Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Pierce
Pierce
m*****s par siempre. Πηρα τον taj gibson , να τον βαλω στην ομαδα, επειδη ο Λαρι ο Χιουζ ειχε ενα παιχνιδι, αλλα προτιμησα τελικα να βαλω τον biedrins που λεγαν οτι θα παιξει αυτη τη βδομαδα, και οτι θα πηγαινε στο road trip. @@ μαντολες, αλλη μια βδομαδα με -1 παικτη


ΥΓ:Ο Ταζ εκανε 39 χτες
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Dec 9 2009, 12:00 ) *
m*****s par siempre. Πηρα τον taj gibson , να τον βαλω στην ομαδα, επειδη ο Λαρι ο Χιουζ ειχε ενα παιχνιδι, αλλα προτιμησα τελικα να βαλω τον biedrins που λεγαν οτι θα παιξει αυτη τη βδομαδα, και οτι θα πηγαινε στο road trip. @@ μαντολες, αλλη μια βδομαδα με -1 παικτη


ΥΓ:Ο Ταζ εκανε 39 χτες



Αφού δεν ακούς την εμπειρία....Στο πα ή δεν στο πα...Βάλε τον Ταζ-μανια smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Dec 9 2009, 12:00 ) *
m*****s par siempre. Πηρα τον taj gibson , να τον βαλω στην ομαδα, επειδη ο Λαρι ο Χιουζ ειχε ενα παιχνιδι, αλλα προτιμησα τελικα να βαλω τον biedrins που λεγαν οτι θα παιξει αυτη τη βδομαδα, και οτι θα πηγαινε στο road trip. @@ μαντολες, αλλη μια βδομαδα με -1 παικτη


ΥΓ:Ο Ταζ εκανε 39 χτες

Καλά να πάθεις.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ.

Άρης: Ρε ο Hughes έχει 1 match αυτήν την βδομάδα.Να βάλω τον Biedrins?
Εγώ: Όχι ρε,είναι τραυματίας.
Άρης: Έχει 4 αγώνες και διάβασα ότι θα πάει στο road trip.
Εγώ: Και να πάει δεν πιστεύω να παίξει,και αν παίξει θα παίζει λίγο.
Άρης: Α@@@α,όσες φορές σε έχω ακούσει με έχεις κάψει.Θα τον βάλω μέσα.


ΠΑΡΤΑ ΡΕ!
sacarame
Ρε Κυριάκο, μα το Θεό, τι τον έχεις το Μητσοτάκη? Νονό???????

Τον πέτυχες τον Μαρτινάκο και τραυματίστηκε....

Ευτυχώς κάτι σου απέσπασε την προσοχή και τον πέτυχες ξώφαλτσα....Δεν είναι κάτι σοβαρό από ότι διάβασα....


ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!! smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Dec 9 2009, 13:34 ) *
Ρε Κυριάκο, μα το Θεό, τι τον έχεις το Μητσοτάκη? Νονό???????

Τον πέτυχες τον Μαρτινάκο και τραυματίστηκε....

Ευτυχώς κάτι σου απέσπασε την προσοχή και τον πέτυχες ξώφαλτσα....Δεν είναι κάτι σοβαρό από ότι διάβασα....


ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!!!! smiley.gif

Ρε πιάνει και τους δικούς μου!Οπότε δεν φταίω! Θες τον Oden??? tongue.gif
sacarame
QUOTE(Gravedigger @ Dec 9 2009, 13:38 ) *
Ρε πιάνει και τους δικούς μου!Οπότε δεν φταίω! Θες τον Oden??? tongue.gif




Δηλαδή θες να μου πεις ότι είναι τυχαίο που σε λένε και σένα ΚΥΡΙΑΚΟ???? smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Dec 9 2009, 13:42 ) *
Δηλαδή θες να μου πεις ότι είναι τυχαίο που σε λένε και σένα ΚΥΡΙΑΚΟ???? smiley.gif

Φυσικά!Δεν έχετε αποδείξεις για τους ισχυρισμούς σας!Ούτε για τον Paul είπα τίποτα cool.gif
Και από εδώ και πέρα δεν θα πω τίποτα ούτε για τον Melo wink.gif
rchos
τον πολ αλλος τον ματιασε.δεν λεω ποιος ομως.το ξερει υποθετω και ο ιδιος.
παντως γενικα εισαι πολυ γκαντεμης ρε αδερφακι μου.το χω νιωσει στο πετσι μου.μην μιλας ποτε και για κανεναν(εκτος αν ειναι παιχτης των μπλοκα).

