Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Nuntius
QUOTE (j-kidd13 @ Jan 22 2012, 21:58 ) *
Τον George εχω.....


Και τι σου έκανε καλέ ο George Hill? Φοβάσαι την αναμέτρηση του με τον Kobe? smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(Nuntius @ Jan 22 2012, 23:11 ) *
Και τι σου έκανε καλέ ο George Hill? Φοβάσαι την αναμέτρηση του με τον Kobe? smiley.gif

Τιποτα δεν μου εκανε....Απλα χρειαζομαι εναν forward.....tongue.gif
Nuntius
QUOTE (j-kidd13 @ Jan 22 2012, 22:23 ) *
Τιποτα δεν μου εκανε....Απλα χρειαζομαι εναν forward.....tongue.gif


Δεκτόν smiley.gif

Ο DJones σου κάνει? fast.gif
j-kidd13
QUOTE(Nuntius @ Jan 22 2012, 22:43 ) *
Δεκτόν smiley.gif

Ο DJones σου κάνει? fast.gif

24.gif 24.gif 24.gif
sacarame
Gravedigger
Είναι ομάδες που δεν μπορείς να κάνεις trade με τίποτα...
rchos
QUOTE(Gravedigger @ Jan 23 2012, 03:47 ) *
Είναι ομάδες που δεν μπορείς να κάνεις trade με τίποτα...


ομαδες η ιδιοκτητες ομαδων εννοεις?
aegeansheed
Ερώτηση προς komissar:

Μπορούμε να δώσουμε δανεικό κάποιον παίκτη για 1 εβδομάδα και μετά να τον πάρουμε πίσω?

Νομίζω έχει επαναληφθεί κάτι αντίστοιχο με trade που μετά μία εβδομάδα γύρισε πίσω.
Pierce
Μισο να κοιταξω το βιβλιο με τους κανονισμους

Αν δεν συντρεχει λογος Veto , δεν βλεπω γιατι οχι. Φανταζομαι καποιος αλλος παικτης θα ακολουθησει την αντιθετη διαδρομη...
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Jan 23 2012, 16:18 ) *
Ερώτηση προς komissar:

Μπορούμε να δώσουμε δανεικό κάποιον παίκτη για 1 εβδομάδα και μετά να τον πάρουμε πίσω?

Νομίζω έχει επαναληφθεί κάτι αντίστοιχο με trade που μετά μία εβδομάδα γύρισε πίσω.


Το θεμα δεν ειναι τοσο αν μπορουμε να δωσουμε δανεικο. Αυτο το εχω ηδη προτεινει στο παρελθον. Ειναι αν σε μια τετοια ανταλλαγη οταν ο παιχτης γυρισει στην προηγουμενη ομαδα του το ανταλλαγμα πρεπει να ειναι το ιδιο. Και τι γινεται αν τραυματιστει καποιος?
aegeansheed
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 23 2012, 16:45 ) *
Και τι γινεται αν τραυματιστει καποιος?


Αγωγή κατά της ομάδας και του προπονητικού team. Εκτός αν είναι η ομάδα του Spysta, που ως άλλος Big Mac, δεν το πιάνει τίποτα, οπότε θα πάει χαμένος ο κόπος!

Γενικά καλύφθηκα.
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 23 2012, 17:41 ) *
Αγωγή κατά της ομάδας και του προπονητικού team. Εκτός αν είναι η ομάδα του Spysta, που ως άλλος Big Mac, δεν το πιάνει τίποτα, οπότε θα πάει χαμένος ο κόπος!

Γενικά καλύφθηκα.


Ωραία αφού καλύφθηκες δώσε μου δανεικό τον Μπρουκς να ψηθεί στους Λέιζερς 1-2 βδομάδες, και στον ξαναδίνω πίσω...Την αντίθετη πορεία θα ακολουθήσει ο Λουκάς ο Ριντνάουρ για να προσδώσει ηρεμία και σωστή καθοδήγηση στην ομάδα σου...

smiley.gif smiley.gif
rchos
veto σε καθε ειδους δανεισμο απο μενα...
j-kidd13
aegeansheed
Προτιμώ ν' ακούσω ντουέτο Νταλάρα-Μαχαιρίτσα, παρά να σκεφτώ να δίνει πόντους στους Lazers. Αν θέλεις ντε και καλά να μου ψήσεις, ψήσε μου κανένα κεμπάπ (που λέγεται ότι τα τιμάς) και έρχομαι, άσε που μπορεί να βγει και καμιά εκπομπή από του πουθενά..
T.W.Is.M.
Σκοτεινιαζει μια δυσκολη εβδομαδα στην Death Valley(γιατι εδω δεν ξημερωνει ποτε!). Αν γινει το θαυμα και κρατηθω πρωτος και αυτη την εβδομαδα(που δε βλεπω πως θα μπορουσε να γινει), υποσχομαι να βαλω ποιοτικη αφιερωση!

