Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
aegeansheed
Απεγνωσμένο ξεφόρτωμα του Benchwarmer... tongue.gif


-Δίνω Camby, Przybilla, Gortat για SF semi-all-star , αν χρειαστεί βάζω στο πακέτο και Posey, Mike Miller και (προσοχή!) ενδεχομένως Morrow...
sacarame
Δίνω Jamal Crawford,Matt Barnes για ένα guard..Η συγκεκριμένη προσφορά υπάρχει και στο trading block.Δεχόμεθα προτάσεις... laugh.gif
kotzito
Λοιπον,δινω Josh Smith και ισως Channing Frye για ενα PG.Ακουω προτασεις οποιος θελει.
Nex
QUOTE(thrylos7 @ Oct 11 2009, 18:07 ) *
Πώς είχα την εντύπωση ότι και ο Nex είναι μέλος του forum... unsure.gif

NBA fantasy of Yahoo... there are many leagues...


Είμαι newbie έτσι κατανοώ τη στάση του.
______________________
I am newbie so I understand his attitude. smile.gif


QUOTE(spysta @ Oct 11 2009, 18:51 ) *
Yeah man .. no problem !!Unfortunately ,i think that positions are not available now if you wanna play.. but you d better send a private message to a moderator to make sure smiley.gif




Ω κόλαση ... δεν είμαι μέλος της 4 πρωταθλήματα yahoo, μεταξύ των οποίων και η δική μου και ότι είναι αρκετά για μένα. : D
Ήθελα απλώς να μπορώ να ξέρω ότι μετά ένα πρωτάθλημα μου εδώ, έτσι ώστε κάποιοι από εσάς οι άνθρωποι μπορούν να προσχωρήσουν σε αυτόν, αν θέλετε, αυτό είναι όλο.
_______________________________________________

Oh hell no...I am member of 4 yahoo leagues, one of them being my own and that is quite enough for me. biggrin.gif
I just wanted to know can I post that one league of mine here so that some of you people can join it if you like, that's all. smile.gif
spysta
QUOTE(Nex @ Oct 12 2009, 11:12 ) *
Ω κόλαση ... δεν είμαι μέλος της 4 πρωταθλήματα yahoo, μεταξύ των οποίων και η δική μου και ότι είναι αρκετά για μένα. : D
Ήθελα απλώς να μπορώ να ξέρω ότι μετά ένα πρωτάθλημα μου εδώ, έτσι ώστε κάποιοι από εσάς οι άνθρωποι μπορούν να προσχωρήσουν σε αυτόν, αν θέλετε, αυτό είναι όλο.
_______________________________________________

Oh hell no...I am member of 4 yahoo leagues, one of them being my own and that is quite enough for me. biggrin.gif
I just wanted to know can I post that one league of mine here so that some of you people can join it if you like, that's all. smile.gif

you d better ask a moderator !! smile.gif
benchwarmer
Να σου πω κυρ-Πιρς, υπαρχει φετος οριο 82 ματς ανα θεση, η οχι??
spysta
παδια υπαρχει καποιο trading block .. που αναφερε ενας φιλος πιο πανω .. οπου παρουσιαζονται ολες οι προσφορες απ ολους σας .. για ποιους παικτες δινετε απο τις ομαδες σας και τι ζητατε για ανταλλαγμα κτλ κτλ κτλ ????????
Pierce
QUOTE (benchwarmer @ Oct 12 2009, 15:02 ) *
Να σου πω κυρ-Πιρς, υπαρχει φετος οριο 82 ματς ανα θεση, η οχι??

