Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Pierce
Kαλωσοριζουμε παλι στην ομαδα της καρδιας του, το υπερπουλεν των 5 ηπειρων και 7 θαλασσων, τον Τζοναρο τον Φλιν (γιατι στο τελος θα εμπαινα να παιξω εγω για guard....) και να ευχαριστησουμε για την τεραστια προσφορα του τον Χειγουντ με τα πολλα ριμπαουντ και τις ταπες του ....
rchos
τιτλοι τελους φετος για μενα πλεον.καλα ηταν οσο κρατησε.πανω που ειχα ανεβει ξανα η μοιρα χτυπησε βαρια.
παει ο πολ μας αφηνει λογω ενχειρησης στο γονατο.
το φοβερο ειναι πως ειχα μια μερα πριν τραυματιστει προταση αρκετα ενδιαφερουσα για να τον δωσω και την απεριψα γιατι σκεφηκα οτι τωρα θα ειναι διαρκως ανεβασμενος.κριμα παντως που τελειωνει ετσι η χρονια.
μην ξανακουσω καναν αρη να γκρινιαζει για ατυχια.ολα εχουν ενα οριο.
Pierce
Με κανεις και φαινομαι γραφικος.... 

Γκριφιν 0 παιχνιδια 

Αρινας 32 παιχνιδια

Μαγκρειντι 6 παιχνιδια (τι 6 δηλαδη)




χιουζ μπιεντρινς κλπ που εχουν παιξει τα μισα δεν τους βαζω καν, μονο τους out for season....







sacarame
QUOTE(pierce21 @ Feb 1 2010, 11:38 ) *
Με κανεις και φαινομαι γραφικος.... 

Γκριφιν 0 παιχνιδια 

Αρινας 32 παιχνιδια

Μαγκρειντι 6 παιχνιδια (τι 6 δηλαδη)




χιουζ μπιεντρινς κλπ που εχουν παιξει τα μισα δεν τους βαζω καν, μονο τους out for season....



Pierce
ποσους ποντους πισω ειπαμε εισαι; 



kostasvc15
Περιμενω απαντησεις...
rchos
δινω τον πολ σε τιμη ευκαιριας!
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 1 2010, 14:07 ) *
δινω τον πολ σε τιμη ευκαιριας!

Μία μπριζόλα και μια κονσέρβα θαλασσινών έτσι για αλλαγή.
Μέσα?


Daren Colissonnnnnnnn...!
Μπένω το πρωί βλέπω Paul τραυματίας για 1-2 μήνες.Και λέω να πάω να δω ποιος τσίμπησε τον Mr.17-18.Free Agent!Εδώ είμαστε!
thrylos7
Μετά τους Ρόι, Μπούζερ και Πιρς ήρθε και ο τραυματισμός του Μπατίιιμ, στο ντεμπούτο του με τη φανέλα της High Voltage...

Δε θέλω να κλαίγομαι, αλλά η τομή των διανυσμάτων της γκαντεμιάς των Blazers και της δικής μου μπορεί να είναι κάτι παραπάνω από τρομακτική, γι' αυτό ένα ευχέλαιο και γρήγορα παρακαλώ!
Andre_Iguodala
TRADE


Γι αλλη μια φορα ο (γραφικος αν μη τι αλλω) GM καταφερε να κανει ανταλλαγη πιθανοτατα την τελευταια του στην προσπαθεια του να διεκδικησει τον τιτλο...


Eτσι λοιπον οι Russell Westbrook,Amar'e Stoudemire,Lou Williams,Lamar Odom,Boris Diaw αποτελουν παρελθον ενω η ομαδα καλωσοριζει τους Tyreke Evans(ROY hell yeah),Richard Hamilton,Trevor Ariza,Emeka Okafor και Mike Bibby στην οικογενεια μας(την ποια?)


Ο Andre Iguodala ηταν στο αεροδρομιο για να τους υποδεχθει και να μεταφερει τις βαλιτσες τους οι οποις βεβαια δεν χωραγαν σε ενα αμαξι.

