Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
dm_7
QUOTE(doganos @ Nov 3 2008, 01:32 ) *
XAXA ΑΝ ΦΥΓΩ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Πραγματικα....νομιζω πως και να το προσπαθησεις...δεν θα τα καταφερεις ξανα!!! Ηταν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ αυτο που ειχες κανει!

Και το καλο που σου θελω δλδ, μη κανουμε κι αλλο τσαμπα ταξιδι!!!
doganos
QUOTE(dm_7 @ Nov 3 2008, 02:49 ) *
Πραγματικα....νομιζω πως και να το προσπαθησεις...δεν θα τα καταφερεις ξανα!!! Ηταν ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ αυτο που ειχες κανει!

Και το καλο που σου θελω δλδ, μη κανουμε κι αλλο τσαμπα ταξιδι!!!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΞΑΝΑ?????ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΙΓΟ ΜΙΣΟΣ ΘΕΛΕΙ
mirts
ΩΡΑΙΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ... ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΙΘΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.... ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΗΡΕΜΟΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΥΛΛΑΡΑΚΙ ΠΑΡΕΑ...
stefan

Τι εγινε ρε παιδια??Τι νεκρα επεσε??
Ουτε προβλεψεις ουτε προγωνιστικα ουτε τιποτα???
doganos
[quote name='stefan' date='Nov 6 2008, 01:47 ' post='243103']
Τι εγινε ρε παιδια??Τι νεκρα επεσε??
Ουτε προβλεψεις ουτε προγωνιστικα ουτε τιποτα
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΡΕ ΣΥ stefan Τ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΣ ΠΕΡΣΥ 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
stefan
QUOTE(doganos @ Nov 6 2008, 00:49 ) *
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΡΕ ΣΥ stefan Τ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΣ ΠΕΡΣΥ 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif


Το διπλο δεν ολοκληρωσαμε περυσι φιλε dogane...
Αν θυμασαι πριν γκρεμισεις την μπασκετα( 77.gif 77.gif 77.gif ) κερδιζαμε,με 7 ποντους μου φαινεται..

Φετος πιστευω να το παρουμε το διπλο..και να μην γκρεμισεις παλι καμια μπασκετα... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
doganos
[quote name='stefan' date='Nov 6 2008, 02:01 ' post='243109']
Το διπλο δεν ολοκληρωσαμε περυσι φιλε dogane...
Αν θυμασαι πριν γκρεμισεις την μπασκετα( 77.gif 77.gif 77.gif ) κερδιζαμε,με 7 ποντους μου φαινεται..

Φετος πιστευω να το παρουμε το διπλο..και να μην γκρεμισεις παλι καμια μπασκετα... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ? Η ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ????
stefan
QUOTE(doganos @ Nov 6 2008, 01:07 ) *
ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ? Η ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ????


Ειμαι κανουργιος φιλαθλος της ομαδας αλλα ειχε τυχει περυσι να ερθω στο συγκεκριμενο παιχνιδι..(ισως να ημουνα και γκαντεμης..)..
Αλλα αυριο μαλλον δεν θα ερθω και ισως να μην το γρουσουζευσω παλι και να κερδισουμε..
Ειδωμεν.. biggrin.gif biggrin.gif
doganos
QUOTE(stefan @ Nov 6 2008, 02:11 ) *
Ειμαι κανουργιος φιλαθλος της ομαδας αλλα ειχε τυχει περυσι να ερθω στο συγκεκριμενο παιχνιδι..(ισως να ημουνα και γκαντεμης..)..
Αλλα αυριο μαλλον δεν θα ερθω και ισως να μην το γρουσουζευσω παλι και να κερδισουμε..
Ειδωμεν.. biggrin.gif biggrin.gif

ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΠΑΝΕ ΜΠΑΣΚΕΤΕΣ ΡΕ!!!!!! 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
stefan
QUOTE(doganos @ Nov 6 2008, 01:13 ) *
ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΠΑΝΕ ΜΠΑΣΚΕΤΕΣ ΡΕ!!!!!! 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ηθελα να ερθω αλλα δεν μπορω λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων..

Πιστεω παντως οτι θα γινει ωραιο ματσακι,αφου και οι 2 ομαδες ειναι δυνατες και δεμενες.
Μακαρι να κερδισει ο καλυτερος..(και αυτοι να ειμαστε εμεις.. tongue.gif tongue.gif )
Flash
Το ποστ του mirts μεταφέρθηκε στο σωστό τόπικ. Παρακαλώ mirts και dogano να μην γράφουν με κεφαλαία καθώς σημαίνει ότι φωνάζουν.
stefan
QUOTE(mirts @ Nov 5 2008, 20:49 ) *
ΩΡΑΙΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ... ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΙΘΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.... ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΗΡΕΜΟΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΦΥΛΛΑΡΑΚΙ ΠΑΡΕΑ...


Ποτε δεν ηρθαν ηρεμες οι Κουκουβαουνες??
Και γιατι να μην ερθουν ηρεμοι δηλαδη??Εχουν κανα αγχος??
Η' μηπως αμα χασουν θα τους περιμενουμε οι φιλαθλοι να τους λιντσαρουμε??
dm_7
QUOTE(stefan @ Nov 6 2008, 02:21 ) *
Ποτε δεν ηρθαν ηρεμες οι Κουκουβαουνες??
Και γιατι να μην ερθουν ηρεμοι δηλαδη??Εχουν κανα αγχος??
Η' μηπως αμα χασουν θα τους περιμενουμε οι φιλαθλοι να τους λιντσαρουμε??


Μη ρωτας....δεν μας νοιαζουν οι απαντησεις.

Οπως ειπε είναι ματς με ιστορία.... κ η ιστορία τα 'χει δείξει ολα.

