Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ΄ΕΣΚΑ 2009-10 (3ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
1911971
Ερμής - Ν. Ιωνία : 57-61
Σε ένα κακό για εμάς παιχνίδι, παρά τις σημαντικές απουσίες μας απέναντι σε μία πολύ καλή ομάδα, καταφέραμε να ξυπνήσουμε στα τελευταία 2 λεπτά, αλλά δεν τα καταφέραμε τελικά...Συγχαρητήρια στα παιδιά της Νέας Ιωνιας αφού εμφανίστηκαν πιο συμπαγής σαν ομάδα, με περισσότερες επιλογές και με καθαρότερο μυαλό.
rock
Νικη της παλληνης με12 ποντους σε ενα ματς που ξεκινησε αργα(22:00). Ο Αριωνας παλεψε το ματς αλλα τελικα το ροζ χαρτι πηγε στους φιλοξενουμενους. Καλη συνεχεια blove.gif
topten
QUOTE(rock @ Nov 14 2009, 11:14 ) *
Νικη της παλληνης με12 ποντους σε ενα ματς που ξεκινησε αργα(22:00). Ο Αριωνας παλεψε το ματς αλλα τελικα το ροζ χαρτι πηγε στους φιλοξενουμενους. Καλη συνεχεια blove.gif

ΑΝΤΙΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΑΛΛΗΝΗ 70-81 (ο Αριωνας δεν υπηρχε στο γηπεδο)
siloui11
Ρουφ -Ζεφυρι 73-72
Buddah
Πω πω κουβα που πηγα !!
Μου αρεσει που κανω και σχολιασμο στα προγνωστικα (αχαστος ασσος- κακη ψυχολογια κλπ) ο αχρηστος ,μονο ο Νικηφορος και το Ρουφ με δικαιωνουν (να γιατι λεω καλα λογια smile.gif για τις δυο αυτες ομαδες )
Λεπτομερειες απο τα παιχνιδια εχουμε ;
Απο οτι φαινεται η Παρασκευη και 13 ηταν οντως γρουσουζικη για τις ομαδες...........
ALEKOS
Διπλο η Αρτεμις μεσα στην Τουφα.Ζαφειροπουλος καθε μερα και καλυτερος.Μεχρι και τριποντα ξεκινησε να βαζει.Γιαννακοπουλος καθοριστικος με την εμπειρια του στο 4ο δεκαλεπτο.ΤΡΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!
katsman4
QUOTE(Buddah @ Nov 14 2009, 14:28 ) *
Πω πω κουβα που πηγα !!
Μου αρεσει που κανω και σχολιασμο στα προγνωστικα (αχαστος ασσος- κακη ψυχολογια κλπ) ο αχρηστος ,μονο ο Νικηφορος και το Ρουφ με δικαιωνουν (να γιατι λεω καλα λογια smile.gif για τις δυο αυτες ομαδες )
Λεπτομερειες απο τα παιχνιδια εχουμε ;
Απο οτι φαινεται η Παρασκευη και 13 ηταν οντως γρουσουζικη για τις ομαδες...........


Γρουσούζικη όχι για όλες, γιατί αλλιώς δεν θα κέρδιζε κανείς!
Buddah
Εχουμε λοιπον μεχρι τωρα

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ ;
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2
ΚΛ. ΡΟΥΦ 80 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1


Μας λειπει το Περισσος - Εκαλη αν το ξερει καποιος

Κατσμαν μιλω για τα "θεωρητικα" φαβορι ειτε λογω εδρας ειτε λογω βαθμολογιας εχασαν ,οκ για καποιες ομαδες ισως ηταν γουρικη rolleyes.gif



QUOTE(ALEKOS @ Nov 14 2009, 14:18 ) *
Διπλο η Αρτεμις μεσα στην Τουφα.Ζαφειροπουλος καθε μερα και καλυτερος.Μεχρι και τριποντα ξεκινησε να βαζει.Γιαννακοπουλος καθοριστικος με την εμπειρια του στο 4ο δεκαλεπτο.ΤΡΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!

Ε εκανε μια σταση στον Περισσο το Τρενο
alexas10
QUOTE (Buddah @ Nov 14 2009, 14:50 ) *
Εχουμε λοιπον μεχρι τωρα

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ ;
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2
ΚΛ. ΡΟΥΦ 80 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1


Μας λειπει το Περισσος - Εκαλη αν το ξερει καποιος

Κατσμαν μιλω για τα "θεωρητικα" φαβορι ειτε λογω εδρας ειτε λογω βαθμολογιας εχασαν ,οκ για καποιες ομαδες ισως ηταν γουρικη rolleyes.gif




Ε εκανε μια σταση στον Περισσο το Τρενο


πολλα με λιγα ο περισσος
Buddah
Εχουμε λοιπον το συνολο των αγωνων εστω και χωρις ολα τα σκορ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2
ΚΛ. ΡΟΥΦ 80 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1

