Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
aegeansheed
Εντάξει, δεν ξέρω με ποιους κανονισμούς παίζεται εσείς στο Λονγκ Κον, αλλά εδώ στο Brooklyn ο ψηλέας των Craptors είναι τουλάχιστον 5 μέτρα μπροστά από τον τελευταίο μου αμυντικό!

Οφσαϊντάρα και post closed...

T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 24 2012, 00:53 ) *
Σκοτεινιαζει μια δυσκολη εβδομαδα στην Death Valley(γιατι εδω δεν ξημερωνει ποτε!). Αν γινει το θαυμα και κρατηθω πρωτος και αυτη την εβδομαδα(που δε βλεπω πως θα μπορουσε να γινει), υποσχομαι να βαλω ποιοτικη αφιερωση!


Το ειχα υποσχεθει και επειδη εμεις στην Death Valley τηρουμε το λογο μας, μετα το χτεσινο μεγαλο comeback...δικο σας:

ugly_tocktock.gif banana.gif

Βεβαια κι η επομενη εβδομαδα ειναι δυσκολη, αλλα τα πραγματα θα αρχισουν να διορθωνονται μετα.
Καντε καμια ανταλλαγη ρεεεεε. Κι εγω θελω να καταγγειλω οτι σε οσους απευθυνθηκα για trade δεν καταληξαμε πουθενα. Μου φαινεται οτι θα ζητησω ανταλλαγη με το spysta μπας και δουμε ασπρη μερα... tongue.gif
sacarame
Ρε σεις, 1 μερα έλειψα σε εκδρομή, και μου κάνατε 2 τρέηντ.??Ου να χαθείτε να χάνεστε...
sarounas
πώς μπορούμε να απαντήσουμε απευθείας μέσα από την λίγκα στις προτάσεις που μας γίνονται?
προς το παρόν μπορώ μόνο να δω την πρόταση και για να απαντήσω πρέπει να μπω στο email και να με οδηγήσει βήμα βήμα στο να την επεξεργαστώ

πρέπει να είναι η 5η σεζόν που παίζω αλλά αυτό δεν το θυμάμαι
μην βαράτε πολύ peace.gif
Gravedigger
QUOTE (sarounas @ Jan 31 2012, 00:04 ) *
πώς μπορούμε να απαντήσουμε απευθείας μέσα από την λίγκα στις προτάσεις που μας γίνονται?
προς το παρόν μπορώ μόνο να δω την πρόταση και για να απαντήσω πρέπει να μπω στο email και να με οδηγήσει βήμα βήμα στο να την επεξεργαστώ

πρέπει να είναι η 5η σεζόν που παίζω αλλά αυτό δεν το θυμάμαι
μην βαράτε πολύ peace.gif

Δεν στις βγάζει στο My team σαν pending trades πάνω από το roster?? (όλες δικές μου θα είναι πάντως tongue.gif )
aegeansheed
Moυ αρέσει το Φάνταζυ γιατί δεν ξέρεις τι συνδυασμός μπορεί να υπάρξει με το δίδυμο Scott Skiles - Stephen Jax...

Ιστορικό:
1η εβδομάδα, ξεκινάει από τραυματισμό, 1ο παιχνίδι ξεκινάει και παίζει 18 λεπτά.
Μέχρι και τη μεθεπόμενη εβδομάδα ξεκινάει τα επόμενα 9 παίζοντας καλά και σταθερά γύρω στα +35 λεπτά, μέχρι και το παιχνίδι με το Denver, που ο Skiles τον αφήνει σε όλο το 2ο ημίχρονο στον πάγκο...

Ε κάπου εδώ γαμιέται ο Άνουβις...

Ο Jax τα παίρνει στην κράνα, Road Trip και στη Νέα Υόρκη ξενυχτάμε λίγο παραπάνω, χάνει το λεωφορείο και το παιχνίδι, αφού ο Skiles τον τιμωρεί...Στο μεταξύ ο Livningston έχει πάρει τη θέση του στην 5άδα και ο Στεφάν έρχεται από τον πάγκο με μειωμένο χρόνο όμως γύρω στα 30 λεπτά μαξ.

Στο παιχνίδι με το Σικάγο αρχίζει και επανέρχεται, παίζει 34 λεπτά και όλα δείχνουν ότι άνοιξε ξανά ο δρόμος για τον 5άδα. ΑΡΧΙΔΙΑ!!!!

