Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
stefan
QUOTE(assistant @ Feb 25 2009, 16:08 ) *
Φιλε Στεφανε αν ειχες ερθει την Τσικνοπεμπτη στο γηπεδο-ημερα που σχεδον ολα τα γηπεδα της β εσκα ηταν αδεια-θα εβλεπες οτι δεν εχουμε διωξει πολυ κοσμο,το αντιθετο μαλιστα.Μια παρεα 6-7 νεαρων φιλων με οπαδικες αντιληψεις τυπου αεκ,οσφπ,παο προσπαθησαμε ορισμενοι ν απομακρυνουμε απ το γηπεδο που θεωρουσαμε καλως ή κακως οτι δεν βοηθανε την ομαδα.Δε νομιζω παντως οτι τους εδιωξε καποιος αλλα το γενικοτερο υπολοιπο,υγιες κλιμα της ομαδας μας.Αν επεξα κι εγω ρολο σ αυτο(εστω 1%) ειμαι πολυ χαρουμενος κι υπερηφανος γι αυτο.


Μαλλον φιλε assistant εχεις πολυ επιλεκτικη μνημη,πραγμα για το οποιο ημουνα σιγουρος.
Αυτα τα 6-7 ατομα που λες:

1)Δεν ηταν 6-7.Ηταν πολλα παραπανω.

2)Ολα αυτα τα ατομα δεν σε πειραζανε οταν ερχοντουσαν μεσα στον Ωρωπο και τρωγανε τις φωτοβολιδες
στα αμαξια τους και τα μπουκαλια στα κεφαλια τους.
Δεν σε πειραζανε οταν ερχοντουσαν σε ολα τα γηπεδια της Αθηνας και χαλαγανε την βενζινη της
για να δουνε την ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥΣ και οχι ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.
Γιατι ολοι ξερουνε οτι πολλοι απο αυτους που αναφερεις οτι γεμιζουν το γηπεδο ερχονται μονο
και μονο για συγγενικο προσωπο τους,το οποιο αν φυγει απο τον ΑΟΚ δεν θα ξαναπατησου στο γηπεδο.
Ολα αυτα τα ατομα,μολις πηγαν να υπερασπιστουν παικτες και κοσμο μολις δεχοντουσαν επιθεσεις
απο αντιπαλους παιχτες και φιλαθλους,εσυ και πολλοι αλλοι καθοσασταν στις θεσεις σας,
βριζατε τους διαιτητες και τους αντιπαλους παιχτες και η μονη σας κουβεντα ηταν
"Δεν ειναι τσιφλικι σου το γηπεδο".
Ε λοιπον φιλε assistant,αποδειχθηκε οτι το γηπεδο ηταν ΔΙΚΟ ΣΟΥ τσιφλικι.

Δεν εχω να πω αλλα γιατι θα κουρασουμε και το forum.
dm_7
QUOTE(assistant @ Feb 25 2009, 16:08 ) *
υγ οτι θα φταναμε εμεις οι 2 ρε Γιωτουλα να κανουμε διαλογο μεσω internet δεν το περιμενα ποτε..........

Έτυχε ρε Μήτσο! Εμένα να δεις πόσο περίεργο μου φαίνεται αφου πριν 3 χρόνια δεν ήξερες καν που είναι το ΕΝΤΕR!!! rolleyes.gif
Αλλά στα έλεγα εγώ... είναι να μη βάλεις τον διάολο σπίτι σου!!
Η απάντηση σου με κάλυψε και ότι άλλο έχω να σου πω θα στο πω από κοντά. Τελείωνε με τις κοκκινοσκουφίτσες και τους spiderman, πήγαινε κ στο χωρίο να αράξεις (είμαι σίγουρη ότι το περιμένεις πως και πως) και μόλις γυρίσω και εγώ απ' τα ταξίδια που έχω κανονίσει θα καθιερώσουμε ξανά τα μεσημεριανά καφεδάκια!!!! Θα ανοίξει και ο καιρός σιγά σιγά και όλα θα πάρουν σειρά! cool.gif

Τώρα σ' ότι αφορά την ομάδα γενικά, λυπάμαι που ήρθαν έτσι τα πράγματα...
Καλή συνέχεια σε όλους!


QUOTE(stefan @ Feb 25 2009, 22:44 ) *
Μαλλον φιλε assistant εχεις πολυ επιλεκτικη μνημη,πραγμα για το οποιο ημουνα σιγουρος.
Αυτα τα 6-7 ατομα που λες:

1)Δεν ηταν 6-7.Ηταν πολλα παραπανω.

2)Ολα αυτα τα ατομα δεν σε πειραζανε οταν ερχοντουσαν μεσα στον Ωρωπο και τρωγανε τις φωτοβολιδες
στα αμαξια τους και τα μπουκαλια στα κεφαλια τους.
Δεν σε πειραζανε οταν ερχοντουσαν σε ολα τα γηπεδια της Αθηνας και χαλαγανε την βενζινη της
για να δουνε την ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥΣ και οχι ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.
Γιατι ολοι ξερουνε οτι πολλοι απο αυτους που αναφερεις οτι γεμιζουν το γηπεδο ερχονται μονο
και μονο για συγγενικο προσωπο τους,το οποιο αν φυγει απο τον ΑΟΚ δεν θα ξαναπατησου στο γηπεδο.
Ολα αυτα τα ατομα,μολις πηγαν να υπερασπιστουν παικτες και κοσμο μολις δεχοντουσαν επιθεσεις
απο αντιπαλους παιχτες και φιλαθλους,εσυ και πολλοι αλλοι καθοσασταν στις θεσεις σας,
βριζατε τους διαιτητες και τους αντιπαλους παιχτες και η μονη σας κουβεντα ηταν
"Δεν ειναι τσιφλικι σου το γηπεδο".
Ε λοιπον φιλε assistant,αποδειχθηκε οτι το γηπεδο ηταν ΔΙΚΟ ΣΟΥ τσιφλικι.

Δεν εχω να πω αλλα γιατι θα κουρασουμε και το forum.


Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουν όλοι όσοι έρχονται στο γήπεδο κάποιο συγγενικό τους πρόσωπο! Αν ήταν έτσι θα έπρεπε να έφερνε ο κάθε παίκτης όλο του το σόι για να έχει το γήπεδο σε κάθε αγώνα 200 άτομα! Όπως και να 'χει ας κρατήσουμε όλα τα καλά που περάσαμε κι ας μη ξεκατινιαζόμαστε έτσι! Είναι κρίμα για ό,τι όμορφο έχουμε ζήσει ως τώρα και επίσης όλα αυτά δεν αφορούν όλους τους άλλους…ας μη κουράζουμε λοιπόν άλλο..
stefan
QUOTE(dm_7 @ Feb 25 2009, 23:14 ) *
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχουν όλοι όσοι έρχονται στο γήπεδο κάποιο συγγενικό τους πρόσωπο! Αν ήταν έτσι θα έπρεπε να έφερνε ο κάθε παίκτης όλο του το σόι για να έχει το γήπεδο σε κάθε αγώνα 200 άτομα! Όπως και να 'χει ας κρατήσουμε όλα τα καλά που περάσαμε κι ας μη ξεκατινιαζόμαστε έτσι! Είναι κρίμα για ό,τι όμορφο έχουμε ζήσει ως τώρα και επίσης όλα αυτά δεν αφορούν όλους τους άλλους…ας μη κουράζουμε λοιπόν άλλο..


Δεν ξεκατινιαζομαστε Γιωτουλα.
Απλα κανουμε μια κουβεντα που λογω συνθηκων δεν μπορει να γινει απο κοντα.
taper
ντελιριο η ΚΟΥΚΟΥ ....μάλλον πρέπει να πάρω μεταγραφή σε ομάδα πιο τρελη από εμας smiley.gif
stefan
QUOTE(taper @ Feb 26 2009, 02:42 ) *
ντελιριο η ΚΟΥΚΟΥ ....μάλλον πρέπει να πάρω μεταγραφή σε ομάδα πιο τρελη από εμας smiley.gif


Αντε ρε taper..
Μονο και μονο στην σκεψη να κολλησει
τρελα taper και τρελα dm,αγριευομαι!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Αν η dm ειναι ακομα βεβαια στην εξεδρα των Κουκου.. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
scarface
QUOTE(stefan @ Feb 26 2009, 03:16 ) *
Αντε ρε taper..
Μονο και μονο στην σκεψη να κολλησει
τρελα taper και τρελα dm,αγριευομαι!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Αν η dm ειναι ακομα βεβαια στην εξεδρα των Κουκου.. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Σαν εκπροσωπος τυπου της ομαδας η μασκωτ Κου-Κουναβεων δηλωσε οτι δεν προκειται να αποχωρησει απ'την ομαδα ακομα κι αν φυγουν ολοι οι παιχτες..
dm_7
QUOTE(scarface @ Feb 26 2009, 10:43 ) *
Σαν εκπροσωπος τυπου της ομαδας η μασκωτ Κου-Κουναβεων δηλωσε οτι δεν προκειται να αποχωρησει απ'την ομαδα ακομα κι αν φυγουν ολοι οι παιχτες..



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα smiley.gif
Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ.....
loufer
ΤΑPERRRRRRRRRRRRRRR βρήκαμε ομάδα για του χρόνου ρε...
ΚΟΥΚΟΥ φανατικά, με DM General Manager...Άσε που θα σας έρθουμε και φτηνά...μόνο γυναικεία conne θέλουμε άντε και καμιά ταβέρνα για το καλό...
stefan
QUOTE(loufer @ Feb 26 2009, 12:29 ) *
ΤΑPERRRRRRRRRRRRRRR βρήκαμε ομάδα για του χρόνου ρε...
ΚΟΥΚΟΥ φανατικά, με DM General Manager...Άσε που θα σας έρθουμε και φτηνά...μόνο γυναικεία conne θέλουμε άντε και καμιά ταβέρνα για το καλό...


Ωχ καταλαβα...
Και με loufer μαζι...
Εχουμε να περασουμε.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Για τα γυναικεια conne ειναι υπευθυνη η dm..
Mε τοσες φιλες,θα "φατε" καλα.. rolleyes.gif rolleyes.gif
Αλλα για τις ταβερνες,περαστε απο δω..
Υπευθυνος μεγαλων φαγοποτιων ο υποφαινομενος.. smiley.gif
dm_7
QUOTE(loufer @ Feb 26 2009, 12:29 ) *
ΤΑPERRRRRRRRRRRRRRR βρήκαμε ομάδα για του χρόνου ρε...
ΚΟΥΚΟΥ φανατικά, με DM General Manager...Άσε που θα σας έρθουμε και φτηνά...μόνο γυναικεία conne θέλουμε άντε και καμιά ταβέρνα για το καλό...


Φτηνά θα μας έρθει, έχεις δίκιο... αλλά βλέπω να σας αναλαμβάνει άλλος. Η dm kαι οι φίλες της παίρνουν τα κουβαδάκια τους και σε άλλη παραλία! (εκτος κ αν γίνει κάτι συνταρακτικό κ μείνουμε ΚΟΥΚΟΥ) smiley.gif
stefan
QUOTE(dm_7 @ Feb 26 2009, 14:31 ) *
Φτηνά θα μας έρθει, έχεις δίκιο... αλλά βλέπω να σας αναλαμβάνει άλλος. Η dm kαι οι φίλες της παίρνουν τα κουβαδάκια τους και σε άλλη παραλία! (εκτος κ αν γίνει κάτι συνταρακτικό κ μείνουμε ΚΟΥΚΟΥ) smiley.gif


Κανω δημοσια δηλωση,αναλαμβοντας πληρως ολα οσα θα πω:

Εγω,ο stefan,σε περιπτωση αποχωρησης της DM_7 απο την ομαδα των Κουκουβαουνων,
αποχωρω και εγω(αν και δεν ειναι συγγενικο μου προσωπο.. rolleyes.gif )
και την ακολουθω πιστα,σε οποια παραλια,εεεεε...ομαδα ηθελα να πω.. tongue.gif .

taper
QUOTE(stefan @ Feb 26 2009, 14:38 ) *
Κανω δημοσια δηλωση,αναλαμβοντας πληρως ολα οσα θα πω:

Εγω,ο stefan,σε περιπτωση αποχωρησης της DM_7 απο την ομαδα των Κουκουβαουνων,
αποχωρω και εγω(αν και δεν ειναι συγγενικο μου προσωπο.. rolleyes.gif )
και την ακολουθω πιστα,σε οποια παραλια,εεεεε...ομαδα ηθελα να πω.. tongue.gif .