rocker
Καλημέρα. Ωραία αποτελέσματα... δείχνουν οτι δεν είναι εύκολος όμιλος για κανέναν. Όσο για τα προγνωστικά με 5/6 για πρώτη εμφάνιση δεν είναι κι άσχημα 41.gif
st_79
καλημερα.το ρουφ εκανε ενα πολυ ασχημο παιχνιδι ισως το χειροτερο ή απο τα χειροτερα απο οσα το εχω δει.παρα πολλη ασχημη αμυνα με 72 ποντους!!!!(εχει παρααααααααααααα πολυ καιρο να φαει τοσους!!!!) και τραγικο στην επιθεση.νικουσε 1,30 περιπου πριν το τελος νομιζω με 6 ή 7 και εκανε παιδαριωδη λαθη οχι απλα στην επιθεση αλλα δεν κατεβαζε καν τη μπαλα!!! τους γλυστραγε απο τα χερια, την εχαναν μεσα απο τα χερια τους και αλλα ''ομορφα''πραγματα.τελικα ακομα και σε τοσο ασχημο παιχνιδι που πρεπει να φαγαν και 14-15 τριποντα πηρε την νικη και αυτο μετραει ασχετα αν κανενας μας στην εξεδρα δεν το ευχαριστηθηκε.μου εκανε εντυπωση η συμπεριφορα του κουτς τρομερα!!!! πολυ ηρεμια ρε παιδι μου για το χαρακτηρα του για τετοιο παιχνιδι ,σε πιο ευκολα παιχνιδια που τον εχω δει φωναζει περισσοτερο.
katsman4
QUOTE(Buddah @ Nov 14 2009, 15:58 ) *
Εχουμε λοιπον το συνολο των αγωνων εστω και χωρις ολα τα σκορ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2
ΚΛ. ΡΟΥΦ 80 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1


Και βαθμολογία:

Ν.Ιωνία 4 νίκες με αγώνα λιγότερο
Ερμής -//-
Άρτεμις -//-
Ρουφ -//-

Αρίων 3 νίκες
Περισσός -//-

Ζεφύρι 2 νίκες

Παλλήνη 1 νίκη με αγώνα λιγότερο
Κωφοί -//- με αγώνα λιγότερο
Πόρτο -//- με αγώνα λιγότερο
Εκάλη -//- με αγώνα λιγότερο
Νικηφόρος -//-
Τούφα -//-

Όπως βλέπουμε το ρεπό επηρεάζει αρνητικά τις ομάδες, εκτός από την Ν. Ιωνία. Ευνοημένοι θα είναι αυτοί που έχουν το ρεπό περίπου στα μέσα του κάθε γύρου του πρωταθλήματος.
alexas10
ριξτε καμια βαθμολογια να δουμε τι γινεται...
katsman4
QUOTE(st_79 @ Nov 14 2009, 16:09 ) *
καλημερα.το ρουφ εκανε ενα πολυ ασχημο παιχνιδι ισως το χειροτερο ή απο τα χειροτερα απο οσα το εχω δει.παρα πολλη ασχημη αμυνα με 72 ποντους!!!!(εχει παρααααααααααααα πολυ καιρο να φαει τοσους!!!!) και τραγικο στην επιθεση.νικουσε 1,30 περιπου πριν το τελος νομιζω με 6 ή 7 και εκανε παιδαριωδη λαθη οχι απλα στην επιθεση αλλα δεν κατεβαζε καν τη μπαλα!!! τους γλυστραγε απο τα χερια, την εχαναν μεσα απο τα χερια τους και αλλα ''ομορφα''πραγματα.τελικα ακομα και σε τοσο ασχημο παιχνιδι που πρεπει να φαγαν και 14-15 τριποντα πηρε την νικη και αυτο μετραει ασχετα αν κανενας μας στην εξεδρα δεν το ευχαριστηθηκε.μου εκανε εντυπωση η συμπεριφορα του κουτς τρομερα!!!! πολυ ηρεμια ρε παιδι μου για το χαρακτηρα του για τετοιο παιχνιδι ,σε πιο ευκολα παιχνιδια που τον εχω δει φωναζει περισσοτερο.



Όχι ρε παιδιά φάγανε! Θα ήταν πιο ωραίο να χρησιμοποιούμε κάποιο άλλο ρηματάκι! Χωρίς παρεξήγηση! smiley.gif
st_79
χωρις παρεξηγηση και απο μενα τι ρηματακι θα εβαζες εσυ?
Buddah
Δεχθηκε ;
Αν και στην πιατσα φαγανε λεμε πχ "ρε πως φαγαμε 3 τριποντα απο τον κοντο ;"
st_79
bud μαλλον τους ''ματιασες'' με τα καλα λογια που τους λες συνεχεια!!!! χαχαχαχαχαχαχα
Buddah
QUOTE(st_79 @ Nov 14 2009, 15:33 ) *
bud μαλλον τους ''ματιασες'' με τα καλα λογια που τους λες συνεχεια!!!! χαχαχαχαχαχαχα


Μπααα ,μαλλον "κακη" μερα ηταν η πολυ καλη των αλλων
Αυτο που δεν καταλαβα ποτε ειναι αυτο με την "καλη αμυνα" ,πιστευω περισσοτερο στην διαφορα επιθεσης - αμυνας και λιγοτερο στην σκετη καλη αμυντικη επιδοση
Γιατι αν πας σε λιγες επιθεσεις το παιχνιδι ειναι και λογικο να εχεις μικρο σκορ ,δεν σημαινει ομως αυτο οτι παιζεις και καλη αμυνα ,θεωρω καλυτερη αμυντικα την ομαδα που παιρνει την νικη με 75-60 απο την ομαδα που παιρνει την νικη με 56-52
Μια αποψη rolleyes.gif
katsman4
QUOTE(st_79 @ Nov 14 2009, 16:26 ) *
χωρις παρεξηγηση και απο μενα τι ρηματακι θα εβαζες εσυ?