εγω μονο τον νελσον εχω καταραστει παντως.εκει το πετυχα.
benchwarmer
QUOTE(rchos @ Dec 9 2009, 14:15 ) *
τον πολ αλλος τον ματιασε.δεν λεω ποιος ομως.το ξερει υποθετω και ο ιδιος.


39.gif 39.gif 39.gif
aegeansheed
QUOTE
Άρης: Ρε ο Hughes έχει 1 match αυτήν την βδομάδα.Να βάλω τον Biedrins?
Εγώ: Όχι ρε,είναι τραυματίας.
Άρης: Έχει 4 αγώνες και διάβασα ότι θα πάει στο road trip.
Εγώ: Και να πάει δεν πιστεύω να παίξει,και αν παίξει θα παίζει λίγο.
Άρης: Α@@@α,όσες φορές σε έχω ακούσει με έχεις κάψει.Θα τον βάλω μέσα.


-Biedrins στο road trip μόνο για φωτογραφίες με πόζες στις Λίμνες...-

24.gif 24.gif 24.gif
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Dec 9 2009, 15:36 ) *

Όχι για φωτογραφίες απαραίτητα.Ας πάρει παράδειγμα από την ταινία. wink.gif
Andre_Iguodala
QUOTE(Gravedigger @ Dec 9 2009, 13:46 ) *
Φυσικά!Δεν έχετε αποδείξεις για τους ισχυρισμούς σας!Ούτε για τον Paul είπα τίποτα cool.gif
Και από εδώ και πέρα δεν θα πω τίποτα ούτε για τον Melo wink.gif




εγω τι σου φταιξα ο κακομοιρης? tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (Andre_Iguodala @ Dec 9 2009, 19:23 ) *
εγω τι σου φταιξα ο κακομοιρης? tongue.gif

1ον. Δεν μου δίνεις ούτε εσύ τον Wallace!
2ον. Είσαι πρώτος!Φτάνει και περισεύει!
aegeansheed
Mετά τα τελευταία κρούσματα voodoo, το Δ.Σ. της Astoria Gemista αποφάσισε να απαγορεύσει τη χρήση του ονόματος του αθλητή της Rodney Stuckey από άλλους παράγοντες της Λίγκας στο topic του Fantasy...

Δεσμευόμαστε να κινηθούμε νομικά και με κάθε ένδικο μέσο για τυχόν κακόβουλα δημοσιέυματα που έχουν ως αποτέλεσμα την απειλή της ψυχικής και σωματικής ακεραιότητας του παίκτου.



...and justice for all
sarounas
θέλω να κάνω trade τον Λουίς Σκόλα ohmy.gif
περιμένω προτάσεις για 1 προς 1

οποιαδήποτε πρόταση περιλαμβάνει 2 25άρηδες (ή κάτι παραπλήσιο) για τον Αργεντίνο, απορρίπτεται shot.gif
aegeansheed


έτσι, για να έχει λίγο ενδιαφέρον...
Andre_Iguodala
Καταποντιστηκαμε απο την πρωτη θεση αλλα θα κανουμε καποιες διορθωτικες κινησεις για να ξαναβρεθουμε εκει





Ευχομαι στους Ellis,Durant k Lopez υγεια.Ξερω ποσο καλοι οδηγοι ειναι ολοι tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (Andre_Iguodala @ Dec 12 2009, 14:42 ) *
Ευχομαι στους Ellis,Durant k Lopez υγεια.Ξερω ποσο καλοι οδηγοι ειναι ολοι tongue.gif

Ου ρε!Δεν βλέπεις τους άλλους από κάτω που έχουν ξεκολλωθεί,οι δικοί μου σου φταίνε,που παίζω με 2 σαπάκια για βασικούς!

