Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
nikefalin

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2

stefan
QUOTE(Peritri @ Oct 17 2008, 00:39 ) *
Παιδιά, αφήστε τους ρεφ στην άκρη.

ΔΑΣΑΛ - ΓΣ Βριλήσσια 76 - 48


Γιατι να τους αφησουμε στην ακρη??
Εχουν το αλαθητο και δεν το ξερουμε??
alexas10
QUOTE(Peritri @ Oct 17 2008, 00:39 ) *
Παιδιά, αφήστε τους ρεφ στην άκρη.

ΔΑΣΑΛ - ΓΣ Βριλήσσια 76 - 48


περιτρι δεν μας τα λεει καλα η ομαδα σου...σας ειχα να το χτυπατε το ματς κ γενικα σας πιστευω σαν ομαδα αλλα γιατι ετσι ρε παιδακι μου...
Peritri
Όχι, stefan, αλλά δεν το θεωρώ ωφελιμο να τους αναφέρουμε εδώ. Προσωπική μου άποψη, δεν θα σου την επιβάλλω, φιλικά στο είπα, συγνώμη εάν σου φάνηκε κάπως. Γενικά δεν μου αρέσει να τους αναφέρουμε, να μην νειώθουν και πρωταγωνιστές, δεν χρειάζεται! (ωραία τα είπα σαν τον πρόεδρο του Εδεσσαϊκού)

Αλέξας, είσαι έμπειρος, ξέρεις ότι η ερώτηση σου δεν απαντάται wink.gif

stefan
QUOTE(Peritri @ Oct 17 2008, 00:59 ) *
Όχι, stefan, αλλά δεν το θεωρώ ωφελιμο να τους αναφέρουμε εδώ. Προσωπική μου άποψη, δεν θα σου την επιβάλλω, φιλικά στο είπα, συγνώμη εάν σου φάνηκε κάπως. Γενικά δεν μου αρέσει να τους αναφέρουμε, να μην νειώθουν και πρωταγωνιστές, δεν χρειάζεται! (ωραία τα είπα σαν τον πρόεδρο του Εδεσσαϊκού)

Αλέξας, είσαι έμπειρος, ξέρεις ότι η ερώτηση σου δεν απαντάται wink.gif


Δεν χρειαζεται να μου ζητας συγνωμη φιλε μου.Φιλικα μιλαμε ολοι.. wink.gif
Αν προσεξες,ανεφερα οτι τα ειχανε χασει.Πηρανε λαθος αποφασεις σε πολλα σημεια του παιχνιδιου.
Δεν ειπα οτι επηρεασανε το αποτελεσμα.Για αυτο τον λογο εδωσα και συγχαρητηρια στην Ν.Μακρη για την νικη.
champion
QUOTE(alexas10 @ Oct 16 2008, 23:49 ) *
περιτρι δεν μας τα λεει καλα η ομαδα σου...σας ειχα να το χτυπατε το ματς κ γενικα σας πιστευω σαν ομαδα αλλα γιατι ετσι ρε παιδακι μου...

ποιος ειναι προπονητης στα βριλησια?
stormrider13
Εκάλη - Ολυμπιάδα Πετρούπολης 2
Εκάλη - Ολυμπιάδα Πετρούπολης 2 για 15 πόντους περίπου με μέτριο έως κακό μπάσκετ από την ομάδα μου, καθώς και μεγάλη αστοχία wacko.gif . Πιστεύω να ξυπνήσουμε και να βελτιωθούμε σύντομα
dm_7
QUOTE(stefan @ Oct 17 2008, 00:15 ) *
Ηττα για τις Κουκουβαουνες απο την Ν.Μακρη 72-75.
Πολυ σκληρο ματς,με τους διαιτητες να τα χανουν και να μην ξερουν τι σφυριζουν.
Οι Κουκου εχαναν 65-75 1.53 πριν το τελος,μειωσαν την διαφορα,αλλα στην τελευταια επιθεση αστοχησαν σε 2 σουτ 3ποντων.
Συγχαρητηρια στην Ν.Μακρη για τη νικη.Καλη και δουλεμενη ομαδα.
Επισης συγχαρητηρια στον κοσμο των Κουκου,για την κοσμια συμπεριφορα τους.
300 ατομα γεμισανε παλι το γηπεδο και υποστηριξανε καθαρα την ομαδα τους.

Δίκαιη νίκη για τη Μάκρη! Πραγματικά μπράβο τους...έχει ορισμένους παίκτες με @@ και αυτό ήταν ολοφάνερο!
Από την άλλη εμείς...κακοί!
Ωραίο ματσάκι πάντως!
Οι διαιτητές, μιας και αναφέρθηκαν, τα γνωστά...δεν είδα κάτι που να με παραξένεψε, εκτός από την αποβολή ενός παίκτη που δεν κατάλαβα γιατί δόθηκε!
H έδρα super όπως πάντα! Το έντονο χειροκρότημα στο τέλος και για τις δύο ομάδες νομίζω ότι λέει πολλά.

