Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Laboral Kutxa vs. Panathinaikos Athens
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2015-16
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
pk13
QUOTE(Ben30 @ Apr 15 2016, 20:44 ) *
ΜΑΕΣΤΡΙΚΟ κοουτσάρισμα από τον Σάσα Τζόρτζεβιτς.Γύρισε ένα χαμένο ματς και τώρα ετοιμάζεται να ΑΛΩΣΕΙ τη Βιτόρια και να μας στείλει στο φάιναλ φορ για πρώτη φορά μετά το 2012!!!ΠΑΜΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΣΑΣΑ!!!


μας δουλευεις ετσι??εισαι θεουλης παντως..
TakeshyKurosawa
Χορτάσαμε μπάσκετ σήμερα!
Gino_Bill
Ωραία, το τυλίξαμε δωράκι, του βάλαμε και κορδέλα και το δώσαμε στον Μπουρούση το ματσάκι. Τρικυμία.
assistant
QUOTE(manosnismo @ Apr 15 2016, 23:51 ) *
ελεος ρε αδερφε , κανε λιγο υπομονη , γραψε σε καμια ωρα ελεος

οκ sorry....
Ben30

Έλα ρε Έλλιοτ!! Πάρτο το ματσάκι μόνος σου παιχταρά μου!!!
Μία άμυνα όλο το ματς.
nvip13
Δεν υπάρχει έλεος με Καλάθη είναι τραγικός..

Και ας βάλει μπαζερ νίκης..
pk13
Στοχος η δευτερη παραταση,μπας και ψοφησουν οι αλλοι και το παρουμε,αλλιως πολυ δυσκολα....
Reggie Miller 31
Αν η μπάλα έχει επιλέξει ομάδα... είναι πολύ μεγάλη πόρνη τελικά
nvip13
Κρίμα για τον Διαμαντιδη...

Για κανέναν άλλον τραγικοί..
all_around
κανονικα το ματς έπρεπε να καθαρισει στην κανονικη περιοδο... ο παβλοβιτς προσπαθησε να το τελειωσει μετα εγινε εκεινο το τρελο με τα τρια τριποντα στο τελος και το μαζεψαμε, αλλά δεν έφτανε...
basketmono80
Τζαμπα ηττα.Πολυ κριμα.
t0ny3
Καληνυχτα μας λοιπον και φετος. Με την ορεξη μειναμε και φετος.

Η μονη μου στεναχωρια πλεον ειναι αυτος ο υπερπαικτης που δεν αξιζε να σταματησει ετσι, ουτε αξιζε τετοια μεταχειριση τα τελευταια του χρονια.

Ας παμε να φαγωθουμε τωρα μεταξυ μας για την κουπα της Α1.......
manosnismo
Κριμα για το Διαμαντιδη τιποτα αλλο. Ρε μαγκες οκ να μας κανουν καζουρα οι Ολυμπιακοι που δεν περασανε το καταλαβαινω , αλλα ρε σι Μπεν κουραστηκα φιλε μου δεν βαρεθηκες??? Τα περαστικα μου σε οσους αντεχουν και μπαινουν να διαβασουν ακομα εδω μεσα εγω απο σημερα τη κανω. Τα φιλια μου
TakeshyKurosawa
Συγκινητικός Διαμαντίδης! Ο άνθρωπος έπαιξε στο 200%. Πιστεύω ξεπέρασε αρκετά σήμερα τα όρια του..
Ben30

Καλύτερα να απομακρυνθώ από το πληκτρολόγιο.Εχω τσαντιστεί λιγάκι με αυτά που είδα στην παράταση.
Καλή συνέχεια,παιδιά.
pk13
Ρε Σαλε μπεσα γιατι η τελευταια επιθεση παει στον Ραντου στα 15 δευτερολεπτα???
Μας δουλευεις πια...Ελεος ειχαμε χρονια να δουμε τοσο ανικανο προπονητη...
salonikatasos
Χωρις να απειλεις απο το τριποντο δυστυχως αυτα θα εχεις. Σημερα παντως δειξαμε σημαδια ζωης. Τωρα πρεπει να το παμε σε 5ο παιχνιδι και να ελπισουμε να βαλουν κανα τριποντο οι δικοι μας. Τα ελευθερα πρεπει να μπουν,δε ζηταω να μπαινουν τριποντα σαν αυτο του διαμαντιδη
Putnam
γατι ο γουιλιαμς εχασε βολη

