Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Fantasy 11-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
morrison
Με τους τραυματισμούς Μπίσλι,Αρίζα και Έρικ Γκόρντον(που με αναγκάζει να βάλω Ντελφίνο sg) έχω ένα θεματάκι με τους forward της επόμενης εβδομάδας.

Ανταλάσσω Κόλισον λοιπόν...Για f εννοείται...

ότι η ομάδα έχει γίνει.........δεν το συζητάω...
Pierce
Τραυματιστηκε ο μπιζλι; πεφτω απο τα συννεφα tongue.gif
rchos
οποιος εχει προταση για να μου δωσει sg ειμαι ανοιχτος προς ολους τους παιχτες...

pg kai f εχω μπολικα
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 7 2012, 14:24 ) *
JoeJohnson-Noah ante portas. Ακουω προτασεις.


Φανταζεσαι να δωσεις τον Τζονσον και να αρχισει να πεταει και αυτος που θα τον παρει να κερδισει τελικα??? smiley.gif
Pierce
Ε θα ανεβει καποια στιγμη ειναι προφανες. Αλλα θελω σκορ τωρα ομως... Μπορω να πω οτι το ποστ σου ειναι πιο φωτογραφικο και απο διαγωνισμους του ΑΣΕΠ...τι εχεις στο βρωμικο μυαλο σου; smiley.gif
rchos
QUOTE(pierce21 @ Jan 7 2012, 18:27 ) *
Ε θα ανεβει καποια στιγμη ειναι προφανες. Αλλα θελω σκορ τωρα ομως... Μπορω να πω οτι το ποστ σου ειναι πιο φωτογραφικο και απο διαγωνισμους του ΑΣΕΠ...τι εχεις στο βρωμικο μυαλο σου; smiley.gif



xaxaxa

αν ο τζουρου σου αρεσει πρεπει να ξηλωθεις tongue.gif
ξερεις εσυ ποιος εισαι.εσυ με τα δυο προσωπα... smiley.gif tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 7 2012, 18:27 ) *
Ε θα ανεβει καποια στιγμη ειναι προφανες. Αλλα θελω σκορ τωρα ομως... Μπορω να πω οτι το ποστ σου ειναι πιο φωτογραφικο και απο διαγωνισμους του ΑΣΕΠ...τι εχεις στο βρωμικο μυαλο σου; smiley.gif


Ειλικρινα δεν ειχα τιποτα. Ομως μολις μου ηρθε μια ιδεα! cool.gif
aegeansheed
Αγγελία

Ζητείται above average SF (όχι Caron Butler ή Shawn Marion t.o.p., έχω και τον Dudley). Συζητήσιμοι όλοι εκτός από τους 4 παίκτες-σύμβολα.

Δεύτε λάβετε Halls
Tobias Funke
QUOTE (rchos @ Jan 7 2012, 18:42 ) *
αν ο τζουρου σου αρεσει πρεπει να ξηλωθεις tongue.gif
ξερεις εσυ ποιος εισαι.εσυ με τα δυο προσωπα... smiley.gif tongue.gif


Αναγκαστικά θα ακολουθήσω τακτική που ακολουθώ και με γυναίκες:

"Σε παρακαλώωωωωωωω κάνε trade μαζί μου, σε θερμοπαρακαλώ. Είναι η γιορτή μου σήμερα, νιώθω πολύ μόνος κι ο τζουρού μέχρι τώρα είναι underachiever, δώστον μου και δεν θα το μάθει κανείς, έχω να κάνω trade πάνω από 2 μήνες, σε ικετεύω, θα σου πάρω και καφέ το πρωί και θα σε γυρίσω εγώ σπίτι ό,τι ώρα θες. Σε παρακαλώ..."
rchos
QUOTE(Tobias Funke @ Jan 7 2012, 21:26 ) *
Αναγκαστικά θα ακολουθήσω τακτική που ακολουθώ και με γυναίκες:

"Σε παρακαλώωωωωωωω κάνε trade μαζί μου, σε θερμοπαρακαλώ. Είναι η γιορτή μου σήμερα, νιώθω πολύ μόνος κι ο τζουρού μέχρι τώρα είναι underachiever, δώστον μου και δεν θα το μάθει κανείς, έχω να κάνω trade πάνω από 2 μήνες, σε ικετεύω, θα σου πάρω και καφέ το πρωί και θα σε γυρίσω εγώ σπίτι ό,τι ώρα θες. Σε παρακαλώ..."


