Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
gabriel1981
QUOTE(shooting guard @ Sep 22 2008, 23:32 ) *
καλησπερα μαγκες.ναι το 15 της δαφνηςειναι ο βαμβακιδης.δυστυχως για την δαφνη τραυματηστικε κ βγηκε στο τριτο δεκαλεπτο εξω.ξερω οτι επαιζε στον θεμιστοκλη αιγαλεω παλια.ξερει κανεις τιποτα για αυτον τον παιχτη;[βαμβακιδη]



ημασταν στην ιδια διμοιρια στην προεδρικη φρουρα ... αν σου κανει tongue.gif τρομερο παιδι και παικτης
Jordan d
gabriel τι κανεις μωρη παιχτουρα?πως παει ο προετοιμασια?ελα σε κανα φιλικο να δεις την παλια σου ομαδα! blove.gif
Jordan d
Α και να μην ξεχνιωμαστε μαζι σου παιζει και το αλλο μεγαλο αστερι!!!!!!ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif wos_sport5.gif wav.gif
J.W.
ακομα δεν εχεις βαλει internet και στελνεις μονο απο το γραφειο?ο καλφο το ξερει?
shooting guard
αδερφε αν γνωριζει το αθλημα ρωτησα.ξερει μπασκετ το παιδι;τον εχω δει παρα παλυ λιγο.πρεπει παντωσ να ιναι κωλοχαιρο απο τα 6.25.
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
doganos
QUOTE(Jordan d @ Sep 24 2008, 10:44 ) *
Α και να μην ξεχνιωμαστε μαζι σου παιζει και το αλλο μεγαλο αστερι!!!!!!ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif wos_sport5.gif wav.gif

TH ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΡΕ ...ΕΜΑΘΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΥΤΟΣ???????? 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
Johnnys
Παμε ρε Μακρη να δουμε τι θα γινει φετος...Ειναι δυσκολα τα πραματα στην κατηγορια υπαρχουν καλες ομαδες,αλλα υπαρχει καινουριος εμπειρος προπονητης ο κορμος απο περυσι(εκτος απο τον ματζουνη που εφυγε)καποιες μεταγραφες που η αληθεια ειναι δεν γνοριζω καλα(εκτος του ενος)2 παιδια απο εφηβικο περσι..Και θα δουμε...Στο κυπελλο νικησαμε γυρω στους 30 ποντους αν δεν κανω λαθος..
Jordan d
φιλε μου ο αρτεμακης γεννηθηκε για να παιζει μπασκετ ειναι μεγιστο ταλεντο!!και αρτια καταρτισμενος σε ολα τα θεματα που αφορουν το αθλημα!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
zafid
Ξέρει κανείς το ροστερ του ΑΤΤΑΛΟΥ?
Basket lover
QUOTE(zafid @ Sep 30 2008, 17:18 ) *
Ξέρει κανείς το ροστερ του ΑΤΤΑΛΟΥ?

Από τους καινούριους ξέρω μόνο τον Μαστρακούλη, οι παλιοί είναι οι Πρας, Βιδάκης, Ρομοσιός, Τσακίρης, Αθανασόπουλος και 2-3 έφηβοι.
Το βάρος εχει πεσει στο γυναικειο (έχουμε ομαδάρα!) και το ανδρικό λειτουργει εντελως ερασιτεχνικά, με πολύ λίγες προπονησεις, λίγους παίκτες και χωρις καθολου χρηματα. Άρα ας μην περιμένουμε και πολλά και ας τους αφήσουμε να βγάλουν ήσυχα τη χρονιά τους...
Steryios
QUOTE(Basket lover @ Oct 1 2008, 00:48 ) *
Από τους καινούριους ξέρω μόνο τον Μαστρακούλη, οι παλιοί είναι οι Πρας, Βιδάκης, Ρομοσιός, Τσακίρης, Αθανασόπουλος και 2-3 έφηβοι.
Το βάρος εχει πεσει στο γυναικειο (έχουμε ομαδάρα!) και το ανδρικό λειτουργει εντελως ερασιτεχνικά, με πολύ λίγες προπονησεις, λίγους παίκτες και χωρις καθολου χρηματα. Άρα ας μην περιμένουμε και πολλά και ας τους αφήσουμε να βγάλουν ήσυχα τη χρονιά τους...

