Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Pierce
guys οπως ξερετε εχουμε αλλαγες καθε τριτη. Για καποιο ανεξηγητο λογο, ισως επειδη ειναι η πρωτη μερα της χρονιας, δεν αφηνει να αλλαξουμε παικτες.
Επειδη και αλλοι (σαν και εμενα) θα αφησαν αλλαγες για την τελευταια στιγμη, Σημερα κατ'εξαιρεση και μονο για σημερα, θα κανω αλλαγες απο το commish tools. Οποιος θελει, να του κανω καποια αλλαγη μου το λεει εδω smile.gif
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Oct 27 2009, 16:24 ) *
guys οπως ξερετε εχουμε αλλαγες καθε τριτη. Για καποιο ανεξηγητο λογο, ισως επειδη ειναι η πρωτη μερα της χρονιας, δεν αφηνει να αλλαξουμε παικτες.
Επειδη και αλλοι (σαν και εμενα) θα αφησαν αλλαγες για την τελευταια στιγμη, Σημερα κατ'εξαιρεση και μονο για σημερα, θα κανω αλλαγες απο το commish tools. Οποιος θελει, να του κανω καποια αλλαγη μου το λεει εδω smile.gif

Άρη από το δικό μου ρόστερ βγάλε Ρεντ, Μπίμπι και βάλε Μαρτέλ Ουέμπστερ, Ράιαν Άντερσον
Pierce
Νικο, ατυχησαμε. Τελικα ουτε απο το commish tools, μπορω να αλλαξω τα ροστερς. Θα πορευτεις με τον μπιμπι και τον ρεντ, και εγω με τον σαπακα τον Γκριφιν...
aegeansheed
QUOTE(pierce21 @ Oct 27 2009, 17:59 ) *
και εγω με τον σαπακα τον Γκριφιν...


κι εγώ με τον Camby εκτός αποστολής ... angry_red.gif

chain reaction ugly8.gif
rchos
ολοι τα ιδια.εγω χωρις σμιθ σιγουρα κκαι θα δουμε για αλ τι θα γινει.
thrylos7
Ρε Σταμ, έχουμε που έχουμε τα άλλα, μην κολλάς σ' αυτό... Αφού υπήρξε η προφορική συμφωνία. biggrin.gif
Άκυρο.

Δε θα κάνω ακόμη επίσημες ανακοινώσεις. cool.gif
kotzito
Αντε,καλη μας αρχη smiley.gif


Για οποιον ενδιαφερεται,εχω ακομα προς διαθεση τους Ford,Wallace,Prince,Barbosa.
Omar Little
Γαμάτο το stat-tracker κατά τη διάρκεια των αγώνων w00t.gif (ο μικρός Omar ανακαλύπτει τον κόσμο του fantasy)
Omar Little
Diggeeeeeeeeeeeeeeeer άσε κάτω τον Lawson torture.gif evilmonkey.gif shot.gif ugly1.gif kill.gif sad-smiley-009.gif

Πότε πρόλαβες ρε κερατούκλη? cool.gif Με το που τελείωσε το παιχνίδι μπήκα να τον πάρω laugh.gif
Gravedigger
QUOTE (Omar Little @ Oct 29 2009, 08:20 ) *
Πότε πρόλαβες ρε κερατούκλη? cool.gif Με το που τελείωσε το παιχνίδι μπήκα να τον πάρω laugh.gif

Σιγά μην περίμενα να τελειώσει!Τότε θα εμπεναν τα ορνια να τον πάρουν :Ρ Εσυ τι έδωσες στους παίχτες σου χθες???
sarounas
αν είναι δυνατόν....
δεν πρόλαβε να αρχίσει το παιχνίδι και πάτωσα
δεν είναι το ότι είμαι τελευταίος στην βαθμολογία αλλά είμαι πολύ μακριά και από τον προτελευταίο blink.gif 68.gif blink.gif
sacarame
QUOTE(sarounas @ Oct 30 2009, 01:16 ) *
αν είναι δυνατόν....
δεν πρόλαβε να αρχίσει το παιχνίδι και πάτωσα
δεν είναι το ότι είμαι τελευταίος στην βαθμολογία αλλά είμαι πολύ μακριά και από τον προτελευταίο blink.gif 68.gif blink.gif



Ο οποίος προτελευταίος ακόμα δεν έχει χωνέψει την βουτιά που έκανε από την δεύτερη θέση που βρέθηκε την πρώτη μέρα,στην 14η χτες....Τέσπα,δεν χαμπαριάζει η ομάδα,θα ανέβουμε...... smiley.gif
Omar Little
QUOTE(Gravedigger @ Oct 29 2009, 12:41 ) *
Εσυ τι έδωσες στους παίχτες σου χθες???