χαχαχα

αν δεν ημουν τοσο σκατοχαρακτηρας θα στον ειχα δωσει και τσαμπα τωρα μετα απο αυτο. smiley.gif
T.W.Is.M.
Σ αυτο το σημειο θα ηθελα να δωσω τα συγχαρητηρια μου στο συναγωνιστη benchwarmer για τη μεγαλη κινηση που εκανε! 41.gif
Pierce
Νοα, σου εχουν πει τιποτα για τα γεννητικα οργανα της μητερας σου; Σε πηρα και 2ο pick ...
Nuntius
QUOTE (pierce21 @ Jan 8 2012, 03:24 ) *
Νοα, σου εχουν πει τιποτα για τα γεννητικα οργανα της μητερας σου; Σε πηρα και 2ο pick ...


Μοντέλο ήταν όταν ήταν νεότερη, όλο και κάτι θα έχουν πει και γι' αυτά tongue.gif
morrison
Είναι η τέλεια ευκαιρία να τα ξαναποστάρω... wav.gif
...αφιερωμένο...








benchwarmer
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 8 2012, 02:27 ) *
Σ αυτο το σημειο θα ηθελα να δωσω τα συγχαρητηρια μου στο συναγωνιστη benchwarmer για τη μεγαλη κινηση που εκανε! 41.gif






Για τη μητερα του Νοα δεν ξερω, του Γκρειντζερ θα με ενδιεφερε να μαθω.... Με 2ο και 3ο πικ Γκρειντζερ-Μπογκουτ λοιπον, μια χαρα ειμαι εκει που ειμαι προς το παρον. Προειδοποιω βεβαια οτι οπου να ναι θα χωθω και στο πανηγυρι των τρειντ για τα καλα, το ξερω πως σας ελειψε cool.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Jan 8 2012, 04:34 ) *


Σκεψου τι κινησεις εκανες αυτες τις μερες και γιατι θα μπορουσα ΕΓΩ να χαρω για καποια... wink.gif

QUOTE(benchwarmer @ Jan 8 2012, 04:34 ) *
Για τη μητερα του Νοα δεν ξερω, του Γκρειντζερ θα με ενδιεφερε να μαθω.... Με 2ο και 3ο πικ Γκρειντζερ-Μπογκουτ λοιπον, μια χαρα ειμαι εκει που ειμαι προς το παρον. Προειδοποιω βεβαια οτι οπου να ναι θα χωθω και στο πανηγυρι των τρειντ για τα καλα, το ξερω πως σας ελειψε cool.gif


Let the trades begin!
rchos
Ricky Rubio 77.gif
Gravedigger
Σε θέλει φέτος το παιχνίδι.Αν σου βγάζει το Ισπανάκι τέτοια score...μέχρι και 3ποντα βάζει και με καλά ποσοστά...
Nuntius
Ο Rubio γενικά κάνει καλές εμφανίσεις αλλά έπαιζε και εναντίων των Wizards σήμερα tongue.gif
rchos
ειναι το τριτο double-double που κανει.

γενικα η μεγαλη εκπληξη ειναι οτι βαζει τριποντα
aegeansheed
το ρεκόρ των λύκων είναι 17 assist. μπορεί να το σπάσει άνετα (από φέτος κιόλας)
sacarame
Πωπωπωπωπωπωωπωπω το ντουετάκι του Πορτλαντ πάλι μας έβγαλε ασπροπρόσωπους...

ΛαΜαρκος και Τζεραλντίνιο είχαν μαζί 44π, 9/10 βολές, 14 ρεμπς, 8 ασσιστ,7 κλεψίματα και 2 τάπες χτες βράδυ στην άνετη επικράτηση επί των Καβς..


Καλό λοιπόν είναι οι διάφοροι γατούληδες να ανεβάσουν τις προσφορές τους, αν πραγματικά ενδιαφέρονται για κάποιο από τα αστέρια μου... smiley.gif
HLR CENATION
Το μεγαλυτερο παλτο του fantasy φετος ειναι ο Bundinger...
Gravedigger
QUOTE (HLR CENATION @ Jan 9 2012, 18:17 ) *
Το μεγαλυτερο παλτο του fantasy φετος ειναι ο Bundinger...