Κατα την φυγη του απο το αεροδρομιο αντιμετωπισε την καθιερωμενη πλεον ριψη αυγων στο αμαξι του για τις κινησεις που εκανε την οποια οπως ειπε χαριτολογωντας ειχε πλεον μεταφρασει σαν ενδειξη στηριξης προς τον συλλογο(τρομερο συμπερασμα)

Ginobili
QUOTE(Andre_Iguodala @ Feb 8 2010, 21:59 ) *
Eτσι λοιπον οι Russell Westbrook,Amar'e Stoudemire,Lou Williams,Lamar Odom,Boris Diaw αποτελουν παρελθον ενω η ομαδα καλωσοριζει τους Tyreke Evans(ROY hell yeah),Richard Hamilton,Trevor Ariza,Emeka Okafor και Mike Bibby στην οικογενεια μας(την ποια?)

Μάλλον έκανες πατάτα..... rolleyes.gif
Gravedigger
QUOTE (Ginobili @ Feb 8 2010, 23:50 ) *
Μάλλον έκανες πατάτα..... rolleyes.gif

Και εγώ αυτό σκέφτηκα μόλις το είδα!Αλλά δεν είναι ξεκάθαρη,θα δείξει! tongue.gif

Πάνε και βγάζουν update για τον τραυματισμό του Ellis,5 λεπτά αφού κλείδωσαν τα roster.Πως θα τον αλλάξω ρεεε????
T.W.Is.M.
Ολοι δικαιουμαστε τα 15 λεπτα δημοσιοτητας που μας αναλογουν. Στην περιπτωση μου δικαιουμαι τη μια μερα δημοσιοτητας που μου αναλογει, αφου ειμαι ο πρωτος της ημερας χαρη στο 78αρι του Καρτερ! Μαλλον ταρακουνηθηκε ο Βινς επειδη τον προτεινα για ανταλλαγη και αποφασισε να απαντησει.
Με την ευκαιρια, η προταση ειναι ακομα σε ισχυ, αλλα δε θα παραμεινει για ολη την εβδομαδα. Ειδικα αν ο Αir Canada βγαλει καμια 50αρα ακομα, θα αποσυρθει με συνοπτικες διαδικασιες...
thrylos7
Μετά τους Ρόι, Μπούζερ, Πιρς, Μπατούμ, Μπόγκουτ, Ντάγκλας-Ρόμπερτς και Φέλτον, ήρθε η σειρά του Άλεν ν' αντιμετωπίσει πρόβλημα σ' ένα διάστημα περίπου δυο εβδομάδων... icon_bored.gif
aegeansheed
QUOTE(thrylos7 @ Feb 11 2010, 04:12 ) *
Μετά τους Ρόι, Μπούζερ, Πιρς, Μπατούμ, Μπόγκουτ, Ντάγκλας-Ρόμπερτς και Φέλτον, ήρθε η σειρά του Άλεν ν' αντιμετωπίσει πρόβλημα σ' ένα διάστημα περίπου δυο εβδομάδων... icon_bored.gif


οστεοπόρωση??? tongue.gif

p.s. sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
thrylos7
Επιτέλους, ένα τσίγκλισμα ήθελα... Δεν είχε ενδιαφέρον αλλιώς. Μόλις έχασες τις όποιες ελπίδες σου για την 5η θέση. cool.gif
sacarame
Η 5η θέση είναι κατειλλημένη .....Ερχομαι με φόρααααα
aegeansheed
Εμ, δεν ξέρω ποιος ασχολείται ακόμα με το fantasy,αλλά το τελευταίο trade ήταν awful !!! Δυστυχία και μιζέρια ( nets1-sm.gif ) στην ομάδα του εμπνευστή του! Ουυυυυυυ!

p.s. Νότη να ξεκουράσω κανέναν βασικό μου από Τρίτη??? tongue.gif
thrylos7
Όχι, μη με αντιγράφεις! blech.gif
aegeansheed
QUOTE(thrylos7 @ Feb 19 2010, 17:03 ) *
Όχι, μη με αντιγράφεις! blech.gif


όταν έλεγα βασικο,εννοούσα αθλητή, με σώμα και ποδαράκια, you know, εν-ενεργεία που λεν!!! tongue.gif
thrylos7
Αυτοί χαλάνε την πιάτσα και κάνουν κακό στο άθλημα! Μακριά από τις ομάδες μας!
Pierce
QUOTE (aegeansheed @ Feb 19 2010, 16:37 ) *
Εμ, δεν ξέρω ποιος ασχολείται ακόμα με το fantasy,αλλά το τελευταίο trade ήταν awful !!! Δυστυχία και μιζέρια ( nets1-sm.gif ) στην ομάδα του εμπνευστή του! Ουυυυυυυ!

