Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Pierce
Guys του μιλησα την προηγουμενη βδομαδα για αυτο το θεμα, και μου ειπε οτι ασχολειται σε γενικες γραμμες,(αλλωστε παρακολουθει ΝΒΑ καθημερινως ) ωστοσο απο τη 2η περσινη θεση, τωρα ειναι στην τελευταια και τον εχει πιασει μια απογοητευση tongue.gif , αλλα το οτι αφησε παλι εξω τον Brook μου προκαλει εντυπωση. Θα του μιλησω αυριο παλι που θα τον δω smile.gif
sacarame
QUOTE(pierce21 @ Mar 6 2012, 13:51 ) *
Guys του μιλησα την προηγουμενη βδομαδα για αυτο το θεμα, και μου ειπε οτι ασχολειται σε γενικες γραμμες,(αλλωστε παρακολουθει ΝΒΑ καθημερινως ) ωστοσο απο τη 2η περσινη θεση, τωρα ειναι στην τελευταια και τον εχει πιασει μια απογοητευση tongue.gif , αλλα το οτι αφησε παλι εξω τον Brook μου προκαλει εντυπωση. Θα του μιλησω αυριο παλι που θα τον δω smile.gif



Πάντως ο Μπρουκ τραυματίστηκε και θα μείνει 3 βδομάδες έξω... Κι εμένα πάντως μου προκάλεσε εντύπωση η 3βδόμαδη παραμονή Λάντρυ στην 9αδα του καθώς ήταν δεδομένο ότι θα ήταν εκτός, την ώρα που πχ ο Σπλίτερ έδινε κάποια καλά σκορ..

Τέσπα,ας το δει ο Αρης και το συζητάμε...
sacarame



Έγραψε και 1(!!!!) ολόκληρη ασσίστ ο γίγαντας


77.gif 77.gif 77.gif
Gravedigger
1 όνομα.EVAN TURNER.Τόσο καιρό περίμενα το μπαμ,έφαγε άπειρες παναγίες αλλάααα..!Τώρα που πήρε θέση βασικού περιμένω πολλά πράγματα.Επιτέλους θα μπορέσω να διαολοστείλω τον Butler.Καλή μέρα σήμερα,αν δεν πάθαινε και τροφική δηλητηρίαση ο χαζούλης και μου έβγαζε το καθιερωμένο 40αρι του θα ήμασταν τέλεια.
morrison
Ήμουν συγχυσμένος...
Ο Άγγελος με πέρασε και βρισκόμουν και πάλι 14ος...
15ος είναι ο Ιγκουόντολας αλλά εγώ πήγα και ζήτησα να αντικατασταθεί με κανονικό παίχτη που λογικά θα με περάσει και αυτός...(όχι καλά είμαστε και με αυτούς τους owners,δεν νομίζω να χρειάζεται κάτι άλλο...το μετάνιωσα... tongue.gif )

Πήρα Χέιγουντ τραυματίστηκε στην πρώτη φάση του αγώνα.
Παίρνω Ντράγκιτς γιατί διαβάζω ότι ο Λάουρι πονεί και τελικά μετά από μισή ώρα βγαίνει τραυματίας ο Ντράγκιτς και ο άλλος περδίκι.
Κάτι Γκορντονάκους τους ξεχάσαμε και ο Σιντ παίζει την κολοκυθιά.
Ο Μπις από second option γίνεται ninth option ή κάτι τέτοιο.
Ο Τζαβάλ παίζουν επίθεση και αυτός γυρίζει στην άμυνα.
Ο Αμάρε χάνει αγαπήμενα πρόσωπα(...καλά αυτό είναι σοβαρό... sad.gif )
Και ο Τσάντλερ ενώ πάει να μου γελάσει λίγο η τύχη και κάνει το δύσκολο,απελευθερώνεται απ'τα Κινέζικα δεσμά,δεν κάνει το εύκολο να συμφωνήσει με μια ομάδα.
Παράνοια...

Και τότε...
Και τότε σκέφτηκα τον Μάικ...
Τι έκανε ο Μάικ?
Είχε τους άλλους πέταξε και έναν Λιν και περιμένει με ένα απογοητευμένο συνήθως ύφος στον πάγκο του.

Γιατί όχι και εγώ?
Είχα τον Λιν αλλά μου έλειπε κάτι...

Τώρα που το απέκτησα λογικά σαν άλλος Μάικ θα κάθομαι με αυτό το ίδιο ύφος μπροστά στον υπολογιστή μου.....
και θα περιμένω....