Μετά από κάποιες συζητήσεις που είχα απόψε...θεωρώ ότι πρέπει να διορθωθεί ένα βασικό πράγμα για να πάνε όλα καλά στο εξής!
Αν δεν διορθωθεί...πολύ φοβάμαι ότι αυτή η ομάδα θα έχει χάσει την ουσία!
Και ο νοών...νοείτο!
Καλή διάθεση να υπάρχει από όλους...και όλα θα πάνε καλά!

Καλή συνέχεια 41.gif :bball

stefan
QUOTE(dm_7 @ Oct 17 2008, 03:50 ) *
Δίκαιη νίκη για τη Μάκρη! Πραγματικά μπράβο τους...έχει ορισμένους παίκτες με @@ και αυτό ήταν ολοφάνερο!
Από την άλλη εμείς...κακοί!
Ωραίο ματσάκι πάντως!
Οι διαιτητές, μιας και αναφέρθηκαν, τα γνωστά...δεν είδα κάτι που να με παραξένεψε, εκτός από την αποβολή ενός παίκτη που δεν κατάλαβα γιατί δόθηκε!
H έδρα super όπως πάντα! Το έντονο χειροκρότημα στο τέλος και για τις δύο ομάδες νομίζω ότι λέει πολλά.

Μετά από κάποιες συζητήσεις που είχα απόψε...θεωρώ ότι πρέπει να διορθωθεί ένα βασικό πράγμα για να πάνε όλα καλά στο εξής!
Αν δεν διορθωθεί...πολύ φοβάμαι ότι αυτή η ομάδα θα έχει χάσει την ουσία!
Και ο νοών...νοείτο!
Καλή διάθεση να υπάρχει από όλους...και όλα θα πάνε καλά!

Καλή συνέχεια 41.gif :bball


Ωραια η foto της εξεδρας dm!! 41.gif 41.gif
Κατι ηξερα που σου ελεγα..

Συνεχιζουμε δυνατα..!! wink.gif wink.gif
doganos

Εκάλη - Ολυμπιάδα Πετρούπολης 2 για 15 πόντους περίπου με μέτριο έως κακό μπάσκετ από την ομάδα μου, καθώς και μεγάλη αστοχία wacko.gif . Πιστεύω να ξυπνήσουμε και να βελτιωθούμε
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ STORM ΠΕΣ ΤΑ........
taper

κουίζ

τι λείπει από τι φωτό?
taper
peri?

καλή αρχή κάνατε smiley.gif έπρεπε να αλλαξοπιστούσες το καλοκαίρι αλλά έχασες την πιο διασκεδαστική ομάδα της ΕΣΚΑ
stormrider13
QUOTE(doganos @ Oct 17 2008, 12:51 ) *
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ STORM ΠΕΣ ΤΑ........

Τι γινε αγόρι μου; Δεν δουλεύουμε σήμερα; smiley.gif
Α! Και πρόσεξε γιατί ο χοντρός όλο σε περνούσε χθες το βράδυ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
wav.gif Doganos wav.gif
gon
Πεύκη-Αναγέννηση Καισ. 68-62 (30-24)
Διαιτητές: Χριστίδης Π-Ραχιώτης
Πεύκη (Καλιάς): Ρουστέμης 7, Ζυγούρης 11, Δριμαλίτης 3 (1), Αρβανίτης, Χαντζής, Κανλής 5 (1), Χασαπόπουλος, Γκαρίλας 1, Μπαρλάς 5 (1), Παπαϊωάννου 11, Παπαδόπουλος 22, Τάγαρης
Αναγέννηση Καισ. (Καλαμαράς): Παπαδημητρίου 5, Συριανός 18 (2), Δέτσης, Γιαννούσης 11 (3), Καλιαμπάκος 7, Βαξεβανίδης 6 (2), Καρνέσης 5 (1), Ζειμελχόντζα 9, Μάγκος 1, Μπότσης, Σαββόγλου

ΔΑΣΑΛ-Βριλήσσια 76-48 (41-30)
Διαιτητές: Μανθόπουλος-Χριστίδης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 23, Μπάτος 17 (2), Καραγρηγορίου 15 (1), Βελτίστας 2, Δήμας 11 (1), Φραγκούλης 8, Βάνας, Μαργαρίτης, Δεληγιώργης
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Μαντζούνης 9 (2), Τριανταφύλλης 3 (1), Παπαθεοδώρου 4, Μπάουντ 5 (1), Σταρίτσας 4, Γεωργούσης 6 (1), Σκλαβούνος 9 (3), Αλεξόπουλος 8, Κίτσιος

Φίλιππος-Δάφνη Δαφνίου 58-68 (31-36)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Καλαϊτζάκης
Φίλιππος (Κατής): Γιαννόπουλος 1, Χαραλαμπόπουλος 4, Μπατιστάκης, Δημητρακόπουλος 9, Ζυγούρης 10 (1), Καλαντωνέας, Κιαχόπουλος 14, Κατσιάπης, Κοντάκης 7, Μανωλίτσης 9, Μπούκουρας, Τσιμπέρης 4
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Μαούνης 14 (1), Μήλιος 6, Γάριος, Παπαθεοδώρου 14 (1), Τασούλας, Νικολετάκης 2, Βλάσσης 14 (2), Βαμβακίδης 24 (4)

