Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Gravedigger
Πάρα πολύ κακή βδομάδα..Η διαφορά απο την πρωτιά από τους 350 εκτοξεύθηκε στους 550 και εκεί που ήμουν 3ος με τον Κωστή, τώρα είμαι 5ος και μου ρίχνει και 200 πόντους στο κεφάλι...
Gravedigger
Έχω μπλέξει και με περιπτώσεις...Από την 1 έχω τον Cousins και τον Hibbert που τρέμω μην φορτωθούν με foul και παίξουν 15λεπτα και από την άλλη έχω τους Scott Skiles και Byron Scott (τυχαίο που έχουν περάσει και οι 2 από Ελλάδα??) που κάνουν αλλαγές τους βασικούς και μετά ξεχνάνε να τους ξαναβάλουν μέσα..(Ο Gooden ξεκίνησε βασικός και έπαιξε 16 λεπτά.Εξηγήστε σε 200 λέξεις...)
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Feb 4 2012, 04:33 ) *
Από την 1 έχω τον Cousins και τον Hibbert που τρέμω μην φορτωθούν με foul και παίξουν 15λεπτα


Ο Hibbert μονάχα μια φορά έχει φορτωθεί με φάουλ φέτος. Το λιγότερο που έχει παίξει είναι 21 λεπτά. Οπότε, μπορείς να μείνεις ήσυχος όσον αφορά αυτό smiley.gif
duncan21
George 78,Morrow 65,Pekovic 48,μεγάλες στιγμές σήμερα icon_drunk.gif .

υ.γ Μόνο ένας τρόπος υπάρχει να χάσει ο Τσόσογλας φέτος.Να γυρίσει επιτέλους ο Ιταλός!Jennings,Melo και Howard στο 40+ και Bargnani στο 40- δεν έχει καμία ομάδα αυτή τη στιγμή στη λίγκα.Allen,West κοντά στο 30 και Young,J-Rich(ανεβασμένοι) στο 25+.Δεν υπάρχει τέτοιο ρόστερ πουθενά λέμε biggrin.gif.Aλλά...
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Feb 4 2012, 04:33 ) *
από την άλλη έχω τους Scott Skiles και Byron Scott (τυχαίο που έχουν περάσει και οι 2 από Ελλάδα??)


Tυχαίο ότι έγινε προπονητής σε μία νύχτα στην Ελλάδα?
Τυχαίο ότι όλοι στην ομάδα τότε ως παίκτες έβγαιναν κάθε βράδυ στη Ζαλονίκη και ο Skilles έμενε σπίτι με τη γυναίκα και τα παιδιά και διάβαζε defense playbooks από Larry Brown?
Tυχαίο ότι μετά από αυτό όποιος παίκτης του ξενυχτάει και κοιμάται λίγο παραπάνω την έχει βάψει?
Tυχαίο ότι το βλέμμα του φανερώνει ότι "δε νιώθει"?

sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Feb 4 2012, 08:00 ) *
Tυχαίο ότι έγινε προπονητής σε μία νύχτα στην Ελλάδα?
Τυχαίο ότι όλοι στην ομάδα τότε ως παίκτες έβγαιναν κάθε βράδυ στη Ζαλονίκη και ο Skilles έμενε σπίτι με τη γυναίκα και τα παιδιά και διάβαζε defense playbooks από Larry Brown?
Tυχαίο ότι μετά από αυτό όποιος παίκτης του ξενυχτάει και κοιμάται λίγο παραπάνω την έχει βάψει?
Tυχαίο ότι το βλέμμα του φανερώνει ότι "δε νιώθει"?



Τυχαίο ότι έχω πάρει τον καλύτερο Net???? smiley.gif



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


MORROW MORROW , ^%$% ΤΟΥΣ TOMORROW!!!!!!
rchos
QUOTE(duncan21 @ Feb 4 2012, 06:20 ) *
George 78,Morrow 65,Pekovic 48,μεγάλες στιγμές σήμερα icon_drunk.gif .

υ.γ Μόνο ένας τρόπος υπάρχει να χάσει ο Τσόσογλας φέτος.Να γυρίσει επιτέλους ο Ιταλός!Jennings,Melo και Howard στο 40+ και Bargnani στο 40- δεν έχει καμία ομάδα αυτή τη στιγμή στη λίγκα.Allen,West κοντά στο 30 και Young,J-Rich(ανεβασμένοι) στο 25+.Δεν υπάρχει τέτοιο ρόστερ πουθενά λέμε biggrin.gif.Aλλά...


