Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Nov 3 2009, 22:20 ) *
Btw, εχω πακετακι Καλντερον-Τζ.Ρ.Σμιθ-Χιμπερτ για εναν καλο G.



Καλό γκαρντ ε?Χμμμμ

Να σου δώκω τον Τζαμάλ να γίνει ο χαμός..... 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Omar Little
89.25 το κοπέλι w00t.gif (Νοβίτσκι), ρεκόρ μέχρι τώρα αν δεν κάνω λάθος.

Ρε σεις ελεείστε το φτωχό και προσφέρετε κάνα αναπληρωματικό C για τον Conley. Εξάλλου στο Μέμφις σε λίγο θα μαχαιρωθούν μεταξύ τους στα αποδυτήρια και οι μόνοι που θα γλιτώσουν είναι τα καλά παιδιά όπως ο Conley, οπότε θα σας βγάζει πονταλάκια (όχι ότι πάει άσχημα μέχρι τώρα).

Είχαμε μάλλον και τον πρώτο τραυματισμού βασικού σήμερα με τον Murphy. evilmonkey.gif
thrylos7
Μα είναι δυνατόν να είναι μόνος του στην άμυνα ο Ρόι, σε αιφνιδιασμό, να του δίνουν τη μπάλα ...και να βάζουν το κλέψιμο στον Άουτλο;

Μας 'φάγαν τα κυκλώματα...
Omar Little
QUOTE(thrylos7 @ Nov 4 2009, 08:25 ) *
Μα είναι δυνατόν να είναι μόνος του στην άμυνα ο Ρόι, σε αιφνιδιασμό, να του δίνουν τη μπάλα ...και να βάζουν το κλέψιμο στον Άουτλο;

Μας 'φάγαν τα κυκλώματα...


Χα, πόνταρες στο ότι κανείς δεν θα έβλεπε το παιχνίδι τέτοια ώρα αλλά το all seeing eye του Σάουρον Όμαρ, είναι εδώ και λέει ότι ο Άουτλο έσπρωξε τη μπάλα από πίσω για να καταλήξει στον Ρόι.
Οπότε αλλού τα σάπια. tongue.gif
thrylos7
Εγώ άκουσα ξεκάθαρα το "Roy stole the ball", ή κάτι πολύ παρεμφερές από τον σπίκερ... Εσύ σαν μέρος του συστήματος που σε ευνοεί μπορεί να ισχυρίζεσαι ό,τι θες... blech.gif

Αλήθεια υπήρχε και δεύτερος Blazer στη φάση; 7.gif
Gravedigger
Ο μεγάλος manager (εγώ ντε) αποφάσισε να μιλήσει στους παίχτες του...

Προς White Niggaz:

Τι κάνετε ρε μαλάκεςςςςς??????Σοβαρευτείτε!Είναι δυνατόν ο Nowitzki να βγάζει score όσο όλοι οι βασικοί μαζί???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ 2 ΠΑΓΚΙΤΕΣ ΜΟΥ (Deng,Aldridge (εσύ δεν χτύπησες ρε?από τι σε φτιάξανε??) ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ SCORE ΟΣΟ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ????

Αν δεν αλλάξετε μυαλά θα έχουμε εξελίξεις. ph34r.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Nov 4 2009, 19:34 ) *
Ο μεγάλος manager (εγώ ντε) αποφάσισε να μιλήσει στους παίχτες του...

Προς White Niggaz:

Τι κάνετε ρε μαλάκεςςςςς??????Σοβαρευτείτε!Είναι δυνατόν ο Nowitzki να βγάζει score όσο όλοι οι βασικοί μαζί???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ 2 ΠΑΓΚΙΤΕΣ ΜΟΥ (Deng,Aldridge (εσύ δεν χτύπησες ρε?από τι σε φτιάξανε??) ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ SCORE ΟΣΟ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ????

