Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ΕΣΚΑ 2009-10 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
st_79
ευχαριστω πολυ
katsman4
Προγνωστικά,

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 2
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΡΟΥΦ 80 1
tas13
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2 (θα κοντραρω την πρωιν ομαδα μου αυτη τη φορα, χωρις ιδιαιτερο λογο, ας κερδισει και ας το χασω στο στοιχημα, διπλο)

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 2 (ευκαιρια για νικη εχει το Ζεφυρι, καθως ο Νικηφορος δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, διπλο)

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1 (χωρις να ξερω τις ομαδες και απλα με οτι ακουω, ασσος)

ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 (καλυτερη ομαδα νομιζω ο Ερμης, ασσος)

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2 (μετα απο την ασχημη εμφανιση με τη Τουφα, χρωσταμε κατι στους εαυτους μας και νομιζω θα λειτουργησει θετικα, χωρις να ξερω βεβαια και καθολου την αντιπαλη ομαδα, διπλο)

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΡΟΥΦ 80 1 (δε παιρνει τριτη ηττα τη Τουφα και νομιζω ευκολα ή δυσκολα θα κερδισει, ασσος)

Μετα απο τη τοση συζητηση για τη διαιτησια δε νομιζω να εβγαλε κανεις ακρη..Ειναι ενα φαινομενο που δε θα παψει να μας απασχολει σε καθε αγωνιστικη και οσο και να μας ποναει δε νομιζω οτι πρεπει να ασχολουμασται πλεον με αυτο το θεμα..
Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
Buddah
QUOTE(1911971 @ Oct 29 2009, 18:11 ) *
...αν και δεν θέλω ούτε εγώ να το συνεχίσω αυτό το θέμα, ρωτάω το εξής : πόσοι από εμάς όταν χάνουν, τα ρίχνουμε στα ίσως εύκολα θύματα; δηλαδή, μόνο οι διαιτητές και κανένας άλλος γυρίζουν διαφορές 16π...εγώ ξέρω να πω ότι μπορεί να υπάρχουν φαλτσοσφυρίγματα, αλλά και ότι έγινε καλό παιχνίδι από τους μεν και άσχημο από τους δε....δηλαδή, να γυρίσω να πω ότι όταν χάναμε 16π φταίγανε οι διαιτητές; αφού δεν παίζαμε τίποτα εκείνο το διάστημα, τι να πω;
Ας γίνουμε ρεαλιστές όλοι μας, ας το αφήσουμε αυτό το θέμα περί διαιτησίας και ας κοιτάξουμε τις ομάδες μας.
Ετσι που το λες φιλαράκι, νιώθω ότι στήνουμε και παράγκα κιόλας....Δεν έχουμε ούτε θα έχουμε ποτέ τέτοια διάθεση. wink.gif



Ετσι ακριβως

τωρα προγνωστικα (κουβας speaking)

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2 ---Ντερμπυ θα ειναι ,θα ρισκαρω στο διπλο
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1--- Ο Νικηφορος δεν ειναι κακη ομαδα ,μην την υποτιματε
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1---Ασσος λογω εδρας κυριως ,δεν εχω δει ακομη την Εκαλη
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1---Καλη ομαδα ο Ερμης
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1---Και εδω Ντερμπυ ,εχουν τσαγανο τα παιδια των ΚΩΦΩΝ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΡΟΥΦ 80 2---ε να εχει και μια εκπληξη το κουπονι μου biggrin.gif
panther2910
Buddah από ποιά ομάδα είσαι???
katsman4
Ερμής-Πόρτο Ραφτη 1

Ένα δυνατό παιχνίδι, με ημίχρονο 24-29 και τελικό +5 ή +7 ο Ερμής. Στο τρίτο δεκάλεπτο μπήκαμε μάλλον νωθρά επιτρέποντας στον Ερμή να κάνει ένα 9-0 σερί. Μετά ισορροπήσαμε το παιχνίδι και πηγαίναμε πολύ κοντά μέχρι το τέλος. Σοβαρή ομάδα ο Ερμής αλλά κάτι της έλειπε. Σε καμία περίπτωση πάντως δεν είναι αχτύπητη. Σχεδόν το μισό της σκοράρισμα το έκανε ένα γκαράκι (Νο 13 αν δεν κάνω λάθος). Καλές εντυπώσεις μου άφησε το Νο 9, μικρός σχετικά σε ηλικία, καλό κορμί, καλή κατάρτιση. Για τη διαιτησία έχω να πω καλά λόγια (!) εκτός από δύο καθαρά επιθετικά που τελικά τα έδωσε ανάποδα. Δεν έχω στα χέρια μου και το φύλλο αγώνα να σας πω και τα επιμέρους σκορ. Αν το έχει κάποιος από τον Ερμή, καλό θα ήταν να το ποστάρει.

Πάντως παιδιά, όσοι δεν έχετε δει την κάθε ομάδα και ακούτε πολλά κεράσια ξέρετε τι πρέπει να κρατάτε. Τα περισσότερα σχόλια απ'αυτούς που δεν τις έχουν δει και είναι του στυλ "έχω ακούσει καλά λόγια", "φιλοδοξεί για άνοδο" κτλ έχουν το σκοπό τους. Κάποιοι ίσως με καταλάβετε.

siloui11
Καλησπέρα και από το Ρουφ, που συνεχίζει με 3 στα 3 πλέον!!!

