Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
taper
QUOTE(gabriel1981 @ Oct 24 2008, 14:01 ) *
Ηλιούπολη-Κουκουβάουνες 73-78 (30-30)
Διαιτητές: Κονταράτος-Μαγγούνης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Τσοπόκης, Κολομβούνης 3, Σβαρδάγκαλος 15 (2), Ρούσσος 8 (1), Στεργίου 19 (2), Καρδάρης 9, Χαλκιάς 5, Κώνστας 7, Γαρούφης 5 (1), Σιφναίος
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 9 (1), Παπαδόπουλος 7 (2), Στάμος 6 (1), Παπαδόπουλος 14, Κόκκαλης 4, Χανιώτης 10, Παπαβασιλείου, Τσενές 2, Μπάτσαρης 11, Λαδικός 17 (2)

Ν. Μάκρη-ΦΕΑ ΝΦ.ΝΧ. 59-55 (27-31)
Διαιτητές: Μπούκας-Χριστίδης
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος 9 (1), Χουλιάρας, Αλεξόπουλος, Κουσάσης 2, Δράκος 3, Παγόπουλος 8, Μπούσουλας 14 (2), Αναματερός, Δούβρος 12, Κατσόγιαννος 11ΦΕΑ ΝΦ. ΝΧ. (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος 5, Ρωμοσιός 16 (1), Βιδάκης 6 (1), Τσακίρης 6, Αθανασόπουλος 5 (1), Πρας 5, Αναστασόπουλος 3, Μαστρακούλης 9 (1), Σεϊταρίδης



με τέτοιο οκουλάγια ( ομπάμα) και χάσατε?

σταθερή αξία ο katso θα ανεβάσει πάλι ομάδα μαζί με τον άρχοντα Παγόπουλο
BILL79
Με τον ΔΑΣΑΛ τι γινεται;;;;;;;
30 ποντους καθε παιχνιδι.....
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
assistant
Ωραιο παιχνιδι χθες στην Ηλιουπολη απο 2 καλες και σοβαρες ομαδες.Οσον αφορα την ομαδα μου ειμασταν αρκετα καλοι και πολυ σοβαροι και συγκεντρωμενοι σε σχεση με την προηγουμενη βδομαδα γι αυτο και κερδισαμε και βλεπουμε τωρα με μεγαλυτερη αισιοδοξια κι ορεξη το επομενο παιχνιδι με τη Δαφνη.
Η Ηλιουπολη μου αρεσε αρκετα σαν ομαδα.Γεματο ροστερ,εμπειρα και με ταλεντο παιδια.Ξεχωριζουν φυσικα Σβαρδαγγαλος και Ρουσσος στα γκαρ και οι 2 ψηλοι(5 και 9 τα νουμερα τους,δυστυχως δεν ξερω ονοματα) κι ειχαν και την ατυχια να τραυματιστει στην αρχη του αγωνα ο Τσοποκης.Πιστευω θα ειναι στους πρωταγωνιστες του ομιλου.
Η διαιτησια γι αλλη μια φορα αστα να πανε,τι να πεις............
Κλεινω με μια κουβεντα για τους αντιπαλους φιλαθλους(ο Θεος να τους κανει).Τετοιο οχετο εχω καιρο να συναντησω.Μονο οι Ωρωπιωτες πρεπει να τους συναγωνιζονται.Μιλαμε για παιχνιδι με 50 ατομα στο γηπεδο(35-15) κι αυτοι ξαχνονταν για μανουρα.Ολο βλεμματα,καντηλια και μαγκια ατελειωτη.ΟΥΣΤ ρε απ το μπασκετακι,αντε σπιτια σας.
dm_7
QUOTE(stefan @ Oct 24 2008, 16:27 ) *
Φιλτατη dm..
Βλεπω μεχρι στιγμης καποιον φιλο μου και συνναμα κολληταρι σου να εχει αγριες διαθεσεις μεχρι στγμης..
Προβλεπω μεγαλα γλεντια φετος... wink.gif wink.gif


Κάθε χρόνο και καλύτερος!! Δεν μου κάνει εντύπωση... ήμουν σίγουρη ότι θα μπει δυναμικά! Η έκπληξη είναι άλλη φέτος... Μάκης Παπαδόπουλος! Δεν πήγα στο χθεσινό ματς λόγω ίωσης, άλλα μετά είχα επισκέψεις στο σπίτι κ ενημερώθηκα ότι ο έτερος Παπαδόπουλος ήταν όσο κάλος ήταν κ στο πρώτο ματς!!!
Για να δούμε....
stefan
QUOTE(dm_7 @ Oct 25 2008, 00:14 ) *
Κάθε χρόνο και καλύτερος!! Δεν μου κάνει εντύπωση... ήμουν σίγουρη ότι θα μπει δυναμικά! Η έκπληξη είναι άλλη φέτος... Μάκης Παπαδόπουλος! Δεν πήγα στο χθεσινό ματς λόγω ίωσης, άλλα μετά είχα επισκέψεις στο σπίτι κ ενημερώθηκα ότι ο έτερος Παπαδόπουλος ήταν όσο κάλος ήταν κ στο πρώτο ματς!!!
Για να δούμε....


Αχα...
Ειχες επισκεψεις και δεν ειπες τιποτα...??
Καλααααα....

Ο Μακης για μενα ειναι σταθερη αξια.Αν παρει τις ευκαιριες που πρεπει θα αποδειχθει κρυφο χαρτι..
Το θεμα ειναι η ομαδα να αποδοσει σωστα και ολα τα υπολοιπα ερχονται.
Μεχρι στιγμης ο ομιλος δειχνει οτι θα εχει πολυ ενδιαφερον..
dm_7
QUOTE(stefan @ Oct 25 2008, 02:17 ) *
Αχα...
Ειχες επισκεψεις και δεν ειπες τιποτα...??
Καλααααα....