Καλημέρα.Μικρή διόρθωση.Υπάρχουν 2 Μαστρακούληδες στην ομάδα.Ο Στέργιος κι ο Νίκος.Εγώ(Στέργιος) είμαι ήδη 4 χρόνια στην ομάδα.Ο αδερφός μου είναι νιάτο...Επίσης ας μην ξεχνάμε από τους παλιούς τον Σειταρίδη ο οποίος μόλις συνέλθει από την αγωνιστική απραξία θα βοηθήσει την ομάδα πάρα πολύ.
Καλώς έχει πέσει το βάρος στην γυναικεία ομάδα,άλλωστε αγωνίζονται στην Α2 και διεκδικούν με αξιώσεις την άνοδο στην Α1.Ωστόσο μην ξεγράφετε από τώρα την ανδρική ομάδα.Ίσως σας εκπλήξει.Ίσως...θα δούμε...
zafid
QUOTE(Steryios @ Oct 1 2008, 07:38 ) *
Καλημέρα.Μικρή διόρθωση.Υπάρχουν 2 Μαστρακούληδες στην ομάδα.Ο Στέργιος κι ο Νίκος.Εγώ(Στέργιος) είμαι ήδη 4 χρόνια στην ομάδα.Ο αδερφός μου είναι νιάτο...Επίσης ας μην ξεχνάμε από τους παλιούς τον Σειταρίδη ο οποίος μόλις συνέλθει από την αγωνιστική απραξία θα βοηθήσει την ομάδα πάρα πολύ.
Καλώς έχει πέσει το βάρος στην γυναικεία ομάδα,άλλωστε αγωνίζονται στην Α2 και διεκδικούν με αξιώσεις την άνοδο στην Α1.Ωστόσο μην ξεγράφετε από τώρα την ανδρική ομάδα.Ίσως σας εκπλήξει.Ίσως...θα δούμε...



Ο Σειταρίδης είναι ακόμα τούμπανο ή έχει ξεφουσκώσει?
Ποιος είναι τώρα προπονητής?
Steryios
QUOTE(zafid @ Oct 1 2008, 11:12 ) *
Ο Σειταρίδης είναι ακόμα τούμπανο ή έχει ξεφουσκώσει?
Ποιος είναι τώρα προπονητής?

Eίναι ακόμα τούμπανο...Προπονητής φέτος ο Μάριος Δεσποτάκης.
assistant
Ειδα χθες την Ηλιουπολη στο κυπελλο.Συμφωνα λοιπον μ αυτα που εχω δει απο Μακρη κι εχω ακουσει για Δασαλ πιστευω οτι ειναι μεγαλα φαβορι για ανοδο.Μετα ακολουθουν Πετραλωνα και Ηλιουπολη κι η παντα απροβλεπτη κι επικινδυνη Ολυμπιαδα.Ειναι πολυ νωρις ακομα βεβαια και πολυ οι απροβλεπτοι παραγοντες.Γεια χαρα και προσοχη στους τραυματισμους.
koke
QUOTE(Steryios @ Oct 1 2008, 12:42 ) *
Eίναι ακόμα τούμπανο...Προπονητής φέτος ο Μάριος Δεσποτάκης.

ο δεσποτακης ειναι καλος προπονητης κ γνωστης του αντικειμενου
συνηθως ομως μαζευει πολλα καρπουζια στη μασχαλη κ ενιοτε καποια του
πεφτουν
Mitsaras7
geia sou re olumpiadaaaa...kali epitixia paidia...me ygeia!
kesariani 4ever
επειδη παιζω στην αναγεννηση καισαριανης σας λεω οτι η νεα μακρη ετσι οπως την ειδα ειναι για να βγαινει απο 4-7 θεση.στηριζετε μονο στο νουμερο 10 που μονο σουταρει τριποντα,στον παγοπουλο αν βρεθει στην μερα του,και εχει και 2 ψηλα παιδια που ειναι καλοι.μην τους εχετε και για τρενο.θα δυσκολευτουν σε πολλα παιχνιδια ειδικα εκτος εδρας.
originalsb
QUOTE(kesariani 4ever @ Oct 6 2008, 01:17 ) *
επειδη παιζω στην αναγεννηση καισαριανης σας λεω οτι η νεα μακρη ετσι οπως την ειδα ειναι για να βγαινει απο 4-7 θεση.στηριζετε μονο στο νουμερο 10 που μονο σουταρει τριποντα,στον παγοπουλο αν βρεθει στην μερα του,και εχει και 2 ψηλα παιδια που ειναι καλοι.μην τους εχετε και για τρενο.θα δυσκολευτουν σε πολλα παιχνιδια ειδικα εκτος εδρας.

