Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Gravedigger
Γιατί να μην πάρω τον Lin γαμώτο που το σκεφτόμουν όταν ήταν ακόμα ελεύθερος και παίζω με τον σάπιο τον Turner??Τώρα θα ήμουν +100 πόντους...Εκτός του όλοι είναι ξαφνικοί τραυματίες...Πρώτα ο Butler που δεν είχε τίποτα και τον βλέπω εκτός,μετά ο Jack,το ίδιο πράγμα,τώρα ο Irving..!Δεν έχουν κάτι σοβαρό και από το πουθενά εμφανίζουν πρόβλημα,τουλάχιστον να ξέρω να μην τους υπολογίζω,όχι να ξεκινάει ο αγώνας και να βλέπω ο τάδε έπαθε αυτό εκείνη την ώρα.
sacarame
Trade Proposal

League Name: Basketforum.gr

To: Los Angeles Lazers (LAZ) - hasan hasan

From: Smokin' Smurfs (SmSm) -

LAZ trades Steve Nash, Pho PG to Smurfs
SmSm trades Ray Allen, Bos SG to Lazers


duncan21
QUOTE(sacarame @ Feb 10 2012, 18:20 ) *
Trade Proposal

League Name: Basketforum.gr

To: Los Angeles Lazers (LAZ) - hasan hasan

From: Smokin' Smurfs (SmSm) -

LAZ trades Steve Nash, Pho PG to Smurfs
SmSm trades Ray Allen, Bos SG to Lazers




Trade Declined

League Name: Basketforum.gr

To: Los Angeles Lazers (LAZ) - hasan hasan

From: Smokin' Smurfs (SmSm) - spysta , duncan21

LAZ trades Steve Nash, Pho PG to Smurfs
SmSm trades Ray Allen, Bos SG to Lazers

Comments: ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΠΗΔ&^%$ ΡΕ!!!!!!!!

24.gif 24.gif 24.gif
T.W.Is.M.
Προς τους δυο απο πανω μου κυριους(και τον τριτο που λειπει). Και τους δυο παιχτες που μπλεκονται σ αυτο το trade-εκτρωμα τους θελω. Μαζι και οσους αλλους υπερηλικες εχετε ολοι σας. Θα φτιαξω την ομαδα συνωνυμο της συνταξης! Την απαντηση στους dirty 30s του sheed, τους dirty 40s! Ολοι οι κατω των 30 αποκλειονται απο την ομαδα και παραχωρουνται(καθως και οι λιγο παραπανω). Γιατι ως γνωστον η γρια η κοτα εχει το ζουμι... smiley.gif
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Feb 10 2012, 17:20 ) *
Trade Proposal

League Name: Basketforum.gr

To: Los Angeles Lazers (LAZ) - hasan hasan

From: Smokin' Smurfs (SmSm) -

LAZ trades Steve Nash, Pho PG to Smurfs
SmSm trades Ray Allen, Bos SG to Lazers



Δεν είχε να χάσει και τίποτα(βέβαια τον ξεμπρόστιασες στο φόρουμ... laugh.gif )....Σου λέει:"1/1000000000000 μπορεί να τον πετύχω μεθυσμένο...κι άν μου κάτσει και δεχθεί..???"

71.gif
j-kidd13
Συγγνωμη,η παρακατω προταση εγινε στα αληθεια????????
rchos
εμ οταν σου δινουν ντουραντ κυριε σακαρακα και εσυ μας το παιζεις κυρια ειναι φυσικο επακολουθο να ερχονται τετοιες προτασεις μετα σαν θεια δικη...
sacarame
QUOTE(rchos @ Feb 10 2012, 20:13 ) *
εμ οταν σου δινουν ντουραντ κυριε σακαρακα και εσυ μας το παιζεις κυρια ειναι φυσικο επακολουθο να ερχονται τετοιες προτασεις μετα σαν θεια δικη...


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Προς όλη την λίγκα...

Το περήφανο σωματείο των Λέιζερς και η διοίκηση αυτού, μετά από άρνηση τους σε πρόταση του σωματείου των Πιθήκων του Τσοσογλου για ενδεχόμενη ανταλλαγή, δέχονται σφοδρότατες πιέσεις να δημοσιεύσουν την ανωτέρω πρόταση προς όλους τους συμμετέχοντες στο φετινό πρωτάθλημα. Ο χρήστης με το όνομα rchos και την πολλαπλή ιδιότητα admin-commisioner-wannabe champion αρνείται να παραδεχθεί πως υπάρχει σωματείο που θα αρνηθεί πρότασή του τόσο περήφανα όσο το σωματείο μας. Έτσι χρησιμοποιεί αθέμιτα μέσα προκειμένου να επιτύχει το στόχο του. Αυτός δεν είναι άλλος από το να μας αναγκάσει να παρουσιάσουμε ενώπιων σας την συγκεκριμένη πρόταση, για να επιτύχει την ικανοποίηση του εγώ του και τον ταυτόχρονο εξευτελισμό των Λέιζερς.