Το δέχτηκαν ή δέχονται ή δεχόμαστε πως σου φαίνεται? Απλά μια παρατήρηση ήταν την οποία προσέχω και την οποία χρησιμοποιούν πολύ οι προπονητές ποδοσφαίρου και μάλιστα αυτοί των "μεγάλων" ομάδων. Αν ήταν προσβλητικό ζητώ συγγνώμη και δεν έγινε με τέτοια πρόθεση!
st_79
bud συμφωνο οτι εχει σχεση η διαφορα αμυνας επιθεσης,εννοω ομως οτι αν τρως 60 πχ μεσο ορο και ξαφνικα φας 70 ενω η επιθεση σου ειναι στο μεσο ορο σου τοτε δεν εχεις παιξει καλη αμυνα.δε μιλαω αν πεσουν ή ανεβουν και τα δυο πανω.αν εχεις επιθεση- αμυνα 70-60 και πας 80-70 ή πας 60-50 η διαφορα αμυνας επιθεσης ειναι το ιδιο.αν ομως πας 70-70 τοτε καπου εχεις προβλημα ή η αμυνα σου ηταν χαλια ή μπορουσες να βαλεις 80 και δεν εβαλες.στο χτεσινο που το ειδα η αμυνα ηταν πολυ ασχημη.ελπιζω να καταλαβες τι ενοω? katsman καμια παρεξηγηση φιλε απλα μερικα πραγματα ''βγαινουν''λογω κεκτημενης ταχυτητας και πολλες φορες χρεισιμοποιουμαι εκφρασεις ''πολυ λαικες'' περισσοτερο απο την βιασυνη μας.καλη συνεχεια σε ολους
topten
Ο Αριωνας εφαγε 53!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ποντους στο 2ο ημιχρονο απο μια ομαδα που με το ζορι σκοραρει στα μεχρι τωρα παιχνιδια της. Σαχας και Τελακης ειχαν 26 και 20 ποντους. Η αμυνα του Αριωνα ηταν πιεστικη στον αερα (κοινως αεραμυνα) και δυσκολεψε τοσο πολυ τους παικτες της Παλληνης που εβαλαν 81!!!!!!!!!!! ποντους. Ο ομιλος θα ειναι δυσκολος και θα εχει πολλες ανατροπες στο υπολοιπο του πρωταθληματος, οποτε μην προδικαζουμε τιποτε απο τωρα. Οι περισσοτερες ομαδες στηριζοντε σε 1-2 παικτες που μπορουν να κανουν τη διαφορα, αλλα πιστευω οτι στο τελος θα επικρατησουν οι "Ο Μ Α Δ Ε Σ" με ολη τη σημασια της λεξεως. Το μπασκετ εναι ομαδικο αθλημα και μια ομαδα χρειαζεται 12 παικτες για να μπορει να ειναι ανταγωνιστικη στη διαρκεια του πρωταθληματος. Κι εννοω 12 που ανα πασα στιγμη θα μπορουν να προσφερουν στην ομαδα τους αυτο που θα τους ζητηθει. Οπως βλεπετε δεν αναφερθηκε ουτε ενα σχολιο για τον προπονητη της Παλληνης, γιατι αυτος ειναι. Απο τη στιγμη που δεν εχουν προβλημα οι παικτες του και αποδιδουν τα μεγιστα,καλα κανει. Ισως κι αυτο ειναι μια λυση για να μπορεσουν ορισμενοι να καταλαβουν το τι σημαινει "ειμαι σε μια ΟΜΑΔΑ και παιζω μπασκετ για την ομαδα" και οχι για τον εαυτο μου. Τονιζω την "ομαδα"γιατι ολοι οι υπολοιποι μπορουν να παιξουν στην παιδικη χαρα οπου ειναι το φυσικο τους περιβαλλον.
st_79
επειδη μια ομαδα κανει νικη δεν σημαινει οτι πρεπει να ξεχνας σημερα το τι γινοταν μεχρι χτες!!! αυτο το λεω μονο και μονο για το θεμα της παλληνης,δεν την εχω δει την ομαδα και μακαρι τα παιδια να ειναι καλα, αλλα μια νικη δεν δινει αλοθι σε εναν προπονητη που δεν σεβεται τους παικτες.αλλο να βριζεις σε ''λογικα''πλαισια για να ξυπνησης τον παικτη και αλλο να τον εχεις συνεχεια στο βρισιμο και να μην σεβεσαι την προσωπικοτητα του και επειδη εκανες μια νικη να τα διαγραφεις ολα.ολα πρεπει να εχουν οριο!!! αυτο νομιζω εγω και χωρις παρεξηγηση
Buddah
Δεν φταιει αυτος ρε παιδια ,ο ανθρωπος προπονητης μποξ ειναι ,τον τραβαγε απο κοντα ενας προπονητης και του εδινε μεροκαμματο στο μπασκετ και εγινε ΚΑΙ μπασκετ ,τον εχω δει σε συνεντευξη στο καναλι 9 σε μια εκπομπη για πολεμικες τεχνες ,δεν ειναι κακο παιδι παντως βιοπαλαιστης ειναι και καλα κανει στους δυσκολους καιρους που ζουμε ,αφου τον εμπιστευεται η Παλληνη εμενα μου περισσευει
st_79
να κανω μια παρατηρηση σε αυτο.επειδη δεν ειναι προπονητης μπασκετ σημαινει οτι πρεπει να τους φερεται ετσι?και αντε να δεχτουμαι οτι στο μπασκετ που ειναι πολλοι οι παικτες τους βριζει ετσι-ισως για να καλυψει και την αγνοια του-στο μποξ που στον αγωνα εχει εναν αθλητη ετσι τον βριζει μεσα στα αυτια του?
topten
QUOTE(Buddah @ Nov 15 2009, 01:41 ) *
Δεν φταιει αυτος ρε παιδια ,ο ανθρωπος προπονητης μποξ ειναι ,τον τραβαγε απο κοντα ενας προπονητης και του εδινε μεροκαμματο στο μπασκετ και εγινε ΚΑΙ μπασκετ ,τον εχω δει σε συνεντευξη στο καναλι 9 σε μια εκπομπη για πολεμικες τεχνες ,δεν ειναι κακο παιδι παντως βιοπαλαιστης ειναι και καλα κανει στους δυσκολους καιρους που ζουμε ,αφου τον εμπιστευεται η Παλληνη εμενα μου περισσευει