Κουκουβάουνες-Ν. Μάκρη 72-75 (37-45)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Λύρας
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος, Παπαδόπουλος Π. 7(1), Στάμος 9, (3), Παπαδόπουλος Σ. 15, Κόκκαλης 10, Παπαβασιλείου 2, Χανιώτης 2, Γιώτης, Τσενές 12 (2), Λαδικός 15 (3)
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος 6, Χουλιάρας 7 (2), Δράκος 4, Παγόπουλος 9 (1), Μπούσουλας 19 (3), Αναματερός, Αλεξόπουλος, Κουσάσης, Τζήμας 4, Μπούτζης, Δούβρος 15 (2), Κατσόγιαννος 11 (1)

Κυψελιακός-Αχιλλέας 91-86 (35-43)
Διαιτητές: Διμπινούδης-Βικτωράτου
Κυψελιακός (Τσιαφούτης): Γιαμπάνης 2, Κασκάνης 11, Γκούντης 16 (2), Αθανασιάδης 3, Καληκούρδης 31, Λαγουδάκος 2, Παντελάκης, Οικονόμου 2, Βαρούχας 18 (1), Ράλλης 6
Αχιλλέας (Σουρμελής): Λάππας 6, Καλαϊτζόγλου 22 (4), Αντωνίου 11 (1), Μπελέγρης 19 (3), Παράσχος, Σταφυλάς 2, Χοχλιδάκης 3, Μπουρούνης 8 (1), Γεωργανάς 15

Εκάλη-Ολυμπιάδα 96 53-67 (30-31)

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

Το παιχνίδι Αναγέννηση Π.-Ηλιούπολη αναβλήθηκε.

Η επόμενη αγωνιστική (3η 23/10): Αναγέννηση Κ.-ΔΑΣΑΛ, Βριλήσσια-Εκάλη, Ολυμπιάδα 96-Φίλιππος, Δάφνη Δαφνίου-Αναγέννηση Π., Ηλιούπολη-Κουκουβάουνες, Ν. Μάκρη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ, Κυψελιακός-Πεύκη. Ρεπό Αχιλλέας.

Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες): Δάφνη Δαφνίου 4, ΔΑΣΑΛ 4, Πεύκη 4, Κυψελιακός 4, Ολυμπιάδα 96 3, Ν. Μάκρη 3, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 2, Ηλιούπολη 2, Φίλιππος 2, Αχιλλέας 2, Αναγέννηση Π. 2, Αναγέννηση Κ. 2, Βριλήσσια 2, Εκάλη 2, Κουκουβάουνες
GIKS 14
αλλη μια νικη για δασαλ πολυ σημαντικη αν σκεφτει κανεις οτι απουσιαζε ενα απο τα μεγαλα οπλα της ομαδας τοσο επιθετικα οσο και αμυντικα!αναφερομαι φυσικα στον ενα και μοναδικο ΑΡΤΕΜΑΚΙ ο οποιος με τα τρομερα προσοντα του αποτελει μια μονιμη απειλη σε ολους τους τομεις!!!!ο οποιος στον 1 αγωνα εκανε τρομερη εμφανιση!!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif wav.gif wos_sport5.gif
Mitsaras7
QUOTE(gon @ Oct 17 2008, 15:54 ) *
Πεύκη-Αναγέννηση Καισ. 68-62 (30-24)
Διαιτητές: Χριστίδης Π-Ραχιώτης
Πεύκη (Καλιάς): Ρουστέμης 7, Ζυγούρης 11, Δριμαλίτης 3 (1), Αρβανίτης, Χαντζής, Κανλής 5 (1), Χασαπόπουλος, Γκαρίλας 1, Μπαρλάς 5 (1), Παπαϊωάννου 11, Παπαδόπουλος 22, Τάγαρης
Αναγέννηση Καισ. (Καλαμαράς): Παπαδημητρίου 5, Συριανός 18 (2), Δέτσης, Γιαννούσης 11 (3), Καλιαμπάκος 7, Βαξεβανίδης 6 (2), Καρνέσης 5 (1), Ζειμελχόντζα 9, Μάγκος 1, Μπότσης, Σαββόγλου

ΔΑΣΑΛ-Βριλήσσια 76-48 (41-30)
Διαιτητές: Μανθόπουλος-Χριστίδης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 23, Μπάτος 17 (2), Καραγρηγορίου 15 (1), Βελτίστας 2, Δήμας 11 (1), Φραγκούλης 8, Βάνας, Μαργαρίτης, Δεληγιώργης
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Μαντζούνης 9 (2), Τριανταφύλλης 3 (1), Παπαθεοδώρου 4, Μπάουντ 5 (1), Σταρίτσας 4, Γεωργούσης 6 (1), Σκλαβούνος 9 (3), Αλεξόπουλος 8, Κίτσιος