Ο Μακης για μενα ειναι σταθερη αξια.Αν παρει τις ευκαιριες που πρεπει θα αποδειχθει κρυφο χαρτι..
Το θεμα ειναι η ομαδα να αποδοσει σωστα και ολα τα υπολοιπα ερχονται.
Μεχρι στιγμης ο ομιλος δειχνει οτι θα εχει πολυ ενδιαφερον..



Tι να πω ρε? Είχαν κάνει παραγελία απο Θεσσαλονίκη και ήρθαν για παραλαβή...

Όλα θα φανούν στο παρκέ... bball.gif
stefan
QUOTE(dm_7 @ Oct 25 2008, 11:20 ) *
Tι να πω ρε? Είχαν κάνει παραγελία απο Θεσσαλονίκη και ήρθαν για παραλαβή...

Όλα θα φανούν στο παρκέ... bball.gif


Και εγω σου ειχα παραγγειλει να μου φερεις απο την Σαλονικα τριγωνα Πανοραματος αλλα δεν με πηρες να ερθω να παραλαβω.. sad.gif

Ξεκινα τις εργασιες για την Πεμπτη και παρε με να με ενημερωσεις για το ποτε ξεκιναμε δουλεια.... wink.gif
assistant
QUOTE(dm_7 @ Oct 24 2008, 23:14 ) *
Κάθε χρόνο και καλύτερος!! Δεν μου κάνει εντύπωση... ήμουν σίγουρη ότι θα μπει δυναμικά! Η έκπληξη είναι άλλη φέτος... Μάκης Παπαδόπουλος! Δεν πήγα στο χθεσινό ματς λόγω ίωσης, άλλα μετά είχα επισκέψεις στο σπίτι κ ενημερώθηκα ότι ο έτερος Παπαδόπουλος ήταν όσο κάλος ήταν κ στο πρώτο ματς!!!
Για να δούμε....

Kρυβε λογια για το Mike........ειναι δανεικος.

Εχει χαθει κι απ το forum κι απ το roster της ομαδας του ο cobra.Ξερει κανεις Φιλιππιωτης τιποτα;;;;;;;Ελπιζω να σαι καλα φιλαρακι.
low post
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ). ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΔΟ icon_wave.gif
dm_7
QUOTE(low post @ Oct 27 2008, 04:17 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ). ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΔΟ icon_wave.gif


IΕΡΟΥ ΛΟΧΟΥ & ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ, η εισοδός ειναι επι της Δημητσάνας, είναι πεζόδρομος! Πες απο που έρχεσαι να σε βοηθήσουμε....
low post
QUOTE(dm_7 @ Oct 27 2008, 10:29 ) *
IΕΡΟΥ ΛΟΧΟΥ & ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ, η εισοδός ειναι επι της Δημητσάνας, είναι πεζόδρομος! Πες απο που έρχεσαι να σε βοηθήσουμε....



KATAΡΧΗΝ ΦΙΛΕ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ.
stefan
QUOTE(low post @ Oct 27 2008, 16:02 ) *
KATAΡΧΗΝ ΦΙΛΕ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ.


Καταρχην μην της αλλαζεις φυλο... biggrin.gif biggrin.gif

Αφου ερχεσαι απο Πειραια θα ερθεις απο εθνικη οδο.Ευκολα θα το βρεις.
Θα σου στειλει η dm pm να σου εξηγησει.
Αυτη ειναι η εκπροσωπος τυπου της ομαδας.. rolleyes.gif rolleyes.gif
streetbc
bball.gif Το 8 των Βριλλησιων εχει τριποντο φωτια!!!!
mike100
QUOTE(streetbc @ Oct 29 2008, 00:01 ) *
bball.gif Το 8 των Βριλλησιων εχει τριποντο φωτια!!!!

αλλα πιο καλο τριποντο εχεις εσυ!!!!!!!! shot.gif shot.gif και μετα kill.gif!!!!!!!!!!!!!αρχοντα των ανοιχτων!!!!!και πολυ καλά θα κανεις να ξαναεπιστρεψεις στα παρκε τις Α αντε dry.gif και τις β εσκα! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
assistant
Θα θελα να ευχηθω εστω κι ετεροχρονισμενα σιδερενιος,ταχεια αναρρωση κι επιστροφη στα γηπεδα στο μεγαλο daskalo των αθηναικων γηπεδων.Ως γνωστον ο εν λογω αθλητης της ομαδας μας σε προσπαθεια του για καρφωμα με διπλη περιστροφη επαθε ρηξη χιαστων.Φιλαρακι αυριο θα ρθω να σε παρω με τις πατεριτσες σου για τον αγωνα της ομαδαρας μας.
dm_7
QUOTE(assistant @ Oct 29 2008, 15:55 ) *
Θα θελα να ευχηθω εστω κι ετεροχρονισμενα σιδερενιος,ταχεια αναρρωση κι επιστροφη στα γηπεδα στο μεγαλο daskalo των αθηναικων γηπεδων.Ως γνωστον ο εν λογω αθλητης της ομαδας μας σε προσπαθεια του για καρφωμα με διπλη περιστροφη επαθε ρηξη χιαστων.Φιλαρακι αυριο θα ρθω να σε παρω με τις πατεριτσες σου για τον αγωνα της ομαδαρας μας.


Δεν το διαβασα ποτε αυτό!

Μήτσο...που είναι το ρακούν, ΟΕΟ???
stefan
QUOTE(dm_7 @ Oct 29 2008, 17:29 ) *
Δεν το διαβασα ποτε αυτό!

Μήτσο...που είναι το ρακούν, ΟΕΟ???