Πολυ ασχοληθηκαμε με τον Κο Ορφανιδη. Ας τον αφησουμε να κανει τη δουλεια του οπως αυτος νομιζει κι ας ασχοληθουμε με τις ομαδες μας. Δεν καταλαβαινω γιατι ασχολουμαστε με καποιον που τον εχουν επιλεξει καποιοι παραγοντες για την ομαδα τους. Αυτοι κατι ξερουν παραπανω. Ασχοληθειτε ολοι σας με τα "εν οικω".
Buddah
Καλως κακως στον χωρο μας υπαρχουν ακομα αρκετα κακεκτυπα του Ιωαννιδη ,τι να κανουμε τωρα
Δικιο εχεις αλλα δεν μας πεφτει και λογος ρε συ ,αφου η Παλληνη τον εμπιστευεται οπως ειπα εμενα μου περισσευει
ειπαμε οι καιροι ειναι δυσκολοι και ο ανθρωπος ζει την οικογενεια του η ενισχυει το εισοδημα του,ποιος ειναι εγω για να τον κρινω;




@ topten με τι θα ασχοληθω ασε να μου το πει κανενας mod ,εκτος αν εισαι mod και δεν το ξερω
κρατα τις παρατηρησεις και τις προτροπες για τον εαυτο σου η φτιαξε τον τροπο που γραφεις
topten
QUOTE(Buddah @ Nov 15 2009, 01:54 ) *
Καλως κακως στον χωρο μας υπαρχουν ακομα αρκετα κακεκτυπα του Ιωαννιδη ,τι να κανουμε τωρα
Δικιο εχεις αλλα δεν μας πεφτει και λογος ρε συ ,αφου η Παλληνη τον εμπιστευεται οπως ειπα εμενα μου περισσευει
ειπαμε οι καιροι ειναι δυσκολοι και ο ανθρωπος ζει την οικογενεια του η ενισχυει το εισοδημα του,ποιος ειναι εγω για να τον κρινω;




@ topten με τι θα ασχοληθω ασε να μου το πει κανενας mod ,εκτος αν εισαι mod και δεν το ξερω
κρατα τις παρατηρησεις και τις προτροπες για τον εαυτο σου η φτιαξε τον τροπο που γραφεις

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Μια χαρα ειναι ο τροπος μου. Το οτι εισαι στο χωρο απο το 74 οπως εχεις πει παραπανω δεν μου απαγορευει να γραψω τις αποψεις μου.Οποτε τα παραπονα σου αλλου.
Buddah
QUOTE(topten @ Nov 15 2009, 02:04 ) *
Δεν καταλαβαινω τι εννοεις. Μια χαρα ειναι ο τροπος μου. Το οτι εισαι στο χωρο απο το 74 οπως εχεις πει παραπανω δεν μου απαγορευει να γραψω τις αποψεις μου.Οποτε τα παραπονα σου αλλου.


το ασχοληθειται με τα εν οικω ,δεν ειναι αποψη ειναι οδηγια/συμβουλη
Οι αποψεις γραφονται σε πρωτο ενικο
Δεν μιλησα για τις αποψεις σου
Και τα παραπονα μου εδω γιατι αλλου;
Προσεχε λοιπον για αλλη μια φορα τον τροπο σου οπως προσεχω και εγω τον δικο μου
topten
QUOTE(Buddah @ Nov 15 2009, 02:10 ) *
το ασχοληθειται με τα εν οικω ,δεν ειναι αποψη ειναι οδηγια/συμβουλη
Οι αποψεις γραφονται σε πρωτο ενικο
Δεν μιλησα για τις αποψεις σου
Και τα παραπονα μου εδω γιατι αλλου;
Προσεχε λοιπον για αλλη μια φορα τον τροπο σου οπως προσεχω και εγω τον δικο μου

Εδω αλλα οχι σε μενα. Οπως ασχολεισαι με τον ομιλο ασχολουμε κι εγω. Δεν σε κατηγορησα οποτε μη με κατηγορεις. Αυτα που γραφω τα εχεις γραψει προηγουμενα σε σχολια για τη διαιτησια. Μηπως ξεχνας γρηγορα?
Buddah
QUOTE(topten @ Nov 15 2009, 01:50 ) *
Ασχοληθειτε ολοι σας με τα "εν οικω".


Αυτο αποψη ειναι ;

Προφανως εχεις μπερδευτει ,εγω σου απαντησα και αναφερθηκα στις "συστασεις" που εκανες ,και δεν καταλαβα ως τι και απο που και ως που ;Τωρα ολα αυτα που γραφεις απο εκει και μετα ουδεμια σχεση εχουν με το θεμα για το οποιο αναφερθηκα

Ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του ,εφοσον οτι εχει γραφτει υπαρχει εδω
tas13
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΙΩΝΙΑ 57-61