H N.Mάκρη έχει κ άλλους παίχτες να στηριχτεί. shot.gif shot.gif shot.gif Με την και/νη απλώς τραβήξανε 4 άτομα άλλο παιχνίδι μπορεί να είναι αλλοι.Στην πρεμιέρα παίζουμε με τα πετ/να θα γίνει καλό ματς κ εύχομαι να πάει καλά η ομάδα μας κ να πάρει το ρόζ φύλλο.
assistant
Ας ξεκινησουμε κι εμεις εδω τις προβλεψεις για τον ομιλο μας αν και δυσκολο λογω 1ης αγωνιστικης.Καλη αρχη σε ολους.

Καισαριανη-Κυψελιακος...1
Βριλλησια-Πευκη....1 δυσκολα ομως
Ολυμπιαδα-Δασαλ....2 δυσκολα
Δαφνη-Εκαλη...1
Ηλιουπολη-Φιλιππος....1(χ2)
Μακρη-Πετραλωνα....1
Αχιλλεας-Ατταλος.....Ν/Β
Κουκου Ρεπο
air kostas
Ευχομαι και εγω καλη αρχη σε ολους και δινω τις προβλεψεις μου!


Καισαριανη-Κυψελιακος1
Βριλλησια-Πευκη1
Ολυμπιαδα-Δασαλ2
Δαφνη-Εκαλη1
Ηλιουπολη-Φιλιππος1
Μακρη-Πετραλωνα2
Αχιλλεας-Ατταλος2
scarface
Καισαριανη-Κυψελιακος 1
Βριλλησια-Πευκη 1
Ολυμπιαδα-Δασαλ 2
Δαφνη-Εκαλη 1
Ηλιουπολη-Φιλιππος 1
Μακρη-Πετραλωνα 1
Αχιλλεας-Ατταλος 2
Κουκουβαουνες-dm7 2
alexas10
αντε να κανω κ εγω τα προγνωστικα σε ενα πρωταθλημα που περυσι δεν μπορουσα λογω ιδιοτητας... Καισαριανη-Κυψελιακος μαλλον ασσος αλλα δεν ξερω καθολου τις ομαδες
Βριλλησια-Πευκη ασσος ευκολα καμια δεκαρια ποντους
Ολυμπιαδα-Δασαλ 2 αν οι ομαδες ειχαν παιξει 3-4 ματς θα πηγαινα στο διπλο,τωρα που ειναι πρεμιερα θα παω στο 2 αλλα με επιφυλαξη κ λογω κριτουλη-καραγρηγοριου που εχουν ανοδο απο περυσι κ εχουν φορα..
Δαφνη-Εκαλη 1 απο ημιχρονο
Ηλιουπολη-Φιλιππος ο Φιλιππος εχει κερδισει το σεβασμο μου αλλα ασσος. Δυσκολο γηπεδο αμα δεν το ξερεις
Μακρη-Πετραλωνα εδω περιμενω να μαθω τι θα γινει με αγωνια μιας κ η μακρη μπαινει σαν φαβορι στο πρωταθλημα.Δεν εχω λογο να τη κοντραρω ασσοςμε 8-12 ποντους
Αχιλλεας-Ατταλος Ο αχιλλεας στην εδρα του ξερει να νικαει,μου εκανε εντυπωση η βαρια ηττα του στο κυπελλο.Ομαδα με τον ιδιο προπονητη εδω κ χρονια κ το βασικοτερο με τον ιδιο κορμο.Αν στον ατταλο εχει κανει προπονηση η παλια φρουρα τοτε το ματς γερνει προς το 2 . βαζω και το Χ για να μαι μεσα...


