Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
nikefalin
QUOTE(soouza @ Nov 8 2008, 01:56 ) *
Kαλησπέρα στα φιλαράκια μου. icon_wave.gif

Στις τελευταίες γραμμές του post μου ανέφερα με κεφαλαία γράμματα πως έδωσα το στίγμα των ανθρώπων της Δάφνης.Στη γλώσσα του internet φώναζα δηλαδή αλλά ούτε έτσι έγινα κατανοητός.Πάμε πάλι λοιπόν.

ΤΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ.



Λοιπόν ακούστηκαν όλες οι απόψεις, άμεσα των παιδιών του Αττάλου (ΦΕΑ) και έμμεσα δια τρίτων της Δάφνης.
έγινε κάτι (ότι κι αν ήταν αυτό) που έχει ξανασυμβεί , δεν είναι πρωτόγνωρο, ειπώθηκε επώνυμα και όσοι ήταν παρόντες έχουν έναν λόγο να γνωρίζουν περισσότερα.

Δεν ωφελεί κανέναν από δω και πέρα να λέμε κάτι περισσότερο και θα παρακαλέσω άπαντες να το σεβαστούν και να μείνουν στα πμ.

assistant
QUOTE(Peritri @ Nov 7 2008, 22:31 ) *
Φεύγει κανένα παιδί φαντάρος την άλλη εβδομάδα;

5 παιχτες των Κουκου πανε φανταροι την Τεταρτη πρωι-πρωι γι αυτο και μεταφεραμε το παιχνιδι με τα Βριλλησια για αργα το βραδυ της Τριτης ωστε να τους παμε μετα κατ ευθειαν στο στρατοπεδο...................................
stefan
QUOTE(assistant @ Nov 8 2008, 17:12 ) *
5 παιχτες των Κουκου πανε φανταροι την Τεταρτη πρωι-πρωι γι αυτο και μεταφεραμε το παιχνιδι με τα Βριλλησια για αργα το βραδυ της Τριτης ωστε να τους παμε μετα κατ ευθειαν στο στρατοπεδο...................................


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Γεια σου ρε assistant!!! 77.gif 77.gif
Εγω αναλαμβανω δρομολογια για εθνικη οδο Αθηνων-Λαμια...
bomber
[quote name='Steryios' date='Nov 7 2008, 21:07 ' post='243843']
φιλαρακο οσα σου ειπαν ειναι τελειως ασχετα με αυτα που ανεφερα εγω.αναφερθηκα εγω στο βολευ?το οτι ο προπονητης μου εφτασε στη γραμματεια ειναι κατι το προσβλητικο προς τη Δαφνη?το οτι αποβληθηκε ενας παιχτης εχει να κανει κατι με τον αντιπαλο κοουτς με τον οποιο ειναι το προβλημα μου?και για ποια διασπαση μιλας στο ταιμ αουτ αφου ανεφερα οτι η μπαλα ηταν στην κατοχη των γηπεδουχων?
το οτι ο παγκος μας διαμαρτυροταν-οχι ομως συνεχεια-το αρνηθηκε κανεις?ασχετο ωστοσο κι αυτο με το θεμα μας?
μαλλον οι ανθρωποι που στα μεταφερανε προσπαθησαν να ριξουν λασπη στα ματια σου?
την οδηγια του αντιπαλου κοουτς "ριξε του μια στα αρχ**δια",δεν ειδα να τη σχολιασουν καθολου.
τελοσπαντων πιανω τον εαυτο μου να κανει κατι το οποιο απεχθανομαι.ερχομαι σε αντιπαραθεση με καποιον απο εδω μεσα.θεωρω το θεμα ληξαν και οποιος θελει πλεον αλλη διευκρινηση παρακαλω οπως επικοινωνησει μαζι μου μεσω PM.
ευχαριστω.
[/qu


φιλαρακι στεργιο επειδη μιλησα με βαμβακιδη δεν πηρε ποτε τετοια εντολη.αλλα κ να επαιρνε τετοια εντολη δεν θα
επραττε ποτε ετσι.δεν ξερω αν πηρε αλλος τετοια εντολη.οσο για την ομαδα σου δεν υπηρξε κανενα προβλημα.καλο
ματσακι παντως.
KOKO
BOMBER ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟ ΜΑΟΥΝΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ!!
champion
τι γινεται ρε παιδια στα βριλησσια,μπαζει νερα το καραβι
stefan
QUOTE(champion @ Nov 11 2008, 03:23 ) *
τι γινεται ρε παιδια στα βριλησσια,μπαζει νερα το καραβι


Σημερα στις 21.30 Κουκουβαουνες-Βριλησσια.
Προβλεπω καλο ματσακι..

Μετα τον αγωνα,εμεις των Κουκου 8α εχουμε μια εικονα αν μπαζει νερα.. biggrin.gif
exeteplaka

Το καραβι μια χαρα ειναι, επιτηδες βαλαμε λιγα νερα για να φυγουν τα ποντικια, ξερεις εσυ αλλωστε το εχεις περασει και απο αλλες ομαδες, παντα εσεις φευγετε πρωτοι.
champion
QUOTE(exeteplaka @ Nov 11 2008, 14:13 ) *
Το καραβι μια χαρα ειναι, επιτηδες βαλαμε λιγα νερα για να φυγουν τα ποντικια, ξερεις εσυ αλλωστε το εχεις περασει και απο αλλες ομαδες, παντα εσεις φευγετε πρωτοι.

?????????????????
Jabar
QUOTE(exeteplaka @ Nov 11 2008, 16:13 ) *
Το καραβι μια χαρα ειναι, επιτηδες βαλαμε λιγα νερα για να φυγουν τα ποντικια, ξερεις εσυ αλλωστε το εχεις περασει και απο αλλες ομαδες, παντα εσεις φευγετε πρωτοι.