Καλημέρα
assistant
Λογω φορτου εργασιας θα πω στα συντομα οτι για σημερα βλεπω τρια διπλα(Δασαλ,Φιλλιπος και Πετραλωνα) κι ελπιζω βασιμα και με πολυ πιστη,ορεξη κι αποφασιστικοτητα και σ ενα ακομα,αυτο της ομαδας μου μες στην Πετρουπολη.Γεια χαρα,καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες.
gon
5η Αγωνιστική

ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 1
dm_7
OΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1
Steryios
Δαφνη Δαφνιου-ΦΕΑ 84-74.συγχαρητηρια στους αθλητες των γηπεδουχων.Μου αρεσαν πολυ.
Τα περισσοτερα ομως συγχαρητηρια τα αξιζει ο καινουργιος προπονητης τους.Κύριος με πλουσια μπασκετικη παιδεια.Απορω πως χαραμιζεται με ομαδες της Β' κατηγοριας της Αθηνας...
Ασφαλως και ειρωνευομαι...το δικαιωμα μου το εδωσε ο ιδιος ομως.Ο κύριος λοιπον αυτος,αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι στα 49'' προτου ληξει το παιχνιδι με το σκορ να ειναι στο +11 υπερ των γηπεδουχων και η μπαλα στα χερια τους,ζητησε επιδεικτικα ταιμ αουτ(το παιχνιδι ετσι οπως ηταν δε το γυριζε ουτε η Εθνικη μας),ακουστε τι οδηγιες εδωσε αν θυμαμαι καλα στον Βαμβακιδη(αν δεν κανω λαθος στο ονομα),μαρκαροντας τον συμπαικτη μου Ρομωσιο..."Ρε βαρα του μια στα αρχ**δια".
Ενα παιδι με οικογενεια και παιδια.
Το λοιπον τα συγχαρητηρια μου κοουτς...ανθρωποι σαν κι εσενα καλουνται να μαθουν στα νεα παιδια μπασκετ με αρχες,ηθος και αγωνιστικη αξιοπρεπεια.Κριμα που δε σε ειχα ποτε μου προπονητη να μου διδαξεις ολα τα παραπανω...
Και κατι προς τους διοικουντες της Δαφνης.Κυριοι μπραβο αφου καταφερατε να φυγει ενας ανθρωπος εκ διαμετρου αντιθετος,με ολα τα παραπανω ειρωνικα σχολια που γραφω,ενας Κύριος(Μιχελιδακης), για να φερετε στη θεση του καποιον του οποιου η συμπεριφορα του στον μπασκετικο-αγωνιστικο χωρο ειναι απαραδεκτη και οχι μονο.
Κοουτς θα σε περιμενουμε αγωνιωδως στο δευτερο γυρο στη Φιλαδελφεια...αν φυσικα εισαι ακομα σε αυτο το ποστο(ο Θεος να μας βοηθησει)!
Και παλι συγχαρητηρια στους αντιπαλους παικτες.Ειχαν περισσοτερο νευρο,διαρκεια,καλυτερες επιλογες οταν η μπαλα εκαιγε και ηθελαν τη νικη περισσοτερο.
Στη διαθεση σας για οποιαδηποτε παρατηρηση η σχολιο...
alexas10
QUOTE (Steryios @ Nov 7 2008, 00:50 ) *
Δαφνη Δαφνιου-ΦΕΑ 84-74.συγχαρητηρια στους αθλητες των γηπεδουχων.Μου αρεσαν πολυ.
Τα περισσοτερα ομως συγχαρητηρια τα αξιζει ο καινουργιος προπονητης τους.Κύριος με πλουσια μπασκετικη παιδεια.Απορω πως χαραμιζεται με ομαδες της Β' κατηγοριας της Αθηνας...
Ασφαλως και ειρωνευομαι...το δικαιωμα μου το εδωσε ο ιδιος ομως.Ο κύριος λοιπον αυτος,αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι στα 49'' προτου ληξει το παιχνιδι με το σκορ να ειναι στο +11 υπερ των γηπεδουχων και η μπαλα στα χερια τους,ζητησε επιδεικτικα ταιμ αουτ(το παιχνιδι ετσι οπως ηταν δε το γυριζε ουτε η Εθνικη μας),ακουστε τι οδηγιες εδωσε αν θυμαμαι καλα στον Βαμβακιδη(αν δεν κανω λαθος στο ονομα),μαρκαροντας τον συμπαικτη μου Ρομωσιο..."Ρε βαρα του μια στα αρχ**δια".
Ενα παιδι με οικογενεια και παιδια.
Το λοιπον τα συγχαρητηρια μου κοουτς...ανθρωποι σαν κι εσενα καλουνται να μαθουν στα νεα παιδια μπασκετ με αρχες,ηθος και αγωνιστικη αξιοπρεπεια.Κριμα που δε σε ειχα ποτε μου προπονητη να μου διδαξεις ολα τα παραπανω...
Και κατι προς τους διοικουντες της Δαφνης.Κυριοι μπραβο αφου καταφερατε να φυγει ενας ανθρωπος εκ διαμετρου αντιθετος,με ολα τα παραπανω ειρωνικα σχολια που γραφω,ενας Κύριος(Μιχελιδακης), για να φερετε στη θεση του καποιον του οποιου η συμπεριφορα του στον μπασκετικο-αγωνιστικο χωρο ειναι απαραδεκτη και οχι μονο.
Κοουτς θα σε περιμενουμε αγωνιωδως στο δευτερο γυρο στη Φιλαδελφεια...αν φυσικα εισαι ακομα σε αυτο το ποστο(ο Θεος να μας βοηθησει)!
Και παλι συγχαρητηρια στους αντιπαλους παικτες.Ειχαν περισσοτερο νευρο,διαρκεια,καλυτερες επιλογες οταν η μπαλα εκαιγε και ηθελαν τη νικη περισσοτερο.
Στη διαθεση σας για οποιαδηποτε παρατηρηση η σχολιο...