Αλλη μια νικη για την ομαδα μου και 4/4 με τρια εκτος εδρας.. Πολυ νωρις βεβαια ακομα αλλα δε παυει να ειναι γεγονος..
Πολυ καλη εμφανιση για την ομαδα μου, με ωραιο μπασκετ, καλες και πολλες επιλογες και σιγουρα αισιοδοξια για τη συνεχεια, μετα απο τις αρκετα μετριες εμφανισεις στα προηγουμενα παιχνιδια.. Απο τα πρωτα λεπτα ελενξαμε το ρυθμο του παιχνιδιου, προηγουμασταν καθαρα σε ολη τη διαρκεια και δεν απειληθηκαμε ουσιαστικα σε κανενα σημειο του παιχνιδιου.. Εξαιρεση ισως το τελευταιο διλεπτο που με τη δικη μας αστοχια στις βολες, επιτρεψαμε στον Ερμη στην ουσια να μειωσει και οχι να απειλησει..
Πολυ καλο παιχνιδι γενικα παντως, σε ενα απο τα καλυτερα γηπεδα τις ΕΣΚΑ, με πολυ ρυθμο, ενταση και παθος, παντα σε αθλητικα πλαισια.. Συγχαρητηρια στην ομαδα του Ερμη και πιστευω οτι θα ειναι στις ομαδες που θα διεκδικησουν την ανοδο μεχρι τελος.. Ακολουθει δυσκολη και μεγαλη πορεια στο πρωταθλημα ακομα και σιγουρα με τα μεχρι τωρα αποτελεσματα δειχνει οτι θα ειναι πολυ αμφιρροπο μεχρι το τελος..
jhantzop

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 57-61
http://www.ermisbc.gr/pressnews.asp?id=PN00009

Ημέρα/Ώρα: 13/11/2009 20:30
Γήπεδο: Νέο Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητές: Αντερριώτης, Μανουσόπουλος
Δεκάλεπτα: 13-19, 11-14, 15-15, 18-13
Ημίχρονο: 24-33

Πρώτη ήττα για τον Ερμή στο πρωτάθλημα με δράστη την ομάδα της Νέας Ιωνίας. Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι πήραν από την αρχή του αγώνα μία διαφορά της τάξεως των 10 πόντων διατηρώντας την στο μεγαλύτερο μέρος αυτού (ημίχρονο 24-33). Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ερμής προσπάθησε να αντιδράσει καταφέρνοντας να μειώσει σε 37-43 στο 28’ και στη συνέχεια σε 56-59 λίγα δευτερόλεπτα πριν το τέλος. Ήταν όμως αργά και έτσι η Νέα Ιωνία έφυγε με το ροζ φύλλο μένοντας η μόνη αήττητη ομάδα στον όμιλο μετά από πέντε αγωνιστικές. Αρκετά καλή η διαιτησία των Αντερριώτη, Μανουσόπουλου. Να σημειωθούν οι απουσίες των Τσιγαρίδη, Γιαλιά από τους γηπεδούχους.

Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Κασκούρας 5 (1), Βλαχονάτσιος 13 (2), Κολοκυθάς 7 (1), Παπαμιχαήλ 4, Γκατζούλης, Πέρβιι 19 (1), Σολδάτος, Φίλιππας 5 (1), Μοναχός, Πολίτης 4

Νέα Ιωνία (Θεολογίτης): Χασαπόπουλος 3 (1), Καντιδάκης 3, Σπυριδώνης 6 (1), Αντώνος 2, Στριφταράς 12, Κολίτας, Σπανός 3, Μαυρέας 12 (1), Φατούρος 14, Μαραγκουδάκης 6, Σαββαίδης


alexkatar
QUOTE(Buddah @ Nov 12 2009, 22:22 ) *
Και τα δικα μου (κουβας speaking)


ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1 --Λογω εδρας (πολυ δυσκολο γηπεδο)
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1 --λογω εδρας ξανα ,ντερμπυ θα ειναι
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1 --Καλη ομαδα ο Αριωνας ,με κακη ψυχολογια η Παλληνη
ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1 --Αχαστος ασσος smile.gif
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2 --Δυσκολο αλλα διπλο
ΚΛ. ΡΟΥΦ 80 - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 1 --Πολυ καλη ομαδα το Ρουφ για να χασει



Πολύ καλά λόγια λες για εμάς Buddah...Σε ευχαριστούμε πολύ
Αν μας έχεις δει ( που από ότι αντιλαμβάνομαι μας έχεις δει ) θα βλέπεις οτί είμαστε μια ομάδα ποθ δουλεύει κ προσπαθεί σαν ομάδα.
Δεν ξέρω αν είμαστε τόσο καλοί όσο λες αλλά σίγουρα το παλεύουμε πολύ..και πιστεύω ο΄τι αυτή η ομάδα μπορεί να παίξει αρκετά καλύτερα από ότι αυτή την περίοδο.

Επειδή γράφω για πρώτη φορά ελπίζω καλό πρωτάθλημα σε όλους τους παίχτες κ πάνω από όλα να το ευχαριστηθούμε παιδιά...
και να προσπαθήσουμε να μην ασχολούμαστε πολύ με τους διαιτητές ( αν και δεν μας το πολυεπιτρέπουν ) η με σχολιασμόυσ σε postarismata..ο καθένας μπορεί να λέει την γνώμη του ..θα κριθεί από τουσ αναγνώστες..

QUOTE(st_79 @ Nov 14 2009, 15:09 ) *
καλημερα.το ρουφ εκανε ενα πολυ ασχημο παιχνιδι ισως το χειροτερο ή απο τα χειροτερα απο οσα το εχω δει.παρα πολλη ασχημη αμυνα με 72 ποντους!!!!(εχει παρααααααααααααα πολυ καιρο να φαει τοσους!!!!) και τραγικο στην επιθεση.νικουσε 1,30 περιπου πριν το τελος νομιζω με 6 ή 7 και εκανε παιδαριωδη λαθη οχι απλα στην επιθεση αλλα δεν κατεβαζε καν τη μπαλα!!! τους γλυστραγε απο τα χερια, την εχαναν μεσα απο τα χερια τους και αλλα ''ομορφα''πραγματα.τελικα ακομα και σε τοσο ασχημο παιχνιδι που πρεπει να φαγαν και 14-15 τριποντα πηρε την νικη και αυτο μετραει ασχετα αν κανενας μας στην εξεδρα δεν το ευχαριστηθηκε.μου εκανε εντυπωση η συμπεριφορα του κουτς τρομερα!!!! πολυ ηρεμια ρε παιδι μου για το χαρακτηρα του για τετοιο παιχνιδι ,σε πιο ευκολα παιχνιδια που τον εχω δει φωναζει περισσοτερο.