Τον Ρέι Άλεν θα τον δώσω στον T.W.Is.M.
Τον Αιζάια τον πήρα λόγω ονόματος,δεν τον έχω δει καν να παίζει,δεν τον ξέρω ούτε φατσικά.Δίπλα μου να περάσει στον δρόμο δεν θα τον χαιρετήσω...

Παιχταράδες Λου,Μάικ Κόνλει και Ντελφίνο σας αποχαιρετώ μετά από 2 σερί χρόνια αλλά δεν στεναχωριέμαι αφού και του χρόνου εσάς θα πάρω... icon_drunk.gif
Tobias Funke
Sheed μιας κι είδα ότι άρχισες να μζεύεις παίκτες κι από τους Bobcats,
see what happens when an unstoppable force, meets an immovable object:


rchos
τα καταφερατε.ο ρουμπιο μαλλον μας τελειωσε για τη σαιζον.

αν χασω εξαιτιας του τραυματισμου του ρουμπιο 2-3 εδω μεσα θα σας κυνηγησω tongue.gif tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Mar 10 2012, 12:45 ) *
τα καταφερατε.ο ρουμπιο μαλλον μας τελειωσε για τη σαιζον.

αν χασω εξαιτιας του τραυματισμου του ρουμπιο 2-3 εδω μεσα θα σας κυνηγησω tongue.gif tongue.gif


angry_red.gif angry_red.gif
Αφου εγινε ο τραυματισμος, δεν μπορουσε να γινει λιγο νωριτερα μπας και προλαβαινα να σε χτυπησω?
Τωρα ουτε σε προλαβαινω, ουτε προκειται να μου δωσεις τον Kidd...
aegeansheed
QUOTE(Tobias Funke @ Mar 10 2012, 09:50 ) *
see what happens when an unstoppable force, meets an immovable object:


Click to view attachment Aegeansheed - G/F/C - New Jersey Dirty 30's

Aegeansheed aggravated his sore eyes injury originally suffered in the first match of the "Semana Crapiosa" week against the Bobcats. This morning Tobias Funke dished out a turrrible link, that even His Netsness couldn't sustain. As it was announced later Aegeansheed was diagnosed with a strained eyebrows( ohmy.gif ), a sick stomach and a tormented soul.
It is unclear if he will be able to retain his joy as long as he continues to keep a roster with so many crappy wellpaid tall men. Keep an eye on him, to ensure he is still alive in the morning following any Nets game.

Related: his mom and dad
Date: 03/10/2012, 13:15 A.M.



*My precious μου δίνεις την ευκαιρία για ένα τέλειο πρωινό full of crappiness & αμπαλίαση revisited. Δε θα έπρεπε να τους επιτρέπεται να παίζουν συνεχόμενα ματς σε διάστημα μικρότερο από μία εβδομάδα.

@Rchos: Τον έχεις χάσει ήδη, λείπει μόνο η ανακοίκωση. Πάμε τώρα δυνατά και για Lee, αφού τον Durant δεν τον πιάνει τίποτα από κατάρες! smile.gif

+bonus vid με την πρώτη σκέψη που έρχεται στο κεφάλι μου με τις λέξεις "u see what happens"...



Gravedigger
QUOTE (rchos @ Mar 10 2012, 12:45 ) *
τα καταφερατε.ο ρουμπιο μαλλον μας τελειωσε για τη σαιζον.

αν χασω εξαιτιας του τραυματισμου του ρουμπιο 2-3 εδω μεσα θα σας κυνηγησω tongue.gif tongue.gif

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Η διαφορά όμως και πάλι δεν μειώνεται.Είναι ήδη πολύ μεγάλη...

Και ναι επιτέλους έφτασα στο σημείο να μην ξέρω ποιον να αφήσω έξω!Turner με 3,Gooden με 3 και Howard,Butler με 5.Ο Gooden μάλλον είναι ο πιο σίγουρος,τώρα από τους άλλους 3 πρέπει να επιλέξω 2.Ο Butler είναι μαύρα χάλια,χθες ανέβηκε λίγο,1 20αρι σε κάθε ματς πιστεύω θα το κάνει.Ο Howard το ίδιο,χθες έβγαλε -0.5 αλλά γενικά κυμαίνεται στο 25-30.Και τέλος ο Turner με 2 συνεχόμενα 45αρια.Το θέμα είναι ότι δεν μπορεί να βγάζει τόσο σε κάθε ματς,αλλά άντε να υπολογίσεις τι θα κάνει 1 τέτοιος παίχτης.
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Mar 10 2012, 22:01 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!Η διαφορά όμως και πάλι δεν μειώνεται.Είναι ήδη πολύ μεγάλη...