Η διοίκηση της ομάδας μας δεν έχει κανέναν ενδοιασμό στο να προχωρήσει στην υλοποίηση αυτής της ενέργειας, καθώς είναι σίγουρη πως έχει πράξει ορθά και με βάση το συμφέρον της ομάδας.Αν λοιπόν έστω και ένα σωματείο, επιθυμεί να δει την συγκεκριμένη πρόταση, εμείς θα την παρουσιάσουμε σε αυτό το τόπικ θέτοντας την προς συζήτηση....
Μάλιστα έχουμε σκεφτεί να ανοίξουμε και ένα πολλ, όπου το κάθε μέλος θα μπορεί να ψηφίσει τι θα έπρεπε να είχαμε πράξει..
Παρακαλώ λοιπόν τα υπόλοιπα μέλη να συμπράξουν, ώστε να δώσουμε άλλο ένα ηχηρό μήνυμα ανεξαρτησίας στον χρήστη-πολυμηχάνημα που ακούει στο όνομα Τσοσογλου...

Μετά τιμής,
Ο πρόεδρας sacarame
j-kidd13
Εγω θελω να μαθω αυτη την περιβοητη προταση.....Ο Σταμ κανει δικαιες προτασεις απ οσο ξερω....
rchos
ποσο ενορχηστρομενη προσπαθεια να με διαβαλετε και οι δυο...


ωραιο το κολπακι σας...

ταχα μου με διαφορα 5 λεπτων εγιναν τα δυο τελευταια ποστ...


ντροπη...
Gravedigger
Εγώ ξέρω ότι ο Σταμ είναι ο μόνος που δεν έχει τραυματισμούς...Άντε με το καλό!
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Feb 10 2012, 21:23 ) *
Εγώ ξέρω ότι ο Σταμ είναι ο μόνος που δεν έχει τραυματισμούς...Άντε με το καλό!


Το επιβεβαιώνω, ως τακτικός θεατής του lineup του. Ως πότε ο κόκκορας θα γεννάει χρυσούς ρούμπιους...
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Feb 10 2012, 20:49 ) *
ποσο ενορχηστρομενη προσπαθεια να με διαβαλετε και οι δυο...


ωραιο το κολπακι σας...

ταχα μου με διαφορα 5 λεπτων εγιναν τα δυο τελευταια ποστ...


ντροπη...


Μπορεί να δηλώνουμε μουσικοί με τον Στέλιο,αλλά ουδεμία ενορχηστρωμένη προσπάθεια έλαβε χώρα εδώ...... 69.gif

aegeansheed
Φακ, μόλις πήρα πρέφα ότι έχω 4 all-stars στην ομάδα.. Οι δικαιολογίες τελείωσαν. Τί θα πω στα εγγόνια μου..
rchos
καλα να λενε οι αλλοι αλλα να γκρινιαζει ο κουλης και ο κωστης για τραυματισμους ειναι...

οπως λέει και μια ψυχη.... ειναι να γελαει κανεις...

θα πεσει φωτια να μας καψει παιδια.


κυριε μουσικε αφου ξερω οτι ξερεις τι συνεχιζεις? tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 11 2012, 00:50 ) *
καλα να λενε οι αλλοι αλλα να γκρινιαζει ο κουλης και ο κωστης για τραυματισμους ειναι...

οπως λέει και μια ψυχη.... ειναι να γελαει κανεις...

θα πεσει φωτια να μας καψει παιδια.


κυριε μουσικε αφου ξερω οτι ξερεις τι συνεχιζεις? tongue.gif

Butler,Jack και τώρα Irving..!+ 2 αγώνες του Cousins που δεν λέω τίποτα!
Pierce
Ρε γραφικουληδες μονιμα ειμαι -3-4 ματς τη βδομαδα, και με πληρη την ομαδα δεν εχω παιξει ακομα rolleyes.gif
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Feb 11 2012, 00:50 ) *
καλα να λενε οι αλλοι αλλα να γκρινιαζει ο κουλης και ο κωστης για τραυματισμους ειναι...

οπως λέει και μια ψυχη.... ειναι να γελαει κανεις...

θα πεσει φωτια να μας καψει παιδια.


κυριε μουσικε αφου ξερω οτι ξερεις τι συνεχιζεις? tongue.gif


ph34r.gif
(Πρέπει να ακολουθήσω σωστά το πρωτόκολλο που θέσπισε ο Στέλιος για την αποκάλυψη της πρότασης,για τα μάτια του κόσμου....)

Και επίσης εχασα απο την πρωτη εβδομαδα τον 2ο καλυτερο παικτη μου,ο φλας εχασε ποσα παιχνιδια,ο μπιλαπς τωρα μου βγαινει εξω......
Το φαντασι των καπη ειναι αυτο φετος με το λοκ αουτ.....
rchos
με καλυπτει ο αρης με αυτο που λεει

μπορω να αρχισω να γραφω τι παιχνιδια εχω χασει αλλα θα ηταν γραφικοτητα μπροστα σε καποιους αλλους...

και επειδη τα δυο προηγουμενα χρονια εχω μπιπ στους τραυματισμους ξερω πως ειναι οποτε δεν γκρινιαζω χωρις λογο και αιτια.

θυμιζω μονο οτι προπερσι ειχα τον πολ που ειχε χασει τη μιση χρονια και περσυ υπηρχε βδομαδα που ειχα τραυματια μεσα γιατι δεν χωραγαν οι τραυματιες στον παγκο.