Ετσι για να καταγραφεται αλλη μια αποψη, εγω ειμαι υπερ των δανεισμων, γιατι απ οτι βλεπω μονο ετσι θα δουμε ανταλλαγες. Θα μπορουσαμε με αυτο το τρικ να δουμε περιεργες ανταλλαγες, που δε θα γινονταν ποτε δεκτες, πχ δινω εναν παιχτη του 32 που παιζει 3 ματς και παιρνω εναν του 24 που παιζει 4 παιχνιδια την επομενη εβδομαδα. Ηδη η κινηση στα trades φετος ειναι μικροτερη κι απο περσι, που ο trade master spysta ειχε βγει off απο τα μεσα της σεζον! tongue.gif
morrison
Eντάξει, πόσο νόημα έχει πια να το παλεύω? kill.gif


LOL

O
duncan21
ESPN ΜΑΜΙΕΣΑΙ ΑΣΥΣΤΟΛΑ. smile.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Jan 23 2012, 10:34 ) *
ομαδες η ιδιοκτητες ομαδων εννοεις?

Ομάδες φαντάσματα.. rolleyes.gif
rchos
"Rip" κύριοι...


εχω εναν παιχτη στο 27,5 καθε βδομαδα να καθετε...

δινω αυτον διαλεξτε ποιον απο τους τρεις θελετε και εναν ακομη λιγο πανω απο 30 για εναν γυρω στο 35.

επισης δινω 2 απο αυτους που δινουν 27,5-28 για εναν πανω απο 30.


μπορει να με θεωρειτε παραλογο αλλα γενικα ειμαι συζητησιμος...
j-kidd13





tongue.gif



QUOTE(rchos @ Jan 24 2012, 13:28 ) *
"Rip" κύριοι...


εχω εναν παιχτη στο 27,5 καθε βδομαδα να καθετε...

δινω αυτον διαλεξτε ποιον απο τους τρεις θελετε και εναν ακομη λιγο πανω απο 30 για εναν γυρω στο 35.

επισης δινω 2 απο αυτους που δινουν 27,5-28 για εναν πανω απο 30.


μπορει να με θεωρειτε παραλογο αλλα γενικα ειμαι συζητησιμος...


Εσυ ασε τις ανακοινωσεις,μεχρι να τα βρεις μαζι μου..... icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 24 2012, 12:28 ) *
"Rip" κύριοι...


εχω εναν παιχτη στο 27,5 καθε βδομαδα να καθετε...

δινω αυτον διαλεξτε ποιον απο τους τρεις θελετε και εναν ακομη λιγο πανω απο 30 για εναν γυρω στο 35.

επισης δινω 2 απο αυτους που δινουν 27,5-28 για εναν πανω απο 30.


μπορει να με θεωρειτε παραλογο αλλα γενικα ειμαι συζητησιμος...



Θεωρεις οτι μπορει να κερδισει κανενας αλλος χαρη σε εναν παιχτη που λεγεται RIP εκτος απο μενα? smiley.gif
(οχι δε θελω να κανω trade, γιατι ενα trade με τη δικη σου ομαδα θα κατεστρεφε τη δικη μου)
rchos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 24 2012, 15:59 ) *
Θεωρεις οτι μπορει να κερδισει κανενας αλλος χαρη σε εναν παιχτη που λεγεται RIP εκτος απο μενα? smiley.gif
(οχι δε θελω να κανω trade, γιατι ενα trade με τη δικη σου ομαδα θα κατεστρεφε τη δικη μου)


αν λοιπον θες να κερδισεις ελα να παρεις τον ριπ... smiley.gif
aegeansheed
με τον "ριπ", θα πάρεις και τα "μπιπ" του μαζί σου... ohmy.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 24 2012, 18:17 ) *
αν λοιπον θες να κερδισεις ελα να παρεις τον ριπ... smiley.gif


Δε χρειαζομαι κανεναν RIP. Εγω ειμαι αυτος που λεει τα RIP εδω μεσα! Γι αυτο παρτε και μια αφιερωση για να θυμαστε με ποιο σκοτεινο ατομο εχετε να κανετε:


smiley.gif
rchos
χτες ξεστομισα οτι θα προτιμουσα να διωξω τσαντλερ και μου εδωσε μεγαλοπρεπεστατη απαντηση...
κριμα ηταν στον παγκο.