ππροπονητης ποιος ειναι στη δαφνη δαφνιου στεργιο..?
doganos
QUOTE(dm_7 @ Nov 7 2008, 01:03 ) *
OΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1

dm καλα πηγατε εε???//χααχαχαχ....ηρθες στο γηπεδο.......νικη για την ομαδα μου με 17 ποντους
Peritri
Δυστυχώς, εάν είναι ο ίδιος με πέρισυ τότε δεν εκπλήσσομαι καθόλου για το γεγονός, το οποίο είναι σίγουρα λυπηρό. Ερασιτέχνες είμαστε, το κέφι μας κάνουμε, το παν είναι να έχουμε την υγεία μας, να περνάμε καλά και όταν θα δούμε τον αντίπαλο παίκτη/προπονητή τυχαία έξω να μπορούμε να πούμε 2 κουβέντες μιας που είμαστε στον ίδιο χώρο, όχι να ανταλλάξουμε σφαλιάρες.

Τέλος πάντων, Βριλήσσια - Αναγ. Πετραλώνων 53 - 63 (26 - 32)

Άλλο ένα ματς στο οποίο παλέψαμε και μοχθήσαμε αλλά στο τέλος δεν πήραμε τίποτα...

Το καταραμένο περσινό παιχνίδι με το Πλάτων ελπίζω να μη μας κυνηγάει για καιρό ακόμα. Σας παρακαλώ πολύ κοπελιά εάν διαβάζεις ή διαβάζει κάποιος γνωστός σου, ΑΥΤΟΕΞΑΙΡΕΣΟΥ.

Ελπίζω κάτι που έμαθα για το επερχόμενο παιχνίδι μας να μην ισχύει διαφορετικά μπορεί και να μην κατέβω...
stefan
QUOTE(Peritri @ Nov 7 2008, 01:29 ) *
Ελπίζω κάτι που έμαθα για το επερχόμενο παιχνίδι μας να μην ισχύει διαφορετικά μπορεί και να μην κατέβω...


Αναφερεσαι στο παιχνιδι με τις Κουκουβαουνες??
gabriel1981
2πλο του Δασαλ μεσα στο γηπεδο του Κυψελιακου. γυρω στους 15 ποντους η διαφορά

5 στα 5 με σχετικα δυσκολη την αποψινη νικη bball.gif
gon
5η Αγωνιστική


ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ???

mirts
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι σημερα το ταμπλο εγραψε ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 73 - 56 ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ.. ετσι απλα ειναι τα πραγματα...ετσι για την ιστορια που λεμε.. ωραιο παιχνιδακι και σε ωραια ατμοσφαιρα....ειναι ωραιο χρωμα το ροζ.. καλη συνεχεια στις ομαδες......
soouza
QUOTE(dm_7 @ Nov 7 2008, 00:03 ) *
OΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1

Η Ολυμπιάδα κέρδισε 73-56 τις Κουκουβάουνες.Καταρχήν νομίζω πως άλλαξε προπονητής στην Ολυμπιάδα αλλά ας το επιβεβαιώσει κάποιος.Νομίζω πως ο Κριμιτζάκης αντικαταστάθηκε.

Στο αγωνιστικό,αν και είδα μετά το 25΄,η Ολυμπιάδα κέρδισε σχετικά εύκολα μία νεανική ομάδα όπως εμφανίστηκαν οι Κουκουβάουνες.Η διαφορά ήταν άνωθεν 10 συνέχεια.

Οι Κουκουβάουνες μου έκαναν εντύπωση γιατί είχαν καλό ρυθμό σε άμυνα κι επίθεση και καλή κυκλοφορία μπάλας.Πέραν τούτου όμως καμία τακτική και πολύ αστοχία.

Καλή συνέχεια στις δύο ομάδες. bball.gif
soouza
QUOTE(alexas10 @ Nov 7 2008, 00:53 ) *
ππροπονητης ποιος ειναι στη δαφνη δαφνιου στεργιο..?

Προπονητής στη Δάφνη Δαφνίου είναι ο Βασίλης ο Μαρίνος που αντικατέστησε τον Μιχελιουδάκη.Μου έκαναν φοβερή εντύπωση αυτά τα οποία λέει ο Στέργιος.Ο Μαρίνος είναι πολύπειρος και δε χαρακτηρίζεται από τέτοιες συμπεριφορές.

Αν λοιπόν δε συνέβη και τίποτα άλλο τότε είναι σχεδόν απίστευτο να παροτρύνει κάποιον να χτυπήσει.Προς Θεού δεν αμφισβητώ τα λεγόμενα του Στέργιου διότι δεν ήμουν παρών, απλά εξεπλάγην.Πιστεύω όμως πως σίγουρα κάποια αφορμή ή εν πάσει περιπτώση κάπου υπάρχει ένα κενό.

Περιμένω διευκρινήσεις. smile.gif
stefan
QUOTE(soouza @ Nov 7 2008, 01:48 ) *
Η Ολυμπιάδα κέρδισε 73-56 τις Κουκουβάουνες.Καταρχήν νομίζω πως άλλαξε προπονητής στην Ολυμπιάδα αλλά ας το επιβεβαιώσει κάποιος.Νομίζω πως ο Κριμιτζάκης αντικαταστάθηκε.

Στο αγωνιστικό,αν και είδα μετά το 25΄,η Ολυμπιάδα κέρδισε σχετικά εύκολα μία νεανική ομάδα όπως εμφανίστηκαν οι Κουκουβάουνες.Η διαφορά ήταν άνωθεν 10 συνέχεια.

Οι Κουκουβάουνες μου έκαναν εντύπωση γιατί είχαν καλό ρυθμό σε άμυνα κι επίθεση και καλή κυκλοφορία μπάλας.Πέραν τούτου όμως καμία τακτική και πολύ αστοχία.

Καλή συνέχεια στις δύο ομάδες. bball.gif


Οι Κουκουβαουνες μετα το 12' παιζανε χωρις το βασικο 5αρι της ομαδας ο οποιος τραυματιστηκε.
Και απο οτι μου ειπανε 4.00 πριν ληξει το παιχνιδι ηταν πισω με 7 και χασανε 2 βολες μετα απο αντιαθλητικο και στην επαναφορα η μπαλα μπηκε και βγηκε σε τριποντο.Αρα σε αυτο το σημειο μπορει να αλλαζαν πολλα..
soouza
QUOTE(stefan @ Nov 7 2008, 01:56 ) *
Οι Κουκουβαουνες μετα το 12' παιζανε χωρις το βασικο 5αρι της ομαδας ο οποιος τραυματιστηκε.
Και απο οτι μου ειπανε 4.00 πριν ληξει το παιχνιδι ηταν πισω με 7 και χασανε 2 βολες μετα απο αντιαθλητικο και στην επαναφορα η μπαλα μπηκε και βγηκε σε τριποντο.Αρα σε αυτο το σημειο μπορει να αλλαζαν πολλα..