κυρ πιρς να σου πουν τα παιδια σου tongue.gif

περσι δεν θελατε οποτε το θεωρησα ,οτι δεν θα θελατε ουτε φετος rolleyes.gif

ο wade ειναι διαθεσιμος παιδια σε ΚΑΛΕΣ προτασεις


QUOTE (Nex @ Oct 12 2009, 14:12 ) *
Oh hell no...I am member of 4 yahoo leagues, one of them being my own and that is quite enough for me. biggrin.gif
I just wanted to know can I post that one league of mine here so that some of you people can join it if you like, that's all. smile.gif


you can post about your league at the following link smile.gif

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...t=0#entry346128


edit: spysta . πας league και μετα trading block
spysta
o Koμπε ειναι επισης διαθεσιμος σε ΚΑΛΕΣ προτασεις που να περιλαμβανουν ενα ΚΑΛΟ σεντερ ..

Χαμιλτον,Νελσον,Τσαντλερ,Τερι επισης .. για εναν ΚΑΛΟ pg ή sg ή g
benchwarmer
QUOTE(spysta @ Oct 12 2009, 15:47 ) *
o Koμπε ειναι επισης διαθεσιμος σε ΚΑΛΕΣ προτασεις που να περιλαμβανουν ενα ΚΑΛΟ σεντερ ..

Χαμιλτον,Νελσον,Τσαντλερ,Τερι επισης .. για εναν ΚΑΛΟ pg ή sg ή g


Κοινως ξεπουλαει ο σπυστα... tongue.gif


Εγω αλλαζω στρατηγικη. Δινω τον Σουπερμαν. Τρεχτε να προλαβετε fast.gif
spysta
QUOTE(benchwarmer @ Oct 12 2009, 13:52 ) *
Κοινως ξεπουλαει ο σπυστα... tongue.gif


Εγω αλλαζω στρατηγικη. Δινω τον Σουπερμαν. Τρεχτε να προλαβετε fast.gif

εσυ στο μσν ειπες οτι θα επαιρνες .. Κομπε και Αργγεντινο .. περιμενω την προταση !!! ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΛΕΒΕΙΣ ΡΕΕΕΕΕΕ !!! laugh.gif laugh.gif
Omar Little
Παρακαλείται ο GM της ομάδας Gemista-Γιαλαντζί να απαντήσει εντός της ημέρας (θετικά ή αρνητικά) στο προτεινόμενο trade, γιατί βλέπω ξεπούλημα από τους από πάν και δεν μπορώ να κινηθώ στην αγορά.
benchwarmer
Lebron15, rchos, Ginobili και kotzito εχετε προτασεις. Οποιος προλαβει πηρε το ντουβαρι smiley.gif
j-kidd13
Προς το παρων διαθετω J Rich,Love,Okur...Αν καποιος εχει να προτεινει κατι μεχρι να κατασταλλαξω κι εγω....Be my guest....
benchwarmer
QUOTE(benchwarmer @ Oct 12 2009, 16:58 ) *
Lebron15, rchos, Ginobili και kotzito εχετε προτασεις. Οποιος προλαβει πηρε το ντουβαρι smiley.gif


Ακυρο, εκλεισε smiley.gif
spysta
Mετα απο πολυωρες και σκληρες διαπραγματευσεις αναμεσα σε rchos και spysta.. η ΜΕΓΑΛΗ συμφωνια επετευχθει !!!!!
Ο rchos πηρε Χιλαριο Νενε και Ριπ Χαμιλτον ... για Μπεν Γκορντον και Κενιον Μαρτιν !!!

jedi.gif cool.gif cool.gif cool.gif


ΥΓ.Μ' εκλεψες μπαγασα .. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Oct 13 2009, 01:11 ) *
Mετα απο πολυωρες και σκληρες διαπραγματευσεις αναμεσα σε rchos και spysta.. η ΜΕΓΑΛΗ συμφωνια επετευχθει !!!!!
Ο rchos πηρε Χιλαριο Νενε και Ριπ Χαμιλτον ... για Μπεν Γκορντον και Κενιον Μαρτιν !!!

jedi.gif cool.gif cool.gif cool.gif


ΥΓ.Μ' εκλεψες μπαγασα .. smiley.gif


To καταλαβατε οτι ανταλλαξατε 2 διδυμα συμπαιχτων?
spysta
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 12 2009, 22:20 ) *
To καταλαβατε οτι ανταλλαξατε 2 διδυμα συμπαιχτων?