οποτε ας αφησουμε τις γραφικοτητες παρακαλω επειδη εχασν δυο παιχτες σας με dtd 2-3 ματς
aegeansheed
QUOTE(rchos @ Feb 11 2012, 00:50 ) *
καλα να λενε οι αλλοι αλλα να γκρινιαζει ο κουλης και ο κωστης για τραυματισμους ειναι...


Έχω sore head με αυτά που διαβάζω!

Πλάκα κάνεις!!! tongue.gif Έχω χάσει μία εβδομάδα με τον Dirk, 2μιση με τον Brooks που κοντεύει τρεις, για τον Jax νομίζω σας τα έχω πρήξει αρκετά σε προηγούμενα posts με τα γκομενικά του, κάτι groins του Νας, άντε να μου έφαγαν 2-3 παιχνίδια δεν τα υπολογίζω, αλλά όχι ότι την έχω βγάλει παρθένα ως τώρα..

Και εννοείται ότι έχω το αναφαίρετο-και μάλιστα μετά της συνεχούς επαναλήψεως, καταλαμβάνον ισχύν νόμου πλέον, θεσμό-δικαίωμα να γκρινιάζω ως Έλληνας και fantazy owner ταυτόχρονα, ακόμη και αν δεν είχα τραυματισμούς..


QUOTE(rchos @ Feb 11 2012, 01:03 ) *
και επειδη τα δυο προηγουμενα χρονια εχω μπιπ στους τραυματισμους ξερω πως ειναι οποτε δεν γκρινιαζω χωρις λογο και αιτια.

θυμιζω μονο οτι προπερσι ειχα τον πολ που ειχε χασει τη μιση χρονια και περσυ υπηρχε βδομαδα που ειχα τραυματια μεσα γιατι δεν χωραγαν οι τραυματιες στον παγκο.


Θυμάμαι ότι είχες ντραφτάρει ήδη τραυματία (Boozer) για να γκρινιάζεις από πριν, πριν καν ξεκινήσει η 1η εβδομάδα!!! tongue.gif Φέτος νομίζω παίρνεις το αίμα σου πίσω. Και χωρίς Prince. Αλλά ακόμα δεν έχει ανοίξει το στόμα του ο twism...
Ginobili
Απαιτώ διαφάνεια sacarame!!!!! Απαιτώ να προβείς άμεσα στις απαραίτητες διαδικασίες αποκάλυψης συγκεκαλυμμένων σκανδάλων που έχουν ως στόχο να πλήξουν ΕΜΑΣ,την λαική εργατική τάξη που υπομένει τα απάνθρωπα χαράτσια του ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ τύπου Al Horford,Manu Ginobili,Andray Blatche,Zach Randolph,Eric Gordon,Brook Lopez!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!!!!
Ως πότε οι φτωχοί ταλαίπωροι εργάτες θα ζούμε στην ανέχεια και θα προσπαθούμε να επιβιώσουμε με ένα μεροκάματο του John Wall...του Monta Ellis,του Pau Gasol,Tyreke Evans...(κι αυτό κι αν...) που με τόσο κόπο,αίμα και ιδρώτα κερδίσαμε με την αξία μας και τις οικονομίες μας,και ψάχνοντας όλη μέρα στους κάδους των σκουπιδιών να συμπληρώσουμε την σίτιση μας μέσω ενός Pekovic,ενός Linas Kleiza,ενός Nate Robinson,ενός Ersan Ilyasova όταν το στυγνό,αδυσώπητο σύστημα του ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ του Κίμωνα Κουλούρη θησαυρίζει με το αφορολόγητο eyeliner κάποιου Rubio που πέρσι ο Νικ Καλάθης κατάπινε για κολατσό απολαμβάνοντας 50αρια???? Όταν το ΚΕΦΑΛΑΙΟ της αριστοκρατικής δυτικής κάστας παραμένει ατιμώρητο για οικονομικά σκάνδαλα σαν αυτό του Hedo Turkoglu και οι εισαγγελείς αυτού του συστήματος κάνουν τις πάπιες!!!
Και όμως,αυτή η αχόρταγη αιματηρή πλουτοκρατία δεν περιορίζεται σε αυτά μόνο,έχουν το θράσος αυτοί οι πολιτικάντηδες του καπιταλιστικού συστήματος των Β.Π στα Βριλλήσια να ικανοποιούν και τις αρρωστημένες τους ορέξεις ασελγώντας στα πτώματα της λαικής εργατικής τάξης κάνοντας trade proposals τύπου Steve Nash-Ray Allen!!


ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΩΝ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΠΟΥ ΜΕ ΡΑΔΙΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ
ΠΛΗΡΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ-ΗΘΙΚΩΝ ΑΤΑΣΤΑΛΕΙΩΝ ΤΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΚΑΣΤΑΣ

ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΗΘΙΚΉ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΒΛΑΒΗ ΔΙΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ALL STAR ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΛΑΙΚΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ

Όλοι στον αγώνα Σύντροφοι!!!
j-kidd13
Προς στιγμην νομιζα οτι ημουν σε συναθρηση του ΚΚΕ...... smiley.gif
morrison
Πρώτον,
εντάξει συγκινήθηκα λίγο με το μανιφέστο του συναγωνιστή Gino από πάνω

και

δεύτερον,
πατάω cancel σε κανά δυο προτάσεις που έχω καταθέσει αλλά ενω μου αρχικά μοιάζει σαν να ακυρώθηκαν,όταν ξαναμπαίνω μου δείχνει ότι ισχύουν.Τι γίνεται?