O μεγάλος στόχος της ομάδας είναι να βγει πάνω από αυτή του Άρη. Οπότε μόλις είδαν τα παιδιά του ρόστερ, το προχθεσινό 76άρι που έβγαλε ο LeBron έβαλαν στα αποδυτηρια πριν βγουν, στη διαπασών αυτό:



και ξαφνικά ακόμα κι ο Murphy άφησε πίσω το αγελαδίσιο βλέμμα του κι είδε καθαρότερα το γήπεδο για να δώσει 7 ασσίστ.

Αυτά ως προς το ψυχολογικό κομμάτι. Γιατί υπάρχει κι επιστημονική εξήγηση για το χθεσινό. Όλοι οι παίκτες μου έχουν ανάδρομο Ερμή κι ωροσκόπο Τοξότη οπότε ήταν σίγουρο ότι χθες θα σεληνιαστούν. Εγώ τουλάχιστον με τέτοια κριτήρια έκανα την επιλογή στο draft...

Και μην μου το γκαντεμιάζεις ρε κουφάλα. Ήδη ο Σάλμονς τα έχει σπάσει σήμερα. laugh.gif

QUOTE(sarounas @ Oct 30 2009, 01:16 ) *
αν είναι δυνατόν....
δεν πρόλαβε να αρχίσει το παιχνίδι και πάτωσα
δεν είναι το ότι είμαι τελευταίος στην βαθμολογία αλλά είμαι πολύ μακριά και από τον προτελευταίο blink.gif 68.gif blink.gif


Ρε συ εκτός του ότι ο Rose δεν έχει παίξει ακόμα είσαι αυτός και με τα λιγότερα παιχνίδια (7) απ' όλους. Οπότε λογικό. wink.gif
thrylos7
To καλό με αυτό το fantasy είναι ότι μπορείς ν' ασχολείσαι και να πωρώνεσαι (=βρίζεις τους άμπαλους που έχεις πάρει και χάνουν τα σουτ) κάθε μέρα, λόγω πρωταθλήματος βέβαια.

Το κακό είναι ότι δεν έχεις ελευθερία κινήσεων, λόγω μοναδικότητας των παικτών (αν και απ' την άλλη, έτσι "ταυτίζεσαι" περισσότερο μ' αυτούς)...

Συν το άλλο κακό βέβαια, ότι προχθές οι περισσότεροι παίκτες μου τα έσπασαν... icon_drunk.gif Έχουμε που έχουμε ένα σημαντικό τραυματία (κι από βδομάδα δύο)...
aegeansheed
Καλώ τον Κομισάριο της Λίγκας να επέμβει δημιουργώντας κανονισμό "υπέρ του θεάματος" για κανένα-δύο extra παιχνίδια από τις πιο επιθετικές ομάδες του πρωταθλήματος. We want more Suns-Warriors μέσα στη χρονιά!!! tongue.gif

(Ούτε του παππά: Ο Nash είχει 18π. 20 ασ. μέχρι και block είδα στα στατιστικά του!)
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Oct 31 2009, 13:54 ) *
Καλώ τον Κομισάριο της Λίγκας να επέμβει δημιουργώντας κανονισμό "υπέρ του θεάματος" για κανένα-δύο extra παιχνίδια από τις πιο επιθετικές ομάδες του πρωταθλήματος. We want more Suns-Warriors μέσα στη χρονιά!!! tongue.gif

(Ούτε του παππά: Ο Nash είχει 18π. 20 ασ. μέχρι και block είδα στα στατιστικά του!)