p.s. Νότη να ξεκουράσω κανέναν βασικό μου από Τρίτη??? tongue.gif


Γραφικοτητες 68.gif tongue.gif . Ο κιρκ εμεινε τελικα στο Σικαγο, και ειναι σταθερα καλος στο 2 και χωρις σαλμονς πλεον, ενω ο Μαγκετε εχει δειξει τι κανει. Οκ ο ροντο ειναι καλυτερος του δευτερου, αλλα ο Τζει Χο δειχνει να εχει αρχισει τα μπαφιδια παλι και αμφιβαλλω αν θα ειναι καλυτερος του Κιρκ 
rchos
αρη σαγαπαω σε εκτιμαω ειμαι και κολλητος με το ειδωλο σου αλλα πρεπει να πω την αληθεια.
δεν πειθεις κανεναν!
sacarame
Ε την λέρα,την έκανε παλι την αρκουδιά του...Για αυτό δεν μου έλεγε τι trade εψηνε smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 20 2010, 12:53 ) *
αρη σαγαπαω σε εκτιμαω ειμαι και κολλητος με το ειδωλο σου αλλα πρεπει να πω την αληθεια.
δεν πειθεις κανεναν!

Θα συμφωνήσω με τον είρωνα mod.

Κλέφτη! tongue.gif

Andray Blatche έλα πίσω στην ομάδα που σε ανέδειξε!Άντε μην βάλω βασικό τον Collison και πετάει TD'S.
j-kidd13
Εγω εχω να πω οτι τα παρα τα "παραπονα",τα σκορ που εχει δει ο Αρης απο τους παικτες του δεν υπαρχουν φετος... smiley.gif
Μεχρι και τριψηφια νουμερα πιασαμε....
Pierce
με εχετε φαει ρε γρουσουζηδες! χτες ειχα 3 παιχτες , επαιξε ο ενας. Ναι εχω δει καλα σκορ απο διαφορους παικτες, αλλα εχω δει και ελεεινα (κατι 15αρια του Γουειντ και δεν συμμαζευεται), οπως και οι περισσοτεροι απο σας . Στα στανταρντ τους οι παικτες μου αρχισαν να αποδιδουν Δεκεμβρη!  Νothing more, Nothing less   smiley.gif Τι να πουμε δηλαδη για iggy/omar που τους ξεσκιζονταν ολοι επι καθημερινης βασης για ενα διαστημα;   
kostasvc15
Πιρς κλεφτη ο Maggete που μου εδωσες θα παιξει σε ενα μηνα...tongue.gif
Δε σε χαλασε ομως γτ σημερα τραυματιστηκε και ο Χαουαντ που σου εδωσα απ'οτι ειδα
Pierce
ποτε τραυματιστηκε ρε;  ohmy.gif Μια χαρα επαιζε μεσα στη βδομαδα , τι να πω.... 11 Μαρτιου τον δινουν ενω τον τζος ειναι αγνωστο ακομα. icon_drunk.gif
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Feb 23 2010, 11:10 ) *
ποτε τραυματιστηκε ρε;  ohmy.gif Μια χαρα επαιζε μεσα στη βδομαδα , τι να πω.... 11 Μαρτιου τον δινουν ενω τον τζος ειναι αγνωστο ακομα. icon_drunk.gif

Tα περιμενω απο τον Γουοτσον τωρα που τον εχω μεσα γιατι την προημουμενη εβδομαδα εχασα κατι 40αρια,οπως και απο τον Μπλατσε...
aegeansheed
Εγώ σας είχα προειδοποιήσει... 33.gif
Andre_Iguodala
Εγω ξερω οτι εκανα μια πολυ καλη κινηση


Sergio Rodrigues.Ναι κυριες και κυριοι αυτος ο ανθρωπος που μεχρι προτινος ουτε για fa δεν εκανε πλεον ειναι ο βασικος pg των Knicks και χθες εδωσε ενα ωραιοτατο 45αρι...Μπραβο μου γιατι ειμαι τεραστιος GM