χωρίς dm_21 νομίζω οτι η ΚΟΥΚΟΥ χάνει την αίγλη της....

δεν ερχόμαστε
Steryios
Μπασκετικο ντερμπι σημερα στην ηλιουπολη απο τα παλια...
Τοτε η Ηλιουπολη με Τσοποκη,Ασημακοπουλο και αλλους παικταραδες(κοουτς ο Παπαθανασιου),και ο Απολλωνας Αθηνων με Σαριδακη,Νικα,Ψαρα και αλλους επισης παιχταραδες.το σιγουρο ειναι οτι θα το ευχαριστηθω το παιχνιδι.καλον αγωνα ευχομαι και υγεια.
assistant
Φιλε stefan μαζι σου σε ολα,δε διαφωνω σε τιποτα απ ο,τι λες κι εγω σ αγαπω.
Λογω ειδικων συνθηκων που γνωριζουν αρκετοι δε θα μπορεσω να ξαναγραψω μεχρι την Τριτη οποτε καλο τριημερο σε ολους,καλα να περνατε και φυσικα με τη νικη σημερα στο Χαιδαρι.FORZA KOYKOΥ-city.
top_thanos_90
ολυμπιάδα - αναγ.πετραλώνων 60-58
Steryios
QUOTE(top_thanos_90 @ Feb 26 2009, 22:58 ) *
ολυμπιάδα - αναγ.πετραλώνων 60-58

Οπότε είμαστε 2οι μετά το μεγάλο διπλό μέσα στην Ηλιούπολη με 54-73!!!
stefan
QUOTE(taper @ Feb 26 2009, 15:13 ) *
χωρίς dm_21 νομίζω οτι η ΚΟΥΚΟΥ χάνει την αίγλη της....

δεν ερχόμαστε


Τι να ερθετε να κανετε ρε taper???
Aφου και εμεις οι ιδιοι θα αποχωρησουμε σου λεμε!!

@assistant
Πολυ καλη λυση οταν σε αποστομωνει ο αλλος να ειρωνευεσαι.
Θα το πραξω και εγω πλεον απο εδω και περα. icon_wave.gif
dimis_69
Πευκη - Δασαλ: 52 - 80
stefan

Δαφνη-Κουκουβαουνες 1 (3 ποντους)
Peritri
Βριλήσσια - Φίλιππος 68 - 62 (40 - 27)

Εξαιρετικοί ''κωλαράς'' και Μαντζούνης.

Ρισπέκτ στον πιο χαμογελαστό ρεφ της ΕΣΚΑ. Ευγενέστατος, σου απαντούσε πάντα με το χαμόγελο, σε κάθε φάση που υπήρχε ένταση μεταξύ παικτών τους χώριζε φιλικά. Μου έκανε τρομερή εντύπωση και μπράβο του, μακάρι κάποιοι συνάδελφοι του να μην ήταν ακριβώς το αντίστροφο (δλδ τουπέ κτλ.).

Έμαθα κάτι για κατανάλωση ουίσκι με ξηροκάρπι στη κερκίδα από φίλους του Φίλιππου. Απίστευτοι!

ΥΓ: Διονυσάκη, εσύ είσαι στα αριστερά στο gifάκι, εξαιρετική τούμπα λέμε! χαχαχαχ
Basket lover
QUOTE(Steryios @ Feb 26 2009, 23:56 ) *
Οπότε είμαστε 2οι μετά το μεγάλο διπλό μέσα στην Ηλιούπολη με 54-73!!!

Καλά, θα μας τρελάνετε στο αντρικό! 77.gif
Και να σκεφτεί κανείς οτι ξεκινήσατε για να μη πέσετε!!!

Πως γίνεται αυτό Στέργιε; Γιατί τελικά δεν είναι τύχη όπως πιστεύαμε όλοι στην αρχή... Στις γυναίκες τουλάχιστον από την αρχή είπαν οτι θέλουν να πρωταγωνιστήσουν! smile.gif
KOKO
QUOTE(Basket lover @ Feb 27 2009, 08:26 ) *
Καλά, θα μας τρελάνετε στο αντρικό! 77.gif
Και να σκεφτεί κανείς οτι ξεκινήσατε για να μη πέσετε!!!

Πως γίνεται αυτό Στέργιε; Γιατί τελικά δεν είναι τύχη όπως πιστεύαμε όλοι στην αρχή... Στις γυναίκες τουλάχιστον από την αρχή είπαν οτι θέλουν να πρωταγωνιστήσουν! smile.gif

Αγαπητη πιστευω οτι η ομοιογενεια στην ομαδα το καλο κλιμα,οι πολυ καλες σχεσεις των παικτων και εναν προπονητη που το κατεχει πολυ πιστευω οτι ειναι τα κυρια κρητηρια.Ακομα δε λεμε τιποτα γιατι ειναι νωρις.Οι αποδειξεις ειναι στο παρκε κι οχι στα λογια!Καθε παικτης που εχουμε πιστευω οτι μπορει να κανει τη διαφορα καθε αγωνιστικη.Δεν υπαρχουν all star.Κι επισης πιστευω οτι πρεπει να ευχαριστησω εκ μερους ολων των συμπαικτων μου τον Κο Αντωνιαδη Γιαννη που ειναι διπλα μας και μας στηριζει οσο μπορει!ΦΕΑ keep walking..... 69.gif 69.gif
Steryios
QUOTE(KOKO @ Feb 27 2009, 12:56 ) *
Αγαπητη πιστευω οτι η ομοιογενεια στην ομαδα το καλο κλιμα,οι πολυ καλες σχεσεις των παικτων και εναν προπονητη που το κατεχει πολυ πιστευω οτι ειναι τα κυρια κρητηρια.Ακομα δε λεμε τιποτα γιατι ειναι νωρις.Οι αποδειξεις ειναι στο παρκε κι οχι στα λογια!Καθε παικτης που εχουμε πιστευω οτι μπορει να κανει τη διαφορα καθε αγωνιστικη.Δεν υπαρχουν all star.Κι επισης πιστευω οτι πρεπει να ευχαριστησω εκ μερους ολων των συμπαικτων μου τον Κο Αντωνιαδη Γιαννη που ειναι διπλα μας και μας στηριζει οσο μπορει!ΦΕΑ keep walking..... 69.gif 69.gif

ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα.καθως επισης και η πολυ καλη δουλεια που γινεται στις προνησεις.ειμαστε καθε φορα τουλαχιστον 10-12 αθλητες που μας δινει τη δυνατοτητα να προπονουμαστε σε αγωνιστικους ρυθμους.
μια μικρη παρατηρηση ομως στην basketlover οτι ο στοχος μας συνεχιζει να μην ειναι η ανοδος αλλα το ομορφο και ανταγωνιστικο μπασκετ.ο τελικος απολογισμος ωστοσο θα γινει καπου στα τελη Μαιου.
BILLTSEK
QUOTE(Basket lover @ Feb 27 2009, 13:26 ) *
Καλά, θα μας τρελάνετε στο αντρικό! 77.gif
Και να σκεφτεί κανείς οτι ξεκινήσατε για να μη πέσετε!!!

Πως γίνεται αυτό Στέργιε; Γιατί τελικά δεν είναι τύχη όπως πιστεύαμε όλοι στην αρχή... Στις γυναίκες τουλάχιστον από την αρχή είπαν οτι θέλουν να πρωταγωνιστήσουν! smile.gif

ειμαι πολυ χαρουμενος για την φετινη πορεια της ομαδας..αλλα σιγουρα δεν ειναι τυχαιο.γινεται πολυ καλη δουλεια κ το σημαντικοτερο οτι ολα τα παιδια ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες..θα αναφερθω ιδιαιτερα στον στεργιο,πρα κ ρωμοσιο.απιστευτοι χαρακτηρες κ παικταραδες!!απο τους καλυτερους συμπαικτες που ειχα στα 20 χρονια που παιζω μπασκετ..δεν εχει σημασια αν θα ανεβουν κατηγορια,η πορεια ειναι απιστευτη κ τους αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!
stefan
QUOTE(BILLTSEK @ Feb 27 2009, 14:05 ) *
ειμαι πολυ χαρουμενος για την φετινη πορεια της ομαδας..αλλα σιγουρα δεν ειναι τυχαιο.γινεται πολυ καλη δουλεια κ το σημαντικοτερο οτι ολα τα παιδια ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες..θα αναφερθω ιδιαιτερα στον στεργιο,πρα κ ρωμοσιο.απιστευτοι χαρακτηρες κ παικταραδες!!απο τους καλυτερους συμπαικτες που ειχα στα 20 χρονια που παιζω μπασκετ..δεν εχει σημασια αν θα ανεβουν κατηγορια,η πορεια ειναι απιστευτη κ τους αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!


Για να τα λεει αυτα ο μεγας BillTsek,παει να πει οτι ειναι αληθεια!!
Μπραβο σας παιδια!! 41.gif
Steryios
QUOTE(BILLTSEK @ Feb 27 2009, 14:05 ) *
ειμαι πολυ χαρουμενος για την φετινη πορεια της ομαδας..αλλα σιγουρα δεν ειναι τυχαιο.γινεται πολυ καλη δουλεια κ το σημαντικοτερο οτι ολα τα παιδια ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες..θα αναφερθω ιδιαιτερα στον στεργιο,πρα κ ρωμοσιο.απιστευτοι χαρακτηρες κ παικταραδες!!απο τους καλυτερους συμπαικτες που ειχα στα 20 χρονια που παιζω μπασκετ..δεν εχει σημασια αν θα ανεβουν κατηγορια,η πορεια ειναι απιστευτη κ τους αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

BIG TSEK FOR EVER!!!
KOKO
QUOTE(Steryios @ Feb 27 2009, 10:14 ) *
BIG TSEK FOR EVER!!!

BIG TSEK FOR EVER!!!!X2 69.gif 69.gif
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Feb 27 2009, 15:18 ) *
BIG TSEK FOR EVER!!!!X2 69.gif 69.gif

κοκο κ stefan αν κ δεν εχω καταλαβει ποιοι εισατε ευχαριστω πολυ!!!!!.δεν πιστευω να με λετε μεγαλο τσεκ λογω ηλικιας??χαχαχα!!!!
Steryios
Δάφνη Δαφνίου-Κουκουβάουνες 67-64 (35-31)
Διαιτητές: Μανουσόπουλος-Πλιάγκας
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ράλλιος 6 (2), Μαούνης, Μήλιος 5, Γάριος 2, Παπαθεοδώρου 15, Τασούλας 18, Βλάσσης 13 (1), Βαμβακίδης 8 (2)
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 2, Παπαδόπουλος Π. 3, Στάμος 7 (1), Παπαδόπουλος Σ. 16, Παπαβασιλείου 2, Χανιώτης 6, Μπάτσαρης 2, Τσενές 4 (1), Λαδικός 22 (5)

Ηλιούπολη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 53-72 (25-36)
Διαιτητές: Σώμος-Σέλληνας
Ηλιούπολη (Ρουμελιώτης): Κολομβούνης 22 (1), Ρούσσος 8 (1), Μαντάς, Αργυρίδης 4, Χαλκιάς 4, Γαρούφης 7 (2), Μπαλτάς 8, Σιφναίος
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος Χ. 2, Ρωμοσιός 10, Αντωνιάδης, Βιδάκης 15 (1), Τσακίρης, Αθανασόπουλος Φ. 4, Πρας 19 (4), Αναστασόπουλος Δ. 16 (2), Μαστρογιάννης, Μαστρακούλης 6 (2)