Τι μου λες τωρα? Απο κεινο το ματς ειχα μονο τον Maggette που εβαλε 9 ποντους, δεν εδωσε ουτε μια ασιστ και εκανε και 3 λαθη. Αν γινει δεκτο το αιτημα σου, θα ζητησω κι εγω να μη μετραμε τα αστοχα σουτ στα παιχνιδια των Νικς για να μπορουν οι παιχταραδες μου Nate Robinson και Al Harrington να σουταρουν οσο θελουν. Αν αυτο δε γινει δεκτο, ζηταω να αυξηθει η διαρκεια των αγωνων τους σε 60 λεπτα(να μπει και ενα 5ο 12λεπτο) μπας και μπορεσουν να φτιαξουν κανενα αξιοπρεπες στατιστικο.
Pierce
denied  smiley.gif
kotzito
QUOTE(thrylos7 @ Oct 30 2009, 22:27 ) *
To καλό με αυτό το fantasy είναι ότι μπορείς ν' ασχολείσαι και να πωρώνεσαι (=βρίζεις τους άμπαλους που έχεις πάρει και χάνουν τα σουτ) κάθε μέρα, λόγω πρωταθλήματος βέβαια.

Το κακό είναι ότι δεν έχεις ελευθερία κινήσεων, λόγω μοναδικότητας των παικτών (αν και απ' την άλλη, έτσι "ταυτίζεσαι" περισσότερο μ' αυτούς)...

Ακριβως.Οπως κι εγω ακομα βριζω τον Αρτεστ που ειχε 1/10 σουτ απεναντι στους Μαβερικς.


Εγω θελω να ζητησω επισης ο Wallace και ο Chandler να παιζουν καλυτερα μπας και παρουμε καναν ποντο απο αυτους tongue.gif
aegeansheed
O Hamilton ανακοινώθηκε ότι θα χάσει τουλάχιστον τα επόμενα 2 παιχνίδια (παίζουν Απόψε, Τρίτη και Τετάρτη οι Pistons). Όποιος τον έχει καλό είναι να σκεφτεί να θα τον έχει την επόμενη εβδομάδα με -2 Games.

υ.γ. Έπιασαν τόπο τα voodoo, για να παίξει περισσότερα λεπτά ο Bynumite... 19.gif
Pierce
QUOTE (pierce21 @ Oct 27 2009, 14:47 ) *
Τελος παντων

Σαν Φρανσισκο
27/10/2009




Η διοικηση των Spartans ανακοινωνει με μεγαλη χαρα την αποκτηση του αγαπημενου παικτη του κοινου, Paul Pierce για 2+1 χρονια σε ανταλλαγμα με τον Millsap και τον McGrady




υποσημειωση. Υπαρχει ρητρα για τον καλαθοσφαιριστη Tracy McGrady, αν ξανατραυματιστει η μετεγγραφη να ακυρωθει .

Η οποια ρητρα, για προσωπικους λογους της ομαδας high voltage τεθηκε σε ισχυ 

QUOTE (Omar Little @ Oct 27 2009, 14:54 ) *
Thrylos to the rescue tongue.gif

να σου καει το βιντεο
aegeansheed
Έχω λιώσει να βλέπω split stats σήμερα!!! 39.gif

p.s. νομίζω βρήκα το εικονίδιό σου rchos: 45.gif . Όποτε το βλέπω μου θυμίζει Pai Mei !!!!
benchwarmer
Ελα και αρχιζει να ρολαρει η ομαδα banana.gif banana.gif


εκτος του γνωστου παλιοθεατρινου, ο οποιος και παραχωρειται
Pierce
επειδη τον Τρεισι τον γουσταω, και μετα την τελευταια εξελιξη φαινεται ειναι γραφτο, θα παραμεινει στην ομαδα μεχρι τελους smile.gif 

Ωστοσο Μιλσαπ-Τομας φευγουν πακετακι, θελω Σεντερ και εναν sg 




Omar Little
Αν είναι να κάνει ο Blatce 57 να το κλείνουμε το μαγαζί σιγά σιγά tongue.gif

Πάντως θαύμασα τις προπονητικές ικανότητες και το έμπειρο μάτι μου και σήμερα. Lou 61.75, Gallinari 51.5 και βέβαια τους είχα στον πάγκο. Respect @ me...

Προσωρινέ πρωτοπόρε, τελικά δεν ψήνομαι για το trade που λέγαμε χθες εκτός αν μπει και tο cyborg (LeBron) στο παιχνίδι.