Είμαι από το ΡΟΥΦ φίλε..έχεις δίκιο.Κακό παιχνίδι από μέρους μας.ήταν κακή μέρα , λιγότερη ένταση από αυτή που βγάζουμε πάντα.Βέβαια τα παιδιά από το Ζεφύρι είχαν τρομερα ποσοστά ευστοχίας από την γραμμή των τριών πόντων.Αν συνεχίσουν έτσι θα κάνουν ζημιές και στα εκτός έδρας παιχνίδια.
Συμπερασματικά κακό παιχνίδι ( ειδικά από την πλευρά μας ) σε σχέση με αυτό που μπορούμε και πολύ αστοχία στο συγκεκριμένο παιχνίδι από την γραμμή των βολών ( παραδόξως χάσαμε πολλές βολές )αντιθέτως τα παιδιά από το Ζεφύρι που είχαν τρομερή ευστοχία και ωγάλανε αρκετές συνεργασίες..
Buddah
QUOTE(alexkatar @ Nov 16 2009, 14:13 ) *
Πολύ καλά λόγια λες για εμάς Buddah...Σε ευχαριστούμε πολύ
Αν μας έχεις δει ( που από ότι αντιλαμβάνομαι μας έχεις δει ) θα βλέπεις οτί είμαστε μια ομάδα ποθ δουλεύει κ προσπαθεί σαν ομάδα.
Δεν ξέρω αν είμαστε τόσο καλοί όσο λες αλλά σίγουρα το παλεύουμε πολύ..και πιστεύω ο΄τι αυτή η ομάδα μπορεί να παίξει αρκετά καλύτερα από ότι αυτή την περίοδο.


Ναι σας εχω δει ,και τα καλα λογια πανε και για το πως παιζετε αλλα και στην ποιοτητα και το επιπεδο των παιδιων που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της κατηγοριας ,δυνατοι και αθλητικοι, σεμνοι και χωρις μικροτητες ,κανουν το καλυτερο που μπορουν ,χωρις φανφαρες και κομπασμους,μπραβο σε ολους σας παιδια
Αν και δεν ειμαι στην γειτονια σας εχω μπει στο φαν-κλαμπ smile.gif ,χαρηκα επισης και για την πρωτη του Νικηφορου που παιζει στην κατηγορια με 15χρονα σε βασικες θεσεις ,μπραβο και σε αυτους (και εδω στο φαν κλαμπ)
Τωρα οταν βρεθειτε αντιπαλοι θαμαι με τους απειρους νεαρους χωρις παρεξηγηση smile.gif
st_79
bud περνα απο το ταμειο,κατι εχει αφηση ο προεδρος για σενα!!!! χαχαχαχαχαχαχα για να υποστηριξεις νικηφορο πρεπει να ερθεις μεχρι το ρουφ στο β΄γυρο
alexkatar
QUOTE(Buddah @ Nov 16 2009, 19:10 ) *
Ναι σας εχω δει ,και τα καλα λογια πανε και για το πως παιζετε αλλα και στην ποιοτητα και το επιπεδο των παιδιων που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της κατηγοριας ,δυνατοι και αθλητικοι, σεμνοι και χωρις μικροτητες ,κανουν το καλυτερο που μπορουν ,χωρις φανφαρες και κομπασμους,μπραβο σε ολους σας παιδια
Αν και δεν ειμαι στην γειτονια σας εχω μπει στο φαν-κλαμπ smile.gif ,χαρηκα επισης και για την πρωτη του Νικηφορου που παιζει στην κατηγορια με 15χρονα σε βασικες θεσεις ,μπραβο και σε αυτους (και εδω στο φαν κλαμπ)
Τωρα οταν βρεθειτε αντιπαλοι θαμαι με τους απειρους νεαρους χωρις παρεξηγηση smile.gif



Μακάρι το παράδειγμα του Νικηφόρου να το ακολουθάγανε και άλλες ομάδες και εμείς οι μεγαλύτεροι ας καθόμαστε από έξω να ωλέπουμε και να ανταλάσουμε απόψεις....
katsman4
Έχουμε και λέμε:

tas13 5/6
rocker 5/6
katsman 4/6
topten 3/6 (κανονικά είναι 2/5)
Doctor-J 3/6
aspirini 3/6
Buddah 3/6
1911971 2/6

Άντε πάλι τα πρωτεία στον tas13!
topten
6η αγωνιστικη:

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2

ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1X2

ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΡΟΥΦ 80 2

ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1

Καλη επιτυχια σε ολους.
rock
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗ - ΡΟΥΦ80 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1
Καλη επιτυχια και χωρις τραυματισμους. smiley.gif
katsman4
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗ - ΡΟΥΦ80 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1
rocker
QUOTE(katsman4 @ Nov 17 2009, 16:10 ) *
Έχουμε και λέμε:

tas13 5/6
rocker 5/6
katsman 4/6
topten 3/6 (κανονικά είναι 2/5)
Doctor-J 3/6
aspirini 3/6
Buddah 3/6
1911971 2/6

Άντε πάλι τα πρωτεία στον tas13!

