Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Pierce
Pierce
Και εκει που λες, γυρισε το αστερι της ομαδας θα παιξεις με ολους τους παικτες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ απο την αρχη της σεζον.

Joe Johnson (knee tendinitis) is doubtful for Wednesday's game against the Knicks.
Johnson's tendinitis is apparently more serious than the Hawks were letting on. He had to leave Monday's game early and it now looks like he'll rest through the All-Star break. Tracy McGrady, Kirk Hinrich and Willie Green will all pick up minutes at shooting guard.

Well, SCREW YOU TOO.
Anaz
ρε ματιαμπα Κουλη δεν υπαρχει αυτο που εγινε...
6.10 το πρωι και προλαβες τον Udoh ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!! Τον βλεπω ελευθερο, παω να κανω το trade, χαζευω λιγο, παταω και βλεπω μου βγαζει error!!!

Και μιλαμε για 6 η ωρα το πρωι...και μιλαμε για τον Udoh... Ενταξει..Επικη στιγμη!!Η μακραν κορυφαια μου ως τωρα στο παιχνιδι!Δεν φανταζομουν οτι θα τη ζησω.
Gravedigger
QUOTE (Anaz @ Feb 21 2012, 06:11 ) *
ρε ματιαμπα Κουλη δεν υπαρχει αυτο που εγινε...
6.10 το πρωι και προλαβες τον Udoh ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ!!! Τον βλεπω ελευθερο, παω να κανω το trade, χαζευω λιγο, παταω και βλεπω μου βγαζει error!!!

Και μιλαμε για 6 η ωρα το πρωι...και μιλαμε για τον Udoh... Ενταξει..Επικη στιγμη!!Η μακραν κορυφαια μου ως τωρα στο παιχνιδι!Δεν φανταζομουν οτι θα τη ζησω.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Μόλις είχα βάλει να δω Warriors και είδα ότι έπαιζε καλά και λέω ας τον πάρω,μπορεί να ξεκινάει βασικός,δεν ξανακάνω το ίδιο λάθος που έκανα με τον Lin!

Ρε Κωστή,γαμώ τα 300αρια σου..!Ταβάνι μου πιστεύω είναι η 3η θέση για φέτος όπως είναι τώρα τα πράγματα.
Anaz
QUOTE(Gravedigger @ Feb 21 2012, 06:54 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Μόλις είχα βάλει να δω Warriors και είδα ότι έπαιζε καλά και λέω ας τον πάρω,μπορεί να ξεκινάει βασικός,δεν ξανακάνω το ίδιο λάθος που έκανα με τον Lin!

Ρε Κωστή,γαμώ τα 300αρια σου..!Ταβάνι μου πιστεύω είναι η 3η θέση για φέτος όπως είναι τώρα τα πράγματα.
AΚΡΙΒΩΣ την ιδια σκεψη καναμε, αλλα το πιο τρελο ειναι οτι την καναμε ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια στιγμη, στο πρωτο δεκαλεπτο ακομα, στις 6 η ωρα.. ohmy.gif Εντωμεταξυ τον ειχα σταμπαρει απο το Μεμφις που ετυχε να δω παλι. Που να πηγαινε το μυαλο μου να μη χαζευω κ να πατησω πιο γρηγορα τα κουμπια... tongue.gif
Τ'αποτελεσματα του Linsanity ειναι αυτα... wink.gif
Εντωμεταξυ το'κανε το 45αρι του εν τελει!! χτυπησε βεβαια αλλα οχι σοβαρα. Πλακα θα'χει να βγει οντως λαυρακι..


ΥΓ:

Σκορδα στο παλικαρι μου...
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Feb 21 2012, 06:54 ) *
Ρε Κωστή,γαμώ τα 300αρια σου..!Ταβάνι μου πιστεύω είναι η 3η θέση για φέτος όπως είναι τώρα τα πράγματα.


Boliv me το δικό μου ταβάνι είναι η 2η θέση με τέτοιον Lee...Aπογοήτευση να κάνεις high score και να κάνει πάνω κάτω το ίδιο αυτός που είναι από πάνω σου...
Nuntius
QUOTE (aegeansheed @ Feb 21 2012, 21:32 ) *
Boliv me το δικό μου ταβάνι είναι η 2η θέση με τέτοιον Lee...Aπογοήτευση να κάνεις high score και να κάνει πάνω κάτω το ίδιο αυτός που είναι από πάνω σου...