Αν δεν αλλάξετε μυαλά θα έχουμε εξελίξεις. ph34r.gif


Ηθελες να κρατησεις τον Aldridge...Δε με ακουγες που ηθελα να τον φερω στα Sapakia! Τωρα θα λουστεις τα υψηλα του σκορ απο τον παγκο και τα χαμηλα του οταν ξαναμπει στο ροστερ. Τελευταια σου ευκαιρια να τον κανεις ανταλλαγη με τον Μπιγκ Μπεν(το Γουαλας εννοω, οχι τον Γκορντον) smiley.gif
rchos
εχω να προτεινω κατι!πιστευω πρεπει να το ληξουμε σημερα.αμεσα!δεν το λεω επειδη ειμαι πρωτος απλα πιστευω οτι ηρθε η ωρα να τελειωσει το παιχνιδι τωρα πριν κουρασει! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λοιπον περα απο την πλακα ο κρις πολ ηρθε και αρχισε με τρελη εμφανιση.πρεπει μονο να ανεβει ο μπιγκ αλ για να γινει το παρτυ που ολοι στην ομαδα ονειρευομαστε!
μεγαλη αποκαλυψη παντως ως τωρα ο μαρκ γκασολ που κανει σταθερα σκορ πανω απο 40(οταν σας τον εδινα επι πινακιου φακης δεν τον θελατε...)!
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Nov 5 2009, 12:35 ) *
εχω να προτεινω κατι!πιστευω πρεπει να το ληξουμε σημερα.αμεσα!δεν το λεω επειδη ειμαι πρωτος απλα πιστευω οτι ηρθε η ωρα να τελειωσει το παιχνιδι τωρα πριν κουρασει! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λοιπον περα απο την πλακα ο κρις πολ ηρθε και αρχισε με τρελη εμφανιση.πρεπει μονο να ανεβει ο μπιγκ αλ για να γινει το παρτυ που ολοι στην ομαδα ονειρευομαστε!
μεγαλη αποκαλυψη παντως ως τωρα ο μαρκ γκασολ που κανει σταθερα σκορ πανω απο 40(οταν σας τον εδινα επι πινακιου φακης δεν τον θελατε...)!

Με τέτοια κωλοφαρδία λογικό είναι να είσαι πρώτος!Jennings και Gasol με ΜΟ πάνω από 40???

Προς Ramon Sessions.Από την άλλη βδομάδα τρως πάγκο για να μάθεις να είσαι άμπαλος.
T.W.Is.M.
Ως ρουκι να ρωτησω κατι αλλο: Το παιχνιδι θα τελειωσει οριστικα με το τελος της κανονικης περιοδου ή θα παιξουμε και στα πλει οφ?
Ξερω οτι με τη μορφη που παιζουμε το παιχνιδι σταματαει με τη ληξη της regular season, αλλα ρωταω μηπως υπαρχει κατι και για τα πλει οφ.
benchwarmer
Οχι, σταματαει με την ρεγκιουλαρ σιζον..

ΥΓ: Δεχομαι συγχαρητηρια που διαλεξα αυτην την βδομαδα να αφησω τον Χιμπερτ στον παγκο..
thrylos7
Άξιζε το ξημέρωμα... καμάρωσα τον Μπούζερ και την πρώτη μου ημερήσια πρωτιά (οκ, κάποιοι δεν είχατε καν παίκτες, αλλά αυτό η ιστορία δε θα το θυμάται)... wos_sport3.gif
rchos
μπραβο νοτη.με εκανες περηφανο! tongue.gif tongue.gif

σημερα θα γινει η σφαγη παντως.ολο το βραδυ ξυπνιος.παιζουν ολοι μετα το χτεσινο που δεν επαιξε κανεις.13 παιχνιδια ειναι αυτα!θα γινουν ρεκορ μερας σημερα το βραδυ.
thrylos7
Το ξέρω, το ξέρω... biggrin.gif

Αν η ομάδα αντέξει και τη σημερινή βραδιά, παρά τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει, τότε μπορούμε ν' ατενίζουμε το μέλλον με αισιοδοξία...

Pierce
Οχι αλλο καρβουνο γμτ, οχι αλλο τραυματισμο...

6 βδομαδες εξω και ο Τομας, ο οποιος ερχεται να προστεθει σε Γκριφιν Τμακ. 

aegeansheed
QUOTE(pierce21 @ Nov 7 2009, 02:27 ) *
6 βδομαδες εξω και ο Τομας, ο οποιος ερχεται να προστεθει σε Γκριφιν Τμακ.