Kotzito και spysta έχετε προσφορές.
Pierce
ρε αν ειναι να βγαζει ο γκαλιναρι 800 ειναι να το κλεισουμε το παιχνιδι, ο blatche εχει δειξει τετοια δειγματα ....

Ουτε εγω ψηνομαι για το τρειντ. Περιμενω να γυρισουν οι τραυματιες μου. Beware.... 



YΓ: Το Cyborg ειχε μια κακη μερα χτες, αλλα στηριζουμε, δεν φευγει
aegeansheed
QUOTE(Omar Little @ Nov 1 2009, 10:04 ) *
Πάντως θαύμασα τις προπονητικές ικανότητες και το έμπειρο μάτι μου και σήμερα. Lou 61.75, Gallinari 51.5 και βέβαια τους είχα στον πάγκο. Respect @ me...


Έψαχνα να δω ποιος είχε τους είχε...στον πάγκο όταν έβλεπα το σκορ να ανεβαίνει επικίνδυνα!!! blink.gif



Εγώ είχα σε καλή μερα Tony Parker, να' ναι καλά η νυχτερίδα που πέταξε πάνω του θαυματουργή νυχτεριδόσκονη!



p.s. @Obradovic13, σιγά μην ξανακάνει τέτοιο παιχνίδι ο Dampier!!! Ξύπνησα αργά και μου τον έφαγες! Η μ*** είναι ότι τον έβλεπα να παιζει και να κάνει alley-hoop καρφώματα και τέτοια, αλλά και πάλι δε με έπεισε!
T.W.Is.M.
Ποιος εκανε βουντου ρε σεις και τραυματιστηκε ο Devin Harris? Αν τον βρω, θα του προτεινω ανταλλαγη του Harris με ρητρα να μπορω να τον ξαναπαρω πισω μολις αποθεραπευτει! smiley.gif
Omar Little
QUOTE(pierce21 @ Nov 1 2009, 14:03 ) *
ρε αν ειναι να βγαζει ο γκαλιναρι 800 ειναι να το κλεισουμε το παιχνιδι, ο blatche εχει δειξει τετοια δειγματα ....


Αφού το ξέρεις ότι είμαι μπροστά. Αλλά όταν έλεγα στο Thrylo ότι ο πάγκος μου δεν μπορεί να εκτιμηθεί με συμβατική λογική με κοροϊδευε.

Σε 2 μηνάκια που θα μου τον ζητάς με αντάλλαγμα Lebron και θα σου λέω όχι, τα ξαναλέμε

Είναι διαθέσιμος για trade για όποιον ενδιαφέρεται


QUOTE(aegeansheed @ Nov 1 2009, 14:37 ) *









Περιμένω να βγουν και τα gifakia με τον Manu με make up Joker κλπ biggrin.gif
kotzito
Sarounas και Twism εχετε προτασεις.Αν θελετε τις διαπραγματευομαστε κιολας.
T.W.Is.M.
QUOTE(kotzito @ Nov 1 2009, 19:46 ) *
Sarounas και Twism εχετε προτασεις.Αν θελετε τις διαπραγματευομαστε κιολας.


Με μενα η διαφορα ειναι μεγαλη, νομιζω οτι ουτε με διαπραγματευση τα βρισκουμε.
aegeansheed
Το κατάστημα άνοιξε και περιμένει προτάσεις για τον OLALΆ !!!

( http://basketball.fantasysports.yahoo.com/...13/tradingblock )

SG-SF η θέση (να παίζει και τις 2)

Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις-Δεν ξεπουλάμε !!! (ακόμη tongue.gif )...

p.s. Δώρο + η Longoria!
sacarame
Επιτέλους χτες,για πρώτη φορά από την έναρξη του πρωταθλήματος,οι Λέιζερς κατέβηκαν στο γήπεδο να παίξουν... laugh.gif

Πάμε για μεγάλη ανάκαμψη....ΦΟΡΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!
Gravedigger
Γαμω τον Aldridge!Ειχα φαγωθεί να τον δώσω,δεν τα κατάφερα,και τώρα που άρχισε να ανεβαίνει τραυματίστηκε...Πάλι καλά που έχω μαζέψει ότι ψηλό υπάρχει!!

