com/

το δείχνει!
colonel gomelsky
QUOTE(nikefalin @ Aug 21 2010, 23:15 ) *
ελάτε εδώ
http://www.radiorafaldo.blogspot.com/

το δείχνει!


ήρθαμε. Που είσαι? smiley.gif
nikefalin
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 21 2010, 23:19 ) *
ήρθαμε. Που είσαι? smiley.gif


ο κύρης του σπιτιου
GMlls
QUOTE(nikefalin @ Aug 21 2010, 23:03 ) *
ο φίλος μας...που είναι η ελίσα σήμερα ??? α να την με τα στατιστικά smile.gif ραδαλφο for ever !

ελατε στο γνωστό chat



ποιο ειναι το γνωστό chat;
colonel gomelsky
QUOTE(GMlls @ Aug 21 2010, 23:24 ) *
ποιο ειναι το γνωστό chat;


2 ποστ παραπάνω
nikefalin
τα αμερικανά δεν βρίσκουν ρυθμό απέναντι στην πιο λάιτ Λιθουανία των τελευταίων ετών.
GMlls
ευτυχώς που ο νίλσεν θα καλύψει το κενο του λινας
colonel gomelsky
QUOTE(nikefalin @ Aug 21 2010, 23:30 ) *
τα αμερικανά δεν βρίσκουν ρυθμό απέναντι στην πιο λάιτ Λιθουανία των τελευταίων ετών.


Όντως. Αυτός ο Γκετσεβίτσιους που έπρεπε να σφαχτούν ΠΑΟ και ΟΣΦΠ στην ποδιά του που είναι?
traveller
Αυτός που σπικάρει σκέτος ο radio blackman είναι. Δεν τον αντέχω με τίποτα
nikefalin
κουράστηκαν τα Λιθουανά...η μισή ομαδα κια βάλε ειναι ο Κλέιζα.
Αύριο θα χουν και το παιχνίδι με τους Ισπανούς
GMlls
QUOTE(traveller @ Aug 21 2010, 23:32 ) *
Αυτός που σπικάρει σκέτος ο radio blackman είναι. Δεν τον αντέχω με τίποτα



ντιν ντον τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπλε
thrylos7
QUOTE
ντιν ντον τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπλε


24.gif 24.gif Αυτή είναι μετάδοση!
Flash
Μάντρε μία, μάντρε μία, ινκρεντίμπιλε ! Κε κανάστα !!!
IlyaZ
Νομίζω ότι μετά από αυτήν τη μετάδοση πεθύμησα τον Χατζηγεωργίου.... icon_drunk.gif
Gidovoskos
Το φιλικο αμερικη - λιθουανια 77-61 τελικο

Flash
Ας πούμε και 2 πράγματα για τον αγώνα.

Λοιπόν, κατά τη γνώμη μου πρέπει όλοι να ετοιμαζόμαστε για παραλληρήματα αυτοδικαίωσης των "NBAομάχων" δημοσιογράφων και συνακόλουθα παραλληρήματα υπέρασπισης της ομάδας των ΗΠΑ και χαζές δικαιολογίες των "ΝΒΑδουλων" συναδέρφων τους (μάλλον λιγότεροι αυτοί).

Ανάθεμα και αν είδαμε πάνω από 2 συνεργασίες στην επίθεση των ΗΠΑ. Όποιος έπαιρνε την μπάλα έκανε διείσδυση ή σούταρε μετά από 4-5 πάσες χωρίς νόημα. Και μιλάμε για μια ομάδα με Rondo και Billups και Rose και Westbrook. Αν έχεις τέσσερις guards που ανάμεσα τους έχεις τεράστια ταχύτητα, εκρηκτικότητα, καλό τρίποντο και εξαιρετικό court vision και πάλει παίζεις επίθεση τουρλουμπουκι ολέ τότε είσαι άξιος της μοίρας σου.

Βέβαια είδαμε και πράγματα που δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα δούμε πολλές φορές να επαναλαμβάνονται στο Παγκόσμιο. Είδαμε τον Billups να χάνει βολές (πάιχτης του 90%), τον Gay να χάνει κάρφωμα μόνος του, τον Durant αμαρκάριστα τρίποντα, τους Rondo και Rose να χάνουν την μπάλα μετά από ελάχιστη πίεση.