Κανονισμός 3:
  • Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
    Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Ποινή:
  • Πρόσθεση 1 φάουλ.
  • Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Πιθανός προσωρινός αποκλεισμός του μέλους από το φόρουμ, με διατήρηση της δυνατότητας ανάγνωσης των μηνυμάτων, και χρήσης των υπόλοιπων λειτουργιών του φόρουμ (προσωπικά μηνύματα, παιχνίδια fantasy league, overplaybet...).
==============================================
+1 φάουλ.Να σταματήσουμε εδώ.
Peritri
Champion, στην 2η - 3η ήττα των Βριλησσίων, σε ερώτηση κάποιου για το ποιος προπονητής αποτελεί παρελθόν από πάγκο ομάδας του ομίλου, υπέθεσες και έγραψες ''των Βριλησσίων''.

Τώρα, στο άσχετο, γράφεις ότι ''το καράβι μπάζει νερά''. Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου πεις τι ακριβώς εννοείς; Κάθε ομάδα έχει τη φιλοσοφία της, άλλες ομάδες προσπαθούν με κάθε κόστος και με κάθε τρόπο να κερδίζουν, άλλες ομάδες απλώς θέλουν και προσπαθούν να παίξουν καλό μπάσκετ, να παιρνάνε καλά και να πρωωθούν νέα παιδιά ανεξάρτητα αποτελεσμάτων. Εφόσον λοιπόν, το λες λόγω της κακής βαθμολογικής μας θέσης, να σε πληροφορήσω ότι το καράβι πλέει σε ήρεμη θάλασσα και το πλήρωμα είναι πολύ δεμένο ο ένας με τον άλλο. Αποσαφήνισε το, μην γράφω υποθέσεις επί των γραφόμενών σου.

Επίσης, περιμένω να μου απαντήσεις στο ερώτημα ''ποιός είσαι'' που σου έκανα και παλιότερα. Μου απάντησες ότι θες να παραμείνεις ανώνυμος, αλλά εφόσον θες να παραμείνεις ανώνυμος να ξέρεις ότι τα λεγόμενα σου δεν έχουν την ίδια βαρύτητα με κάποιον που υπογράφει αυτά που γράφει. Τέλος πάντων, προφανώς ο maravitch ζει και βασιλεύει...
doganos
QUOTE(Steryios @ Nov 7 2008, 21:07 ) *
φιλαρακο οσα σου ειπαν ειναι τελειως ασχετα με αυτα που ανεφερα εγω.αναφερθηκα εγω στο βολευ?το οτι ο προπονητης μου εφτασε στη γραμματεια ειναι κατι το προσβλητικο προς τη Δαφνη?το οτι αποβληθηκε ενας παιχτης εχει να κανει κατι με τον αντιπαλο κοουτς με τον οποιο ειναι το προβλημα μου?και για ποια διασπαση μιλας στο ταιμ αουτ αφου ανεφερα οτι η μπαλα ηταν στην κατοχη των γηπεδουχων?
το οτι ο παγκος μας διαμαρτυροταν-οχι ομως συνεχεια-το αρνηθηκε κανεις?ασχετο ωστοσο κι αυτο με το θεμα μας?
μαλλον οι ανθρωποι που στα μεταφερανε προσπαθησαν να ριξουν λασπη στα ματια σου?
την οδηγια του αντιπαλου κοουτς "ριξε του μια στα αρχ**δια",δεν ειδα να τη σχολιασουν καθολου.
τελοσπαντων πιανω τον εαυτο μου να κανει κατι το οποιο απεχθανομαι.ερχομαι σε αντιπαραθεση με καποιον απο εδω μεσα.θεωρω το θεμα ληξαν και οποιος θελει πλεον αλλη διευκρινηση παρακαλω οπως επικοινωνησει μαζι μου μεσω PM.
ευχαριστω.

Ρε παιδια το γηπεδο που παιζει η ΦΕΑ ειναι το καινουριο στην εθνικη?????
stefan
Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η ανατροπη και νικη για τις Κουκουβαουνες επι των Βριλησσιων με 3 ποντους!!

Δεν μπορω να πω παραπανω γιατι τα αγωνιστικα θα τα μαθαινετε πλεον απο τον μοναδικο υπευθυνο τυπου της ομαδας.....
Οι υπολοιποι θνητοι τυχανουμε απο δω και περα λογοκρισιας...........
champion
QUOTE(Peritri @ Nov 11 2008, 16:55 ) *
Champion, στην 2η - 3η ήττα των Βριλησσίων, σε ερώτηση κάποιου για το ποιος προπονητής αποτελεί παρελθόν από πάγκο ομάδας του ομίλου, υπέθεσες και έγραψες ''των Βριλησσίων''.

Τώρα, στο άσχετο, γράφεις ότι ''το καράβι μπάζει νερά''. Θα μπορούσες σε παρακαλώ να μου πεις τι ακριβώς εννοείς; Κάθε ομάδα έχει τη φιλοσοφία της, άλλες ομάδες προσπαθούν με κάθε κόστος και με κάθε τρόπο να κερδίζουν, άλλες ομάδες απλώς θέλουν και προσπαθούν να παίξουν καλό μπάσκετ, να παιρνάνε καλά και να πρωωθούν νέα παιδιά ανεξάρτητα αποτελεσμάτων. Εφόσον λοιπόν, το λες λόγω της κακής βαθμολογικής μας θέσης, να σε πληροφορήσω ότι το καράβι πλέει σε ήρεμη θάλασσα και το πλήρωμα είναι πολύ δεμένο ο ένας με τον άλλο. Αποσαφήνισε το, μην γράφω υποθέσεις επί των γραφόμενών σου.

Επίσης, περιμένω να μου απαντήσεις στο ερώτημα ''ποιός είσαι'' που σου έκανα και παλιότερα. Μου απάντησες ότι θες να παραμείνεις ανώνυμος, αλλά εφόσον θες να παραμείνεις ανώνυμος να ξέρεις ότι τα λεγόμενα σου δεν έχουν την ίδια βαρύτητα με κάποιον που υπογράφει αυτά που γράφει. Τέλος πάντων, προφανώς ο maravitch ζει και βασιλεύει...