Νίκη στο Χαλάνδρι με 10 πόντους στην παράταση 59-69, αν και καταφέραμε να το πάμε μόνοι μας εκεί το παιχνίδι. Στο σύνολο των 40 λεπτών δεν προηγήθηκε νομίζω καθόλου η Τούφα, ωστόσο στο τέλος με κάποια σουτ μπήκαν για τα καλά στο παιχνίδι.
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμπαίχτες και στο προπονητή για το αποτέλεσμα. Πλέον μας περιμένει ένα δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι με τον ΑΟ Αρτεμις, αλλά νομίζω ότι τέτοια ματς κάνουν τις ομάδες να ξεχωρίζουν ίσως.

ΥΓ...πάντως BUddah από εμάς κουβά δεν πήγες.......

mono maroussi
Σημερα το βραδυ ο δρομος μου φερε απο το ιστορικο γηπεδο του Γ.Σ.Αμαρουσιου και ειδα το πρωτο ημιχρονο του αγωνα αριωνας-εκαλη.28-26 ηταν οταν το αφησα.πολυ σκληρο ματσακι με τον αριωνα να εκμεταλευεται τους ψηλους του και την εκαλη να μενει στο ματς χαρις στους συμπαθητικους περιφειακους που διαθετει
topten
ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 72-55 (ΗΜ.28-26)

Δεκαλεπτα: 15-17,13-9,21-18,23-11

ΑΡΙΩΝΑΣ (Μαρκατος-Λεμποτεσης):Μαλανδρης 6, Ταμβακης 9(2), Φουτζοπουλος, Ρελακης 1, Λογοθετης 2, Παπακωνσταντης 11(3), Φωκιανιδης 2, Παιδακακης 2, Μουχακης 19(1), Νασιος 7, Παπαζαφειροπουλος 13.

ΕΚΑΛΗ (Καρατζας):Κιτσος 4, Σταθατος 2, Λατσουδας, Ευσταθοπουλος 2, Παπανδρεου 14(1), Νιωτακης 2, Αναστασοπουλος 7, Καλοβρυνας, Χορηγας, Μπρουσαλης 4, Καλοσακας 20.

Κατ αρχην να ευχηθουμε περαστικα και γρηγορη επιστροφη στα γηπεδα στον Κιτσο της Εκαλης που τραυματιστηκε και αποχωρησε (διαστρεμα) με αποτελεσμα να μην μπορεσει να βοηθησει την ομαδα του στο 4ο δεκαλεπτο.Το παιχνιδι ηταν ντερμπι στα πρωτα 3 δεκαλεπτα με τις ομαδες να ειναι συνεχως κοντα στο σκορ.Στο 4ο δεκαλεπτο ο Αριωνας με φοβερη αμυνα η οποια του εδωσε μεγαλη ενεργεια στην επιθεση αρχισε να ανοιγει τη διαφορα που φυσιολογικα στο τελος εφτασε στο +17.
Να δωσουμε πολλα συγχαρητηρια στους διαιτητες για την αψογη διαιτησια τους.Νομιζω περασαν απαρατηρητοι!!!!
rock
κανενα αλλο αποτελεσμα εχουμε;;;; smiley.gif
zig14
QUOTE(jhantzop @ Oct 26 2009, 15:30 ) *
Η διαιτησία σε αυτές τις κατηγορίες στην Ελλάδα είναι ερασιτεχνική. Αν συνδέεις το πόσο ερασιτέχνης είναι κάποιος, με το αν παραδέχεται το λάθος του, νομίζω πως σφάλεις. Είτε ερασιτέχνης είναι κάποιος, είτε επαγγελματίας, μπορεί να παραδεχτεί τα λάθη του, δεν είναι κακό! Το ίδιο και ο καλαθοσφαιριστής. Όπως υπάρχουν κακοί ερασιτέχνες μπασκετμπολίστες, έτσι υπάρχουν και κακοί ερασιτέχνες διαιτητές.

Και btw συγκρίνεις ανόμοια πράγματα...



φιλοι μου δν γραφω συχνα αλλα εχω να σημειωσω 2-3 πραγματακια.
1ον. ΔΕΝ υπαρχει πουθενα στον κοσμο Επαγγελματικη διαιτησια εκτος των ΗΠΑ.
2ον. οποιος ειδε το ματς Μαλαγα - Ολυμπιακος πρεπει να εφριξε. ( Αναφερω 3 κραχτα λαθη που θα τα εδινε κ διαιτητης τοπικου. Α) την μη ανανεωση του 24" επειτα απο προσπαθεια του Παπαλουκα, Β) στην βολη που μετρησε για 2ποντο ο κανονισμος προβλεπει να μετρησει 1 ποντος κ "Τ" στον Κλεϊζα) κ Γ) το κοψιμο του Βασιλοπουλου ειναι αντικανονικο κ το 3ποντο μετραει γτ η μπαλα ασχετα αν εφτανε στο καλαθι ή οχι δν μπορι να κοπει διοτι πειναι πανω απο το υψος του στεφανιου.) καταλαβαινετε οτι εφοσον γινονται τετεια λαθη σε τοσο υψηλο επιπεδο ειναι λογικο να γινονται περισσοτερα στα τοπικα.
3) το σωστο ειναι να κατανοησουμε ολοι τα σφαλματα μας αθλητες κ διαιτητες κ να γινουμε ολοι καλυτεροι. για να γινει ομως αυτο χρειαζετε την συνεργασια κ την συμβολη ολων μας.