Να τοποθετηθώ αλλιώς για να μην παρεξηγηθώ.Καταρχήν δε γνωρίζω τους παίκτες γι αυτό και δεν ξέρω ποιος τραυματίστηκε.

Όταν λέω κέρδισε εύκολα η Ολυμπιάδα εννοώ.Δε σου έδινε την εικόνα οι Κούκου πως μπορούν να φτάσουν στη νίκη.Υπήρξαν κάποια ξεσπάσματα αλλά ως εκεί.Η διαφορά δεν είναι πραγματική φυσικά.Μία δίκαιη διαφορά είναι κάπου στους 8 με 10 πόντους εν τέλει. bball.gif
paiktoura
Δυστυχως ο προπονητης αυτός είναι όπως τα λεει ο Στέργιος. Μας το εχει κανει και μας μερικά χρόνια παλαιότερα.
Χάναμε 14 πόντους και πήρε ταιμ άουτ στα τελευταία 12" και έκανε πως έδινε οδηγίες σοβαρες στους παίκτες του . Εμεις είμασταν μεσα στο γήπεδο και τον κοιτούσαμε . Γελοίο υποκείμενο Τέτοιοι δεν πρέπει να περνανε ούτε απο έξω.
melrok
QUOTE(paiktoura @ Nov 7 2008, 02:22 ) *
Δυστυχως ο προπονητης αυτός είναι όπως τα λεει ο Στέργιος. Μας το εχει κανει και μας μερικά χρόνια παλαιότερα.
Χάναμε 14 πόντους και πήρε ταιμ άουτ στα τελευταία 12" και έκανε πως έδινε οδηγίες σοβαρες στους παίκτες του . Εμεις είμασταν μεσα στο γήπεδο και τον κοιτούσαμε . Γελοίο υποκείμενο Τέτοιοι δεν πρέπει να περνανε ούτε απο έξω.

Τι λετε ρε παιδια?Μου ακουγεται απιστευτο να εχει κανει κατι τετοιο ο Βασιλης χωρις να εχει προκληθει,αλλά κ αν ακομα προκληθηκε δεν θα πρεπε να αντιδρασει με αυτο τον τροπο.
dm_7
QUOTE(soouza @ Nov 7 2008, 02:02 ) *
Να τοποθετηθώ αλλιώς για να μην παρεξηγηθώ.Καταρχήν δε γνωρίζω τους παίκτες γι αυτό και δεν ξέρω ποιος τραυματίστηκε.

Όταν λέω κέρδισε εύκολα η Ολυμπιάδα εννοώ.Δε σου έδινε την εικόνα οι Κούκου πως μπορούν να φτάσουν στη νίκη.Υπήρξαν κάποια ξεσπάσματα αλλά ως εκεί.Η διαφορά δεν είναι πραγματική φυσικά.Μία δίκαιη διαφορά είναι κάπου στους 8 με 10 πόντους εν τέλει. bball.gif


Οι Κουκουβάουνες που ξέρω δεν τον έχαναν για κανένα λόγο αυτό το ματς!
Οι Κουκουβάουνες που είδα σήμερα......πολύ λογικό να χάσουν!

Όσο για το άστοχο τρίποντο στο τέλος...λίγο πριν είχε γίνει η ίδια φάση για την Ολυμπιάδα!
Τραγικές και οι δυο ομάδες σήμερα....δεν ξέρω για την Ολυμπιάδα αν έφταιγε η μέρα,
για μας πάντως ξέρω ότι δεν θα πρέπει να φταίει μόνο ο τραυματισμός Παπαδόπουλου!
Ελπίζω στο εξής να φανούμε πιο σοβαροί!

Για τον coach της Πετρούπολης και εγώ την ίδια εντύπωση έχω.

Peritri, αν λες για τη μεταφορά μέρας του αγώνα, νομίζω πως ισχύει...
Peritri
QUOTE(melrok @ Nov 7 2008, 04:13 ) *
Τι λετε ρε παιδια?Μου ακουγεται απιστευτο να εχει κανει κατι τετοιο ο Βασιλης χωρις να εχει προκληθει,αλλά κ αν ακομα προκληθηκε δεν θα πρεπε να αντιδρασει με αυτο τον τροπο.

Το είπαμε αυτό, έχεις να προσθέσεις κάτι άλλο;
melrok
QUOTE(Peritri @ Nov 7 2008, 03:29 ) *
Το είπαμε αυτό, έχεις να προσθέσεις κάτι άλλο;

Περιμενω να διαβασω κ τι λεει η αλλη πλευρα.......
Steryios
QUOTE(soouza @ Nov 7 2008, 01:53 ) *
Προπονητής στη Δάφνη Δαφνίου είναι ο Βασίλης ο Μαρίνος που αντικατέστησε τον Μιχελιουδάκη.Μου έκαναν φοβερή εντύπωση αυτά τα οποία λέει ο Στέργιος.Ο Μαρίνος είναι πολύπειρος και δε χαρακτηρίζεται από τέτοιες συμπεριφορές.

Αν λοιπόν δε συνέβη και τίποτα άλλο τότε είναι σχεδόν απίστευτο να παροτρύνει κάποιον να χτυπήσει.Προς Θεού δεν αμφισβητώ τα λεγόμενα του Στέργιου διότι δεν ήμουν παρών, απλά εξεπλάγην.Πιστεύω όμως πως σίγουρα κάποια αφορμή ή εν πάσει περιπτώση κάπου υπάρχει ένα κενό.