εεεεεεεεεεεεεεεεε......τι παράγκα είναι αυτή τα πρωτεία στο rocker και στον tas13 tongue.gif

ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ 1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2
ΑΟ ΕΚΑΛΗ - ΡΟΥΦ80 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1


δύσκολη αγωνιστική μυρίζω ....κουβά tongue.gif
Buddah
QUOTE(katsman4 @ Nov 17 2009, 16:10 ) *
Έχουμε και λέμε:

tas13 5/6
rocker 5/6
katsman 4/6
topten 3/6 (κανονικά είναι 2/5)
Doctor-J 3/6
aspirini 3/6
Buddah 3/6
1911971 2/6

Άντε πάλι τα πρωτεία στον tas13!


Με ριχνετε ρε παιδια Ερμη και Αριωνα εχασα δλδ 6-2= 4/6 και οχι 3/6 rolleyes.gif
1911971
Καλησπέρα σας,
μετά τον ανεπανάληπτο κουβά της προγούμενης αγωνιστικής, ελπίζω να πέσω μέσα αυτή την εβδομάδα...πάντως, ακόμα 6/6 δεν έχουμε δει....

Πόρτο Ράφτη - Περισσός : 2
Παλλήνη - Νικηφόρος : 1
Ν. Ιωνία - Αρίωνας : 1
Κωφοί - Ερμής : 2
Εκάλη - Ρουφ 80 : 2
Ζεφύρι - Αρτέμιδα : 2

Καλά παιχνίδια σε όλους...
tas13
Καλησπερα παιδια..Για να δουμε τι θα κανουμε και σε αυτη την αγωνιστικη..

Πόρτο Ράφτη - Περισσός : 2 (ευκολα ή δυσκολα πιστευω ο Περισσος θα το παρει το ματσακι, διπλο)

Παλλήνη - Νικηφόρος : 1 (η Παλληνη μαλλον ξυπνησε και βλεπω φυσιολογικα ευκολο ασσο)

Ν. Ιωνία - Αρίωνας : 1 (αλλο ενα ντερμπι για την ομαδα μου, βαση βαθμολογιας και οσων ακουμε βεβαια, επιστρεφουμε στην εδρα μας επιτελους και για να εχει ανταποκριση και το διπλο στα Μελλισια πρεπει και νομιζω οτι θα το παρουμε το ματσακι, ασσος)

Κωφοί - Ερμής : 2 (δυσκολη εδρα, καλη ομαδα οι Κωφοι, αλλα πιστευω οτι αν ο Ερμής θελει κατι παραπανω πρεπει να τα περνει αυτα τα παιχνιδια, οποτε εστω και δυσκολα βλεπω διπλο)

Εκάλη - Ρουφ 80 : 2 (ειδα για 7λεπτα την Εκαλη και με απογοητευσε και βαση της μεχρι τωρα εικονας των δυο ομαδων νομιζω οτι το Ρουφ θα κερδισει, διπλο)

Ζεφύρι - Αρτέμιδα : 2 (το Ζεφυρι το εχω δει και δε μου αρεσει, αλλα στην εδρα του θα κανει πολλες ζημιες, νομιζω ομως οτι η Αρτεμιδα θελει ανοδο και τετοια ματς πρεπει να τα περνει, οποτε λογικα διπλο)

Μια αγωνιστικη που δε τη βλεπω πολυ δυσκολη, καθως εκτος απο το παιχνιδι μας που δειχνει ντερμπι, στα υπολοιπα ματς βλεπω ευκολα ή δυσκολα να περνανε τα "φαβορι"..Θα δειξει και ελπιζω να με διαψευσουν τα "αουτσαιντερ"..
Καλη αγωνιστικη να εχουμε..
Buddah
Αντε να δουμε ( κουβας speaking)


Πόρτο Ράφτη - Περισσός : 2
Παλλήνη - Νικηφόρος : 2
Ν. Ιωνία - Αρίωνας : 2
Κωφοί - Ερμής : 2
Εκάλη - Ρουφ 80 : 2
Ζεφύρι - Αρτέμιδα : 2

Χωρις Σχολια αυτη την φορα ,μετα το χαστουκι που εφαγα smiley.gif
alexas10
Πόρτο Ράφτη - Περισσός : (με εντυπωσιασε ο Περισσος...απορω πως εχει κανει ηττες)
Παλλήνη - Νικηφόρος : (ντερμπακι αναμενω)
Ν. Ιωνία - Αρίωνας : (Συμπαθω Αριωνα λογω εντοπιοτητας αλλα εκτιμω σαν ομαδα πολυ τη Ν.Ιωνια )
Κωφοί - Ερμής : (Αν ειναι καλα ο playmaker σου Μπενιση σε βλεπωνα χαμογελας..κραταω παντως μια πισινη..)
Εκάλη - Ρουφ 80 : (Μας εχετε ξεγραμμενους και μου αρεσει... smiley.gif )
Ζεφύρι - Αρτέμιδα : Ντερμπι πιστευω σε κατι παλιοσειρες της αρτεμις.. το Ζεφυρι δεν το ξερω καθολου ακομη.


Αποφευγω να δωσω σημεια... Απλα διατυπωνω τις σκεψεις μου σε ενα ενδιαφερον πρωταθλημα που εμπλεκεται η ομαδα μου... Καλες διαιτησιες και ολοι οι παικτες υγιεις και με καθαρο μυαλο...