η θεση οτι μπαζει νερα το καραβι εγινε με καλοπροερετη διαθεση,αλλωστε δε κριθηκε εμπρηστικη.
δε φταιω εγω εαν για καποιο λογο αυτα που λεω δε σου αρεσουν κ πιστεψε με στην ομαδα σου εχω εναν γνωστο
που τον εκτιμω κ με εκτιμα ιδιαιτερα-σγουριτσας- ενω εχω κ αριστες σχεσεις με τον ζακυνθινο,οποτε
δεν εχω λογο να θελω να δημιουργησω προβλημα,αντιθετως να ξυπνησω λιγω τα αιματα μηπως
αλλαξει λιγο η κατασταση, κ εσυ ασχολεισαι με φαντασματα αντι να μπεις μπροστα απ ολους
κ να κανεις τη διαφορα.εφοσον λοιπον δε θελεις πολλα πολλα κ γω πλεον κρατω ουδετερη σταση
.καλη συνεχεια
Peritri
Εάν το έκανες με καλοπροαίρετη διάθεση σου ζητάω συγνώμη αλλά σε παρακαλώ πολύ ξαναδιάβασε αυτά που έγραψες και ξανασκέψου εάν φαίνονται καλοπροαίρετα ή κακοπροαίρετα και ξανά πες μου! Γνωρίζεις άλλωστε ότι ο γραπτός λόγος είναι παρεξηγήσιμος εν αντιθέσει με τον προφορικό οπότε καλό θα είναι να προσέχουμε τι γράφουμε και πως το γράφουμε.

Πίστεψε με δεν νομίζω να χρειάζεται κανείς να ξυπνήσει τα αίματα στην ομάδα όπως λες. Ευχαριστούμε πάντως για το ενδιαφέρον. Να μπω μπροστά, για ποιό λόγο; να μπω μπροστά πού; μάλλον τα έχουμε μπερδέψει λίγο τα πράγματα, το χόμπυ μας κάνουμε και θεωρώ ότι το κάνουμε όλοι πολύ σωστά στην ομάδα , φάνηκε άλλωστε και από το σημέρινο ματς με τις Κουκουβάουνες ασχέτως εάν λυγίσαμε -ξανά- στο τέλος. Θα σε παρακαλούσα πάλι να μου πεις με pm ποιός είσαι αντί να με κατηγορείς ότι ασχολούμαι με φαντάσματα, οι ανώνυμοι για εμένα φαντάσματα είναι. Καλή συνέχεια και σε εσένα.

stefan
QUOTE(Peritri @ Nov 12 2008, 01:31 ) *
φάνηκε άλλωστε και από το σημέρινο ματς με τις Κουκουβάουνες ασχέτως εάν λυγίσαμε -ξανά- στο τέλος.


Peritri,συγχαρητηρια για την ομαδα σας.
Καλοι παιχτες και δεμενο συνολο.
Επεσα μεσα στο οτι θα βλεπαμε ωραιο ματσακι.

Steryios
QUOTE(doganos @ Nov 12 2008, 00:11 ) *
Ρε παιδια το γηπεδο που παιζει η ΦΕΑ ειναι το καινουριο στην εθνικη?????

Ναι το γήπεδο της ΦΕΑ είναι ακριβώς εκεί.
aris21
Νομίζω πως ο Κριμιτζάκης αντικαταστάθηκε

ugly8.gif μόλις πληροφορήθηκα απο ανθρώπους στην πετρούπολη ότι ο coach της ολυμπιαδας πετρούπολης δέν απομακρύνθηκε, όπως άφησε να εννοηθεί ο mirts, αλλα ότι έφυγε διότι η ομάδα του χρωστάει πολλά λεφτά σε επιταγές οι οποίες ήταν ακάλυπτες!! μάλιστα ακούγεται ότι το ποσό ωφειλής είναι πενταψήφιο!!!!!!!!!!!!!.,Περιμένω απάντηση απο mirts,που δείχνει να γνωρίζει πράγματα απο την ολυμπιάδα.Η ομάδα κατεβαίνει με τον βοηθο? μέχρι πότε ? κάτι άκουσα για γκόφα.

assistant
QUOTE(stefan @ Nov 12 2008, 00:34 ) *
Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η ανατροπη και νικη για τις Κουκουβαουνες επι των Βριλησσιων με 3 ποντους!!

Δεν μπορω να πω παραπανω γιατι τα αγωνιστικα θα τα μαθαινετε πλεον απο τον μοναδικο υπευθυνο τυπου της ομαδας.....
Οι υπολοιποι θνητοι τυχανουμε απο δω και περα λογοκρισιας...........

Aν εννοεις εμενα να σου πω οτι δεν εχω λογοκρινει ποτε κανεναν απλα σου εξηγησα οτι ειναι καλο να βαζουμε την ομαδα πανω απ την παρτη μας κι εσυ με το προχθεσινο σου post δεν το εκανες.Αν δεν καταλαβες δεν τρεχει και τιποτα απλα τις ειρωνειες θα τις ηθελα κατα προσωπο η μεσω pm για να μην αναστατωνουμε το forum με τα εσωτερικα μας.Γεια χαρα.
stefan
QUOTE(assistant @ Nov 13 2008, 16:46 ) *
Aν εννοεις εμενα να σου πω οτι δεν εχω λογοκρινει ποτε κανεναν απλα σου εξηγησα οτι ειναι καλο να βαζουμε την ομαδα πανω απ την παρτη μας κι εσυ με το προχθεσινο σου post δεν το εκανες.Αν δεν καταλαβες δεν τρεχει και τιποτα απλα τις ειρωνειες θα τις ηθελα κατα προσωπο η μεσω pm για να μην αναστατωνουμε το forum με τα εσωτερικα μας.Γεια χαρα.