κατσε να ανεβει και ο ουεστ στο 40 οπου πραγατικα ανηκει και μετα ποιος σας πιανει... tongue.gif
μην μιλησω για τον μπουμπουα.αυτος κανει ολη τη διαφορα... smiley.gif
Gravedigger
Όλη η ομάδα for trade εκτός του Westbrook...Αυτή την βδομάδα παίζει να ήμουν και τελευταίος..
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Feb 4 2012, 11:00 ) *
Τυχαίο ότι έχω πάρει τον καλύτερο Net???? smiley.gif



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


MORROW MORROW , ^%$% ΤΟΥΣ TOMORROW!!!!!!


Ναι αλλα δεν εχεις τον καλυτερο Piston:



Knight Knight %*^& τους tonight!!! 69.gif
rchos
μπραντ δεν παιζει καν
χεντο τραυματιστηκε στο πρωτο πενταλεπτο στο γονατο.φτουυυυ

ωραιο ξεκινημα σημερα...
duncan21
QUOTE(rchos @ Feb 5 2012, 02:26 ) *
μπραντ δεν παιζει καν
χεντο τραυματιστηκε στο πρωτο πενταλεπτο στο γονατο.φτουυυυ

ωραιο ξεκινημα σημερα...

Tρόμαξα ρε Σταμάτη,γύρισε στο παρκέ ο Χέντος. wav.gif
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 4 2012, 18:47 ) *
Ναι αλλα δεν εχεις τον καλυτερο Piston:



Knight Knight %*^& τους tonight!!! 69.gif

Τη Κατάρα μου ρεε!!! Την κατάρα μου να έχετε όλοι σας!!! Δεν αντέχω ρε άλλους τραυματισμούς,δεν μπορώ ρε,κουράστηκα!!! Μετά από βδομάδες γυρνάει ο Hawes,ο Thorton γύρισε προχθές μετά από 2ο τραυματισμό στο ίδιο σημείο,Ο Τζινόμπιλι...εδώ και μήνες τελειωμένος,ο Blatche γυρνάει Μάρτη,Jefferson-Anderson ευτυχώς έχασαν λίγα παιχνίδια.
Εεεεε....να μην σπάσει και μια μύτη ο Knight τώρα..???? Στην αρχή του παιχνιδιού βέβαια...στο 5λεπτο...
Ο Wall μόνο δεν έχει τραυματιστεί ακόμα....όπου να ναι....
Pierce
Αντουαν

QUOTE
Ken Berger reported that GM Masai Ujiri will soon travel to China to work out a deal with Chandler. Chandler’s team in China should make a push in the playoffs and so he may not be able to return to Denver until March or even April.


Καλη αναμονη tongue.gif

Βεβαια και εγω με 4 pg.sg στον παγκο, και αλλα 4 βασικους δεν πηγαινω πολυ μακρυα... Οπως καταλαβαινετε , διαθεσιμοι προς πωληση pg υπαρχουν αρκετοι smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Feb 4 2012, 15:37 ) *
Όλη η ομάδα for trade εκτός του Westbrook...Αυτή την βδομάδα παίζει να ήμουν και τελευταίος..


Οχι τελευταιος ημουν εγω αυτη τη βδομαδα. Απο πρωτος εφτασα να ειμαι στο οριο να πεσω τριτος και σχεδον 300 ποντους απο την κορυφη! Θα μειωθουν λιγο σημερα, αλλα η ζημια ηταν μεγαλη. Και την περιμενα την προηγουμενη εβδομαδα...
j-kidd13



wub.gif wub.gif wub.gif
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 5 2012, 12:43 ) *



wub.gif wub.gif wub.gif


γεροντοερωτες...
morrison
QUOTE(pierce21 @ Feb 5 2012, 12:17 ) *
Αντουαν

Καλη αναμονη tongue.gif


To ήξερα πάνω κάτω το info...

Aπλά τον είχα και παλιότερα αλλά τον έκανα drop γιατί πίστευα τότε στον πάγκο μου...
Από την στιγμή που αυτήν την εποχή στον πάγκο μου υπάρχει αρκετή σαπίλα δεν χάνω τίποτα να τον ξαναπάρω και όποτε παίξει...
Φυσικά αν δεν γίνεται αλλιώς και ξαναγεμίσω θα τον ξανακόψω...
aegeansheed
QUOTE(Ginobili @ Feb 5 2012, 04:52 ) *
Τη Κατάρα μου ρεε!!! Την κατάρα μου να έχετε όλοι σας!!! Δεν αντέχω ρε άλλους τραυματισμούς,δεν μπορώ ρε,κουράστηκα!!!


