Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Pierce
ειναι στυλ wii. Χειριζομαστε εικονικα τους παικτες, παιζοντας εμεις οι ιδιοι σε αγωνες και κανοντας σουτ κλπ ως λεμπρον πχ (εχουμε διαλεξει απο 5 παικτες να χειριζομαστε) και αναλογα με τους ποντους τις ασιστς και τα ριμπαουντς παιρνει ο καθες παικτης ποντους. Παιζουμε μεταξυ μας (εναντιον δηλαδη) και ουσιαστικα ειναι σαν να εισαι ο ιδιος μεσα στο παιχνιδι
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Oct 24 2009, 01:39 ) *
ειναι στυλ wii. Χειριζομαστε εικονικα τους παικτες, παιζοντας εμεις οι ιδιοι σε αγωνες και κανοντας σουτ κλπ ως λεμπρον πχ (εχουμε διαλεξει απο 5 παικτες να χειριζομαστε) και αναλογα με τους ποντους τις ασιστς και τα ριμπαουντς παιρνει ο καθες παικτης ποντους. Παιζουμε μεταξυ μας (εναντιον δηλαδη) και ουσιαστικα ειναι σαν να εισαι ο ιδιος μεσα στο παιχνιδι


Ρε εγω εχω χτυπησει το χερι μου ομως και δεν μπορω να σουταρω καλα.... Αν ειναι να μπει το παιδι που ποσταρε πριν στη θεση μου.
Omar Little
QUOTE(benchwarmer @ Oct 24 2009, 02:44 ) *
Ρε εγω εχω χτυπησει το χερι μου ομως και δεν μπορω να σουταρω καλα.... Αν ειναι να μπει το παιδι που ποσταρε πριν στη θεση μου.


Μαζί δεν παίζουμε αυτή την αγωνιστική ρε? No problem, το ακυρώνουμε γιατί έχω μείνει κι εγώ άφραγκος και δεν έχω να αγοράσω μπαταρίες για το χειριστήριο. Συν τοις άλλοις έφαγα και κάτι κοκορέτσια και δεν μπορώ να πηδήξω ούτε εφημέριδα για τα ριμπάουντς, οπότε μια χαρά.

Απορώ γιατί δεν μου έστειλες pm να μου το πεις. Τςτςτςτςτςτςτς....

P.S. Να ρωτήσω επίσης. Εγώ τελικά πήρα αυτό το κράνος



γιατί έγραφε ότι νιώθεις και τον πόνο από τα χτυπήματα στα φάουλ. Αλλά αυτό δεν έχει προσομοίωση μυρωδιάς ιδρώτα όπως τα δικά σας. Μήπως έκανα μλκ?
benchwarmer
Ρε εγω δεν εχω λεφτα για τοσο καλο κρανος! Φτωχος φοιτητακος ειμαι. Ουτε τα ειδικα παπουτσια με τα καρφια για τα υπουλα χτυπηματα εχω παρει. Ειναι αδικο το παιχνιδι. Προτεινω να το ακυρωσουμε και να ξεκινησουμε παλι απο την αρχη. Δεν ξερω, θελω να ακουσω τη γνωμη και των υπολοιπων επι του θεματος, κυριως του 'digger wink.gif
aegeansheed
Αν είναι να το αρχίσουμε από την αρχή, τότε να περιμένετε να κάνω edit player έναν άσχετο, για να φτιάξω μαλλιά, ύψος, stats κλπ. για τον Ostertag και να τον πάρω μέσω του free agent στην ομάδα μου. Έτσι θα δούμε Omar Little πόσα φράγκα αξίζει το κρανούλι σου.... 19.gif 19.gif 19.gif
spysta
Omar Little αγορι μου σε ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΟΤΣΟΟΟΟ smiley.gif (με το μπαρδον κι ολας)!!!!!Το μοντελακι που πηρες ειναι το προπερσινο ..φαντασου οτι στο e bay το παιρνεις σχεδον τσαμπα τωρα !!ΑΠΟΡΩ ποσα λεφτα σου πηρανε ..

εγω πηρα το φετινο ---> X-Masterprocessor300 (ΝΑΙ pierce ΣΚΑΣΕ απο τη ζηλεια σου!Το πηρα ΠΡΩΤΟΣ)
Eιχα φαει τα λυσακα μου να το βρω .. αλλα στην Ελλαδα μονο αποκλειστικοι αντιπροσωποι το φερνουν σε περιορισμενα κομματια ..οπου δεν βγαζεις ακρη ευκολα οποτε το παρηγγειλα απο εξωτερικο
το παρηγγειλα απο το Helmetfantasyscience.com (αν ενδιαφερεται καποιος) και μου ηρθε προχθες το πρωι !!Καπου στις 15 εργασιμες μερες εκανε .. κανονικα στο εξωτερικο εχει 300 Ευρω (450 δολλαρια στην Αμερικη) ... το πηρα 230 Ευρω +εξοδα αποστολης 20 Ευρω !!!Μια χαρα μου βγηκε ..