Δεν νομίζω να περίμενε κανείς πολλά από τον Budinger...Ρώτα αυτούς που draftαραν τον Devin Harris και τον Odom καλύτερα!
Pierce
τυγχάνει να είναι και το ίδιο πρόσωπο smiley.gif

Εγώ επιμένω ...ΝΟΑ
Tobias Funke
QUOTE (Gravedigger @ Jan 9 2012, 19:52 ) *
Δεν νομίζω να περίμενε κανείς πολλά από τον Budinger...Ρώτα αυτούς που draftαραν τον Devin Harris και τον Odom καλύτερα!



Dorel Wright λέμε...
T.W.Is.M.
QUOTE(pierce21 @ Jan 9 2012, 19:53 ) *
τυγχάνει να είναι και το ίδιο πρόσωπο smiley.gif


Κι υστερα σου λενε τυχη του πρωταρη... tongue.gif
Anaz
ναι, γελαστε με τον πονο μου... angry_red.gif tongue.gif
rchos
QUOTE(Anaz @ Jan 10 2012, 08:14 ) *
ναι, γελαστε με τον πονο μου... angry_red.gif tongue.gif



ποιον πονο σου βρε καημενε που ενα τρειντ ειπαμε να κανουμε και δεν κοιμασε τα βραδια για να σκεφτεις και τελικα δεν αποφασιζεις...
j-kidd13
Για κοπιαστε να παρετε κανα παικτη μου μπας και βοηθησετε τον φτωχο συγγενη να ορθοποδισει...4-5 καλοι που μου βγηκαν δηλαδη..... 69.gif
duncan21
Τα Smurfs είναι πρώτα σε PTS,FGM,FTM,3PM.Eίναι εμφανές πιστεύω ότι η ομάδα δομήθηκε σύμφωνα με τις μπασκετικές αρχές του Σπύρου 71.gif .
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Jan 10 2012, 16:53 ) *
Τα Smurfs είναι πρώτα σε PTS,FGM,FTM,3PM.Eίναι εμφανές πιστεύω ότι η ομάδα δομήθηκε σύμφωνα με τις μπασκετικές αρχές του Σπύρου 71.gif .


Εμεις ομως ειμαστε πρωτοι σε ασιστ γιατι η πασα κανει 2 παιδια χαρουμενα, ενω το σουτ 1! smiley.gif
Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 10 2012, 15:50 ) *
Εμεις ομως ειμαστε πρωτοι σε ασιστ γιατι η πασα κανει 2 παιδια χαρουμενα, ενω το σουτ 1! smiley.gif

Αχαχαχαχα...ποιος τις πιστεύει αυτές τις Μα$&&ιες!!!! smiley.gif Ο Γιαννάκης και ο Morfi μόνο...
rchos
εγω ειμαι πρωτος στα λαθη!!!

τι κερδιζω;
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 10 2012, 18:45 ) *
εγω ειμαι πρωτος στα λαθη!!!

τι κερδιζω;


Μια καμενη αφιερωση:


(για να μη βαλω τωρα Σαμπρινα γιατι θα ανεβασω πολυ το επιπεδο και μερικοι μερικοι δε θα καταλαβετε... tongue.gif )
rchos
οταν 5 παιχτες σου απο τους 7 κανουν πανω απο 40 ειναι η οχι μεγαλη ξενερα οι αλλοι δυο να κανουν 10 και 7?



ειμαι εριστικος το ξερω... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 11 2012, 09:59 ) *
οταν 5 παιχτες σου απο τους 7 κανουν πανω απο 40 ειναι η οχι μεγαλη ξενερα οι αλλοι δυο να κανουν 10 και 7?



ειμαι εριστικος το ξερω... smiley.gif


...και ακομα περισσοτερο μετα απο τετοια μερα να μην εισαι πρωτος για 7 ποντους.