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολες τις ομαδες και πανω απο ολα στα ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΑΚΙΑ...
taper
αν και σε άλλο όμιλο,θα ρίξω και εδώ την ψαριά μου
Καισαριανη-Κυψελιακος 1
Βριλλησια-Πευκη 1 (καμιά 20αρια λόγω peri )
Ολυμπιαδα-Δασαλ 1
Δαφνη-Εκαλη 1
Ηλιουπολη-Φιλιππος 1 ( okou δειχτους τι σου έμαθα)
Μακρη-Πετραλωνα 1
Αχιλλεας-Ατταλος 2
Κουκουβαουνες-dm7 2
dm_7
QUOTE(scarface @ Oct 8 2008, 21:37 ) *
Καισαριανη-Κυψελιακος 1
Βριλλησια-Πευκη 1
Ολυμπιαδα-Δασαλ 2
Δαφνη-Εκαλη 1
Ηλιουπολη-Φιλιππος 1
Μακρη-Πετραλωνα 1
Αχιλλεας-Ατταλος 2
Κουκουβαουνες-dm7 2


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Ρε δεν πατε καλα μου φαίνεται!!! ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!!!
ambulas
ευχομαι καλη σεζον σε ολους κ χωρις τραυματισμους!!οσο για την πρωην ομαδα μου ειμαι σιγουρος οτι θα κανει καλη πορεια .οοο ατταλαρα εχω τρελλα μες στο μυαλο..στεργιο θα μου λειψετε!!
gabriel1981
ποδαρικο με 2πλο για τα λιοσια μεσα στην πετρουπολη.

στους 15 ποντους περιπου η διαφορα blove.gif
soouza
QUOTE(gabriel1981 @ Oct 9 2008, 23:43 ) *
ποδαρικο με 2πλο για τα λιοσια μεσα στην πετρουπολη.

στους 15 ποντους περιπου η διαφορα blove.gif

Καλησπέρα.Έτυχε να δω λίγο από το παιχνίδι.Η Ολυμπιάδα είναι η γνωστή ¨ομάδα¨(με τη σημασία της λέξης) και τα Λιόσια έδειξαν πιο δεμένο σύνολο που απρτίζεται με παίκτες που έχουν καλή τεχνική κατάρτιση. bball.gif
totis
Ηλιουπολη-Φιλιππος 63-61 στη παραταση
Καλη αρχη σε ολους!
Ακομη ειναι νωρις για συμπερασματα.Βλεπουμε!
Peritri
Βριλήσσια - Πεύκη 45-49 (νομίζω...)
scarface
τα Πετραλωνα ευκολο διπλο στη Μακρη..+14 ειχε παει και +22
niki6
QUOTE(Peritri @ Oct 10 2008, 00:56 ) *
Βριλήσσια - Πεύκη 45-49 (νομίζω...)


Ναι τοσο βγηκε. Κακο παιχνιδι αλλα συμβαινει στις πρεμιερες. Παντως η πευκη (προς εκπληξη των περισσοτερων που το εδιναν ασσο ευκολα) κερδισε πιο καθαρα αποτι δειχνει το τελικο σκορ. Ηταν μπροστα περιπου σ'ολο το ματς μεχρι και 15 ποντους (3ο δεκαλεπτο νομιζω) και με ευκολα λαθη στο πρες πηγε να γινει ντερμπι προς το τελος. Καλη συνεχεια στην ομαδα των βριλησσιων. bball.gif
aardvark
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 70-73
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 45-49
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 75-91
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 86-46
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 63-61
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 55-67
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 63-72
Basket lover
Μεγάλη νίκη της ΦΕΑ (ακόμα δεν μπορω να συνιθισω το νεο όνομα...) μέσα στον Αχιλλέα με 72-63!
Στο πρώτο ημιχρονο είμασταν τραγικοί, όμως στην επαναληψη εμφανιστηκαμε μεταμορφωμενοι! Νομίζω οτι χθες οι παικτες στο δεύτερο ημιχρονο έδειξαν την αξια τους και έπαιξαν τι μπορουν να κανουν. Επίσης ο Δεσποτάκης εδειξε γιατι ολοι τον θεωρουν μεγαλο ταλεντο ως προπονητή! bball.gif
Τελικά μου φαίνεται οτι θα γίνουμε φανατικοί οπαδοί και στο αντρικό, εκτός φυσικά από την ομαδάρα του γυναικείου! 77.gif
(Άκουσα οτι μετά το παιχνίδι ενας παίκτης ειχε γενεθλια κι ετσι ολη η ομαδα θα εβγαινε για φαγητό)
DORIAN
QUOTE(scarface @ Oct 10 2008, 00:59 ) *
τα Πετραλωνα ευκολο διπλο στη Μακρη..+14 ειχε παει και +22


φιλε katso θυμασε που στ'λεγα. Βεβαια φαινεται οτι δεν εχετε προβλημα μονο στην αμυνα αλλα και στην επιθεση.Οποτε προσοχη.........
taper
QUOTE(Peritri @ Oct 10 2008, 00:56 ) *
Βριλήσσια - Πεύκη 45-49 (νομίζω...)