ΒΟΥΑΛΑΑΑΑ κυριες και κυριοι




Προσομοιωση Ιδρωτα ειναι εξκλουσιβ ..οπως και τα χτυπηματα .. αλλα αυτα δεν ειναι τοσο ρεαλιστικα κατα την αποψη μου...
ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΤΣΑΚΙ που θα το βαζεις στην μητρικη του κρανους .. και ΘΑ ΣΤΑΖΕΙ ψεκαστικο στο κεφαλι για να ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι ιδρωνεις πραγματικα !!! Μιλαμε για ΤΡΕΛΑΑΑ πραγματα
Λενε οτι θα υπαρχει αυτοματο update στο επομενο μοντελο .. οπου ΑΝ ενας παικτη σου ειναι τραυματισμενος ΑΛΛΑ παρολλαυτα παιζει με ενεση .. τοτε η ισχυ του κρανους στους φεικ πονους θα αυξανεται ..

####Ο Benchwarmer ο ΤΡΑΓΙΚΟΥΛΑΣ χτυπησε σε φαση οπου ο Howard σχεδον περασε απο πανω του και κλειδωσε καπως το χερι του... ημουν μπροστα !!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!Σου πα να πας σε εορθοπεδικο ρεε ... τελικα τι επαθες αρκιβως ρε ??
j-kidd13
Spysta μη χαιρεσαι πολυ.....Δεν εισαι ο μονος που το εχει αυτο το κρανος... tongue.gif
Μιλαμε για τετοιο μηχανημα που ακους ακομα και το thrash talking του Αrtest στην αμυνα...
OnLy_PAS-AthEnS
ΚΑταρχην παιδια δεν καταλαβα αν ειναι αληθηνα ολα αυτα ΄η κανετε πλακα....αν ειναι με προσωμοιωση τοτε μιλαμε για θεικο γκειμ!!!...Μπορει καποιος να εξηγηση την ολη διαδικασια απο την αρχη??(πχ 1) παιρνεις κρανος2)φτιαχνεις ακκαουντ)....κλπ)
sarounas
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 24 2009, 12:20 ) *
Spysta μη χαιρεσαι πολυ.....Δεν εισαι ο μονος που το εχει αυτο το κρανος... tongue.gif
Μιλαμε για τετοιο μηχανημα που ακους ακομα και το thrash talking του Αrtest στην αμυνα...

ρε σεις εγώ που έχω το ίδιο κράνος αν και γνωρίζω για αυτή την δυνατότητα ούτε και χθες στο Ντένβερ-Λέικερς κατάφερα να ακούσω τον Αρτέστ 68.gif
έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δεν γίνεται....
τί μπορεί να κάνω λάθος??
Xaroumenos loukoumas
Δεν έχεις καταλάβει φίλε μου, ότι όταν ένας mod μιλάει, τότε η κουβέντα δεν είναι πλάκα.
Αλήθεια έχουν πάρει αυτά τα κράνη.
Εμένα με ξέσκισαν προχθές, αλλά εγώ δεν έχω κράνος κτλ, και έτσι δε νιώθω το παιχνίδι το ίδιο.
Το μόνο κακό στο όλο εγχείρημα είναι ότι θέλεις χώρο. Τις προάλλες προσπαθώντας να κάνω ένα εικονικό μπάσιμο, έσκασε μύτη ο Spysta με ένα παίχτι - ντούκι και παραπάτησα! Έτσι έσπασα ένα βάζο και μια πιατέλα από κινέζικη πορσελάνη ενώ στραμπούληξα και το πόδι μου. Το τι άκουσα δε λέγεται. Καλύτερα να το παίζεις σε άδειο δωμάτιο wink.gif Αν παρατηρήσεις την εικόνα του κράνους του spysta, δεν έχει καλώδια, είναι ασύρματο. Δεν είναι τυχαίο αυτό wink.gif
j-kidd13
QUOTE(sarounas @ Oct 24 2009, 13:39 ) *
ρε σεις εγώ που έχω το ίδιο κράνος αν και γνωρίζω για αυτή την δυνατότητα ούτε και χθες στο Ντένβερ-Λέικερς κατάφερα να ακούσω τον Αρτέστ 68.gif
έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δεν γίνεται....
τί μπορεί να κάνω λάθος??