(San Fran Hospitals... tongue.gif )

Το απόγευμα πέρασε από τα κεντρικά της ομάδας στην Αστόρια (τα γραφεία είναι δίπλα στον δρόμο με τα Σουβλατζίδικα) και υπέγραψε ο rooky Taj Gibson συμβόλαιο 4-6 εβδομάδων. Την ίδια διάρκεια και ο Andres Nocioni και του ευχόμαστε να πάρει επιτέλους το μερίδιο της δόξας του που ποτέ ως τώρα δεν είχε στο Sacramento...

Περαστικά στον Mike Miller, και λευτεριά στον Γιώργο Μοναστηριώτη
thrylos7
Kάποιος μου μάτιαξε το πουλέν και δεν έπαιξε σήμερα... (και που δε μίλησα σήμερα με τον Άρη... 69.gif tongue.gif ) Φτου φτου!


(Άσχετο: βάλτε ΑΝΤ1 biggrin.gif )
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Nov 7 2009, 03:27 ) *
Οχι αλλο καρβουνο γμτ, οχι αλλο τραυματισμο...

6 βδομαδες εξω και ο Τομας, ο οποιος ερχεται να προστεθει σε Γκριφιν Τμακ. 


Aρα πρεπει να εισαι ο δευτερος πιο χτυπημενος απο τραυματισμους, γιατι εγω ειμαι πρωτος χωρις συναγωνισμο. Ντεβιν Χαρις, Νειτ Ρομπινσον και χτες δεν επαιξε λογω τραυματισμου και ο Μπαινουμ.
Και σε ολα αυτα προστιθεται και ο μεγαλος κοουτς που αφησε στον παγκο το Ματ Μπαρνς που με την απουσια του Καρτερ παιζει βασικος και βγαζει 25+ σε καθε ματς και κραταει μεσα τον Ισπανο θεατρινο απατεωνα Ρουδι( tongue.gif ) Φερναντεθ με τα μονοψηφια νουμερα του!
Η κατασταση απαιτει ανταλλαγες, αλλα τι να δωσω που οι μισοι ειναι τραυματιες και οι αλλοι μισοι δε θελουν να φυγουν γιατι ειναι συναισθηματικα δεμενοι με την ομας...
aegeansheed
Obradovic13 η πρόταση σου έγινε δεκτή!

Η Eva Longoria, που προσωρινά είχε μετακομίσει στα σοκάκια της Νέας Υόρκης, επιστρέφει στο San Antonio.

Στην ομάδα καλωσορίζουμε τον Rodney Stuckey και τον Erick Dampier. Από το trade περίσεψε ο Przybilla... (δε μπορώ να περιμένω άλλο να τραυματιστεί ο ακατανόμαστος.... tongue.gif )
benchwarmer
Μετα την ολοκληρωση του τελευταιου τρειντ που βαριεμαι να αναφερω, ειναι διαθεσιμοι απο μερους μου ο J-Rich και ο Pau Gasol, οπως και ο Hibbert. Οσοι πιστοι προσελθετε.
Pierce
Τις αλλαγες σας μη ξεχασετε να κανετε για αυτη τη βδομαδα smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Nov 8 2009, 22:55 ) *
Μετα την ολοκληρωση του τελευταιου τρειντ που βαριεμαι να αναφερω, ειναι διαθεσιμοι απο μερους μου ο J-Rich και ο Pau Gasol, οπως και ο Hibbert. Οσοι πιστοι προσελθετε.


Μετα την ολοκληρωση των τελευταιων μου τραυματισμων ειναι τραυματιες απο μερους μου ο Devin Harris, o CryptoNate Robinson και ο Andrew Bynum.
Ενδιαφερομαι και για τους δυο δικους σου(Richardson-Gasol), αλλα δεν ξερω τι μπορω να σου δωσω. Αν μου δωσεις και κανεναν καλο γιατρο ή φυσιοθεραπευτη, το συζηταμε. smiley.gif
j-kidd13
Και αυτος ο Μαρτιν επρεπε να τραυματιστει τωρα που αρχισε να μοιραζει 30αρες+??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Και θα μου μεινει μεχρι τον Δεκεμβρη εξω....
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 10 2009, 00:31 ) *
Και αυτος ο Μαρτιν επρεπε να τραυματιστει τωρα που αρχισε να μοιραζει 30αρες+??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Και θα μου μεινει μεχρι τον Δεκεμβρη εξω....