τουλαχιστον ξαναγυρισε ο χεντο στα 30αρια.


θα ηθελα να ενημερωσω καθε ενδιαφερομενο(αγγελε ακουςwink.gif οτι ειμαι πολυ κοντα σε συμφωνια με καποιον οποτε καντε την τελευταια σας προσπαθεια για να επωφεληθειτε της προσφορας μας... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 25 2012, 11:13 ) *
χτες ξεστομισα οτι θα προτιμουσα να διωξω τσαντλερ και μου εδωσε μεγαλοπρεπεστατη απαντηση...
κριμα ηταν στον παγκο.

τουλαχιστον ξαναγυρισε ο χεντο στα 30αρια.


θα ηθελα να ενημερωσω καθε ενδιαφερομενο(αγγελε ακουςwink.gif οτι ειμαι πολυ κοντα σε συμφωνια με καποιον οποτε καντε την τελευταια σας προσπαθεια για να επωφεληθειτε της προσφορας μας... smiley.gif


Κι εγω θα ενημερωσω τον "καποιον" οτι μολις ολοκληρωθει η ανταλλαγη θα ειναι ο πρωτος στοχος μου για να κανω κι εγω trade. cool.gif
Γι αυτο ας κοιταξει και τη δικη μου ομαδα μπας και θελει κατι...
Gravedigger
Γιατί κάθε φορά που έχω όλους τους παίχτες μου,οι μισοί είναι τραγικοί και καταλήγω να μένω πίσω???Westbrrok,Smith,Irving και Turner τα μαύρα τους τα χάλια....
rchos
χτες μας την εκαναν τα ταυρακια.
ηταν η σειρα του διδυμου του αρη να παει καλα και οχι του δικου μου.

τραυματιστηκε και ο λοσον.


ας ειναι καλα ο ρικι που συνεχιζει...
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Jan 26 2012, 05:29 ) *
Γιατί κάθε φορά που έχω όλους τους παίχτες μου,οι μισοί είναι τραγικοί και καταλήγω να μένω πίσω???Westbrrok,Smith,Irving και Turner τα μαύρα τους τα χάλια....


9 παίκτες DWN = 241
6 παίκτες NJNyets = 237

Η πλάκα είναι ότι θεωρούσα δεδομένο ότι θα πάρεις όχι μόνο προβάδισμα, αλλά και καλή διαφορά από το χθεσινοβραδινό..
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Jan 26 2012, 15:05 ) *
9 παίκτες DWN = 241
6 παίκτες NJNyets = 237

Η πλάκα είναι ότι θεωρούσα δεδομένο ότι θα πάρεις όχι μόνο προβάδισμα, αλλά και καλή διαφορά από το χθεσινοβραδινό..

Και εγώ αυτό περίμενα αλλά με διέψευσαν τα παλικάρια μου..!Ήδη μερικοί μετράνε μέρες στο Texas..!
sacarame
QUOTE(sacarame @ Jan 23 2012, 01:21 ) *



Let's sing it one more time.....
rchos
κωστη αν ερχισει να του παιζει και ο γκουντεν την πατησαμε...



κατα τα λοιπα ριπ ξανα τραυματιας οπως και ο λοσον.
το ορλαντο ... ασυστολα αρα και ο χεντο 0,5
ο μπραντ κολλησε κατω απο 10

ευτυχως ευτυχως μπουζερ-ρικι συνεχιζουν να διαψευδουν κοσμο και μενουμε καπως ψηλα.
sacarame
QUOTE(rchos @ Jan 28 2012, 13:21 ) *
κωστη αν ερχισει να του παιζει και ο γκουντεν την πατησαμε...



κατα τα λοιπα ριπ ξανα τραυματιας οπως και ο λοσον.
το ορλαντο ... ασυστολα αρα και ο χεντο 0,5
ο μπραντ κολλησε κατω απο 10

ευτυχως ευτυχως μπουζερ-ρικι συνεχιζουν να διαψευδουν κοσμο και μενουμε καπως ψηλα.



Εντάξει κύριοι, ο τυπάκος μας δουλεύει..... Προτείνω να κάνουμε όλοι σάπιο τρέηντ με τους τελευταίους της βαθμολογίας, να τον περάσουν όλοι και να τραβάει τις μασχαλότριχες του μετά ο αντμιν..