Κοιτα πανω στη φωτο....Εκει που ειναι ο αριθμος 5,απο κατω εχει ενα διακοπτακι...Το γυρισες στο On????
sarounas
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 24 2009, 13:43 ) *
Κοιτα πανω στη φωτο....Εκει που ειναι ο αριθμος 5,απο κατω εχει ενα διακοπτακι...Το γυρισες στο On????

αυτό που λες όντως δεν το έχω κάνει και η αλήθεια είναι ότι δεν κρατιέμαι.
Το κακό είναι ότι τα ξημερώματα έγιναν τα τελευταία φιλικά και πλέον πρέπει να περιμένω 3 ολόκληρες μέρες για να το διαπιστώσω.
ευχαριστώ πάντως.
να σαι καλά icon_wave.gif
Gravedigger
QUOTE (PasGiannna @ Oct 24 2009, 13:01 ) *
ΚΑταρχην παιδια δεν καταλαβα αν ειναι αληθηνα ολα αυτα ΄η κανετε πλακα....αν ειναι με προσωμοιωση τοτε μιλαμε για θεικο γκειμ!!!...Μπορει καποιος να εξηγηση την ολη διαδικασια απο την αρχη??(πχ 1) παιρνεις κρανος2)φτιαχνεις ακκαουντ)....κλπ)

Δεν έχει λόγο κανείς να σου κάνει πλάκα.Γιατί νομίζεις ότι είμαστε όλοι τόσο ενθουσιασμένοι??Το παιχνίδι είναι απίστευτο.Ρε παιδιά πως αντέχετε το κράνος με προσομοίωση ιδρώτα?Βρωμάει απίστευτα...Προτιμώ το δικό μου που με αυτό κέρδισα και πέρσι.
PasGiannina όπως είχες δει οι θέσεις ήταν περιορισμένες όπως και κάθε χρόνο.Προτεραιότητα έχουν οι παλιοί που διαθέτουν κράνος.Αυτό γιατί όπως βλέπεις το κράνος είναι σχετικά ακριβό και δεν μπορούμε να απαιτήσουμε από κάποιον να πάει να πετάξει 300 ευρώ μόνό και μόνο για να διασκεδάσουμε.Οπότε επιλέγουμε αυτούς που ήδη έχουν.Εγώ παίζω 5 χρόνια fantasy και έχω αλλάξει 3 κράνη.Θέλει πολύ ψάξιμο όμως το θέμα γιατί πρέπει να κοιτάξεις τι δυνατότητες ζητάς εσύ ο ίδιος και όχι τι σου προσφέρει το κράνος.Υπάρχουν άπειρα να διαλέξεις.

Η διαδικασία είναι πάνω κάτω όπως την είπες.Μόνο που πρώτα φτιάχνεις acount,γίνεται το draft, και αφού δεις τους παίχτες που έχεις τότε επιλέγεις το κράνος ανάλογα με τα υπέρ τους και τα κατά τους.

ΥΓ.Ρε Bench φέρε πίσω τον Hibbert.Έριχνα ταπίδια χωρίς να πηδήξω καθόλου.
kotzito
Καθε ποσο επιτρεπεται μεσα στην χρονια να αλλαξω το κρανος;Εχω αυτο που ειχα αγορασει πριν 2 χρονια για το Call of Duty,αλλα τωρα σκεφτομαι τα Χριστουγεννα να δωσω 150-200 ευρω να παρω ενα καινουριο.Αλλα θελω πρωτα να το δοκιμασω σε καποιους αγωνες ωστε αν δεν με βολευει,να χρησιμοποιησω παλι το παλιο.


Υ.Γ. Αν κανουν πολυ <<φασαρια>> οι φανατικοι μου,ενδεχεται να φαω αγωνα κεκλεισμενων; wacko.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Omar Little @ Oct 24 2009, 02:49 ) *
Μαζί δεν παίζουμε αυτή την αγωνιστική ρε? No problem, το ακυρώνουμε γιατί έχω μείνει κι εγώ άφραγκος και δεν έχω να αγοράσω μπαταρίες για το χειριστήριο. Συν τοις άλλοις έφαγα και κάτι κοκορέτσια και δεν μπορώ να πηδήξω ούτε εφημέριδα για τα ριμπάουντς, οπότε μια χαρά.

Απορώ γιατί δεν μου έστειλες pm να μου το πεις. Τςτςτςτςτςτςτς....

P.S. Να ρωτήσω επίσης. Εγώ τελικά πήρα αυτό το κράνος



γιατί έγραφε ότι νιώθεις και τον πόνο από τα χτυπήματα στα φάουλ. Αλλά αυτό δεν έχει προσομοίωση μυρωδιάς ιδρώτα όπως τα δικά σας. Μήπως έκανα μλκ?