Εσένα σε έχει βολέψει το small ball των Warriors smiley.gif
aegeansheed
Μα πόσο μ83724897423ς είναι ο McMillan??????????????

Έπρεπε να υποστεί 5 άθλια παιχνίδια του μπουγελόφατσα, να διαρρεύσει στον τύπο τη δυσαρέσκειά του και να το διαβάζουμε για 1 εβδομάδα τώρα και ξαφνικά το Σάβατο, ναι σωστά μαντέψατε ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΑΕΙ τον Felton και αφήνει τον JCross με 13 λεπτά στον πάγκο. Είχε αλλάξει και το lineup με την είσοδο του batum ως G.

Και την Τρίτη, αφού φυσικά έχουν κλειδώσει τα Lineups, ξυπνάει ένα ωραίο πρωί και του έρχεται να δώσει στον Crawf τη θέση του βασικού. Και είναι και η μεγαλύτερη εβδομάδα της χρονιάς.

Πιστεύω σε τέτοιους προπονητές όπως ο McMillan και o Skiles πρέπει να βγαίνει για τους παίκτες των ομάδων τους υψηλότερος συντελεστής fantasy. Π.χ. οι πόντοι που παίρνουν επί 1,20 κάτι τέτοιο. Ήρωες...
Pierce
περιττό να σου πω οτι ειδα οτι ηρθε 137-97 το παιχνιδι, και λεω εχει γουστο Μπουλη να εχεις κανει παλι κανα 10 και να σε εχει παρκαρει 45 λεπτα στον παγκο παρολο που ξεσκιστηκε η ομαδα... Ετοιμο τον ειχα για να μπει στην αγαπημενη στηλη ''ο μαλακας της ημερας'' . Κρατησε τα προσχηματα τουλαχιστον.
j-kidd13
Που πα ρε χωρις Παρκερ και Ντανκαν...Ευκαιρια να μειωσω τη διαφορα και παει και μου τους αφηνει εκτος αγωνα....
duncan21
Aς μη λέω μεγάλες κουβέντες αλλά:

18/2/2012 3:08:16 πμ Yiannis morrison, STELIOS, Panagiotis paidia exw thn entypwsh
18/2/2012 3:08:23 πμ Yiannis morrison, STELIOS, Panagiotis oti ekana megalh kinhsh me isaiah

smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (Anaz @ Feb 21 2012, 17:17 ) *
Εντωμεταξυ το'κανε το 45αρι του εν τελει!! χτυπησε βεβαια αλλα οχι σοβαρα. Πλακα θα'χει να βγει οντως λαυρακι..

Το αστείο είναι ότι διάβασα χθες ότι του άρεσε του coach αυτό που είδε και σκέφτεται να τον ξεκινάει βασικό..!Οπότε ελπίζω σε 1 νέο Gooden μιας και ο original είναι out.

QUOTE (duncan21 @ Feb 22 2012, 15:11 ) *
Aς μη λέω μεγάλες κουβέντες αλλά:

18/2/2012 3:08:16 πμ Yiannis morrison, STELIOS, Panagiotis paidia exw thn entypwsh
18/2/2012 3:08:23 πμ Yiannis morrison, STELIOS, Panagiotis oti ekana megalh kinhsh me isaiah

smiley.gif

Συμφωνώ..!πήγα να τον τσιμπήσω μόλις είδα ότι ξεκίνησε πριν 3 ματς αλλά τον είχες ήδη πάρει..!
Anaz
Μας πηδηξε ο Μπραντ. Ελπιζω να μην τραυματιστηκε ΚΑΙ ο Χολιντευ!
Α ρε Φιλντς δεν σε πιστεψα..
rchos
Το νου σας επιστρεφω απο δευτερα...
spysta
δηλαδη ΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΞΕΙ
Gravedigger
Ρε γαμώτο διαβάζω ότι γύρισε ο Gooden,ξεκινάει βασικός βγάζει 42 σε 21 λεπτά και ξαναχτυπάει αφού έπεσε άσχημα με την πλάτη.Πάνω που περίμενα την επόμενη βδομάδα να είμαι πλήρης επιτέλους.