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

...Γκάντεμον, άντερτέηκερ, πώς σου ήρθε τώρα να πιάσεις στο στόμα σου τον Knight στο άσχετο?????????? Το παιδί έσπασε τη μύτη του στα επόμενα 5 λεπτά απ' όταν το είπες!!! laugh.gif

Ρε Τζίνο, δε σε πάει τπτ φέτος, i feel sympathy...

p.s. σχετικά με τις προτάσεις που μπορεί να μην απαντήσω (πες Κυριάκο που ξέρεις!), συμβαίνει επειδή είτε δεν τις έχω δει (μόνο όταν δεν έχω online πρόσβαση/αλλά αυτό φαίνεται από τα ποστ εδώ), είτε επειδή ακολουθώ την τακτική του "(πολ)ώριμου σύκου".
Αυτό σημαίνει όταν βρίσκω μία πρόταση τόσο ανάξια απάντησης, παίρνω τη μορφή καμπουριασμένου θιβετιανού μοναχού και με τη μαγκούρα μου ξεκινάω λάου-λάου την αναρρίχηση στα Ιμαλάια. Όταν φτάσω στο Έβερεστ, o πιστός Σέρπα που με ακολουθεί, μου δίνει την πρόταση τυλιγμένη σε λαδόκολλα με βατραχόζουμο, και την αφήνω να πέσει....συνήθως παίρνει 2-3 μέρες όλο αυτό. tongue.gif

* Επειδή είναι και Κυριακή σήμερα έχω να δηλώσω τα εξής:
- Χρειάζομαι SF για την επόμενη εβδομάδα, συζητάω για nash, dudley, miller, crawford, camby
- Ο Camby κάνει 32 στα τελευταία 7 και δεν έχω τί να τον κάνω, όποιος θέλει C/PF και έχει να προσφέρει κάτι σε αντίστοιχο SF προκρίνεται ευκολότερα
- Θα έχω ανοιχτό το μσν και τον διαχειριστή προσωπικών μηνυμάτων όλη τη μέρα, ενώ μπορώ να απαντώ και στο κινητό

Zakhar Deroniy Prokhorov
-NJD30's Genral Manager-
rchos
οποιος του δωσει sf να του κοπει η συνδεση του πριν προλαβει να φτιαξει την ομαδα του

μην αναφερθω και στα μπαν που θα πεσουν...
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Feb 5 2012, 13:52 ) *
γεροντοερωτες...



.......80,5 ετών........ tongue.gif
sacarame
QUOTE(rchos @ Feb 5 2012, 14:30 ) *
οποιος του δωσει sf να του κοπει η συνδεση του πριν προλαβει να φτιαξει την ομαδα του

μην αναφερθω και στα μπαν που θα πεσουν...



Ντάξει δεν είχα σκοπό, αλλά τώρα με ιντρίγκαρες μέχρι αηδίας.... smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(sacarame @ Feb 5 2012, 14:36 ) *
Ντάξει δεν είχα σκοπό, αλλά τώρα με ιντρίγκαρες μέχρι αηδίας....


Tώρα να χωθώ και να απαιτήσω Crash (έλα ντε?), αλλά έλα που δε βλέπεται τώρα τελευταία (προσπαθώ να του ρίξω κι άλλο την αξία..)

Στέλιο μαζί θα ρίξουμε το Σύστημα, εσύ με τις ιδέες σου κι εγώ με τους παίκτες μ(σ)ου.. laugh.gif
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Feb 5 2012, 14:21 ) *
p.s. σχετικά με τις προτάσεις που μπορεί να μην απαντήσω (πες Κυριάκο που ξέρεις!), συμβαίνει επειδή είτε δεν τις έχω δει

Εγώ ζήτησα 1 παίχτη πριν 3 βδομάδες που ο ΜΟ εκείνη την στιγμή ήταν 31.1.Τώρα είναι 35.5 και δεν έχω καταφέρει να τον πάρω ακόμα.και ούτε βλέπω να τον παίρνω,Αν είχα την δυνατότητα counter-offer θα τον είχα καταφέρει σίγουρα από την 1η βδομάδα,αλλά με 1 φορά την βδομάδα δεν γίνεται δουλειά..!Μην πω για το 2ο αντάλλαγμα που ήταν 20.3 και τώρα είναι 24.6..Και φυσικά αυτοί που έδινα εγώ έχουν πέσει!

