Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
sacarame
Εγώ λέω να δοθεί δανεικός ο Χέσο Τουρκογλου..Αφού τον πήρε σαν δώρο ο Τσοσογλου, θα τον κάνει πάσα σε οποιον έχει τέτοια προβλήματα τραυματισμών.Έτσι θα μπορέσει να επωφεληθεί όλη η λίγκα απο το τότε λάθος του spysta, και ο πρωτοπορος θα καταφέρει να κατευνάσει τα πνεύματα για το τότε περιστατικό....

smiley.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Feb 13 2012, 22:15 ) *
Εγώ λέω να δοθεί δανεικός ο Χέσο Τουρκογλου..Αφού τον πήρε σαν δώρο ο Τσοσογλου, θα τον κάνει πάσα σε οποιον έχει τέτοια προβλήματα τραυματισμών.Έτσι θα μπορέσει να επωφεληθεί όλη η λίγκα απο το τότε λάθος του spysta, και ο πρωτοπορος θα καταφέρει να κατευνάσει τα πνεύματα για το τότε περιστατικό....

smiley.gif


γιατι τον κιντ τον πηρα αλλιως? tongue.gif
sacarame
QUOTE(rchos @ Feb 13 2012, 22:21 ) *
γιατι τον κιντ τον πηρα αλλιως? tongue.gif



Για αυτό θα γκρινιάξω από την επόμενη βδομάδα.... icon_drunk.gif
j-kidd13
Το πρωινο που ειδα οτι ο Ιασωνας ειχε γινει ντροπ,αλλα μας προλαβε παλι ο αδμιν,κατεβασα κατι καντηλια με την τσιμπλα στο ματι....Ο Ιασων ΕΠΡΕΠΕ να παει στον διαχειριστη που ανηκει......
rchos
αντιλαμβανομαι οτι σημερα επικρατει ενας οργασμος προτασεων δεξια αριστερα.

εγω να ενημερωσω οτι αυτες που εχουν γινει για ιγκυ τις μελεταω ολες...
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Feb 13 2012, 23:12 ) *
αντιλαμβανομαι οτι σημερα επικρατει ενας οργασμος προτασεων δεξια αριστερα.

εγω να ενημερωσω οτι αυτες που εχουν γινει για ιγκυ τις μελεταω ολες...


Εγω εχω να πω οτι σε αντιθεση με την περασμενη εβδομαδα δεν εχω κανει καμια προταση σε κανεναν!!! smiley.gif
sacarame
Εχω να δηλώσω υπεύθυνα ότι πραγματικά οι συνομιλίες στα παρασκήνια για τρέηντς απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ!!!!!!

Η καλτίλα σε όλο της το μεγαλείο...ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ...!!!! smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Feb 14 2012, 01:21 ) *
Εχω να δηλώσω υπεύθυνα ότι πραγματικά οι συνομιλίες στα παρασκήνια για τρέηντς απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ!!!!!!

Η καλτίλα σε όλο της το μεγαλείο...ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ...!!!! smiley.gif


Πρεπει να θεσπιστει ωρα που θα μπουμε ΟΟΟΟΛΟΙ μαζι σε ενα παραθυρο......Και εκει οποιος καταφερει στο τελος της μερας και επιζησει ειναι ηρωας,και παιρνει ο,τι θελει.....
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 14 2012, 01:27 ) *
Πρεπει να θεσπιστει ωρα που θα μπουμε ΟΟΟΟΛΟΙ μαζι σε ενα παραθυρο......Και εκει οποιος καταφερει στο τελος της μερας και επιζησει ειναι ηρωας,και παιρνει ο,τι θελει.....