Να σου πω, αφου συζηταμε και για αναβολες, να αναβαλλουμε το ματς που παιζουμε τη δευτερη εβδομαδα μεταξυ μας γιατι δεν εχω κλεισει ακομα τα τηλεοπτικα μου δικαιωματα? Περιμενα τοσες βδομαδες το NBC να μου κανει προσφορα και τελικα εκανε πισω, αρνηθηκα την προταση του ESPN γιατι περιμενα το NBC και τωρα με βλεπω στο MyNetwork TV αμεσως μετα το Friday Night Smackdown..

QUOTE(sarounas @ Oct 24 2009, 13:39 ) *
ρε σεις εγώ που έχω το ίδιο κράνος αν και γνωρίζω για αυτή την δυνατότητα ούτε και χθες στο Ντένβερ-Λέικερς κατάφερα να ακούσω τον Αρτέστ 68.gif
έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δεν γίνεται....
τί μπορεί να κάνω λάθος??


Δοκιμασες το Ultrex? smiley.gif

QUOTE(kotzito @ Oct 24 2009, 14:54 ) *
Καθε ποσο επιτρεπεται μεσα στην χρονια να αλλαξω το κρανος;Εχω αυτο που ειχα αγορασει πριν 2 χρονια για το Call of Duty,αλλα τωρα σκεφτομαι τα Χριστουγεννα να δωσω 150-200 ευρω να παρω ενα καινουριο.Αλλα θελω πρωτα να το δοκιμασω σε καποιους αγωνες ωστε αν δεν με βολευει,να χρησιμοποιησω παλι το παλιο.


Υ.Γ. Αν κανουν πολυ <<φασαρια>> οι φανατικοι μου,ενδεχεται να φαω αγωνα κεκλεισμενων; wacko.gif


Να κανουμε ανταλλαγη στα κρανη τοτε! Αν δε δεχτεις, σε απειλω οτι οι ultras μου θα ανεβασουν πανο που θα λεει:
Basketikoi tipoi roufianoi, kotopoula me krani! tongue.gif
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Oct 24 2009, 14:38 ) *
όμως το θέμα γιατί πρέπει να κοιτάξεις τι δυνατότητες ζητάς εσύ ο ίδιος και όχι τι σου προσφέρει το κράνος.


That's the point dude!

Εγώ που διάλεξα Steve Nash για βασικό point guard, επειδή τρέχει συνέχεια σε fast breaks πιστεύω (λογικό δεν είναι?) κάποια στιγμή να τα φτύσει. Οπότε θα χρειαστεί μάλλον να βάλω στο κράνος ένα Tal Rune που δίνει +10 στο stamina για να βγάλω τη χρονιά. Για τα playoffs δεν ξέρω, αν τα καταφέρω μέχρι εκεί, αλλά αν θα παίξουν και europe live ή παιχνίδια στην Κίνα ξέρω γω, το παλικάρι το βλέπω να ξεκάνει... Αν έχει κανείς το εξάρτημα που δίνει option για εμβόλιμες days off (αυτό που σου επιτρέπει μέχρι 3 weeks όμως) please pm...για ανταλλαγή.

p.s. ξεφορτώθηκα τον Ilyasova!!! wav.gif
spysta
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Oct 24 2009, 11:42 ) *
Αν παρατηρήσεις την εικόνα του κράνους του spysta, δεν έχει καλώδια, είναι ασύρματο. Δεν είναι τυχαίο αυτό wink.gif

Φαντασου οτι προχθες ηρθε η σπιτονοικοκυρα μου για τα κοινοχρηστα .. και ανοιξα την πορτα φορωντας το κρανος εχοντας πατησει pause !!! ΣΚΙΑΧΤΗΚΕ η γυναικα laugh.gif laugh.gif

αυταααααα ειναι ομως τα καλα του ασυρματου .. παω απο δωματιο-κουζινα-σαλονι με μπασιματα (στην κυριολεξια)
Παιδα αξιζει ΠΑΡΑΑΑΑ πολυ τα 300 Ευρω .. δεν το συζητω .. απλα οντως να εχετε χωρο (εγω πχ πολλες φορες βγαζω το pc απο το δωματιο .. το παω στο σαλονι .. τραβαω καναπες .. και παιζω εκει γιατι εχω μπολικο χωρο για lay up,drive,postarismata,τριποντα κτλ!!