Και όλα αυτά με αντίπαλο μια πάντα "μπασκετική" αλλά αυτή τη φορά πολύ φτωχή σε ταλέντο και βάθος αντίπαλο.

Μόνο θετικό των Αμερικανών η διάθεση τους να παίξουν άμυνα όπου ξεδιπλώνουν τα αθλητικά τους προσόντα και φτάνουν σε εύκολα καλάθια στον αιφνιδιασμό. Οι αλληλοκαλύψεις τους όμως είναι ελάχιστες και η άμυνα ζώνης άγνωστος όρος.

ΥΓ: Ποιος να μου έλεγε ότι οι ΗΠΑ θα έκαναν παιχνίδια των 77 πόντων και εμείς θα νικάμε τον Καναδά με 74 πόντους διαφορά...

Nostradamus
QUOTE(Flash @ Aug 22 2010, 00:47 ) *
Ας πούμε και 2 πράγματα για τον αγώνα.

Λοιπόν, κατά τη γνώμη μου πρέπει όλοι να ετοιμαζόμαστε για παραλληρήματα αυτοδικαίωσης των "NBAομάχων" δημοσιογράφων και συνακόλουθα παραλληρήματα υπέρασπισης της ομάδας των ΗΠΑ και χαζές δικαιολογίες των "ΝΒΑδουλων" συναδέρφων τους (μάλλον λιγότεροι αυτοί).

Ανάθεμα και αν είδαμε πάνω από 2 συνεργασίες στην επίθεση των ΗΠΑ. Όποιος έπαιρνε την μπάλα έκανε διείσδυση ή σούταρε μετά από 4-5 πάσες χωρίς νόημα. Και μιλάμε για μια ομάδα με Rondo και Billups και Rose και Westbrook. Αν έχεις τέσσερις guards που ανάμεσα τους έχεις τεράστια ταχύτητα, εκρηκτικότητα, καλό τρίποντο και εξαιρετικό court vision και πάλει παίζεις επίθεση τουρλουμπουκι ολέ τότε είσαι άξιος της μοίρας σου.

Βέβαια είδαμε και πράγματα που δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα δούμε πολλές φορές να επαναλαμβάνονται στο Παγκόσμιο. Είδαμε τον Billups να χάνει βολές (πάιχτης του 90%), τον Gay να χάνει κάρφωμα μόνος του, τον Durant αμαρκάριστα τρίποντα, τους Rondo και Rose να χάνουν την μπάλα μετά από ελάχιστη πίεση.

Και όλα αυτά με αντίπαλο μια πάντα "μπασκετική" αλλά αυτή τη φορά πολύ φτωχή σε ταλέντο και βάθος αντίπαλο.

Μόνο θετικό των Αμερικανών η διάθεση τους να παίξουν άμυνα όπου ξεδιπλώνουν τα αθλητικά τους προσόντα και φτάνουν σε εύκολα καλάθια στον αιφνιδιασμό. Οι αλληλοκαλύψεις τους όμως είναι ελάχιστες και η άμυνα ζώνης άγνωστος όρος.

ΥΓ: Ποιος να μου έλεγε ότι οι ΗΠΑ θα έκαναν παιχνίδια των 77 πόντων και εμείς θα νικάμε τον Καναδά με 74 πόντους διαφορά...

Εντάξει άλλο Λιθουανία και άλλο Καναδάς. Πάντως γενικά έχεις δίκιο, οι επιλογές τους στην επίθεση είναι ότι ναναι. Drive από κάποιον γρήγορο guard και kick out παιχνίδι έξω για κάποιο ελεύθερο τρίποντο. Στο σετ παιχνίδι έχουν τεράστιο πρόβλημα, και μόνο όταν ανοίγει ο ρυθμός είναι που μπορούν να σου κάνουν ένα 10-0 σε δύο λεπτά.

Πάντως πρέπει να πούμε ότι η διάθεση που δείχνουν στην άμυνά τους είναι αξιοζήλευτη σε σχέση με την Αμερική του 2008, και έιναι κάτι που ο Kryzewski έδωσε ιδιαίτερη έμφαση από την αρχή του training camp στο Las Vegas.