League Suspension για 1 παιχνίδι με τους Lakers και φτου κι απ' την αρχή πάλι...Σήμερα που σκεφτόμουν να τον βάλω στην 9άδα, πραγματικά ταλαιπώρησα το μυαλό μου αρκετά με αυτούς τους δύο. Τελικά κώλωσα (είπα να βάλω τον Dudley στη θέση του που προέρχεται από season best) και σήμερα βλέπω ότι έχει ένα ωραιότατο DNP ως τώρα, χωρίς λόγο και εξήγηση ακόμα...

Πιστεύω ότι ο Jackson είναι ο κλασικός τζαναμπέτης που κρατάει μουτράκια και σου τη λέει αμέσως αν πας να του την πεις, δε σηκώνει τηλέφωνα από τις γκόμενες για να μην ξέρουν τι κανει και να ζηλεύουν, ενώ είναι σπίτι και παίζει 2Κ12, είμαι σίγουρος ότι όλη η ιστορία ξεκίνησε επειδή έγραψε στα παλιά του τον Skiles μετά τον πάγκο που του έριξε στο Detroit. Μύλος λέμε....
Gravedigger
Πάλι χώμα οι δικοί μου...Ο Gooden έβγαλε 52 και 43 όταν τον είχα στον πάγκο και σήμερα έχει 23..Όχι ότι είναι κακός αλλά έχει παίξει μόνο 19 λεπτά.Προπονητής ο Scott Skiles όπως είπε και ο Sheed παραπάνω.Δεν τον έχω και σε μεγάλη εκτίμηση...

ΥΓ.Γιατί όλοι οι παίχτες που ζητάω σε trade παίζουν καλά μόλις τους ζητήσω και έτσι δεν τους παίρνω ποτέ???Ζητάω τον Kemba,κάνει triple double.Ζητάω τον Dorell Wright,κάνει season high και βγάζει 59,το ίδιο και ο Evans με απανωτά 25αρια,βγάζει 66.Σήμερα ζήτησα τον Beasley.Απλά δείτε τι κάνει.θέλει κανείς να του αναστήσω τους παίχτες του??Γιατί οι δικοί μου πάλι σέρνονται...
aegeansheed
Ρε συ, κι εγώ θα τον έπαιζα τον Gooden, αλλα αυτή την εβδομάδα οι Bucks έχουν 2 παιχνίδια με Pistons, που περίμενα ότι θα ήταν blowouts, γι' αυτό και δεν έβαλα και τον Jax. Προς το παρόν την έφαγα με τον Nash που έμεινε εκτός τελευταία στιγμή και με τον Marc που φορτώθηκε στο 8ο λεπτό με το 2ο foul του.

O Beas θυμήθηκε το μπάσκετ?

* διαβάζω τώρα ότι παίζει σενάριο για Jax στους Νets!!!!! Θα βρεθώ με +1 αν γίνει κάτι τέτοιο!!!YEEEEEEEEEAH!!!
rchos
κυριακο κανε μου προταση ρε για χεντο.ειναι ο μοναδικος που μονιμος τον τελευταιο καιρο σπρωχνει το καραβι προς τα πισω.τετοια ασσακια δεν τα περιμενα η αληθεια ειναι...

βασικα σιγα σιγα ο κυριος χεντο οδευει προς τον παγκο.

κατα τα λοιπα ο ρικυ πλησιασε το τριπλ-νταμπλ χτες και οσο συνεχιζουν οι καταρες σας τοσο θα ανεβαινει smiley.gif
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 31 2012, 00:16 ) *
Δεν στις βγάζει στο My team σαν pending trades πάνω από το roster?? (όλες δικές μου θα είναι πάντως tongue.gif )