Θες να ανταλλαξουμε τους τραυματιες μας τοτε? smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 10 2009, 00:18 ) *
Θες να ανταλλαξουμε τους τραυματιες μας τοτε? smiley.gif

Ο Κεβιν εναι υπερανω τραυματισμων....Πας να ψαρεψεις λαβρακι εσυ.... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 10 2009, 02:39 ) *
Ο Κεβιν εναι υπερανω τραυματισμων....Πας να ψαρεψεις λαβρακι εσυ.... tongue.gif


Στη θεση σου θα το εκανα γιατι ο Χαρις γυριζει στο τελος Νοεμβριου απ οτι λενε, ενω ο Μαρτιν θα γυρισει το Δεκεμβριο. Στην πραγματικοτητα δεν την κανω την ανταλλαγη!
Pierce
Ariza for sale ...να θυμισω οτι κανει παπαδες και εχει 36.3 ΜΟ μεχρι στιγμης . Τον δινω για Center κατα προτιμηση

επισης υπαρχει και το πακετο χιουζ αριζα μιλσαπ για οποιον ενδιαφερεται
Gravedigger
Φέτος η πρωτιά είναι του Omar.

Δεν το λέω γιατί είναι τώρα πρώτος,αλλά έχει καλύτερο ρόστερ από όλους.Απλά και όμορφα wink.gif

ΥΓ.Σου έχουν πιάσει όλοι ρε!Δεν είναι δυνατόν ο Aldridge να έχει ίδιο ΜΟ με τον Gallinari και ο Bargnani να έχει 36!
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Nov 10 2009, 13:57 ) *
Φέτος η πρωτιά είναι του Omar.

Δεν το λέω γιατί είναι τώρα πρώτος,αλλά έχει καλύτερο ρόστερ από όλους.Απλά και όμορφα wink.gif

ΥΓ.Σου έχουν πιάσει όλοι ρε!Δεν είναι δυνατόν ο Aldridge να έχει ίδιο ΜΟ με τον Gallinari και ο Bargnani να έχει 36!


Ακομα δεν εχει συμπληρωθει ομως ουτε το 10% της σεζον.
Για τον Aldridge στα λεγα να μου τον δωσεις, αλλα δεν ηθελες. smiley.gif
Omar Little
QUOTE(Gravedigger @ Nov 10 2009, 12:57 ) *
Φέτος η πρωτιά είναι του Omar.

Δεν το λέω γιατί είναι τώρα πρώτος,αλλά έχει καλύτερο ρόστερ από όλους.Απλά και όμορφα wink.gif


Mπααα... απλά ψιλοξεπατώθηκα τώρα στην αρχή κι είναι όλοι στα πικ τους. Τα ρόστερ ας πούμε του Άρη και του rcho είναι καλύτερα. Πολλοί είχατε τραυματισμούς, άλλοι έχουν παίκτες που δεν γίνεται να συνεχίσουν τόσο χαμηλά, εσένα σε γάμησε ο Ντόνι με το Ράντολφ, κλπ.

Απλά ελπίζω να είμαι στην πεντάδα στο τέλος.

Επίσης θα παρακαλούσα τη μαμά του CP3, να μαζέψει λίγο το γιόκα της για να μην αποθαρρύνει και τα άλλα παιδάκια που προσπαθούν να βγάλουν κάνα σκορ της προκοπής.
benchwarmer
Ετσι, συνεχιστε να μην με υπολογιζετε και δεν θα ξερετε απο που σας ηρθε smiley.gif smiley.gif
benchwarmer
Και για οποιον μπορει να ενδιαφερεται για τα κατορθωματα μας, η βαθμολογια μετα τις 2 πρωτες βδομαδες εχει ως εξης:

1. Psycho Samuries (Omar Little) 2153.50
2. benchwarmers (benchwarmer) 2125.00
3. rchos monkeys (rchos) 2022.25
4. San Fran Spartans (pierce21) 1874.50
5. Astoria Gemista (aegeansheed) 1860.50
6. White Niggaz (Gravedigger) 1820.00
7. San Antonio Spurs (Ginobili) 1766.75
8. High Voltage (thrylos7) 1740.25
9. oisakatidestouSPYSTA (spysta) 1737.50
10. Benchers (j-kidd13) 1716.50
11. Los Angeles Lazers (sacarame) 1712.00
12. the overcoats (sarounas) 1661.00
13. Sapakia (T.W.Is.M.) 1589.00
14. Basketikoi tipoi (kotzito) 1551.50
15. Sfakianikos (lebron15) 1455.25
rchos
μιας και μας εχει πιασει ολους ενας ιποτισμος και ενα γενικοτερο fair play να πω κι εγω με τη σειρα μου πως με τις ομαδες ετσι οπως ειναι και χωρις αλλαγες και φυσικα χωρις να υπολογιζουμε το αναπαντεχο(δλδ τραυματισμοι και λοιπα) ο ομαρ και ο αρης ειναι στα δικα μου ματια πιο κοντα στην νικη.αν ο αρης μεινει σε αποσταση βολης ως τον δεκεμβρη μετα μορει να ξεσκιστει στα σκορ.

για μενα τι να πω?ας ειναι καλα ο cp3 που με κραταει ψηλα γιατι μετα την πρωτη βδομαδα που ολοι ξεπατωθηκαν στα σκορ εχουν πεσει σχεδον ολοι πολυ χαμηλοτερα.
επισης ο μπιγκ αλ με εχει κανει να νιωθω εγκλοβισμενος του χρηματηστηριου.θα ανεβει δεν θα ανεβει?αντε ρε αλ ανεβα να δουμε καμια ασπρη μερα.εχουμε χασει τα λεφτα μας εξαιτιας σου!


λοιπον αυτη τη βδομαδα περιμενω ανοδο καποιων.αν δεν... τοτε θα γινουν αλλαγες.προς το παρον εβαλα μπελ στη θεση του ντουχον γιατι εκτος του οτι δεν σκοραρει ουτε με αιτηση ο δευτερος παιζει και λιγοτερα παιχνιδια αυτη τη βδομαδα.
Pierce
Σταματηστε τα βουντου ρε λαμογια με την καλυτερη ομαδα του Αρη! 

4ος ειμαι και με 400000 τραυματισμους , αφηστε στην ησυχια τους παιχτες μου 

(tongue.gif )
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Nov 10 2009, 20:45 ) *
Και για οποιον μπορει να ενδιαφερεται για τα κατορθωματα μας, η βαθμολογια μετα τις 2 πρωτες βδομαδες εχει ως εξης:

1. Psycho Samuries (Omar Little) 2153.50
2. benchwarmers (benchwarmer) 2125.00
3. rchos monkeys (rchos) 2022.25
4. San Fran Spartans (pierce21) 1874.50
5. Astoria Gemista (aegeansheed) 1860.50
6. White Niggaz (Gravedigger) 1820.00
7. San Antonio Spurs (Ginobili) 1766.75
8. High Voltage (thrylos7) 1740.25
9. oisakatidestouSPYSTA (spysta) 1737.50
10. Benchers (j-kidd13) 1716.50
11. Los Angeles Lazers (sacarame) 1712.00
12. the overcoats (sarounas) 1661.00
13. Sapakia (T.W.Is.M.) 1589.00
14. Basketikoi tipoi (kotzito) 1551.50
15. Sfakianikos (lebron15) 1455.25


[παραλήρημα mode on]

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να καταγγείλω την παγκόσομπα (benchwarmer) γιατι αποφάσισε εντελώς τυχαία να παραθέσει σήμερα τις βαθμολογίες,την ώρα δηλαδή που κατρακύλησα στην ενδέκατη θέση,μιας και χτες αγωνιζόταν μόνο ένας αθλητής μου....Γιατί λοιπόν αγαπητέ κύριε Αλέξη επιλέξατε τη σημερινή μέρα κατά την οποία επίσης εντελώς τυχαία βρεθήκατε στη δεύτερη θέση.....Θα μπορούσατε επί παραδείγματι να βάλετε τη βαθμολογία προχτές όπου πάντα εντελώς τυχαία ήμουνα στην 5η θέση..Και για όσους δεν το πιστεύουν έχω και φωτογραφικό υλικό... icon_drunk.gif


Αλλά έτσι...Εκεί μας χτυπάει το σύστημα με όλα του τα όπλα...ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΓΙΣΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΧΗ...ΚΑΤΩ Ο ΚΟΜΙΣΙΟΝΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΑΥΛΙΚΟΙ ΤΟΥ!!!!!!!ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ΕΜΠΡΟΣ LAZER,ΜΗ ΣΚΥΒΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,Ο ΜΟΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΣΟΝΙ ΚΑΙ ΚΡΕΠΑ(-)ΛΗ !!!