YΓ. Πρόσεξε κανείς ότι το post-up παιχνίδι τους κοντά στο καλάθι είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ, με το αγγούρι τον Chandler κάτω από το καλάθι? icon_drunk.gif

ΥΓ2. Θα διαφωνήσω μόνο ως προς τον Rose γιατί τυγχάνει και αγαπημένος μου. Δεν νομίζω ότι είναι πάικτης που έχει καλό court-vision, όχι τουλαχιστον σε όσα ματς τον είδα πέρσι στο Chicago (και ήταν πολλά), περισσότερο είναι ένας athletic scoring guard, που μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα με την ταχύτητα και την διεισδυτικότητά του παρά με τις playmaking ικανότητές του. (Άποψή μου τουλάχιστον).
Flash
QUOTE
Πάντως πρέπει να πούμε ότι η διάθεση που δείχνουν στην άμυνά τους είναι αξιοζήλευτη σε σχέση με την Αμερική του 2008


Όχι δα ! Μάλλον με την Αμερική του 2006 εννοείς. Αν θυμάσαι τον μεταξύ μας αγώνα το 2008, η πίεση που ασκούσαν ήταν τόσο ασφυκτική που μας ανάγκαζαν συνεχώς να παίζουμε pick 'n' roll στο κέντρο του γηπέδου (!) ενώ μας έμεινε η μπάλα στα χέρια αρκετές φορές. Και αυτά από παίκτες αστέρες και υπεραστέρες. Μόνο στον τελικό με την Ισπανία ήταν κάπως πιο χαλαροί στην άμυνα και παραλίγο να το πληρώσουν.

QUOTE
Θα διαφωνήσω μόνο ως προς τον Rose γιατί τυγχάνει και αγαπημένος μου. Δεν νομίζω ότι είναι πάικτης που έχει καλό court-vision


Μα δε διαφωνείς μαζί μου biggrin.gif Τα χαρακτηριστικά που έγραψα δεν ήταν ένα προς ένα αντίστοιχα των τεσσάρων guards. Απλά εννοούσα ότι όλοι μαζί μπορούν να προσθέσουν αυτά. Το court vision κολλάει πρωτίστως σε Rondo και Billups, τα ταχύτητα και εκρηκτικότητα σε Rondo, Rose, Westbrook και το τρίποντο ουσιαστικά μόνο σε Billups.
Nostradamus
A σόρυ για τα guard δεν το κατάλαβα, λάθος μου.

Πάντως για την άμυνα, δεν εννούσα μόνο την πίεση στην μπάλα σε όλο το γήπεδο, ή απαραίτητα την περιφερειακή άμυνα, γενικά στα man to man φαίνοντια να το παίρνουν πιο πολύ προσωπικά και να βγάζουν μεγαλύτερη ενέργεια σε αυτόν τον τομέα. Χαρακτηριστικό είναι ότι έχουν δεχθεί από Κίνα, Γαλλία και Λιθουανία σήμερα, 51, 55 και 61 πόντους αντίστοιχα.

Αντίστοιχη νίκη στο πεκίνο κόντρα στη Κίνα ήταν κάτι σε 118-81 ή περίπου κάτι τέτοιο. Ίσως έφταιγε ότι ενδεχομένως η ομάδα του 2008 έπαιζε σε πολύ πιο γρήγορο ρυθμό και εξεδήλωνε επθέσεις σε λίγα δευτερόλεπτα με αποτέλεσμα να δίνει και περισσότερο συνολικό αριθμό κατοχών στους αντιπάλους (αλλά και στον εαυτό της) από ότι τώρα. Ο χρόνος θα δείξει και στα επίσημα ματς... biggrin.gif
colonel gomelsky
Ένα μικρό scouting report των Αμερικάνων για τις ομάδες με τις οποίες πιστεύουν ότι θα κοντραριστούν εδώ:

http://www.nba.com/2010/news/features/john...ls=iref:nbahpt1

Ξεχωρίζει βέβαια η δήλωση για Διαμαντίδη:

With apologies to Ricky Rubio, Dimitris Diamantidis is probably the best non-NBA player in the World Championship field.

"He does everything," Ronzone said. "He handles the ball. He's a pick-and-roll guy and he can post you up."
Nostradamus
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 22 2010, 11:50 ) *
Ένα μικρό scouting report των Αμερικάνων για τις ομάδες με τις οποίες πιστεύουν ότι θα κοντραριστούν εδώ:

http://www.nba.com/2010/news/features/john...ls=iref:nbahpt1

Ξεχωρίζει βέβαια η δήλωση για Διαμαντίδη:

With apologies to Ricky Rubio, Dimitris Diamantidis is probably the best non-NBA player in the World Championship field.