Ρε παιδια,δεν σταματαμε καποια στιγμη να μιλατε συνθηματικα???
Εχετε μπερδεψει ολο το forum.. wacko.gif wacko.gif
Στειλτε καλυτερα pm... tongue.gif tongue.gif
assistant
Eκαλη-Καισαριανη 2(αν και δεν εχω δει κανεναν απ τους 2)
Φιλιππος-Βριλλησια 1(παρα το 0-3 συνεχιζω να θεωρω καλη ομαδα τους γηπεδουχους)
Πετραλωνα-Ολυμπιαδα 1(ντερμπαρα ομως δεβλεπω διαφορα ανω των 6 ποντων)
Κουκου-Δαφνη 1(πιστευω κι ελπιζω οτι θα εχουμε εμφανιση αναλογη σε σοβαροτητα της προηγουμενης αγωνιστικης ωστε να κερδισουμε,γιατι αλλιως...............)
Ατταλος-Ηλιουπολη 2(ειπα και μες στη βδομαδα οτι μου αρεσε πολυ η Ηλιουπολη)
Αχιλλεας-Μακρη 2(μεγαλη διαφορα στην ποιοτητα)
Δασαλ-Πευκη 1-1(χωρις σχολιο)


ΥΓ εσυ μικρη μου dm θα το δεις το βραδυ το ρακουν................

ΥΓ2 εσυ stefanακο τα κουβαδακια σου και σ αλλη παραλια............
stefan
QUOTE(assistant @ Oct 30 2008, 15:10 ) *
Δασαλ-Πευκη 1-1(χωρις σχολιο)


ΥΓ2 εσυ stefanακο τα κουβαδακια σου και σ αλλη παραλια............


Τι αποτελεσμα ειναι αυτο??Θα παιξουν ποδοσφαιρο? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Παρολο που με προτρεπεις να παω σε αλλη παραλια,εγω δεν θα σε ακουσω και παλι σημερα θα ειμαι στο γηπεδο διπλα στην ομαδα μας..
Και μαλλον θα με πλαισιωνει καποιο εκλεκτο μελος του forum.. wink.gif wink.gif
streetbc
Μπορει καποιος να μου πει τι ωρα παιζει η Εκαλη με την Αναγεννηση Καισαριανης???
Jabar
QUOTE(streetbc @ Oct 30 2008, 18:06 ) *
Μπορει καποιος να μου πει τι ωρα παιζει η Εκαλη με την Αναγεννηση Καισαριανης???

30/10/2008 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
streetbc
QUOTE(Jabar @ Oct 30 2008, 18:15 ) *
30/10/2008 21:30:00 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

Ευχαριστω πολυ φιλαρακι!!!
stefan
Ετρεξα οσο μπορουσα για να προλαβω τον assistant και την dm και να γραψω πρωτος......

Nικη για τις Κουκουβαουνες επι της Δαφνης με 63-56.
Καλο ματσακι,με τις Κουκου να παιρνουν το προβαδισμα στο 2ο δεκαλεπτο και να το διατηρουν μεχρι το τελος.
Συγχαρητηρια σε νικητες και ηττημενους.
Μακαρι να λειπαν και καποια νευρα μεταξυ των 2 παικτων προς το τελος του αγωνα.
Για τον κοσμο δεν χρειαζεται να τα ξαναλεμε..
200-250 ατομα βοηθησαν την ομαδα απο το 1ο μεχρι το 40ο λεπτο και δημιουργησαν μια ωραια και αθλητικη ατμοσφαιρα.
Συνεχιζουμε δυνατα μαγκες!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Peritri
Φίλιππος - Βριλήσσια 49 - 46

Στο μεγαλύτερο κομμάτι του παιχνιδιού είμασταν μπροστά στο σκορ αλλά δυστυχώς δεν αντέξαμε sad.gif

Μπράβο στον Φίλιππο, σκληροτράχηλη ομάδα που δεν τα παρατά εύκολα...
Basket lover
ΦΕΑ - Ηλιούπόλη 77-63! biggrin.gif
Τελικά μου φαίνεται ότι θα μας τρελάνουν στο αντρικό!
Χωρίς Μαστρακούλη Νίκο, Σεϊταρίδη, Αθανασόπουλο καθώς και τους μόνιμα τραυματίες Μαστρακούλη Στέργιο (σε πρόλαβα πάλι, χα χα χα...) και τον ψηλό που είναι μεταγραφή (δεν ξέρω το όνομα)! Δηλαδή με μισή ομάδα!
Πολλά μπράβο στους άντρες και ειδικά στους παλιούς που φυσιολογικά πονάνε και στηρίζουν πιο πολύ την ομάδα μας και σίγουρα πολλά συγχαρητήρια στον κ. Δεσποτάκη που κάνει μοναδική δουλειά σε αντρικό και γυναικείο! 41.gif

Αγαπητέ Στέργιε πότε επιστρέφεις στο γήπεδο;
gkaps77
ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΕ 17 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙ ΤΗΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΚΟΟΥΤΣ ΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
stefan
QUOTE(gkaps77 @ Oct 31 2008, 01:06 ) *
ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΕ 17 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙ ΤΗΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΚΟΟΥΤΣ ΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.


Ποσο??????
17 ποντους??? w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Ε ρε κουβας που επεσε απο αυτο το παιχνιδι.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
gabriel1981
20 ποντους κερδισε ο ΔΑΣΑΛ και την Πευκη.

82-62 τι τελικο αποτελεσμα, σε ενα παιχνιδι που κριθηκε στο 3ο δεκαλεπτο bball.gif
anko11
i anagenisi kaisarianis kerdise me 6 pontous
vstaf
QUOTE(gkaps77 @ Oct 31 2008, 01:06 ) *
ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΕ 17 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΠΙ ΤΗΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΚΟΟΥΤΣ ΔΩΣΑΝ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΝΟΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

με δική σου καθοριστική συμβολή,με τουλάχιστον 10 επιθετικά και αμυντικά ριμπάουντ και φοβερή άμυνα.ο mr. gkaps77 αποδεικνύει πως εκτός από δεινός σουτέρ και σκόρερ , είναι πολύ καλός και σε άλλους τομείς του παιχνιδιού!!!!
vstaf
QUOTE(assistant @ Oct 30 2008, 15:10 ) *
Eκαλη-Καισαριανη 2(αν και δεν εχω δει κανεναν απ τους 2)
Φιλιππος-Βριλλησια 1(παρα το 0-3 συνεχιζω να θεωρω καλη ομαδα τους γηπεδουχους)
Πετραλωνα-Ολυμπιαδα 1(ντερμπαρα ομως δεβλεπω διαφορα ανω των 6 ποντων)
Κουκου-Δαφνη 1(πιστευω κι ελπιζω οτι θα εχουμε εμφανιση αναλογη σε σοβαροτητα της προηγουμενης αγωνιστικης ωστε να κερδισουμε,γιατι αλλιως...............)
Ατταλος-Ηλιουπολη 2(ειπα και μες στη βδομαδα οτι μου αρεσε πολυ η Ηλιουπολη)
Αχιλλεας-Μακρη 2(μεγαλη διαφορα στην ποιοτητα)
Δασαλ-Πευκη 1-1(χωρις σχολιο)


ΥΓ εσυ μικρη μου dm θα το δεις το βραδυ το ρακουν................