(j-Kidd13 δεν ξανανοιγω την μπαλκονοπορτα για μεγαλυτερο χωρο στις αντεπιθεσεις οπως μου προτεινες.. γιατι προχθες παραλιγο να πεσω απο το μπαλκονι προσπαθωντας να πιασω μια baseball πασα του Τζαμιρ Νελσον!!!! hammer.gif )
j-kidd13
QUOTE(spysta @ Oct 24 2009, 15:02 ) *
(j-Kidd13 δεν ξανανοιγω την μπαλκονοπορτα για μεγαλυτερο χωρο στις αντεπιθεσεις οπως μου προτεινες.. γιατι προχθες παραλιγο να πεσω απο το μπαλκονι προσπαθωντας να πιασω μια baseball πασα του Τζαμιρ Νελσον!!!! hammer.gif )

Μαλλον παρασυρθηκα απο τον μεγαλο χωρο που εχω στην βεραντα του σπιτιου μου οπου και συνηθως βγαινω για να παιξω,γι αυτο και η συμβουλη...Σαφως και δεν ενδεικνυται το ανοιγμα σε μικρα μπαλκονακια...Δοκιμασε να μετακινησεις ολα τα επιπλα του σαλονιου για να ανοιξεις χωρο...Μπορει να φωναζει η μανα αλλα ειναι πρακτικο στο παιχνιδι...
sacarame
Οι Los Angeles Lazers με χαρά ανακοινώνουν την πρώτη ανταλλαγή για τη φετινή σεζόν...Την ομάδα αποχαιρέτησαν οι Chauncey Billups,J.R. Smith,Brandon Jennings όπου κατευθύνονται προς την rchosteam. Αντίθετα στο Λος Αντζελες καταφθάνουν οι Andre Miller,Ben Gordon,Kenyon Martin...


Τώρα που έκανα σεφτέ,οφείλω να έχω και ανάλογη συνέχεια (Aρηηηηηηηηηηηηηη ακούς) laugh.gif laugh.gif
morrison
Δεν υπαρχει αυτο το τοπικ... w00t.gif


Εγω εχω καβαντζωσει ενα κρανος απ'τον στρατο...Ειναι σε σχετικα καλη κατασταση...Λιγη σκουρια μονο...
Υπαρχει καπιο patchακι να το μονταρω,ετσι ωστε να συμμετασχω και εγω απο του χρονου; shot.gif
Xaroumenos loukoumas
Μετά από παρότρυνση του φίλου spysta, ο οποίος με συμπόνεσε για το βάζο και το στραμπουληγμένο πόδι μου, αγόρασα το προστατευτικο πλεγμα εικονας με οθονη κρυσταλλων Ζ-71maxprovidence. Φαίνεται πολύ ψαρωτικό, απο Δευτερα που θα γυρισει η αδελφη μου που εχει τη φωτογραφικη, θα ποστάρω και φωτογραφίες!

Thnx spysta!
rchos
QUOTE(sacarame @ Oct 24 2009, 20:18 ) *
Οι Los Angeles Lazers με χαρά ανακοινώνουν την πρώτη ανταλλαγή για τη φετινή σεζόν...Την ομάδα αποχαιρέτησαν οι Chauncey Billups,J.R. Smith,Brandon Jennings όπου κατευθύνονται προς την rchosteam. Αντίθετα στο Λος Αντζελες καταφθάνουν οι Andre Miller,Ben Gordon,Kenyon Martin...


Τώρα που έκανα σεφτέ,οφείλω να έχω και ανάλογη συνέχεια (Aρηηηηηηηηηηηηηη ακούς) laugh.gif laugh.gif




η rchoteam(ποσο πιο εγωκεντρικος) με τη σειρα της καλωσοριζει τους νεους της παιχτες στο δυναμικο της ομαδας και ελπιζει με αυτους να φτασουμε στην κορυφη!


(σπυστα ετσι γινονται τα trade οταν υπαρχει θεληση λογικη και καλη διαθεση.μεσα σε λιγη ωριτσα!)
Pierce
QUOTE (rchos @ Oct 24 2009, 22:12 ) *
(σπυστα ετσι γινονται τα trade οταν υπαρχει θεληση λογικη και καλη διαθεση.μεσα σε λιγη ωριτσα!)