Blatche παιχταρα!!
thrylos7
Να σου τραυματιστεί για 3 μήνες ρε... ξέρεις εσύ! blech.gif

Ή μάλλον όχι, κρίμα το παλικάρι... να τον πάρει ο Ολυμπιακός ρε! icon_drunk.gif
Gravedigger
QUOTE (thrylos7 @ Nov 3 2009, 01:24 ) *
Να σου τραυματιστεί για 3 μήνες ρε... ξέρεις εσύ! blech.gif

Ή μάλλον όχι, κρίμα το παλικάρι... να τον πάρει ο Ολυμπιακός ρε! icon_drunk.gif

Θα τον δώσω στον Άρη..Μπορεί να λειτουργεί και το ανάποδο!Αντί να τραυματίζονται όταν τους παίρνει να γίνονται καλά αν είναι ήδη τραυματίες.Πάντως ο Aldridge είναι questionable με την Atlanta αλλά μετά επιστρέφει.
sacarame
Gerald παικτάρα,για πάντα LAZERARA!!!!!!!! 77.gif 69.gif
Pierce
Οπως καταλαβατε,τις αλλαγες θα πρεπει να τις κανουμε απο την δευτερα για ττην εβδομαδα που ξεκιναει την Τριτη. Να και το πρωτο αρνητικο που βρηκαμε  rolleyes.gif







ΥΓ: Βαλε βασικο τον Hawes ρε @^&#&! Westphal 

thrylos7
Όχι ρε Κυριάκο, σε άλλον παίκτη αναφερόμουν... tongue.gif

Τραγική βραδιά η χθεσινή, αλλά είμαι αισιόδοξος γι' αυτή που έρχεται. Μπήκε νέο πουλέν στην ομάδα.
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Nov 3 2009, 13:37 ) *
Οπως καταλαβατε,τις αλλαγες θα πρεπει να τις κανουμε απο την δευτερα για ττην εβδομαδα που ξεκιναει την Τριτη. Να και το πρωτο αρνητικο που βρηκαμε  rolleyes.gif

κατάρα, χθες ο Ρεντ ήταν καλά και σήμερα λέει μένει 2 εβδομάδες έξω και δεν γίνεται να τον αλλάξω?

τραγική η πρώτη εβδομάδα, σχεδόν όλοι οι παίκτες μου τα πήγαν χάλια, είμαι 12ος 68.gif
πως γίνεται να αλλάξω το όνομα της ομάδας μου από all stars σε Καπαρντίνες?
Pierce
QUOTE (sarounas @ Nov 3 2009, 15:24 ) *
κατάρα, χθες ο Ρεντ ήταν καλά και σήμερα λέει μένει 2 εβδομάδες έξω και δεν γίνεται να τον αλλάξω?

τραγική η πρώτη εβδομάδα, σχεδόν όλοι οι παίκτες μου τα πήγαν χάλια, είμαι 12ος 68.gif
πως γίνεται να αλλάξω το όνομα της ομάδας μου από all stars σε Καπαρντίνες?


Καμπαρντινατε, πας στο myteam και μετα στο edit team settings, εκει αλλαζει. (Δυστυχως εμεινες με τον Ρεντ στο χερι )
Omar Little
Ρε σεις λυσσάξατε με τους Brooks-Diaw laugh.gif

Ο μόνος λόγος που μπήκαν πάγκο είναι επειδή έχουν μόνο 2 παιχνίδια αυτή την εβδομάδα. Όχι ότι είναι αδιαπραγμάτευτοι αλλά τουλάχιστον για κάτι αξιοπρεπές tongue.gif

T.W.Is.M δεν το λέω για τη δική σου προσφορά
benchwarmer
QUOTE(Omar Little @ Nov 3 2009, 15:41 ) *
Ρε σεις λυσσάξατε με τους Brooks-Diaw laugh.gif

Ο μόνος λόγος που μπήκαν πάγκο είναι επειδή έχουν μόνο 2 παιχνίδια αυτή την εβδομάδα. Όχι ότι είναι αδιαπραγμάτευτοι αλλά τουλάχιστον για κάτι αξιοπρεπές tongue.gif