"He does everything," Ronzone said. "He handles the ball. He's a pick-and-roll guy and he can post you up."

Kαι να φανταστείς ότι οι Αμερικάνοι στην πλειοψηφία τους θεωρουν ότι ο Rubio σε μία πενταετία από τώρα θα είναι πάικτης που γύρω του θα στηρίζεται ανοικοδόμηση μίας ομάδας (και αυτό φαίνεται σε πολλά από τα άρθρα τους).

Πάντως εγώ σαν καθαρά προσωπική άποψη θα έβαζα Ναβάρο... rolleyes.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Nostradamus @ Aug 22 2010, 12:26 ) *
Πάντως εγώ σαν καθαρά προσωπική άποψη θα έβαζα Ναβάρο... rolleyes.gif


Τελείως διαφορετικοί παίκτες. Ο Ναβάρο είναι καλύτερος σουτέρ, πιο ηγέτης, πιο clutch. Εξαρτάται από το τι θέλεις. Π.χ. στον Παναθηναϊκό όπως είναι αυτή τη στιγμή δεν θα θυσίαζα τον Διαμαντίδη για τον Ναβάρο (αν έπρεπε οπωσδήποτε να επιλέξω). Στην εθνική δεν ξέρω.
nikefalin
σημερινή ενημέρωση από το http://www.usabasketball.com
QUOTE
Spain: The Scouting Report
USA Basketball Men’s National Team Director of International Player Personnel, Tony Ronzone will be providing the opponent scouting report before each game.

Spain is the most experienced and talented team in the tournament, along with Greece. Some of these guys have played together since 1999, they played in the FIBA Junior World Championship in Portugal and won the gold medal. Four of those guys still play on this team. It’s a very experienced team with NBA players like Rudy Fernandez, they have a future NBA player in Ricky Rubio, Marc Gasol from Memphis, Calderon from Toronto. They’re a very experienced team, they play very well together, they’re very unselfish. They move the basketball. They’re very difficult to guard. They never get rattled, they always play with confidence and they always expect to win. Again, their experience is going to be a factor for us because we’re very limited in our international experience. We have to make sure in transition that we find the shooters, especially Navarro. He’s an international legend over here with the way he plays. He always plays in the big games. They run the floor and we have to find their shooters quickly. Transition defense is going to be very important and we have to make sure we find people. We can’t stand around on defense.


ραντεβού στις 10 πιθανότατα στον τρελοραφάλντο με τα ντινντον και τα ρατατατατατα.......
SG3ptshooter
QUOTE(nikefalin @ Aug 22 2010, 14:58 ) *
ραντεβού στις 10 πιθανότατα στον τρελοραφάλντο με τα ντινντον και τα ρατατατατατα.......

Θα λιώσουμε στις μπύρες ωραίες φάσεις απόψε...

Ελπίζω οι celebrities που υπάρχουν ανάμεσά μας να μας συντροφέψουν. biggrin.gif

CrossoverOnE
Exoυμε λινκ για Ισπανια αποψε;;;Στο γνωστο σαιτ ;Μαζωξη στο τσατ με τα nicknames για χωρευτριες;
SG3ptshooter
http://radiorafaldo.blogspot.com/ στην αρχική σελίδα τους πήγαινε κι απλά ποστάρουν το λινκ από το ustream που εκπέμπουν. Αφού παίζει και η Ισπανία δεν παίζει να μην το δείξουν, αν κατάλαβα καλά και από την περιήγησή μου στο facebook τους έδειξαν και το Λιθουανία - ΗΠΑ (που θα δω σε λίγο).

http://www.ustream.tv/recorded/9068476 <-- το χτεσινό ματς, για όποιον άλλο ενδιαφέρεται... ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΝΤΙΝΓΚ ΝΤΟΝΓΚ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ (αποθεώστε με....)
colonel gomelsky
10 είναι το ματσάκι; (ώρα ελλάδας)

Ραντεβού στο ραφάλντο για ντιν ντον και Ελίζααααααααααα! biggrin.gif

Α, και μη χαθούμε με τα διαφορετικά νικς στο τσατ...
CrossoverOnE
θα φοραω φανελα του ΚΑΟΔ για να με καταλαβετε... biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(CrossoverOnE @ Aug 22 2010, 15:45 ) *
θα φοραω φανελα του ΚΑΟΔ για να με καταλαβετε... biggrin.gif