Εννοειται οτι ειμαι μεσα σ αυτο. Αν και προτιμω live διαπραγματευση σε μιτινγκ...
Αν δε μου αρεσουν οι προτασεις σας, θα σας αφησω και θα παω να σουταρω τριποντα μονος μου! smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 14 2012, 01:43 ) *
Εννοειται οτι ειμαι μεσα σ αυτο. Αν και προτιμω live διαπραγματευση σε μιτινγκ...
Αν δε μου αρεσουν οι προτασεις σας, θα σας αφησω και θα παω να σουταρω τριποντα μονος μου! smiley.gif


Η προταση μου αντερ δε τεϊμπλ ισχυει.......tongue.gif
Δεν περασε λιγη ωρα και ηδη 5 ηρωες εχουν δωσει αλλη διασταση στην εννοια "πολλαπλη online συζητηση"....
duncan21
Έτσι γίνονται τα trade αγαπούλες.Να δω βέβαια πως θα το πω αύριο στο Σπύρο... 39.gif

Δεν περιγράφονται με λόγια οι σημερινές συνομιλίες στο msn... icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
Η ΚΑΕ Death Valley Demon ανακοινωνει οτι ηρθε σε συμφωνια με τα Στρουμφακια που καπνιζουν για ανταλλαγη. Ο Γιαννης Τοιχος αποχωρησε απο την ομαδα μας και στη θεση του αποκτηθηκε ο αθλητης Brandon Jennings. Ευχομαστε στον αθλητη Μπραντον να μην τραυματιστει αμεσως μετα τον ερχομο του, οπως συνεβη στην περσινη του θητεια στην ομαδα μας και να μεγαλουργησει με τα μαυρα χρωματα της οπως μονο αυτος ξερει.
Αν ομως ο αθλητης Μπραντον δεν καταφερει να ξεδιπλωσει το ταλεντο του στον αγωνιστικο χωρο, ενα εχω να πω στο κατα τ αλλα φιλικο σωματειο των Smurfs: Απαισια μικρα Στρουμφακια, μια μερα θα βρω το δρομο για το στρουμφοχωριο σας...
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 14 2012, 03:19 ) *
Η ΚΑΕ Death Valley Demon ανακοινωνει οτι ηρθε σε συμφωνια με τα Στρουμφακια που καπνιζουν για ανταλλαγη. Ο Γιαννης Τοιχος αποχωρησε απο την ομαδα μας και στη θεση του αποκτηθηκε ο αθλητης Brandon Jennings. Ευχομαστε στον αθλητη Μπραντον να μην τραυματιστει αμεσως μετα τον ερχομο του, οπως συνεβη στην περσινη του θητεια στην ομαδα μας και να μεγαλουργησει με τα μαυρα χρωματα της οπως μονο αυτος ξερει.
Αν ομως ο αθλητης Μπραντον δεν καταφερει να ξεδιπλωσει το ταλεντο του στον αγωνιστικο χωρο, ενα εχω να πω στο κατα τ αλλα φιλικο σωματειο των Smurfs: Απαισια μικρα Στρουμφακια, μια μερα θα βρω το δρομο για το στρουμφοχωριο σας...

Gravedigger
Ρε Bareaaaaa!Έλεος αγόρι μου...Έχεις παίξει 13 λεπτά και έχεις κάνει 5 λάθη..!Ήρεμα..Ούτε ο Westbrook δεν τα κάνει αυτά...!
Anaz
Να καταγγειλω με τη σειρα μου τον κ.admin οτι, οχι μονο χρησιμοποιησε υπογεια μεσα βαζοντας μου ξαφνικα το μαχαιρι στο λαιμο με το trade offer της τελευταιας στιγμης πριν φτιαξουμε τις lineups χωρις να προλαβω να καταλαβω τι γινεται, αλλα κι οτι ενω ειχε εσωτερικη πληροφορηση απο πηγες της ομαδας του στο Σικαγο, ειχε συνεννοηθει με το roto να μην βγει τιποτα προς τα εξω για τον σαπιο φετινο Ριπ.. Οι δανεισμοι σου κυριε δεν χρυσωνουν το χαπι!!
QUOTE(sacarame @ Feb 13 2012, 22:15 ) *
Εγώ λέω να δοθεί δανεικός ο Χέσο Τουρκογλου..Αφού τον πήρε σαν δώρο ο Τσοσογλου, θα τον κάνει πάσα σε οποιον έχει τέτοια προβλήματα τραυματισμών.Έτσι θα μπορέσει να επωφεληθεί όλη η λίγκα απο το τότε λάθος του spysta, και ο πρωτοπορος θα καταφέρει να κατευνάσει τα πνεύματα για το τότε περιστατικό....

smiley.gif
laugh.gif Στηριζω!! Αλλα εδω και τον Κιντ που μου πασαρε, τσαμπα τον εκλεψε κι αυτον εν μια νυκτι..