δίκιο έχεις
απλά είναι πολύ μικρά τα γράμματα και το πρωί που σηκώνομαι με την τσίπλα στο μάτι δεν φαίνονται.
Βλέπεις είναι οι προτεραιότητες, πρώτα κοιτάζουμε τί έκαναν οι λεβέντες μας και μετά πάμε στις τουαλέτα για να ξεκινήσει η μέρα icon_drunk.gif
Pierce
Ρε west, Αντε και γ.... ρε West. Με ειχες π^**%%%?$% στο 5 και στο 10 και με το που σε βγαζω πας στο 54. Τουλαχιστον εμφανιστηκε παικτης Νοα στο Σικαγο εδω και 2 βδομαδες
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Jan 31 2012, 05:04 ) *
Πάλι χώμα οι δικοί μου...Ο Gooden έβγαλε 52 και 43 όταν τον είχα στον πάγκο και σήμερα έχει 23..Όχι ότι είναι κακός αλλά έχει παίξει μόνο 19 λεπτά.Προπονητής ο Scott Skiles όπως είπε και ο Sheed παραπάνω.Δεν τον έχω και σε μεγάλη εκτίμηση...

ΥΓ.Γιατί όλοι οι παίχτες που ζητάω σε trade παίζουν καλά μόλις τους ζητήσω και έτσι δεν τους παίρνω ποτέ???Ζητάω τον Kemba,κάνει triple double.Ζητάω τον Dorell Wright,κάνει season high και βγάζει 59,το ίδιο και ο Evans με απανωτά 25αρια,βγάζει 66.Σήμερα ζήτησα τον Beasley.Απλά δείτε τι κάνει.θέλει κανείς να του αναστήσω τους παίχτες του??Γιατί οι δικοί μου πάλι σέρνονται...


Πες το, σκεφτηκες να ζητησεις τον Carter. Και γιατι δεν την εκανες την προταση να τον βαλω βασικο και αφησα τον Γκορντον που απο DTD δεν παιζει σε 3 ματς και με αφηνει με 8,5 παιχτες αυτη την εβδομαδα???
Gravedigger
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jan 31 2012, 18:31 ) *
Πες το, σκεφτηκες να ζητησεις τον Carter. Και γιατι δεν την εκανες την προταση να τον βαλω βασικο και αφησα τον Γκορντον που απο DTD δεν παιζει σε 3 ματς και με αφηνει με 8,5 παιχτες αυτη την εβδομαδα???

Το σκέφτηκα χωρίς πλάκα,κάποια στιγμή..!Όχι τόσο σοβαρά όσο τους άλλους απλά γενικά κοιτάω τραυματίες οι οποίοι έχουν την δυνατότητα να ανέβουν... (Α ρε Beasley,δεν σε πρόλαβα...)
Pierce
Σοβαρα θες να ξαναμπλεξεις με τον μπιζλει; ΝΑ σου θυμισω οτι περσι ειχε πεσει μονος του και ειχε μεινει 3 βδοαμδες εξω εξαιτιας αυτου;
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Jan 31 2012, 20:40 ) *
Σοβαρα θες να ξαναμπλεξεις με τον μπιζλει; ΝΑ σου θυμισω οτι περσι ειχε πεσει μονος του και ειχε μεινει 3 βδοαμδες εξω εξαιτιας αυτου;

Είναι πουλέν ο supercool Beas!Μιλάς και εσύ που επιμένεις στην γριά κότα τον T-Mac!
Pierce
Ο τμακ ειναι συμπληρωματικος και τον παιρνω πολυ χαμηλα. Ο Μπιζλει προφανως ειναι πολυ πιο πανω και με ΜΕΓΑΛΟ ρισκο να βασιζεσαι απανω του..
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Jan 31 2012, 20:43 ) *
Ο τμακ ειναι συμπληρωματικος και τον παιρνω πολυ χαμηλα. Ο Μπιζλει προφανως ειναι πολυ πιο πανω και με ΜΕΓΑΛΟ ρισκο να βασιζεσαι απανω του..

Μα δεν θα βασίζομαι πάνω του!Για extra ώθηση τον θέλω tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Jan 31 2012, 20:49 ) *
Μα δεν θα βασίζομαι πάνω του!Για extra ώθηση τον θέλω tongue.gif




Δωσε ενα ups στην ομαδα σου λοιπον. smiley.gif
rchos
μιας και αρχισαμε τις διαφημισεις εχω μια προταση για τα σπιτια των παιχτων των ομαδων σας.
για το ιδανικο σπιτι...




smiley.gif
aegeansheed
Κρίση ε? tongue.gif

Εγώ από αυτούς έχω μείνει ευχαριστημένος πάντως μία φορά που ψώνισα...