είμαι ο κύρης του σπιτιού εκεί
SG3ptshooter
Χάλι οι Αμερικανοί όσο έχω δει αλλά αυτά όσοι τα έχετε δει τα ξέρετε. Στην περιγραφή του χτεσινού ως τώρα μιλάμε για ρεσιτάλ Ραφάλντο, εκεί θέλω να σταθώ. Gay Love, Love Gay επανέλαβε όταν άλλαξαν πάσα οι δύο προαναφερθέντες... 24.gif
nikefalin
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 22 2010, 15:59 ) *
Χάλι οι Αμερικανοί όσο έχω δει αλλά αυτά όσοι τα έχετε δει τα ξέρετε. Στην περιγραφή του χτεσινού ως τώρα μιλάμε για ρεσιτάλ Ραφάλντο, εκεί θέλω να σταθώ. Gay Love, Love Gay επανέλαβε όταν άλλαξαν πάσα οι δύο προαναφερθέντες... 24.gif


με τη φοβερή ισπανική προφορά "Ρουδδδιιιι γκέι"
stemi
Νομίζω ότι αξίζει καμιά φορά να βλέπεις τις αποδόσεις των γραφείων στοιχημάτων...

Για τον νικητή του μουντομπάσκετ (σε ένα συγκεκριμένο γραφείο):
ΗΠΑ 1,72 (ή παίζεται και ΗΠΑ 1,72 - όλοι οι υπόλοιποι 2,00)
Ισπανία 3,00
Ελλάδα 10,00
Σερβία 19,00
οι υπόλοιποι 25,00 και πάνω.


Αξιοσημείωτο είναι ότι πριν το φιλικό με τη Σερβία, η Ελλάδα είχε απόδοση 12, μετά το φιλικό έπεσε στο 14 (και η Σερβία έπεσε αντίστοιχα), χτες ήταν 12 ενώ σήμερα για πρώτη φορά πήγε 10 (η Σερβία έμεινε εκεί που έπεσε).
Οπότε μάλλον προεξοφλούν ότι δεν θα υπάρχει κάποια τιμωρία στην Ελλάδα (ή έστω κάποια που θα επιρεάσει τα κρίσιμα παιχνίδια).

Τώρα για το φιλικό ΗΠΑ - Ισπανία:
Το πρωί ήταν: ΗΠΑ 1,73 (νομίζω) - Ισπανία 2,02 (οπότε και στοιχημάτισα υπέρ της Ισπανία)
Τώρα είναι: ΗΠΑ 1,75 - Ισπανία 1,95
CrossoverOnE
QUOTE(stemi @ Aug 22 2010, 17:12 ) *
Νομίζω ότι αξίζει καμιά φορά να βλέπεις τις αποδόσεις των γραφείων στοιχημάτων...

Για τον νικητή του μουντομπάσκετ (σε ένα συγκεκριμένο γραφείο):
ΗΠΑ 1,72
Ισπανία 3,00
Ελλάδα 10,00
Σερβία 19,00
οι υπόλοιποι 25,00 και πάνω.


Αξιοσημείωτο είναι ότι πριν το φιλικό με τη Σερβία, η Ελλάδα είχε απόδοση 12, μετά το φιλικό έπεσε στο 14 (και η Σερβία έπεσε αντίστοιχα), χτες ήταν 12 ενώ σήμερα για πρώτη φορά πήγε 10 (η Σερβία έμεινε εκεί που έπεσε).
Οπότε μάλλον προεξοφλούν ότι δεν θα υπάρχει κάποια τιμωρία στην Ελλάδα (ή έστω κάποια που θα επιρεάσει τα κρίσιμα παιχνίδια).

Τώρα για το φιλικό ΗΠΑ - Ισπανία:
Το πρωί ήταν: ΗΠΑ 1,73 (νομίζω) - Ισπανία 2,02 (οπότε και στοιχημάτισα υπέρ της Ισπανία)
Τώρα είναι: ΗΠΑ 1,75 - Ισπανία 1,95

Παντως βλεποντας λιγο απο το ματς με Λιθουανια δεν νομιζω οτι οι ΗΠΑ δικαιολογουν το 1,72..
ΥΓ.Ο Durant αδυνατισε κι αλλο;;;; blink.gif
SG3ptshooter
Καλά οι Αμερικανοί ξεκίνησαν χτες την κυριαρχία τους με 4 βολές από ανύπαρκτο αντιαθλητικό κι ενώ πριν ήταν μπροστά μόνο 50-49!!! Μετά το χτεσινό και στο 2,9 να ήταν πάλι υπερβολή θα ήταν.. Σήμερα αναμένονται τα πολύ πιο βάσιμα συμπεράσματα.