σπυστα αγορι μου, δειχτου πως γινονται τα τρειντ και πατα μετα απο 3 μερες το ρημαδι το accept να κανουμε τις δουλειες μας tongue.gif
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Oct 24 2009, 22:17 ) *
σπυστα αγορι μου, δειχτου πως γινονται τα τρειντ και πατα μετα απο 3 μερες το ρημαδι το accept να κανουμε τις δουλειες μας tongue.gif



Μην επηρεάζεις το spysta γιατί θα σε ξεμπροστιάσω τόσο εσένα όσο και τις μεθόδους πίεσης που ασκείς για να πετύχεις τα trade σου... torture.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Oct 24 2009, 16:02 ) *
Φαντασου οτι προχθες ηρθε η σπιτονοικοκυρα μου για τα κοινοχρηστα .. και ανοιξα την πορτα φορωντας το κρανος εχοντας πατησει pause !!! ΣΚΙΑΧΤΗΚΕ η γυναικα laugh.gif laugh.gif

αυταααααα ειναι ομως τα καλα του ασυρματου .. παω απο δωματιο-κουζινα-σαλονι με μπασιματα (στην κυριολεξια)
Παιδα αξιζει ΠΑΡΑΑΑΑ πολυ τα 300 Ευρω .. δεν το συζητω .. απλα οντως να εχετε χωρο (εγω πχ πολλες φορες βγαζω το pc απο το δωματιο .. το παω στο σαλονι .. τραβαω καναπες .. και παιζω εκει γιατι εχω μπολικο χωρο για lay up,drive,postarismata,τριποντα κτλ!!

(j-Kidd13 δεν ξανανοιγω την μπαλκονοπορτα για μεγαλυτερο χωρο στις αντεπιθεσεις οπως μου προτεινες.. γιατι προχθες παραλιγο να πεσω απο το μπαλκονι προσπαθωντας να πιασω μια baseball πασα του Τζαμιρ Νελσον!!!! hammer.gif )



QUOTE(j-kidd13 @ Oct 24 2009, 17:09 ) *
Μαλλον παρασυρθηκα απο τον μεγαλο χωρο που εχω στην βεραντα του σπιτιου μου οπου και συνηθως βγαινω για να παιξω,γι αυτο και η συμβουλη...Σαφως και δεν ενδεικνυται το ανοιγμα σε μικρα μπαλκονακια...Δοκιμασε να μετακινησεις ολα τα επιπλα του σαλονιου για να ανοιξεις χωρο...Μπορει να φωναζει η μανα αλλα ειναι πρακτικο στο παιχνιδι...


Δωστε μου κι εμενα μια συμβουλη που ειμαι πιο νεοψ.
Εγω που εχω Devin Harris, OJ Mayo, Al Harrington και CryptoNate Robinson και ειμαι πολυ run n' gun ομαδα να προσαρμοσω τη θεση του κρεβατιου μου για να ανοιξω χωρο και να μπορω να τρεχω καλυτερα στον αιφνιδιασμο? 'Η να στριμωξω κρεβατι, γραφειο και βιβλιοθηκη και να στηριχτω στον Duncan και στο σετ παιχνιδι? Στην πρωτη περιπτωση θα χρησιμοποιησω το πιο ανθεκτικο κρανος γιατι θα κουτουλαω στον τοιχο για να βγαζω τους αιφνιδιασμους με τον Harris. Στη δευτερη θα χρησιμοποιω το σοφιστικε κρανος με το αυξημενο IQ που θα βοηθαει να βρισκω τις καλυτερες επιλογες στην επιθεση με τον Duncan. Τι προτεινετε?
spysta
ρε εχετε φαγωθει ΟΛΟΙ με τον spysta !!!! laugh.gif laugh.gif

rchos-καλα δεν το συζητω .. αλλα νταλα κουτρουβαλα της παρασκευης το γαλα!!Δεν θα βγαζαμε ακρη ουτε μεχρι το fantasy του 2015 να συζηταγαμε thumbsup.gif (κι ολα αυτα επειδη ο κυριος για να μου δωσει τον Al μονο το password της ομαδας μου δεν ζητησε)

pierce21- ο μαστερπριξας laugh.gif !!!!Το trade που προτεινεις ειναι εσχατη λυση ρεεεεεεεεεεε !!!Δεν δινεις και Wade τρομαρα σου ..! smiley.gif (κινδυνευεω με ban .. εντουτοις ομως αντιστεκομαι στην ηγεσια και τους εκβιασμους .. εχοντας συμμαχο τον sacarame!!VIVA LA REVOLUTION!! ΝΒΑ fantasy league es un carnavale)


για τον φιλατοτο Xaroumeno loukouma δεν εχω να πω και πολλα .. γιου μειντ α ουαιζ τσοις μαι φρεντ !!
Το Ζ-71maxprovidence θα σε σωσει απο κραδασμους,πονους και θα σου δωσει καλυτερη εστιαση του γηπεδου και του χωρου.Κοστιζει ΑΛΛΑ αξιζει wink.gif
j-kidd13
Εχω ενα πακετακι Μαρβιν-J Rich-Οκουρ προς ανταλλαγη....Ακουω προτασεις...
Pierce
το πρωτο τριπλο trade ειναι γεγονος...