ΥΓ...Υπάρχουν άτομα που έχουν παρατήσει τις ομάδες τους οπότε και οι παίχτες τους είναι untouchable.3 βδομάδες περιμένω για 1 πρόταση που δεν βλέπω να απαντιέται ποτέ.
duncan21
Player already on teamId = 15
Validation failed for current period move

Ρε digger για μερικά sec!Για ελάχιστα γαμώ τη τρέλα μου,ήμαρτον!
Tobias Funke
QUOTE (duncan21 @ Feb 29 2012, 07:40 ) *
Player already on teamId = 15
Validation failed for current period move

Ρε digger για μερικά sec!Για ελάχιστα γαμώ τη τρέλα μου,ήμαρτον!


Ήταν στους ελεύθερους ο Howard? Lol
Gravedigger
QUOTE (duncan21 @ Feb 29 2012, 07:40 ) *
Player already on teamId = 15
Validation failed for current period move

Ρε digger για μερικά sec!Για ελάχιστα γαμώ τη τρέλα μου,ήμαρτον!

2 στα 2!Χαχαχαχαχαχ!Ρώτα και τον Αναζ!Για τον Derrick Williams πήγαινα,είδα ότι τον πήραν και βλέπω πιο κάτω τον Howard και λέω ωωωωπ τι κάνει αυτός εδώ???
morrison
Τρελοκομείο ομάδα... icon_drunk.gif

Ο Μπις από 3 στο προηγούμενο ματς χτες έκανε 42.5.
Click to view attachment

και ο Τζαβάλ δεν έπαιξε καθόλου στο δεύτερο ημίχρονο για τιμωρία από ένα χαζό φάουλ που έκανε στην εκπνοή του πρώτου.

Ότι να'ναι... 24.gif
Gravedigger
Όπως ανέφερα και παλιότερα οι παίχτες που ζητάω ξεκινούν να παίζουν καλά μόλις τους ζητήσω.Πριν 2 βδομάδες ζήτησα τον Lopez,χθες που μπήκε ο Iggy να δει την πρόταση ο Lopez έβαλε 38 πόντους.Άκυρο δηλαδή.Χθες ζήτησα τον Harris ΠΡΙΝ γίνει το ματς γιατί απλά θέλω να δώσω 1 συγκεκριμένο παίχτη και παρόλο που ο δικός μου ήταν αρκετά πιο πάνω από τον Harris πίστευα στον 2ο.Χθες και σήμερα ο Harris είναι πολύ καλός ενώ ο δικός μου έκανε το χειρότερο του ματς...Προβλέπω νέο άκυρο.Επίσης έχω κάνει άλλη 1 πρόταση για 1 τραυματία,βλέπω να γίνεται άμεσα καλά και να αρχίσει τα 50αρια.
aegeansheed
QUOTE(Gravedigger @ Mar 1 2012, 05:47 ) *
Όπως ανέφερα και παλιότερα οι παίχτες που ζητάω ξεκινούν να παίζουν καλά μόλις τους ζητήσω.Πριν 2 βδομάδες ζήτησα τον Lopez,χθες που μπήκε ο Iggy να δει την πρόταση ο Lopez έβαλε 38 πόντους.


Πριν 1μιση μήνα τον είχα ζητήσει κι εγώ. Εντάξει δεν περιμένω ο Λόπες να ξανακάνει 38 φέτος, αλλά ήθελα άλλο ένα 'διχτάκι'. Ο Dirk αποχώρησε χθες και ακόμα δεν έχω μάθει κάτι. Ενώ ο McMillan τα έχει κάνει μαντάρα με το rotation πάλι. Χθες είδα τον Felton να μπαίνει στη θέση του Batum.