Φίλιππος-Δάφνη Δαφνίου 58-68 (31-36)
Διαιτητές: Μαγκουνής-Καλαϊτζάκης
Φίλιππος (Κατής): Γιαννόπουλος 1, Χαραλαμπόπουλος 4, Μπατιστάκης, Δημητρακόπουλος 9, Ζυγούρης 10 (1), Καλαντωνέας, Κιαχόπουλος 14, Κατσιάπης, Κοντάκης 7, Μανωλίτσης 9, Μπούκουρας, Τσιμπέρης 4
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Μαούνης 14 (1), Μήλιος 6, Γάριος, Παπαθεοδώρου 14 (1), Τασούλας, Νικολετάκης 2, Βλάσσης 14 (2), Βαμβακίδης 24 (4)

Κουκουβάουνες-Ν. Μάκρη 72-75 (37-45)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Λύρας
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος, Παπαδόπουλος Π. 7(1), Στάμος 9, (3), Παπαδόπουλος Σ. 15, Κόκκαλης 10, Παπαβασιλείου 2, Χανιώτης 2, Γιώτης, Τσενές 12 (2), Λαδικός 15 (3)
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος 6, Χουλιάρας 7 (2), Δράκος 4, Παγόπουλος 9 (1), Μπούσουλας 19 (3), Αναματερός, Αλεξόπουλος, Κουσάσης, Τζήμας 4, Μπούτζης, Δούβρος 15 (2), Κατσόγιαννος 11 (1)

Κυψελιακός-Αχιλλέας 91-86 (35-43)
Διαιτητές: Διμπινούδης-Βικτωράτου
Κυψελιακός (Τσιαφούτης): Γιαμπάνης 2, Κασκάνης 11, Γκούντης 16 (2), Αθανασιάδης 3, Καληκούρδης 31, Λαγουδάκος 2, Παντελάκης, Οικονόμου 2, Βαρούχας 18 (1), Ράλλης 6
Αχιλλέας (Σουρμελής): Λάππας 6, Καλαϊτζόγλου 22 (4), Αντωνίου 11 (1), Μπελέγρης 19 (3), Παράσχος, Σταφυλάς 2, Χοχλιδάκης 3, Μπουρούνης 8 (1), Γεωργανάς 15

Εκάλη-Ολυμπιάδα 96 53-67 (30-31)

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

Το παιχνίδι Αναγέννηση Π.-Ηλιούπολη αναβλήθηκε.

Η επόμενη αγωνιστική (3η 23/10): Αναγέννηση Κ.-ΔΑΣΑΛ, Βριλήσσια-Εκάλη, Ολυμπιάδα 96-Φίλιππος, Δάφνη Δαφνίου-Αναγέννηση Π., Ηλιούπολη-Κουκουβάουνες, Ν. Μάκρη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ, Κυψελιακός-Πεύκη. Ρεπό Αχιλλέας.

Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες): Δάφνη Δαφνίου 4, ΔΑΣΑΛ 4, Πεύκη 4, Κυψελιακός 4, Ολυμπιάδα 96 3, Ν. Μάκρη 3, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 2, Ηλιούπολη 2, Φίλιππος 2, Αχιλλέας 2, Αναγέννηση Π. 2, Αναγέννηση Κ. 2, Βριλήσσια 2, Εκάλη 2, Κουκουβάουνες


Στο sport.24 ειναι τα αποτελεσματα??γιατι δε τα βλεπω εκει???
stefan
QUOTE(taper @ Oct 17 2008, 13:02 ) *
κουίζ

τι λείπει από τι φωτό?


Για να σκεφτω..

Μηπως λειπει η dm??

Αν ναι,ειναι φυσικο να λειπει,γιατι αυτη τραβαει την φωτο...

Ειναι η καλυτερη φωτογραφος στα βορεια προαστεια.. 41.gif 41.gif 41.gif
varonos
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΡΕΦΗ.ΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟ ΜΕ 92 -86 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ. ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΝ ΚΑΙ ΧΡΕΩΘΗΚΑΝ ΜΕ 3 ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙ 2 ΤΕΧ ΠΟΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΟΙ ΚΥΨΕΛΙΩΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΘΕΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ.ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΚΑΛΟ ΜΕ 2 ΣΤΑ 2.ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΤΡΕΦΗ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΗΝ ΠΕΥΚΗ .ΦΑΒΟΡΙ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ.

ΥΓ .ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΛΗ !
doganos
QUOTE(stormrider13 @ Oct 17 2008, 14:38 ) *
Τι γινε αγόρι μου; Δεν δουλεύουμε σήμερα; smiley.gif
Α! Και πρόσεξε γιατί ο χοντρός όλο σε περνούσε χθες το βράδυ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
wav.gif Doganos wav.gif

AYΤΟ ΜΟΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ.....ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ
Mitsaras7
[quote name='doganos' date='Oct 18 2008, 02:28 ' post='236870']
AYΤΟ ΜΟΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ.....ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ
[/

Σαν να ακουω κριμιτζακη να λεει...σε περασε σαν να μην υπαρχεις...αχχαχαχαχαχα....τι τριτη εχουμε φιλικο μαγγες ελατε να σας φιλοξενησουμε..χαχαχα-ΑΧΑΡΝΗΣ
shooting guard
καλησπερα φιλαρακια.ξερρει κανεις γιατι αναβληθηκε το παιχνιδι των πετραλωνων?παρεπιπτοντως ο φιλιππος πολυ σκληρη ομαδα.ειδε κανεις το συγκεκριμενο ματς?
stefan
QUOTE(shooting guard @ Oct 18 2008, 23:56 ) *
καλησπερα φιλαρακια.ξερρει κανεις γιατι αναβληθηκε το παιχνιδι των πετραλωνων?παρεπιπτοντως ο φιλιππος πολυ σκληρη ομαδα.ειδε κανεις το συγκεκριμενο ματς?