ελπιζω να μην σας κουρασα...
jhantzop
QUOTE(zig14 @ Oct 31 2009, 14:45 ) *
φιλοι μου δν γραφω συχνα αλλα εχω να σημειωσω 2-3 πραγματακια.
1ον. ΔΕΝ υπαρχει πουθενα στον κοσμο Επαγγελματικη διαιτησια εκτος των ΗΠΑ.
2ον. οποιος ειδε το ματς Μαλαγα - Ολυμπιακος πρεπει να εφριξε. ( Αναφερω 3 κραχτα λαθη που θα τα εδινε κ διαιτητης τοπικου. Α) την μη ανανεωση του 24" επειτα απο προσπαθεια του Παπαλουκα, Β) στην βολη που μετρησε για 2ποντο ο κανονισμος προβλεπει να μετρησει 1 ποντος κ "Τ" στον Κλεϊζα) κ Γ) το κοψιμο του Βασιλοπουλου ειναι αντικανονικο κ το 3ποντο μετραει γτ η μπαλα ασχετα αν εφτανε στο καλαθι ή οχι δν μπορι να κοπει διοτι πειναι πανω απο το υψος του στεφανιου.) καταλαβαινετε οτι εφοσον γινονται τετεια λαθη σε τοσο υψηλο επιπεδο ειναι λογικο να γινονται περισσοτερα στα τοπικα.
3) το σωστο ειναι να κατανοησουμε ολοι τα σφαλματα μας αθλητες κ διαιτητες κ να γινουμε ολοι καλυτεροι. για να γινει ομως αυτο χρειαζετε την συνεργασια κ την συμβολη ολων μας.

ελπιζω να μην σας κουρασα...


Δε διαφωνούμε πουθενά.


GR-HAMMER
αο κωφων - νεα ιωνια 64-66 (δεν ειμαι 100% σιγουρος για το σκορ αλλα 2 ποντους κερδισε η νεα ιωνια)
σκληρο παιχνιδι, μπηκαμε καλα και προηγηθηκαμε στο 1ο 10λεπτο με 9 ποντους, γρηγορα πλησιασε η νεα ιωνια και το παιχνιδι ητανε κοντα στο σκορ μεχρι το τελος...
μπορουσαμε να το καθαρισουμε στο τελος αλλα με πααααααρα πολλα λαθη σε κρισιμες φασεις και αστοχια σε καποιες αλλες πηγαμε το παιχνιδι στο τελευταιο σουτ, το οποιο και το εβαλαν τα παιδια!
τι να κανουμε, συνεχιζουμε....
zig14
QUOTE(jhantzop @ Oct 31 2009, 15:05 ) *
Δε διαφωνούμε πουθενά.


η απαντηση δν αφορα προσωπικα εσενα. ειναι γενικα για αυτα που γραφτηκαν στο συνολο. απλα πατησα απαντηση απο το δικο σου σχολιο.
nikefalin
QUOTE(zig14 @ Oct 31 2009, 14:45 ) *
Γ) το κοψιμο του Βασιλοπουλου ειναι αντικανονικο κ το 3ποντο μετραει γτ η μπαλα ασχετα αν εφτανε στο καλαθι ή οχι δν μπορι να κοπει διοτι πειναι πανω απο το υψος του στεφανιου.) καταλαβαινετε οτι εφοσον γινονται τετεια λαθη σε τοσο υψηλο επιπεδο ειναι λογικο να γινονται περισσοτερα στα τοπικα.



Η παρεμβολή του Βασιλό έγινε αφού είχε λήξει η περίοδος για αυτό και δεν μέτρησε το τρίποντο, πράγμα που το είδαν σε ριπλέι στα αποδυτήρια στο ημίχρονο.Αν ήταν εντός χρόνου θα μέτραγε ( όπωε και αρχικά μέτρησε)

rocker
QUOTE(nikefalin @ Oct 31 2009, 22:39 ) *
Η παρεμβολή του Βασιλό έγινε αφού είχε λήξει η περίοδος για αυτό και δεν μέτρησε το τρίποντο, πράγμα που το είδαν σε ριπλέι στα αποδυτήρια στο ημίχρονο.Αν ήταν εντός χρόνου θα μέτραγε ( όπωε και αρχικά μέτρησε)


δλδ για να καταλάβω όταν έχει λήξει ο χρόνος μπορώ να πάω απλόσ κάτω απ΄το καλάθι και να διώξω την μπάλα πρίν αυτή να μπεί??

Λείπουν κάποια αποτελέσματα??? δεν υπάρχει κανείς να τα γράψει?
nikefalin
QUOTE(rocker @ Nov 1 2009, 01:39 ) *
δλδ για να καταλάβω όταν έχει λήξει ο χρόνος μπορώ να πάω απλόσ κάτω απ΄το καλάθι και να διώξω την μπάλα πρίν αυτή να μπεί??

Λείπουν κάποια αποτελέσματα??? δεν υπάρχει κανείς να τα γράψει?


οχι , απλά είπα τι είπαν στην τηλεοπτική μετάδοση. Αν εκτίμησαν οτί η μπάλα δεν είχε καμμιά πιθανότητα να καταλήξει στο καλάθι , μόνο τότε έκαναν σωστά.

tas13
ΑΣ ΚΩΦΟΙ - ΙΩΝΙΑ 63 - 65

Αλλη μια πολυ κακη εμφανιση για την ομαδα μου, καταφεραμε να κλεψουμε αλλο ενα παιχνιδακι..Πολλα λαθη και απο τις δυο ομαδες απλα εμεις τα καναμε στην αρχη, οι αλλοι στο τελος και ετσι το εκμεταλλευτηκαμε και πηραμε ενα πολυ δυσκολο ματς, σε δυσκολη εδρα και απεναντι σε μια παραξενη αλλα πολυ καλη ομαδα..Το καλο ειναι οτι συνεχιζουμε με 3/3, ακολουθει ρεπο σε ενα πολυ καλο σημειο για να μπορεσουμε να διορθωσουμε τα οσα προβληματακια εχουμε..
Φιλε katsman τα ειχα πει και εγω νωριτερα για τις ομαδες, για φαβορι και ανοδους..Ειναι πολυ νωρις για οποιαδηποτε προγνωστικα, σε μια πολυ δυσκολη κατηγορια..Καλη συνεχεια να εχουμε..


ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΡΤΕΜΙΣ 64 - 61
st_79
CODE
σε δυσκολη εδρα και απεναντι σε μια παραξενη

καλημερα τι ενοεις με αυτο φιλε μου?δυσκολη εδρα και παραξενη ομαδα?μπορεις να γινεις λιγο ποιο σαφης?
topten
Τα αποτελεσματα της 3ης αγωνιστικης λοιπον ειναι:
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 64-61
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ?
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 72-55
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 63-65
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΡΟΥΦ 80 59-69

Αν γνωριζει καποιος το αποτελεσμα του Νικηφορος-Ζεφυρι και το σκορ του Ερμης-Πορτο Ραφτη,ας τα γραψει.
tas13
QUOTE(st_79 @ Nov 1 2009, 12:48 ) *
CODE
σε δυσκολη εδρα και απεναντι σε μια παραξενη

καλημερα τι ενοεις με αυτο φιλε μου?δυσκολη εδρα και παραξενη ομαδα?μπορεις να γινεις λιγο ποιο σαφης?


Δυσκολη εδρα γιατι ειναι ψιλοτρυπα το γηπεδο, εχουν βαλει παρκε και οι μπασκετες εχουν κοντινοι, ηταν που ηταν περιεργες τωρα δυσκολεψαν και στα σουτ..Οσο για το παραξενη το λεω γιατι οταν βλεπεις την ομαδα δε σου γεμιζει το ματι, αλλα παρολο αυτα ειναι ομαδα με τα ολα της..Ελπιζω να εγινα πιο σαφης..

Διορθωση: Περισσος - Αρτεμις 66-63
katsman4
Βάσει τελευταίων αποτελεσμάτων έχουμε:

3 νίκες
Ερμής, Ν. Ιωνία και Ρουφ

2 νίκες
Αρίωνας , Άρτεμις, Περισσός,

1 νίκη
Κωφοί,Πόρτο και νικητής του Νικηφόρος-Ζεφύρι (Πόρτο με 1 αγώνα λιγότερο)

0 νίκες
Εκάλη, Παλλήνη, Τούφα και ηττημένος του Νικηφόρος- Ζεφύρι (Εκάλη και Παλλήνη με 1 αγώνα λιγότρερο)

Καλά ρε παιδιά, θα βγάλει η ΕΣΚΑ πιο γρήγορα αποτελέσματα απ' ότι εμείς? Ούτε ένας για το Νικηφόρος-Ζεφύρι?

Σημ. Η σειρά είναι αλφαβητική!

ώρα 11:10.

Η ΕΣΚΑ έβγαλε αποτελέσματα ως εξής:

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 66-63
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1-2
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 72-55
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2-1
ΡΕΠΟ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 63-65
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΡΟΥΦ 80 59-69

το 1-2 και 2-1 του Ζεφυρίου και του Ερμή αντίστοιχα τι σημαίνει? Ότι η Έσκα δεν έχει ακόμα αποτελέσματα στα χέρια της?
jhantzop
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 63-57

http://www.ermisbc.gr/pressnews.asp?id=PN00007
http://www.ermisbc.gr/team_league.asp

Ημέρα/Ώρα: 30/10/2009 20:30
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μακρής
Δεκάλεπτα: 13-13, 11-16, 19-13, 20-15
Ημίχρονο: 24-29

Νέα νίκη για τον Ερμή έστω και δύσκολα. Αμφίρροπο παιχνίδι με το τέλος του 1ου ημιχρόνου να βρίσκει τους γηπεδούχους πίσω στο σκορ με πέντε πόντους (24-29). Με την έναρξη της 3ης περιόδου, ένα σερί 9-0 του Ερμή τον έφερε μπροστά στο σκορ (33-29). Το Πόρτο Ράφτη αντέδρασε και κατάφερε να προηγηθεί εκ νέου με 47-51 στο 32’. Με περισσότερες εναλλακτικές και μεγαλύτερη ψυχραιμία, ο Ερμής κατάφερε στα τελευταία λεπτά να πάρει την πολυπόθητη νίκη με 63-57 και να συνεχίσει την αήττητη πορεία του στο πρωτάθλημα. Να σημειωθεί ότι οι διαιτησία των Νικολόπουλου, Μακρή ήταν πολύ καλή με ελάχιστα λάθη.

Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Κασκούρας, Βλαχονάτσιος 5, Κολοκυθάς 3 (1), Παπαμιχαήλ 3, Γκατζούλης 2, Πέρβιι 18, Σολδάτος 6, Φίλιππας, Γιαλιάς, Τσιγαρίδης 15 (1), Μοναχός 9 (1), Πολίτης 2

Πόρτο Ράφτη (Κοντομηνάς): Κατσάνης 2, Λαγουδάκης 5 (1), Κουμπής 2, Παναγιωτίδης 4, Σέχος 19 (1), Μητροβγένης 15 (3), Παπακωνσταντίνου, Μπαλόπητος 10


jhantzop
QUOTE(katsman4 @ Nov 2 2009, 12:10 ) *
...
το 1-2 και 2-1 του Ζεφυρίου και του Ερμή αντίστοιχα τι σημαίνει? Ότι η Έσκα δεν έχει ακόμα αποτελέσματα στα χέρια της?


ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΖΕΦΥΡΙ 64-72
ΕΡΜΗΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 63-57

τα έβαλε


g_80
QUOTE(jhantzop @ Nov 2 2009, 12:12 ) *
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 63-57

http://www.ermisbc.gr/pressnews.asp?id=PN00007
http://www.ermisbc.gr/team_league.asp

Ημέρα/Ώρα: 30/10/2009 20:30
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μακρής
Δεκάλεπτα: 13-13, 11-16, 19-13, 20-15
Ημίχρονο: 24-29

Νέα νίκη για τον Ερμή έστω και δύσκολα. Αμφίρροπο παιχνίδι με το τέλος του 1ου ημιχρόνου να βρίσκει τους γηπεδούχους πίσω στο σκορ με πέντε πόντους (24-29). Με την έναρξη της 3ης περιόδου, ένα σερί 9-0 του Ερμή τον έφερε μπροστά στο σκορ (33-29). Το Πόρτο Ράφτη αντέδρασε και κατάφερε να προηγηθεί εκ νέου με 47-51 στο 32’. Με περισσότερες εναλλακτικές και μεγαλύτερη ψυχραιμία, ο Ερμής κατάφερε στα τελευταία λεπτά να πάρει την πολυπόθητη νίκη με 63-57 και να συνεχίσει την αήττητη πορεία του στο πρωτάθλημα. Να σημειωθεί ότι οι διαιτησία των Νικολόπουλου, Μακρή ήταν πολύ καλή με ελάχιστα λάθη.

Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Κασκούρας, Βλαχονάτσιος 5, Κολοκυθάς 3 (1), Παπαμιχαήλ 3, Γκατζούλης 2, Πέρβιι 18, Σολδάτος 6, Φίλιππας, Γιαλιάς, Τσιγαρίδης 15 (1), Μοναχός 9 (1), Πολίτης 2

Πόρτο Ράφτη (Κοντομηνάς): Κατσάνης 2, Λαγουδάκης 5 (1), Κουμπής 2, Παναγιωτίδης 4, Σέχος 19 (1), Μητροβγένης 15 (3), Παπακωνσταντίνου, Μπαλόπητος 10



ο ερμης συνεχιζει δυνατα απο περισυ...σοβαρη ομαδα ικανη για μεγαλα πραγματα...προσωπικα πιστευω πως 8α κανει την εκπλη3η και 8α ειναι μια απο τις ομαδεσ που φετος 8α κερδισει την ανοδο....
katsman4
QUOTE(jhantzop @ Nov 2 2009, 13:12 ) *
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 63-57

http://www.ermisbc.gr/pressnews.asp?id=PN00007
http://www.ermisbc.gr/team_league.asp

Ημέρα/Ώρα: 30/10/2009 20:30
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Μακρής
Δεκάλεπτα: 13-13, 11-16, 19-13, 20-15
Ημίχρονο: 24-29

Νέα νίκη για τον Ερμή έστω και δύσκολα. Αμφίρροπο παιχνίδι με το τέλος του 1ου ημιχρόνου να βρίσκει τους γηπεδούχους πίσω στο σκορ με πέντε πόντους (24-29). Με την έναρξη της 3ης περιόδου, ένα σερί 9-0 του Ερμή τον έφερε μπροστά στο σκορ (33-29). Το Πόρτο Ράφτη αντέδρασε και κατάφερε να προηγηθεί εκ νέου με 47-51 στο 32’. Με περισσότερες εναλλακτικές και μεγαλύτερη ψυχραιμία, ο Ερμής κατάφερε στα τελευταία λεπτά να πάρει την πολυπόθητη νίκη με 63-57 και να συνεχίσει την αήττητη πορεία του στο πρωτάθλημα. Να σημειωθεί ότι οι διαιτησία των Νικολόπουλου, Μακρή ήταν πολύ καλή με ελάχιστα λάθη.

Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Κασκούρας, Βλαχονάτσιος 5, Κολοκυθάς 3 (1), Παπαμιχαήλ 3, Γκατζούλης 2, Πέρβιι 18, Σολδάτος 6, Φίλιππας, Γιαλιάς, Τσιγαρίδης 15 (1), Μοναχός 9 (1), Πολίτης 2

Πόρτο Ράφτη (Κοντομηνάς): Κατσάνης 2, Λαγουδάκης 5 (1), Κουμπής 2, Παναγιωτίδης 4, Σέχος 19 (1), Μητροβγένης 15 (3), Παπακωνσταντίνου, Μπαλόπητος 10


Λάθος στο φύλλο αγώνα. Ο Κατσάνης είχε 4 πόντους! smiley.gif Σε κάποιον άλλον το χρέωσε το διποντάκι!
Καλή δουλειά jhantzop!
topten
Ας ξεκινησουμε σιγα σιγα με προγνωστικα για την 4η αγωνιστικη:

ΖΕΦΥΡΙ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2 (Δυσκολα αλλα πιστευω θα το παρει το ματς)
ΕΚΑΛΗ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 (Ελπιζω πρωτη νικη για την Εκαλη)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΡΙΩΝΑΣ 2 (Χωρις σχολια!!!)
ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΡΜΗΣ 2 (Ευκολα η δυσκολα. Ο Ερμης ειναι καλυτερη ομαδα)
ΚΩΦΟΙ - ΤΟΥΦΑ 1 (Ακομα ενα δυσκολο ματς για την Τουφα)
ΑΡΤΕΜΙΣ - ΡΟΥΦ 80 1 (Το Ρουφ δεν το ξερω αλλα θα δωσω ενα μικρο προβαδισμα λογω εδρας)

Ελπιζω αυτη η αγωνιστικη να κυλησει χωρις τραυματισμους.
katsman4
QUOTE(topten @ Nov 2 2009, 21:56 ) *
Ας ξεκινησουμε σιγα σιγα με προγνωστικα για την 4η αγωνιστικη:

ΖΕΦΥΡΙ - ΠΕΡΙΣΣΟΣ 2 (Δυσκολα αλλα πιστευω θα το παρει το ματς)
ΕΚΑΛΗ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 (Ελπιζω πρωτη νικη για την Εκαλη)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΡΙΩΝΑΣ 2 (Χωρις σχολια!!!)
ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΡΜΗΣ 2 (Ευκολα η δυσκολα. Ο Ερμης ειναι καλυτερη ομαδα)
ΚΩΦΟΙ - ΤΟΥΦΑ 1 (Ακομα ενα δυσκολο ματς για την Τουφα)
ΑΡΤΕΜΙΣ - ΡΟΥΦ 80 1 (Το Ρουφ δεν το ξερω αλλα θα δωσω ενα μικρο προβαδισμα λογω εδρας)

Ελπιζω αυτη η αγωνιστικη να κυλησει χωρις τραυματισμους.


topten μήπως είσαι από Αρίωνα?