Και τώρα η συνέχεια του σήριαλ που ξεκίνησα και έχει τίτλο "Scott Skiles is a terrific psychologist-coach"

από rotoκάτι..
Stephen Jackson hinted that his "situation" is going to change soon after taking a DNP-CD on Monday night. It sounds like Jackson might be expecting a trade. "I ain't surprised. They know how I feel. It ain't no secret," Jackson said. "My situation is going to get better soon.(σ.σ. μαζί σου..). But until then I'm going to support these guys and continue to collect my check." The Bucks current plans for S-Jax are unknown, but it doesn't look like they have much interest in giving him minutes right now.

Αυτό αφιερωμένο στον Άρη smile.gif
Pierce
Στον lebron να το αφιερώσεις rolleyes.gif icon_drunk.gif
(danke)
Anubis
QUOTE(aegeansheed @ Jan 31 2012, 04:12 ) *
Ε κάπου εδώ γαμιέται ο Άνουβις...


icon_drunk.gif rolleyes.gif smiley.gif

Που μπορουμε να δουμε τα ροστερ σας?
Pierce
Eδώ
morrison
QUOTE(Gravedigger @ Jan 31 2012, 05:04 ) *
ΥΓ.Γιατί όλοι οι παίχτες που ζητάω σε trade παίζουν καλά μόλις τους ζητήσω και έτσι δεν τους παίρνω ποτέ???Ζητάω τον Kemba,κάνει triple double.Ζητάω τον Dorell Wright,κάνει season high και βγάζει 59,το ίδιο και ο Evans με απανωτά 25αρια,βγάζει 66.Σήμερα ζήτησα τον Beasley.Απλά δείτε τι κάνει.θέλει κανείς να του αναστήσω τους παίχτες του??Γιατί οι δικοί μου πάλι σέρνονται...


Πάντως πληροφοριακά τον Beasley για 22άρη δεν θα τον έδινα ούτε τραυματία και στο 19 όπως πριν.Δεν άλλαξε κάτι δηλαδή με τις εμφανίσεις του...
I mean, ο 22άρης είναι περίπου χωρίς value για το παιχνίδι και ο Beas δεν υπήρχε περίπτωση να μείνει στο 19.
Ακόμα και να μην τον πήγαινα σαν παίχτη θα περίμενα να πιάσει γύρω 25-26 για να τον δώσω...

Αυτό ισχύει γενικώς για όλους τους underachievers πχ γιατί να δώσει ο Anaz τον Harris στο 18-20 από την στιγμή που δεν έχει ιδιαίτερη αξία να πάρει 20άρη και ενώ είναι πολύ πιθανό να να ανέβει ας πούμε στο 25.

QUOTE(aegeansheed @ Jan 31 2012, 05:37 ) *
O Beas θυμήθηκε το μπάσκετ?


QUOTE(pierce21 @ Jan 31 2012, 20:40 ) *
Σοβαρα θες να ξαναμπλεξεις με τον μπιζλει; ΝΑ σου θυμισω οτι περσι ειχε πεσει μονος του και ειχε μεινει 3 βδοαμδες εξω εξαιτιας αυτου;


Νταξ,αστειάτορες..Ευτυχώς απαντά μέσα στο γήπεδο το ίδιο το παιχτρόνι...

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
Pierce
Μωρε παιχτρονι ειναι , αλλα ειναι και μπαφιαρης tongue.gif

Gravedigger
Με αξία γύρω στο 25 τον υπολόγιζα,δεν θα σε σύμφερε έτσι και αλλιώς να τον δώσεις για 22..!
j-kidd13
Hρθε ο Μοντα,αλλα συζητιεται για 2 πιο χαμηλους παικτες....
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 1 2012, 13:45 ) *
Hρθε ο Μοντα,αλλα συζητιεται για 2 πιο χαμηλους παικτες....