Και ναι επιτέλους έφτασα στο σημείο να μην ξέρω ποιον να αφήσω έξω!Turner με 3,Gooden με 3 και Howard,Butler με 5.Ο Gooden μάλλον είναι ο πιο σίγουρος,τώρα από τους άλλους 3 πρέπει να επιλέξω 2.Ο Butler είναι μαύρα χάλια,χθες ανέβηκε λίγο,1 20αρι σε κάθε ματς πιστεύω θα το κάνει.Ο Howard το ίδιο,χθες έβγαλε -0.5 αλλά γενικά κυμαίνεται στο 25-30.Και τέλος ο Turner με 2 συνεχόμενα 45αρια.Το θέμα είναι ότι δεν μπορεί να βγάζει τόσο σε κάθε ματς,αλλά άντε να υπολογίσεις τι θα κάνει 1 τέτοιος παίχτης.


Σου εχω τη λυση. Δωστους σε μενα να τους βαλω ολους να παιξουν! 69.gif
Nuntius
QUOTE (Tobias Funke @ Mar 10 2012, 09:50 ) *
Sheed μιας κι είδα ότι άρχισες να μζεύεις παίκτες κι από τους Bobcats,
see what happens when an unstoppable force, meets an immovable object:



Soooooooooooooo much facepalm.
Gravedigger
Ο θεός ο Butler με έβγαλε από την δύσκολη θέση με αυτό το εξωπραγματικό -3!Σε 4 ματς μου έβγαλε συνολικό score 27..!!!Την στιγμή που ο Turner στα ίδια ματς είχε 155!Πες και εσύ ρε Collins ότι σκοπεύεις να τον βάλεις βασικό να αφήσουμε το σαπάκι έξω...
morrison
Εβδομαδιαία βαθμολόγια

Week 10 (Mar 5 - 11)

1-San Francisco Spartans 1261
2-The Losers 1153.3
3-Dallas White Niggaz 1108
4-Death Valley Demon 1106.8
5-Smokin' Smurfs 1085.5
6-Rcho's Monkeys 1069
7-Los Angeles Lazers 1046.3
8-Love the Dirty Thirties 1033.8
9-The Benchers 902.5
10-San Antonio Spurs 880
11-Rated-R Superstar 825.3
12-Long Con Artists 814.8
13-Bench Warmers 790
14-Compton Niggaz 765.8
15-Pireus Iguodalas 732.5
rchos
δεν γινεται να συμφωνεις σε ενα τρειντ και οταν ερχετε η προταση να ειναι αλλαγμενο.απαραδεκτο...
Ginobili
Πριν τις 2:30 οι απαντήσεις στις προτάσεις απόψε έτσι.... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Ginobili @ Mar 13 2012, 00:35 ) *
Πριν τις 2:30 οι απαντήσεις στις προτάσεις απόψε έτσι.... rolleyes.gif


Πριν τις 1.30 εννοεις. Εχει αλλαξει η ωρα στις ΗΠΑ και το πρωτο παιχνιδι ξεκιναει στις 1.30...
sacarame
Ντάξει, παρα λίγο και θα είχαμε το πρώτο buzzer beater trade στα χρονικά,.... smiley.gif



T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Mar 13 2012, 01:40 ) *
Ντάξει, παρα λίγο και θα είχαμε το πρώτο buzzer beater trade στα χρονικά,.... smiley.gif


Αφου δεν ειχαμε και το πρωτο trade που θα εκανε καποιον να του μεινει η ομαδα στα χερια(κατα το μενει η μπαλα στα χερια)...
Λιγα δευτερολεπτα ηθελε και ο sheed θα αισθανοταν σαν την Πατουλιδου το 1992... smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Mar 12 2012, 23:46 ) *
δεν γινεται να συμφωνεις σε ενα τρειντ και οταν ερχετε η προταση να ειναι αλλαγμενο.απαραδεκτο...

Δεν ξέρω τι ακριβώς παίχτηκε αλλά συμφωνώ ότι είναι απαράδεκτο.Καλύτερα να πεις άλλαξα γνώμη.
sacarame
QUOTE(Gravedigger @ Mar 13 2012, 02:49 ) *
Δεν ξέρω τι ακριβώς παίχτηκε αλλά συμφωνώ ότι είναι απαράδεκτο.Καλύτερα να πεις άλλαξα γνώμη.