Δεν ειδα καμια αναστατωση στο forum απο αυτο που εγραψα.
Και μαλλον θα πρεπει να καταλαβεις οτι το forum δεν εχει ως πυρηνα την ομαδα μας.
Oυτε και εγω εχω σκοπο να βαλω το εγω πανω απο την ομαδα.
Τα υπολοιπα απο κοντα..
KOKO
ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΑΠΟΝΤΕΣ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΩΝ)!!
KOKO
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ;
KOKO
ρε παιδια ο δασαλ που παιζει σημερα;
BILL79
QUOTE(KOKO @ Nov 13 2008, 18:10 ) *
ρε παιδια ο δασαλ που παιζει σημερα;

ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
21:30
VaVaRos
QUOTE(KOKO @ Nov 13 2008, 17:35 ) *
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ;



Σημερα μεγαλη μαχη της ΦΕΑ στη Νεα φιλαδερφια
Νικη πιστευω με πολη προπονιση και ανεβασμενο ηθικο


smiley.gif smiley.gif smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
doganos
QUOTE(VaVaRos @ Nov 13 2008, 19:47 ) *
Σημερα μεγαλη μαχη της ΦΕΑ στη Νεα φιλαδερφια
Νικη πιστευω με πολη προπονιση και ανεβασμενο ηθικο


smiley.gif smiley.gif smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Προπονηση για ποιους???????
VaVaRos
QUOTE(KOKO @ Nov 13 2008, 17:35 ) *
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ;


ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ-ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1
ΦΕΑ Ν.Φ-ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ-ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
VaVaRos
QUOTE(doganos @ Nov 13 2008, 19:55 ) *
Προπονηση για ποιους???????



Για την ΦΕΑ
doganos
QUOTE(VaVaRos @ Nov 13 2008, 20:04 ) *
Για την ΦΕΑ

Οκ λοιπον να φερω αν ειναι τα προπονητικα.......χαχχχχ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
stormrider13
QUOTE(doganos @ Nov 13 2008, 20:05 ) *
Οκ λοιπον να φερω αν ειναι τα προπονητικα.......χαχχχχ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif

Κλείσε το pc και ξεκίνα για τα Φιλαδέλφεια. Σε θέλω έτοιμο σήμερα shot.gif shot.gif shot.gif
VaVaRos
QUOTE(doganos @ Nov 13 2008, 20:05 ) *
Οκ λοιπον να φερω αν ειναι τα προπονητικα.......χαχχχχ 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif



ακου φιλε ποιος εισαι και κοροιδευεις
εγω μια διευκρινιση εκανα και την κατασταση της ΦΕΑ ειπα
VaVaRos
QUOTE(VaVaRos @ Nov 13 2008, 20:21 ) *
ακου φιλε ποιος εισαι και κοροιδευεις
εγω μια διευκρινιση εκανα και την κατασταση της ΦΕΑ ειπα

Οπως τα ειπα παιδια μεγαλη μαχη με πολυ καλη διαιτησια και νηκιτες την ΦΕΑ
Μεγαλο ματς Τσακιρης,Πρας,Ρομοσιος


ΦΕΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 86-81
Steryios
Καλησπερα.Αφου γραφτηκε το σκορ της Φιλ/φειας θα κανω τις εξης παρατηρησεις...
Συγχαρητηρια στην αντιπαλη ομαδα η οποια,χωρις να θελω να υποβαθμισω τις υπολοιπες,ειναι η πιο ανταγωνιστικη που εχουμε συναντησει.Κανενας μας δεν καταλαβε πως γυρισε το -15 σε -1 σε χρονο ρεκορ αποδιδοντας παραλληλα και πολυ ομορφο μπασκετ.
Επισης συγχαρητηρια στο Νο11 της Ολυμπιαδας(ζητω συγνωμη αλλα μου διαφευγει αυτη τη στιγμη το ονομα του),ο οποιος μου αρεσε παρα πολυ.Σχεδον αλανθαστη η στατιστικη του με πολυ καλη επαφη με το καλαθι μεσα κι εξω απο αυτο,καθως επισης και σημαντικη προσφορα στα ριμπαουντ(επιθετικα κυριως).
Τελος μπραβο στον αντιπαλο κοουτς(ας παραδειγματιζονται καποιοι),που ηταν Κυριος σε ολο το παιχνιδι αλλα και στο τελος αυτου,καθως επισης και για το κοουτσαρισμα του.Κερδισε τον σεβασμο μου και ολης της ομαδας(ο οποιος κερδιζεται με τις πραξεις κι οχι με τα χρονια τελικως...κι ας διαφωνισουν καποιοι μαζι μου)!
doganos
QUOTE(Steryios @ Nov 14 2008, 01:04 ) *
Καλησπερα.Αφου γραφτηκε το σκορ της Φιλ/φειας θα κανω τις εξης παρατηρησεις...
Συγχαρητηρια στην αντιπαλη ομαδα η οποια,χωρις να θελω να υποβαθμισω τις υπολοιπες,ειναι η πιο ανταγωνιστικη που εχουμε συναντησει.Κανενας μας δεν καταλαβε πως γυρισε το -15 σε -1 σε χρονο ρεκορ αποδιδοντας παραλληλα και πολυ ομορφο μπασκετ.
Επισης συγχαρητηρια στο Νο11 της Ολυμπιαδας(ζητω συγνωμη αλλα μου διαφευγει αυτη τη στιγμη το ονομα του),ο οποιος μου αρεσε παρα πολυ.Σχεδον αλανθαστη η στατιστικη του με πολυ καλη επαφη με το καλαθι μεσα κι εξω απο αυτο,καθως επισης και σημαντικη προσφορα στα ριμπαουντ(επιθετικα κυριως).
Τελος μπραβο στον αντιπαλο κοουτς(ας παραδειγματιζονται καποιοι),που ηταν Κυριος σε ολο το παιχνιδι αλλα και στο τελος αυτου,καθως επισης και για το κοουτσαρισμα του.Κερδισε τον σεβασμο μου και ολης της ομαδας(ο οποιος κερδιζεται με τις πραξεις κι οχι με τα χρονια τελικως...κι ας διαφωνισουν καποιοι μαζι μου)!