Υ.Γ και μια καλοπροαιρετη παρατηρηση... καλυτερα να γραφετε 2-3 σχολια για τις ομαδες σας (αφου μπαινετε που μπαινετε στο κοπο ναγραψετε)παρα ενα ξερο προγνωστικο... Οχι τιποτα αλλο να πεφτει λιγο περισοτερο φως στις ομαδες και στους παικτες. Η αγνοια σκοτωνει το ενδιαφερον σε αυτα τα πρωταθληματα... Αν π.χ υπαρχει κατι που μας κανει εντυπωση καλο ειναι να το ζουμαρουμε ειτε για να το επαινεσουμε ειτε για να το απομονωσουμε... Οσο γινεται μεσα απο εδω.. Και να κανω την αρχη ... Μου εκανε πολυ καλη εντυπωση η διοικηση και η οργανωση του Περισσου... Μαζι με το κιτρινο φυλλο μου εδωσε ο προεδρος της ομαδος και ενα αναμνηστικο δωρο για τον εορτασμο των 20 χρονων της ομαδος... Σοβαροι ανθρωποι με μερακι εχουν ολα τα εφοδια να υλοποιησουν τα σχεδια τους..
spyros diamantopoulos
QUOTE(alexas10 @ Nov 20 2009, 02:25 ) *
Πόρτο Ράφτη - Περισσός : (με εντυπωσιασε ο Περισσος...απορω πως εχει κανει ηττες)
Παλλήνη - Νικηφόρος : (ντερμπακι αναμενω)
Ν. Ιωνία - Αρίωνας : (Συμπαθω Αριωνα λογω εντοπιοτητας αλλα εκτιμω σαν ομαδα πολυ τη Ν.Ιωνια )
Κωφοί - Ερμής : (Αν ειναι καλα ο playmaker σου Μπενιση σε βλεπωνα χαμογελας..κραταω παντως μια πισινη..)
Εκάλη - Ρουφ 80 : (Μας εχετε ξεγραμμενους και μου αρεσει... smiley.gif )
Ζεφύρι - Αρτέμιδα : Ντερμπι πιστευω σε κατι παλιοσειρες της αρτεμις.. το Ζεφυρι δεν το ξερω καθολου ακομη.


Αποφευγω να δωσω σημεια... Απλα διατυπωνω τις σκεψεις μου σε ενα ενδιαφερον πρωταθλημα που εμπλεκεται η ομαδα μου... Καλες διαιτησιες και ολοι οι παικτες υγιεις και με καθαρο μυαλο...

Μονο που εισαι προπονητης εκαλης αδερφε μου δηλωνω φαν εκαλης!!!καλη συνεχεια...
1911971
QUOTE(alexas10 @ Nov 20 2009, 02:25 ) *
Πόρτο Ράφτη - Περισσός : (με εντυπωσιασε ο Περισσος...απορω πως εχει κανει ηττες)
Παλλήνη - Νικηφόρος : (ντερμπακι αναμενω)
Ν. Ιωνία - Αρίωνας : (Συμπαθω Αριωνα λογω εντοπιοτητας αλλα εκτιμω σαν ομαδα πολυ τη Ν.Ιωνια )
Κωφοί - Ερμής : (Αν ειναι καλα ο playmaker σου Μπενιση σε βλεπωνα χαμογελας..κραταω παντως μια πισινη..)
Εκάλη - Ρουφ 80 : (Μας εχετε ξεγραμμενους και μου αρεσει... smiley.gif )
Ζεφύρι - Αρτέμιδα : Ντερμπι πιστευω σε κατι παλιοσειρες της αρτεμις.. το Ζεφυρι δεν το ξερω καθολου ακομη.


Αποφευγω να δωσω σημεια... Απλα διατυπωνω τις σκεψεις μου σε ενα ενδιαφερον πρωταθλημα που εμπλεκεται η ομαδα μου... Καλες διαιτησιες και ολοι οι παικτες υγιεις και με καθαρο μυαλο...

Υ.Γ και μια καλοπροαιρετη παρατηρηση... καλυτερα να γραφετε 2-3 σχολια για τις ομαδες σας (αφου μπαινετε που μπαινετε στο κοπο ναγραψετε)παρα ενα ξερο προγνωστικο... Οχι τιποτα αλλο να πεφτει λιγο περισοτερο φως στις ομαδες και στους παικτες. Η αγνοια σκοτωνει το ενδιαφερον σε αυτα τα πρωταθληματα... Αν π.χ υπαρχει κατι που μας κανει εντυπωση καλο ειναι να το ζουμαρουμε ειτε για να το επαινεσουμε ειτε για να το απομονωσουμε... Οσο γινεται μεσα απο εδω.. Και να κανω την αρχη ... Μου εκανε πολυ καλη εντυπωση η διοικηση και η οργανωση του Περισσου... Μαζι με το κιτρινο φυλλο μου εδωσε ο προεδρος της ομαδος και ενα αναμνηστικο δωρο για τον εορτασμο των 20 χρονων της ομαδος... Σοβαροι ανθρωποι με μερακι εχουν ολα τα εφοδια να υλοποιησουν τα σχεδια τους..

Θα το προσπασθήσουμε πάντως το διπλό...μαθαίνω ότι οι αντίπαλοι είναι καλοί και από ότι φαίνεται, ο όμιλος είναι περίπου ισοδύναμος. Δεν υπάρχει ακόμα φαβορί, απλά υπάρχουν καλές ομάδες. Οσο για τα χαμόγελα, αυτά άσε να έρθουν τον Μάιο...κι αν πιούμε και σαμπάνια, σίγουρα θα σε καλέσω να πιεις ένα ποτήρι στην υγειά μας. Τους καλούς φίλους δεν τους ξεχνάς...

77.gif ΚΑΡΑΤΖΑΣ 77.gif
Doctor-J
1.90 ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 1.70
1.60 ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2.00
1.70 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.90
1.85 ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1.75
1.95 ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΡΟΥΦ 80 1.65
1.75 ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 1.85
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.