Γ@μησε η ιδεα για online trade meeting!! Οργανωστε το..!
duncan21


Γραφικούλης αλλά δε σας χάλασε.
rchos
Nicolas Batum 77.gif

χτες θα εκανα επικα σκορ αλλα δυο παιχτες μου λογο ανετης επικρατησης των ομαδων τους επαιξαν κατω απο 30 λεπτα και εκαναν πανω απο 35 ενω αλλοι δυο ειχαν προβλημα με φαουλ και επαιξαν και αυτοι γυρο στα 25 λεπτα.

μονο ο νικολα αφεθηκε να παιξει οσο πρεπει να παιζει(ευχαριστουμε τον λαμαρκο) και εκανε οτι εκανε.


κωστη εισαι ρε φιλε λιγο γκαντεμοσκυλο.οταν βαζεις παιχτες μεσα πεφτουν.οταν ειναι στον παγκο ξεσκιζονται.

νομιζω οτι την δεδομενη χρονικη στιγμη τα στρουμφακια παιζουν καλυτερα απο ολους.
benchwarmer
Με κραζατε για τον Γιανγκ, αλλα..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Στον αντιποδα βεβαια εχω τον Μπογκουτ εξω για ολη τη χρονια, τον Βαρεχαο για απροσδιοριστο και απο χτες και τον Γκρειντζερ... Οποτε δεν μπορω να περιμενω κατι καλυτερο απο μια τιμια 9η-10η θεση (και) φετος...
aegeansheed
Δεν ξέρω αν χάνεται αυτό το Πρωτάθλημα αν δε σπάσει τη λεκάνη του ο Durant..
morrison
Λοιπόν είπα να κάνω μια κατάταξη της προηγούμενης εβδομάδας να δούμε πώς περίπου πήγαμε,όχι πως δεν ξέρουμε,αλλά συγκριτικά αποτελέσματα δεν έχουμε.
Δευτέρα θα ήταν καλύτερα να τα βλέπαμε αλλά τώρα το σκέφτηκα... tongue.gif

Feb 6 - Feb 12

1-Rcho's Monkeys 1196.8 (πρώτος στην γενική,πρώτος και στην εβδομάδα)
2-Long Con Artists 1157.8 (το εντυπωσιακότερο limit up)
3-Love the Dirty Thirties 1083.8
4-Dallas White Niggaz 1081
5-San Antonio Spurs 1038.3
6-Los Angeles Lazers 1024.5
7-Bench Warmers 1006.5
8-Rated-R Superstar 965.8 (με 8 παίχτες λόγω Αμάρε)
9-Compton Niggaz 938.3
10-The Benchers 936.8
11-Smokin' Smurfs 926.5 (με 8 παίχτες ουσιαστικά λόγω Μέλο)
12-Death Valley Demon 871.5 (όταν παίρνω φόρα, φόρα κατηφόρα...)
13-San Francisco Spartans 854 (μην με τρυπάς σαν τον Τριαντάφυλλο...)
14-Pireus Iguodalas 847.8 (με Λάντρι σταθερά 9αδάτο tongue.gif )
15-The Losers 772.3 (πολύ άσχημα μάλλον,2 ματς έξω ο Αγάπης σίγουρα και ο Νενέ άλλο ένα)
rchos
QUOTE(morrison @ Feb 15 2012, 21:07 ) *
Λοιπόν είπα να κάνω μια κατάταξη της προηγούμενης εβδομάδας να δούμε πώς περίπου πήγαμε,όχι πως δεν ξέρουμε,αλλά συγκριτικά αποτελέσματα δεν έχουμε.
Δευτέρα θα ήταν καλύτερα να τα βλέπαμε αλλά τώρα το σκέφτηκα... tongue.gif