Οι Χορφορντ (μετα απο την παρουσια του την προηγουμενη σεζον) , Ρασαρντ Λιουις , Τζεραλντ Γουαλας και Γκουντεν αποτελουν παρελθον απο τους Σπαρτιατες του Σαν Φρανσισκο και στη θεση τους καλοσωριζουμε τον Λεμπρον-γριποχοιρο-Τζειμς τον Μπλεικ Γκριφιν, τον Τρεβορ Αριζα και τον ουντριχ που ηρθε ως ελευθερος

Καλη επιτυχια στους παικτες μας
spysta
επισημη ανακοινωση.

oι sakatidestouSPYSTA καλωσοριζουν στην ομαδα τους, μετα απο τριπλη ανταλλαγη με τους San Fran Spartans και τους Los Angeles Lazers, τους Μπεν Γκορντον,Ρασαντ Λιουις,Ταντεους Γιανγκ,Ντρου Γκουντεν και Αλ Χορφορντ.Τους ευχομαστε καλη επιτυχια.
Ευχομαστε επισης ο,τι χειροτερο στους παικτες που δοθηκαν ως ανταλλαγματα Τρεβορ Αριζα,Κομε Μπραιαντ και Νενε.
αυτα.τα λεγαμε
thrylos7
Η High Voltage τελικά θα πορευτεί ίδια και απαράλλαχτη... σταθερότητα κύριοι... Έτσι θα πάει το μπάσκετ μπροστά. Δε συμμετέχουμε στα παιχνίδια των μανατζαρέων... Θα είμαστε η μόνη ομάδα με θετικό ισολογισμό... Κοινώς, θα φάτε τη σκόνη μας! wos_sport4.gif

(πείτε μου μόνο ποιοι είναι τραυματίες να τους βάλω πάγκο... icon_tomato.gif )
T.W.Is.M.
QUOTE(thrylos7 @ Oct 26 2009, 01:09 ) *
Η High Voltage τελικά θα πορευτεί ίδια και απαράλλαχτη... σταθερότητα κύριοι... Έτσι θα πάει το μπάσκετ μπροστά. Δε συμμετέχουμε στα παιχνίδια των μανατζαρέων... Θα είμαστε η μόνη ομάδα με θετικό ισολογισμό... Κοινώς, θα φάτε τη σκόνη μας! wos_sport4.gif

(πείτε μου μόνο ποιοι είναι τραυματίες να τους βάλω πάγκο... icon_tomato.gif )


Dεν εισαι ο μονος. Κι εγω εχω αποφασισει να απεχω απο τα καταχθονια παιχνιδια των μανατζερ, που μοναδικο και απωτερο σκοπο τους εχουν τις προμηθειες και την εξασφαλιση νεων και μεγαλυτερων συμβολαιων για τους πελατες τους.
Και τη δικη μου σκονη θα φατε. Θα γινω ο βασιλιας της σκονης!(οχι της ασπρης για να μην παρεξηγουμαστε) tongue.gif
sacarame
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Μετά από πραγματικά πολυήμερες διαπραγματεύσεις,έριδες,κόντρες,διαμάχες,α
πειλές για την πορεία μας στο φόρουμ,παραμόρφωση των ποστ μας,και χρήση κάθε θεμιτού και αθέμιτου μέσου από την πλευρά του κομίσιονερ laugh.gif ,η διοίκηση μας ενέδωσε και προχώρησε σε αλλαγές στο ρόστερ.Σε κάθε περίπτωση,δεν αφήσαμε την ομάδα ακάλυπτη στις ορέξεις των επιτήδειων,και προχώρησε σε τριπλό trade προκειμένου να διατηρήσει το ρόστερ σε ψηλό επίπεδο...

Ετσι,σε αυτό το σημείο θέλουμε να καλωσορίσουμε στο ΛΑ τους Κόμπι Μπράιαντ,Τζέραλντ Γουάλας,Νένε Χιλάριο και Ντέρεκ Φίσερ,και να ευχηθούμε το καλύτερο στους πρώην πλέον παίκτες μας Λεμπρόν Τζέημς,Μπλέικ Γκρίφιν,Μπεν Γκόρντον και Θαντέους Γιανγκ, με την ευχή στο μέλλον να επιστρέψουν στην ομάδα που λάτρεψαν και τους λάτρεψε... icon_drunk.gif


Ο πρόεδρος,
Sacarame
j-kidd13
Εσεις εχετε αναγαγει τα trade σε επιστημη......Εφαγα μιση ωρα να καταλαβω ποιος παιρνει ποιον..... 69.gif
sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 26 2009, 00:55 ) *
Εσεις εχετε αναγαγει τα trade σε επιστημη......Εφαγα μιση ωρα να καταλαβω ποιος παιρνει ποιον..... 69.gif