Δεν διαφωνω φιλε αλλα πιστευω με αυτες τις διαιτησιες δεν παμε πουθενα
niki6
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 59-60. Ωραιο παιχνιδι και κατα τη γνωμη μου δικαιη νικη της Πευκης που ηταν μπροστα σχεδον σε ολη τη διαρκεια!! Πευκαρα ολε!! biggrin.gif biggrin.gif 41.gif 41.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
KOKO
QUOTE(VaVaRos @ Nov 13 2008, 19:55 ) *
Οπως τα ειπα παιδια μεγαλη μαχη με πολυ καλη διαιτησια και νηκιτες την ΦΕΑ
Μεγαλο ματς Τσακιρης,Πρας,Ρομοσιος


ΦΕΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 86-81

vavare me atoma san esena kai to stergio kai ta alla paidia i omada tha brei sigoura to pragmatiko prosopo pou tis axizei.eisai psixara!!!!!
mirts
πολυ ωραιο και δυνατο ματσακι εχτες στη φιλαδελφεια... δυνατες και οι δυο ομαδες αλλα υπαρχει παντα ενα θεμα... διαιτησια...και δεν το λεω επειδη εχασε η ολυμπιαδα γιατι ειμαι σιγουρος οτι σε πολλα παιχνιδια γινεται αυτο αλλα επειδη πολλοι διαιτητες δεν εχουν γνωση του αθληματος ....δεν χασαμε απο διαιτησια εχτες αλλα οταν βγαζουν και τις δυο ομαδες εκτος εαυτου σε ολη τη διαρκεια του αγωνα αντε μετα να ευχαριστηθεις μπασκετακι...απλα νομιζουν οτι με τη σφυριχτρα στο στομα εχουν πιασει τον παπα......και οτι ειναι εξουσια .....υπομονη ομως γιατι το πρωταθλημα ακομα δεν εχει ζεσταθει για τα καλα....
Steryios
Αντε παιδακια για ενεργοποιηθειτε...μη σας επηρεαζει κι εσας ο μουντος καιρος...γραφτε κανενα αποτελεσμα...αν ειναι να τα διαβασουμε αυριο απο τις εφημεριδες το τι θελουμε το forum?(θα βγουμε και κερδισμενοι κατα 1€!!!).
dm_7
Αναγέννηση Π.-Αναγέννηση Καισ. 91-68 (38-34)
Διαιτητές: Βικτωράτου-Βασιλάκης
Αναγένηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 2, Αρβανιταντώνης 7 (1), Γκόφας 11 (1), Τασίου 3, Περγαντής Γ. 11, Καταραχιάς, Αλτσαντζής 17 (1), Τσατσάνης 21 (6), Κονδύλης 4, Περγαντής Κ. 8, Γιαννακάρας 7
Αναγέννηση Καισ. (Νικητάκης-Καλαμάρας): Τατάκης 12 (1), Συριανός 5, Παπαδημητρίου 11 (1), Γιαννούσης 5, Καλιαμπάκος 12 (1), Βαξεβανίδης 4, Καρνέσης, Ζεϊμελχόντζα 2, Μάρκος 10 (1), Γρηγορόπουλος 2, Μπότσης 5 (1)

Κουκουβάουνες-Βριλήσσια 68-65 (31-40)
Διαιτητές: Καπνιά-Μότσος
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 5 (1), Παπαδόπουλος Π. 6 (1), Στάμος 12 (2), Κόκκαλης 10, Παπαβασιλείου 3, Χανιώτης 15, Γραμμένος, Τσενές 9, Μπάτσαρης, Λαδικός 8 (1)
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι., Σκλαβούνος 5 (1), Τριανταφύλλης 16 (1), Παπαθεοδώρου 10 (1), Σγουρίτσας 10, Τσιτσιλίδης 6, Γεωργούσης 5 (1), Κίτσιος Δ. 9 (2), Αλεξόπουλος 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ολυμπιάδα 96 86-81 (45-36)
Διαιτητές: Κανακάρης-Μούτσιος
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Ρωμοσιός 6, Βιδάκης 7 (1), Τσακίρης 37 (4), Αθανασόπουλος 4 (1), Πρας 25 (2), Αναστασόπουλος 2, Μαστρακούλης Ν. 2, Δρούγκας 3 (1), Δαρμογιάννης
Ολυμπιάδα 96 (Μαρούσος): Τσίκληρας, Θάνος 7, Φούντας 5 (1), Μιχάλης 10, Κριεκούκης 14 (2), Τσολιάκος 5 (1), Κουτούκης 19 (1), Πισκούλης 13 (1), Δαμκαλής 2, Κωνσταντόπουλος 6

Αχιλλέας-Δάφνη Δαφνίου 56-80 (29-35)
Διαιτητές: Γρίβα-Νικολάου
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Νάνος, Κούτρης, Καλαϊτζόγλου 13 (1), Περρής 1, Αντωνίου 4, Μπελέγρης 19 (1), Καψής 16 (1), Παράσχος, Καπλάνης, Χοχλιδάκης, Βιτζηλαίος, Μπουρούνης 2
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ρήγγας, Μαούνης 12, Κωστάκος, Μήλιος 10, Γάριος 6 (2), Παπαθεοδώρου 20 (2), Τασούλας 4, Ράλιος, Λύρας, Νικολετάκης 3, Βλάσσης, Βαμβακίδης 19 (3)

Ν. Μάκρη-Κυψελιακός 84-65 (45-31)
Διαιτητές: Σέλληνας-Φαλούκα
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 9, Μπούτζης 2, Αλεξόπουλος 2, Κουσάσης, Δράκος 9 (1), Παγόπουλος 7 (1), Μπούσουλας 17 (5), Αναματερός 2, Τζήμας 2, Μπάστας 6, Δούβρος 15, Κατσόγιαννος 13
Κυψελιακός (Τσιαφούτης): Γιαμπάνης, Κασκάνης 8 (1), Γκούντης 11 (3), Αθανασιάδης, Καλικούρδης 21 (1), Λαγουδάκος 2, Οικονόμου, Βαρούχας 8, Ράλλης 2, Μαρκόπουλος 13 (2)

Φίλιππος-Πεύκη 59-60 (27-32)
Διαιτητές: Αποστολίδης-Νικολόπουλος
Φίλιππος (Κατής): Ματζιώρης 3, Χαραλαμπόπουλος 1, Μπατιστάκης, Δημητρακόπουλος, Ζυγούρης 5 (1), Καλαντωνέας, Κιαχόπουλος 9 (1), Μπούκουρας 14 (1), Γιαννόπουλος 16, Τσιμπέρης 11, Κατσιάπης 4
Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 4, Ζυγούρης 6 (1), Βελισσαράκος, Αρβανίτης 2, Κανλής 5, Χασαπόπουλος 3, Γκαρίλας 2, Μπαρλάς 7 (1), Παπαϊωάννου, Παπαδόπουλος 16, Τάγαρης 15 (3)