Feb 6 - Feb 12

1-Rcho's Monkeys 1196.8 (πρώτος στην γενική,πρώτος και στην εβδομάδα)
2-Long Con Artists 1157.8 (το εντυπωσιακότερο limit up)
3-Love the Dirty Thirties 1083.8
4-Dallas White Niggaz 1081
5-San Antonio Spurs 1038.3
6-Los Angeles Lazers 1024.5
7-Bench Warmers 1006.5
8-Rated-R Superstar 965.8 (με 8 παίχτες λόγω Αμάρε)
9-Compton Niggaz 938.3
10-The Benchers 936.8
11-Smokin' Smurfs 926.5 (με 8 παίχτες ουσιαστικά λόγω Μέλο)
12-Death Valley Demon 871.5 (όταν παίρνω φόρα, φόρα κατηφόρα...)
13-San Francisco Spartans 854 (μην με τρυπάς σαν τον Τριαντάφυλλο...)
14-Pireus Iguodalas 847.8 (με Λάντρι σταθερά 9αδάτο tongue.gif )
15-The Losers 772.3 (πολύ άσχημα μάλλον,2 ματς έξω ο Αγάπης σίγουρα και ο Νενέ άλλο ένα)


μπορεις να το κανεις αυτο καθε εβδομαδα?
θα προσπερασεις τον στελιο στην κουρσα της διαδοχης...χαχα

Υ.Γ.καλα αν αρχισουν οι τραυματισμοι θα φατε μπαν ολικο 3-4 ατομα... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Feb 15 2012, 21:07 ) *
Λοιπόν είπα να κάνω μια κατάταξη της προηγούμενης εβδομάδας να δούμε πώς περίπου πήγαμε,όχι πως δεν ξέρουμε,αλλά συγκριτικά αποτελέσματα δεν έχουμε.
Δευτέρα θα ήταν καλύτερα να τα βλέπαμε αλλά τώρα το σκέφτηκα... tongue.gif

Feb 6 - Feb 12

1-Rcho's Monkeys 1196.8 (πρώτος στην γενική,πρώτος και στην εβδομάδα)
2-Long Con Artists 1157.8 (το εντυπωσιακότερο limit up)
3-Love the Dirty Thirties 1083.8
4-Dallas White Niggaz 1081
5-San Antonio Spurs 1038.3
6-Los Angeles Lazers 1024.5
7-Bench Warmers 1006.5
8-Rated-R Superstar 965.8 (με 8 παίχτες λόγω Αμάρε)
9-Compton Niggaz 938.3
10-The Benchers 936.8
11-Smokin' Smurfs 926.5 (με 8 παίχτες ουσιαστικά λόγω Μέλο)
12-Death Valley Demon 871.5 (όταν παίρνω φόρα, φόρα κατηφόρα...)
13-San Francisco Spartans 854 (μην με τρυπάς σαν τον Τριαντάφυλλο...)
14-Pireus Iguodalas 847.8 (με Λάντρι σταθερά 9αδάτο tongue.gif )
15-The Losers 772.3 (πολύ άσχημα μάλλον,2 ματς έξω ο Αγάπης σίγουρα και ο Νενέ άλλο ένα)



Καλα ρε, κι εγω με 7,5 επαιζα λογω Γκαλιναρι και μισου Τονι Αλλεν. Και την προηγουμενη παλι με 8.
This is not over!

PS. Για να μιμηθω το Τζιμη Πανουση, μου περισσευουν 3 μπαν. Durant, Durant, Durant! smiley.gif
morrison
QUOTE(rchos @ Feb 15 2012, 21:13 ) *
μπορεις να το κανεις αυτο καθε εβδομαδα?
θα προσπερασεις τον στελιο στην κουρσα της διαδοχης...χαχα

Υ.Γ.καλα αν αρχισουν οι τραυματισμοι θα φατε μπαν ολικο 3-4 ατομα... tongue.gif

Ναι αυτός είναι ο στόχος.
Να το κάνω κάθε εβδομάδα εννοώ όχι να εκτοπίσω τον Στέλιο... tongue.gif

QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 15 2012, 21:34 ) *
Καλα ρε, κι εγω με 7,5 επαιζα λογω Γκαλιναρι και μισου Τονι Αλλεν. Και την προηγουμενη παλι με 8.
This is not over!