Ναι κι εγώ μαζί σου γενικά, απλά δεν τον έβρισκα πουθενά για να τον ενημερώσω για την αλλαγή που ήθελα να κάνω, οπότε έστειλα την πρόταση, έτσι ώστε αν συμφωνήσουμε να επιταχυνθούν οι διαδικασίες και να προλάβουμε το κλείδωμα των ρόστερ...

Σε κάθε περίπτωση έδειξα καλή διαγωγή καθώς ενώ κάναμε το τρέηντ, δέχτηκα να ακυρωθεί διότι ο σταμ δεν είχε δει ότι θα του έμενε κενή η θέση του γκαρντ (άσχετα αν είχε Ντανλίβι που κάνει ματσάρες στον πάγκο smiley.gif )



Τεσπα


ΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Λειζεράρα,
ΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 6η θέση οε

icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Pierce
Αλι σε οποιον εχει παικτες των Νικς. Εφυγε ο πυροβολημενος, ηρθε ο ροτεισονακιας.
sacarame



MVP MVP MVP


[παραλήρημα mode on]

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟΟΟΟΟΟ
ΕΙΜΑΣΤ' ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ STUCKEY ΑΡΧΗΓΟΟΟΟ

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ
ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ
ΟΤΑΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΙΑΚΟ

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ
ΤΟΥΡΟΥΡΟΥ ΤΟΥΡΟΥ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΠΑΝΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ STUCKEY ΤΟΝ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟ

[παραλήρημα mode off]

* Αναμένεται ανάλογο παραλήρημα από τον T.W.Is.M για τον Ατζαμή Νέλσονα..... smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (sacarame @ Mar 15 2012, 13:30 ) *
* Αναμένεται ανάλογο παραλήρημα από τον T.W.Is.M για τον Ατζαμή Νέλσονα..... smiley.gif

Και τον Prince..!Καλά χθες ήταν τρελή μέρα..!60αρια από Prince,Frye(!!),Nelson...Μεγάλα score από παίχτες που δεν μας έχουν συνηθίσει.
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Mar 15 2012, 13:30 ) *



MVP MVP MVP


[παραλήρημα mode on]

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟΟΟΟΟΟ
ΕΙΜΑΣΤ' ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ STUCKEY ΑΡΧΗΓΟΟΟΟ

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ
ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ
ΟΤΑΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΙΑΚΟ

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ
ΤΟΥΡΟΥΡΟΥ ΤΟΥΡΟΥ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥ
ΠΑΝΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΟΝ STUCKEY ΤΟΝ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟ

[παραλήρημα mode off]

* Αναμένεται ανάλογο παραλήρημα από τον T.W.Is.M για τον Ατζαμή Νέλσονα..... smiley.gif






[παραληρημα mode on]

ΟΟΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕΛΣΟΝ
ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ
ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ

ΟΟΟ ΔΙΧΩΣ ΝΕΛΣΟΝ
ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ FANTASY ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ-ΚΛΕΙΔΙ

ΟΟΟ ΜΕ ΤΟ ΝΕΛΣΟΝ
ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ
ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ
ΚΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΕΛΣΟΝ ΑΡΧΗΓΟ
icon_drunk.gif

[παραλήρημα mode off]
Gravedigger
Westbrook....ΞΥΠΝΑ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΣΟΥ.Στα τελευταία 4 ματς κοιμάσαι όρθιος.
morrison
Εβδομαδιαία βαθμολόγια

Week 11 (Mar 12 - 18)

1-Dallas White Niggaz 1239.5
2-San Francisco Spartans 1225.5
3-San Antonio Spurs 1210
4-Los Angeles Lazers 1188
5-Rated-R Superstar 1108.8
6-Death Valley Demon 1087.3
7-Bench Warmers 1050.3
8-Rcho's Monkeys 1044.8
9-Smokin' Smurfs 1031.5
10-Pireus Iguodalas 1012.5
11-Compton Niggaz 976
12-Love the Dirty Thirties 974.5
13-The Benchers 939.5
14-The Losers 807.8
15-Long Con Artists 739.3
rchos
εχουν μεινει 5 βδομαδες.

αν συνεχισει ο κουλης να κερδιζει 200 ποντους την εβδομαδα την πατησαμε πανηγυρικα.