Εκάλη-ΔΑΣΑΛ 48-78 (19-36)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Λύρας
Εκάλη (Χατζηαναστασίου): Σπηλιωτόπουλος 16 (1), Πολύζος, Τραγάκης 10 (1), Αλαφούζος 4, Παπασταθόπουλος, Ζάγκας 12 (3), Παπαγρηγορίο, Νοβάρα, Μεϊδάνης 6
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 16 (4), Μπάτος 13 (3), Βάνας 2, Καραγρηγορίου 7 (1), Βελτίστας 2, Ντιφαντής 8, Μαργαρίτης 2, Αρτεμάκης 8, Δεληγιώργης 6, Δήμας, Αντωνίου 14 (4), Φραγκούλης

Ρεπό: Ηλιούπολη

Η βαθμολογία (σε 6 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 12, Αναγέννηση Π. 12, Πεύκη 11, Δάφνη Δαφνίου 10, Ολυμπιάδα 96 9, Ν. Μάκρη 8, Κουκουβάουνες 8, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 8, Φίλιππος 8, Κυψελιακός 7, Αναγέννηση Κασ. 7, Ηλιούπολη 7, Βριλήσσια 7, Αχιλλέας 6, Εκάλη 6.

Η επόμενη αγωνιστική (20/11 7η): Αναγέννηση Καισ.-Κουκουβάουνες, Βριλήσσια-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ, Ολυμπιάδα 96-Αχιλλέας, Ηλιούπολη-Ν. Μάκρη, Κυψελιακός-Εκάλη, Πεύκη-Αναγέννηση Π., ΔΑΣΑΛ-Φίλιππος.
VaVaRos
QUOTE(Steryios @ Nov 14 2008, 13:57 ) *
Αντε παιδακια για ενεργοποιηθειτε...μη σας επηρεαζει κι εσας ο μουντος καιρος...γραφτε κανενα αποτελεσμα...αν ειναι να τα διαβασουμε αυριο απο τις εφημεριδες το τι θελουμε το forum?(θα βγουμε και κερδισμενοι κατα 1€!!!).

Τεληκα στα προγνοστικα επεσα σε ολα μεσα
αν και ηταν ολα ψυλο σιγουρα εχτος την Πευκη και Δαφνη που πεζοντουσαν
τη εγινε νεκρα το Foroum πολυ που εισται ρε πεδια
Steryios
QUOTE(dm_7 @ Nov 14 2008, 15:51 ) *
Αναγέννηση Π.-Αναγέννηση Καισ. 91-68 (38-34)
Διαιτητές: Βικτωράτου-Βασιλάκης
Αναγένηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 2, Αρβανιταντώνης 7 (1), Γκόφας 11 (1), Τασίου 3, Περγαντής Γ. 11, Καταραχιάς, Αλτσαντζής 17 (1), Τσατσάνης 21 (6), Κονδύλης 4, Περγαντής Κ. 8, Γιαννακάρας 7
Αναγέννηση Καισ. (Νικητάκης-Καλαμάρας): Τατάκης 12 (1), Συριανός 5, Παπαδημητρίου 11 (1), Γιαννούσης 5, Καλιαμπάκος 12 (1), Βαξεβανίδης 4, Καρνέσης, Ζεϊμελχόντζα 2, Μάρκος 10 (1), Γρηγορόπουλος 2, Μπότσης 5 (1)

Κουκουβάουνες-Βριλήσσια 68-65 (31-40)
Διαιτητές: Καπνιά-Μότσος
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 5 (1), Παπαδόπουλος Π. 6 (1), Στάμος 12 (2), Κόκκαλης 10, Παπαβασιλείου 3, Χανιώτης 15, Γραμμένος, Τσενές 9, Μπάτσαρης, Λαδικός 8 (1)
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι., Σκλαβούνος 5 (1), Τριανταφύλλης 16 (1), Παπαθεοδώρου 10 (1), Σγουρίτσας 10, Τσιτσιλίδης 6, Γεωργούσης 5 (1), Κίτσιος Δ. 9 (2), Αλεξόπουλος 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ολυμπιάδα 96 86-81 (45-36)
Διαιτητές: Κανακάρης-Μούτσιος
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Ρωμοσιός 6, Βιδάκης 7 (1), Τσακίρης 37 (4), Αθανασόπουλος 4 (1), Πρας 25 (2), Αναστασόπουλος 2, Μαστρακούλης Ν. 2, Δρούγκας 3 (1), Δαρμογιάννης
Ολυμπιάδα 96 (Μαρούσος): Τσίκληρας, Θάνος 7, Φούντας 5 (1), Μιχάλης 10, Κριεκούκης 14 (2), Τσολιάκος 5 (1), Κουτούκης 19 (1), Πισκούλης 13 (1), Δαμκαλής 2, Κωνσταντόπουλος 6

Αχιλλέας-Δάφνη Δαφνίου 56-80 (29-35)
Διαιτητές: Γρίβα-Νικολάου
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Νάνος, Κούτρης, Καλαϊτζόγλου 13 (1), Περρής 1, Αντωνίου 4, Μπελέγρης 19 (1), Καψής 16 (1), Παράσχος, Καπλάνης, Χοχλιδάκης, Βιτζηλαίος, Μπουρούνης 2
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ρήγγας, Μαούνης 12, Κωστάκος, Μήλιος 10, Γάριος 6 (2), Παπαθεοδώρου 20 (2), Τασούλας 4, Ράλιος, Λύρας, Νικολετάκης 3, Βλάσσης, Βαμβακίδης 19 (3)