Αποτελέσματα προγνωστικών:

1911971 4/6
katsman4 4/6
tas13 4/6
Buddah 3/6
Doctor-J 2/6 (αν κρίνουμε από τις αποδόσεις που έδωσες)

Με συγχωρείτε αν ξέχασα κάποιον.
1911971
Καλημέρα σε όλους,

στοιχηματάκι λοιπόν πάλι....

Ζεφύρι-Περισσός : 2 (η νίκη μέ τον Νικηφόρο μπορεί να έχει φτιάξει το κλίμα στο Ζεφύρι αλλά νομίζω ως εκεί...)
Εκάλη-Νικηφόρος : 1 (ο φίλος μου ο Καρατζάς θα σπάσει το ρόδι...)
Πόρτο Ράφτη-Αρίωνας : 2 (ένα από τα δύο ντέρμπι της αγωνιστικής. Νομίζω ότι ο Αρίωνας θα κερδίσει για το λόγο ότι το Πόρτο Ράφτη δεν με έπεισε την προηγούμενη αγωνιστική. Επίσης, θα έχει φροντίσει να δει και το βίντεο του αγώνα...)
Παλλήνη-Ερμής : 2 (νομίζω ότι είμαστε καλή ομάδα φέτος που θα διεκδικήσουμε κάτι καλό. Για να γίνει αυτό όμως, πρέπει να βρούμε ίσως και το κάτι παραπάνω σε τέτοιου είδους παιχνίδια, και ειδικά εκτός έδρας).
Κωφοί-Τούφα: 1 (μόνο λόγω έδρας)
Αρτέμιδα-Ρούφ 80 : 1 (η Αρτέμιδα πρέπει να επανέλθει στις νίκες για να αναδείξει ξανά το καλό πρόσωπο των δύο πρώτων αγωνιστικών. Το δεύτερο ντέρμπι του ομίλου).

Καλή συνέχεια....
topten
QUOTE(katsman4 @ Nov 3 2009, 10:38 ) *
topten μήπως είσαι από Αρίωνα?

Αποτελέσματα προγνωστικών:

1911971 4/6
katsman4 4/6
tas13 4/6
Buddah 3/6
Doctor-J 2/6 (αν κρίνουμε από τις αποδόσεις που έδωσες)

Με συγχωρείτε αν ξέχασα κάποιον.

Γιατι να το κρυψουμε αλλωστε!!!!!!

QUOTE(katsman4 @ Nov 3 2009, 10:38 ) *
topten μήπως είσαι από Αρίωνα?

Αποτελέσματα προγνωστικών:

1911971 4/6
katsman4 4/6
tas13 4/6
Buddah 3/6
Doctor-J 2/6 (αν κρίνουμε από τις αποδόσεις που έδωσες)

Με συγχωρείτε αν ξέχασα κάποιον.

Ξεχασες εμενα με 5\6
Doctor-J
1.90 ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1.80
1.75 ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1.95
1.80 ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.90
1.90 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1.80
1.80 ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1.90
1.70 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΡΟΥΦ 80 2.00
panther2910
Ρε παιδιά ξέρει κανείς πόσες ομάδες πέφτουν και αν σε αυτές συμπεριλαμβάνεται και η ομάδα που δεν κατεβαίνει???
katsman4
QUOTE(1911971 @ Nov 3 2009, 12:06 ) *
Καλημέρα σε όλους,

στοιχηματάκι λοιπόν πάλι....

Ζεφύρι-Περισσός : 2 (η νίκη μέ τον Νικηφόρο μπορεί να έχει φτιάξει το κλίμα στο Ζεφύρι αλλά νομίζω ως εκεί...)
Εκάλη-Νικηφόρος : 1 (ο φίλος μου ο Καρατζάς θα σπάσει το ρόδι...)
Πόρτο Ράφτη-Αρίωνας : 2 (ένα από τα δύο ντέρμπι της αγωνιστικής. Νομίζω ότι ο Αρίωνας θα κερδίσει για το λόγο ότι το Πόρτο Ράφτη δεν με έπεισε την προηγούμενη αγωνιστική. Επίσης, θα έχει φροντίσει να δει και το βίντεο του αγώνα...)
Παλλήνη-Ερμής : 2 (νομίζω ότι είμαστε καλή ομάδα φέτος που θα διεκδικήσουμε κάτι καλό. Για να γίνει αυτό όμως, πρέπει να βρούμε ίσως και το κάτι παραπάνω σε τέτοιου είδους παιχνίδια, και ειδικά εκτός έδρας).
Κωφοί-Τούφα: 1 (μόνο λόγω έδρας)
Αρτέμιδα-Ρούφ 80 : 1 (η Αρτέμιδα πρέπει να επανέλθει στις νίκες για να αναδείξει ξανά το καλό πρόσωπο των δύο πρώτων αγωνιστικών. Το δεύτερο ντέρμπι του ομίλου).