Morrison,η προσφορά σου είναι καλή,αλλά και οι 3 που μου δίνεις είναι λίγο χειρότεροι από τους 3 που παίρνεις.Οπότε μάλλον θα αρνηθώ...
rchos
QUOTE(aegeansheed @ Feb 5 2012, 14:59 ) *
Tώρα να χωθώ και να απαιτήσω Crash (έλα ντε?), αλλά έλα που δε βλέπεται τώρα τελευταία (προσπαθώ να του ρίξω κι άλλο την αξία..)

Στέλιο μαζί θα ρίξουμε το Σύστημα, εσύ με τις ιδέες σου κι εγώ με τους παίκτες μ(σ)ου.. laugh.gif


αν θες μπορουμε να συζητησουμε για χεντο...
aegeansheed
Aνακοίνωση:

"Η ΚΑΕ New Jersey Dirty Thirties ανακοινώνει τη συνεργασία της με τον καλαθοσφαιριστή και αρχηγάρα του παραρτήματος της Εθνικής Ιρλανδίας στην Αμερική, Paul Pierce"

Του ευχόμαστε να συνεχίσει έτσι...


και όχι έτσι...




Ευχαριστούμε όσους GM's εκδήλωσαν ενδιαφέρον (σταμάτη ευχαριστώ για την προσφορά του Hedo) και τέλος, φέρνουμε στο προσκήνιο της δημοσιότητας τον κρυφό όρο (που δε θα ανακοινώσουμε σε αυτό το στάδιο) για οψιόν αγοράς του Νetman Anthony Morrow βάσει της παραγράφου 34 στη σχετική συμφωνία με τον GM των Lazers.
sacarame
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Η διοίκηση των Los Angeles Lazers θέλει να ανακοινώσει την πραγματοποίηση ανταλλαγής με το φιλικό σωματείο των τελειωμένων 30άρηδων από το New Jersey. Συγκεκριμένα, την ομάδα μας αποχαιρετά ο Paul Pierce, τον οποίο θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά για την προσφορά του στην ομάδα μας, και να του ευχηθούμε να συνεχίσει να προσφέρει το ίδιο και στην νέα του μπασκετική στέγη!!!
Από την άλλη, με ιδιαίτερη χαρά καλωσορίζουμε στο ΛΑ τον Mr Canada, τον άριστο τουιτερά, τον γνώστη του ποδοσφαιρικού γίγνεσθαι, και ταυτόχρονα ένα από τα καλύτερα guards όλου του πρωταθλήματος, τον Steve Nash.Του ευχόμαστε μακροημέρευση, και ελπίζουμε να δείξει τον δρόμο προς τις καλύτερες βαθμολογικές θέσεις.Εμείς πάντως θα τον έχουμε σαν βασιλιά...



Με τιμή,
Ο πρόεδρας sacarame
SG3ptshooter
QUOTE(sacarame @ Feb 6 2012, 00:15 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Η διοίκηση των Los Angeles Lazers θέλει να ανακοινώσει την πραγματοποίηση ανταλλαγής με το φιλικό σωματείο των τελειωμένων 30άρηδων από το New Jersey. Συγκεκριμένα, την ομάδα μας αποχαιρετά ο Paul Pierce, τον οποίο θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά για την προσφορά του στην ομάδα μας, και να του ευχηθούμε να συνεχίσει να προσφέρει το ίδιο και στην νέα του μπασκετική στέγη!!!
Από την άλλη, με ιδιαίτερη χαρά καλωσορίζουμε στο ΛΑ τον Mr Canada, τον άριστο τουιτερά, τον γνώστη του ποδοσφαιρικού γίγνεσθαι, και ταυτόχρονα ένα από τα καλύτερα guards όλου του πρωταθλήματος, τον Steve Nash.Του ευχόμαστε μακροημέρευση, και ελπίζουμε να δείξει τον δρόμο προς τις καλύτερες βαθμολογικές θέσεις.Εμείς πάντως θα τον έχουμε σαν βασιλιά...