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 28 2012, 13:21 ) *
κωστη αν ερχισει να του παιζει και ο γκουντεν την πατησαμε...



κατα τα λοιπα ριπ ξανα τραυματιας οπως και ο λοσον.
το ορλαντο ... ασυστολα αρα και ο χεντο 0,5
ο μπραντ κολλησε κατω απο 10

ευτυχως ευτυχως μπουζερ-ρικι συνεχιζουν να διαψευδουν κοσμο και μενουμε καπως ψηλα.


Συμφωνω σε οσα λες, αλλα μην ξεχνας να κοιτας και αυτον που ειναι πιο κοντα σου στη βαθμολογια.
Μοντα στον κοσμο του εδω και μια βδομαδα(μεχρι να συνελθει μπορει να εχω μεινει πολυ πισω).
Ντανιλος πολυ καλος στο α ημιχρονιο, μετριος στο δευτερο γιατι το παιχνιδι ειχε κριθει.
Καλντερον χειροτερος απ οτι ηταν στην Ταου.
Πρινς εκτος με προσωπικο προβλημα(ακομα και το 20αρι του θα μου ηταν χρησιμο).
Ο Νελσον ειναι ο Ρομπινιο του ΝΒΑ(ο χειροτερος παιχτης του κοσμου).
Ο Κομπι ειχε ρεπο.
Τι μενει? Σκολα, Ντανκαν, Μαριον, που ηταν αξιοπρεπεις, αλλα οχι κατι φοβερο.
Εκει που ημασταν στους 20 ποντους διαφορα κοντευουμε να φτασουμε στους 100. 68.gif
rchos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 28 2012, 13:27 ) *
Συμφωνω σε οσα λες, αλλα μην ξεχνας να κοιτας και αυτον που ειναι πιο κοντα σου στη βαθμολογια.


χαχα
εγω και ο κωστης την πατησα.εσυ πολυ ανετα μπορει να βγεις πρωτος και να ανεβει ο κουλης... smiley.gif


οσο για τον wannabe ας αφησει τις κακοηθειες παρακαλω.
στο σκορ της χθεσινης ημερας αναφερομουν με το καπως ψηλα.οταν κανονικα εκεινη την μερα εχεις 9 παιχτες να παιζουν και τελικα οι δυο ειναι τραυματες και οι δυο απλα περιφερονται οσο παιζουν τοτε το 234 που εκανα ειναι παλι καλα να λες...
ακριβως αυτη ηταν η ουσια της φρασης μου.
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Jan 28 2012, 13:21 ) *
κωστη αν ερχισει να του παιζει και ο γκουντεν την πατησαμε...



κατα τα λοιπα ριπ ξανα τραυματιας οπως και ο λοσον.
το ορλαντο ... ασυστολα αρα και ο χεντο 0,5
ο μπραντ κολλησε κατω απο 10

ευτυχως ευτυχως μπουζερ-ρικι συνεχιζουν να διαψευδουν κοσμο και μενουμε καπως ψηλα.

Μιλάς και εσύ τώρα????Που πήρες τον Rubio στον 11ο γύρο και τον Τούρκο από FA???Για να σοβαρευτούμε λίγοοοοο! tongue.gif επίσης...ο Gooden δεν ήταν βασικός χθες!από την άλλη βδομάδα!Και είχα την φαεινή ιδέα να τον τσιμπήσω μια μέρα πριν χτυπήσει ο Bogut...Για τους 3 σάπιους παίχτες μου χθες δεν λες τίποτα ο Gooden σας πείραξε!
aegeansheed
Ο Κυριάκος κάπως έτσι δεν το είχε σηκώσει πριν 2 χρόνια? Ξύπνησε ένα πρωί, είδε τα χάλια του Paul. τσίμπησε τον Κώλισον και στο τέλος αυτός έκανε τη διαφορά...Εντάξει φέτος θα είναι ο Γκούντεν...τι να πεις, τσάμπα καθόμαστε και ξενυχτάμε τελικά...
Pierce
Ξυνεις πληγες... Τετοια ομαδα στο Fantasy 15 ομάδων δεν πρεπει να εχει ξαναδημιουργηθει ποτε. Και παρ'ολα αυτα , εχασα..
Pierce
Ειχα, arenas-Griffin, με τον πρωτο να μας χαιρεταει στα 30 ματς, και τον δευτερο απο την αρχη της σεζον...
Rondo,wade,lebron,d-howard-millsap-tmac-flynn -lowry. Πολλοι τραυματισμοι θυμαμαι...
Για αρχειακους λογους, οποιος θελει (μαλλον μονο οσοι παιζαν τοτε μπορουν )μπαινει εδω
http://archive.fantasysports.yahoo.com/nba/2009/138013
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 28 2012, 20:08 ) *
Ειχα, arenas-Griffin, με τον πρωτο να μας χαιρεταει στα 30 ματς, και τον δευτερο απο την αρχη της σεζον...
Rondo,wade,lebron,d-howard-millsap-tmac-flynn -lowry. Πολλοι τραυματισμοι θυμαμαι...
Για αρχειακους λογους, οποιος θελει (μαλλον μονο οσοι παιζαν τοτε μπορουν )μπαινει εδω
http://archive.fantasysports.yahoo.com/nba/2009/138013