Για το παιχνιδι των Πετραλωνων,η "Εξεδρα' γραφει σημερα οτι αναβληθηκε γιατι υπηρχαν καποιες εκδηλωσεις στο γηπεδο.
assistant
Mετα απο μια βδομαδα χωρις internet επιστρεφω για να πω δυο κουβεντες για τον αγωνα Κουκου-Μακρη.πολλα συγχαρητηρια στους φιλοξενουμενους που κερδισαν σε μια πολυ καυτη αλλα σε αθλητικα πλαισια κατα τη γνωμη μου εδρα.Φανηκε οτι ενω προσπαθησαμε να επηρεασουμε τους αντιπαλους καταφεραμε να αγχωσουμε υπερβολικα τους δικους μας παιχτες.Ηταν ισως η χειροτερη μας εμφανιση τα 3 τελευταια χρονια(με πληρη ομαδα) αφου δεν ειχαμε αρχη και τελος.Με ποσοστα μες στην εδρα σου κατω του 50% σε διποντα και τριποντα και 55%στις βολες δε δικαιουσαι τη νικη.Η διαιτησια ηταν κακιστη κι απ τις 2 πλευρες και δεν επηρεασε σε κανενα σημειο το αποτελεσμα.
Καλη επιτυχια σε ολους γι αυτην την αγωνιστικη.
assistant
Νωρις-νωρις η πρωτη αλλαγη προπονητη σε ομαδα του ομιλου μας.Καλη επιτυχια coach.Περισσοτερες λεπτομερειες οσονουπω.
champion
QUOTE(assistant @ Oct 21 2008, 19:56 ) *
Νωρις-νωρις η πρωτη αλλαγη προπονητη σε ομαδα του ομιλου μας.Καλη επιτυχια coach.Περισσοτερες λεπτομερειες οσονουπω.

μηπως μιλαμε για βριλησια μερια
lamar
QUOTE(champion @ Oct 21 2008, 23:03 ) *
μηπως μιλαμε για βριλησια μερια

οχι, μιλαμε για Αχιλλεα μερια. Παμε γερα, ξερεις εσυ!!!
gaga
QUOTE(champion @ Oct 21 2008, 23:03 ) *
μηπως μιλαμε για βριλησια μερια



Ρε παιδιά μην τρελαθούμε!Με δύο ήττες συζητάτε για αλλαγή προπονητή στα Βριλήσσια?????
Περυσι με roster πολύ φτωχό κατάφερε ο coach μαζί με ένα ,δυό παιδιά μπασκετικά (που προφανώς λόγω Budget
δεν κατάφερε να κρατήσει στην ομάδα και φέτος) να διεκδικήσει μέχρι και άνοδο!!!
Και τώρα με δύο ήττες και μάλιστα τη δεύτερη από την καλύτερη κατα τη γνώμη μου ομάδα της κατηγορίας που θα ανέβει περπατητά,λέγονται διάφορα..μην τα ισοπεδώνουμε όλα.Υπομονή να έχουν οι ομάδες και να δείχνουν εμπιστοσύνη σε ανθρώπους που έχουν κάνει δουλειά στο παρελθόν.Δεν το ξέρω προσωπικά το παιδί που είναι coach αλλα επειδή παρακολουθώ πολύ μπασκετ απο όλες τις κατηγορίες μονο και μόνο που εχει υπάρξει βοηθός πολύ καλών προπονητών της Α οι οποίοι μιλούν με τα καλύτερα λόγια επειδή τυχαίνει να τους ξέρω εμένα μου αρκεί.
Αφήστε τους προπονητές να δουλέψουν και μην τους φορτώνετε με πίεση απο την 2η αγωνιστική!!!


gon
QUOTE(lamar @ Oct 22 2008, 00:56 ) *
οχι, μιλαμε για Αχιλλεα μερια. Παμε γερα, ξερεις εσυ!!!

μετα απο τον Σουρμελής ποιος ειναι προπονητές στον Αχιλλεα.
Peritri
Gaga ποιός είσαι;

Champion;

Εάν θέλετε απαντάτε, διαφορετικά δεν θα ανοίξω διάλογο μαζί σας (όχι ότι καίγεστε κιόλας, φαντάζομαι...)
champion
QUOTE(Peritri @ Oct 22 2008, 17:14 ) *
Gaga ποιός είσαι;

Champion;

Εάν θέλετε απαντάτε, διαφορετικά δεν θα ανοίξω διάλογο μαζί σας (όχι ότι καίγεστε κιόλας, φαντάζομαι...)