Περιμένω διευκρινήσεις. smile.gif

Καλημερα.Εγω ξεκινησα αυτο το θεμα κι εγω το σταματαω ζητωντας μαλιστα συγνωμη σε ολους οσους προσβληθηκαν πλην του αντιπαλου προπονητη.
Θα προσθεσω ομως κατι στην παραπανω παρατηρηση του φιλου μου...αυτο που χαρακτηριζει καποιον ειναι οι πραξεις του και η αξιοπρεπεια που εχει.Σε καμια περιπτωση τα χρονια που ασχολειται με το αθλημα.Για το λογο αυτο το οτι ο αντιπαλος κοουτς ειναι χρονια στο χωρο οι πραξεις του δεν τον τιμανε καθολου.
Ψεματα δε λεω υπαρχει το βιντεο του αγωνα για το ταιμ αουτ,οσο για τις "μπασκετικες" οδηγιες που εδωσε στον παιχτη του ισως να μπορει και ο ιδιος ο παιχτης να το βεβαιωσει.Το αν ισχυει το ξερει πολυ καλα ο ιδιος ο κοουτς.Αφορμη δεν υπηρξε,αλλα και αν υπηρχε κατι τετοιο εκεινος δεν ωφειλε να εχει τετοια συμπεριφορα.
Ας μη το παρατραβηξω κι αλλο,ζηταω και παλι συγνωμη.
Basket lover
QUOTE(Steryios @ Nov 7 2008, 09:37 ) *
Καλημερα.Εγω ξεκινησα αυτο το θεμα κι εγω το σταματαω ζητωντας μαλιστα συγνωμη σε ολους οσους προσβληθηκαν πλην του αντιπαλου προπονητη.
Θα προσθεσω ομως κατι στην παραπανω παρατηρηση του φιλου μου...αυτο που χαρακτηριζει καποιον ειναι οι πραξεις του και η αξιοπρεπεια που εχει.Σε καμια περιπτωση τα χρονια που ασχολειται με το αθλημα.Για το λογο αυτο το οτι ο αντιπαλος κοουτς ειναι χρονια στο χωρο οι πραξεις του δεν τον τιμανε καθολου.
Ψεματα δε λεω υπαρχει το βιντεο του αγωνα για το ταιμ αουτ,οσο για τις "μπασκετικες" οδηγιες που εδωσε στον παιχτη του ισως να μπορει και ο ιδιος ο παιχτης να το βεβαιωσει.Το αν ισχυει το ξερει πολυ καλα ο ιδιος ο κοουτς.Αφορμη δεν υπηρξε,αλλα και αν υπηρχε κατι τετοιο εκεινος δεν ωφειλε να εχει τετοια συμπεριφορα.
Ας μη το παρατραβηξω κι αλλο,ζηταω και παλι συγνωμη.

Δεν ήρθα τελικά στο παιχνίδι αλλά αν είναι ο ίδιος που έχει και το γυναικείο στη Δάφνη τότε είναι αναμενόμενο να συμπεριφέρεται έτσι! Τα ίδια κάνει όπου κι αν είναι προπονητής. 68.gif
Επίσης είναι γνωστός ο "σεβασμός" του απέναντι στους αντιπάλους... Τέτοιοι προπονητές δεν πρέπει να βρίσκονται στο χώρο, ειδικά σε επίπεδα όπου το μπάσκετ ειναι πάνω από όλα διασκέδαση και μεράκι!
Καλή συνέχεια στην ομάδα μας και φυσικά υπάρχει και ο 2ος γύρος!!! wink.gif
dm_7
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 65-89
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 53-63
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 73-56
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 84-74
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 81-55
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 64-80
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 72-52
Steryios
Παραθετω το ονομα μου γιατι μου ζητηθηκε απο τους MODERATOR...Ονομαζομαι Μαστρακουλης Στεργιος και αγωνιζομαι στη Φ.Ε.Α.
soouza
QUOTE(Steryios @ Nov 7 2008, 09:37 ) *
Καλημερα.Εγω ξεκινησα αυτο το θεμα κι εγω το σταματαω ζητωντας μαλιστα συγνωμη σε ολους οσους προσβληθηκαν πλην του αντιπαλου προπονητη.
Θα προσθεσω ομως κατι στην παραπανω παρατηρηση του φιλου μου...αυτο που χαρακτηριζει καποιον ειναι οι πραξεις του και η αξιοπρεπεια που εχει.Σε καμια περιπτωση τα χρονια που ασχολειται με το αθλημα.Για το λογο αυτο το οτι ο αντιπαλος κοουτς ειναι χρονια στο χωρο οι πραξεις του δεν τον τιμανε καθολου.
Ψεματα δε λεω υπαρχει το βιντεο του αγωνα για το ταιμ αουτ,οσο για τις "μπασκετικες" οδηγιες που εδωσε στον παιχτη του ισως να μπορει και ο ιδιος ο παιχτης να το βεβαιωσει.Το αν ισχυει το ξερει πολυ καλα ο ιδιος ο κοουτς.Αφορμη δεν υπηρξε,αλλα και αν υπηρχε κατι τετοιο εκεινος δεν ωφειλε να εχει τετοια συμπεριφορα.
Ας μη το παρατραβηξω κι αλλο,ζηταω και παλι συγνωμη.

Καλημέρα.Σεβαστά αυτά τα οποία αναφέρεις.Αναζήτησα σήμερα τον Μαρίνο να μου πει κι αυτός τι έγινε αλλά δεν με έχει πάρει πίσω.Έως την διασταύρωση των στοιχείων μένουμε σε αυτά τα οποία αναφέρεις εσύ.Δεν έχω λόγο να τα αμφισβητίσω.Πλην όμως,πάντοτε πίστευα και πιστεύω πως το νόμισα πρέπει να το κοιτάς από τις δύο όψεις. bball.gif
Mitsaras7
QUOTE(soouza @ Nov 7 2008, 01:48 ) *
Η Ολυμπιάδα κέρδισε 73-56 τις Κουκουβάουνες.Καταρχήν νομίζω πως άλλαξε προπονητής στην Ολυμπιάδα αλλά ας το επιβεβαιώσει κάποιος.Νομίζω πως ο Κριμιτζάκης αντικαταστάθηκε.