Με τιμή,
Ο πρόεδρας sacarame

ξέρει και hockey λέμε.. peace.gif

Άντε γιατί ήμουν -2,5 σήμερα με τα ρεμάλια στο εκεί fantasy. Και -3 στο μπασκετικό. Πετάω. icon_drunk.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Feb 6 2012, 00:15 ) *
Η διοίκηση των Los Angeles Lazers θέλει να ανακοινώσει την πραγματοποίηση ανταλλαγής με το φιλικό σωματείο των τελειωμένων 30άρηδων από το New Jersey. Συγκεκριμένα, την ομάδα μας αποχαιρετά ο Paul Pierce, τον οποίο θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά για την προσφορά του στην ομάδα μας, και να του ευχηθούμε να συνεχίσει να προσφέρει το ίδιο και στην νέα του μπασκετική στέγη!!!


Πολυ αλτρουιστης εισαι..........
Pierce
Ας ελεγε κατι διαφορετικο και θα τον επαιρνε και θα τον σηκωνε.
rchos
το μονο που θα πω ειναι οτι μολις χαλασανε φιλιες...




καποιοι δεν σκεφτηκαν...
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Feb 6 2012, 00:28 ) *
Ας ελεγε κατι διαφορετικο και θα τον επαιρνε και θα τον σηκωνε.



Εσυ μην γκρινιάζεις, είχες την ευκαιρία σου, διότι υπήρξα απόλυτα κυριος στις διαπραγματεύσεις...

btw γουστάρω Σφυράκη... smiley.gif
benchwarmer
Πω καλα, βαριεμαι μεχρι και ανακοινωση να συνταξω φετος.... glare.gif glare.gif
duncan21
Click to view attachment

Feeeeaaaar the beard icon_headbang.gif .
Gravedigger
Μα γιατί κάνατε τέτοιο Trade???
Gravedigger
Και έλεγα να τσιμπήσω τον Lin την ώρα που τον έβλεπα να παίζει έτσι στο προηγούμενο ματς αλλά λέω άσε,μετεωρίτης είναι,θα τον φάει ο πάγκος.Υπολόγισα χωρίς τον D'Antoni...Βασικός ο Ταιβανός και μάλιστα πολύ καλός...Είμαι σίγουρος ότι πολλοί σκεφτήκατε όπως εγώ.

(Και έτσι ξέμεινα με τον Barea βασικό,αφού ο Jack είχε μόλις 3 παιχνίδια και σήμερα δεν θα έπαιζε...)
Anaz
QUOTE(Gravedigger @ Feb 7 2012, 03:46 ) *
Και έλεγα να τσιμπήσω τον Lin την ώρα που τον έβλεπα να παίζει έτσι στο προηγούμενο ματς αλλά λέω άσε,μετεωρίτης είναι,θα τον φάει ο πάγκος.Υπολόγισα χωρίς τον D'Antoni...Βασικός ο Ταιβανός και μάλιστα πολύ καλός...Είμαι σίγουρος ότι πολλοί σκεφτήκατε όπως εγώ.

(Και έτσι ξέμεινα με τον Barea βασικό,αφού ο Jack είχε μόλις 3 παιχνίδια και σήμερα δεν θα έπαιζε...)
count me in. Eiπα να περιμενω τελικα μεχρι σημερα.. rolleyes.gif

Ερωτηση: Υπαρχει καποιο προβλημα να βαλω co-owner εξω-φορουμικο φιλο, επειδη αυτες τις μερες δεν προλαβαινω να τσεκαρω πολυ την ομαδα?
Gravedigger
Από εμένα όχι,δεν νομίζω και ο Άρης να έχει θέμα.Καλύτερα να υπάρχει κάποιος από πίσω από το να αφήνεις την ομάδα έτσι.
duncan21
QUOTE(Gravedigger @ Feb 7 2012, 00:57 ) *
Μα γιατί κάνατε τέτοιο Trade???

Tι σε χάλασε tongue.gif ?

Απελπιστική η κατάσταση πλέον,πάλι off οι Μέλο,Ρόουζ(άσχετο,τον έχω στο άλλο) sad-smiley-009.gif .Και σαν να μην έφτανε αυτό,όταν έκανα τις αλλαγές νόμιζα ότι έβαλα τον Κουφό στη θέση του f...Πάω στο launch fantasycast και βλέπω Τζος Χάουαρντ.Πόσο μλκς είμαι angry_red.gif ?
Gravedigger
QUOTE (duncan21 @ Feb 7 2012, 05:10 ) *
Tι σε χάλασε tongue.gif ?