υγ:problem solved,τι διάολο τα'παιξε η πλατφόρμα του ι εσ πι ένα...
Gravedigger
Σήμερα οι δικοί μου έκαναν απεργία εκτός του Smith (να μάθετε να μην με παίρνετε στο ASG,έκανα τον Howard γιο γιο),του Gooden (είχε -1 στο ημίχρονο και τέλειωσε με 37 ο θεούλης.Μαλάκα Skiles να μάθεις να τον βάζεις 8 λεπτά στο 1ο) και του Westbrook που δεν έχει παίξει ακόμα..Barea 4.3,Hibbert 8.3 (θες και all star τρομάρα σου), Turner 13 (καλά αυτός έπαιξε πολύ λίγο,δικαιολογείται) και Butler 12.5...Ότι διαφορά μειώνω μέσα στην βδομάδα την χάνω σε 2 μέρες το ΣΚ.Εξακριβωμένο!Α και για να μην λέτε για τα DTD του Jack πάρτε 1 out for at least a week να στρώσετε!Να δω τι guard θα βάλω την άλλη βδομάδα αν δεν γυρίσει και ο Kyrie..!
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Feb 11 2012, 05:44 ) *
Σήμερα οι δικοί μου έκαναν απεργία εκτός του Smith (να μάθετε να μην με παίρνετε στο ASG,έκανα τον Howard γιο γιο),του Gooden (είχε -1 στο ημίχρονο και τέλειωσε με 37 ο θεούλης.Μαλάκα Skiles να μάθεις να τον βάζεις 8 λεπτά στο 1ο) και του Westbrook που δεν έχει παίξει ακόμα..Barea 4.3,Hibbert 8.3 (θες και all star τρομάρα σου), Turner 13 (καλά αυτός έπαιξε πολύ λίγο,δικαιολογείται) και Butler 12.5...Ότι διαφορά μειώνω μέσα στην βδομάδα την χάνω σε 2 μέρες το ΣΚ.Εξακριβωμένο!Α και για να μην λέτε για τα DTD του Jack πάρτε 1 out for at least a week να στρώσετε!Να δω τι guard θα βάλω την άλλη βδομάδα αν δεν γυρίσει και ο Kyrie..!


Γκαρντ θελεις? Να σου δωσω τον Α-Τζαμιρ το Νελσονα??? tongue.gif
Εσυ δεν εχεις υπερηλικες στην ομαδα σου, δεν εχω να παρω τιποτα...

Δε θα μιλησω για τραυματισμους. Δε θα γκρινιαξω. Τι ειναι αλλωστε ο ενας μηνας του Γκαλιναρι, η μια χαμενη βδομαδα του Γκορντον απο dtd και μιση χαμενη βδομαδα του Τονυ Αλλεν απο dtd μαζι με κατι σκορπια χαμενα ματς του Monta μπροστα στα περσινα που πηρα παιχτη με ανταλλαγη και τραυματιστηκε πριν προλαβω να τον βαλω να παιξει? Ή μπροστα στη μιαμιση χαμενη βδομαδα του Νοβιτσκι με dtd(που φυσικα τον ειχα μεσα περιμενοντας να γυρισει στο επομενο παιχνιδι)? Φετος ειμαι καλα μεχρι στιγμης. Υπενθυμιζω το δικαιο αγωνα μου για τα ατομα της τριτης μπασκετικης ηλικιας. Τους κοβουν τις συνταξεις, τους κοβουν τα φαρμακα, δε θα τους κοψουν και το...

...το μπασκετ εννοουσα φυσικα!
Δεν γκρινιαζω λοιπον για τους τραυματισμους. Αλλωστε ερχονται κι αλλοι, το βλεπω. Οπως του Χορφορντ που μολις τον επιασα στο στομα μου για trade εμεινε 4 μηνες εκτος! Ποιον παιχτη δε μου δινετε ειπαμε??? rolleyes.gif
j-kidd13
Parker for trade......
smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 11 2012, 15:45 ) *
Parker for trade......
smiley.gif


Ειναι μικρος δε μου κανει!
Η λιστα μου περιλαμβανει μεταξυ των αλλων τους ταλαντουχους και ελπιδοφορους νεους:
Steve Nash
Kevin Garnett
Ray Allen
Paul Pierce
Tim Duncan(ξερω παρασυρθηκα και τον εδωσα, αλλα τον θελω πισω)
Marcus Camby
Jason Kidd
Antawn Jamison