Άμα βλέπω τον Πότσιους να κάνει ερμπολ και μονο ταμπλό τρίποντα με τον αριθμό του Στομπεργκας στην πλάτη τρελαίνομαι... sad-smiley-009.gif

Χεθεβίθιους w00t.gif

Συγγνώμη που τα θυμάμαι ένα ένα και κάνω συνέχεια έντιτ: Weekendman η συγκέντρωση του Γιασάιτις που κάνει δύο συνεχόμενες λάθος πάσες στη σέντρα ελπίζω να σε έπεισε ακόμα περισσότερο...
nikefalin
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 22 2010, 17:29 ) *
Χεθεβίθιους w00t.gif


ποθιους icon_drunk.gif
SG3ptshooter
Το έχει δωρεάν και στο σάιτ της φιμπα, όπου απαιτείται εγγραφή.

Ακόμα ψήνομαι για τσατιν και περιγραφή ραφάλντο πάντως.
nikefalin
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 22 2010, 20:00 ) *
Το έχει δωρεάν και στο σάιτ της φιμπα, όπου απαιτείται εγγραφή.

Ακόμα ψήνομαι για τσατιν και περιγραφή ραφάλντο πάντως.

ακριβώς, αν κι έχω κάνει εγγραφή στη fiba τι να πει κι αυτή τώρα ? Ας προσλάβει τον ράφα να χαρεί η οικουμένη , μαζί με την ελίσσαααα μούσικκα !
stemi
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 22 2010, 20:00 ) *
Το έχει δωρεάν και στο σάιτ της φιμπα, όπου απαιτείται εγγραφή.

Ακόμα ψήνομαι για τσατιν και περιγραφή ραφάλντο πάντως.


Μετά την εγγραφή μου πάντως λέει ότι το streaming δεν διατίθεται στη χώρα μου!

Παρεπιπτόντως οι αποδόσεις στο στοίχημα για το φιλικό είναι πλέον ίσες, 1,85 για κάθε ομάδα.
colonel gomelsky
Παίδες εγώ δυστυχώς θα το χάσω, προέκυψε "δουλειά". Θα μπω μετά να διαβάσω τα σχόλιά σας. Καλό ΝΤΙΝ ΝΤΟΝ!!!!!
SG3ptshooter
QUOTE(stemi @ Aug 22 2010, 20:10 ) *
Μετά την εγγραφή μου πάντως λέει ότι το streaming δεν διατίθεται στη χώρα μου!

Όντως, δεν μας επιτρέπει να το δούμε στην Ελλάδα. sad.gif

Rafaldo here we come.. 19.gif
agsi
Ο αγωνας των ηπα τι ωρα ξεκιναει;
GMlls
ρεμάλια δώστε για το παιχνίδι για να μην σας πλακώσω στις γρήγορες
nikefalin
QUOTE(agsi @ Aug 22 2010, 21:23 ) *
Ο αγωνας των ηπα τι ωρα ξεκιναει;

10.00 μ.μ.
cryptic
QUOTE(GMlls @ Aug 22 2010, 21:55 ) *
ρεμάλια δώστε για το παιχνίδι για να μην σας πλακώσω στις γρήγορες


Και εγώ και εγώ
ComingUpRoses
μολις ξεκινησα μια προσπαθεια μπλοκ για το μουντομπασκετ .. τωρα πλα προσπαθω να το κανω καλο customize ωστε 1-2 μερες πριν την εναρξη να ειναι ετοιμο! Αναμενουμε! χαχα biggrin.gif

hoop-stars.blogspot.com
CrossoverOnE
Mπαινω στο http://radiorafaldo.blogspot.com/ και δε βλεπω ουτε λινκ για το stream ουτε το τσατ δεξια...τι παιζει;;;;;;;;;;;;;;; ΘΕΛΩ ΡΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑ
whoever81
το βασίλειό μου για ένα αξιόπιστο λινκ...
Basketikoc
Υπαρχει καποιο λινκ παιδια για το Usa-Ισπανια?Αν μπορει ας στειλει καποιος
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.