Iggy, καλά ρε φίλε?
Pierce


και θα επαιζα με ολους τους παικτες, αλλα ω τι περιεργο χτυπησε ο μιλσαπ τωρα smiley.gif
T.W.Is.M.
Οποιος παρατηρησει την ομαδα μου θα καταλαβει με μια προσεκτικη ματια ποιος ειναι αυτος που με συντηρει τον τελευταιο καιρο. Δεν ειναι ο Μπραιαντ, δεν ειναι ο Big Al που αλλωστε εχει λιγο καιρο. Ενα ειναι το πουλεν!
41,75 χτες ο παιχτουρας... 69.gif
Gravedigger
Anaz και Kidd έχετε δει τις προτάσεις μου και τις σκέφτεστε η δεν τις έχετε δει καν??Αν ισχύει το 1ο καλώς,αλλιώς απαντήστεεεε!Πέφτω που πέφτω συνέχεια σε περιπτώσεις,μην έχω θέμα και με τουw τακτικούς τώρα tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 2 2012, 19:38 ) *
Anaz και Kidd έχετε δει τις προτάσεις μου και τις σκέφτεστε η δεν τις έχετε δει καν??Αν ισχύει το 1ο καλώς,αλλιώς απαντήστεεεε!Πέφτω που πέφτω συνέχεια σε περιπτώσεις,μην έχω θέμα και με τουw τακτικούς τώρα tongue.gif


Εγω υπαγομαι στην 1η κατηγορια.... tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Mar 2 2012, 18:47 ) *
Εγω υπαγομαι στην 1η κατηγορια.... tongue.gif

Την γλιτώνεις προς το παρόν λοιπόν! tongue.gif
Pierce
Ο μαλακας του μηνα



πες απο τον φελτον δεν περιμενω πλεον τιποτα, με τετοια φατσα δηλαδη τι να περιμενεις... Αλλα ρε φιλε εσυ απο οταν βγηκε οτι θα πας στο all star, σταματησες να παιζεις...
j-kidd13
Εγω να πω οτι μιας και ο Ζαχος γυρναει,αν και δεν εχω σκοπο να τον δωσω,αν υπαρχει ενδιαφερον στην αγορα,ειμαι ανοικτος σε προτασεις...Ηδη εχω 2 ενδιαφερομενους....
Razorblade Fish
QUOTE(pierce21 @ Mar 3 2012, 01:43 ) *
Ο μαλακας του μηνα



πες απο τον φελτον δεν περιμενω πλεον τιποτα, με τετοια φατσα δηλαδη τι να περιμενεις... Αλλα ρε φιλε εσυ απο οταν βγηκε οτι θα πας στο all star, σταματησες να παιζεις...

Εχουμε lookalike με Χαινς η ιδεα μου;Εχει και το ''μαλακας'' μεσα η προταση και οι συνειρμοι ηταν αναποφευκοι...
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Mar 3 2012, 02:17 ) *
Εγω να πω οτι μιας και ο Ζαχος γυρναει,αν και δεν εχω σκοπο να τον δωσω,αν υπαρχει ενδιαφερον στην αγορα,ειμαι ανοικτος σε προτασεις...Ηδη εχω 2 ενδιαφερομενους....

Δώστον γρήγορα και μην Zacharώνεις άλλους!
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 3 2012, 07:21 ) *
Δώστον γρήγορα και μην Zacharώνεις άλλους!

Toν σκεφτομαι τον δικο σου...αλλα δεν με πολυψηνει....Θελω κατι καλυτερο.... smiley.gif
Anaz
QUOTE(Gravedigger @ Mar 2 2012, 18:38 ) *
Anaz και Kidd έχετε δει τις προτάσεις μου και τις σκέφτεστε η δεν τις έχετε δει καν??Αν ισχύει το 1ο καλώς,αλλιώς απαντήστεεεε!Πέφτω που πέφτω συνέχεια σε περιπτώσεις,μην έχω θέμα και με τουw τακτικούς τώρα tongue.gif
Eλα ρε, κι εγω το σκεφτομουν.. Μου φανηκε αρκετα δελεαστικη αρχικα! Τελικα αποφασισα οτι τοσο καιρο περιμενω, αξιζει να ρισκαρω με Χαρις μιας κ δειχνει καποια σημαδια ανακαμψης.

Ο Μπος τι επαθε κ δεν παιζει?? huh.gif
duncan21
QUOTE(Anaz @ Mar 3 2012, 21:45 ) *
Ο Μπος τι επαθε κ δεν παιζει?? huh.gif

Τι να τον κάνεις huh.gif ?Δυο ματς δεν έχει παίξει κι έχει δώσει 164 συνολικά ο πίθηκας.Ότι σε πλησιάσαμε έχοντας μάλιστα πολύ καλές πιθανότητες να σε περάσουμε τσουπ τα 80άρια ο Λεμπρόν.Απελπισία να πούμε...