Γεεεεππ ... ηταν ΕΠΙΚΗ ανταλλαγη .. τους κουφαναμε ΟΛΟΥΣ !!! smiley.gif
Και ο πυρετος των trades .. συνεχιζεται !!!!
rchos
πολυ μαρεσε αυτη η ανταλλαγη.εχω διδυμο ψηλων που φυσαει τωρα!ελπιζω να μην αποδυναμωθηκα αρκετα στα γκαρντ.βασικα κατι παραπανω θα βρουμε και για εκει.

παντως χαιρομαι που μετα απο πολυωρες διαπραγματευσεις και πολλες αντιπροτασεις βρεθηκε η λυση!
aegeansheed
Omar Little δίνω Nowitzki μόνο για Melo + Murphy

στο πακέτο εννοείται ότι θα πάρεις και κάποιον από Posey, Przybilla ή Morrow. Ίσως και Camby αν ενδιαφέρεσαι
T.W.Is.M.
Εχω περασει σε αλλο επιπεδο. Μπορει να μην εχω κανει ανταλλαγη ακομα, αλλα προτεινα ανταλλαγη με παιχτη που δεν εχω! smiley.gif
sacarame
Spysta εχεις την αντιπρότασή μου...μελετησε την και πες μου
benchwarmer
Εμενα παντως πρεπει να μου δωσετε κανενα δωρακι που σας κανω τον μεσολαβητη....
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Oct 13 2009, 02:30 ) *
Εμενα παντως πρεπει να μου δωσετε κανενα δωρακι που σας κανω τον μεσολαβητη....

\

Πες στον άρη να σου δωσει για προμηθεια τον Πιετρις για τρεις laugh.gif laugh.gif
benchwarmer
QUOTE(sacarame @ Oct 13 2009, 01:35 ) *
\

Πες στον άρη να σου δωσει για προμηθεια τον Πιετρις για τρεις laugh.gif laugh.gif


Τον Μπατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιμ θελω banana.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Oct 13 2009, 02:40 ) *
Τον Μπατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιμ θελω banana.gif


Που ειναι 2,03 και παιζει 2 και 3?
Τελικα εκεινο το αθλητικο σχολειο που πηγε ολη η παλιοπαρεα της εθνικης Γαλλιας πως το λεγανε???
Omar Little
QUOTE(aegeansheed @ Oct 13 2009, 02:14 ) *
Omar Little δίνω Nowitzki μόνο για Melo + Murphy

στο πακέτο εννοείται ότι θα πάρεις και κάποιον από Posey, Przybilla ή Morrow. Ίσως και Camby αν ενδιαφέρεσαι


Το πακέτο Nowitzki-Okafor, τι θα μου στοιχίσει?
Das Kapital
Εχω αρκετα καλα καλα guards αλλα εχω προβλημα στο Center οποιος εχει κατι ας μου κανει μια καλη προταση!
Omar Little
Guys να ξέρετε ότι οι Deron, Westbrook, Salmons είναι προς το πρόν αδιαπραγμάτευτοι. Το λέω επειδή είδα μπόλικες προτάσεις, ειδικά για τους 2 πρώτους.
rchos
ειναι κανεις που θελει χαμιλτον και μαρκ γκασολ ειτε πακετο ειτε χωρια?
Gravedigger
Ρε παιδιά μην το γ@μ@τε ακόμα δεν αρχίσαμε...Για αυτό προσπαθούμε να βάλουμε παλιούς που γνωρίζουν το παιχνίδι...Μα Terry-Parker για Howard???Ελάτε τώρα...
rchos
παιδες ντροπη λιγο.τι trade ειναι αυτα?
αν ειχε γινει τετοιο πραγμα στην πραγματικοτητα θα πεφταν κεφαλια.
χαουαρντ για τερυ και παρκερ?ντροπη!