στο οακα παντως θα τα παρουμε τα ματς οποτε ισως πηγαινοντας με ψυχολογια στο πεμπτο να κλεψουμε προκριση

Manu7
Τα μούτρα του Διαμαντίδη θα ήθελα να δω όταν στην αρχή της παράτασης ο Καλάθης πήρε 2 σερί 3ποντα. Δεν έχω κανένα θέμα με τον παίχτη που απλά δεν κάνει για 2 μύρια.
Λουπους
Τα τρίποντα στο επαγγελματικό μπάσκετ δεν είναι είναι θέμα κωλοφαρδίας.

Είναι ένας πολύ σημαντικός παράγοντας που καθορίζει το πόσο καλή είναι μια όμαδα. Εφόσον ο Παναθηναικός είναι τόσο άστοχος, πρέπει να είναι συγκλονιστικά καλύτερος στους υπόλοιπους τομείς για να κερδίζει. Σε επίπεδο τοπ8 αυτό είναι πολύ δύσκολο, οπότε αν δεν βελτιωεί η ευστοχία δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες.
bodiroga10
γιαννακοπουλε κρατα ολους τους σερβους τζορτζεβιτς,παβλοβιτς,ραντουλιτσα και φερε και μαζι μ αυτους τον τεοντοσιτς.....

οσο για τον καλαθη το μεγαλυτερο ανεκδοτο ειναι οτι τελικα ειναι καλος αμυντικος τετοιο γλεντι ο ανταμς που εχει κανει σ αυτα τα δυο παιχνιδια δεν εχει κανει σ ολη του την καριερα
basketmono80
QUOTE (Ben30 @ Apr 16 2016, 00:00 ) *
Καλύτερα να απομακρυνθώ από το πληκτρολόγιο.Εχω τσαντιστεί λιγάκι με αυτά που είδα στην παράταση.
Καλή συνέχεια,παιδιά.
Ο Διαμαντιδης εκανε ενα δωρο στους συμπαικτες του στελνοντας το ματς στην παραταση και εκεινοι δεν μπορουσαν να παρουν το δωρο αυτο.
more stars
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Apr 15 2016, 23:57 ) *
Αν η μπάλα έχει επιλέξει ομάδα... είναι πολύ μεγάλη πόρνη τελικά


Είχαμε κα ιμεις τη στιγμή μας στο τέλος του κανονικού...
3 άστοχα τρίποντα, μία μεταφορά μπάλλας και ένα κουτούλημα Μήτσου-Έλιοτ και 5 πόντοι σύνολο... αυτή ήταν η παράταση για μας.
Με πονάει αλλά αυτή είναι η αλήθεια.

Να δούμε τι θα γίνει στο ΟΑΚΑ τώρα.
PARISINOS
Τελευταια επιθεση επρεπε να εξαντλησουμε το χρονο και να παμε για το τριποντο. Μεγαλο λαθος. Και το μοναδικο ψεγαδι που βρισκω στονΤΕΡΑΣΤΙΟ αρχηγο. Εκει εγω προσωπικα δεν θα αφηνα κανεναν αλλο να παρει την τελευταια επιθεση.

Τεραστιος ΔΔ. Κριμα γιατι μπορουσαμε. και κριμα να χαθει ετσι οπως πηγε. Δεν εχουμε αποκλειστει παντως. Αλλα θελει να μπουν τα σουτ σε ολα τα υ πολοιπα ματς.
manos_89
ΝΤΡΟΠΗ στην αντιμετώπιση της Euroleague στον Παναθηναϊκό και στον Διαμαντίδη.
Η 3η χειρότερη διαιτησία που έχω δει.
t0ny3
Ο Σαλε σημερα επαιξε το μελλον του και το εχασε. Αυτα παθαινεις οταν επιλεγεις παιχνιδι. Δε λεω πως ημασταν ικανοι προχθες, αλλα το παρατησαμε πολυ ευκολα και σημερα φανηκαμε και παλι λιγοι.