Ν. Μάκρη-Αχιλλέας 77-61 (40-29)
Διαιτητές: Μασλατζίδης-Γλυκός
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 8, Χουλιάρας 4, Μητρόπουλος 2, Αλεξόπουλος 2, Δράκος 6, Παγόπουλος 12 (1), Δημογέροντας, Αναματερός 5 (1), Τζήμας 5, Μπάστας 18 (2), Δούβρος 11, Μπούτσης 4
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Σταφυλάς 5, Καλαϊτζόγλου 16, Περρής 4, Αντωνίου 7 (1), Μπελεγρής 2, Καψής 7 (1), Παράσχος 2, Κλεάνθους 11 (1), Κοχλιδάκης 2, Μπουρούνης 5

Βριλήσσια-Φίλιππος 68-62 (40-27)
Διαιτητές: Σέρρας Πλ.-Πέτρου
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι. 2, Ματζούνης 8 (1), Τριανταφύλλης 13 (1), Παπαθεοδώρου 11 (1), Νταούντ 2, Σγουρίτσας, Κολιόπουλος 19 (3), Κίτσιος Δ. 3 (1), Σκλαβούνος 7, Αλεξόπουλος 4
Φίλιππος (Κουστένης): Τσιμπέρης 27 (1), Καραγιαννιώτης 4 (1), Κατσιαπής 7 (1), Μπούκουρας, Γιαννόπουλος 6, Καλαντωνέας, Ζυγούρης 4, Δημητρακόπουλος 9, Μπατιστάκης, Χαραλαμπόπουλος 5 (1)

Ολυμπιάδα ’96-Αναγέννηση Π. 60-58 (22-32)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Αποστολίδης
Ολυμπιάδα ’96 (Γκόφας): Τσίκληρας 7, Αχτύπης, Θάνος 5 (1), Φουντάς 2, Μιχάλης 6, Κριεκούκης 13 (1), Τσολιάκος, Κουτούκης, Πισκούλης 13 (1), Δαμκαλής 4, Κωνσταντόπουλος 10, Μουζάκης
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης Ι., Αρβανιταντώνης 3, Γκόφας 6, Τασίου, Περγαντής 9, Καταραχιάς, Αλτσαντζής, Τσατσάνης 14 (2), Κονδύλης, Περγαντής 18, Οικονόμου, Γιαννακαράς 8

Πεύκη-ΔΑΣΑΛ 52-80 (22-39)
Διαιτητές: Τσώνος Β.-Νικολάου
Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 6, Ζυγούρης 13, Χασαπόπουλος 3 (1), Αρβανίτης, Βελισσαράκος, Δριμαλίτης, Πιτσινός 9 (2), Γκαρίλας, Μπαρλάς 5, Παπαϊωάννου 2, Παπαδόπουλος 8, Τάγαρης 6
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Βαϊνδερλής 1, Καραγρηγορίου 22 (4), Ντιφαντής 4, Μαργαρίτης 1, Αρτεμάκης 11, Δεληγιώργης, Δήμας 12, Αντωνίου 25 (6), Φραγκούλης 2

Αναγέννηση Κ.-Εκάλη 70-57

Ρεπό: Κυψελιακός

Η βαθμολογία (σε 19 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 36, Αναγέννηση Π. 33, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 31, Ολυμπιάδα ’96 31, Ηλιούπολη 28, Δάφνη Δαφνίου 28, Ν. Μάκρη 27, Πεύκη 27, Φίλιππος 26, Κουκουβάουνες 25, Βριλήσσια 25, Κυψελιακός 22, Αχιλλέας 21, Αναγέννηση Κ. 21, Εκάλη 18.

Η επόμενη αγωνιστική (20η 05/03): Φίλιππος-Αναγέννηση Κ., Αναγέννηση Π.-Βριλήσσια, Κουκουβάουνες-Ολυμπιάδα ’96, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Δάφνη Δαφνίου, Αχιλλέας-Ηλιούπολη, ΔΑΣΑΛ-Κυψελιακός, Εκάλη-Πεύκη.

πηγή:basketblog.gr
dm_7
QUOTE(Steryios @ Feb 27 2009, 15:24 ) *
Λαδικός 22 (5)


...και καθώς ήμουν έτοιμη να φύγω για Πάτρα, λίγο πριν κλείσω το pc είδα αυτό!
Δεν μπορώ να φύγω έτσι για 3ήμερο...

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Εντός ή εκτός....τα καλάθια ίδια είναι!!!!

Καλά να περάσετε!!!

Υ.Γ. Loufer....KAI ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
KOKO
QUOTE(BILLTSEK @ Feb 27 2009, 10:29 ) *
κοκο κ stefan αν κ δεν εχω καταλαβει ποιοι εισατε ευχαριστω πολυ!!!!!.δεν πιστευω να με λετε μεγαλο τσεκ λογω ηλικιας??χαχαχα!!!!

KOKO=Ρωμοσιος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(BILLTSEK @ Feb 27 2009, 15:05 ) *
ειμαι πολυ χαρουμενος για την φετινη πορεια της ομαδας..αλλα σιγουρα δεν ειναι τυχαιο.γινεται πολυ καλη δουλεια κ το σημαντικοτερο οτι ολα τα παιδια ειναι πολυ καλοι χαρακτηρες..θα αναφερθω ιδιαιτερα στον στεργιο,πρα κ ρωμοσιο.απιστευτοι χαρακτηρες κ παικταραδες!!απο τους καλυτερους συμπαικτες που ειχα στα 20 χρονια που παιζω μπασκετ..δεν εχει σημασια αν θα ανεβουν κατηγορια,η πορεια ειναι απιστευτη κ τους αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Αρχισες απο τωρα τις επαφες για μεταγραφη το καλοκαιρι ρε λαμογιο???
BILLTSEK
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 28 2009, 14:55 ) *
Αρχισες απο τωρα τις επαφες για μεταγραφη το καλοκαιρι ρε λαμογιο???