Καθε προταση που περιλαμβανει καποιον ή καποιους απ αυτους θα εξεταζεται με προσοχη. Εννοειται οτι οι εξισου νεαροι και ανερχομενοι αστερες Kobe Bryant, Vince Carter, Shawn Marion και Grant Hill ειναι εκτος διαπραγματευσης(αντε ισως κανω μια εξαιρεση για το Marion, αν ειναι να παρω καποιον που ειναι μεγαλυτερος).
rchos
QUOTE(Gravedigger @ Feb 11 2012, 05:44 ) *
Σήμερα οι δικοί μου έκαναν απεργία εκτός του Smith (να μάθετε να μην με παίρνετε στο ASG,έκανα τον Howard γιο γιο),του Gooden (είχε -1 στο ημίχρονο και τέλειωσε με 37 ο θεούλης.Μαλάκα Skiles να μάθεις να τον βάζεις 8 λεπτά στο 1ο) και του Westbrook που δεν έχει παίξει ακόμα..Barea 4.3,Hibbert 8.3 (θες και all star τρομάρα σου), Turner 13 (καλά αυτός έπαιξε πολύ λίγο,δικαιολογείται) και Butler 12.5...Ότι διαφορά μειώνω μέσα στην βδομάδα την χάνω σε 2 μέρες το ΣΚ.Εξακριβωμένο!Α και για να μην λέτε για τα DTD του Jack πάρτε 1 out for at least a week να στρώσετε!Να δω τι guard θα βάλω την άλλη βδομάδα αν δεν γυρίσει και ο Kyrie..!

σου δινω κιντ smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Feb 11 2012, 20:40 ) *
σου δινω κιντ smiley.gif


Τωρα να υποθεσω οτι με αγνοεις ή οτι απαντας χωρις να μας διαβασεις ολους? Και στις δυο περιπτωσεις η οργη του Undertaker θα πεσει πανω σου! smiley.gif
Ακριβως απο πανω σου εδωσα μια λιστα με παιχτες που θελω, μεσα στην οποια ειναι ο Kidd, κι εσυ πας να τον πασαρεις αλλου??? Ξερεις κι αλλους που να θελουν να παρουν το Jason Kidd εν ετει 2012? Λοιπον, περιμενω προσφορα του Kidd γιατι αλλιως θα σου καει η καφετιερα του εσπρεσο και ο Durant θα στραμπουληξει το νυχι του μεγαλου δαχτυλου του αριστερου ποδιου του!!! tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 12 2012, 01:27 ) *
Τωρα να υποθεσω οτι με αγνοεις ή οτι απαντας χωρις να μας διαβασεις ολους? Και στις δυο περιπτωσεις η οργη του Undertaker θα πεσει πανω σου! smiley.gif
Ακριβως απο πανω σου εδωσα μια λιστα με παιχτες που θελω, μεσα στην οποια ειναι ο Kidd, κι εσυ πας να τον πασαρεις αλλου??? Ξερεις κι αλλους που να θελουν να παρουν το Jason Kidd εν ετει 2012? Λοιπον, περιμενω προσφορα του Kidd γιατι αλλιως θα σου καει η καφετιερα του εσπρεσο και ο Durant θα στραμπουληξει το νυχι του μεγαλου δαχτυλου του αριστερου ποδιου του!!! tongue.gif

Eγω για συναισθηματικους λογους....... smiley.gif
rchos
Twism εισαι πολυ γλυκος.που το ξερεις οτι η καφετιερα μου με εχει αφησει δυσαρεστημενο και παρακαλαω να χαλασει για να παρω καινουρια?
σε ευχαριστω για την ευχη σου παντως εισαι πολυ γλυκος.

smiley.gif
T.W.Is.M.
Μετα απο ολονυκτιες διαπραγματευσεις που κρατησαν περισσοτερο απο αυτες των πολιτικων αρχηγων στο Μεγαρο Μαξιμου για τη νεα δανειακη συμβαση, η ΚΑΕ Death Valley Demon θα ηθελε να ανακοινωσει οτι ηρθε σε συμφωνια με το φιλικο σωματειο των San Antonio Spurs για δευτερη φορα φετος. Η ομαδα μας αποκτα τους αθλητες Αλ Τζεφερσον και Γιαννη Τοιχο και αποχαιρετα τους Ντουειν Γουειντ και Χοσε Καλντερον ευχαριστωντας τους για την προσφορα τους στην dark side.
We would like to wish Dwayne and Jose the best in their future endeavors.
Με γνωμονα παντα το καλο της ομαδας μας ενημερωνουμε τους πολυαριθμους οπαδους μας οτι η προσπαθεια για ενισχυση δε σταματαει εδω και καταβαλλεται καθε δυνατη προσπαθεια για νεα ενδυναμωση του πληγεντος απο τραυματισμους ροστερ.


Εκ της διοικησης
Ο προεδρος



YΓ. για τις μεταγραφικες μας κινησεις:
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 12 2012, 01:25 ) *
Μετα απο ολονυκτιες διαπραγματευσεις που κρατησαν περισσοτερο απο αυτες των πολιτικων αρχηγων στο Μεγαρο Μαξιμου για τη νεα δανειακη συμβαση, η ΚΑΕ Death Valley Demon θα ηθελε να ανακοινωσει οτι ηρθε σε συμφωνια με το φιλικο σωματειο των San Antonio Spurs για δευτερη φορα φετος. Η ομαδα μας αποκτα τους αθλητες Αλ Τζεφερσον και Γιαννη Τοιχο και αποχαιρετα τους Ντουειν Γουειντ και Χοσε Καλντερον ευχαριστωντας τους για την προσφορα τους στην dark side.
We would like to wish Dwayne and Jose the best in their future endeavors.
Με γνωμονα παντα το καλο της ομαδας μας ενημερωνουμε τους πολυαριθμους οπαδους μας οτι η προσπαθεια για ενισχυση δε σταματαει εδω και καταβαλλεται καθε δυνατη προσπαθεια για νεα ενδυναμωση του πληγεντος απο τραυματισμους ροστερ.