ΥΓ2 εσυ stefanακο τα κουβαδακια σου και σ αλλη παραλια............

να σε ρωτήσω κάτι? το συμπέρασμα ότι ο αχιλλέας έχει μεγάλη διαφορά στην ποιότητα με νέα μάκρη από που το έβγαλες? είχες παρακολουθήσει ποτέ τον αχιλλέα?νομίζω ότι πριν διατυπώσεις την άποψή σου για μια ομάδα θα ήταν καλύτερο να είσαι σωστά ενημερωμένος και να έχεις μια α εικόνα της. τέλος πάντων 18 πόντοι διαφορά και τώρα πάμε να συνεχίσουμε με την ίδια διάθεση γιατί δεν είμαστε ομάδα για κάτω.ας ελπίσουμε μετά το σημερινό να μας δώσετε και την ψήφο εμπιστοσύνης σας και μια φορά στα προγνωστικά, αρχής γενομένης από την επόμενη αγωνιστική.
stefan
QUOTE(vstaf @ Oct 31 2008, 06:28 ) *
να σε ρωτήσω κάτι? το συμπέρασμα ότι ο αχιλλέας έχει μεγάλη διαφορά στην ποιότητα με νέα μάκρη από που το έβγαλες? είχες παρακολουθήσει ποτέ τον αχιλλέα?νομίζω ότι πριν διατυπώσεις την άποψή σου για μια ομάδα θα ήταν καλύτερο να είσαι σωστά ενημερωμένος και να έχεις μια α εικόνα της. τέλος πάντων 18 πόντοι διαφορά και τώρα πάμε να συνεχίσουμε με την ίδια διάθεση γιατί δεν είμαστε ομάδα για κάτω.ας ελπίσουμε μετά το σημερινό να μας δώσετε και την ψήφο εμπιστοσύνης σας και μια φορά στα προγνωστικά, αρχής γενομένης από την επόμενη αγωνιστική.


Καταρχην φιλε καλως ηρθες στην παρεα.
Δεν χρειαζεται να αρπαζεσαι.
Την γνωμη του γραφει ο καθενας εδω μεσα.
Επειδη και εγω εχω δει μονο την Ν.Μακρη μεσα στις Κουκουβαουνες νομιζα οτι θα σας κερδιζε.
Αλλα εσεις μας βαλατε τα γυαλια..
dm_7
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 53-59
AΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 49-46
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 85-64
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 63-56
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 77-63
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 77-59
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 82-62
gabriel1981

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Επιθ Αμυ Διαφ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 8 4 4 0 365 259 106
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 7 4 3 1 240 234 6
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 6 3 3 2 221 178 43
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 6 4 2 2 269 236 33
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 6 4 2 2 248 271 -23
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 6 4 2 2 270 286 -16
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 5 4 1 3 225 241 -16
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 5 3 2 1 209 217 -8
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 5 4 1 3 265 310 -45
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 5 4 1 3 230 226 4
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 5 3 2 1 204 185 19
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 5 3 2 1 213 204 9
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4 3 1 2 226 222 4
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 4 3 1 2 199 216 -17
ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 4 4 0 4 204 303 -99
dm_7
Εκάλη-Αναγέννηση Καισ. 53-59 (26-26)
Διαιτητές: Γκαμήλη-Ορφανός
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 8, Πολύζος, Καραβάκης 4 (1), Ντιμάτζιο 9, Αλφαούζος, Παπασταθόπουλος 14 (1), Ζάγκας 18 (2), Παπαγρηγορίου, Νοβάρα, Μαρκόπουλος, Μεϊδάνης
Αναγέννηση Καισ. (Νικητάκης): Τατάκης 2, Παπαδημητρίου 16, Γιαννούσης 6, Καλιαμπάκος 2, Βαξεβανίδης 7 (1), Καρνέσης 12 (2), Ζεϊμελχόντζα 14, Μάγκος

Φίλιππος-Βριλήσσια 49-46 (18-25)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Μούτσιος
Φίλιππος (Κατής): Μαντζιώρης, Χαραλαμπόπουλος, Μπατιστάκης 2, Δημητρακόπουλος 4, Ζυγούρης, Καλαντωνέας 6 (2), Κιαχόπουλος 9, Μπούκουρας 11 (2), Μανωλίτσης, Κατσιάπης 10 (1), Καραγιαννιώτης 2, Τσιμπέρης 5 (1)
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος, Μαντζούνης, Τριανταφύλλης 10 (1), Παπαθεοδώρου 10, Νταούντ, Σγουρίτσας 2, Σκλαβούνος 8, Τσιτσιλίδης 2, Γεωργούσης 8 (1), Κίτσιος 4 (1), Αλεξόπουλος 2

Αναγέννηση Π.-Ολυμπιάδα '96 85-64 (39-34)
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Αναστασίου
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 3, Αρβανιταντώνης 18, Γκόφας 13 (1), Τασίου 2, Περγαντής Γ. 14 (2), Καταραχιάς, Αλτσαντζής 4 (1), Τσατσάνης 9, Περγαντής Κ. 10 (1), Οικονόμου 2, Γιαννακάρας 10
Ολυμπιάδα 96 (Κριμιτζάκης): Τσίκληρας 11 (2), Αχτύπης, Θάνος 2, Φούντας 9, Μιχάλης 4, Κριεκούκης 17 (1), Τσολιάτος 12 (2), Κουτούκης 2, Πισκούλης 2, Δαμκαλής 1, Κωνσταντόπουλος 4, Μουζάκης