δε νομιζω οτι χρειαζεται να γνωριζομαστε προσωπικα για να λεμε τη γνωμη μας,αλλωστε
γι αυτο υπαρχει κ το φορουμ.εγω δε χρειαζεται να σε ξερω για να συζητησω μαζι σου.
απο τις θεσεις-αποψεις μας κρινομαστε ολοι
οσο για την αλλαγη στα βριλησια,ρωτησα δεν ειπα οτι ξερω κατι,με γνωμωνα την κακιστη
εικονα των βρηλισιων μεχρι τωρα κ σε πρωταθλημα κ στο κυπελο.
κ ποτε να δουλεψει ο
προπονητης,δηλαδη ολο το καλοκαιρι κ στη προετοιμασια τι εκανε(απαντηση σε γκαγκα)
παντως κ γω συμφωνω οτι ειναι νωρις για αλλαγες ασχετα αν τους περισοτερους παραγοντες
τους τρωει το κεφαλι τους οταν πλησιαζει η παρελαση
KOKO
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ;
assistant
Πολυ αμφιρροπη η σημερινη αγωνιστικη.Εγω βλεπω διπλα του Δασαλ, των Πετραλωνων κι ελπιζω της ομαδας μου(Κουκου) μες στην Ηλιουπολη.
dm_7
ΗΛΙΟΥΠΟΛH - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝEΣ 73 - 78
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
gabriel1981
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΔΑΣΑΛ 74 - 115 αν θυμαμαι καλα

τα σχολια ειναι περιττα bball.gif
originalsb
Ν.Μάκρη-Φ.Ε.Α. 59-55.Πολύ καλή η ΦΕΑ στο α μέρος όμως η Μάκρη ανέβασε τον ρυθμό στο β μέρος κ έφτασε στους 10 διαφορά κ ήρθε το τελικό 59-55 icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
originalsb
ΜΑΚΡΗ ΦΕΑ 59-55. smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Peritri
Βριλήσσια - Εκαλη 91 - 52

Χωρίς σχόλια...
stefan
QUOTE(dm_7 @ Oct 24 2008, 00:01 ) *
ΗΛΙΟΥΠΟΛH - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝEΣ 73 - 78
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Μπραβο ρε μαγκες!! 41.gif 41.gif
Το 1ο ροζ φυλλο!!!
Παμε δυνατα!!!
niki6
KΥΨΕΛΙΑΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 2πλο +15 περιπου (δε θυμαμαι ακριβες σκορ)
stormrider13
Ολυμπιάδα Πετρούπολης - Φίλιππος Περιστερίου 64 - 57
smiley.gif
Όλο το παιχνίδι η ομάδα μου ήταν μπροστά με 10 - 15 πόντους με πολύ καλή άμυνα και με πολύ καλό ρυθμό στην επίθεση. Στο τέλος πίεσε ο Φίλιππος αλλά είχαμε την ψυχραιμία πάρα την αστοχία στις βολές wacko.gif να πάρουμε το παιχνίδι. Η διαιτησία κακή και για τις δυο ομάδες 68.gif . Επέτρεψαν το σκληρό παιχνίδι και μετά τους ξέφυγε τελείως kill.gif

wav.gif DOGANOS wav.gif
soouza
QUOTE(stormrider13 @ Oct 24 2008, 02:08 ) *
Ολυμπιάδα Πετρούπολης - Φίλιππος Περιστερίου 64 - 57
smiley.gif
Όλο το παιχνίδι η ομάδα μου ήταν μπροστά με 10 - 15 πόντους με πολύ καλή άμυνα και με πολύ καλό ρυθμό στην επίθεση. Στο τέλος πίεσε ο Φίλιππος αλλά είχαμε την ψυχραιμία πάρα την αστοχία στις βολές wacko.gif να πάρουμε το παιχνίδι. Η διαιτησία κακή και για τις δυο ομάδες 68.gif . Επέτρεψαν το σκληρό παιχνίδι και μετά τους ξέφυγε τελείως kill.gif

wav.gif DOGANOS wav.gif

Kαλησπέρα.Είδα μετά το 25 λόγω της προπόνησης που ακολουθούσε.Συμφωνώ με τα λεγόμενα σου.Λίγο σκληρό το παιχνίδι αλλά η Ολυμπιάδα κέρδισε δίκαια.

Απολαυστικό το θέαμα από τις κερκίδες με άφθονα ¨γαλλικά¨που συνοδευόντουσαν από ατάκες. smiley.gif laugh.gif
loufer
QUOTE(Peritri @ Oct 24 2008, 00:30 ) *
Βριλήσσια - Εκαλη 91 - 52

Χωρίς σχόλια...