αν τα βρουμε στα λεφτα τασουλη κατι θα γινει..ειμαι κ φθηνος ο ατιμος!!!
KOKO
Χρονια πολλα,καλο μηνα και καλη σαρακοστη σε ολους! smiley.gif
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Mar 3 2009, 11:49 ) *
Χρονια πολλα,καλο μηνα και καλη σαρακοστη σε ολους! smiley.gif

χρονια πολλα κ σε σενα!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου παικτουρα μου!!
Steryios
ΦΕΑ-ΔΑΦΝΗ 1
4''πριν το τελος η δαφνη προηγειται με 3 ποντους και εχει και ενα ομαδικο φαουλ να δωσει.η μπαλα ειναι στη ΦΕΑ που εχει επαναφορα απο τη πλαγια γραμμη.στο αουτ ο τσακιρης.τραγικη αμυνα απο τον αμυντικο που τον μαρκαρει γιατι του γυριζει την πλατη.ο τσακιρης τοτε του πεταει τη μπαλα στη πλατη η οποια του επιστρεφεται και σουταρει τριποντο...μεσα και ο αγωνας ισοπαλια.στην επαναφορα της μπαλας ο παικτης της δαφνης προφανως νομιζε οτι εληξε ο αγωνας και παμε σε παραταση και ετσι εκανε λαθος επαναφορα σε συμπαικτη του ο οποιος δε συγρατησε τη μπαλα,πεταγεται απο το πουθενα ο Ρομωσιος και τη βαζει καλαθι με την εκπνοη.
ισως μια απο τις μεγαλυτερες ανατροπες στην ιστορια της ΕΣΚΑ...
gkaps77
μεγάλη νίκη για την ομάδα μου τον αχιλλέα επί της ηλιούπολης σε ένα ματς που αξίζαμε τη νίκη. σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού είμασταν μπροστά στο σκορ. μπράβο σε όλα τα παιδιά και φυσικά στον κόουτς και στη διοίκηση η οπόια είναι πάντα παρούσα.
Peritri
Μου μεταφέρανε ότι κερδίσανε οι Κουκουβάουνες την Ολυμπιάδα (?).

Επίσης, μου μεταφέρανε ότι το ματς του ΔΑΣΑΛ με τον Κυψελιακό αναβλήθηκε.

Αναγέννηση Πετραλώνων - Βριλήσσια 71 - 84

Πολύ δυνατό ματς, μπήκαμε δυνατά από την αρχή και αυτή τη φορά είχαμε διάρκεια. Το σκορ είχε φτάσει και 42 - 62 κάποια στιγμή στο 2ο ημίχρονο...


Basket lover
QUOTE(Steryios @ Mar 5 2009, 23:38 ) *
ΦΕΑ-ΔΑΦΝΗ 1
4''πριν το τελος η δαφνη προηγειται με 3 ποντους και εχει και ενα ομαδικο φαουλ να δωσει.η μπαλα ειναι στη ΦΕΑ που εχει επαναφορα απο τη πλαγια γραμμη.στο αουτ ο τσακιρης.τραγικη αμυνα απο τον αμυντικο που τον μαρκαρει γιατι του γυριζει την πλατη.ο τσακιρης τοτε του πεταει τη μπαλα στη πλατη η οποια του επιστρεφεται και σουταρει τριποντο...μεσα και ο αγωνας ισοπαλια.στην επαναφορα της μπαλας ο παικτης της δαφνης προφανως νομιζε οτι εληξε ο αγωνας και παμε σε παραταση και ετσι εκανε λαθος επαναφορα σε συμπαικτη του ο οποιος δε συγρατησε τη μπαλα,πεταγεται απο το πουθενα ο Ρομωσιος και τη βαζει καλαθι με την εκπνοη.
ισως μια απο τις μεγαλυτερες ανατροπες στην ιστορια της ΕΣΚΑ...

Όχι ρε γαμώτο, ένα ματς δεν μπόρεσα να έρθω και ήταν το ματς της χρονιάς!!!!!!!!!! w00t.gif

Μπράβο σας παιδιά, ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ! Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψει κανεις την φετινή σας πορεία!!!!!!! wav.gif

Το γήπεδο είχε κόσμο;
Steryios
QUOTE(Basket lover @ Mar 6 2009, 08:41 ) *
Όχι ρε γαμώτο, ένα ματς δεν μπόρεσα να έρθω και ήταν το ματς της χρονιάς!!!!!!!!!! w00t.gif

Μπράβο σας παιδιά, ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ! Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψει κανεις την φετινή σας πορεία!!!!!!! wav.gif

Το γήπεδο είχε κόσμο;

Εννοείται ότι είχε κόσμο,όπως και σε κάθε εντός έδρας αγώνα μας.Καμίνι πάλι η Φιλ/φεια.Φαντάσου στο τέλος οι τρελαμένοι ΦΕΑίτες μας περίμεναν να βγούμε έξω και ανάψανε πυροτεχνήματα!!!Θύμισε η αυλή κάτι από τον εορτασμό της εργατικής Πρωτομαγιάς!!!
stefan

Αναγέννηση Π.-Βριλήσσια 71-84 (33-42)
Διαιτητές: Ραχιώτης-Κονταράτος
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 6 (2), Αρβανιταντώνης 7 (1), Γκόφας, Περγαντής Γ. 13 (1), Καταραχιάς, Αλτσαντζής 5, Τσατσάνης 16 (3), Κονδύλης 2, Περγαντής Κ. 22, Γιαννακαράς
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Ματζούνης 11 (2), Τριανταφύλλης 18 (4), Παπαθεοδώρου 10, Σγουρίτσας 12, Κολιόπουλος 3, Γεωργούσης 2, Κίτσιος, Σκλαβούνος 20 (4), Αλεξόπουλος 8

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ- Δάφνη Δαφνίου 68-66 (29-32)
Διαιτητές: Θεωνάς-Γκαμήλη
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος, Ρωμοσιός 13, Βιδάκης 11 (2), Τσακίρης 22 (6), Αθανασόπουλος 2, Πρας 14 (2), Αναστασόπουλος 6, Μαστρογιάννης
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Μήλιος, Γάριος 5, Παπαθεοδώρου 19 (1), Τασούλας 17, Κωστάκος 7, Βλάσσης, Βαμβακίδης 18 (5)