(δε θα εισαι μονο εσυ εριστικος, θα ειμαι κι εγω tongue.gif )
sacarame
Ρε Μορροου, δηλαδή πραγματικά ατεναχαθείς, .....ΑΤΕΝΑΧΑΘΕΙΣΝΑΧΑΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!!
aegeansheed
Aντε να χαθείς εσύ, που συμφώνησες να κρατήσω τον Jax στον πάγκο! 61 πόντους έχασα προχθες! tongue.gif

Ζω για τη στιγμή που θα κατεβάσω 5άδα ΝETS με Deron, Humphries, Okur, Brooks και Farmar...
T.W.Is.M.
Αναχαθεις Α-τζαμιρ Νελσονα που τοσες μερες που σε ειχα βασικο επαιζες ΠΡΟΠΟ και εκανες 1 2 Χ ποντους και αυτη τη βδομαδα που σε αφησα στον παγκο γιατι παιζεις 2 ματς εκανες για πρωτη φορα αξιοπρεπες σκορ! Αν σε ειχα βαλει αντι του (ξυπολητου) Πριγκιπα, θα ειχα κανει 324 ποντους και δε θα μου επαιζε η πρωτη μου επιλογη στο ντραφτ! tongue.gif
rchos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 12 2012, 19:51 ) *
Αναχαθεις Α-τζαμιρ Νελσονα που τοσες μερες που σε ειχα βασικο επαιζες ΠΡΟΠΟ και εκανες 1 2 Χ ποντους και αυτη τη βδομαδα που σε αφησα στον παγκο γιατι παιζεις 2 ματς εκανες για πρωτη φορα αξιοπρεπες σκορ! Αν σε ειχα βαλει αντι του (ξυπολητου) Πριγκιπα, θα ειχα κανει 324 ποντους και δε θα μου επαιζε η πρωτη μου επιλογη στο ντραφτ! tongue.gif


ναι εισαι πιο εριστικος απο μενα...
sacarame
Έλα πείτε τώρα, ποια γκαντεμόσαυρα από σας στραβοκοίταξε τον Χόρφορντ και θα μείνει 3-4 μήνες εκτός... 68.gif
morrison


shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
aegeansheed
QUOTE(sacarame @ Jan 12 2012, 22:54 ) *
Έλα πείτε τώρα, ποια γκαντεμόσαυρα από σας στραβοκοίταξε τον Χόρφορντ και θα μείνει 3-4 μήνες εκτός... 68.gif


ποιος σου τον ζητησε?
sacarame
QUOTE(aegeansheed @ Jan 13 2012, 14:06 ) *
ποιος σου τον ζητησε?


Αυτή η λέρα ο Ντάνκαν 2 ώρες πριν την ανακοίνωση με ρωτάει..."Ρε τι έχει πάθει αυτός ο Χόρφορντ και δεν παίζει καλά;;"

T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Jan 12 2012, 22:54 ) *
Έλα πείτε τώρα, ποια γκαντεμόσαυρα από σας στραβοκοίταξε τον Χόρφορντ και θα μείνει 3-4 μήνες εκτός... 68.gif



QUOTE(aegeansheed @ Jan 13 2012, 14:06 ) *
ποιος σου τον ζητησε?



QUOTE(sacarame @ Jan 13 2012, 14:26 ) *
Αυτή η λέρα ο Ντάνκαν 2 ώρες πριν την ανακοίνωση με ρωτάει..."Ρε τι έχει πάθει αυτός ο Χόρφορντ και δεν παίζει καλά;;"



Δε φταιει ο Ντανκαν. Κι αλλος σου ειχε κανει προταση για τον Horford. Οπως και περσι για τον Jennings και η καταληξη των παιχτων ηταν η ιδια. Μονο που περσι τη δεχτηκες! tongue.gif
Θα γραψω και κατι που δεν το ξερεις. Την πρωτη μερα που πηγα για δουλεια πριν 7 χρονια περιπου εγινε ληστεια. Αμφιβαλλεις ακομα ποιος σε γκαντεμιασε??? smiley.gif
rchos
γιατι καθε μερα ο κυριος που ειναι πρωτος εχει παραπανω παιχνιδια απο μας τους ταπεινους;

ποσα 40αρια να κανει πια ο ρικι ο ρουμπιο και ποσα πενηνταρια ο ται ο λοσονας για να καταφερουμε επιτελους ενα βραδυ να μειωσουμε λιγο τη διαφορα...
μεχρι και ο γκριν εκανε 35 αλλα οχι εκει να μεγαλωσει η διαφορα...