Εκ της διοικησης
Ο προεδρος



YΓ. για τις μεταγραφικες μας κινησεις:

Καλορίζικοι!!!! Είναι καλή κίνηση και για τους 2 μας πιστεύω,θα δείξει.
Καλωσορίζω τους αθλητές Καλντερόν και Ουέιντ στο Σαν Αντόνιο,από Δευτέρα θα μπορούν να παραλάβούν τα σπιρούνια τους στην γραμματεία του συλλόγου. biggrin.gif

Άντε γιατί πολλόυς C έχουμε μαζέψει..να ξελαφρώσουμε λίγο.Όχι τίποτα άλλο,μας φέρνει και έξτρα πονοκέφαλους ο Πέκοβιτς...
Gravedigger
QUOTE (T.W.Is.M. @ Feb 11 2012, 13:06 ) *
Γκαρντ θελεις? Να σου δωσω τον Α-Τζαμιρ το Νελσονα??? tongue.gif
Εσυ δεν εχεις υπερηλικες στην ομαδα σου, δεν εχω να παρω τιποτα...

Εγώ έχω μαζέψει όλα τα πιτσιρίκια...Cousins,Turner,Westbrook,Irving ακόμα και οι Smith,Hibbert μικροί είναι...

QUOTE (rchos @ Feb 11 2012, 20:40 ) *
σου δινω κιντ smiley.gif

Φέρ'τον να τον δώσω στον Twism για τον Wall tongue.gif

QUOTE (T.W.Is.M. @ Feb 12 2012, 03:25 ) *
Η ομαδα μας αποκτα τους αθλητες Αλ Τζεφερσον και Γιαννη Τοιχο

Ρε εσύ μας κοροιδεύεις?? tongue.gif Θες γερόντια και παίρνεις τον Wall???Σου κλείνω τον Kidd αν θες να στρώσεις.
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Feb 12 2012, 08:22 ) *
Εγώ έχω μαζέψει όλα τα πιτσιρίκια...Cousins,Turner,Westbrook,Irving ακόμα και οι Smith,Hibbert μικροί είναι...


Φέρ'τον να τον δώσω στον Twism για τον Wall tongue.gif


Ρε εσύ μας κοροιδεύεις?? tongue.gif Θες γερόντια και παίρνεις τον Wall???Σου κλείνω τον Kidd αν θες να στρώσεις.


ΟΚ, εκλεισε. Δωσε μου τον Κιντ και σου δινω Wall. Αλλα δωσε μαζι και το Γουεστμπρουκ να μαθαινει. Θα του κανω ενα 15ετες συμβολαιο και θα τον εχω και οταν θα ειναι γερος! tongue.gif

edit:Μπορει καποιος να μου πει τι avatar βλεπει σε μενα? Απο χτες το βραδυ αλλο μου δειχνει ο Firefox και αλλο το Google chrome!
rchos
ο κιντ ειναι προς πωληση παιδια το εννοω


κατα τα λοιπα με εξαιρεση τον ιγκυ ηταν μια πολυ ωραια μερα η χτεσινη για την ομαδα παρολες τις καταρες που δεχομαι απο μερικους μερικους...

τον μπατουμ τον εβαλα μεσα την στιγμη που επρεπε τελικα.
ο τουρκογλου εσωσε τουλαχιστον τα προσχηματα με το 41 που εκανε για την εβδομαδα αυτη αλλα τον παγκο δυσκολα θα τον γλιτωσει.

spysta
ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 12 2012, 13:21 ) *
edit:Μπορει καποιος να μου πει τι avatar βλεπει σε μενα? Απο χτες το βραδυ αλλο μου δειχνει ο Firefox και αλλο το Google chrome!


Eγω παντως βλεπω στον εξπλορερ τον Σουαρες με τον Εβρα.Αντε καιρος ηταν να βγαλεις απο avatar τον περουκακια. tongue.gif