Στο αγωνιστικό,αν και είδα μετά το 25΄,η Ολυμπιάδα κέρδισε σχετικά εύκολα μία νεανική ομάδα όπως εμφανίστηκαν οι Κουκουβάουνες.Η διαφορά ήταν άνωθεν 10 συνέχεια.

Οι Κουκουβάουνες μου έκαναν εντύπωση γιατί είχαν καλό ρυθμό σε άμυνα κι επίθεση και καλή κυκλοφορία μπάλας.Πέραν τούτου όμως καμία τακτική και πολύ αστοχία.

Καλή συνέχεια στις δύο ομάδες. bball.gif

Στη μετα-Κριμιτζακη εποχη φαινεται λιγη υγεια στην Ολυμπιαδα..Ο βοηθος εκατσε στο παγγο με Κουκου...Ονοματι Μαρουσος..Που ειναι 2 χρονια τωρα βοηθος...Δν εκανε κ τπτ ιδιαιτερο ισα-ισα που εκανε κ αρκετα τραγικα αλλα το ταλεντο κ το παθος των παιδιων εφεραν τη νικη ευκολα...
soouza
Καλησπέρα.

Σχετικά με την ένταση που υπήρξε στον αγώνα Δάφνη-Φεα.Πληροφορήθηκα κι από την άλλη πλευρά τα γεγονότα και θα τα παραθέσω ως τα άκουσα τηλεφωνικά.

Δεν μεταφέρω λεγόμενα κάποιου,διότι απαγορεύεται,απλά μία εικόνα όπως την έλαβε η άλλη ομάδα.

Η Δάφνη ισχυρίζεται τα κάτωθι.

Πρώτα απ΄όλα συγχαίρει τους περισσότερους αθλητές της Φεα εκτός από δύο που προκαλούσαν στο τέλος του αγώνα.Οι αθλητές βέβαια της Φεα πριν αρχίσει ο αγώνας φώναζαν ενοχλώντας το βόλλευ που έκανε προπόνηση.

Υπήρξε αθλητής που απεβλήθη σχετικά νωρίς ενώ ο πάγκος διαμαρτυρόταν συνέχεια.Ο προπονητής της ομάδας έφτασε μέχρι τη γραμματεία τρεις φορές τουλάχιστο.

Όσο αφορά το time out πάρθηκε στα 50¨πριν τη λήξη,έγινε για να διασπαστεί το press κι όχι για να πικαριστεί κανείς.

ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΚΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.ΕΠ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ POST ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ.

ΔΕΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ. bball.gif
Steryios
QUOTE(soouza @ Nov 7 2008, 19:41 ) *
Καλησπέρα.

Σχετικά με την ένταση που υπήρξε στον αγώνα Δάφνη-Φεα.Πληροφορήθηκα κι από την άλλη πλευρά τα γεγονότα και θα τα παραθέσω ως τα άκουσα τηλεφωνικά.

Δεν μεταφέρω λεγόμενα κάποιου,διότι απαγορεύεται,απλά μία εικόνα όπως την έλαβε η άλλη ομάδα.

Η Δάφνη ισχυρίζεται τα κάτωθι.

Πρώτα απ΄όλα συγχαίρει τους περισσότερους αθλητές της Φεα εκτός από δύο που προκαλούσαν στο τέλος του αγώνα.Οι αθλητές βέβαια της Φεα πριν αρχίσει ο αγώνας φώναζαν ενοχλώντας το βόλλευ που έκανε προπόνηση.

Υπήρξε αθλητής που απεβλήθη σχετικά νωρίς ενώ ο πάγκος διαμαρτυρόταν συνέχεια.Ο προπονητής της ομάδας έφτασε μέχρι τη γραμματεία τρεις φορές τουλάχιστο.

Όσο αφορά το time out πάρθηκε στα 50¨πριν τη λήξη,έγινε για να διασπαστεί το press κι όχι για να πικαριστεί κανείς.

ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΚΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.ΕΠ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ POST ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ.

ΔΕΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ. bball.gif

φιλαρακο οσα σου ειπαν ειναι τελειως ασχετα με αυτα που ανεφερα εγω.αναφερθηκα εγω στο βολευ?το οτι ο προπονητης μου εφτασε στη γραμματεια ειναι κατι το προσβλητικο προς τη Δαφνη?το οτι αποβληθηκε ενας παιχτης εχει να κανει κατι με τον αντιπαλο κοουτς με τον οποιο ειναι το προβλημα μου?και για ποια διασπαση μιλας στο ταιμ αουτ αφου ανεφερα οτι η μπαλα ηταν στην κατοχη των γηπεδουχων?
το οτι ο παγκος μας διαμαρτυροταν-οχι ομως συνεχεια-το αρνηθηκε κανεις?ασχετο ωστοσο κι αυτο με το θεμα μας?
μαλλον οι ανθρωποι που στα μεταφερανε προσπαθησαν να ριξουν λασπη στα ματια σου?
την οδηγια του αντιπαλου κοουτς "ριξε του μια στα αρχ**δια",δεν ειδα να τη σχολιασουν καθολου.
τελοσπαντων πιανω τον εαυτο μου να κανει κατι το οποιο απεχθανομαι.ερχομαι σε αντιπαραθεση με καποιον απο εδω μεσα.θεωρω το θεμα ληξαν και οποιος θελει πλεον αλλη διευκρινηση παρακαλω οπως επικοινωνησει μαζι μου μεσω PM.
ευχαριστω.
Varvaros
φιλαρακι στεργιο ενα ειναι το θεμα.οτι δεν καταλαβανε αυτο που θελεισ να πεις.εγω παντος που ημουνα εκει δεν εγινε τιποτα απο αυτα που λεει ο soousa.που λεει οτι του ηπανε

ο κυριος Μαρινος πως τον λενε σημασια εχει σημασια οτι προκαλεσε ενα πολυ σοβαρο προπονητη και βεβαια ποτε δεν εχει διαμαρτιριθη σε διαιτητη ουτε στο ανδρικο ουτε στο γυναικειο.