Ν. Μάκρη-Κυψελιακός 84-65 (45-31)
Διαιτητές: Σέλληνας-Φαλούκα
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 9, Μπούτζης 2, Αλεξόπουλος 2, Κουσάσης, Δράκος 9 (1), Παγόπουλος 7 (1), Μπούσουλας 17 (5), Αναματερός 2, Τζήμας 2, Μπάστας 6, Δούβρος 15, Κατσόγιαννος 13
Κυψελιακός (Τσιαφούτης): Γιαμπάνης, Κασκάνης 8 (1), Γκούντης 11 (3), Αθανασιάδης, Καλικούρδης 21 (1), Λαγουδάκος 2, Οικονόμου, Βαρούχας 8, Ράλλης 2, Μαρκόπουλος 13 (2)

Φίλιππος-Πεύκη 59-60 (27-32)
Διαιτητές: Αποστολίδης-Νικολόπουλος
Φίλιππος (Κατής): Ματζιώρης 3, Χαραλαμπόπουλος 1, Μπατιστάκης, Δημητρακόπουλος, Ζυγούρης 5 (1), Καλαντωνέας, Κιαχόπουλος 9 (1), Μπούκουρας 14 (1), Γιαννόπουλος 16, Τσιμπέρης 11, Κατσιάπης 4
Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 4, Ζυγούρης 6 (1), Βελισσαράκος, Αρβανίτης 2, Κανλής 5, Χασαπόπουλος 3, Γκαρίλας 2, Μπαρλάς 7 (1), Παπαϊωάννου, Παπαδόπουλος 16, Τάγαρης 15 (3)

Εκάλη-ΔΑΣΑΛ 48-78 (19-36)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Λύρας
Εκάλη (Χατζηαναστασίου): Σπηλιωτόπουλος 16 (1), Πολύζος, Τραγάκης 10 (1), Αλαφούζος 4, Παπασταθόπουλος, Ζάγκας 12 (3), Παπαγρηγορίο, Νοβάρα, Μεϊδάνης 6
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 16 (4), Μπάτος 13 (3), Βάνας 2, Καραγρηγορίου 7 (1), Βελτίστας 2, Ντιφαντής 8, Μαργαρίτης 2, Αρτεμάκης 8, Δεληγιώργης 6, Δήμας, Αντωνίου 14 (4), Φραγκούλης

Ρεπό: Ηλιούπολη

Η βαθμολογία (σε 6 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 12, Αναγέννηση Π. 12, Πεύκη 11, Δάφνη Δαφνίου 10, Ολυμπιάδα 96 9, Ν. Μάκρη 8, Κουκουβάουνες 8, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 8, Φίλιππος 8, Κυψελιακός 7, Αναγέννηση Κασ. 7, Ηλιούπολη 7, Βριλήσσια 7, Αχιλλέας 6, Εκάλη 6.

Η επόμενη αγωνιστική (20/11 7η): Αναγέννηση Καισ.-Κουκουβάουνες, Βριλήσσια-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ, Ολυμπιάδα 96-Αχιλλέας, Ηλιούπολη-Ν. Μάκρη, Κυψελιακός-Εκάλη, Πεύκη-Αναγέννηση Π., ΔΑΣΑΛ-Φίλιππος.

Αν δεν ήταν και η dm τι θα κάναμε???
stefan
QUOTE(Steryios @ Nov 14 2008, 23:14 ) *
Αν δεν ήταν και η dm τι θα κάναμε???


Αυτο ξαναπεστο φιλε Στεργιο!!
Τωρα καταλαβαινουν ολοι την αξια της dm!!

dm for president!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Peritri
Θα πάταγες www.basketblog.gr -> ΕΛΛΑΔΑ -> Β' ΕΣΚΑ
VaVaRos
QUOTE(mirts @ Nov 14 2008, 10:44 ) *
πολυ ωραιο και δυνατο ματσακι εχτες στη φιλαδελφεια... δυνατες και οι δυο ομαδες αλλα υπαρχει παντα ενα θεμα... διαιτησια...και δεν το λεω επειδη εχασε η ολυμπιαδα γιατι ειμαι σιγουρος οτι σε πολλα παιχνιδια γινεται αυτο αλλα επειδη πολλοι διαιτητες δεν εχουν γνωση του αθληματος ....δεν χασαμε απο διαιτησια εχτες αλλα οταν βγαζουν και τις δυο ομαδες εκτος εαυτου σε ολη τη διαρκεια του αγωνα αντε μετα να ευχαριστηθεις μπασκετακι...απλα νομιζουν οτι με τη σφυριχτρα στο στομα εχουν πιασει τον παπα......και οτι ειναι εξουσια .....υπομονη ομως γιατι το πρωταθλημα ακομα δεν εχει ζεσταθει για τα καλα....

Μονο που η διαιτητες σκεψου ποσο ασχετη ηταν που παιζουν Α2
Μη λεμε χαζομαρες οταν το παιχνιδι ειναι στο ποντο και το χανουμε και μας φτενε η διαιτητες
Μια χαρα τα σφηριζαν ολα
Υπαρχουν βεβαια στη κατηγορια πολυ κακες διαιτησιες και τους ξερουμε πανω κατω αυτους

QUOTE(Steryios @ Nov 14 2008, 23:14 ) *
Αν δεν ήταν και η dm τι θα κάναμε???

Ρε συ Στεργιο ξερεις ποσο ηρθε το γυνεκειο σημερα στην κρητη
soouza
Η Ολυμπιάδα Πετρούπολης προσέλαβε το Δημήτρη Γκόφα.Για όσους δε γνωρίζουν πρόκειται για μία τεράστια μπασκετική φυσιογνωμία που έχει δουλέψει στα καλύτερα τμήματα υποδομής καθώς επίσης και βοηθός σε ομάδες Α1.

Θα πρέπει να τον βοηθήσουν κι οι αθλητές του να δουλέψει όπως και να τον πιστέψουν.Μόνο δέκα λεπτά τον παρακολούθησα κι έμεινα άφωνος,όχι ότι δεν τον γνώριζα,από την πειθαρχία και το επίπεδο προπόνησης.