Εδώ φάγαμε εμείς 4 ώρες σήμερα να καταλήξουμε....Φαντάσου ότι εγώ πρότεινα το τριπλό και τελικά εγώ στο τέλος ζορίστηκα να το δεχτώ..... shot.gif
sarounas
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 26 2009, 00:55 ) *
Εφαγα μιση ωρα να καταλαβω ποιος παιρνει ποιον..... 69.gif

laugh.gif laugh.gif


45.gif
Pierce
millsap- flynn και tmac ειναι ενα ωραιο πακετακι. Ακουω smile.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Ρε σεις διαβαζω τα ποστ σας και πορωνομαι...γινεται να μου στειλετε κανα βιντεακι με gameplay plzzZZZZ?
Θελω να δω πως ειναι τελικα αυτο το popular-well known-everything all γαμε το nba fanasy!
apkat
Dυσκολο να βρεις βιντεο με γκειμπλει..Ισως στα σαιτ που πουλανε τα κρανη να βρεις κατι..

Εγω παιδια φετος απεχω μιας και χαλασε το κρανος μου και δεν ειχα αρκετα λεφτα για επισκευη η για να παρω καινουργιο..Θα επιστρεψω παντως του χρονου δυνατος..
OnLy_PAS-AthEnS
Επειδη δεν εχω ιδεα απο τις μαρκες παιζει κανα λινκ??.....Γιατι ακομα δεν ξερω καν για τι ακριβως μιλαμε.....
Emanuel David Ginobili
offtopic.gif
[OMG! ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΙΟΝ...]
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Μηπως δουλευετε εμενα αποτι καταλαβα???Διαβασα στο Βικιπαιδεια για το λεγομενο και καμια σχεση δεν ειχε μετα λεγομενα σας περι κρανων και τετοια!!........Παντως δεν ειναι σωστο αν ισχιει αυτο peace.gif shot.gif shot.gif shot.gif sad.gif huh.gif
kotzito
Εχω ανανεωμενο πακετακι:Ford και ενας εκ των Prince-Hamilton-Wallace για ενα καλο PG-δυναμιτη(που να μην απαιτει κρανος τελευταιας γενιας) και για εναν ψηλο.
rchos
δινω al jefferson.οποιος θελει ας κοπιασει.(σπυστα)
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Oct 26 2009, 11:01 ) *
δινω al jefferson.οποιος θελει ας κοπιασει.(σπυστα)

Ώπα περίμενε εσυ να γυρίσω σπίτι!
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Oct 26 2009, 13:01 ) *
δινω al jefferson.οποιος θελει ας κοπιασει.(σπυστα)


Εγω θα ενδιαφερθω μονο αν δωσεις πακετο και Al Bundy! tongue.gif
benchwarmer
Αντε να ξεκινησει γιατι βαρεθηκα.... dry.gif
Pierce
Αρχισαμε, με τον σαπακα..... 6 βδομαδες εξω ο γκριφιν
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Oct 27 2009, 13:37 ) *
Αρχισαμε, με τον σαπακα..... 6 βδομαδες εξω ο γκριφιν



Αφού είσαι ο Μητσοτάκης ο ίδιος ρε...Δεν έλεγες τίποτα άλλο...Το μάτιασες το παλικάρι...Εδώ στους Λέιζερς έχουμε καλούς γυμναστές...Εκεί στο Σαν Φραν μάλλον τρώτε πίτσες ... smiley.gif
Pierce
Τελος παντων

Σαν Φρανσισκο
27/10/2009




Η διοικηση των Spartans ανακοινωνει με μεγαλη χαρα την αποκτηση του αγαπημενου παικτη του κοινου, Paul Pierce για 2+1 χρονια σε ανταλλαγμα με τον Millsap και τον McGrady




υποσημειωση. Υπαρχει ρητρα για τον καλαθοσφαιριστη Tracy McGrady, αν ξανατραυματιστει η μετεγγραφη να ακυρωθει .



ΥΓ: Αυτο που με ξενερωσε περισσοτερο απο ολα, ειναι οτι ΔΕΝ με αφηνει να κανω αλλαγες στο ροστερ, αλλα τις παει για την αλλη βδομαδα. Αφου του εχω βαλει καθε Τριτη το φελεκι μου γιατι δεν το κανει;;;
Omar Little
QUOTE(pierce21 @ Oct 27 2009, 14:47 ) *
Η διοικηση των Spartans ανακοινωνει με μεγαλη χαρα την αποκτηση του αγαπημενου παικτη του κοινου, Paul Pierce για 2+1 χρονια σε ανταλλαγμα με τον Millsap και τον McGrady


Thrylos to the rescue tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.