καλά ρε peri. πώς χάσατε απο αυτή την ομάδα η οποία νομίζω ότι είναι χειρότερη από πέρσι? ( μπορεί να κάνω λάθος αλλά αυτή ειναι προσωπική εκτίμηση και παρακαλώ να με παρεξηγήσετε smiley.gif )
katso
QUOTE(DORIAN @ Oct 10 2008, 11:50 ) *
φιλε katso θυμασε που στ'λεγα. Βεβαια φαινεται οτι δεν εχετε προβλημα μονο στην αμυνα αλλα και στην επιθεση.Οποτε προσοχη.........


O Katso logo epagelmatikon ipoxreoseon kremase ta papoutsia tou mazi me ti fanela me to no14 pou kanonika prepei na aposirthei apo oles tis omades tis opoies IPIRETISE .....(kai anebase... giati auta prepei na ta leme!!!)

Oso gia to paixnidi, den imoun ekei de gnorizo ti egine...

KALI XRONIA SE OLOUS !!!
Peritri
QUOTE(taper @ Oct 10 2008, 15:00 ) *
καλά ρε peri. πώς χάσατε απο αυτή την ομάδα η οποία νομίζω ότι είναι χειρότερη από πέρσι? ( μπορεί να κάνω λάθος αλλά αυτή ειναι προσωπική εκτίμηση και παρακαλώ να με παρεξηγήσετε smiley.gif )

Τι να σου πω Σόφο...

Όντως χειρότεροι από πέρσι είναι αλλά δεν ξέρει κανείς και εμείς τι είμαστε.

Θα δείξει...
niki6
QUOTE(taper @ Oct 10 2008, 15:00 ) *
καλά ρε peri. πώς χάσατε απο αυτή την ομάδα η οποία νομίζω ότι είναι χειρότερη από πέρσι? ( μπορεί να κάνω λάθος αλλά αυτή ειναι προσωπική εκτίμηση και παρακαλώ να με παρεξηγήσετε smiley.gif )


Σορρυ που επεμβαινω.. Κιεγω που παρακολουθω την Πευκη την ειχα δει σ'ενα φιλικο και μου ειχε φανει χειροτερη απο περσι.. Ομως χθες που ηταν πληρης δεν εδειξε να εχει κακο υλικο. Απο περιφερειακους εχει τους ιδιους περιπου με μια δυο προσθηκες και απο ψηλους εχει ενα δυο καινουρια αξιολογα παιδια, νεα και με καλα αθλητικα προσοντα. (Δυστυχως δεν εχω συγκρατησει τα ονοματα) Επισης εχει και ενα αλλο αρκετα ψηλο παιδι που δεν εχει παιξει ακομα λογω καποιου τραυματισμου. Εν ολιγοις πιστευω οτι θα ειναι αξιπρεπης φετος και θα κανει καλυτερη πορεια. Παντως και τα Βριλησσια μου φανηκαν αρκετα αποδυναμωμενα σε σχεση με περσι, ισως και να κανω λαθος, αλλα ας μη βιαζομαστε να χαρακτηρισουμε γιατι ειναι αρχη ακομα! blove.gif
loufer
QUOTE(Peritri @ Oct 10 2008, 16:05 ) *
Τι να σου πω Σόφο...

Όντως χειρότεροι από πέρσι είναι αλλά δεν ξέρει κανείς και εμείς τι είμαστε.

Θα δείξει...


Είναι πρώτη αγωνιστική ακόμα...