PS. Για να μιμηθω το Τζιμη Πανουση, μου περισσευουν 3 μπαν. Durant, Durant, Durant! smiley.gif


Ναι βασικά δεν τα θυμάμαι και όλα...
Πείτε τα μόνοι σας όπου κάνω λάθος.
This is not over συμφωνώ...
Tobias Funke
QUOTE (morrison @ Feb 15 2012, 21:07 ) *
Λοιπόν είπα να κάνω μια κατάταξη της προηγούμενης εβδομάδας να δούμε πώς περίπου πήγαμε,όχι πως δεν ξέρουμε,αλλά συγκριτικά αποτελέσματα δεν έχουμε.
Δευτέρα θα ήταν καλύτερα να τα βλέπαμε αλλά τώρα το σκέφτηκα... tongue.gif

Feb 6 - Feb 12

1-Rcho's Monkeys 1196.8 (πρώτος στην γενική,πρώτος και στην εβδομάδα)
2-Long Con Artists 1157.8 (το εντυπωσιακότερο limit up)
3-Love the Dirty Thirties 1083.8
4-Dallas White Niggaz 1081
5-San Antonio Spurs 1038.3
6-Los Angeles Lazers 1024.5
7-Bench Warmers 1006.5
8-Rated-R Superstar 965.8 (με 8 παίχτες λόγω Αμάρε)
9-Compton Niggaz 938.3
10-The Benchers 936.8
11-Smokin' Smurfs 926.5 (με 8 παίχτες ουσιαστικά λόγω Μέλο)
12-Death Valley Demon 871.5 (όταν παίρνω φόρα, φόρα κατηφόρα...)
13-San Francisco Spartans 854 (μην με τρυπάς σαν τον Τριαντάφυλλο...)
14-Pireus Iguodalas 847.8 (με Λάντρι σταθερά 9αδάτο tongue.gif )
15-The Losers 772.3 (πολύ άσχημα μάλλον,2 ματς έξω ο Αγάπης σίγουρα και ο Νενέ άλλο ένα)


Επιτέλους κάποιος το πρόσεξε. Now who wants to touch me?


Ginobili
QUOTE(morrison @ Feb 15 2012, 19:07 ) *
12-Death Valley Demon 871.5 (όταν παίρνω φόρα, φόρα κατηφόρα...)

Τι να του πεις μωρέ...ολόκληρο τοίχο του δώσαμε τώρα,και πήγε και τον σκότωσε αμέσως για τον Τζένινιγκς
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 15 2012, 21:13 ) *
μπορεις να το κανεις αυτο καθε εβδομαδα?

Πραγματικά αυτό είναι πολύ χρήσιμο..Παλιά θυμάμαι είχε σαν επιλογή score βδομάδας,τώρα δεν ξέρω γιατί το βγάλανε.Είμαι σίγουρος ότι έχω μείνει τόσο πίσω λόγω των 3ων πρώτων βδομάδων.9ος νομίζω ήμουν...Πέρα από αυτό,και εγώ πιστεύω πως η 1η θέση έχει ξεκαθαρίσει.Και όχι μόνο δεν θα μειωθεί η διαφορά,αλλά θα αυξηθεί και άλλο.Του Σταμάτη του βγήκαν όλοι ανεξαιρέτως (μέχρι και ο Speights που ήταν σάπιος,πάει στους Monkeys και κάνει 52) και ενώ όλοι παλεύουμε να βρούμε ποιον θα βάλουμε μέσα ο Σταμάτης ψάχνει ποιον να αφήσει έξω.
duncan21
Πριν λίγες μέρες είχα πει στον Άρη ότι καμαρώνω τον JJ που παίζει τόσο καλά κι από τότε(νομίζω είχε βάλει μια 30άρα) πέφτει διαρκώς με αποκορύφωμα το σημερινό 11.Να περάσει ο επόμενος παρακαλώ...smiley.gif

υ.γ Τα στρουμφάκια έχουν ανάγκη κάποιον καλό sf.Διαθέτουμε εξαιρετικά sg προς ανταλλαγή...
rchos
anaz να το και το 36,75 απο τον κιντ.
οχι γιατι μου γκρινιαζες χτες οτι στον εδωσα και δεν θα κανει σκορ.