[παραλήρημα mode off]
aegeansheed
2 τραυματισμούς Άρη... tongue.gif Ο "άλλος" μέχρι και στο Draft τραυματίας ήταν!!! Αν και θα πήρες χαρά σήμερα από την είδηση...

Τα Γεμιστά της Αστόριας βασίζουν τη χρονιά στη σταθερότητα των παικτών τους.

Α, και το ROY δικό μου ε! (πάει και για μένα ως player icon_tomato.gif και για τον Tyreke wos_sport4.gif ).
benchwarmer
Προς Σταματη: Που το ειδες το fair? Εγω μια χαρα unfair ειμαι blech.gif
Προς Αρη: Κατσε να βρω τις υπολοιπες καρφιτσες μου και θα σου πω guns.gif
Προς Στελιο: Γιατι απλα ειναι το τελος της βδομαδας tongue.gif
Προς Κωστη: Το ROY παρτο, ΤΟΝ Roy δεν ξερω αμα τον δινει ο αλλος happy.gif
j-kidd13
Παντως βλεπω οτι υπαρχει αθεμιτος ανταγωνισμος.... smiley.gif
Επικρατει χαος!Ο ενας προσπαθει να χαντακωσει τον αλλο,ακουω για βελονισμους και βουντου(οι παικτες του Αρη πρεπει να προπονουνται σε καμια πτερυγα ιδιωτικου νοσοκομειου παρα σε κλειστο γηπεδο),συνωμοσιες,και τα παντα ολα...Ο Aλεξης σαν νεος μαγος του Οζ εχει επιστρατευσει μια τριχα απο τα κοντα μαλλια του T mac για να σπειρει την τραυματισμογκαντεμια (νεα λεξη-δεν θα την βρειτε σε κανενα λεξικο) του σε ολοκληρο το Σαν Φρανσισκο...O rchos ειναι ενα βημα απο το να φερει απο το LA τον Φιλ Τζακσον για να λυσει το ψυχολογικο προβλημα του Τζεφερσον...Ο Φιλ φευγοντας απο τον παγκο του στο Staples center,θα παρει μαζι του και τον Τζακ Νικολσον απο τις μπροστινες θεσεις του γηπεδου,ο οποιος μετα τον ρολο του ως ψυχιατρου στο ασκησεις ηρεμιας,εχει το Know how για να επαναφερει τον Al στα γνωριμα του επιπεδα
Και μεσα σε ολα αυτα ο Ομαρ αφ υψηλου,γελαει σαρδονια.....
Das Kapital
QUOTE (benchwarmer @ Nov 10 2009, 20:45 ) *
Και για οποιον μπορει να ενδιαφερεται για τα κατορθωματα μας, η βαθμολογια μετα τις 2 πρωτες βδομαδες εχει ως εξης:

1. Psycho Samuries (Omar Little) 2153.50
2. benchwarmers (benchwarmer) 2125.00
3. rchos monkeys (rchos) 2022.25
4. San Fran Spartans (pierce21) 1874.50
5. Astoria Gemista (aegeansheed) 1860.50
6. White Niggaz (Gravedigger) 1820.00
7. San Antonio Spurs (Ginobili) 1766.75
8. High Voltage (thrylos7) 1740.25
9. oisakatidestouSPYSTA (spysta) 1737.50
10. Benchers (j-kidd13) 1716.50
11. Los Angeles Lazers (sacarame) 1712.00
12. the overcoats (sarounas) 1661.00
13. Sapakia (T.W.Is.M.) 1589.00
14. Basketikoi tipoi (kotzito) 1551.50
15. Sfakianikos (lebron15) 1455.25


Σβηστη ρε αλητη! tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Nov 10 2009, 23:09 ) *
[παραλήρημα mode on]