Κουκουβάουνες-Ολυμπιάδα 96 57-46 (27-26)
Διαιτητές: Κανακάρης-Αντωνόπουλος
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Παπαδόπουλος Π. 6, Στάμος 11 (3), Παπαδόπουλος Σ. 11, Παπαβασιλείου 6 (1), Χανιώτης 7, Μπάτσαρης, Γραμμένος 2, Τσενές 3, Σουλιώτης 2, Λαδικός 5 (1)
Ολυμπιάδα 96 (Γκόφας): Τσικλήρας, Θάνος 4, Φούντας, Μιχάλης 4, Κριεκούκης 19 (3), Τσολιάκος 1, Κουτούκης, Πισκούλης 6 (1), Δαμκαλής 7

Αχιλλέας-Ηλιούπολη 82-71 (37-32)
Διαιτητές: Κοτσίμπος-Χριστοδούλου
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Σταφιλάς 8 (1), Καλαϊτζόγλου 8 (1), Περρής 7, Αντωνίου 5 (1), Μπελέγρης 9 (3), Καψής 18 (2), Κλεάνθους 17 (2), Χοχλιδάκης 7, Βιτζηλαίος, Μπουρούνης
Ηλιούπολη (Ρουμελιώτης): Τσοπόκης 12 (2), Κολομβούνης 15 (1), Ρούσσος 11 (2), Μπίρμπας 13, Κάρδαρης 7, Χαλκιάς, Κώνστας 2, Γαρούφης 2, Μπαλτάς 9

Εκάλη-Πεύκη 59-77 (33-38)
Διαιτητές: Καλογερόπουλος-Βασιλάκης
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 14 (2), Πολύζος 2, Καραβάκης 4 (1), Κατσάνος, Παπασταθόπουλος 13 (1), Ζάγκας 7 (1), Νοβάρα, Πισιμίσης 3 (1), Βουλουμάνος 16 (2)
Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 5 (1), Ζυγούρης 5 (1), Χασαπόπουλος 8, Αρβανίτης 4, Χαντζής 5 (1), Παπαϊωάννου 2, Πιτσινός 22 (4), Γκαρίλας 4, Μπαρλάς, Δριμαλίτης 4, Παπαδόπουλος 14, Τάγαρης 4

Φίλιππος-Αναγέννηση Κ. 83-67 (51-37)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Μαγκουνής
Φίλιππος (Κουστένης): Τσιμπέρης 14, Κατσιάπης 25 (4), Δημητριάδης, Πετράκης 3 (1), Γιαννόπουλος 12, Καλαντωνέας 8 (2), Δημητρακόπουλος 3, Μπατιστάκης 2, Χαραλαμπόπουλος 2, Μαντζιώρης 14
Αναγέννηση Κ. (Καλαμαράς): Τατάκης 11 (2), Συριανός 12 (2), Παπαδημητρίου 2, Γιαννούσης 3, Καλιαμβάκος 2, Καρνέσης 10 (2), Ζεϊμέλ Χότζα 12, Μάγκος 10 (2), Μπότσης 2, Γρηγορόπουλος 3

Ρεπό: Ν. Μάκρη

Το παιχνίδι ΔΑΣΑΛ-Κυψελιακός αναβλήθηκε και θα διεξαχθεί την Δευτέρα 16/03.

Η βαθμολογία (σε 20 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 36, Αναγέννηση Π. 34, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 33, Ολυμπιάδα 32, Ηλιούπολη 29, Πεύκη 29, Δάφνη Δαφνίου 29, Φίλιππος 28, Κουκουβάουνες 27, Ν. Μάκρη 27, Βριλήσσια 27, Αχιλλέας 23, Κυψελιακός 22, Αναγέννηση Κ. 22, Εκάλη 19.

Η επόμενη αγωνιστική (21η 12/03): Αναγέννηση Κ.-Αναγέννηση Π., Βριλήσσια-Κουκουβάουνες, Ολυμπιάδα 96-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ, Δάφνη Δαφνίου-Αχιλλέας, Κυψελιακός-Ν. Μάκρη, Πεύκη-Φίλιππος, ΔΑΣΑΛ-Εκάλη.
Ρεπό: Ηλιούπολη.

basketblog.gr
assistant
Φυγαμε για Βριλλησια.Αντε ρε ομαδαρα κανε ενα διπλο μετα απο καιρο.
top_thanos_90
αναβολή στο ολυμπιάδα-φεα.....
Steryios
QUOTE(top_thanos_90 @ Mar 12 2009, 22:06 ) *
αναβολή στο ολυμπιάδα-φεα.....

ναι ας ειναι καλα η κυρια Καπνια που ξεχασε να ερθει στο γηπεδο!!!
top_thanos_90
QUOTE(Steryios @ Mar 12 2009, 22:28 ) *
ναι ας ειναι καλα η κυρια Καπνια που ξεχασε να ερθει στο γηπεδο!!!


τι να πείτε κ σεις(οι παίχτες)που το περιμένατε πως κ πως......
κρίμα γτ αναμενόταν ωραίο ματς....
Peritri
Βριλήσσια - Κουκουβάουνες 48 - 59

Χτίσε λέμε.

top_thanos_90
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
assistant
QUOTE(assistant @ Mar 12 2009, 20:49 ) *
Φυγαμε για Βριλλησια.Αντε ρε ομαδαρα κανε ενα διπλο μετα απο καιρο.