κατα τα λοιπα εγω θα ελεγα να μην βιαζεστε.
καποιοι παιχτες μου εκαναν λιμιτ απ πολυ νωρις και αυτο σημαινει οτι μπορει να επελθει πτωση.ηδη παιχτες οπως ο μπραντ και ο τουρκογλου παιζουν πολυ χειροτερα απο οτι στην αρχη αλλα εχω καταφερει να τους αντικαταστησω κυριως επειδη ετσι και αλλιως ηταν οι χειροτεροι παιχτες μου.

στο τελος αυτης της εβδομαδας θα ειμαστε ακριβως στη μεση.εχουμε δηλαδη πολυ δρομο ακομη και πολλα μπορουν να αλλαξουν.
Pierce
QUOTE (duncan21 @ Feb 16 2012, 07:22 ) *
Πριν λίγες μέρες είχα πει στον Άρη ότι καμαρώνω τον JJ που παίζει τόσο καλά κι από τότε(νομίζω είχε βάλει μια 30άρα) πέφτει διαρκώς με αποκορύφωμα το σημερινό 11.Να περάσει ο επόμενος παρακαλώ...smiley.gif

υ.γ Τα στρουμφάκια έχουν ανάγκη κάποιον καλό sf.Διαθέτουμε εξαιρετικά sg προς ανταλλαγή...

68.gif dry.gif

Μονο ο Jamison με τον Νοah παιζουν σταθερα καλα μεσα στο Φεβρουαριο, ολοι οι αλλοι... Στα + οτι πατησε παρκε ο DJ , κατα τα αλλα αποκαρδιωτικη η ομαδα...

Coolio, πες μας ρε για το 22 του γκουντεν.
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Feb 16 2012, 10:47 ) *
68.gif dry.gif

Μονο ο Jamison με τον Νοah παιζουν σταθερα καλα μεσα στο Φεβρουαριο, ολοι οι αλλοι... Στα + οτι πατησε παρκε ο DJ , κατα τα αλλα αποκαρδιωτικη η ομαδα...

Coolio, πες μας ρε για το 22 του γκουντεν.

Αν βγάλεις το 80αρι του Smith και το 45 του Irving (που δεν είναι τόσο περίεργο) δεν έχεις να πεις κάτι!Ο Westbrook δεν ήταν καλός,ούτε ο Gooden,o Cousins φορτώθηκε πάλι με foul,καλά από τον Thompson δεν έχω παράπονο,μπάλωμα είναι.Δεν γκρινιάζω αλλά μην μου λέτε και ότι τους άνοιξε χθες!


QUOTE (duncan21 @ Feb 16 2012, 07:22 ) *
υ.γ Τα στρουμφάκια έχουν ανάγκη κάποιον καλό sf.Διαθέτουμε εξαιρετικά sg προς ανταλλαγή...

Ποια είναι τα εξαιρετικά sg σου???O καλύτερος έχει ΜΟ 32,οι άλλοι είναι απλά μέτριοι..!Και χρειάζομαι sg...
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Feb 16 2012, 01:18 ) *
Τι να του πεις μωρέ...ολόκληρο τοίχο του δώσαμε τώρα,και πήγε και τον σκότωσε αμέσως για τον Τζένινιγκς


Tον τοιχο τον εδωσα για να μη χτυπαω το κεφαλι μου πανω του. 69.gif
Και ξερεις γιατι τον εδωσα? Κανονικα δεν την πιστευα την ανταλλαγη αυτη, αλλα επειδη ολες οι ανταλλαγες μου με κανουν χειροτερο, ειπα για μια φορα να παω κοντρα και να κανω κατι που δεν εμπιστευομαι!
Ομως καλυτερα και απο τον Wall και απο τον Jennings παει αυτη τη βδομαδα αυτος που πηρες εσυ στη θεση του Wall...
HLR CENATION
Εγω ο λακαμας που εδωσα τον Πεκοβιτς για τον Μπισλευ που στο επομενο ματς απο αυτο που τον εδωσα επαιξε μονο 8 λεπτα τι να πω?
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Feb 16 2012, 21:56 ) *
Εγω ο λακαμας που εδωσα τον Πεκοβιτς για τον Μπισλευ που στο επομενο ματς απο αυτο που τον εδωσα επαιξε μονο 8 λεπτα τι να πω?