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να καταγγείλω την παγκόσομπα (benchwarmer) γιατι αποφάσισε εντελώς τυχαία να παραθέσει σήμερα τις βαθμολογίες,την ώρα δηλαδή που κατρακύλησα στην ενδέκατη θέση,μιας και χτες αγωνιζόταν μόνο ένας αθλητής μου....Γιατί λοιπόν αγαπητέ κύριε Αλέξη επιλέξατε τη σημερινή μέρα κατά την οποία επίσης εντελώς τυχαία βρεθήκατε στη δεύτερη θέση.....Θα μπορούσατε επί παραδείγματι να βάλετε τη βαθμολογία προχτές όπου πάντα εντελώς τυχαία ήμουνα στην 5η θέση..Και για όσους δεν το πιστεύουν έχω και φωτογραφικό υλικό... icon_drunk.gif


Αλλά έτσι...Εκεί μας χτυπάει το σύστημα με όλα του τα όπλα...ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΓΙΣΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ....ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΧΗ...ΚΑΤΩ Ο ΚΟΜΙΣΙΟΝΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΑΥΛΙΚΟΙ ΤΟΥ!!!!!!!ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ΕΜΠΡΟΣ LAZER,ΜΗ ΣΚΥΒΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,Ο ΜΟΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΣΟΝΙ ΚΑΙ ΚΡΕΠΑ(-)ΛΗ !!!


[παραλήρημα mode off]


Συμφωνω και επαυξανω! Η βαθμολογια ανακοινωνεται σημερα που εχω πεσει στη 13η θεση κι ενω δεν παιζει πλεον κανενας παιχτης μου. Εκτος απο Χαρις και Ρομπινσον τωρα εχω τραυματιες και τον Ντανκαν και τον Μπαινουμ! Και σαν να μην εφτανε αυτο, οσοι παιζουν με ελαχιστες φωτεινες εξαιρεσεις(Γκορντον) με κανουν να αισθανομαι σαν εγκλωβισμενος του ΧΑ, οπως ειπε και ο rchos πιο πανω(σαν να εχω αγορασει ΟΤΕ απο το Μαρτιο και να βλεπω τα τρενα να περνουν διπλα μου ειμαι).
Θα συμφωνησω και σε κατι αλλο: Κατω ο κομισιονερ και οι αυλικοι του(τωρα που ολοκληρωσα την ανταλλαγη μαζι του μπορω να τον βριζω ελευθερα tongue.gif )! Οσο για την κρεπα-λη φιλε Lazer, εχω μια πολυ καλη γευση να σου προτεινω! smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 11 2009, 01:00 ) *
Κατω ο κομισιονερ και οι αυλικοι του(τωρα που ολοκληρωσα την ανταλλαγη μαζι του μπορω να τον βριζω ελευθερα tongue.gif )!


TWISM χαίρομαι να σε έχω MOD από αύριο... tongue.gif
morrison
QUOTE(benchwarmer @ Nov 10 2009, 20:45 ) *
Και για οποιον μπορει να ενδιαφερεται για τα κατορθωματα μας, η βαθμολογια μετα τις 2 πρωτες βδομαδες εχει ως εξης:

1. Psycho Samuries (Omar Little) 2153.50
2. benchwarmers (benchwarmer) 2125.00
3. rchos monkeys (rchos) 2022.25
4. San Fran Spartans (pierce21) 1874.50
5. Astoria Gemista (aegeansheed) 1860.50
6. White Niggaz (Gravedigger) 1820.00
7. San Antonio Spurs (Ginobili) 1766.75
8. High Voltage (thrylos7) 1740.25
9. oisakatidestouSPYSTA (spysta) 1737.50
10. Benchers (j-kidd13) 1716.50
11. Los Angeles Lazers (sacarame) 1712.00
12. the overcoats (sarounas) 1661.00
13. Sapakia (T.W.Is.M.) 1589.00
14. Basketikoi tipoi (kotzito) 1551.50
15. Sfakianikos (lebron15) 1455.25

Οmar αρχοντα παρ'τους τα σκαλπ!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Θελω δηλωση-υποσχεση στον κοσμο σου οτι θα τα δωσεις ολα για να το σηκωσεις και στο τελος... wos_sport5.gif
aegeansheed
blink.gif Eric Dampier????????????????