'Ελα ρε Peri παικταρά, ώρα να ξεκινήσετε το σερί...
stormrider13
QUOTE(soouza @ Oct 24 2008, 02:12 ) *
Απολαυστικό το θέαμα από τις κερκίδες με άφθονα ¨γαλλικά¨που συνοδευόντουσαν από ατάκες. smiley.gif laugh.gif



Όντως οι παρευρισκόμενοι και από τισ δυο πλευρές αλλά κυρίως από του Φίλιππου έδωσαν ρέστα shot.gif shot.gif
Η κερκίδα κελαηδούσε σε ρυθμό πολυβόλου 24.gif 24.gif
capten4
KALO PAIXNIDI STH NEA MAKRH, ME TIN FEA NA EXEI TON ELEGXO TOU PROTOU EIKOSALEPTOU, NA PROEIGEITAI MEXRI KAI +12 KAI TO IMIXRONO NA KLEINEI TELIKA STO +4 GIA TIN FEA.STO 2ERO MEROS I MAKRI MPIKE APOFASISMENI KAI GIRISE TO PAIXNIDI PAIZONTAS DINATA, KIRIOS STO TRITO DEKALEPTO, ME TIN DIAFORA YPER TIS NA FTANEI STO +12.....STO TELEFTEO 5ALEPTO, KATI I PIESI TIS FEA, KATI I ELLIPSI SIGKENTROSIS TON GIPEDOUHON EFERAN TIN DIAFORA STO TELIKO APOTELESMA....
Peritri
QUOTE(loufer @ Oct 24 2008, 02:14 ) *
'Ελα ρε Peri παικταρά, ώρα να ξεκινήσετε το σερί...

Μακάρι Στέλιο, αλλά έπεται δύσκολο πρόγραμμα.

Άντε να δούμε, η ομάδα ξεκίνησε το πρωτάθλημα, να δούμε πότε θα το ξεκινήσω εγώ...
dm_7
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 74-116
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 91-52
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 64-57
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 59-69
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 73-78
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 59-55
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 45-61
taper
QUOTE(Peritri @ Oct 24 2008, 02:54 ) *
Μακάρι Στέλιο, αλλά έπεται δύσκολο πρόγραμμα.

Άντε να δούμε, η ομάδα ξεκίνησε το πρωτάθλημα, να δούμε πότε θα το ξεκινήσω εγώ...


έλα να σε προπονήσω λιγο στα τρίποντα
gabriel1981
Αναγέννηση Κ.-ΔΑΣΑΛ 74-116 (45-62)
Διαιτητές: Κανακάρης-Γολεγού

Αναγέννηση Κ. (Καλαμάρας): Παπαδημητρίου 3, Συριανός 6, Δέτσης 2, Γιαννούσης 9 (1), Καλιαμπάκος 15 (1), Βαξεβανίδης 14 (4), Καρνέσης 15 (3), Χότζα 7, Μπότσης, Μάγκος 4, Σαββόγλου, Χαρτογιαννίδης

ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 23 (4), Μπάτος 28 (1), Δημόπουλος 4, Καραγρηγορίου 26 (5), Ντιφαντής 6, Τσιατούλης 2, Αρτεμάκης 6, Δεληγιώργης 4, Μαργαρίτης 2, Αντωνίου 12 (2), Φραγκούλης 3, Βελτίστας


Βριλήσσια-Εκάλη 91-52 (37-23)
Διαιτητές: Αποστολίδης Β.-Βασιλάκης
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι. 6 (1), Μαντζούνης, Τριανταφύλλης, Παπαθεοδώρου 18 (4), Νταούτ 32 (7), Σγουρίτσας 3 (1), Σκλαβούνος 6 (2), Τσιτσιλίδης 4, Γεωργούσης 8, Κίτσιος Δ., Σαμπάνης, Αλεξόπουλος 14
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 8, Καραβάκης, Χατζηαναστασίου 1, Αλαφούζος, Παπασταθόπουλος 17, Ζάγκας 8 (1), Παπαγρηγορίου 4, Νοβάρα 6, Μαρκόπουλος 1, Μεϊδάνης 7

Ολυμπιάδα 96-Φίλιππος 64-57 (38-23)
Διαιτητές: Νανούρης-Καπνιά
Ολυμπιάδα 96 (Κριμιτζάκης): Τσίκληρας 11, Αχτύπης 5, Θάνος, Φουντάς 5 (1), Μιχάλης 6, Κριεκούκης 14 (3), Τσολιάκος, Κουτούκης 1, Πισκούλης 5, Δαμκαλής 4, Κωνσταντόπουλος 10, Μουζάκης
Φίλιππος (Κατης): Τσιμπέρης 6, Μπούκουρας 8, Μανωλίτσης, Κοντάκης 7, Καραγιαννιώτης 7, Κιαχόπουλος 3, Καλαντωνέας 8, Ζυγούρης 4 (1), Ματζιώρης, Χαραλαμπόπουλος 9, Γιαννόπουλος 5

Δάφνη Δαφνίου-Αναγέννηση Π. 59-69 (32-29)
Διαιτητές: Αναγνώστου-Τσαχάκης
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Ρήγκας, Μαούνης 4, Μήλιος 7 (1), Γάριος 8 (1), Παπαθεοδώρου 19, Τασούλας 2, Βλάσσης 11, Βαμβακίδης 8 (2)
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 4, Αρβανιταντώνης 7 (1), Γκόφας 13 (4), Καταραχιάς 2, Αλτσαντζής 18 (2), Τσατσάνης 14 (2), Περγαντής 11, Οικονόμου, Γιαννακάρας