α με προλαβε ο κυριακος.
aegeansheed
@ rchos: Με ενδιαφέρει ο Hamilton. Εκρεμεί μια απάντηση από τον Sfakianiko που περιλαμβάνει τον Okafor-δες το roster μου να δεις τι σε ενδιαφέρει. Δεν βάζω σε trade τον Nowitzki.

@ omar little: Αποφάσισα να μην παίξω με Dirk. Sorry για την αναμονή.Δεν "έβγαινε" σε real value η προσφορά σου

@ Lebron15/sfakianikos: Σου πρότεινα ανταλλαγή/περιμένω σχόλια κλπ

let's play some basketball
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Oct 13 2009, 23:35 ) *
Ρε παιδιά μην το γ@μ@τε ακόμα δεν αρχίσαμε...Για αυτό προσπαθούμε να βάλουμε παλιούς που γνωρίζουν το παιχνίδι...Μα Terry-Parker για Howard???Ελάτε τώρα...



QUOTE(rchos @ Oct 13 2009, 23:38 ) *
παιδες ντροπη λιγο.τι trade ειναι αυτα?
αν ειχε γινει τετοιο πραγμα στην πραγματικοτητα θα πεφταν κεφαλια.
χαουαρντ για τερυ και παρκερ?ντροπη!



α με προλαβε ο κυριακος.


Ομολογω πως δεν το πιασα με την πρωτη. Παρκερ και Τερι για Χαουαρντ, δεν ακουγεται και τοσο κακο. Το ειδα και απο το yahoo και καταλαβα οτι ηταν ανταλλαγη που εγινε και οχι προταση που απορριφθηκε. Μεχρι που προσεξα μια λεπτομερεια. Ανταλλαχθηκε ο Αντονι Παρκερ και οχι ο Τονι Παρκερ-Λονγκορια!! ohmy.gif
sarounas
αν υπάρχει δυνατότητα θέτω βέτο για (Χάουαρντ-Τέρι,Πάρκερ) όπως εξάλλου έγραψα και μέσα στην λίγκα.

όσον αφορά τις ανταλλαγές δεν θέλω να συμμετάσχω σε οποιαδήποτε μέχρι την έναρξη του πρωταθλήματος γιατί έφτιαξα μία ομάδα (αν εξαιρέσω τον Αμάρε που ήθελα ένα άλλο δυνατό χαρτί στην θέση του) ακριβώς στα μέτρα που ήθελα.

δηλαδή,
6 σίγουρα χαρτιά, 3 που μπορώ να στηριχτώ πάνω τους, 3 που ελπίζω να δικαιώσουν τις προσδοκίες μου και άλλους δύο που είμαι περίεργος να δω τί θα καταφέρουν φέτος
Pierce
oι επιλογες ειναι οι παρακατω

QUOTE
You must choose from amongst the options below to determine how your league will handle the reviewing of all pending trades between teams.

League Votes
When you select the League Votes option, accepted trades can be overturned by a vote of at least 1/3 of the members of your league. All league member votes, including the one cast by the commissioner, count equally. Even if no protests are made, the trade will not be processed until the time allotted to protest pending trades in your league has elapsed.

Commissioner
When you select the Commissioner option, accepted trades can only be overturned by the league commissioner.