βαζω μαλλον μεσα τον ντανλιβι.αν αρχισει τα δεκαρια τωρα που τον εβαλα θα κανω τετοιο ποστ που θα με μπαναρω μετα.
sacarame
QUOTE(rchos @ Mar 19 2012, 11:56 ) *
εχουν μεινει 5 βδομαδες.

αν συνεχισει ο κουλης να κερδιζει 200 ποντους την εβδομαδα την πατησαμε πανηγυρικα.

βαζω μαλλον μεσα τον ντανλιβι.αν αρχισει τα δεκαρια τωρα που τον εβαλα θα κανω τετοιο ποστ που θα με μπαναρω μετα.




rchos
QUOTE(sacarame @ Mar 19 2012, 12:58 ) *



ειμαι πολυ ψηλα και οτι ποσταρεις φαινεται τοσο μικρο που δεν το διακρινω καλα δωσε λιγη βοηθεια. tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (rchos @ Mar 19 2012, 11:56 ) *
εχουν μεινει 5 βδομαδες.

αν συνεχισει ο κουλης να κερδιζει 200 ποντους την εβδομαδα την πατησαμε πανηγυρικα.

Άσε ρε που φοβάσαι κιόλας!Εγώ για την 2η θέση πάω..!
Nuntius
QUOTE (rchos @ Mar 19 2012, 11:56 ) *
βαζω μαλλον μεσα τον ντανλιβι.αν αρχισει τα δεκαρια τωρα που τον εβαλα θα κανω τετοιο ποστ που θα με μπαναρω μετα.


Βάζεις μέσα Dunleavy τώρα που έχουν Monta? Έπαιζε που έπαιζε πίσω από Delfino και μοιραζόταν λεπτά με Livingston τώρα με τον Monta με το ζόρι θα παίζει 15 λεπτά μ.ο.
Gravedigger
QUOTE (Nuntius @ Mar 19 2012, 20:35 ) *
Βάζεις μέσα Dunleavy τώρα που έχουν Monta? Έπαιζε που έπαιζε πίσω από Delfino και μοιραζόταν λεπτά με Livingston τώρα με τον Monta με το ζόρι θα παίζει 15 λεπτά μ.ο.

Μπα,θα παίζει κανα 25λεπτο σίγουρα.Τον βάζει στο 3 μαζί με 2 guard συνήθως..
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Mar 19 2012, 21:29 ) *
Μπα,θα παίζει κανα 25λεπτο σίγουρα.Τον βάζει στο 3 μαζί με 2 guard συνήθως..


Κοίτα, σίγουρα μπορεί να παίξει 3άρι αλλά το ίδιο μπορεί να κάνει ο Delfino και ο Mbah a Moute. Άσε που εκεί έχουν και τον Tobias Harris που θα πάρουν ένα 5αράκι λεπτών για developmental issues. Γενικά, οι Bucks έχουν ένα περίεργο βάθος tongue.gif
Gravedigger
QUOTE (Nuntius @ Mar 19 2012, 21:33 ) *
Κοίτα, σίγουρα μπορεί να παίξει 3άρι αλλά το ίδιο μπορεί να κάνει ο Delfino και ο Mbah a Moute. Άσε που εκεί έχουν και τον Tobias Harris που θα πάρουν ένα 5αράκι λεπτών για developmental issues. Γενικά, οι Bucks έχουν ένα περίεργο βάθος tongue.gif

Δεν φταίει το βάθος τόσο..!1 όνομα..Scott Skiles!
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Mar 19 2012, 21:35 ) *
Δεν φταίει το βάθος τόσο..!1 όνομα..Scott Skiles!


Εμένα μ' αρέσουν τα rotation του Skiles, πάντως. Καταλαβαίνω όμως γιατί αυτά ενοχλούν αυτούς που παίζουν fantasy tongue.gif
Tobias Funke
Νταξ αηδία. Με 5 παίκτες ουσιαστικά αυτή την εβδομάδα, μας τελείωσαν κι οι Curry, Lowry οπότε να πα να γαμηθεί.
Gravedigger
QUOTE (Tobias Funke @ Mar 19 2012, 23:28 ) *
Νταξ αηδία. Με 5 παίκτες ουσιαστικά αυτή την εβδομάδα, μας τελείωσαν κι οι Curry, Lowry οπότε να πα να γαμηθεί.