Κουκουβάουνες-Δάφνη Δαφνίου 63-56 (33-29)
Διαιτητές: Κουνελές-Κουτσουμπός
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 9, Παπαδόπουλος Π. 7, Στάμος 5 (1), Παπαδόπουλος Σ. 20, Κόκκαλης 5, Παπαβασιλείου, Χανιώτης 7 (1), Γραμμένος, Τσενές 4, Μπάτσαρης, Λαδικός 6
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Ρίγγας 2, Μαούνης 11, Μήλιος 2, Γάριος 2, Παπαθεοδώρου 23 (2), Τασούλας 2, Σέχου 3, Βλάσσης 2, Νικολετάκης, Βαμβακίδης 9 (3)

ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.-Ηλιούπολη 77-63 (35-31)
Διαιτητές: Γρίβα-Νικολόπουλος
ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος 2, Ρωμοσιός 4, Αντωνιάδης, Βιδάκης 15, Τσακίρης 23 (5), Πρας 10, Αναστασόπουλος 18 (1), Δρούγκας 2, Μαστρογιάννης 1, Μήλος, Δαρμογιάννης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Αργυρίδης, Σβαρδάγκαλος 17 (2), Ρούσσος 20 (4), Μπίρμπας 2, Στεργίου 1, Κάρδαρης 2, Τσόγκας 2, Χαλκιάς 8, Κώνστας 4, Γαρούφης 4, Μπαλτάς 2

Αχιλλέας-Ν. Μάκρη 77-59 (36-30)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Μανουσόπουλος
Αχιλλέας (Σουρμελής): Αλεξίου, Λάππας 2, Καλαϊτζόγλου 13 (2), Περρής 6, Αντωνίου 6, Μπελεγρής 13 (2), Καψής 9, Παράσχος, Σταφυλάς 11 (1), Κοχλιδάκης 2, Μπουρούνης 1, Γεωργανάς 13
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος, Χουλιάρας 3, Αλεξόπουλος, Κουσάσης, Δράκος 12, Παγόπουλος 6, Μπούσουλας 5, Αναματερός 5 (1), Τζήμας, Δούβρος 15 (1), Κατσόγιαννος 13 (1)

ΔΑΣΑΛ-Πεύκη 82-62 (38-33)
Διαιτητές: Μπούκας-Κουνάνης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 8 (1), Μπάτος 23 (2), Καραγρηγορίου 17 (2), Αρτεμάκης 4, Δήμας 6 (1), Αντωνίου 12 (4), Φραγκούλης 12
Πεύκη (Καλιάς): Ρουστέμης 2, Ζυγούρης 12 (3), Αρβανίτης 4, Καλδής 6, Χασαπόπουλος 6, Γκαρίλας 4, Παπαϊωάννου 11, Παπαδόπουλος 7, Τάγαρης 10 (2)

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 8, Πεύκη 7, Αναγέννηση Π. 6, Δάφνη Δαφνίου 6, Ολυμπιάδα 96 6, Ν. Μάκρη 6, Κουκουβάουνες 5, Φίλιππος 5, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 5, Βριλήσσια 5, Κυψελιακός 5, Αναγέννηση Καις. 5, Ηλιούπολη 4, Αχιλλέας 4, Εκάλη 4.
Αναγέννηση Π. και Ηλιούπολη έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, το οποίο θα διεξαχθεί την Κυριακή 02/11.

Η επόμενη αγωνιστική (5η 06/11): Αναγέννηση Καισ.-Φίλιππος, Βριλήσσια-Αναγέννηση Π., Ολυμπιάδα 96-Κουκουβάουνες, Δάφνη Δαφνίου-ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ., Ηλιούπολη-Αχιλλέας, Κυψελιακός-ΔΑΣΑΛ, Πεύκη-Εκάλη.
assistant
QUOTE(vstaf @ Oct 31 2008, 06:28 ) *
να σε ρωτήσω κάτι? το συμπέρασμα ότι ο αχιλλέας έχει μεγάλη διαφορά στην ποιότητα με νέα μάκρη από που το έβγαλες? είχες παρακολουθήσει ποτέ τον αχιλλέα?νομίζω ότι πριν διατυπώσεις την άποψή σου για μια ομάδα θα ήταν καλύτερο να είσαι σωστά ενημερωμένος και να έχεις μια α εικόνα της. τέλος πάντων 18 πόντοι διαφορά και τώρα πάμε να συνεχίσουμε με την ίδια διάθεση γιατί δεν είμαστε ομάδα για κάτω.ας ελπίσουμε μετά το σημερινό να μας δώσετε και την ψήφο εμπιστοσύνης σας και μια φορά στα προγνωστικά, αρχής γενομένης από την επόμενη αγωνιστική.

Aρχικα να πω οτι ειλικρινα δεν εχω κανενα κολλημα με την ομαδα σου,το αντιθετο μαλιστα.Χιλια μπραβο για τη μεγαλη χθεσινη σας νικη που παντως ελαχιστοι πλην της ομαδας σου την προεβλεπε.
Με ρωτας αν εχω δει ποτε τον Αχιλλεα.Να σου θυμησω οτι πριν περιπου 1 μηνα ειχατε παιξει παλι στην εδρα σας με τη Μακρη για το κυπελλο.Ημουν εκει σ ολοκληρο τον αγωνα.Καπια στιγμη φτασατε να χανετε με 42 ποντους και τελικα το ματς εληξε γυρω στους 30.Και παλι συγχαρητηρια για τη ριζικη και ταχυτατη αναμορφωση της ομαδας σου.Οσο για την ποιοτητα της Μακρης που εγραφα χθες δεν το λεω εγω αλλα ειναι πανθομολογουμενο οτι εχει μαζεψει πολυ και καλο πραγμα.