αυτη τη στιγμη το εχω στο κομισιονερ, αλλα αν θελετε το γυριζω στο αλλο.(εστω και προσωρινως )

(ειδα και οτι ο τζινομπιλι ηδη εχει θεσει veto, οποτε υποθετω οτι ειναι στα 2 ηδη , απο τα 5 που απαιτουνται, για ποσταρετε και οι αλλοι)
aegeansheed
QUOTE(pierce21 @ Oct 13 2009, 22:31 ) *
αυτη τη στιγμη το εχω στο κομισιονερ, αλλα αν θελετε το γυριζω στο αλλο.(εστω και προσωρινως )


"Stern mode" και από εμένα.
Omar Little
QUOTE(aegeansheed @ Oct 13 2009, 23:41 ) *
@ omar little: Αποφάσισα να μην παίξω με Dirk. Sorry για την αναμονή.Δεν "έβγαινε" σε real value η προσφορά σου


No worries lad.
Εξάλλου, μάλλον έχεις δίκιο καθώς τώρα που το ξανασκεφτόμουν έβγαινα πιθανότατα οριακά κερδισμένος, οπότε good call.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Αβάδιστα:
Πρώην πρωταθλητής του NBA, μέλος της dream team, αξιόπιστος και φιλότιμος, με συνεισφορά σε πολλούς τομείς του παιχνιδιού και καλό παιδί για γαμπρός, αναζητεί νέο κάτοχο λόγω υπερπληθώρας SF's. Ο συγκεκριμένος μπορεί να μπει και σε πακέτο με κάποιον από τους ψηλούς μου οι οποίοι είναι 2 από τους καλύτερους "τρίποντους" big fella's. Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ο Pierce μου έχει δημιουργήσει πλέον ψύχωση με τον Wade αφού μου έχει ρίξει χυλόπιτα τουλάχιστον 8-9 φορές. Αλλά όταν ο Melo θα αρχίσει με 40άρες τη season κι αυτός θα περιμένει τον Wade να ανέβει πάλι μετά το All-Star break, εγώ δεν θα κάτσω να τον παρηγορώ. 33.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ginobilli για Granger ή Lee, υποθέτω να μην ξαναπροσπαθήσω ε?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veto κι από μένα...
Omar Little
Κι επειδή είμαι τρομερά σταθερός στις απόψεις μου, αποσύρω το veto γιατί ως νιούμπας δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα για να κρίνω κατάλληλα, όσο κι αν δεν μου έκατσε καλά το συγκεκριμένο trade.

Let the elders, decide.
rchos
βετο και απο εδω αν και παιζω πρωτη φορα ειναι θεμα κοινης λογικης.
spysta
Ρε ΚΟΡΑΚΙΑ πεσα ολοι να κατακρινετε!!!! smiley.gif laugh.gif laugh.gif
Το χθεσινο trade ΔΕΝ τελειωσε .. απλα ολοκληρωθηκε ΓΡΗΓΟΡΑ ενα κομματι του .. σημερα ειναι η συνεχεια του!!!

Το trade περιλαμβανει μεσα εναν εκ των Οντομ-Τσαντλερ + Ουατσον !!!!!


ΜΟΥ ΑΣΚΕΙΤΕ και ΒΕΤΟΟΟΟ !!!

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!! laugh.gif laugh.gif
kotzito
QUOTE(spysta @ Oct 14 2009, 14:40 ) *
Ρε ΚΟΡΑΚΙΑ πεσα ολοι να κατακρινετε!!!! smiley.gif laugh.gif laugh.gif
Το χθεσινο trade ΔΕΝ τελειωσε .. απλα ολοκληρωθηκε ΓΡΗΓΟΡΑ ενα κομματι του .. σημερα ειναι η συνεχεια του!!!

Το trade περιλαμβανει μεσα εναν εκ των Οντομ-Τσαντλερ + Ουατσον !!!!!


ΜΟΥ ΑΣΚΕΙΤΕ και ΒΕΤΟΟΟΟ !!!