ΥΓ:Ρε Iverson μας εχεις γαμ... φετος.Αντε παλιο παπ... τωρα βρηκες να ανακοινωσεις οτι θα ξανακοψιες το basket που εδωσα τον Lou?
YΓ2:Ρε Gomes ολη την προηγουμενη βδομαδα σε ειχα βασικο και εβγαζες 3αρια...Και χθες που σε αφησα παγκο εβγαλες 30αρι?Δηλαδη τι θες να τ ακουσεις κι εσυ σαν τον Ιverson? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
ΥΓ3:Bosh κανε την μαγκια και παιξε η ομαδα σε εχει αναγκη
Pierce
Φαγωθηκατε ρε φουστηδες, out for the rest of the season o josh.... ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ . Εξω και ο wade εδω και 4-5 μερες...  Νταξ κουλη το φτασες σε μια βδομαδα στους 200 απο τους 600; Σκας τωρα; ΔΕ γυρναει δε γυρναει και μετα εγω εμαι ο κλαψας
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Feb 24 2010, 12:33 ) *
Φαγωθηκατε ρε φουστηδες, out for the rest of the season o josh.... ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ . Εξω και ο wade εδω και 4-5 μερες...  Νταξ κουλη το φτασες σε μια βδομαδα στους 200 απο τους 600; Σκας τωρα; ΔΕ γυρναει δε γυρναει και μετα εγω εμαι ο κλαψας





Pierce
sacarame
Οκ οκ...τι να κάνουμε...αν νικήσεις νίκησες....


Αμα νικήσεις πάντως, το βραβείο σου θα είναι κάπως έτσι.....



Pierce
j-kidd13
24.gif 24.gif 24.gif
RESPECT στις απαντησεις του Αρη!!! 77.gif
"You fail at failing".... 24.gif 24.gif 24.gif
Pierce
Θα ηθελα να ευχαριστησω για την πορεια του στην ομαδα μας τον Ντουαιτ-Χτιστη-Χαουαρντ, οπου ηρθε με το ταπεινο 33 και εφυγε στο 41(μετα απο πολλα καντηλια εχει φτασει στο ΜΟ last month στο 50), και τον Λετονο Γιγαντα ο οποιος παιζοντας στο γειτονικο καρναβαλι του Οκλαντ απλα περιοριζεται στο να κανει τα αραουτ και στο τσακιρ κεφι να του χρεωσουν κανα ριμπαουντ αν πεσει η μπαλα στα χερια του.  

Απο την αλλη,καλωσοριζουμε το ανερχομενο αστερι Blatche και τον παντα τιμιο West. 







Mε τιμη 

San Francisco Spartans CEO
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Feb 24 2010, 12:33 ) *
Φαγωθηκατε ρε φουστηδες, out for the rest of the season o josh.... ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ . Εξω και ο wade εδω και 4-5 μερες...  Νταξ κουλη το φτασες σε μια βδομαδα στους 200 απο τους 600; Σκας τωρα; ΔΕ γυρναει δε γυρναει και μετα εγω εμαι ο κλαψας

Ρε μαλάκα εμείς φταίμε που τραυματίζονται συνέχεια??Οι δικοί μας δεν χτυπάνε δηλαδή???Όλοι έχουν τραυματισμούς!

QUOTE (pierce21 @ Feb 26 2010, 04:26 ) *
Απο την αλλη,καλωσοριζουμε το ανερχομενο αστερι Blatche και τον παντα τιμιο West. 

Δεν έχει κλάψα τώρα ε???? blech.gif
Pierce
Δεν απανταω σε εγκαθετους. Θα τα πουμε στο τελος . 
rchos
ο ευρωπαιος ποδοσφαιρικος ντιγγερ εχει ενα φαουλ και 2 μερες οφ απο το φορουμ για δημοσια κριτικη υβρεις και ειρωνια απεναντι σε μοντ!
αυτα.


EDIT:λογω προτερου εντιμου βιου και επειδη ο αμεσα θιγμενος ειναι μακροθυμος και διακατεχεται απο μεγαλειο ψυχης βγαζω την απαγορευση δημοσιευσης απο το μελος νεκροθαφτης.αναμενω ομως καλυτερη συμπεριφορα στα επομενα ποστ του!
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Feb 26 2010, 13:00 ) *
Δεν απανταω σε εγκαθετους. Θα τα πουμε στο τελος .