Συγχαρητηρια λοιπον στην Κουτσα για το Final 4. Εγω προσωπικα δεν κατεβαινω γηπεδο την Τριτη κι ας εχω εισητηριο...
xomitsious
Μπραβο στην ομαδα που το παλεψε.
Ο Παυλοβιτς μαλλον καλυτερα να μην ξαναπαιξει.

Ελπιζω σε πεισμωμα και να τα δωσουν ολα για το 3/3.
Μετα απο σημερα ξερουν οτι μπορουν.
green_sky
Αξιοι της μοιρας μας.Απλα αξιοι της μοιρας μας.
Το να τα χωνουμε τωρα στον Καλαθη ή στον Γιουγκο που παει και τρωει τεχνικη ποινη ή στον εναν και στον αλλον δεν εχει νοημα.Να μην ξεχναμε ομως οτι τα μεγαλα παιχνιδια ειναι για τους μεγαλους παιχτες και εδω φαινεται και θα φανει ποιοι απο τους παιχτες που αξιωθηκαν να φορανε το τριφυλλι στο στηθος ειναι μεγαλοι.
Μικρη ομαδα η Καχα.Πολυ μικρη.Ακομα μικροτερη ο σημερινος Παναθηναικος.Το οτι πηγε το παιχνιδι στην παραταση ειναι απλα εργο
Δ Ι Α Μ Α Ν Τ Ι Δ Η.

Δινω ποσοστο προκρισης 85% Καχα 15% Παναθηναικο.Την αλλη παρασκευη αυτοι θα ειναι ολοι ξεκουραστοι.Παει το πουλακι πεταξε.
Putnam
QUOTE (bodiroga10 @ Apr 16 2016, 00:02 ) *
γιαννακοπουλε κρατα ολους τους σερβους τζορτζεβιτς,παβλοβιτς,ραντουλιτσα και φερε και μαζι μ αυτους τον τεοντοσιτς.....

οσο για τον καλαθη το μεγαλυτερο ανεκδοτο ειναι οτι τελικα ειναι καλος αμυντικος τετοιο γλεντι ο ανταμς που εχει κανει σ αυτα τα δυο παιχνιδια δεν εχει κανει σ ολη του την καριερα


στο σημερινο που ειδα εγω παντως μαρκαρισμενα τα εβαλε

το κακο με καλαθη ειναι οτι δεν δημιουργησε αλλα μετραει σε αυτο και η συγκυρια οτι επαιξε πολυ ο κουζμιτς
bodiroga10
και κατι για την τελευταια επιθεση ολη η ευθυνη ειναι τον περιφερειακων που αντι να κρατησουν την μπαλα την περασαν μεσα στο καλαθι ενω εμεναν 15 δευτερολεπτα.

δεν ξερω αν ηταν οδηγια του τζορτζεβιτς να γινει αυτο αλλα ο ραντουλιτσα απ την στιγμη που πηρε την μπαλα σ εκεινο το σημειο αναγκαστικα επρεπε να προσπαθησει να τελειωσει την φαση
Manu7
Η τύχη του Παναθηναϊκού είναι ότι απέναντι του θα έχει μια ψόφια ομάδα για 2 ματς. Με αποδεκατισμένη Κάχα και νομίζω θα παίξει ματς κανονικά στην ACB.
Nik Tepits
Τζορτζεβτις, δεν το βλεπεις οτι ο Ανταμς εχει κανει γιο γιο τον Καλαθη? Ο Χεινς τον επαιξε πολυ καλητερα και ειναι ακρως πιο επικινδυνος στην επιθεση. Εκει χαθηκε το ματς για μενα, στις εμμονες του με καποιους παιχτες. Το τελευταιο χαμενο λει απ του Ραντουλιτσα ειναι σαν χαμενο πεναλτι. Δεν γυρναει σειρα, να βαλουν μυαλο να διωξουν πρωην μπασκετμπολιστες μπας και δουμε ασπρη μερα. Ο Σαλε ειναι πολυ λιγος δυστηχως και δεν εχουμε την πολυτελεια να τον περιμενουμε να αποκτησει εμπειρια.