απλα για να μπαινουνε τα πραγματα στη θεση τους γιατι δεν μπορω να ακουω ραδιο αρβιλες

ΑΑΑ ξεχασα και κατι αλλο οταν πηρε το ταιμ αουτ ο προπονητης της δαφνιου γυρισε και ειπε στο προπονητη της φεα πως θα τα παρω και τα δυο ταιμ και εκει ξεκινησε ολο το πανηγυρη
Steryios
QUOTE(Varvaros @ Nov 7 2008, 21:44 ) *
φιλαρακι στεργιο ενα ειναι το θεμα.οτι δεν καταλαβανε αυτο που θελεισ να πεις.εγω παντος που ημουνα εκει δεν εγινε τιποτα απο αυτα που λεει ο soousa.που λεει οτι του ηπανε

ο κυριος Μαρινος πως τον λενε σημασια εχει σημασια οτι προκαλεσε ενα πολυ σοβαρο προπονητη και βεβαια ποτε δεν εχει διαμαρτιριθη σε διαιτητη ουτε στο ανδρικο ουτε στο γυναικειο.

απλα για να μπαινουνε τα πραγματα στη θεση τους γιατι δεν μπορω να ακουω ραδιο αρβιλες

ενταξει παιδια οπως και να εχει το θεμα ας το αφησουμε.περασε.εχουμε να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα θεματα,οπως ο τραυματισμος του Παπαδοπουλου απο τις Κουκουβαονες.οποιος ξερει λεπτομερειες ας μας ενημερωσει.
Peritri
Φεύγει κανένα παιδί φαντάρος την άλλη εβδομάδα;
KOKO
QUOTE(soouza @ Nov 7 2008, 15:41 ) *
Καλησπέρα.

Σχετικά με την ένταση που υπήρξε στον αγώνα Δάφνη-Φεα.Πληροφορήθηκα κι από την άλλη πλευρά τα γεγονότα και θα τα παραθέσω ως τα άκουσα τηλεφωνικά.

Δεν μεταφέρω λεγόμενα κάποιου,διότι απαγορεύεται,απλά μία εικόνα όπως την έλαβε η άλλη ομάδα.

Η Δάφνη ισχυρίζεται τα κάτωθι.

Πρώτα απ΄όλα συγχαίρει τους περισσότερους αθλητές της Φεα εκτός από δύο που προκαλούσαν στο τέλος του αγώνα.Οι αθλητές βέβαια της Φεα πριν αρχίσει ο αγώνας φώναζαν ενοχλώντας το βόλλευ που έκανε προπόνηση.

Υπήρξε αθλητής που απεβλήθη σχετικά νωρίς ενώ ο πάγκος διαμαρτυρόταν συνέχεια.Ο προπονητής της ομάδας έφτασε μέχρι τη γραμματεία τρεις φορές τουλάχιστο.

Όσο αφορά το time out πάρθηκε στα 50¨πριν τη λήξη,έγινε για να διασπαστεί το press κι όχι για να πικαριστεί κανείς.

ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΚΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ.ΕΠ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ POST ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ.

ΔΕΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ. bball.gif

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΑΦΝΙΩΤΕΣ ΟΤΙ:
1) ΣΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΦΩΝΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕ ΤΟΥΣ ΕΝΘΑΡΗΝΟΥΜΕ
2) Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΟΥ ΑΠΕΒΛΗΘΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ
3)ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΧΑΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΘΑ ΧΑΝΟΥΝΕ -20 ΚΑΙ Ο PHILL JACKSON ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑΙΜ ΑΟΥΤ ΣΤΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ PRESS.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!
KOKO
QUOTE (KOKO @ Nov 7 2008, 19:07 ) *
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΑΦΝΙΩΤΕΣ ΟΤΙ:
1) ΣΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΦΩΝΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕ ΤΟΥΣ ΕΝΘΑΡΗΝΟΥΜΕ
2) Ο ΑΘΛΗΤΗΣ ΠΟΥ ΑΠΕΒΛΗΘΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ
3)ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΧΑΡΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΘΑ ΧΑΝΟΥΝΕ -20 ΚΑΙ Ο PHILL JACKSON ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑΙΜ ΑΟΥΤ ΣΤΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ PRESS.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟ 2 Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΡΓΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ
ΣΟΡΡΥ ΣΤΕΡΓΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
soouza
Kαλησπέρα στα φιλαράκια μου. icon_wave.gif

Στις τελευταίες γραμμές του post μου ανέφερα με κεφαλαία γράμματα πως έδωσα το στίγμα των ανθρώπων της Δάφνης.Στη γλώσσα του internet φώναζα δηλαδή αλλά ούτε έτσι έγινα κατανοητός.Πάμε πάλι λοιπόν.

ΤΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ.

Φαντάζομαι πως τώρα θα με καταλάβατε.Δεν έχω κάποια διένεξη με κάποιον από εσάς.Πως θα μπορούσε να γίνει άλλωστε αφού ούτε καν σας γνωρίζω.

Το μόνο που θα ήθελα να πω είναι το εξής.¨γελοίο υποκείμενο¨,¨μην έρθουν¨,και κάτι άλλοι χαρακτηρισμοί δεν διατηρούν ένα επίπεδο συζήτησης και δεν κοσμούν το χώρο κατ εμέ.Το τελευταίο ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ bball.gif
dm_7
QUOTE(Steryios @ Nov 7 2008, 21:55 ) *
ενταξει παιδια οπως και να εχει το θεμα ας το αφησουμε.περασε.εχουμε να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα θεματα,οπως ο τραυματισμος του Παπαδοπουλου απο τις Κουκουβαονες.οποιος ξερει λεπτομερειες ας μας ενημερωσει.


Ο Σπύρος υπέστη σοβαρό τραυματισμό στον δικέφαλο....
stefan
QUOTE(dm_7 @ Nov 8 2008, 02:14 ) *
Ο Σπύρος υπέστη σοβαρό τραυματισμό στον δικέφαλο....


Περαστικα σου Σπυρο.Σιδερενιος και γρηγορη αναρωση.