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!! laugh.gif laugh.gif

Η ανταλλαγη τωρα ολοκληρωθηκε.Ο Σπυστα πηρε Howard και Jackson για Chandler,Odom,Terry και Parker.Αν μη τι αλλο πιστευω οτι η αναστατωση-παρεξηγηση αυτη λυθηκε τωρα με την ολοκληρωση του trade. smiley.gif
spysta
Η Κ.Α.Ε. οisakatidestouSPYSTA ανανκοινωvει την αποκτηση των Dwight Howard και Stephen Jackson στο πλαισιο της ανταλλαγης των Anthony Parker,Jason Terry,Tyson Chadler και Lamar Odom με την ομαδα basketikoi tipoi.
14/10/2009

η ανακοινωση στο επισημο site ---> http://www.youtube.com/watch?v=6OTQA7n5XYQ...feature=related
Pierce
λοιπον για να συνοψίσουμε και μετα τα νεα δεδομενα , ποιοι ασκουν veto για να τελειωνει το θεμα.
Pierce
απλα να προσθεω οτι το trade ειναι
Howard jackson + fisher (το οτι τον αφησε ελευθερο και τον πηρε μετα ο spysta δε μου λεει τιποτα)

για

Anthony Parker,Jason Terry,Tyson Chadler και Lamar Odom



Απο μενα εχει ενα Veto (δεν θελω να ειναι αποφασιζω και διαταζω, για τη συγκεκριμενη φορα τουλαχιστον για να μην θεωρηθει οτι υπαρχει δολος αφου ηθελα και εγω αυτους τους παιχτες, για αυτο θελω και την γνωμη των υπολοιπων)
j-kidd13
Ελατε ρε παιδια το trade δεν υπαρχει....Ακομα και Χαουαρντ-Τζακσον να ηταν...Τα ανταλλαγματα ειναι αστεια.....
spysta
Δεν μπορω να καταλαβω την σταση σας ειλικρινα ..
-ο Kotzito ηθελε τους παικτες που του εδωσα .. ακριβως αυτους αφου αυτος μου τους ζητησε
-φυσικα και ΔΕΝ απαιτησα ΟΥΤΕ τον εκβιασα να μου δωσει τους παικτες .. μονος του συμφωνησε γιατι προφανεστατα θεωρουσε καλο το trade ..

o pierce εκανε μια ΚΑΛΥΤΕΡΗ προσφορα (κατεμενα και κατα τον pierce .. πιθανοτατα και κατα τον kotzito) αλλα αργησε .. γιατι ειχαμε συμφωνησει ΗΔΗ με τον kotzito

Ο Κοtzito επελεξε να τηρησει την συμφωνια (και ειναι προς τιμην)

Χθες δεν τελειωσαμε ολο το trade γιατι στην προσφορα που μου εκανε αυτο ζητησε Parker-Terry για Ηοward ενω ειπαμε να μιλησουμε κι αυριο .. για να του δωσω Τσαντλερ και εναν εκ των Οντομ-Ουατσον για τον Τζακσον ..

τελικα ολο το πακετο .. εκλεισε στο Howard-Jackson για Τerry-Parker-Odom-Chadler ..

εγω θεωρω οτι βγηκα ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ .. ο Kotzito μπορει επισης να ειναι ικανοποιημενος .. ή να θελει να κανει καποιο trade μ αυτους ..

@@@@@@@το θεμα ειναι αν υπαρχουν ΒΑΣΙΜΑ κριτιρια για να θεωρειτε πολλοι απο εσας το trade αδικο ή οχι ..
υπαρχουν κριτηρια για το ποιους παικτες και με ποιο τροπο θα διαλεξεις>>>ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ θεμα


Τον Φισερ τον αφησε ο Κotzito .. ουτε που γνωριζα οτι θα τον αφησει .. ηθελα να κανω add γιατι ημουν μειον ενα παικτες . τον ειδα και τον πηρα .. ΔΕΝ εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το ολο σκηνικο ..