Γεια σου ρε αρχηγε, απλα χωρις εσενα ο μπασκετικος ΠΑΟ δεν εχει νοημα.
brob
Τρελο κρίμα για τον Διαμαντίδαρο....

Η " πλάκα " είναι παροτι το προσπαθήσαμε πολύ χασαμε απο την Λαμποραλ που ουσιαστικά έχει μια 5 άδα παίχτες...Αντε βαριά βαριά 6-7 ..στο ροτέισον..

Αν αποκλειστούμε τελικά θα είναι μεγάλη αποτυχία..Αλλά έχει ζουμί το πράμμα...

Ελπίζω στην αφύπνιση του Γουιλιαμς..

Πάντως δε γίνεται να ξαναπαίξει ο Πάβλοβιτς..και ειδικά να ξεκινάει βασικός..Έχει καταντήσει ανέκδοτο πλεόν..

Και ο Χέινς γιατι παίζει τόσο λίγο.. ; ειδικά με την Λαμποράλ και στα δύο ματς ήταν πολύ καλύτερος ακόμα και απο τους θεωρητικά βασικούς..

Ας βαλει ο Τζόρτζεβιτς στα επόμενα ματς όσο περισσότερο γίνεται τον Διαμαντίδη ... και ας κόψει τα τρίποντα οτι ναναι από παίχτες που δε το έχουνε...

Έίναι μεγάλη ευκαιρία με αυτη την ομάδα που πέσαμε και με τις απουσιες που εχει να πηγαιναμε φέτος final -4....
tempelhs
QUOTE(Manu7 @ Apr 16 2016, 00:08 ) *
Η τύχη του Παναθηναϊκού είναι ότι απέναντι του θα έχει μια ψόφια ομάδα για 2 ματς. Με αποδεκατισμένη Κάχα και νομίζω θα παίξει ματς κανονικά στην ACB.

Για πρώτη φορά η acb ανέβαλε τα ματς των ομάδων που έχουν ευρωπαικές υποχρεώσεις.
louie
κριμα για τον τεραστιο διαμαντιδη που το αξιζε 100%. ο προπονητης του και καποιοι συμπαιχτες του αξιζαν ομως 150% την ηττα και δεν μπορει να τους ξελασπωνει στον αιωνα τον απαντα. συγκινητικος κουζμιτς, καλος χεινς. μπορουμε να παρουμε και τα 2 στο οακα αν εχουν οι παιχτες τα ψυχικα αποθεματα αλλα με κοουτσαρισμα παιδικου δεν πας πουθενα. κατι ασχετο αλλα ο τιγι νομιζω οτι επρεπε να ειχε βγει με 5 φαουλ.



QUOTE (manosnismo @ Apr 16 2016, 00:00 ) *
Κριμα για το Διαμαντιδη τιποτα αλλο. Ρε μαγκες οκ να μας κανουν καζουρα οι Ολυμπιακοι που δεν περασανε το καταλαβαινω , αλλα ρε σι Μπεν κουραστηκα φιλε μου δεν βαρεθηκες??? Τα περαστικα μου σε οσους αντεχουν και μπαινουν να διαβασουν ακομα εδω μεσα εγω απο σημερα τη κανω. Τα φιλια μου


+1000

αν το τρολαρισμα επιτρεπετε ή ειναι επιθυμητο πειτε το να παμε εμεις που θελουμε να συζητησουμε για μπασκετ καπου αλλου...


D-Wade
QUOTE(Manu7 @ Apr 16 2016, 00:08 ) *
Η τύχη του Παναθηναϊκού είναι ότι απέναντι του θα έχει μια ψόφια ομάδα για 2 ματς. Με αποδεκατισμένη Κάχα και νομίζω θα παίξει ματς κανονικά στην ACB.