Δεν ξέρω ποιος παίρνει το βραβείο ατυχίας...Έχουμε πολλούς contenders φέτος.Εσύ, ο Gino, ο Morisson, ίσως και ο Kidd..!
Pierce
ohmy.gif
morrison


Αφιερωμένο για αυτά τα δύο χρόνια μαζί σου...


αλλά
Λιν,Τσάντλερ,Μέλο,Κέιμαν,Ντράγκιτς,Γκάλο,Αι
ζάια,Βαρώνος,Πρινς,Χίκσον
ρε η ομάδα μου είναι αυτή?

benchwarmer
(οφ τοπικ, τωρα που ειδα το αβαταρ του μορρισον)

Και το ξερα οτι καπου ειχα ξαναδει τα συστηματα των Νικς!:

Click to view attachment
Nuntius
QUOTE (morrison @ Mar 20 2012, 02:50 ) *
Χίκσον


Έγινε buy out αυτός.
rchos
ο μπουζερ με τιμωρησε απο το πρωτο κιολας βραδυ.αν κανει και κανα 10 αυριο ο ντανλιβι θα δεσει το γλυκο.
morrison
QUOTE(Gravedigger @ Mar 19 2012, 23:40 ) *
Δεν ξέρω ποιος παίρνει το βραβείο ατυχίας...Έχουμε πολλούς contenders φέτος.Εσύ, ο Gino, ο Morisson, ίσως και ο Kidd..!



Kαλά είναι να γελάει κανείς με το φετινό φάντασι.... w00t.gif

Click to view attachment
sacarame
Κι ενώ άλλοι κλαίνε την μοίρα τους ή γκρινιάζουν, στους Λείζερς έχουμε...






ΖΑ ΖΑ
Ginobili
QUOTE(sacarame @ Mar 20 2012, 12:48 ) *
Κι ενώ άλλοι κλαίνε την μοίρα τους ή γκρινιάζουν, στους Λείζερς έχουμε...






ΖΑ ΖΑ

Κάποτε έτρωγα δούλεμα γι'αυτόν τον παίκτη γιατί έλεγα ότι στην Ευρώπη θα ήταν ψηλός που θα έκανε την διαφορά...
rchos
επικη μερα η χτεσινη.307 με 7 παιχτες.
αυτο το τρειντ του μοντα ηταν ολα τα λεφτα.
απο το πουθενα το τομπσον μου δινει 48.

Υ.Γ. οσες προτασεις και να βαλετε τον κουτς να μου κανει με σκοπο να χασω την πρωτη θεση δεν θα δεχτω.δεν δινω λι για μπαρνιανι-ουεστ.
duncan21
QUOTE(rchos @ Mar 22 2012, 11:50 ) *
Υ.Γ. οσες προτασεις και να βαλετε τον κουτς να μου κανει με σκοπο να χασω την πρωτη θεση δεν θα δεχτω.δεν δινω λι για μπαρνιανι-ουεστ.

24.gif 24.gif 24.gif

Mόνος μου τη σκέφτηκα την πρόταση ρε Σταμ.Πασάρω παντού τον 40άρη Ουέστ μαζί με Μπαρνιάνι ή Ντενγκ.Θα επανέλθω με ακόμη καλύτερες προτάσεις.Μας ενδιαφέρουν οι Crash,Pau,Matthews,Randolph,JJ,Irving για αρχή.
Gravedigger
Ο Barea έβγαλε 73(!!!) και εγώ τον είχα στον πάγκο...Εμπιστεύτηκα τους Turner ο οποίος μετά από τα 5 καλά ματς έχει κατακόρυφη πτώση και Smith,ντάξει αυτός είναι τρελός.
T.W.Is.M.
QUOTE(Gravedigger @ Mar 24 2012, 04:59 ) *
Ο Barea έβγαλε 73(!!!) και εγώ τον είχα στον πάγκο...Εμπιστεύτηκα τους Turner ο οποίος μετά από τα 5 καλά ματς έχει κατακόρυφη πτώση και Smith,ντάξει αυτός είναι τρελός.


Ε καλα τωρα, να γκρινιαξεις εσυ αυτη την περιοδο που η ομαδα σου κανει τερατα...
Κι εγω ειχα τον Γκορντον στον παγκο οταν εκανε 82. Οι δικοι σου ομως παιζουν καλα γενικα, κι ας εχεις καποιους που δεν ειναι σε φορμα. Αν επαιζαν ετσι απ την αρχη, θα χτυπαγες κορυφη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.