Αλλη μια ....................εξαισια εμφανιση προσθεσαμε χθες στο ενεργητικο μας.Απλα σοβαρευτηκαμε λιγο στο δευτερο ημιχρονο και φτασαμε στη νικη.Στο ιδιο μηκος κυματος μ εμας και τα Βριλλησια.Λυπαμαι για οποιον εξωτερικο παρατηρητη(μη φιλαθλο των 2 ομαδων)ηταν χθες στο γηπεδο.
gabriel1981
Αναγέννηση Κ.-Αναγέννηση Π. 73-83 (44-35)
Διαιτητές: Τεφτίκης-Μητρόπουλος
Αναγέννηση Κ. (Καλαμαράς): Τατάκης 7 (1), Συριανός 14 (1), Παπαδημητρίου 17, Γιαννούσης 12 (1), Καρνέσης 3 (1), Ζειμέλ Χότζα, Μάγκος 8, Μπότσης 4, Γρηγορόπουλος 8
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 7, Αρβανιταντώνης 1, Γκόφας, Περγαντής Γ. 5 (1), Αλτσαντζής 32 (2), Κονδύλης, Περγαντής Κ. 17, Τσατσάνης 19 (4), Γιαννακαράς 2

Βριλήσσια-Κουκουβάουνες 48-59 (25-21)
Διαιτητές: Κουνελές-Τσαχάκης
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Σκλαβούνος 8 (1), Μαντζούνηςς 10 (2), Τριανταφύλλης 4, Παπαθεοδώρου 8 (1), Νταούντ 2, Σγουρίτσας 5 (1), Κολιόπουλος 4 (1), Γεωργούσης 2, Κίτσιος Δ., Αλεξόπουλος 5
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 4, Παπαδόπουλος Π. 11 (1), Στάμος 13 (1), Παπαδόπουλος Σ. 11, Κόκκαλης 1, Παπαβασιλείου 4, Γιώτης 8 (2), Τσενές 5, Σουλιώτης 2

Δάφνη Δαφνίου-Αχιλλέας 81-38 (43-19)
Διαιτητές: Ζαχαρόπουλος-Γλυκός
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ράλλιος 4, Μαούνης 10 (1), Σέχου 4, Μήλιος 8 (1), Γάριος 7 (2), Παπαθεοδώρου 23, Τασούλας 4, Κωστάκος 10 (2), Νικολετάκης 6, Βαμβακίδης 5 (1)
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Σταφυλάς 8, Μαρουδίτσης, Περρής 11, Αντωνίου 4, Μπέγλερης 9, Καψής 3, Παράσχος, Κλεάνθους 3, Χοχλιδάκης, Βιτζηλαίος, Μπουρούνης

Κυψελιακός-Ν. Μάκρη 64-72 (23-42)
Διαιτητές: Σκούτας-Γρίβα
Κυψελιακός (Σοφρωνιάδης): Κασκάνης 6 (1), Παρλαβάτζας 10, Γκούντης 14, Αθανασιάδης, Καλικούρδης 16 (1), Ράλλης, Οικονόμου, Βαρούχας 11 (2), Μαρκόπουλος 5
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 12 (1), Χουλιάρας 6 (1), Μητρόπουλος 2, Δημογέροντας 6 (2), Δράκος 5, Μπούσουλας 13, Αναματερός 2, Τζήμας 2, Μπάστας 24 (2), Δούβρος 2, Μπούτζης

Πεύκη-Φίλιππος 43-51 (18-19)
Διαιτητές: Κουνάνης-Γραμματόγλου
Πεύκη (Καλλιάς-Χάμουζας): Ρουστέμης 7 (1), Ζυγούρης 3 (1), Χασαπόπουλος 11 (1), Αρβανίτης 6, Χαντζής, Κανλής 3 (1), Πιτσινός 4, Γκαρίλας 2, Μπαρλάς 4, Παπαδόπουλος 3, Τάγαρης
Φίλιππος (Κουστένης): Τσιμπέρης 10, Καραγιαννιώτης 11 (2), Κατσιάπης 14 (1), Μπούκουρας, Γιαννόπουλος, Καλαντωνέας 4, Δημητρακόπουλος, Μπατιστάκης 4, Χαραλαμπόπουλος 6, Ματζιώρης 2

ΔΑΣΑΛ-Εκάλη 85-43 (49-19)
Διαιτητές: Γιακεμή-Σιδέρης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Βελτίστας 3 (1), Ρήγας 3 (1), Βάνας 14 (2), Καραγρηγορίου 15 (1), Μαργαρίτης 4, Γκεν 3 (1), Χατζηθάνος 2, Αρτεμάκης 9 (1), Δεληγιώργης 4, Δήμας 20 (2), Αντωνίου 8 (2)
Εκάλη (Νοβάρα):Σπηλιωτόπουλος 3, Πολύζος 3, Καραβάκης, Κατσάνος 4, Αλαφούζος, Παπασταθόπουλος 14 (1), Νοβάρα, Πισιμίσης 15, Βουλουμάνος 4

Ρεπό: Ηλιούπολη

Το παιχνίδι Ολυμπιάδα 96-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ αναβλήθηκε.

Η βαθμολογία (σε 21 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 38, Αναγεννηση Π. 36, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 33, Ολυμπιάδα 96 32, Δάφνη Δαφνίου 31, Φίλιππος 30, Πεύκη 30, Κουκουβάουνες 29, Ηλιούπολη 29, Ν. Μάκρη 29, Βριλήσσια 28, Αχιλλέας 24, Κυψελιακός 23, Αναγέννηση Κ. 23, Εκάλη 20.

Η επόμενη αγωνιστική (22η 19/03): Κουκουβάουνες-Αναγέννηση Κ., ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Βριλήσσια, Αχιλλέας-Ολυμπιάδα 96, Ν. Μάκρη-Ηλιούπολη, Εκάλη-Κυψελιακός, Αναγέννηση Π.-Πεύκη, Φίλιππος-ΔΑΣΑΛ. Ρεπό: Δάφνη Δαφνίου.
Steryios
QUOTE(Steryios @ Mar 12 2009, 22:28 ) *
ναι ας ειναι καλα η κυρια Καπνια που ξεχασε να ερθει στο γηπεδο!!!

καλησπερα.οπως πριν απο λιγο πληροφορηθηκα η απουσια της Κας Καπνια απο το χθεσινο παιχνιδι δεν ηταν δικη της υπαιτιοτητα αλλα τριτου προσωπου.
για το λογο αυτο ωφειλω μια συγνωμη προς το προσωπο της αφου μεσα στα νευρα μου απο χθες ημουν ειρωνικος.και παλι ζηταω συγνωμη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.