Οτι λεω κι εγω που πηρα τον Dalembert.
Που πας με το παλτο στην ερημο??? smiley.gif
Pierce
O μαλακας της ημερας.


Δειτε εδω φατσα που το παιζει και μπασκετμπολιστας.
rchos
οσο κανει ο πρωην καρντασιαν 50αρια δεν εχω καθολου τυψεις για τα δικα μου 50αρια.



το steal of the season μεχρι τωρα ειναι το τρειντ πιρς-νας εχω την εντυπωση.
ο πιρς εδω και καποιους αγωνες δεν εχει περασει πανω απο 30 ο νας δεν εχει πεσει κατω απο 30.
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Feb 17 2012, 12:35 ) *
ο πιρς εδω και καποιους αγωνες δεν εχει περασει πανω απο 30 ο νας δεν εχει πεσει κατω απο 30.

Καλά αυτό φαινόταν από πριν...Ο Pierce είχε πιάσει ταβάνι,ήταν σίγουρο ότι θα πέσει και αρκετά...Απόρησα με τον Κωστή που το έκανε...

Στα δικά μας...

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΠΑΘΑΝ ΟΛΟΙ ΠΑΛΙ????????Υπογράφει ο Smith,ο Jack γυρίζει όπου νάναι,λέω ωραία,θα παίξω πλήρης...Μπαίνω να τσεκάρω,τραυματίας ο Gooden (για αυτό λέει έπαιξε λίγο στα 2 προηγούμενα ματς).Ντάξει θα βρω 1 αντικαταστάτη.Ξανα μπαίνω τώρα,τρυματίας και ο Cousins.Ε άντε $*$@!^&
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Feb 17 2012, 20:48 ) *
Καλά αυτό φαινόταν από πριν...Ο Pierce είχε πιάσει ταβάνι,ήταν σίγουρο ότι θα πέσει και αρκετά...Απόρησα με τον Κωστή που το έκανε...

Στα δικά μας...

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΠΑΘΑΝ ΟΛΟΙ ΠΑΛΙ????????Υπογράφει ο Smith,ο Jack γυρίζει όπου νάναι,λέω ωραία,θα παίξω πλήρης...Μπαίνω να τσεκάρω,τραυματίας ο Gooden (για αυτό λέει έπαιξε λίγο στα 2 προηγούμενα ματς).Ντάξει θα βρω 1 αντικαταστάτη.Ξανα μπαίνω τώρα,τρυματίας και ο Cousins.Ε άντε $*$@!^&



Δεν τα λες καλα. Ο Pierce πεφτει για να ριξει πλασματικα την αξια του και να μπορεσω να τον παρω εγω στο reunion της παλιοπαρεας, οχι του INSEP, αλλα των ΚΑΠΗ της Death Valley!
Ξαναλεω οτι η λιστα μου περιλαμβανει Steve Nash, Paul Pierce, Kevin Garnett, Jason Kidd, Antawn Jamison, Marcus Camby, Tim Duncan, αμα λαχει και Andre Miller. Οσοι τους εχετε παρακαλειστε να τους παραχωρησετε. smiley.gif
Ειμαι ο μονος που ανακοινωνωνω δημοσιως τους μεταγραφικους μου στοχους, γιατι ειμαι ο μονος που δε φοβαμαι τιποτα!
This is not over. Vengeance will be mine... tongue.gif
Pierce
Εξω ο west. O μπεμπαμπουα λεει , δεν παιζει μεχρι το ολσταρ γιατι πεθανε ο πατερας του. rolleyes.gif Καθε βδομαδα ειμαι -5 παιχνιδια το λιγοτερο, εχει καταντησει αηδια πλεον


ΥΓ: Φελτον γαμιεσαι.
Ginobili
QUOTE(rchos @ Feb 17 2012, 10:35 ) *
το steal of the season μεχρι τωρα ειναι το τρειντ πιρς-νας εχω την εντυπωση.
ο πιρς εδω και καποιους αγωνες δεν εχει περασει πανω απο 30 ο νας δεν εχει πεσει κατω απο 30.