Στην λιγκα του δεους που ειμαι ανταλλαξα Πεκο για Μπισλευ.Εψαχνα 3αρι.Ελπιζω να μην εκανα εγκλημα.
Pierce
Με τον rose να εχει χασει σχεδον το 1/3 των παιχνιδιων μεχρι στιγμης, εχω καταδικαστει να κυνηγαω απλα πλασαρισμα στη 5αδα πλεον (και αν). Τουλαχιστον ας γυρισει και ο dj, γιατι απο τον μαγκετε δεν ειναι να περιμενεις τιποτα...
sacarame
QUOTE(Ginobili @ Feb 11 2012, 02:21 ) *
Απαιτώ διαφάνεια sacarame!!!!! Απαιτώ να προβείς άμεσα στις απαραίτητες διαδικασίες αποκάλυψης συγκεκαλυμμένων σκανδάλων που έχουν ως στόχο να πλήξουν ΕΜΑΣ,την λαική εργατική τάξη που υπομένει τα απάνθρωπα χαράτσια του ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ τύπου Al Horford,Manu Ginobili,Andray Blatche,Zach Randolph,Eric Gordon,Brook Lopez!
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!!!!
Ως πότε οι φτωχοί ταλαίπωροι εργάτες θα ζούμε στην ανέχεια και θα προσπαθούμε να επιβιώσουμε με ένα μεροκάματο του John Wall...του Monta Ellis,του Pau Gasol,Tyreke Evans...(κι αυτό κι αν...) που με τόσο κόπο,αίμα και ιδρώτα κερδίσαμε με την αξία μας και τις οικονομίες μας,και ψάχνοντας όλη μέρα στους κάδους των σκουπιδιών να συμπληρώσουμε την σίτιση μας μέσω ενός Pekovic,ενός Linas Kleiza,ενός Nate Robinson,ενός Ersan Ilyasova όταν το στυγνό,αδυσώπητο σύστημα του ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ του Κίμωνα Κουλούρη θησαυρίζει με το αφορολόγητο eyeliner κάποιου Rubio που πέρσι ο Νικ Καλάθης κατάπινε για κολατσό απολαμβάνοντας 50αρια???? Όταν το ΚΕΦΑΛΑΙΟ της αριστοκρατικής δυτικής κάστας παραμένει ατιμώρητο για οικονομικά σκάνδαλα σαν αυτό του Hedo Turkoglu και οι εισαγγελείς αυτού του συστήματος κάνουν τις πάπιες!!!
Και όμως,αυτή η αχόρταγη αιματηρή πλουτοκρατία δεν περιορίζεται σε αυτά μόνο,έχουν το θράσος αυτοί οι πολιτικάντηδες του καπιταλιστικού συστήματος των Β.Π στα Βριλλήσια να ικανοποιούν και τις αρρωστημένες τους ορέξεις ασελγώντας στα πτώματα της λαικής εργατικής τάξης κάνοντας trade proposals τύπου Steve Nash-Ray Allen!!


ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΩΝ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΠΟΥ ΜΕ ΡΑΔΙΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ
ΠΛΗΡΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ-ΗΘΙΚΩΝ ΑΤΑΣΤΑΛΕΙΩΝ ΤΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΚΑΣΤΑΣ

ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ ΓΙΑ ΗΘΙΚΉ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΒΛΑΒΗ ΔΙΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ALL STAR ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΛΑΙΚΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ

Όλοι στον αγώνα Σύντροφοι!!!



Μετά από αυτό τον πύρινο λόγο, το σωματείο μας δεν θα μπορούσε παρά να προβεί στην αποκάλυψη που υποσχέθηκε...

Η πρόταση που κατατέθηκε από τον γνωστό δυνάστη ήταν η εξής:

Kevin Durant, Tyson Chandler για τους Lamarcus Aldridge, Steve Nash

Το όνομα του Durant προβλημάτισε την ομάδα μας, η οποία συσκέφτηκε, μελέτησε έκανε τους υπολογισμούς της και τελικά αποφάσισε πως δεν έκρινε συμφέρουσα την πρόταση και την απέρριψε..

Από τότε λοιπόν δεχόμαστε δριμύτατη κριτική από τον πρωτοπόρο γιατί τολμήσαμε να απορρίψουμε πρότασή του που μάλιστα είχε μέσα τον καλύτερο του παίκτη. Ο ίδιος μάλιστα μας προκάλεσε να παρουσιάσουμε την πρόταση στην υπόλοιπη λίγκα πιστεύοντας ότι θα μας ξεφτιλίσει...

Ετσι λοιπόν εμείς σηκώνουμε το γάντι που μας πέταξε και θέτουμε το τρέηντ προς συζήτηση...Οποιος θέλει μπορεί να τοποθετηθεί αν θα έκανε ή όχι την συγκεκριμένη ανταλλαγή...

Μάλιστα αν θέλετε μπορεί να ανοίξει και σχετικό πολλ

" Τι να κάνει ο sacarame με την συγκεκριμένη ανταλλαγή;
α. Να πει ναι στον Τσοσογλου και να του δωσει και δώρο Gerald Wallace.
β. Να μην δεχτεί και να πάει να κάνει το τρέηντ Nash-Allen.
γ. Να οργανώσει τρισάθλιο multi-trade όπου όλα τα λαϊκα στρώματα θα δώσουν τον καλύτερο τους παίκτη σε εναν αντιπρόσωπο, και αυτός θα πάρει το πρωτάθλημα με ντεμαράζ αφήνοντας την σκόνη του στον αντμιν...


smiley.gif
rchos
με ορεξη ξυπνησες σακαρακα.


μπραβο σε λι και μπουζερ που εκαναν το καθηκον τους χτες.