Πολυ σημαντικη νικη για την ομαδα μου εχθες απεναντι σε μια αρκετα καλη ομαδα(Δαφνη Δαφνιου) αν και παραλιγο ν αυτοκτονησουμε παλι στο τελυταιο τριλεπτο.Με αρκετα καλη ψυχολογια τωρα ετοιμαζομαστε για ενα ακομα δυσκολα παιχνιδι εκτος με την Πετρουπολη.
vstaf
QUOTE(dm_7 @ Oct 31 2008, 15:49 ) *
Εκάλη-Αναγέννηση Καισ. 53-59 (26-26)
Διαιτητές: Γκαμήλη-Ορφανός
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 8, Πολύζος, Καραβάκης 4 (1), Ντιμάτζιο 9, Αλφαούζος, Παπασταθόπουλος 14 (1), Ζάγκας 18 (2), Παπαγρηγορίου, Νοβάρα, Μαρκόπουλος, Μεϊδάνης
Αναγέννηση Καισ. (Νικητάκης): Τατάκης 2, Παπαδημητρίου 16, Γιαννούσης 6, Καλιαμπάκος 2, Βαξεβανίδης 7 (1), Καρνέσης 12 (2), Ζεϊμελχόντζα 14, Μάγκος

Φίλιππος-Βριλήσσια 49-46 (18-25)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Μούτσιος
Φίλιππος (Κατής): Μαντζιώρης, Χαραλαμπόπουλος, Μπατιστάκης 2, Δημητρακόπουλος 4, Ζυγούρης, Καλαντωνέας 6 (2), Κιαχόπουλος 9, Μπούκουρας 11 (2), Μανωλίτσης, Κατσιάπης 10 (1), Καραγιαννιώτης 2, Τσιμπέρης 5 (1)
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος, Μαντζούνης, Τριανταφύλλης 10 (1), Παπαθεοδώρου 10, Νταούντ, Σγουρίτσας 2, Σκλαβούνος 8, Τσιτσιλίδης 2, Γεωργούσης 8 (1), Κίτσιος 4 (1), Αλεξόπουλος 2

Αναγέννηση Π.-Ολυμπιάδα '96 85-64 (39-34)
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Αναστασίου
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 3, Αρβανιταντώνης 18, Γκόφας 13 (1), Τασίου 2, Περγαντής Γ. 14 (2), Καταραχιάς, Αλτσαντζής 4 (1), Τσατσάνης 9, Περγαντής Κ. 10 (1), Οικονόμου 2, Γιαννακάρας 10
Ολυμπιάδα 96 (Κριμιτζάκης): Τσίκληρας 11 (2), Αχτύπης, Θάνος 2, Φούντας 9, Μιχάλης 4, Κριεκούκης 17 (1), Τσολιάτος 12 (2), Κουτούκης 2, Πισκούλης 2, Δαμκαλής 1, Κωνσταντόπουλος 4, Μουζάκης

Κουκουβάουνες-Δάφνη Δαφνίου 63-56 (33-29)
Διαιτητές: Κουνελές-Κουτσουμπός
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 9, Παπαδόπουλος Π. 7, Στάμος 5 (1), Παπαδόπουλος Σ. 20, Κόκκαλης 5, Παπαβασιλείου, Χανιώτης 7 (1), Γραμμένος, Τσενές 4, Μπάτσαρης, Λαδικός 6
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Ρίγγας 2, Μαούνης 11, Μήλιος 2, Γάριος 2, Παπαθεοδώρου 23 (2), Τασούλας 2, Σέχου 3, Βλάσσης 2, Νικολετάκης, Βαμβακίδης 9 (3)

ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.-Ηλιούπολη 77-63 (35-31)
Διαιτητές: Γρίβα-Νικολόπουλος
ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος 2, Ρωμοσιός 4, Αντωνιάδης, Βιδάκης 15, Τσακίρης 23 (5), Πρας 10, Αναστασόπουλος 18 (1), Δρούγκας 2, Μαστρογιάννης 1, Μήλος, Δαρμογιάννης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Αργυρίδης, Σβαρδάγκαλος 17 (2), Ρούσσος 20 (4), Μπίρμπας 2, Στεργίου 1, Κάρδαρης 2, Τσόγκας 2, Χαλκιάς 8, Κώνστας 4, Γαρούφης 4, Μπαλτάς 2

Αχιλλέας-Ν. Μάκρη 77-59 (36-30)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Μανουσόπουλος
Αχιλλέας (Σουρμελής): Αλεξίου, Λάππας 2, Καλαϊτζόγλου 13 (2), Περρής 6, Αντωνίου 6, Μπελεγρής 13 (2), Καψής 9, Παράσχος, Σταφυλάς 11 (1), Κοχλιδάκης 2, Μπουρούνης 1, Γεωργανάς 13
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος, Χουλιάρας 3, Αλεξόπουλος, Κουσάσης, Δράκος 12, Παγόπουλος 6, Μπούσουλας 5, Αναματερός 5 (1), Τζήμας, Δούβρος 15 (1), Κατσόγιαννος 13 (1)

ΔΑΣΑΛ-Πεύκη 82-62 (38-33)
Διαιτητές: Μπούκας-Κουνάνης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 8 (1), Μπάτος 23 (2), Καραγρηγορίου 17 (2), Αρτεμάκης 4, Δήμας 6 (1), Αντωνίου 12 (4), Φραγκούλης 12
Πεύκη (Καλιάς): Ρουστέμης 2, Ζυγούρης 12 (3), Αρβανίτης 4, Καλδής 6, Χασαπόπουλος 6, Γκαρίλας 4, Παπαϊωάννου 11, Παπαδόπουλος 7, Τάγαρης 10 (2)

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 8, Πεύκη 7, Αναγέννηση Π. 6, Δάφνη Δαφνίου 6, Ολυμπιάδα 96 6, Ν. Μάκρη 6, Κουκουβάουνες 5, Φίλιππος 5, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 5, Βριλήσσια 5, Κυψελιακός 5, Αναγέννηση Καις. 5, Ηλιούπολη 4, Αχιλλέας 4, Εκάλη 4.
Αναγέννηση Π. και Ηλιούπολη έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, το οποίο θα διεξαχθεί την Κυριακή 02/11.