Τον εφαγες τον ανθρωπο κακουργα.. tongue.gif tongue.gif
dm_7
Αναγέννηση Καισ.-Φίλιππος 65-89 (39-35)
Διαιτητές: Τσώνος-Πέτρου
Αναγέννηση Καισ. (Καλαμάρας): Τατάκης 6, Συριανός 1, Παπαδημητρίου 8, Γιαννούσης 20 (3), Καλιαμβάκος 8 (1), Βαξεβανίδης 14 (3), Καρνέσης 4 (1), Χότζα 2, Γρηγορόπουλος 1, Χαρτογιαννίδης 1
Φίλιππος (Κατής): Τσιμπέρης 13, Κατσιάπης 6 (1), Μπούκουρας 7, Κιαχόπουλος 29 (3), Γιαννόπουλος 4, Δημητρακόπουλος 10, Μπατιστάκης 2, Χαραλαμπόπουλος 10, Ματζιώρης 8

Βριλήσσια-Αναγέννηση Π. 53-63 (26-32)
Διαιτητές: Ραχιώτης-Φαλούκα
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι. 5, Ματζούνης 2, Τριανταφύλλης 17 (3), Παπαθεοδώρου 10, Σγουρίτσας 2, Σκλαβούνος 7 (1), Τσιτσιλίδης, Γεωργούσης 2, Κίτσιος Δ., Αλεξόπουλος 8
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Αρβανιταντώνης 7, Γκόφας 10, Περγαντής Γ. 10 (1), Καταραχιάς, Αλτσαντζής 9 (1), Τσατσάνης 5 (1), Περγαντής Κ. 14, Γιαννακαράς 8

Ολυμπιάδα 96-Κουκουβάουνες 73-56 (33-28)
Διαιτητές: Μπούκας-Μανουσόπουλος
Ολυμπιάδα 96 (Μαρούσος): Τσικλήρας 4, Αχτύπης, Θάνος 11, Φούντας 15 (2), Μιχάλης 2, Κριεκούκης 8, Τσολιάκος 8 (1), Κουτούκης 8, Πισκούλης 10, Δαμκαλής, Κωνσταντόπουλος 4, Μουζάκης
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 10 (1), Παπαδόπουλος Π. 9 (3), Στάμος, Παπαδόπουλος Σ. 3, Κόκκαλης 7, Παπαβασιλείου 2, Χανιώτης 1, Τσιβράς 2, Γραμμένος, Τσενές 7 (1), Μπάτσαρης 2, Λαδικός 11 (1)

Δάφνη Δαφνίου-ΦΕΑ ΝΦ.ΝΧ 84-74 (34-38)
Διαιτητές: Καραβίτης-Σέλληνας
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ρήγγας, Μαούνης, Μήλιος 7 (1), Γάριος 9 (1), Παπαθεοδώρου 10 (2), Τασούλας 6, Νικολετάκης 18, Βλάσσης 7, Βαμβακίδης 27 (5)
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Ρωμοσιός 14 (1), Βιδάκης 6 (2), Τσακίρης 26 (2), Αθανασόπουλος 1, Πρας 14 (1), Αναστασόπουλος 11 (1), Μαστρακούλης 2, Μαστρογιάννης

Ηλιούπολη-Αχιλλέας 81-55 (30-27)
Διαιτητές: Σώμος-Τσουραπάς
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Τσοπόκης 9 (3), Κολομβούνης 12, Σβαρδάγκαλος 7, Μπίρμπας 16 (1), Στεργίου, Κάρδαρης 9, Τσόγκας, Χαλκιάς 3, Κώνστας 2, Γαρούφης, Αργυρίδης 5
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Βιτζηλαίος, Κούτρης, Καλαϊτζόγλου 11, Περρής 2, Αντωνίου 11, Μπελεγρής 6, Καψής 3 (1), Παράσχος 2, Σταφυλάς 4, Χοχλιδάκης 3 (1), Μπουρούνης, Γεωργανάς 13

Κυψελιακός-ΔΑΣΑΛ 64-80 (31-35)
Διαιτητές: Ρήγας-Παπαγιαννόπουλος
Κυψελιακός (Τσιαφούτης): Γιαμπάνης, Κασκάνης 16 (2), Καρατζιάς 2, Γκούντης 10 (2), Αθανασιάδης, Καληκούρδης 22, Παντελάκης, Λαγουδάκος, Οικονόμου 3 (1), Βαρούχας 4, Ράλλης, Μαρκόπουλος 7 (1)
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 13 (1), Μπάτος 18 (4), Καραγρηγορίου 7, Αρτεμάκης 8, Δήμας 17 (3), Αντωνίου 10 (3), Φραγγούλης 7

Πεύκη-Εκάλη 72-52 (34-22)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Καλαϊτζάκης
Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 9 (1), Δριμαλίτης 1, Χασαπόπουλος 6, Βελισσαράκος 12 (3), Κανλής 7 (1), Πιτσινός, Γκαρίλας 5, Μπαρλάς 6, Παπαϊωάννου 11, Παπαδόπουλος 9, Τάγαρης 6
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 19 (1), Ντιμάτζιο 3, Χατζηαναγνώστου 2, Αλαφούζος, Παπασταθόπουλος 10, Ζάγκας 10 (2), Παπαγρηγορίου 6, Νοβάρα, Μεϊδάνης 2

Ρεπό: Ν. Μάκρη

Η βαθμολογία (σε 5 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 10, Αναγέννηση Π. 10, Πεύκη 9, Δάφνη Δαφνίου 8, Ολυμπιάδα 96 8, Ηλιούπολη 7, Φίλιππος 7, Ν. Μάκρη 6, Κυψελιακός 6, Κουκουβάουνες 6, Αναγέννηση Καις. 6, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 6, Βριλήσσια 6, Αχιλλέας 5, Εκάλη 5.

Η επόμενη αγωνιστική (6η 13/11): Αναγέννηση Π.-Αναγέννηση Κας., Κουκουβάουνες-Βριλήσσια, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ολυμπιάδα 96, Αχιλλέας-Δάφνη Δαφνίου, Ν. Μάκρη-Κυψελιακός, Φίλιππος-Πεύκη, Εκάλη-ΔΑΣΑΛ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.