T.W.Is.M δεν το λέω για τη δική σου προσφορά


Για την δικη μου το λεει tongue.gif
Omar Little
QUOTE(benchwarmer @ Nov 3 2009, 16:10 ) *
Για την δικη μου το λεει tongue.gif


Nope, είχα αρκετές ακόμα tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Omar Little @ Nov 3 2009, 17:41 ) *
Ρε σεις λυσσάξατε με τους Brooks-Diaw laugh.gif

Ο μόνος λόγος που μπήκαν πάγκο είναι επειδή έχουν μόνο 2 παιχνίδια αυτή την εβδομάδα. Όχι ότι είναι αδιαπραγμάτευτοι αλλά τουλάχιστον για κάτι αξιοπρεπές tongue.gif

T.W.Is.M δεν το λέω για τη δική σου προσφορά


Ναι, αλλα δεν τη δεχτηκες ουτε τη δικη μου που ηταν αξιοπρεπης και ευελικτη! smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Nov 3 2009, 13:16 ) *
Gerald παικτάρα,για πάντα LAZERARA!!!!!!!! 77.gif 69.gif

Την κατάρα μου να έχει!Έχε χάρη που είναι απο τους αγαπημένους μου παίχτες αλλιώς θα έλεγα και χειρότερα tongue.gif Που δεν μου τον έδινες για τον Aldridge angry_red.gif

QUOTE (thrylos7 @ Nov 3 2009, 15:01 ) *
Όχι ρε Κυριάκο, σε άλλον παίκτη αναφερόμουν... tongue.gif

Ναι ρε συ κατάλαβα tongue.gif
sarounas
δεν γίνεται να βάλετε από τις ρυθμίσεις ως μέρα αλλαγής ρόστερ την Τετάρτη, έτσι ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε σήμερα τις αλλαγές?
Pierce
Τσου, το σκεφτηκα, αλλα η μερα κλειδωνει αφου ξεκινησει το πρωταθλημα....
j-kidd13
Ρε γαμωτο δεν ηξερα οτι οι αλλαγες γινοντα Δευτερα,και θα μεινω για 2η συνεχη βδομαδα με τον Γκασολ μεσα...... angry_red.gif angry_red.gif ....
rchos
αν και εγινε χτες καλωσοριζουμε τον chris paul στην ομαδα μας.ηταν μια συνεργασια που απο καιρο ηθελαν και οι δυο πλευρες!του δινουμε τα κλειδια της ομαδας και εχει το ελευθερο να κανει οτι θελει! smiley.gif

εγω ευτυχως τις αλλαγες προλαβα να τις κανω απο χτες και δεν την πατησα οπως την πρωτη βδομαδα με τον σμιθ(τον οποιο και διωξαμε παραυτα απο την ομαδα μετα την νειλα που φαγαμε εξαιτιας του).

j-kidd13 και τον de rozan να μην ζηταγες και να θελες τον gay μονο δεν θα σου τον εδινα με δυο παιχτες που δινουν σκορ κατω απο 20 γιατι εχω τετοιους ηδη οποτε θα εβγαινα πολυ μα παρα πολυ ζημιωμενος!
benchwarmer
QUOTE(rchos @ Nov 3 2009, 22:05 ) *
αν και εγινε χτες καλωσοριζουμε τον chris paul στην ομαδα μας.ηταν μια συνεργασια που απο καιρο ηθελαν και οι δυο πλευρες!του δινουμε τα κλειδια της ομαδας και εχει το ελευθερο να κανει οτι θελει! smiley.gif


Και εμεις με τη σειρα μας, θελουμε να... ουφ, βαρεθηκα dry.gif

QUOTE(rchos @ Nov 3 2009, 22:05 ) *
j-kidd13 και τον de rozan να μην ζηταγες και να θελες τον gay μονο δεν θα σου τον εδινα με δυο παιχτες που δινουν σκορ κατω απο 20 γιατι εχω τετοιους ηδη οποτε θα εβγαινα πολυ μα παρα πολυ ζημιωμενος!


Σε ολους τους ιδιους προσφερει tongue.gif


Btw, εχω πακετακι Καλντερον-Τζ.Ρ.Σμιθ-Χιμπερτ για εναν καλο G.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.