Πως ακριβως ειχες φτιαξει τετοια ομαδα? Δεν τη θυμομουν γιατι εγω χαροπαλευα στις τελευταιες θεσεις τοτε(ημουν και rookie). Βλεποντας το ροστερ ακομα και τωρα που εχω δει τη βαθμολογια θα στοιχηματιζα οτι εχεις κερδισει και οτι ειδα λαθος εγω!
Pierce
Πουλησα μαλλον αρκετα overpriced τον Χορφορντ με τον Τζεραλντ και τον Λιουις (πρεπει να ειχε μια τιμωρια για 5-6 αγωνες , σαν τον Μπαινουμ φετος οποτε τον πηρα χαμηλα αυτον ) για τον Γκριφιν με τον Λεμπρον , σε τριπλο τρειντ με sacarame και spysta. Τον dwight να σου πω δε θυμαμαι πως τον ειχα παρει (πρεπει να ειχα δωσει τον duncan, αλλα αυτον και αν δεν θυμαμαι πως τον ειχα παρει) , ενω τον ροντο αγνοουσα τελειως οτι τον ειχα στην ομαδα... Πουλενάρα ο lowry που τον ειχα παρει απο τα FA και ειχε δωσει μεχρι και 72 smiley.gif . Λογικα αν σκαψουμε λιγο το τοτε τοπικ θα βρουμε απαντησεις .
The truth is out there (μιας και φοριεται στο τοπικ tongue.gif)
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Jan 28 2012, 20:43 ) *
Πουλησα μαλλον αρκετα overpriced τον Χορφορντ με τον Τζεραλντ και τον Λιουις (πρεπει να ειχε μια τιμωρια για 5-6 αγωνες , σαν τον Μπαινουμ φετος οποτε τον πηρα χαμηλα αυτον ) για τον Γκριφιν με τον Λεμπρον , σε τριπλο τρειντ με sacarame και spysta. Τον dwight να σου πω δε θυμαμαι πως τον ειχα παρει (πρεπει να ειχα δωσει τον duncan, αλλα αυτον και αν δεν θυμαμαι πως τον ειχα παρει) , ενω τον ροντο αγνοουσα τελειως οτι τον ειχα στην ομαδα... Πουλενάρα ο lowry που τον ειχα παρει απο τα FA και ειχε δωσει μεχρι και 72 smiley.gif . Λογικα αν σκαψουμε λιγο το τοτε τοπικ θα βρουμε απαντησεις .
The truth is out there (μιας και φοριεται στο τοπικ tongue.gif)

Αυτό το καταραμένο 72..Ό,τι και να κάνει ο Lowry στην καριέρα του για μένα θα είναι ο mr.72.
Ήρεμα μην με ματιάσετε,ακόμα έχω κενά στο roster,ελπίζω να τα λύσω αύριο,η την επόμενη Κυριακή,η την μεθεπόμενη...Θα δείξει..!
rchos
QUOTE(Gravedigger @ Jan 28 2012, 20:59 ) *
Αυτό το καταραμένο 72..Ό,τι και να κάνει ο Lowry στην καριέρα του για μένα θα είναι ο mr.72.
Ήρεμα μην με ματιάσετε,ακόμα έχω κενά στο roster,ελπίζω να τα λύσω αύριο,η την επόμενη Κυριακή,η την μεθεπόμενη...Θα δείξει..!