αυτος ο κομπε φετο θα χαλαρωσει καθολου που ειναι λες κοιματε με αλλον νιγκα καθε βραδυ...ε παπου πρωταθλημα δεν παιρνεις τι καθεσαι και σκιζεσαι...
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Jan 14 2012, 11:09 ) *
αυτος ο κομπε φετο θα χαλαρωσει καθολου που ειναι λες κοιματε με αλλον νιγκα καθε βραδυ...ε παπου πρωταθλημα δεν παιρνεις τι καθεσαι και σκιζεσαι...



Μαικ Μπραουν αγαπητε admin και commissioner. Οταν μεχρι προπερσι ηταν στο Κλιβελαντ, εκανε τα οργια ο Λεμπρον και τον αποθεωναν ολοι, ενω τοτε ελεγα οτι η ομαδα παιζει ετσι, ωστε να αναδεικνυεται αυτος. Τωρα τα κανει ο Κομπι.
Πιστευεις οτι τυχαια εκανα 1,5 λεπτο να επιλεξω το Μοντα Ελλις στον πρωτο γυρο και 1,5 δευτερολεπτο να επιλεξω τον Μπραιαντ στο δευτερο?
Οσο για τα πιο πολλα ματς, καποια στιγμη θα ερθει και η στιγμη που ο Ελλις και ο Κομπι θα παιζουν 3 ματς την εβδομαδα.
rchos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 14 2012, 12:07 ) *
Μαικ Μπραουν αγαπητε admin και commissioner. Οταν μεχρι προπερσι ηταν στο Κλιβελαντ, εκανε τα οργια ο Λεμπρον και τον αποθεωναν ολοι, ενω τοτε ελεγα οτι η ομαδα παιζει ετσι, ωστε να αναδεικνυεται αυτος. Τωρα τα κανει ο Κομπι.
Πιστευεις οτι τυχαια εκανα 1,5 λεπτο να επιλεξω το Μοντα Ελλις στον πρωτο γυρο και 1,5 δευτερολεπτο να επιλεξω τον Μπραιαντ στο δευτερο?
Οσο για τα πιο πολλα ματς, καποια στιγμη θα ερθει και η στιγμη που ο Ελλις και ο Κομπι θα παιζουν 3 ματς την εβδομαδα.


ετσι και εγω τον ρουμπιο τον διαλεξα στον 11ο γυρο πολυ γρηγορα.ηταν σχεδιασμενη κινηση. smiley.gif
Ginobili
Ρε δεν ΓΑ%*&%&στε λέω εγώ..που μου έχουν τραυματιστεί 4 βασικοί...και όχι μόνο αυτό,τραυματίζονται αμέσως μετά μόλις κλείσουν τα ρόστερ..έτσι για να φορτωθώ τα 0(μηδενικά) τους όλη την εβδομάδα,έτσι για να μου την σπάσουν χειρότερα...


Πόσο καλύτερος σκάουτερ να είμαι..και να έχω βγάλει λαβράκια??? tongue.gif Ράιν Άντερσον-Ναιτ-Παρσονς-Χαζ....trade Μπάινουμ-Ντάνκαν....αν δεν τα χα κι αυτά,ο προτελευταίος θα με έψαχνε με το κυάλι..από κάτω του... w00t.gif

Αμ δε θα φτιάξει ο καιρός....θα σας δείξω εγώ,θα βγάλω όλο μου το άχτι στο streetbasketball...!!!


Υ.Γ Και για να μην ξεχνιόμαστε...Wall θα συνουσιασθώ με την μάνα σου μέχρι να λιποθυμήσει!!!!
Καλά εσένα Blatche..την δικιά σου,θα σου την στείλω.... 19.gif

QUOTE(rchos @ Jan 14 2012, 09:09 ) *
ποσα 40αρια να κανει πια ο ρικι ο ρουμπιο

Και να σκεφτείς ότι πέρσι είχαμε ομηρικές μάχες και τσακωμούς στα του Παναθηναικού,για το ποιος είναι καλύτερος..αυτός ή ο Καλάθης...

Ααααααααρε Ομπράντοβιτς και τους τυφλούς μπορείς να πείσεις ότι βλέπουν...το μόνο που λείπει είναι να συζητάμε για το ποιος είναι καλύτερος...ο Τσαρτσαρής ή ο Κριάπα?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.