Σταμ τι έγινε σήμερα?Να μιλήσω???
rchos
ναι ναι σας προλαβαινω και λεω αυτο που σκεφτεσται ολοι σας.μου ανοιξε χτες.απλα για να αποδειξω ποσο ελληναρας ειμαι εχω να δηλωσω προς τον προπονητη των χοκς πως ειναι τραγικο να αφηνει τα τελευταια 15 λεπτα τον τζονσον στον παγκο.αφου σου κανει ματσαρα.αστον μεσα να γινει χαμος.
επισης το ιδιο και χειροτερο εγινε με τον μαρκ.αφου ρε ανθρωπε το παιχνιδι ακομη πάιζεται τι τον κρατας 14-15 λεπτα στον παγκο?αφου ειναι αχαστο το παλικαρι και παιρνει οτι ριμπαουντ υπαρχει γιατι του κοβεις τα ρεκορ καριερας?

οσο για τους αλλους δυο που επαιζαν χτες ο τζεφ γκριν να παει να πνιγει που εχασε τα 3 τελευταια του σουτ ενω ηταν ολομοναχος γιατι θα εφτανε και αυτος το πενηνταρι αν εβαζε δυο απο αυτα και ισως να νικουσαν κιολας!τελος τελος για τον γκευ τι αλλο να πω.το παλικαρι χτες εκανε το παιχνιδι της ζωης του!τιμη και δοξα λοιπον στον von wafer γιατι με το που ελυσε τη συνεργασια του με τον ολυμπιακο και ακουστηκε η φημη οτι παει προς μεμφις ο γκευ απο τον φοβο του μην χασει τον πρωταγωνιστικο του ρολο στην ομαδα εκανε αυτοκρατορικη εμφανιση και εκλεισε στοματα! tongue.gif

μια παρακληση προς τον γνωστο βρωμοστομο.μην τολμησεις και πεις τιποτα για τους παιχτες μου γιατι θα σου μεγαλωσω την τρυπα στο αυτι! tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Dec 14 2009, 10:41 ) *
μια παρακληση προς τον γνωστο βρωμοστομο.μην τολμησεις και πεις τιποτα για τους παιχτες μου γιατι θα σου μεγαλωσω την τρυπα στο αυτι! tongue.gif

OK,boss!
Με 3 σαπάκια την άλλη βδομάδα...Η πρώτη θέση δύσκολα θα μείνει δικιά μου... sad.gif
Andre_Iguodala
QUOTE(Gravedigger @ Dec 14 2009, 10:35 ) *
Ου ρε!Δεν βλέπεις τους άλλους από κάτω που έχουν ξεκολλωθεί,οι δικοί μου σου φταίνε,που παίζω με 2 σαπάκια για βασικούς!

Σταμ τι έγινε σήμερα?Να μιλήσω???




Θες να μετρησουμε με ποσα σαπακια παιζω εγω μεσα μηπως? tongue.gif


Sorry στον rchos που δεν απαντησα στην προταση του ηταν πολυ καλη και τη σκεφτομουν.


Ψαχνω guards που να δινουν απο 41 και πανω average και θελω να καλυπτουν οσο περισσοτερες θεσεις γινεται.Προτεραιοτητα θα δωθει σε (pg,sg) παιχτες
j-kidd13
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ.......
Συσσωμο το ΔΣ των Benchers εχει μεταβει στο αεροδρομιο για να υποδεχτει τα νεα αποκτηματα της ομαδας....Συγκεκριμενα καλως οριζουμε τους Anthony-Wallace-Bargnani-Chandler και ευχομαστε να ανεβασουν την ομαδα στην βαθμολογια.....Ευχαριστουμε ταυτοχρονα τους πιστους στρατιωτες Iguodala-Bosh-Marion-Odom για την προσφορα τους στην ομαδα...Υποκυψαμε στις πιεσεις του Iggy που ηθελε trade για να παει να συναντησει τον μανατζερ της καρδιας του....... smiley.gif
Andre_Iguodala
Ενα deal υπερπαραγωγη με ονοματα που ζαλιζουν πραγματοποιηθηκε σημερα...