με τα σκορ που κανει ο μοντα καποιο καιρο τωρα πρεπει να μας πληρωσεις για να τον παρουμε! tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Feb 1 2012, 15:15 ) *
με τα σκορ που κανει ο μοντα καποιο καιρο τωρα πρεπει να μας πληρωσεις για να τον παρουμε! tongue.gif


Εσυ μεινε μακρυα αμα δεν θες....tongue.gif
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 1 2012, 14:33 ) *
Εσυ μεινε μακρυα αμα δεν θες....tongue.gif


σου δινω χεντο και μπραντ tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Feb 1 2012, 14:45 ) *
σου δινω χεντο και μπραντ tongue.gif


Αν πρεπει να πληρωσω για να παρετε τον Μοντα,τοτε για να μου δωσεις τον Χεντο τωρα,θελω τη μιση κληρονομια σου..... 69.gif
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 1 2012, 14:50 ) *
Αν πρεπει να πληρωσω για να παρετε τον Μοντα,τοτε για να μου δωσεις τον Χεντο τωρα,θελω τη μιση κληρονομια σου..... 69.gif


μπα λιγα θα παρεις ζητα παραπανω smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 1 2012, 13:45 ) *
Hρθε ο Μοντα,αλλα συζητιεται για 2 πιο χαμηλους παικτες....


Θες να σου δωσω Wade? Σου δινω μαζι Dalembert και Gordon, αρκει να μου δωσεις Scola και Duncan! 69.gif

Mε την ευκαιρια, κι ο Wade παραχωρειται. Απαραιτητη προυποθεση να υπαρχει ψηλος στο trade.
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 1 2012, 16:34 ) *
Θες να σου δωσω Wade? Σου δινω μαζι Dalembert και Gordon, αρκει να μου δωσεις Scola και Duncan! 69.gif

Mε την ευκαιρια, κι ο Wade παραχωρειται. Απαραιτητη προυποθεση να υπαρχει ψηλος στο trade.



39.gif

Μμμμ......Θα το σκεφτω και το συζηταμε!!!
69.gif 69.gif 69.gif
rchos
το οτι ο κωστης εχει νοβιτσκι ο οποιος κανει 30αρια και παρολα αυτα εχει την καλυτερη ομαδα αυτη τη στιγμη πως μπορει καποιος να το χαρακτηρισει...
aegeansheed
...a Jersey thing baby! wink.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 2 2012, 19:53 ) *
το οτι ο κωστης εχει νοβιτσκι ο οποιος κανει 30αρια και παρολα αυτα εχει την καλυτερη ομαδα αυτη τη στιγμη πως μπορει καποιος να το χαρακτηρισει...

Εγώ τα έχω ξαναπεί.Θα έκανα quote τον εαυτό μου αλλά σέβομαι τον Σπύρο tongue.gif Εσύ και ο Κωστής έχετε τις καλύτερες ομάδες.Και εκτός του Dirk έχει και τον Jackson που δεν έχει παίξει ακόμα.
Gravedigger
Μα όταν έχεις -100 σε 1 μέρα πως μπορείς να καλύψεις την κωλοδιαφορά??? Από τους 4 που είχα σήμερα οι 2 ξαφνικά δεν παίζουν λόγω τραυματισμού (ο Butler δεν έπαιξε ούτε χθες,χωρίς να έχει βγει τίποτα προς τα έξω,μέχρι το ημίχρονο έψαχνα να δω τι έπαθε και δεν έβρισκα τίποτα) και ο 3ος είναι ο Josh Smith...Ρε παληκάρι μου,και σε συμπαθώ ιδιαίτερα,μπορείς να είσαι πιο σταθερός γαμώ το κέρατο???Αντί να μου βγάζει 60 και την άλλη 15 βγάλε 2 37αρια...τα 3 τελευταία ματς έχει 17,19,19.Όσο θα έπρεπε να κάνει σε 1.Αν και σήμερα δεν έφταιγε ιδιαίτερα αυτός.Όλο το score το έβγαλε στο 1ο 12λεπτο.Μετά έφαγε 8λεπτο πάγκο,μπαίνει για 3 λεπτά,ημίχρονο...Ξεκινάει το β ημίχρονο παίζει άλλα 3 λεπτά και πάγκος.Αυτό ήταν.19 λεπτά έπαιξε.Βγήκε με την διαφορά στο -12 και αυτή εκτοξεύθηκε πάνω από 20.Ε μετά το έχασες το παιχνίδι,τι να τον βάλεις να κάνει??Και σημείωση,ήταν ο πρώτος scorer των Hawks...