Απελπιστική η κατάσταση πλέον,πάλι off οι Μέλο,Ρόουζ(άσχετο,τον έχω στο άλλο) sad-smiley-009.gif .Και σαν να μην έφτανε αυτό,όταν έκανα τις αλλαγές νόμιζα ότι έβαλα τον Κουφό στη θέση του f...Πάω στο launch fantasycast και βλέπω Τζος Χάουαρντ.Πόσο μλκς είμαι angry_red.gif ?

Ότι τον έκλεψες!
duncan21
QUOTE(Gravedigger @ Feb 7 2012, 05:39 ) *
Ότι τον έκλεψες!

Ο bench το πρότεινε!Eπίσης ο Young είναι σε διαρκή άνοδο οπότε σε 1-2 χρονάκια παίζει να 'ρθει στα ίσια το trade.69.gif
Gravedigger
QUOTE (duncan21 @ Feb 7 2012, 05:42 ) *
Ο bench το πρότεινε!Eπίσης ο Young είναι σε διαρκή άνοδο οπότε σε 1-2 χρονάκια παίζει να 'ρθει στα ίσια το trade.69.gif

Σε χρονάκια ναι,φέτος με την καμία!Άσχετα αν σήμερα δείχνει καλύτερος από τον Harden..Οι άλλοι 3 παίχτες που εμπλέκονταν στο trade δεν μετράνε καν.Για αυτό και το Young-Harden δεν το θεωρώ τόσο λογικό.
duncan21
QUOTE(Gravedigger @ Feb 7 2012, 05:44 ) *
Σε χρονάκια ναι,φέτος με την καμία!Άσχετα αν σήμερα δείχνει καλύτερος από τον Harden..Οι άλλοι 3 παίχτες που εμπλέκονταν στο trade δεν μετράνε καν.Για αυτό και το Young-Harden δεν το θεωρώ τόσο λογικό.

O Young θα είναι στο 27-28 πιθανότατα και Harden στο 30-31.Ε ήθελε τον (ανεβασμένο) Τhompson για να καλυφθεί η διαφορά αυτή και του τον έδωσα.Εγώ παραδείγματος χάρη δεν κάνω trade τέτοιου στυλ για κανένα λόγο,δηλαδή 2-1,3-2 κτλ.Το Meeks-Αfflalo είναι αδιάφορο γιατί τον παίζει προς το παρόν ο Arron ωστόσο οφείλω να παραδεχτώ ότι έχει πολύ μεγαλύτερo potential.Αυτά.
aegeansheed
QUOTE(duncan21 @ Feb 7 2012, 05:53 ) *
και Harden στο 30-31.


Στην περίπτωση που παίζει με ένα πόδι και με τη Δαλιδά να του έχει ξυρίσει το μούσι εννοείς... tongue.gif
Pierce
Μη παιζεις καθολου ρε ροουζ αν δεν εισαι καλα, τι παιζεις 10 λεπτα και βγαζεις αυτο το 2.5.....
Και εσυ μπουλη φελτον , σταματα να τρως ρε φιλε για να μην πεφτεις ατσουμπαλα με αυτο τον ογκο πανω στα ποδια σου. Αμαν αυτα τα DNP μου, ετσι επεσα τοσες θεσεις...


ΥΓ: Τζεριντ μπειλες οεοεοεο
T.W.Is.M.
Προειδοποιηση Νο1(προς τους μπαιχτες μου):

Tο νου σας ρεμαλια! Αν συνεχισετε να παιζετε ετσι, θα παρω τον Κομπι και θα φυγω για αλλη ομαδα κι εσας σας βλεπω ολους μαζι στον ΟΑΕΔ...

Προειδοποιηση Νο2(προς τους αντιπαλους μου):
Οσο συνεχιζετε να μη δεχεστε trade, τοσο περισσοτερες προτασεις θα σας ερχονται! tongue.gif
j-kidd13
Παει και ο Μπιλαπς....Πανω που αρχισε να στρωνει λιγο η ομαδα,ηρθε αλλος ενας τραυματισμος απο το πουθενα.... 68.gif
rchos
μετα απο μια νυχτα με 7 παιχτες και 218 σκορ ηρθε η χτεσινη με 3 παιχτες και 171.


παιζαν οι 3 καλυτεροι μου παιχτες βεβαια χτες σε αντιθεση με προχτες που ακριβως δεν παιζαν οι 3 καλυτεροι μου παιχτες.