και τωρα αρχιζουν τα δυσκολα.
ειναι η πρωτη βδομαδα που δεν ξερω ποιους να βαλω μεσα.
sacarame
Κυριάκο σόρρυ για την πρόταση ρε, απλά είμαι σίγουρος ότι είσαι ενήμερος και ήθελα να τσεκάρω τα αντανακλαστικά σου... smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Feb 13 2012, 18:24 ) *
Κυριάκο σόρρυ για την πρόταση ρε, απλά είμαι σίγουρος ότι είσαι ενήμερος και ήθελα να τσεκάρω τα αντανακλαστικά σου... smiley.gif

χαχααχαχα!Ναι ξέρω ότι από τις 15 και μετά είναι ελεύθερος να υπογράψει στο ΝΒΑ...!Και ο Morrow δεν μου γεμίζει το μάτι γιατί μπορεί να κάνει 1 60αρι και μετά το καλύπτει με 2-3 5αρια..!
rchos
επειδη ειμαι δικαιος ανθρωπος και αντιλαμβανομαι οτι το τρειντ που εκανα για τον ιγκυ ηταν καπως αδικο με τον ριπ να ειναι κατσικομενος.

δινω μια βδομαδα δανεικο τον κιντ στον αναζ για να του αναπληρωσω λιγο την αδικια.



αν ο ριπ μεινει πολυ παραπανω εξω μπορει η κινηση αυτη να επαναληφθει.

τονιζω οτι ο κιντ θα ηταν στον παγκο μου αυτη τη βδομαδα γιαυτο και τον δινω δανεικο.γιαυτο και μονο για αυτη την εβδομαδα.και μονο στον αναζ επειδη νιωθω οτι ψιλοαδικηθηκε.
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 13 2012, 21:08 ) *
επειδη ειμαι δικαιος ανθρωπος και αντιλαμβανομαι οτι το τρειντ που εκανα για τον ιγκυ ηταν καπως αδικο με τον ριπ να ειναι κατσικομενος.

δινω μια βδομαδα δανεικο τον κιντ στον αναζ για να του αναπληρωσω λιγο την αδικια.



αν ο ριπ μεινει πολυ παραπανω εξω μπορει η κινηση αυτη να επαναληφθει.

τονιζω οτι ο κιντ θα ηταν στον παγκο μου αυτη τη βδομαδα γιαυτο και τον δινω δανεικο.γιαυτο και μονο για αυτη την εβδομαδα.και μονο στον αναζ επειδη νιωθω οτι ψιλοαδικηθηκε.

Δεν διορθώνεται με τίποτα!Είσαι μεγάλος κλέφτης!

Και αν ήθελες να διορθώσεις πραγματικά θα έδινες τον Durant!χαχαχα
j-kidd13
Λοιπον...Ουσιαστικα το τρειντ μεχρι τωρα εχει βγει σαν Ιγκουονταλα-Ντανλιβι για Χολιντει που δεν ειναι fair....Ακομα και το Ιγκουονταλα-Χολιντει να παρουμε,που ειναι 1 με 1,παλι δεν ειναι ισορροπημενο.

Απο την αλλη,οι τραυματισμοι ειναι μεσα στο προγραμμα,και ο Anaz θα μπορουσε να αρνηθει το τρειντ απο την αρχη,απο την στιγμη που επαιρνε τραυματισμενο παικτη,αρα το τρειντ γινεται με ευθυνη του,ξεροντας οτι παιρνει παικτη που ειναι εκτος.Βεβαια εκει ρολο παιζουν και τα νεα που διαβαζουμε απο τα διαφορα site που δεν ειναι και ιδιαιτερα αξιοπιστα για τον χρονο επιστροφης των τραυματιων.

Συμπερασματικα,δεν συμφωνω 100% στις συνθηκες,για τους λογους που ειπα παραπανω,αλλα ειναι γεγονος οτι εχει χασει ο anaz,και δεν ειμαι αντιθετος να γινει αυτος ο δανεισμος.

Οποτε απο μενα οκ.....
rchos
QUOTE(Gravedigger @ Feb 13 2012, 21:26 ) *
Δεν διορθώνεται με τίποτα!Είσαι μεγάλος κλέφτης!

Και αν ήθελες να διορθώσεις πραγματικά θα έδινες τον Durant!χαχαχα



χαχα
αυτο θα διορθωνε την κατασταση προς εσενα οχι προς τον αναζ χαχα


αστα αυτα εσυ και βαλε να δεις walking dead.
T.W.Is.M.
Εγω εχω πει απο την αρχη οτι ειμαι υπερ του να επιτρεπεται ο δανεισμος. Αρα κανενα προβλημα απο μενα. Με εναν ορο ομως. Να μου δωσει εμενα τον Κιντ μετα για να φτιαξω το ΚΑΠΗ μου... tongue.gif
Θελω επισης να πω οτι ο κυριος Τσοσογλου ξεπερασε καθε οριο σουρεαλισμου παιρνοντας πισω δανεικο εναν παιχτη που ειχε δωσει ο ιδιος λιγες εβδομαδες πριν. Με αυτη την κινηση θετει νεα στανταρντς που πρεπει να ξεπερασω πια! smiley.gif
j-kidd13
Μονο εγω εκανα σοβαρο ποστ....... smiley.gif..
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 13 2012, 22:06 ) *
Μονο εγω εκανα σοβαρο ποστ....... smiley.gif..



τουλαχιστον σε αυτο το τοπικ ναι εκανες tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.