###### Kαι κατι αλλο .. επειδη ΔΕΝ θελω να βγω ο ΚΑΚΟΣ της παρεας .. γιατι μαλλον οι περισσοτεροι καπως ετσι με σκεφτεσαι (δολιοπλοκος,κλεφτης spysta smile.gif κτλ) ... καντε Ο,ΤΙ γουσταρετε !!!Ενα παιχνιδακι ειναι .. σιγα μην χαλασουμε και τις καρδιες μας γι αυτο
Pierce
QUOTE (pierce21 @ Oct 14 2009, 18:58 ) *
Απο μενα εχει ενα Veto (δεν θελω να ειναι αποφασιζω και διαταζω, για τη συγκεκριμενη φορα τουλαχιστον για να μην θεωρηθει οτι υπαρχει δολος αφου ηθελα και εγω αυτους τους παιχτες, για αυτο θελω και την γνωμη των υπολοιπων)




QUOTE (Omar Little @ Oct 14 2009, 03:13 ) *
Κι επειδή είμαι τρομερά σταθερός στις απόψεις μου, αποσύρω το veto γιατί ως νιούμπας δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα για να κρίνω κατάλληλα, όσο κι αν δεν μου έκατσε καλά το συγκεκριμένο trade.

Let the elders, decide.



τελικα θα γινω ομαρ στην θεση του ομαρ, αποσυρω το δικο μου veto , μονο και μονο επειδη κατα καποιο τροπο μπλεκομαι και εγω εστω αθελα μου.

Εχουμε ginobili και jkidd που διαφωνουν.


ΥΓ: οπως σου ειπα δεν χρειαζεται να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας σπυρο.... (ασχετα αν υποστηριζεις oτι εισαι tongue.gif)
spysta
QUOTE(pierce21 @ Oct 14 2009, 18:54 ) *
ΥΓ: οπως σου ειπα δεν χρειαζεται να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας σπυρο.... (ασχετα αν υποστηριζεις oτι εισαι tongue.gif)

100 κιλα ανθρωπο ρε συ .. πρεπει να παω σε διαιτολογο .. μονο ετσι στο αποδυκνειω (και αυτο λιγο καιρο αργοτερα)!!!!!!!!! smiley.gif
Omar Little
QUOTE(spysta @ Oct 14 2009, 19:55 ) *
@@@@@@@το θεμα ειναι αν υπαρχουν ΒΑΣΙΜΑ κριτιρια για να θεωρειτε πολλοι απο εσας το trade αδικο ή οχι ..
υπαρχουν κριτηρια για το ποιους παικτες και με ποιο τροπο θα διαλεξεις>>>ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ θεμα


Προφανώς υποκειμενικό ρε συ. Αλλά σκέψου ότι πήρες ένα draft pick 1ου γύρου κι ένα 3ου κι έδωσες έναν 2ου (που έπαιξε 45 παιχνίδια συνολικά πέρισυ) και όλοι οι άλλοι είναι από 6ο γύρο και πάνω. wink.gif

Είμαι σίγουρος ότι δεν υπήρχε δόλος ή κάτι τέτοιο αλλά ότι ήταν ένα ειλικρινές λάθος του kotzito. Και το veto που έβαλα αρχικά ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν ήταν από κακία ή κάτι τέτοιο αλλά γιατί το παιχνίδι στα δικά μου μάτια ψιλο*αμιέται με τέτοια trades. Ένιωσα αυτό που είπε ο Ginobilli: "τσάμπα ο χρόνος που αφιερώνουμε..."

Αnyway τώρα έγινε , οπότε πάμε παρακάτω κι ας ελπίσουμε να συνεχίσει ο Dwight την τρομερή ευστοχία του από τις βολές και ο Jackson να συνεχίσει να χρεώνεται επίτηδες 5 φάουλ από το 1ο quarter, χωρίς να πάρει ανταλλαγή. cool.gif tongue.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

T.W.Is.M ελπίζω να μην σε τρόμαξε η απειλή μου περί Undertaker-Austin και να κάνεις αυτό που έλεγες. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.