Όχι το είπαν τώρα στην ΕΡΤ. Παίζει Μπάρτσα-Λαμποραλ και συμφώνησαν να μην παίξουν
CG.
Αφου χασαμε τετοιο ματς ειμαστε αξιοι της μοιρας μας
Τετοια παιχνιδια δειχνουν ποιοι πρεπει να μεινουν και ποιοι να φυγουν του χρονου....
Κλασσικος ΠΑΟ των τελευταιων ετων ,να μην μπορει να κανει διπλο με τιποτπα
Λιγοι σαν προσωπικοτητες
Ο διαμαντιδης ειναι ενας και μοναδικος
G-arenas
ο μητσος δεν πηρε ουτε 1 σουτ στην παραταση...μεγαλε σαλε... κριμα πραγματικα...μακαρι να κατεβει ο αλβερτης να κοουτσαρει απο δω και περα πραγματικα...σε ολο τον αγωνα εχει κανει τα παντα ωστε να χασει η ομαδα του... πραγματικα εχει κανει 1000 λαθη που μπορεις να βρεις σε ολο τον αγωνα... μονο τον παβλοβιτς να μην εβαζε θα κερδιζαμε χαλαρα... τι να πω εχω σκασει τωρα...η επιμονη στον ουιλιαμς απιστευτη ενω ειναι σε πολυ καλη μερα ο χεινς... το σχημα δεν το χαμηλωσε ποτε για να πιεσουμε τους μολις 6 παικτες που ειχαν για rotation... οτι και να πεις ειναι λιγο πραγματικα και ευρωλιγκα να παρουμε και πρωταθλημα ο σαλε πρεπει να φυγει...
RipCity
Με τέτοια τεράστια αδυναμία στο σκοράρισμα ο Καλάθης δεν μπορεί να μπαίνει σε κουβέντες για καλύτερο pg της Euroleague κτλ. Μιλάμε και στις βολές να πάει ποιος πιστεύει ότι θα της βάλει, δεν μπορεί να σου πάρει παιχνίδι.

Από κει και πέρα με γλέντησε η Λαμποράλ που την είχα για σχετικά εύκολη λεία κυρίως μετά τους τραυματισμούς. Τουλάχιστον δε χάθηκαν πολλά λεφτά αφού βγήκε το στοίχημα στο +5 του ΠΑΟ tongue.gif

Πλέον δεν πιστεύω πως ο Παναθηναικός έχει την οποιαδήποτε ελπίδα να περάσει (και τώρα κάνει 3 σερί νίκες με 20άρες biggrin.gif ).
Reggie Miller 31
QUOTE (green_sky @ Apr 16 2016, 00:05 ) *
Αξιοι της μοιρας μας.Απλα αξιοι της μοιρας μας.
Το να τα χωνουμε τωρα στον Καλαθη ή στον Γιουγκο που παει και τρωει τεχνικη ποινη ή στον εναν και στον αλλον δεν εχει νοημα.Να μην ξεχναμε ομως οτι τα μεγαλα παιχνιδια ειναι για τους μεγαλους παιχτες και εδω φαινεται και θα φανει ποιοι απο τους παιχτες που αξιωθηκαν να φορανε το τριφυλλι στο στηθος ειναι μεγαλοι.
Μικρη ομαδα η Καχα.Πολυ μικρη.Ακομα μικροτερη ο σημερινος Παναθηναικος.Το οτι πηγε το παιχνιδι στην παραταση ειναι απλα εργο
Δ Ι Α Μ Α Ν Τ Ι Δ Η.

Δινω ποσοστο προκρισης 85% Καχα 15% Παναθηναικο.

Αυτό μόνο... Ο ένας έχει σηκώσει 3 ευρωπαϊκά είναι γεννημένος νικητής!

Οι υπόλοιποι είναι είτε πολύ μικροι για τέτοια ομάδα, είτε μισθοφόροι που παίζουν για τους πόντους τους και ψάχνουν την επόμενη αρπαχτή.

ΥΓ Σάλε το κάκο δεν είναι ότι είσαι μέτριος... όλοι απο κάπου ξεκινάνε... Το κακό είναι ότι είσαι εγωιστής, ξεροκέφαλος και δεν θες να μάθεις! Ξαναβάλε το πουλέν σου μέσα στο ΟΑΚΑ και θα σου πω που θα βγείτε φέτος! Καλά σας έλεγε ο Ιωαννίδης. Εσέις και το λόμπυ σας
ΥΓ2 Κάτι πρέπει να γίνει και με τα τρόλια με πολλούς... λογαριασμούς
CG.
QUOTE (Manu7 @ Apr 16 2016, 00:08 ) *
Η τύχη του Παναθηναϊκού είναι ότι απέναντι του θα έχει μια ψόφια ομάδα για 2 ματς. Με αποδεκατισμένη Κάχα και νομίζω θα παίξει ματς κανονικά στην ACB.