Καλή συνέχεια....


Το Πόρτο Ράφτη δεν σε έπεισε που ήταν για περισσότερο από 30 λεπτά μπροστά? Καλά γνώμη σου είναι αλλά όταν είσαι μπροστά για τόσο πολύ απέναντι σε μια ομάδα που όπως λέτε είναι φαβορί για άνοδο και μάλιστα εκτός έδρας, τα πράγματα είναι λίγο διαφορετικά.
jhantzop
QUOTE(katsman4 @ Nov 4 2009, 11:37 ) *
Το Πόρτο Ράφτη δεν σε έπεισε που ήταν για περισσότερο από 30 λεπτά μπροστά? Καλά γνώμη σου είναι αλλά όταν είσαι μπροστά για τόσο πολύ απέναντι σε μια ομάδα που όπως λέτε είναι φαβορί για άνοδο και μάλιστα εκτός έδρας, τα πράγματα είναι λίγο διαφορετικά.


Δε νομίζω να έχει μιλήσει κανείς για άνοδο. Από καμία ομάδα. Τρίτοι μιλάνε για άλλες ομάδες. Δεν έχω διαβάσει κάποιον να χρίζει την ομάδα του φαβορί. Καλή πορεία μπορεί να θέλουν να κάνουν πολλές ομάδες, αν όχι όλες. Το μόνο που γνωρίζουμε είναι η βαθμολογία και η απόδοση των ομάδων εντός γηπέδου σε αυτές τις τρεις πρώτες αγωνιστικές. Το πρωτάθλημα έχει πολύ δρόμο ακόμα!

Για το συγκεκριμένο παιχνίδι το Πόρτο Ράφτη τα πήγε αρκετά καλά και θα μπορούσε να πάρει τον αγώνα. Ο Ερμής δεν έχει πιάσει ακόμα καλή απόδοση σε κανένα από τα τρία παιχνίδια παρά μόνο κατά διαστήματα. Το θετικό είναι ότι κερδίζει.

rolleyes.gif


Buddah
QUOTE(panther2910 @ Nov 4 2009, 12:01 ) *
Ρε παιδιά ξέρει κανείς πόσες ομάδες πέφτουν και αν σε αυτές συμπεριλαμβάνεται και η ομάδα που δεν κατεβαίνει???


Πεφτουν σιγουρα 4 ,μπορει και παραπανω αν κατηφορησουν Αθηναικες ομαδες απο πιο πανω ,και ναι ο Πλατωνας ειναι η μια απο αυτες


Προγνωστικα τωρα (κουβας Speaking)

ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2 Ο Περισσος εδειξε με την κλειστη βεβαια νικη του επι της Αρτεμιδας πως εχει καλη ομαδα

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 Και οι δυο ψαχνουν την νικη πονταρω στον ασσο λογω εδρας

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 απο οτι φαινεται οι εκληπξεις μου βγαινουν και λεω εκπληξη γιατι τον Αριωνα τον εχω δει και ειναι καλη ομαδα ενω δεν ξερω την ομαδα του Πορτο ,φαινεται ομως να τα παλευει τα παιχνιδια

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2 Πιο γεματη ομαδα ο Ερμης ευκολα η δυσκολα θα κερδισει , η Παλληνη θα πρεπει να "ξυπνησει " καποια στιγμη δεν εχει ασχημο υλικο

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1 Λογω εδρας

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΡΟΥΦ 80 1 Το ντερμπυ της αγωνιστικης ,θα παω με την εδρα παρα τα γηπεδικα προβληματα της Αρτεμιδας

....και να τελειωσουν ολα τα παιχνιδια με ολους τους αθλητες υγιεις
st_79
καλησπερα.τι ενοεις γηπεδικα προβληματα της αρτεμιδας φιλε μου?
Buddah
QUOTE(st_79 @ Nov 4 2009, 23:43 ) *
καλησπερα.τι ενοεις γηπεδικα προβληματα της αρτεμιδας φιλε μου?


Ειναι ισως η μονη ομαδα του ομιλου χωρις γηπεδο ,προπονειται στην φιλοξενουμενη στο κλειστο Ραφηνας σε ακαταλληλες ωρες
rocker
το κλειστό της ραφήνας που παίζει η αρτέμιδα είναι το μεγάλο κλείστο (1000 θέσεις) ή υπάρχει κανένα άλλο?

αν είναι αυτό, είναι ωραίο γήπεδο....
katsman4
Προγνωστικά

Ζεφύρι-Περισσός : 2
Εκάλη-Νικηφόρος : 1
Πόρτο Ράφτη-Αρίωνας : 1
Παλλήνη-Ερμής : 2
Κωφοί-Τούφα: 1
Αρτέμιδα-Ρούφ 80 : 1

jhantzop
QUOTE(Buddah @ Nov 5 2009, 00:59 ) *
Ειναι ισως η μονη ομαδα του ομιλου χωρις γηπεδο ,προπονειται στην φιλοξενουμενη στο κλειστο Ραφηνας σε ακαταλληλες ωρες


Και η Εκάλη δεν έχει γήπεδο. Παίζει και προπονείται στο κλειστό της Νέας Πεντέλης.


Buddah
QUOTE(jhantzop @ Nov 5 2009, 08:43 ) *
Και η Εκάλη δεν έχει γήπεδο. Παίζει και προπονείται στο κλειστό της Νέας Πεντέλης.


Για αυτο το λογο και εγραψα "ισως η μονη" .
Ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα εαν δεν εχεις γηπεδο και εισαι φιλοξενουμενος ,συνηθως παιρνεις τις ωρες που περισσευουν
tas13
Καλησπερα παιδια..Αυριο εγω ρεπαρω οποτε θα δωσω χαλαρα σημερα τα προγνωστικα μου..