Peri... Μην λαμβάνεις σοβαρά εκτιμήσεις από άτομο σαν το Sofo... το παλικάρι είναι εκτός πραγματικότητας, ρώτα τον ποιο είναι το πρόγραμμά μας τις επόμενες 3 αγωνιστικές να δεις τι απάντηση θα λάβεις...
gabriel1981
απο basketblog



Βριλήσσια-Πεύκη 45-49 (16-22)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Γρίβα
Βριλήσσια (Σπηλιοτόπουλος): Κίτσιος 2, Μαντζούνης 10 (2), Τριανταφύλλης 3, Παπαθεοδώρου 2, Νταούντ 11 (2), Σγουρίτσας 6, Τσιτσιλίδης 4, Γεωργούσης 2, Σκλαβούνος, Αλεξόπουλος 5
Πεύκη (Καλιάς): Ρουστέμης 6, Ζυγούρης 10 (2), Αρβανίτης, Χατζής 4 (1), Κανλής 2, Χασαπόπουλος 3, Γκαρίπας 5, Μπαρλάς, Παπαϊωάννου, Παπαδόπουλος 17, Ταγάρης 2

Ολυμπιάδα 96-ΔΑΣΑΛ 75-91 (38-43)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Καραβίτης
Ολυμπιάδα 96 (Κριμιτζάκης): Τσικλήρας 6, Φούντας 3, Μιχάλης 16 (1), Κριεκούκης 11 (3), Τσοπιάκος 16 (1), Κουτούκης 2, Πισκούλης 10, Κωνσταντόπουλος 11, Δαμιάκης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 19 (2), Μπάτος 15, Καραγρηγορίου 23 (4), Αρτεμάκης 10, Δήμας 3, Αντωνίου 11 (3), Φραγκούλης 9, Δημόπουλος, Βάνας, Βελτίστας, Δεληγιώργης

Δάφνη Δαφνίου-Εκάλη 86-46 (46-21)
Διαιτητές: Χριστίδης-Γραμματόγλου
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Μαούνης 7 (1), Γάριος 10 (2), Μήλιος 8 (1), Σέχου 2, Παπαθεοδώρου 11 (1), Τασούλας 17, Τσιότσιος 2, Λύρας 3 (1), Νικολετάκης 4, Βλάσσης 8, Βαμβακίδης 14 (4)
Εκάλη (Νοβάρα): Σάγκας 17 (2), Σπηλιόπουλος 8 (1), Ντιμάτζιο 6, Παπασταθόπουλος 11, Χατζηαναστασίου 4, Νοβάρα, Αλαφούζος, Καραβάκης

Ηλιούπολη-Φίλιππος 63-61 (57-57)
Διαιτητές: Θεωνάς-Σέλληνας
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Τσοπόκης, Κολομβούνης 8, Σβαρδάγκαλος 5 (1), Ρούσσος 18 (6), Στεργίου 4, Καρδάρης 20 (1), Χαλκιάς 3, Κώνστας, Μπάλτας 2
Φίλιππος (Κατής): Τσιμπέρης 13 (1), Μπούκουρας 2, Μανωλίτσης 6, Κοντάκης 4 (1), Κατσιάπης 3, Κιαχόπουλος 14, Καλαντωνέας 5 (1), Ζυγούρης, Δημητρακόπουλος, Μπατιστάκης, Χαραλαμπόπουλος 4, Γιαννόπουλος 9

Ν. Μάκρη-Αναγέννηση Π. 55-67 (22-30)
Διαιτητές: Πόντας-Τσουραπάς
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος 10, Χουλιάρας 4, Μπούτζης 2, Δράκος 10, Παγόπουλος 8, Μπούσουλας 14 (1), Αναματερός 1, Τζήμας 4, Μπάστας 2
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Μασμάνης, Αρβανιταντώνης 4, Γκόφας 6, Τασίου, Περγαντής Γ. 17 (1), Καταραχιάς 1, Αλτσαχτσής 15 (1), Τσατσάνης 9 (1), Κουριλής 7 (1), Περγαντής Κ. 8, Οικονόμου, Γιαννακαράς

Αχιλλέας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 63-72 (31-27)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Πλιάκας
Αχιλλέας (Σουρμελής): Παπαηλίου, Βιτζηλαίος, Καλαϊζόγλου 15 (1), Κλεάνθους, Αντωνίου 4, Μπελέγρης 12 (2), Καψής 3 (1), Παράσχος, Σταφυλάς 2, Χοχλιδάκης 2, Μπουρούνης 9, Γεωργανάς 16
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος, Ρωμόσιος, Αντωνιάδης, Βιδάκης 15 (3), Τσακίρης 14 (2), Αθανασόπουλος 3 (1), Πρας 19 (1), Αναστασόπουλος 7 (1), Μαστρακούλης, Σεϊταρίδης 7 (1), Δρούκας 2