Οχι δεν παιζει
Εχει ρεπο μαζι με την μπαρτσα για την acb αυτην την κυριακη
MaJesty23
Δεν μπορώ να δεχτώ γκαρντ Νικ Καλάθη με τέτοιο σουτ.Το κακό είναι οτι όλη την χρονια,και μετά απο ευρωμπάσκετ,έχει διαχειρισθεί πολύ χάλια...τα χει φτύσει και δεν μπορεί να παίξει και την γαμ$%^^νη την άμυνα που μπορεί.Πάντως θα συμφωνήσω ότι έχει φάει τρελο γλέντι.

Υ.Γ:Το πιασε κανείς,το βρισίδι του Μπουρού στον Γιαννακόπουλο,κάτι για μαμάδες και συνουσία,όταν ήταν πεσμένος? rolleyes.gif
pk13
Παμε να ισοφαρισουμε στο ΟΑΚΑ και στο 5ο οτι γινει..

υγ1;ο Τζειμς και οΑνταμς στα δυο παιχνιδια εχουν κανει τον Καλαθη να μοιαζει με παικτακο της γειτονιας..Γιατι ρε Νικ?λιγη καρδια λιγο παθος,λιγη ψυχη δεν εχεις μεσα σου???2μυρια δεν αξιζεις ουτε με σφαιρες...

υγ2;ρε Κουζμιτς μπραβο ρε μαγκα γιατι επαιξες με ψυχη και θαρρος,μπραβο σου ρε αλανι τον επαιξες στα ισα τον Μπουρουση...

υγ3;ο Μπουρουσης ειναι κακος σε αυτη τη σειρα,πολυ κακος....

υγ4;Σαλε πακεταρε σιγα σιγα τα χειμωνιατικα δεν σε βλεπω να εισαι δευτερο χειμωνα εδω...

υγ5;Ρε Διαμαντιδη εχεις πολυ μεγαλα @@@@@ αγορι μου,πολυ μεγαλα.....Την τελευταια επιθεση επρεπε να την παρεις εσυ....
tempelhs
QUOTE(t0ny3 @ Apr 16 2016, 00:04 ) *
Ο Σαλε σημερα επαιξε το μελλον του και το εχασε. Αυτα παθαινεις οταν επιλεγεις παιχνιδι. Δε λεω πως ημασταν ικανοι προχθες, αλλα το παρατησαμε πολυ ευκολα και σημερα φανηκαμε και παλι λιγοι.

Συγχαρητηρια λοιπον στην Κουτσα για το Final 4. Εγω προσωπικα δεν κατεβαινω γηπεδο την Τριτη κι ας εχω εισητηριο...

Ώρες ώρες όλοι κρίνουμε χωρίς να βλέπουμε την μεγάλη εικόνα.... Ο Σάλε (ο ΠΑΟ) κατάφερε να εξαφανίσει τον μπουρούση. Πήρε πράγματα απο τον Κούζμιτς που όλοι λοιδωρείτε. Είχε σε κάκιστη μέρα williams και καλάθη. Τι να κάνει δηλαδή? Τακτικά το ματς το πήγε μια χαρά! Δηλαδή αν σας λέγαν πριν το ματς τι τύχη έχει ο ΠΑΟ με τραγικούς αυτούς τους δύο τι θα λέγατε? Προπονητικά μια χαρά το πήγε το ματς.
green_sky
Αυτη την επιμονη στον Καλαθη δεν την καταλαβαινω ουτε εγω.Ο Χεινς ειναι πολυ φορμαρισμενος.Μολις ζεσταθει τον βγαζει εξω.Και συνεχιζω να επιμενω οτι επρεπε να παρει πολυ χρονο ο Χεινς στο 2 και να του δινει προσπαθειες.Με το σουτ του Χεινς θα ανοιγε και τους Ισπανους.Αυτος ο Διαμαντιδης εχει κανει ενα καρο ψηλους Ζαπλουτους και αλλους τοσους προπονητες μαγκες.Σαν τις μαυρες χηρες θα κλαινε ολοι αυτοι οταν σταματησει ο Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ Δ Ι Α Μ Α Ν Τ Ι Δ Η Σ.