Η επόμενη αγωνιστική (5η 06/11): Αναγέννηση Καισ.-Φίλιππος, Βριλήσσια-Αναγέννηση Π., Ολυμπιάδα 96-Κουκουβάουνες, Δάφνη Δαφνίου-ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ., Ηλιούπολη-Αχιλλέας, Κυψελιακός-ΔΑΣΑΛ, Πεύκη-Εκάλη.

μία διόρθωση.προπονητής του αχιλλέα ειναι ο νίκος ο δρούμπαλης.
xoxli44
QUOTE(vstaf @ Oct 31 2008, 14:45 ) *
μία διόρθωση.προπονητής του αχιλλέα ειναι ο νίκος ο δρούμπαλης.

Δεν ειναι μονο αυτο το λαθος εχει κ αλλα...
vstaf
QUOTE(xoxli44 @ Oct 31 2008, 19:32 ) *
Δεν ειναι μονο αυτο το λαθος εχει κ αλλα...

όντως..σε πόντους και ονόματα
anko11
stin anagenisi kaisarianis einai proponitis o kalamaras oxi o nikitakis....
BILLTSEK
QUOTE(Basket lover @ Oct 31 2008, 01:04 ) *
ΦΕΑ - Ηλιούπόλη 77-63! biggrin.gif
Τελικά μου φαίνεται ότι θα μας τρελάνουν στο αντρικό!
Χωρίς Μαστρακούλη Νίκο, Σεϊταρίδη, Αθανασόπουλο καθώς και τους μόνιμα τραυματίες Μαστρακούλη Στέργιο (σε πρόλαβα πάλι, χα χα χα...) και τον ψηλό που είναι μεταγραφή (δεν ξέρω το όνομα)! Δηλαδή με μισή ομάδα!
Πολλά μπράβο στους άντρες και ειδικά στους παλιούς που φυσιολογικά πονάνε και στηρίζουν πιο πολύ την ομάδα μας και σίγουρα πολλά συγχαρητήρια στον κ. Δεσποτάκη που κάνει μοναδική δουλειά σε αντρικό και γυναικείο! 41.gif

Αγαπητέ Στέργιε πότε επιστρέφεις στο γήπεδο;

αν και δεν εχω καταφερει να δω ακομα την πρωην ομαδα μου ειμαι χαρουμενος που εχει κανει καλο ξεκινημα κ σιγουρα θα παει καλα..πολυ καλυτερες συνθηκες απο περυσι..συνχαρητηρια κ στον κοουτς δεσποτακη που δειχνει οτι δεν ειναι τυχαια η πορεια του ως τωρα..
Steryios
QUOTE(BILLTSEK @ Nov 1 2008, 19:52 ) *
αν και δεν εχω καταφερει να δω ακομα την πρωην ομαδα μου ειμαι χαρουμενος που εχει κανει καλο ξεκινημα κ σιγουρα θα παει καλα..πολυ καλυτερες συνθηκες απο περυσι..συνχαρητηρια κ στον κοουτς δεσποτακη που δειχνει οτι δεν ειναι τυχαια η πορεια του ως τωρα..

Για άλλη μια φορά φίλε μου αποδυκνύεις ότι είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ!!!BIG TSEK FOR EVER!!!
BILLTSEK
QUOTE(Steryios @ Nov 1 2008, 20:37 ) *
Για άλλη μια φορά φίλε μου αποδυκνύεις ότι είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ!!!BIG TSEK FOR EVER!!!

φιλαρακι μουυυυυυυ!!ποτε κανεις επανεμφανιση πες μου!!
doganos
QUOTE(dm_7 @ Oct 31 2008, 16:49 ) *
Εκάλη-Αναγέννηση Καισ. 53-59 (26-26)
Διαιτητές: Γκαμήλη-Ορφανός
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 8, Πολύζος, Καραβάκης 4 (1), Ντιμάτζιο 9, Αλφαούζος, Παπασταθόπουλος 14 (1), Ζάγκας 18 (2), Παπαγρηγορίου, Νοβάρα, Μαρκόπουλος, Μεϊδάνης
Αναγέννηση Καισ. (Νικητάκης): Τατάκης 2, Παπαδημητρίου 16, Γιαννούσης 6, Καλιαμπάκος 2, Βαξεβανίδης 7 (1), Καρνέσης 12 (2), Ζεϊμελχόντζα 14, Μάγκος

Φίλιππος-Βριλήσσια 49-46 (18-25)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Μούτσιος
Φίλιππος (Κατής): Μαντζιώρης, Χαραλαμπόπουλος, Μπατιστάκης 2, Δημητρακόπουλος 4, Ζυγούρης, Καλαντωνέας 6 (2), Κιαχόπουλος 9, Μπούκουρας 11 (2), Μανωλίτσης, Κατσιάπης 10 (1), Καραγιαννιώτης 2, Τσιμπέρης 5 (1)
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος, Μαντζούνης, Τριανταφύλλης 10 (1), Παπαθεοδώρου 10, Νταούντ, Σγουρίτσας 2, Σκλαβούνος 8, Τσιτσιλίδης 2, Γεωργούσης 8 (1), Κίτσιος 4 (1), Αλεξόπουλος 2

Αναγέννηση Π.-Ολυμπιάδα '96 85-64 (39-34)
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Αναστασίου
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης 3, Αρβανιταντώνης 18, Γκόφας 13 (1), Τασίου 2, Περγαντής Γ. 14 (2), Καταραχιάς, Αλτσαντζής 4 (1), Τσατσάνης 9, Περγαντής Κ. 10 (1), Οικονόμου 2, Γιαννακάρας 10
Ολυμπιάδα 96 (Κριμιτζάκης): Τσίκληρας 11 (2), Αχτύπης, Θάνος 2, Φούντ.....ας 9, Μιχάλης 4, Κριεκούκης 17 (1), Τσολιάτος 12 (2), Κουτούκης 2, Πισκούλης 2, Δαμκαλής 1, Κωνσταντόπουλος 4, Μουζάκης