Omar Little
Τι λέει? Θα δώσουμε πολλούς ακόμα all-star παίκτες στον κανακ-Άρη μας? shot.gif

QUOTE(john morisson @ Nov 11 2009, 01:16 ) *
Οmar αρχοντα παρ'τους τα σκαλπ!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Έλα μωρή αρρώστιααααααααα.
Είσαι η ψυχή της ομάδας! (στα ζόρια θα σε βάζω να κάνεις και Stone Cold stunners στους αντιπάλους)

Αλλά πρέπει να ενισχύσεις κι έμπρακτα την ομάδα. Σε περιμένω στο επόμενο ματσάκι με τέτοιο μπλουζάκι:



tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (benchwarmer @ Nov 10 2009, 20:45 ) *
Και για οποιον μπορει να ενδιαφερεται για τα κατορθωματα μας, η βαθμολογια μετα τις 2 πρωτες βδομαδες εχει ως εξης:

1. Psycho Samuries (Omar Little) 2153.50
2. benchwarmers (benchwarmer) 2125.00
3. rchos monkeys (rchos) 2022.25
4. San Fran Spartans (pierce21) 1874.50
5. Astoria Gemista (aegeansheed) 1860.50
6. White Niggaz (Gravedigger) 1820.00
7. San Antonio Spurs (Ginobili) 1766.75
8. High Voltage (thrylos7) 1740.25
9. oisakatidestouSPYSTA (spysta) 1737.50
10. Benchers (j-kidd13) 1716.50
11. Los Angeles Lazers (sacarame) 1712.00
12. the overcoats (sarounas) 1661.00
13. Sapakia (T.W.Is.M.) 1589.00
14. Basketikoi tipoi (kotzito) 1551.50
15. Sfakianikos (lebron15) 1455.25

Αυτό είναι όντως unfair.Που είναι οι αμπάσκετοι??Χθες πήραν και τους πρώτους τους πόντους!

Λοιπόν,επειδή έκανα την αρχή για το φαβορί και πέσατε όλοι με τα μούτρα θα συνεχίσω...!

Omar,Άρης φαβορί με outsider Bench και Rcho.

Για τους δικούς μου δεν ξέρω γιατί έχω πολλούς παίχτες ρίσκο....Αν βγουν θα δούμε...Και πρέπει να ανέβουν και τα βαριά χαρτιά.
Pierce
Αφηστε ησυχο τον Αρη μωρε! Εγω συμμετεχω for the love of the game που λεν στο χωριο μου.
(ρε αρινας, 12 λαθη;;;;;;;;;;;; ohmy.gif )
Οργη wade χτες 77.gif
Das Kapital
Κανεις για πακετο ΑΙ,Τουρκογλου και Κιντ;
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Nov 11 2009, 12:32 ) *
Αφηστε ησυχο τον Αρη μωρε! Εγω συμμετεχω for the love of the game που λεν στο χωριο μου.



Τι for the love of the game μωρη αρκούδα...Που μου έχεις μαζέψει τα 4/5 της φετινής all-star 5αδας της Ανατολής...Εγώ λέω να μετονομάσεις και την ομάδα σε Kanak-Aris Eastern All-stars 69.gif ...Και το χειρότερο είναι ότι γκρινιάζεις κι όλας!!!!!


Ου να χαθείς να χάνεσαι που λεν στο δικό μου χωριό..... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Nov 12 2009, 02:08 ) *
Τι for the love of the game μωρη αρκούδα...Που μου έχεις μαζέψει τα 4/5 της φετινής all-star 5αδας της Ανατολής...Εγώ λέω να μετονομάσεις και την ομάδα σε Kanak-Aris Eastern All-stars 69.gif ...Και το χειρότερο είναι ότι γκρινιάζεις κι όλας!!!!!


Ου να χαθείς να χάνεσαι που λεν στο δικό μου χωριό..... smiley.gif


Τι να τους κανει τους Ανατολικους all-stars? Εκει παιζουν ολο αμυνα και φερνουν χαμηλα σκορ. Τα λεφτα και οι ποντοι ειναι στη Δυση. Και οχι μονο οι ποντοι, αλλα και οι τιτλοι. smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 14 2009, 00:10 ) *
Τι να τους κανει τους Ανατολικους all-stars? Εκει παιζουν ολο αμυνα και φερνουν χαμηλα σκορ.


Ναι, αλλά ο ...μάγκας τα κανόνισε έτσι για να ξεκινάνε οι δικοί του νωρίς cool.gif και να αφήνει εμάς-τους άλλους-να ξενυχτάμε icon_drunk.gif και να ακολουθάμε και στο σκορ !!! fast.gif

modιές...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.