Πες τα με τον Blatche που θα του καταστρέψεις την καριέρα rolleyes.gif Κρίμα είναι πάνω που βρήκε χρόνο!

QUOTE(rchos @ Feb 26 2010, 13:01 ) *
ο ευρωπαιος ποδοσφαιρικος ντιγγερ εχει ενα φαουλ και 2 μερες οφ απο το φορουμ για δημοσια κριτικη υβρεις και ειρωνια απεναντι σε μοντ!
αυτα.


EDIT:λογω προτερου εντιμου βιου και επειδη ο αμεσα θιγμενος ειναι μακροθυμος και διακατεχεται απο μεγαλειο ψυχης βγαζω την απαγορευση δημοσιευσης απο το μελος νεκροθαφτης.αναμενω ομως καλυτερη συμπεριφορα στα επομενα ποστ του!

Ως ένδειξη σεβασμού απέναντι στον σκληρό αλλά δίκαιο mod δηλώνω δημόσια ότι αυτό το ban με άλλαξε και από εδώ και πέρα θα προσέχω τις λέξεις που σχηματίζουν τα πλήκτρα μου.Αυτό φυσικά δεν ισχύει στις περιπτώσεις που απευθύνομαι στον Άρη.


ΥΓ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!
rchos
ο πολ ξερουμε ποτε γυριζει?
Pierce
Κουλη, μην ξεκινας ποτε εναν πολεμο που δεν εχεις ελπιδες να κερδισεις. 
Ginobili
Νομίζω καπαρώθηκε η 1η θέση μετά την τελευταία ανταλλαγή....
Pierce
Αν δεν τελειωσει , εγω δεν πιστευω τιποτα. rolleyes.gif Μπορει να μας μεινει παλι στο χερι κανενας , και να τον κοιταω  smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(Ginobili @ Feb 27 2010, 16:44 ) *
Νομίζω καπαρώθηκε η 1η θέση μετά την τελευταία ανταλλαγή....


Γιατί το λές αυτό? Εμένα πιθανόν να με ενδιέφερε ένα trade Corey Brewer-Nash ή ένα Salmons-Beasley για Nowitzki. Δε βλέπω και μεγάλη διαφορά από trades που έχουν ήδη πραγματοποιηθεί και απ' όσο ξέρω το trade deadline δεν έχει λήξει ακόμα. cool.gif
Pierce
Ο χαουαρντ σαν παικτης , εχει υπεραξια , αυτο εξαργυρωθηκε, ενω και ο Μπιεντρινς εχει δυνατοτητες ασχετα αν σερνεται αυτη τη στιγμη. Επισης το Χαινριχ (που κατω απο 40 δεν κανει απο τοτε που εφυγε ο Σαλμονς) και μαγκετε που γυρναει σε 2 βδομαδες για τον Ροντο (οπως κατεληξε να ειναι το τρειντ) δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικο. Ισα ισα , ο χαμενος της υποθεσης εγω ειμαι εκ του αποτελεσματος..... Και στο κατω κατω υπαρχει και το veto αν σας μοιαζουν τοσο χαλια...
Τωρα αν θες να δωσεις στον Ντιγκερ τον νας για τον μπρουερ κανε το smile.gif
Pierce
Και κατι ακομα. Τον Χαουαρντ τον πηρα, για το τι θα ΜΠΟΡΟΥΣΕ να κανει. Ολη τη χρονια ηταν ανυπαρκτος, και με τους γουιζαρντς εκανε 1.5 καλο παιχνιδι. Μπορει να ξεσκιζοταν λετε εσεις. Μπορει ομως να συνεχιζε να ξυνει τον πατο, λεω εγω. Το ιδιο πιθανο ενδεχομενο ειναι. Και οι παικτες που εδωσα , δεν ηταν πια και τιποτα αχρηστοι... Ο Μαγκετε που επι δυο μηνες ειχε ΜΟ 45+ και ο κιρκ που ειναι καθολα αξιοπρεπης.... Εκ του αποτελεσματος , χαμενος ειμαι εγω, οχι ο Κωστας.... Ναι θα μπορουσε να ειχα βγει κερδισμενος, αλλα οχι τοσο δραματικα οσο το παρουσιαζετε....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.