Ο Andre Iguodala ιδρωμενος απο τις διαπραγματευσεις και περιχαρης για την ολοκληρωση μιας τεραστιας συμφωνιας βγηκε να ανακοπινωσει στους οπαδους το deal


"Ηρθα στην ομαδα" ειπε αρχικα για να λαβει την αποστομωτικη απαντηση"Τι εννοεις ηρθες ηλιθιε παντα ησουν στην ομαδα εισαι ο GΜ το ξεχασες?Εμεις σιγουρα θα θελαμε να το ξεχασουμε παντως.Αχ ρε Omar να ηξερες τι κανει αυτος ο αθλιος στην ομαδαρα που δημιουργησες με τοσο κοπο...2η την εριξε ο ανεπροκοπος"


ο Andre ομως δεν πτοηθηκε και ειπε''Ναι αλλα πλεον θα παιζω και για σας...Και οχι μονο αυτο αλλα εφερα μαζι μου τον CB4 τον περσινο πρωταθλητη Lamar Odom και τον Matrix"


Απιστευτα πανηγυρια ξεσπασαν στο ακουσμα των ονοματων.Οι οπαδοι πεταγαν λουλουδια στον ηρωικο GM.Οσπου καποις αναρωτηθηκε "Και δεν μας λες για να εχουμε καλο ρωτημα...Ποιοι φυγανε?"


Ο AI#2 τους κοιταξε με ενοχο βλεμμα"Εφυγαν ο Bargnani,o Chandler o Wallace..." ξεκινησε να λεει και οι οπαδοι ειχαν ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια ακουγοντας οτι θα εμενε ο μεγαλος superstar Carmelo Anthony(κουνια που τους κουναγε)"...α ναι και ο Melo"...


"Μισο γιατι μαλλον εγινε καποιο λαθος και ακουσαμε Melo" ειπαν πολλα ατομα απο το κοινο."Εχμ ναι επρεπε να τον δωσω κι αυτον ξερετε unsure.gif "


"Τι ειπες ρε !!##@$#@ ρε παλιο @Ε#@$!@ ρε που να μην σωσεις ρε παλιο !@~#$#".Μπανανες ντοματες και αλλου ειδους ζαρζαβατικα πεταγοταν προς το μερος του Iguodala ο οποιος τρεχοντας φωναζε"Θα δωσω και την ψυχη μου για την ομαδα"
και οι οπαδοι που τον κυνηγουσαν ελεγαν "Να πας να ^%$$@ ρε %$#@ μην σε πιασουμε στα χερια μας...#@%#$@%^##@%@!$#^$%#@%^"
rchos
τα λεγα να πω οτι δεν τα λεγα!καποιοι μου λεγαν οτι απλα μιλαω πολυ! tongue.gif

οταν κοιταζω απο ψηλα...

τα καμαρια μου!πολυ με συγκινησαν τις 2 τελευτεες μερες!μπραβο τους!
η αντεπιθεση ξεκινησε εγω σας το πα! shot.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Dec 15 2009, 12:20 ) *
τα λεγα να πω οτι δεν τα λεγα!καποιοι μου λεγαν οτι απλα μιλαω πολυ! tongue.gif

οταν κοιταζω απο ψηλα...

τα καμαρια μου!πολυ με συγκινησαν τις 2 τελευτεες μερες!μπραβο τους!
η αντεπιθεση ξεκινησε εγω σας το πα! shot.gif

Νομίζω ότι είναι ώρα να αρχίσω να μιλάω για τους παίχες σου!
rchos
κυριακο ηρεμα!για τους παιχτες μου να μιλησεις μονο αν θελεις να δουμε καποια ανταλλαγη.σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση ασχολεισου με αλλους.
Gravedigger
Τα σημερινά score γιατί δεν τα υπολόγισαν ακόμα?? angry_red.gif
Μήπως γιατί φάγατε την σκόνη μου??? tongue.gif
thrylos7
Ρε δεν υπάρχεις... δίνεις ένα ακόμη ρεσιτάλ γκαντεμιάς... 24.gif (εκτός από τα σκορ, για μισό πόντο έχασε ταμείο από τα σημερινά ματς)

Και προς στιγμή σκέφτηκα "μπράβο, ίδιο σκορ με χθες έκανα... α και οι άλλοι γύρω μου, κοίτα να δεις!" 69.gif
Gravedigger
QUOTE (thrylos7 @ Dec 16 2009, 13:59 ) *
Ρε δεν υπάρχεις... δίνεις ένα ακόμη ρεσιτάλ γκαντεμιάς... 24.gif (εκτός από τα σκορ, για μισό πόντο έχασε ταμείο από τα σημερινά ματς)

Μάλλον πρέπει να αποσυρθώ...!5/6 match και μάλιστα λέω μα όλα άσσους τα έβγαλα,πως τα κατάφερα??Μισό πόντο του Portland μόνο...!