ΥΓ.Και όταν βλέπεις τoν τρελό του Memphis να παίζει μέχρι να μέσα του 4ου με τους βασικούς και ενώ η διαφορά είναι στους 27 και παίρνουν όλοι score και μετά βλέπεις τι κάνει ο Tony Allen και ο Landry Fields (ποιοι???) και τι έκανε ο Smith,ε κοπανάς το κεφάλι σου στον τοίχο.
Pierce
Παιζει μπασκετ ακομα ο τινσλει; blink.gif

ΥΓ: ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΞΙΟΤΙΜΟ ΚΟΟΥΤΣ ΤΗΣ ΑΤΛΑΝΤΑ.
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Feb 3 2012, 11:49 ) *
Παιζει μπασκετ ακομα ο τινσλει; blink.gif

ΥΓ: ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΞΙΟΤΙΜΟ ΚΟΟΥΤΣ ΤΗΣ ΑΤΛΑΝΤΑ.



Συμφωνώ με τον από πάνω..


angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif
Tobias Funke
QUOTE (pierce21 @ Feb 3 2012, 11:49 ) *
Παιζει μπασκετ ακομα ο τινσλει; blink.gif




Είπε ο γραφικός με Τ-Μακ και Αρίνας.
Ποντάρω στη σαπίλα του Χάρις μπας και κάτσει.
Η επόμενη κίνηση θα είναι Iverson - Αντουάν Γουόκερ - Μάρμπερι.
Ξαναλέω ότι κι οι 3-4 καλοί μου δίνονται για 2 χειρότερους
rchos
QUOTE(Tobias Funke @ Feb 3 2012, 11:56 ) *
Είπε ο γραφικός με Τ-Μακ και Αρίνας.
Ποντάρω στη σαπίλα του Χάρις μπας και κάτσει.
Η επόμενη κίνηση θα είναι Iverson - Αντουάν Γουόκερ - Μάρμπερι.
Ξαναλέω ότι κι οι 3-4 καλοί μου δίνονται για 2 χειρότερους


ποσο χειροτερους ειναι το θεμα... smiley.gif
Tobias Funke
QUOTE (rchos @ Feb 3 2012, 12:02 ) *
ποσο χειροτερους ειναι το θεμα... smiley.gif


Όσο πατάει ο Ντιό...

Anaz
πως βλεπω τα χτεσινα σκορ των παιχτων μου?
rchos
QUOTE(Anaz @ Feb 3 2012, 12:10 ) *
πως βλεπω τα χτεσινα σκορ των παιχτων μου?


καλα την 6η βδομαδα περιμενες να το ρωτησεις αυτο? smiley.gif
Anaz
QUOTE(rchos @ Feb 3 2012, 12:15 ) *
καλα την 6η βδομαδα περιμενες να το ρωτησεις αυτο? smiley.gif
Τα'βλεπα live!! banana.gif
Ασε τις κουλτουρες και λεγε..!
Tobias Funke
QUOTE (Anaz @ Feb 3 2012, 12:18 ) *
Τα'βλεπα live!! banana.gif
Ασε τις κουλτουρες και λεγε..!



My team-->previous boxscore και πας στην ημερομηνία που θες. Και δεν το κάνω για να σε καλοπιάσω να μου δώσεις τον Kobe στο άλλο
Anaz
QUOTE(Tobias Funke @ Feb 3 2012, 12:21 ) *
My team-->previous boxscore και πας στην ημερομηνία που θες. Και δεν το κάνω για να σε καλοπιάσω να μου δώσεις τον Kobe στο άλλο
πωωω ελεος!!και που μου το'πες μου πηρε 5 λεπτα να το βρω εκει που το'χουν βαλει!! Στο τσακ με γλιτωσε η αξιοπρεπεια μου απο ντροπιαστικο ποστ που να λεει οτι το δικο μου δεν το'χει..!! icon_tomato.gif

Ρε ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να παρω SG, κοιτα κακομοιρη μου μη μου τον γκαντεμιασεις, γιατι δεν θελει και πολυ με τους φετινους τραυματισμους μου..
Gravedigger
Καλα δεν θα παίξει και πολύ ο Tisnley...Θα γυρίσει ο Harris και η γριά Ινδιάνα ο Watson..
morrison
Σπρώχνω στην αγορά πακετάκι Αγγλάκι-Κρικρι και Μο...

Απαντώ σε σοβαρές προτάσεις μόνο. 19.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.