Αναγέννηση Καισ/νης-Κυψελιακός 70-73
assistant
Για αρχη να πω οτι απ την αλλη βδομαδα θα κανω προβλεψεις στον αλλο ομιλο γιατι απ το δικο μας εχθες επιασα μονο το ρεπο των κουκου..............
Στα σοβαρα τωρα εχθες ημουν στο μπαμ των Πετραλωνων μεσα στη Μακρη.Σοβαρο προβλημα στους ψηλους οι γηπεδουχοι αφου χωρις Δουβρο(τραυματιας),Κατσο(το κοψε) και με τον Μπαστα με ντισκαλιφιε απ το 5ο λεπτο δεν υπηρχε κι αλλος.Ο Παγοπουλος φανερα απροπονητος κι ανευρος δε βοηθησε οποτε εμεναν οι φιλοτιμοι Μπουσουλας,Χαχολος και Δρακος να παλευουν.Αρα προβλεπω δυνατο ματσακι την αλλη βδομαδα στην εδρα μας.
Τα Πετραλωνα τωρα μου αρεσαν για μια ακομη φορα αρκετα κι ειδικα η αμυνα τους που σπαει κοκκαλα.Πιστευω οτι θα ειναι απ τους ρυθμιστες της ανοδου αν οχι απ τους διεκδικητες.

ΥΓ Μεγα ξενερωμα να φτανει η Πεμπτη κι εσυ να εχεις ρεπο.........
duke10
QUOTE(assistant @ Oct 10 2008, 17:53 ) *
και με τον Μπαστα με ντισκαλιφιε απ το 5ο λεπτο

Ντισκαλιφιε απο το 5'? πολυ νωρις. τι συνεβη?
assistant
QUOTE(duke10 @ Oct 10 2008, 20:21 ) *
Ντισκαλιφιε απο το 5'? πολυ νωρις. τι συνεβη?

Ημουν μακρυα αλλα φαινοταν ο Μπαστας αριστος γνωστης της........Γαλλικης.
shooting guard
καλησπερα φιλαρακια.κατ"αρχην στον φιλο καραγρηγοριου εχεις χαιρετησματα απο τον φιλο σου βαμβακιδη.απο την αλλη ηθελα να πω οτι φαβορι για γ εσκα ειναι η εκαλη.δεν νομιζω να εμποδισουν καμια ομαδα.το σκορ με την δαφνη θα πηγαινε 60 ποντους αν δεν επαιζαν τα δευτερα τησ δαφνης.
taper
χάσατε την πρώτη αγωνιστική peri και εξαφανίστηκες?

ντροπή σου smiley.gif
Peritri
Ω πα, πα, πα! (τα παπάκια στη σειρά!)

Μακριά από εμένα αυτά Σόφο!

Πρώτος βγήκα και έγραψα το αποτέλεσμά μας smile.gif

Δεν θα εξαφανιστώ για κανένα λόγο από το φόρουμ, μην ανησυχείς tongue.gif

Ετοιμάζομαι για το ματς με την πρώην μου ομάδα. Βέβαια, όταν έφυγα από εκεί δεν περίμενα να την ξανασυναντήσω μπροστά μου...
assistant
Γι αυτην την εβδομαδα προβλεπω επικρατηση των γηπεδουχων εκτος της Ολυμπιαδας που θα κερδισει μες στην Εκαλη.Για ν ακουω κανα προγνωστικο.
air kostas
[font="Arial Black"][/font]

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
stefan
Ηττα για τις Κουκουβαουνες απο την Ν.Μακρη 72-75.
Πολυ σκληρο ματς,με τους διαιτητες να τα χανουν και να μην ξερουν τι σφυριζουν.
Οι Κουκου εχαναν 65-75 1.53 πριν το τελος,μειωσαν την διαφορα,αλλα στην τελευταια επιθεση αστοχησαν σε 2 σουτ 3ποντων.
Συγχαρητηρια στην Ν.Μακρη για τη νικη.Καλη και δουλεμενη ομαδα.
Επισης συγχαρητηρια στον κοσμο των Κουκου,για την κοσμια συμπεριφορα τους.
300 ατομα γεμισανε παλι το γηπεδο και υποστηριξανε καθαρα την ομαδα τους.
Peritri
Παιδιά, αφήστε τους ρεφ στην άκρη.

ΔΑΣΑΛ - ΓΣ Βριλήσσια 76 - 48
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.