υ.γ Π@παροφλώρε Ιταλέ,θα γυρίσεις εντός 2012? torture.gif
Pierce
QUOTE (Razorblade Fish @ Mar 3 2012, 02:44 ) *
Εχουμε lookalike με Χαινς η ιδεα μου;Εχει και το ''μαλακας'' μεσα η προταση και οι συνειρμοι ηταν αναποφευκοι...

24.gif
Gravedigger
Το να παίζεις 15-20 λεπτά και να μην βγάζεις score το καταλαβαίνω.Δεν βρίσκεις ρυθμό,είσαι κρύος,δεν προλαβαίνεις να ζεσταθείς κτλ.Το να παίζεις όμως 30-35 λεπτά και να βγάζεις 10 και 15 για 1 μήνα τώρα όμως είναι απλά ανικανότητα.Και να μην μπορώ να σε ξεφορτωθώ με τίποτα...
morrison
Εβδομαδιαία βαθμολόγια
Week 9 (Feb 20 - Mar 4)

1-Rcho's Monkeys 1820.8
2-Love the Dirty Thirties 1668.5
3-San Antonio Spurs 1584.3
4-Dallas White Niggaz 1565
5-Smokin' Smurfs 1498
6-Compton Niggaz 1497.5
7-Los Angeles Lazers 1495.6
8-Death Valley Demon 1468.5
9-The Benchers 1424.1
10-Rated-R Superstar 1392.3
11-The Losers 1390.8
12-San Francisco Spartans 1357.3
13-Long Con Artists 1274.3
14-Bench Warmers 1248.3
15-Pireus Iguodalas 1024.8
pmam
Δίνεις Dorell που φέτος απογοητεύει για all-eyez-on-me Jameer που απογοήτευσε στην αρχή της χρονιάς, αλλά τώρα φαίνεται να επανακάμπτει?
T.W.Is.M.
QUOTE(pmam @ Mar 5 2012, 15:05 ) *
Δίνεις Dorell που φέτος απογοητεύει για all-eyez-on-me Jameer που απογοήτευσε στην αρχή της χρονιάς, αλλά τώρα φαίνεται να επανακάμπτει?


Εσυ εχεις το Ντορελ και θελεις να παρεις τον Α-τζαμιρ? Εννοειται οτι πρεπει να φερεις το παιχτουρι στην ομαδα σου! Ο Νελσονας ειναι ο γιγαντας του fantasy, ο σκιωδης MVP του παιχνιδιου, χωρις Νελσονα δεν μπορεις να χτυπησεις καλη θεση σε καμια λιγκα! icon_drunk.gif

Περα απ την πλακα, εγω που τον εχω το Νελσονα αν μου γινοταν τετοια προταση τωρα δε θα τον εδινα. Ουτε ομως θα δοκιμαζα να τον παρω αν δεν ειχα μεινει πισω, γιατι σε 10 μερες πολλα δεδομενα της ομαδας του μπορει να αλλαξουν...
rchos
μπραντ-τουρκογλου-κιντ


ποιον απο τους τρεις για αυτη τη βδομαδα?
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Mar 5 2012, 17:46 ) *
μπραντ-τουρκογλου-κιντ


ποιον απο τους τρεις για αυτη τη βδομαδα?


Δωσε τον Κιντ σε μενα για να μην ανησυχεις και μπαινεις σε διλημματα... smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(rchos @ Mar 5 2012, 17:46 ) *
μπραντ-τουρκογλου-κιντ


ποιον απο τους τρεις για αυτη τη βδομαδα?


Άντε ρε από 'κει!!!! Λες και θ' αλλάξει κάτι... tongue.gif
rchos
QUOTE(aegeansheed @ Mar 5 2012, 20:38 ) *
Άντε ρε από 'κει!!!! Λες και θ' αλλάξει κάτι... tongue.gif


αν το θεωρεις τοσο σιγουρο παραιτησου τωρα μοιραζοντας τους παιχτες σου σε αλλες ομαδες και συμφωνω μαζι σου... smiley.gif
aegeansheed
Το ΝΕΤSANITY είναι ιδέα, είναι πάνω από παίκτες και πρόσωπα...