ΥΓ.Πάντως με τα score παίζει κάποιο πρόβλημα,έπρεπε να έχουν βγει ώρα τώρα..
rchos
ειναι για να μεινω οσο δυνατον περισσοτερη ωρα πρωτος. tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Dec 16 2009, 15:26 ) *
ειναι για να μεινω οσο δυνατον περισσοτερη ωρα πρωτος. tongue.gif

Έλα άστο,4ος πήγες biggrin.gif
Πλάκα πλάκα έχουμε μεγάλο ανταγωνισμό φέτος...Από την μια μέρα στην άλλη πέφτεις 3 θέσεις...
rchos
τωρα που γυριζει ο τμακ ισως αυτο να τελιωσει.
sacarame
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Οι Los Angeles Lazers με χαρά ανακοινώνουν την πραγματοποίηση ανταλλαγής σήμερα 17 Δεκεμβρίου του Αγίου Διονυσίου...Συγκεκριμένα ,το LA αποχαιρετά τον O.J. Mayo και τον ευχαριστεί για την προσφορά του στο σύλλογο...Στη θέση του θέλει να καλωσορίσει τους κυρίους κυρίους J.R.Smith,S. Curry, A. Varejao και τους εύχεται κάθε επιτυχία με τα χρώματα της ομάδας μας....Τώρα καραγκιοζίστικες δηλώσεις του στυλ '' Yo men Lazers και coach sacarame is the best'' εμείς δεν θα κάνουμε γιατί


1ον) είμαστε σοβαρότατο σωματείο

2ον) είναι γνωστό τοις πάσι ότι είμαστε οι καλύτεροι και ότι το σύστημα και μόνο το σύστημα ευθύνεται για την 11η θέση στην οποία βρισκόμεθα

3ον) παρακαλούμε τον κύριο pierce21 να μας δώσει τον κύριο μαγκέτι διότι αλλάξαμε γνώμη..

Με τιμή ο πρόεδρας,
Sacarame
benchwarmer
[βαρεμαρα mode]
^^^ναι, αυτο
[/βαρεμαρα mode]
rchos
η γκαντεμια ξαναγυριζει.
αιβερσον και γκευ τραυματιες!για το θεο οχι αλλο καρβουνο!
επισης τι εχει παθει ο ντουχον και εχει ξεκολωθει ετσι?γιατι δεν μας το πε νωριτερα να τον βαλω βασικο και ναμην εχω αυτο το ταγαρι τον λι μεσα.
j-kidd13
Αυτο το 72.25 του Lowry ηταν λιγο βαρυ ρε Αρη...... smiley.gif
Pierce
και θα ηταν ακομα πιο βαρυ, αν δεν τον εβαζα τελευταια στιγμη μεσα, στη θεση του χαινριχ ... Επαιξε και για τον χιουζ χτες ο kyle tongue.gif

sacarame
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 19 2009, 13:57 ) *
Αυτο το 72.25 του Lowry ηταν λιγο βαρυ ρε Αρη...... smiley.gif




ΠΟΣΟΟΟΟΟΟ?????Τώρα το είδα.....ΕΛΕΟΣ!!!!!Δεν γίνονται αυτά....Με 2 παίκτες έχει μαζέψει 152 χωρίς να μετράμε τον Λεμπρόν...Και μενα με το ζόρι όλοι μαζι κανουν 191...