Αχαχαχα..και λίγο πριν την ανταλλαγη ο Pierce τον τελευταίο καιρό με το ζόρι έπεφτε κάτω από 50...τι να πεις...
Gravedigger
Εκπληκτική μέρα πάντως σήμερα!Μέρα με 11 ματς και εγώ έχω 4 παίχτες...Ευκαιρία να αυξήσετε η να με περάσετε..!
sacarame
Ασε εγώ έχω 3...


ΠΑΜΕ ΡΕ ΣΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Feb 18 2012, 04:34 ) *
Ασε εγώ έχω 3...


ΠΑΜΕ ΡΕ ΣΤΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Καλά είσαι και εσύ!Πάνω που είδα ότι τελικά παίζει ο Cousins (ωραία πληροφόρηση roto,thanks) βλέπω Barea εκτός...Βέβαια προτιμώ τον 1ο αλλά στην τελική πάλι με -2 είμαι σήμερα.
Ginobili
Γ$&ώ το Σπίτι σου ρε Μ$^%α McHale!!! Εκεί που είχες προωθήσει τον Parsons...ξαφνικά ξαναβάζεις τον Budigner με χρόνο συμμετοχής και ανεβαίνει.Ξανά μανά Parsons...την προηγούμενη βδομάδα είχε την τιμιτική του ο Budigner...και τώρα αυτή την βδομάδα τα γαμάει όλα ο Parsons...!!Φυσικά ο Budigner χθες δεν έπαιξε ούτε 1"....Με κατέστρεψες,τέτοια καψόνια ούτε γκόμενα δεν μου τα χει κάνει.

Αλλά έχασες χθες από τον Πέκοβιτς..ααααααααααααχ καλά να πάθεις!! Το ευχαριστήθηκα διεστραμμένο γουρούνι!!!
rchos
θα το εκτιμουσα παρα πολυ αν προσεχατε λιγακι τις λεξεις που χρησιμοποιειτε.

aegeansheed
QUOTE(rchos @ Feb 17 2012, 12:35 ) *
οσο κανει ο πρωην καρντασιαν 50αρια δεν εχω καθολου τυψεις για τα δικα μου 50αρια.


τον μάτιασες φρονώ..
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Feb 19 2012, 01:28 ) *
τον μάτιασες φρονώ..

Για να παίξεις μπάσκετ επιπέδου πρέπει να χωρίσεις 1 Kardasian...Το ακούς Lamar??Σειρά σου.Θα αρχίσω να διαβάζω gossip news.μόλις ακουστεί φήμη για χωρισμό Lamar-Chloe θα έχω έτοιμη πρόταση στον Anaz.
Pierce
Ο σημερινος μαλακας της ημερας



Aν και παιζει και ο φελτον σε λιγο και ισως βιαζομαι.
Nuntius
Έλα πείτε. Ποιός από όλους σας είχε τον Ερσάν? smiley.gif
Pierce

(στα χτεσινα σκορ αναφερομαι)

Nuntius , ο sarounas τον εχει τον τουρκαλα.
morrison
Εβδομαδιαία βαθμολόγια
Week 8 (Feb 13 - 19)

1-Rcho's Monkeys 1239.5
2-Compton Niggaz 1147
3-Love the Dirty Thirties 1118.8
4-Death Valley Demon 1114
5-Long Con Artists 1086.8
6-Rated-R Superstar 1068.3
7-The Losers 1052.3
8-San Antonio Spurs 1048.8
9-Smokin' Smurfs 1026.8
10-Dallas White Niggaz 1016.8
11-The Benchers 889.8
12-Los Angeles Lazers 845.8
13-Bench Warmers 748.8
14-Pireus Iguodalas 717.8
15-San Francisco Spartans 650.3


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.