Ο Γκόφας έχει αναδείξει πολλούς παίχτες που έπαιξαν σε ανταγωνιστικό επίπεδο ή έστω κατάφεραν να φτάσουν.(Κώστας Χαρίσης,Ευαγγελίτσης και άλλοι).Εξειδικεύεται δε σε προπόνηση ατομικής τεχνικής και foundamentals.Σαν coach βάζει πράγματα και καταστάσεις που λίγοι γνωρίζουν.

Θα του ευχηθώ καλή δύναμη και καλή πορεία και θα παροτρύνω τους παίκτες της Ολυμπιάδας να του δείξουν τυφλή εμπιστοσύνη. bball.gif
champion
[quote name='soouza' date='Nov 19 2008, 13:41 ' post='247532']
Η Ολυμπιάδα Πετρούπολης προσέλαβε το Δημήτρη Γκόφα.Για όσους δε γνωρίζουν πρόκειται για μία τεράστια μπασκετική φυσιογνωμία που έχει δουλέψει στα καλύτερα τμήματα υποδομής καθώς επίσης και βοηθός σε ομάδες Α1.

Θα πρέπει να τον βοηθήσουν κι οι αθλητές του να δουλέψει όπως και να τον πιστέψουν.Μόνο δέκα λεπτά τον παρακολούθησα κι έμεινα άφωνος,όχι ότι δεν τον γνώριζα,από την πειθαρχία και το επίπεδο προπόνησης.

Ο Γκόφας έχει αναδείξει πολλούς παίχτες που έπαιξαν σε ανταγωνιστικό επίπεδο ή έστω κατάφεραν να φτάσουν.(Κώστας Χαρίσης,Ευαγγελίτσης και άλλοι).Εξειδικεύεται δε σε προπόνηση ατομικής τεχνικής και foundamentals.Σαν coach βάζει πράγματα και καταστάσεις που λίγοι γνωρίζουν.

Θα του ευχηθώ καλή δύναμη και καλή πορεία και θα παροτρύνω τους παίκτες της Ολυμπιάδας να του δείξουν τυφλή εμπιστοσύνη. bball.gif
[/quote
ετσι οπως τα λες βλεπω να ψωνιζουν ολοι απο ολυμπιαδα του χρονου αφου θα βελτιωσει τους
παιχτες.με την ομαδα ομως θα γινει τιποτα?
soouza

QUOTE(soouza @ Nov 19 2008, 13:41 ) *
Η Ολυμπιάδα Πετρούπολης προσέλαβε το Δημήτρη Γκόφα.Για όσους δε γνωρίζουν πρόκειται για μία τεράστια μπασκετική φυσιογνωμία που έχει δουλέψει στα καλύτερα τμήματα υποδομής καθώς επίσης και βοηθός σε ομάδες Α1.

Θα πρέπει να τον βοηθήσουν κι οι αθλητές του να δουλέψει όπως και να τον πιστέψουν.Μόνο δέκα λεπτά τον παρακολούθησα κι έμεινα άφωνος,όχι ότι δεν τον γνώριζα,από την πειθαρχία και το επίπεδο προπόνησης.

Ο Γκόφας έχει αναδείξει πολλούς παίχτες που έπαιξαν σε ανταγωνιστικό επίπεδο ή έστω κατάφεραν να φτάσουν.(Κώστας Χαρίσης,Ευαγγελίτσης και άλλοι).Εξειδικεύεται δε σε προπόνηση ατομικής τεχνικής και foundamentals.Σαν coach βάζει πράγματα και καταστάσεις που λίγοι γνωρίζουν.

Θα του ευχηθώ καλή δύναμη και καλή πορεία και θα παροτρύνω τους παίκτες της Ολυμπιάδας να του δείξουν τυφλή εμπιστοσύνη. bball.gif
[/quote
ετσι οπως τα λες βλεπω να ψωνιζουν ολοι απο ολυμπιαδα του χρονου αφου θα βελτιωσει τους
παιχτες.με την ομαδα ομως θα γινει τιποτα?

Δεν τα λέω....Δε γνωρίζω τι θα γίνει.....

Δεδομένα παρελθόντος ανέφερα.Από κει και έπειτα χρειάζεται χρόνος για να δούμε τι θα γίνει.Ο προπονητής είναι καλός,όχι μάγος,οι παίχτες μαζεύονται στις προπονήσεις,οπότε οι προδιαγραφές υπάρχουν. smiley.gif
champion
QUOTE(soouza @ Nov 20 2008, 00:18 ) *
Δεν τα λέω....Δε γνωρίζω τι θα γίνει.....

Δεδομένα παρελθόντος ανέφερα.Από κει και έπειτα χρειάζεται χρόνος για να δούμε τι θα γίνει.Ο προπονητής είναι καλός,όχι μάγος,οι παίχτες μαζεύονται στις προπονήσεις,οπότε οι προδιαγραφές υπάρχουν. smiley.gif

αντε να δουμε γιατι η πετρουπολη εχει χασει τα σκηπτρα στο ποταμι απο το ιλιον εκτος περιστεριου α2 φυσικα
αφου αρης πετρουπολης ειναι λιγος,ιριδα επεσε,αμιλλα επεσε, ολυμπιαδα βολοδερνει,φιλιπος
τα ιδια κ ε ξερω ποιοι αλλοι υπαρχουν αλλα κανεις δεν ακουγετε
soouza
QUOTE(champion @ Nov 20 2008, 01:25 ) *
αντε να δουμε γιατι η πετρουπολη εχει χασει τα σκηπτρα στο ποταμι απο το ιλιον εκτος περιστεριου α2 φυσικα
αφου αρης πετρουπολης ειναι λιγος,ιριδα επεσε,αμιλλα επεσε, ολυμπιαδα βολοδερνει,φιλιπος
τα ιδια κ ε ξερω ποιοι αλλοι υπαρχουν αλλα κανεις δεν ακουγετε

Κι έτσι να είναι άλλο θέμα έθιξα εγώ. smiley.gif
KOKO
QUOTE(soouza @ Nov 19 2008, 21:31 ) *
Κι έτσι να είναι άλλο θέμα έθιξα εγώ. smiley.gif

poli nekra exei pesei re paidia ti egine........
kanena prognostiko;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.