Απονη ζωη,αλλους τους ανεβαζεις κι αλλους τους ρίχνεις στα πατώματα.... smiley.gif smiley.gif
Gravedigger
Τόσες μέρες έχω που τον πρήζω τον Άρη για αυτό το 72 του Lowry!Είπαμε να του ανοίξει αλλά όχι και έτσι!Και δεν θα πω τίποτα ούτε για το 30,9,19 του Paul ούτε για το 45,13 του Arenas την ίδια μέρα...Τουλάχιστον αυτοί το έχουν..!(ας μην το κάνουν συνήθεια βέβαια,ο Paul με άκουσε χθες)

ΥΓ.Είμαι μαζόχα που ήθελα να πάει το match του Memphis στην παράταση για να κάνει ένας παίχτης 30-30 που ΔΕΝ είναι δικός μου??32-24 τελικά ο Ζαχαρίας..Not bad at all!
rchos
ρε $%#@%^$#$%^ κουλη παλι για τους παιχτες μου μιλαγες?αν ειναι δυνατον ρε!ο πολ εκανε 28 για το θεο!ο γκευ τα ιδια και χειροτερα!
θα σε σκισω κυριακο! shot.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Dec 21 2009, 12:35 ) *
ρε $%#@%^$#$%^ κουλη παλι για τους παιχτες μου μιλαγες?αν ειναι δυνατον ρε!ο πολ εκανε 28 για το θεο!ο γκευ τα ιδια και χειροτερα!
θα σε σκισω κυριακο! shot.gif

Για τον Paul μίλησα χθες στο ημίχρονο του αγώνα και για τον Gay όταν είχε φτάσει στο 25 7 λεπτά πριν το τέλος του ημιχρόνου!Εκεί έμεινε tongue.gif
spysta
Ακολουθει αθλητικο δελτιο//

o Βαρωνος στην ομαδα της καρδιας του!!!Ειναι πλεον γεγονος .. το παιδικο ονειρο του διασημου αστερα να συνεργαστει με τον coach spysta στους sakatidestouSPYSTA γινεται πραγματικοτητα !!!
Λιγο μετα τις υπογραφες και την επισημη ανακοινωση ακουλουθησαν οι παρακατω δηλωσει του Αμερικανου εξω απο τα γραφεια της ΚΑΕ ..

Baron Davis - Yo i m so fucking THRILLED right now i can't even speak !!!ask me later yo .. dreams come true eventually!! thumbsup.gif thumbsup.gif

69.gif
sarounas
Μετά το τελευταίο trade η ομάδα overcoats βρίσκεται στα πρόθυρα της διάλυσης… sad.gif


Δελτίο τύπου 22-12-2009

ο Τσάρλι Βιλανουέβα νοσηλεύεται με βαριές κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις στο θεραπευτικό κέντρο Sweet life. Ο τραυματισμός στο κεφάλι ήταν αποτέλεσμα εκσφενδονισμού ενός βάζου και μίας γλάστρας από τα χέρια της γυναίκας του όταν αυτή πληροφορήθηκε ότι πρέπει να αλλάξει εκ νέου τόπο διαμονής μετά το καλοκαίρι που μετακόμισε από το Μιλγουόκι.
Σύσσωμη η διοίκηση της ομάδας εκφράζει τις καλύτερες ευχές για ταχεία ανάρρωση στον αθλητή Τσάρλι.

Πρόβλημα παρουσιάστηκε και με τον Ζερμέιν Ο Νιλ. Ο καλοπληρωμένος πρώην άσος των Πέισερς αρνείτε πεισματικά να εγκαταλείψει το Μαιάμι και μάλιστα ηγείται του συνδικαλιστικού οργάνου των παικτών του ΝΒΑ με κυριότερο αίτημα του «οι παίκτες να μετακινούνται μόνο με την σύμφωνη γνώμη τους από μία ομάδα καθώς αποτελούν ανθρώπινες οντότητες και όχι τσουβάλια που τα περιφέρουν από πόλη σε πόλη!»
Κακές γλώσσες λένε ότι ο Ζερμέιν δεν συζητά καν το ενδεχόμενο αυτή την περίοδο της ζωής του να αφήσει τις μαγικές παραλίες του ηλιόλουστου Μαιάμι καθώς όπως ο ίδιος δηλώνει, του ταιριάζει το κλίμα της πόλης... Επιπλέον είναι γνωστό ότι έχει στην κατοχή του τις 3 μεγαλύτερες εταιρίες real estates της πόλης, επίσης κατηγορείτε ότι έχει συστήσει 2 offshore εταιρίες για ξέπλυμα χρήματος!