Υ.Γ Ο Τζορτζεβιτς πρεπει να διαβαζει το forum και επαιξε σημερα απομονωση τον Μπουρουση.

Υ.Γ Μπραβο ρε Κουζμιτς.Τα εδωσε ολα.Χιλια μπραβο.

Υ.Γ Οι προφεφορες του μπασκετ στα ραδια ελεγαν ολη την βδομαδα οτι τα εκτος εδρας παιχνιδια με την Καχα δεν ταιριαζουν στο Μητσο γιατι ειναι αργος .Μπεεεεεεεεεεεεε ρε μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
erasitehnis
Ήθελα να γράψω πολλά για παίκτες που τρέμουν τα χέρια τους και προπονητές που κάνουν λάθη κατά συρροή.
Αν υπάρχει κάτι θετικό στο παιχνίδι εγώ δεν το είδα. Αν νομίζετε ότι στο ΟΑΚΑ τα παιχνίδια θα είναι εύκολα μάλλον γελιέστε.

Τώρα που το σκέφτομαι μήπως ο Γιαννακόπουλος πρέπει να στείλει με τα πόδια κάποιους πίσω?
Δεν έχω κουράγιο για άλλα λόγια. Καληνύχτα σε όλους.
Zoys
Ορισμένοι καλό θα είναι αν αισθάνεστε εκνευρισμό να γράφετε πιο συγκρατημένα ή να μην ποστάρετε διότι οι προσβλητικοί χαρακτηρισμοί θα σβήνονται και θα επιβληθούν ποινές. Προειδοποιώ γενικά για να μην έχουμε παρεξηγήσεις.
thanvot
Ρε παιδιά, όλοι να τα βάλουμε με Τζόρτζεβιτς, Παύλοβιτς, Καλάθη κλπ.
Τον Ουίλλιαμς τον είδατε σε 5-6 μάτς και τον αποθεώνετε.
Σήμερα ήταν ο καλύτερος των άλλων.
Άκου 2 μύρια, έλεος!
Δεν τον θέλω ρε...
2 σαν τον Άνταμς και τον Τζέιμς θέλω και περισσεύουν και για ψηλό..
Δηλαδή, ο Μήτσος στα 27 του πόσα έπρεπε να παίρνει, 8 μύρια???
Μακράν η πιο άσουτη και άναρχη χωρίς σύστημα ομάδα είμαστε... Θέλουμε και φάιναλ φορ τρομάρα μας..
Μόνο για τον Γιαννακόπουλο δεν μπορώ να πω κουβέντα γιατί ότι μπορούσε έκανε, έστω και αργά..
Αλλά πολλάααα πεταμένα λεφτά. Και δεν εννοώ του Νικ!
Φελντέιν ανανέωση, μην μας τον κλέψουν??
Ο Παύλοβιτς θα πρεπε να πληρώνει να παίζει..
Ο Γουίλλιαμς να πάει να παίξει σε καμιά αλάνα, όχοτ TOP 8...
Τζόρτζεβιτς, άντε γεια, ο Σάρας είναι η τελευταία μας ελπίδα πλέον...
Manu7
Ε άκυρο τότε. Πέσαμε στην περίπτωση. Αν δεν έπαιζαν μεταξύ τους σίγουρα θα είχαν ματς στην ACB
more stars
Έχουμε πατήσει δύο μπανανόφλουδες φέτος.
Μας έψησαν ότι η ομάδα είναι για φ4 και ότι η Κούτσα είναι ομαδούλα της σειράς.
Η υπέρβαση δεν είναι αδύνατη φυσικά. Αλλά είναι εξαιρετικά δύσκολη.

Και κάτι τελευταίο. Αν μη τι άλλο ο άμπαλος Καλάθης των 1,8εκ παίζει 30λ σε τοπ 8...
Υπάρχουν και χειρότερα. Να παίρνεις περισσότερα και να ετοιμάζεσαι για το Ρέθυμνο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.