ελπιζω ο μιστερ κυριακη που προσπαθεις να κανεις τρειντ να σταθει στο υψος των περιστασεων... smiley.gif

αν οχι υπαρχει παντα η τελευταια λυση να κανω τον σακαραμε αντμιν μια ωρα αρχιτερα με ανταλαγμα τον λαμαρκο.
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 28 2012, 20:43 ) *
Πουλησα μαλλον αρκετα overpriced τον Χορφορντ με τον Τζεραλντ και τον Λιουις (πρεπει να ειχε μια τιμωρια για 5-6 αγωνες , σαν τον Μπαινουμ φετος οποτε τον πηρα χαμηλα αυτον ) για τον Γκριφιν με τον Λεμπρον , σε τριπλο τρειντ με sacarame και spysta. Τον dwight να σου πω δε θυμαμαι πως τον ειχα παρει (πρεπει να ειχα δωσει τον duncan, αλλα αυτον και αν δεν θυμαμαι πως τον ειχα παρει) , ενω τον ροντο αγνοουσα τελειως οτι τον ειχα στην ομαδα... Πουλενάρα ο lowry που τον ειχα παρει απο τα FA και ειχε δωσει μεχρι και 72 smiley.gif . Λογικα αν σκαψουμε λιγο το τοτε τοπικ θα βρουμε απαντησεις .
The truth is out there (μιας και φοριεται στο τοπικ tongue.gif)


Τον Ντανκαν πρεπει να στον ειχα δωσει εγω γιατι ειδα τις επιλογες μου στο ντραφτ και τον ειχα διαλεξει. Αλλη μια απο τις αποτυχημενες ανταλλαγες μου, αν και περσι το παρακανα και κατεστρεψα ομαδα που πηγαινε για 3αδα.
Φετος για κακη τυχη ολων σας εχω μπλεξει με ολους τους αντιεμπορικους και αντιτουριστικους τυπους, που δεν τους θελει κανενας και δεν μπορω να κανω ανταλλαγη. Γι αυτο θα μεινω οπως ειμαι μεχρι το τελος και με λιγα βουντου στις μαιμουδες του Τσοσογλου θα παρω την πρωτη θεση και θα κοιταζεστε μεταξυ σας και θα απορειτε οπως απορει ο Βαγγελας οταν χανεται το μακρινο ριμπαουντ... smiley.gif

edit: Υπαρχει ενας παιχτης που ειναι τραυματιας και 3 χρηστες θελουν να γινει καλα και να επιστρεψει. Κι ομως γινεται...
j-kidd13







banana.gif
Anaz
Βαλε ρε μυρωδια τον Χαρις να παιξει επιτελους, που μου τον εχεις και παιζει σκαρτα 25λεπτα.. shot.gif Ποιος Γουοτσον να πουμε, ελεος με τον παππου, δωσε τα ηνια στον παιΚτη!! Για το Θεο!!
Gravedigger
Ορίστε,με ματιάσατε και οι βαρβάτοι παίχτες μου ήταν χώμα σήμερα,εκτός του Irving.Ευτυχώς,γενικά δεν ήταν πολύ καλή μέρα σήμερα.
rchos
QUOTE(Gravedigger @ Jan 30 2012, 06:22 ) *
Ορίστε,με ματιάσατε και οι βαρβάτοι παίχτες μου ήταν χώμα σήμερα,εκτός του Irving.Ευτυχώς,γενικά δεν ήταν πολύ καλή μέρα σήμερα.



χτες ειχα γενεθλια και το δωρο που μου εκαναν οι παιχτες μου ηταν απο τους 5 ο ενας να μην αγωνιστει λογο τραυματισμου και οι αλλοι 4 να κανουν σαν μεγαλυτερο σκορ το 29.
Tobias Funke
Aφιερωμένο στον sheed (δεν έχω skype εδώ και κάνα μήνα btw) να το κορνιζάρει μαζί με το in your own face κάρφωμα:




Πολύ δυσκοίλιους σας βλέπω όλους στα trade πλην Σταμ-Σπύρου. Οπότε επειδή βαρεθηκα να τρώω συνεχώς χυλόπιτες χωρίς καν ένα counter-offer (το ξέρω ότι είναι ψιλοχάλια το ρόστερ αλλά δεν το διάλεξα εγώ tongue.gif) να ξέρετε ότι όλη η ομάδα είναι διαθέσιμη για τα αντίστοιχα ανταλλάγματα. Aκόμα κι αν θέλετε παίκτη του 40, τον δίνω για δύο 30+ μαζί με κάποιο σαπάκι μου.

Και την καλύτερη ομάδα για μένα την έχει ο digger. Eπίσης για κάποιους που λέγανε ότι το trade που έκανα με τον Σπύρο ήταν γτπ να δούνε που έχει καταλήξει ο Smurfs tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.