Click to view attachment
rchos
QUOTE(aegeansheed @ Mar 5 2012, 22:04 ) *
Το ΝΕΤSANITY είναι ιδέα, είναι πάνω από παίκτες και πρόσωπα...




καλα διωξε μονο τον πιρς και τον γκασολ και ειμαστε οκ. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Mar 5 2012, 21:25 ) *
αν το θεωρεις τοσο σιγουρο παραιτησου τωρα μοιραζοντας τους παιχτες σου σε αλλες ομαδες και συμφωνω μαζι σου... smiley.gif


Και γιατι να το κανει αυτος που ειναι 2ος κι οχι ο τελευταιος, ωστε ο 2ος και ο 3ος(που εντελως τυχαια ειμαι εγω tongue.gif ) να ενισχυθουν? rolleyes.gif 69.gif
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 6 2012, 00:02 ) *
Και γιατι να το κανει αυτος που ειναι 2ος κι οχι ο τελευταιος, ωστε ο 2ος και ο 3ος(που εντελως τυχαια ειμαι εγω tongue.gif ) να ενισχυθουν? rolleyes.gif 69.gif


Παλι καλα που δεν ειπες και ο προτελευταιος........ tongue.gif
Gravedigger
Ωραίος ρε Butler!Εκεί που νομίζω ότι έχεις πιάσει πάτο βλέπω ότι μπορείς και χειρότερα!Πολύ foul trouble σήμερα,έχασα πολύ score έτσι.Howard,Hibbert και Cousins.Ειδικά ο τελευταίος,ξεκινάει το ματς κάνει 2 foul σε 2 λεπτά,δεν ξαναμπαίνει στο 1ο ημίχρονο,μπαίνει στο 2ο κάνει 2 λάθη,πάρε και 1 επιθετικό,3ο foul,boom!
aegeansheed
Ρε ΜακΜίλαν δε δοκιμάζεις να βάλεις φουστάνι και περούκα και να κάνεις πεζοδρόμιο. Μπορεί να σου αρέσει που ξέρεις...Δοκιμή είναι εξάλου...
morrison
Γκρίνια σήμερα...αυγχωρέστε με... biggrin.gif

Πρώτον,βάζω Χέιγουντ μέσα επειδή έχει 5 ματς και αφού είναι βασικός υπολογίζω 80-100 πόντους την εβδομάδα από αυτόν.
Και πάει κ τραυματίζεται στην πρώτη φάση της εβδομάδας..
Έκανε -0,5,ούτε καν 0 ο ταγαράς...
Πάμε με 8 προς το παρόν και αν παίξει κανένα ματς στο τέλος έχει καλώς.
Επιτυχημένη επιλογή...

Δεύτερο και σημαντικότερο,
βλέποντας τον φίλο Pireus Iguodala να έχει για μια ακόμα εβδομάδα Λάντρι,Ρούντι και λοιπούς στην 9άδα αναρωτιέμαι τι γίνεται...
Ξέρω πάνω κάτω ότι προσπαθεί να είναι ενεργός αλλά είναι προφανές ότι δεν ασχολείται ο άνθρωπος.
Οπότε δεν μπορώ να καταλάβω τους λόγους που δεν γίνεται αντικατάσταση του owner με κάποιον άλλον ώστε,
α,το αυτονόητο,να παίξει κάποιος άλλος,παιχνίδι είναι
β,να μάθει το παιχνίδι ώστε του χρόνου να είναι μυημένος σε όποιο φάντασι κατέβει,δικό μας ή άλλο
γ,να έχουμε μια λίγκα με 15 ομάδες,όσες πρέπει να έχει δηλαδή και όχι 14 που είναι εδώ και καιρό

Το μόνο εμπόδιο που βλέπω σε πιθανή αλλαγή είναι ο νέος παίχτης να είναι άπειρος και να κάνει κάποια κακά τρειντς για αυτόν αφού λογικά θα πέσουμε όλοι σαν τα κοράκια πάνω του αλλά εντάξει... tongue.gif
Μπορούμε να έχουμε λίγη παραπάνω ευαισθησία σε βέτο αν δούμε κάτι περίεργο που αλλάζει τις ισορροπίες και στην τελική καλό είναι να υπάρξει κινητικότητα από το να παίζει μια ομάδα λιγότερη...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.