Ζεφύρι-Περισσός : 1 (τη προηγουμενη εβδομαδα κοντραρα τη πρωιν ομαδα μου και μαλλον τους πηγε γουρι, οποτε θα τη ξανακοντραρω και ας το χασω)

Εκάλη-Νικηφόρος : 1 (πρωτη νικη για την Εκαλη ευκολα ή δυσκολα)

Πόρτο Ράφτη-Αρίωνας : 2 (δεν τον εχω δει τον Αριωνα, απλα επειδη εχει πιο μεγαλο στοχο απο οτι ακουγεται και το Πορτο δεν εχει την ιδια δυναμικη με περσι θα το παιξω διπλο)

Παλλήνη-Ερμής : 1 (μετα απο τρεις ηττες νομιζω οτι δεν εχει αλλα περιθωρεια, αν και παιζει με αηττητη ομαδα πιστευω οτι θα κανει τη πρωτη της νικη)

Κωφοί-Τούφα: 2 (θα πονταρω και στη πρωτη νικη της Τουφας, δεν εχει κακη ομαδα και δε νομιζω οτι ειναι αυτη η πραγματικη της εικονα)

Αρτέμιδα-Ρούφ 80 : 1 (δε νομιζω να κανει δευτερη σερι ηττα η Αρτεμιδα, ντερμπι βεβαια αλλα πονταρω στον ασσο)

Αυριο λογικα θα βρισκομαι στο Ζεφυρι, να δω και δυο αντιπαλες ομαδες..
Καλη αγωνιστικη να εχετε..
1911971
QUOTE(katsman4 @ Nov 4 2009, 11:37 ) *
Το Πόρτο Ράφτη δεν σε έπεισε που ήταν για περισσότερο από 30 λεπτά μπροστά? Καλά γνώμη σου είναι αλλά όταν είσαι μπροστά για τόσο πολύ απέναντι σε μια ομάδα που όπως λέτε είναι φαβορί για άνοδο και μάλιστα εκτός έδρας, τα πράγματα είναι λίγο διαφορετικά.

Αν θυμάμαι καλά, μόνο στη δεύτερη περίοδο, το επί μέρους σκορ ήταν υπέρ του Πόρτο Ράφτη (και η διαφορά των 5π του ημιχρόνου αν θυμάμαι καλά, ήταν ένα τρίποντο και ένα δίποντο στο τελευταίο δαυτερόλεπτο, και ολίγον τι...απίθανα).
Η ομάδα του Ερμή ούτε χαρακτηρίζεται αλλά ούτε και θα την χαρακτηρίσουμε "φαβορί", μέσα σε διάστημα 3 αγωνιστικών. Καλή ομάδα έχουμε, αλλά μέσα σε 3 αγωνιστικές φαβορί;;;; ποιοί είμαστε; οι Cavaliers;

Καλή συνέχεια, όπως και να έχει... 41.gif


katsman4
QUOTE(1911971 @ Nov 6 2009, 13:02 ) *
Αν θυμάμαι καλά, μόνο στη δεύτερη περίοδο, το επί μέρους σκορ ήταν υπέρ του Πόρτο Ράφτη (και η διαφορά των 5π του ημιχρόνου αν θυμάμαι καλά, ήταν ένα τρίποντο και ένα δίποντο στο τελευταίο δαυτερόλεπτο, και ολίγον τι...απίθανα).
Η ομάδα του Ερμή ούτε χαρακτηρίζεται αλλά ούτε και θα την χαρακτηρίσουμε "φαβορί", μέσα σε διάστημα 3 αγωνιστικών. Καλή ομάδα έχουμε, αλλά μέσα σε 3 αγωνιστικές φαβορί;;;; ποιοί είμαστε; οι Cavaliers;

Καλή συνέχεια, όπως και να έχει... 41.gif


Δεν κοιτάει κανείς ποτέ τα επι μέρους σκορ για να δει για πόσο μεγάλο χρονικό διάστημα προηγούταν μια ομάδα και με αυτό το "ολίγον απίθανα" μάλλον θα εννοείς λίγο δύσκολα ή κάτι τέτοιο. Ειδικά το δίποντο προήλθε από έναν γρήγορο αιφνιδιασμό με ριμπάουντ-1η πάσα-2η πάσα και λέι απ σε λιγότερο από 5".
Σέβομαι πάντως αυτά που λες περί "φαβορί" και να ξέρεις ότι σε τιμάει αυτή η συμπεριφορά. 77.gif
Εύχομαι και γω με τη σειρά μου καλή συνέχεια!
jhantzop

ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΡΜΗΣ 50-56 (ημ. 25-28)


larry33
ΕΚΑΛΗ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 72-65 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ (61-61)!!!!!!
Buddah
Αρτεμις -Ρουφ1980 57-48
st_79
Buddah ησουν στο γηπεδο?ηταν μακρυα για μενα και δεν καταφερα να παω,μπορεις να μου πεις τι ειδες, αν ειναι ευκολο, και για τις δυο ομαδες αλλα περισσοτερο για το ρουφ καθωτι πετραλωνιτης.γιατι τοσο χαμηλο σκορ το ρουφ?διαιτησια?ευχαριστω
topten
Πορτο Ραφτη - Αριωνας 49-56
Κωφοι - Τουφα 49-52

Χαμηλα σκορ ειχε η αγωνιστικη.
sOn3t
Α.Ε. Πόρτο Ράφτη - Α.Ο. Αρίων Αμαρουσίου 49-56

Διατηρώ μικρή επιφύλαξη για το ακριβές σκορ.. Η νίκη του Αρίωνα είναι καρατσεκαρισμένη..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.