Ηλιούπολη-Κουκουβάουνες 73-78 (30-30)
Διαιτητές: Κονταράτος-Μαγγούνης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Τσοπόκης, Κολομβούνης 3, Σβαρδάγκαλος 15 (2), Ρούσσος 8 (1), Στεργίου 19 (2), Καρδάρης 9, Χαλκιάς 5, Κώνστας 7, Γαρούφης 5 (1), Σιφναίος
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 9 (1), Παπαδόπουλος 7 (2), Στάμος 6 (1), Παπαδόπουλος 14, Κόκκαλης 4, Χανιώτης 10, Παπαβασιλείου, Τσενές 2, Μπάτσαρης 11, Λαδικός 17 (2)

Ν. Μάκρη-ΦΕΑ ΝΦ.ΝΧ. 59-55 (27-31)
Διαιτητές: Μπούκας-Χριστίδης
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος 9 (1), Χουλιάρας, Αλεξόπουλος, Κουσάσης 2, Δράκος 3, Παγόπουλος 8, Μπούσουλας 14 (2), Αναματερός, Δούβρος 12, Κατσόγιαννος 11
ΦΕΑ ΝΦ. ΝΧ. (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος 5, Ρωμοσιός 16 (1), Βιδάκης 6 (1), Τσακίρης 6, Αθανασόπουλος 5 (1), Πρας 5, Αναστασόπουλος 3, Μαστρακούλης 9 (1), Σεϊταρίδης

Κυψελιακός-Πεύκη 45-61 (25-24)
Διαιτητές: Καραβίτης-Τσάτσης
Κυψελιακός (Τσιαφούτης): Γιαμπάνης, Κασκάνης 7, Γκούντης 6 (2), Καληκούρδης 10, Παντελάκης, Λαγουδάκος 7, Οικονόμου, Βαρούχας 10, Ράλλης 2, Μαρκόπουλος 3 (1)
Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 7 (1), Ζυγούρης 10 (2), Αρβανίτης 2, Χατζής 7 (1), Κανλής 5 (1), Χασαπόπουλος 4, Γκαρίλας, Μπαρλάς 6 (2), Παπαϊωάννου 8, Παπαδόπουλος 12, Τάγαρης

Ρεπό: Αχιλλέας

Η βαθμολογία: (σε 3 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 6, Πεύκη 6, Δάφνη Δαφνίου 5, Ολυμπιάδα 96 5, Ν. Μάκρη 5, Κυψελιακός 5, Αναγέννηση Π. 4, Βριλήσσια 4, Ηλιούπολη 3, Κουκουβάουνες 3, Φίλιππος 3, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 3, Αναγέννηση Κ. 3, Εκάλη 3, Αχιλλέας 2.

Η επόμενη αγωνιστική (4η 30/10/2008): Εκάλη-Αναγέννηση Κ., Φίλιππος-Βριλήσσια, Αναγέννηση Π.-Ολυμπιάδα 96, Κουκουβάουνες-Δάφνη Δαφνίου, ΦΕΑ ΝΦ.ΝΧ.-Ηλιούπολη, Αχιλλέας-Ν. Μάκρη, ΔΑΣΑΛ-Πεύκη. Ρεπό: Κυψελιακός.
doganos
QUOTE(stormrider13 @ Oct 24 2008, 02:08 ) *
Ολυμπιάδα Πετρούπολης - Φίλιππος Περιστερίου 64 - 57
smiley.gif
Όλο το παιχνίδι η ομάδα μου ήταν μπροστά με 10 - 15 πόντους με πολύ καλή άμυνα και με πολύ καλό ρυθμό στην επίθεση. Στο τέλος πίεσε ο Φίλιππος αλλά είχαμε την ψυχραιμία πάρα την αστοχία στις βολές wacko.gif να πάρουμε το παιχνίδι. Η διαιτησία κακή και για τις δυο ομάδες 68.gif . Επέτρεψαν το σκληρό παιχνίδι και μετά τους ξέφυγε τελείως kill.gif

wav.gif DOGANOS wav.gif

Α ΡΕ STORM ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΠΟΙΗΤΗ!!!!!!!
stefan
QUOTE(gabriel1981 @ Oct 24 2008, 14:01 ) *
Ηλιούπολη-Κουκουβάουνες 73-78 (30-30)
Διαιτητές: Κονταράτος-Μαγγούνης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Τσοπόκης, Κολομβούνης 3, Σβαρδάγκαλος 15 (2), Ρούσσος 8 (1), Στεργίου 19 (2), Καρδάρης 9, Χαλκιάς 5, Κώνστας 7, Γαρούφης 5 (1), Σιφναίος
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 9 (1), Παπαδόπουλος 7 (2), Στάμος 6 (1), Παπαδόπουλος 14, Κόκκαλης 4, Χανιώτης 10, Παπαβασιλείου, Τσενές 2, Μπάτσαρης 11, Λαδικός 17 (2)


Φιλτατη dm..
Βλεπω μεχρι στιγμης καποιον φιλο μου και συνναμα κολληταρι σου να εχει αγριες διαθεσεις μεχρι στγμης..
Προβλεπω μεγαλα γλεντια φετος... wink.gif wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.