Το μεγαλύτερο πρόβλημα όμως δημιουργήθηκε με την άφιξη του αθλητή Ντέβιν Χάρις στις εγκαταστάσεις του συλλόγου. Με το που πάτησε το πόδι του σήμερα το πρωί, χίμηξε εναντίον του ο Τόνι Πάρκερ απειλώντας τον να μην τον ξαναπλησιάσει στο μέλλον σε ακτίνα μικρότερη του 1 χιλιομέτρου! Έγκυρες πηγές αναφέρουν ότι η σύζυγος του Τόνι Πάρκερ Εύα Λονγκόρια διατηρεί εξωσυζυγική σχέση με τον πρώην παίκτη των oisakatidestouspysta με αποτέλεσμα ο Γάλλος αστέρας να μην μπορεί να τον αντικρύσει μπροστά του ούτε ζωγραφιστό. Το χειρότερο είναι ότι ο Λουίς Σκόλα που προσπάθησε να τους χωρίσει έχασε 4 από τα μπροστινά δόντια του εξαιτίας μιας γροθιάς που δέχθηκε από τον αφιονισμένο Τόνι Πάρκερ. Περιττό να αναφέρουμε ότι έπεσαν εκατέρωθεν μηνήσεις.
Η ομάδα overcoats ζητά την βοήθεια του κομισάριου της Λίγκας καθώς το πρόβλημα δεν φαίνεται να βρίσκει λύση εκτός και αν βρεθεί κάποια άλλη ομάδα που επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της τους παραπάνω αθλητές..

Πηγή: www.nba.com

benchwarmer
Ταρατατζουμ ταρατατζουμ!

Η διοικηση των benchwarmers, μεσω του σουπεργουαου προεδρου-προπονητη της, βρισκεται στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσει την επιτευξη συμφωνιας με τον αξιοτιμο aegeansheed. Ως εκ τουτου, ανακοινωνουμε την αποκτηση των Tyreke Evans, Marcus Camby και Emeka Okafor, στους οποιους και ευχομαστε υγεια και μακροημερευση στην ομαδα μας. Επισης, αποχαιρετα τους αξιοτιμους κυριους Pau Gasol, OJ Mayo και Jose Calderon, με την κλασικη πατροπαραδοτη αμερικανικη ευχη "break a leg".

Μετα τιμης,
ο προεδρας.

**Δυστυχως, λογω περιορισμενου χρονου, αυτογραφα θα μοιρασω καποια αλλη φορα wos_sport4.gif

***Ως συνεπεια του παραπανω trade, ο Chris Kaman ειναι διαθεσιμος για ανταλλαγη για καποιον ισαξιο του απο F και κατω η για 2 πανω απο 30 average.
aegeansheed
Σπύρο, τώρα μπορείς να βγεις για Tyreke-hunt!!!

Ξέρεις, ξύπνημα από τις 5:00, άρβυλα, παραλλαγή, δίκανα και σκυλιά μανιασμένα να πέσουν να φάνε τον Alex.... tongue.gif
spysta
o Κaman ειναι δικος μου .. θα καθομαι να βλεπω Κλιπερς !!!ετοιμαζω προτασεις Αλεξ smiley.gif
Gravedigger
You've got to be kiddin me....
http://www.nba.com/2009/news/12/30/blazers...ls=iref:nbahpt2
Πάει και αυτός.
Νότη δώσε τον Roy όσο είναι καιρός.Είναι θέμα χρόνου να τραυματιστεί στην αριστερή βλεφαρίδα.

ΥΓ.Ημέρα κωλοφαρδίας σήμερα για όλους εκτός από μένα και τον aegean.
Stam πως την είδες??? tongue.gif
Pierce
Εγω γιατι; 4 παικτες μου με το ζορι βγαλαν 100 .... (και ο αλλος μονος του εβγαλε 92 24.gif  New Record )
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Dec 31 2009, 11:42 ) *
Εγω γιατι; 4 παικτες μου με το ζορι βγαλαν 100 .... (και ο αλλος μονος του εβγαλε 92 24.gif  New Record )

Μαλάκα δεν λέω τίποτα για σένα.100 λέει οι 4 παίχτες...Τον άλλον τον έχεις στην παρένθεση γιατίο δεν σε συμφέρει ε??Έπρεπε να κάνει 160!

Ο Σταμ βλέπω δεν μιλάει...Τι να πει και αυτός..Που εκτός του γιου του coach όλοι οι άλλοι έκανα γιορτές.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.