Κουκουβάουνες-Δάφνη Δαφνίου 63-56 (33-29)
Διαιτητές: Κουνελές-Κουτσουμπός
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 9, Παπαδόπουλος Π. 7, Στάμος 5 (1), Παπαδόπουλος Σ. 20, Κόκκαλης 5, Παπαβασιλείου, Χανιώτης 7 (1), Γραμμένος, Τσενές 4, Μπάτσαρης, Λαδικός 6
Δάφνη Δαφνίου (Μιχελιουδάκης): Ρίγγας 2, Μαούνης 11, Μήλιος 2, Γάριος 2, Παπαθεοδώρου 23 (2), Τασούλας 2, Σέχου 3, Βλάσσης 2, Νικολετάκης, Βαμβακίδης 9 (3)

ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.-Ηλιούπολη 77-63 (35-31)
Διαιτητές: Γρίβα-Νικολόπουλος
ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος 2, Ρωμοσιός 4, Αντωνιάδης, Βιδάκης 15, Τσακίρης 23 (5), Πρας 10, Αναστασόπουλος 18 (1), Δρούγκας 2, Μαστρογιάννης 1, Μήλος, Δαρμογιάννης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Αργυρίδης, Σβαρδάγκαλος 17 (2), Ρούσσος 20 (4), Μπίρμπας 2, Στεργίου 1, Κάρδαρης 2, Τσόγκας 2, Χαλκιάς 8, Κώνστας 4, Γαρούφης 4, Μπαλτάς 2

Αχιλλέας-Ν. Μάκρη 77-59 (36-30)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Μανουσόπουλος
Αχιλλέας (Σουρμελής): Αλεξίου, Λάππας 2, Καλαϊτζόγλου 13 (2), Περρής 6, Αντωνίου 6, Μπελεγρής 13 (2), Καψής 9, Παράσχος, Σταφυλάς 11 (1), Κοχλιδάκης 2, Μπουρούνης 1, Γεωργανάς 13
Ν. Μάκρη (Αναστασόπουλος): Χαχόλος, Χουλιάρας 3, Αλεξόπουλος, Κουσάσης, Δράκος 12, Παγόπουλος 6, Μπούσουλας 5, Αναματερός 5 (1), Τζήμας, Δούβρος 15 (1), Κατσόγιαννος 13 (1)

ΔΑΣΑΛ-Πεύκη 82-62 (38-33)
Διαιτητές: Μπούκας-Κουνάνης
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Κριτούλης 8 (1), Μπάτος 23 (2), Καραγρηγορίου 17 (2), Αρτεμάκης 4, Δήμας 6 (1), Αντωνίου 12 (4), Φραγκούλης 12
Πεύκη (Καλιάς): Ρουστέμης 2, Ζυγούρης 12 (3), Αρβανίτης 4, Καλδής 6, Χασαπόπουλος 6, Γκαρίλας 4, Παπαϊωάννου 11, Παπαδόπουλος 7, Τάγαρης 10 (2)

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 8, Πεύκη 7, Αναγέννηση Π. 6, Δάφνη Δαφνίου 6, Ολυμπιάδα 96 6, Ν. Μάκρη 6, Κουκουβάουνες 5, Φίλιππος 5, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 5, Βριλήσσια 5, Κυψελιακός 5, Αναγέννηση Καις. 5, Ηλιούπολη 4, Αχιλλέας 4, Εκάλη 4.
Αναγέννηση Π. και Ηλιούπολη έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, το οποίο θα διεξαχθεί την Κυριακή 02/11.

Η επόμενη αγωνιστική (5η 06/11): Αναγέννηση Καισ.-Φίλιππος, Βριλήσσια-Αναγέννηση Π., Ολυμπιάδα 96-Κουκουβάουνες, Δάφνη Δαφνίου-ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ., Ηλιούπολη-Αχιλλέας, Κυψελιακός-ΔΑΣΑΛ, Πεύκη-Εκάλη.

dm ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ....ΘΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΧΑΧΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ
dm_7
QUOTE(doganos @ Nov 1 2008, 22:05 ) *
dm ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ....ΘΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΧΑΧΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ


Ρε κοιτα να μη σπασεις καμια μπασκετα παλι κ ασε το ποδι μου ήσυχο, το σπαω και μoνη μου αμα θέλω!!!!! smiley.gif
stefan
QUOTE(dm_7 @ Nov 1 2008, 22:54 ) *
Ρε κοιτα να μη σπασεις καμια μπασκετα παλι κ ασε το ποδι μου ήσυχο, το σπαω και μoνη μου αμα θέλω!!!!! smiley.gif


Εγω παντως επειδη μου ειπες καλα λογια την Πεμπτη(δικαιως βεβαια.. tongue.gif tongue.gif ) ερχομαι να σε παρω παλι με το αμαξι αν και δεν εισαι κουτση φετος...ακομα... 19.gif 19.gif

Παμε γερα την Πεμπτη για το διπλο..
Κατι μας διεκοψε περυσι ο doganos.. rolleyes.gif rolleyes.gif
kesariani 4ever
την αναγεννηση καισαριανης την εχει δει κανενας ρε παιδια??τι αποψη εχετε??ολα τα παιχνιδια εκτος του παιχνιδιου με το δασαλ τα χανει στον ποντο..
Peritri
Δεν είπες ότι πάει για άνοδο ή ένα άλλο παλικάρι από Καισαριανή το είχε πει;

Δεν νομίζω να έχουμε λόγο να το αμφισβητήσουμε. Προσωπικά σε πιστεύω.
Steryios
Ξαφνική αποχώρηση προπονητή από ομάδα του ομίλου.Δυστυχώς δεν μπορώ να αναφέρω το όνομα προτού το ανακοινώσει ο ίδιος αφού πρόκειται και για φίλο μου.
doganos
QUOTE(dm_7 @ Nov 1 2008, 23:54 ) *
Ρε κοιτα να μη σπασεις καμια μπασκετα παλι κ ασε το ποδι μου ήσυχο, το σπαω και μoνη μου αμα θέλω!!!!! smiley.gif

XAXA ΑΝ ΦΥΓΩ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.