το τρειντ που εκαναν twism με j-kidd παει πραγματικα να γινει ταφοπλακα για τον νεκροθαφτη αν συνεχιστει ετσι...(ποσο ωραια το επα αυτο...)
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Feb 8 2012, 09:48 ) *
μετα απο μια νυχτα με 7 παιχτες και 218 σκορ ηρθε η χτεσινη με 3 παιχτες και 171.


παιζαν οι 3 καλυτεροι μου παιχτες βεβαια χτες σε αντιθεση με προχτες που ακριβως δεν παιζαν οι 3 καλυτεροι μου παιχτες.



το τρειντ που εκαναν twism με j-kidd παει πραγματικα να γινει ταφοπλακα για τον νεκροθαφτη αν συνεχιστει ετσι...(ποσο ωραια το επα αυτο...)


Kοιτα, το Wade-Ellis εχει βγει ελαφρως υπερ μου, παρα τα χτεσινα τερατα του Monta. Κατα τ αλλα ομως ο Scola θυμηθηκε να παιξει μπασκετ(καλα αυτον δεν τον φοβαμαι, τα κανε αυτα και οσο τον ειχα, εκτος αν...) και ο μπαρμπα-Τιμμυ θυμηθηκε τον καιρο που ηταν all-star! Το Χιουστον δε με παει προφανως, γι αυτο και ο Dalembert εχει παρκαριστει στον παγκο μολις τον πηρα(δεν πρεπει να ειναι τυχαιο αυτο με τη μεταμορφωση του Scola, εδω παει το "εκτος αν" που εγραψα πριν). Ο δε Gordon ηταν ακομα χειροτερος γιατι απο DTD εχασε τα 5 ματς που επαιζε μεσα στην εβδομαδα(ετσι ειχε ξεκινησει και η περσινη μου κατρακυλα, μονο που τοτε τουλαχιστον το επαθα απ το Νοβιτσκι). Τουλαχιστον αυτος μπορει μακροπροθεσμα να βοηθησει.
Η πραγματικη ταφοπλακα ομως ηταν η προχτεσινη μερα. Γυριζει ο Νελσον και δεν τον βαζω γιατι διαβαζω οτι θα εχει περιορισμενο χρονο(εδω εκανε κατι 10αρια με κανονικη συμμετοχη, αν παιξει κανενα 20λεπτο, τι θα δωσει?), αλλα δινει 40αρι και τραυματιζεται κι ο Γκαλιναρι για ενα μηνα.
Μετα απ αυτα αναπροσαρμοζω τους στοχους μου στη διατηρηση της περσινης 7ης τιμητικης θεσης... shot.gif
Το χειροτερο ειναι οτι πλεον δεν εχω καθολου διαπραγματευτικη ισχυ και δεν προκειται να πεισω κανεναν να κανει ανταλλαγη. Κανενα patch που να θεραπευει τον Ντανιλο δεν υπαρχει? smiley.gif

P.S. Του χρονου με βλεπω να επιλεγω ομαδα απο το ντραφτ και αν ξεκινησει καλα, να μην κανω ανταλλαγες μεχρι το τελος! Θα παταω το reject στις προτασεις πριν τις δω! tongue.gif
sacarame
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 8 2012, 12:29 ) *
Μετα απ αυτα αναπροσαρμοζω τους στοχους μου στη διατηρηση της περσινης 7ης τιμητικης θεσης... shot.gif
Το χειροτερο ειναι οτι πλεον δεν εχω καθολου διαπραγματευτικη ισχυ και δεν προκειται να πεισω κανεναν να κανει ανταλλαγη. Κανενα patch που να θεραπευει τον Ντανιλο δεν υπαρχει? smiley.gif



Παναγιώτη, νομίζω μια επιλογή έχεις για να σώσεις την παρτίδα....




Μια ευγενική χορηγία από τους morrison και sacarame... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Feb 8 2012, 13:12 ) *
Παναγιώτη, νομίζω μια επιλογή έχεις για να σώσεις την παρτίδα....




Μια ευγενική χορηγία από τους morrison και sacarame... smiley.gif



Μετα απο αυτο μονο ενα μου μενει να σας πω..

smiley.gif

edit: τωρα που το ξανασκεφτομαι, αν θελετε σας δινω τον Κομπι. Για ανταλλαγμα θελω ενα ντραφτ πικ πρωτου γυρου του 2012... 69.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.