Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2008-09 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
top_thanos_90
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 72-65
Peritri
QUOTE
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1 (για γουρι Peri :-p)


Πιο γούρι ρε απατεώνα; tongue.gif

Καλά το πας όμως...μόνο το αμφίρροπο Φίλιππος - Ηλιούπολη μένει.
KOKO
QUOTE(gkaps77 @ Feb 5 2009, 19:30 ) *
ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΦΕΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ. Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΕΜΠΕΙΡΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΠΡΑΣ & ΡΩΜΟΣΙΟΣ) ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΟΡΘΩΣΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΝΗΚΕΙ Η ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ...
ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΗΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΙ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ ΚΑΙ ΣΝΟΜΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΦΟΥ ΤΟ 80% ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ...

Φιλαρακο ευχομαι καλη συνεχεια για την ομαδα σας και να προσπαθησετε μεχρι το τελος να κρατηθειται γιατι σας αξιζει!Το ευχομαι και θα το χαρω κι εγω προσωπικα μιας και ειναι η ομαδα της γειτονιας μου!
Steryios
ΔΑΣΑΛ-Ολυμπιάδα 96 86-64 (46-25)
Διαιτητές: Βαρδάλος-Νικολόπουλος
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Μπάτος 31 (3), Καραγρηγορίου 22 (2), Ντιφαντής 2, Αρτεμάκης 11, Δήμας 8 (1), Φραγκούλης 12, Χατζηθάνος, Βάνας, Ρήγας, Βελτσίστας, Μαργαρίτης
Ολυμπιάδα 96 (Γκόφας): Τσικλήρας 7 (1), Θάνος 4, Φούντας 3, Μιχάλης 7, Κριεκούκης 18 (3), Τσολιάκος 7 (1), Πισκούλης 12, Κωνσταντόπουλος 6

Αναγέννηση Π.-Ν. Μάκρη 72-65 (35-27)
Διαιτητές: Θεωνάς-Αναστασίου
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης, Αρβανιταντώνης, Γκόφας 25 (2), Τασίου, Περγαντής Γ. 7, Καταραχιάς, Αλτσαντζής 10 (1), Τσατσάνης 10 (2), Κονδύλης 4, Περγαντής Κ. 16 (1), Οικονόμου, Γιαννακαράς
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χουλιάρας, Μητρόπουλος 4, Αλεξόπουλος, Δράκος 9, Δημογέροντας 6 (1), Μπούσουλας 15 (2), Αναματερός, Τζήμας, Μπάστας 12, Δούβρος 12

Πεύκη-Βριλήσσια 62-44 (26-29)
Διαιτητές: Σκούτας-Μανουσόπουλος
Πεύκη (Καλλιάς-Χάμουζας): Ρουστέμης 2, Ζυγούρης 17 (4), Χασαπόπουλος 5, Αρβανίτης, Χαντζής 5 (1), Κανλής 4 (1), Πιτσινός 13, Γκαρίλας 2, Μπαρλάς 4 (1), Παπαδόπουλος 10
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Σκλαβούνος 6 (2), Τριανταφύλλης 10 (1), Παπαθεοδώρου 7 (1), Νταούντ, Σγουρίτσας 7, Τσιτσιλίδης 6, Κολιόπουλος 3 (1), Κίτσιος Δ. 3 (1), Αλεξόπουλος 2

Εκάλη-Δάφνη Δαφνίου 42-70 (23-30)
Διαιτητές: Πέτρου-Μητρόπουλος
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 11 (1), Πολύζος, Βουλουμάνος 1, Αλαφούζος, Παπασταθόπουλος 19 (2), Κατσάνος 2, Νοβάρα, Πισιμίσης 5, Μεϊδάνης 4, Γεωργακόπουλος)
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ράλλιος, Σέχου 8, Μήλιος 9 (1), Γάριος 15 (3), Παπαθεοδώρου 8, Τασούλας 10, Κωστάκος, Νικολετάκης 6, Βλάσσης, Βαμβακίδης 14 (4)

Φίλιππος-Ηλιούπολη 57-56 (18-24)
Διαιτητές: Μαλανδρής-Διμπινούδης
Φίλιππος (Κουστένης): Τσιμπέρης 5, Καραγιαννιώτης, Κατσιαπής 7, Κοντάκης 13 (2), Κιαχόπουλος 24 (1), Δημητρακόπουλος, Γιαννόπουλος, Ζυγούρης 6 (2), Χαραλαμπόπουλος 2, Μαντζιώρης
Ηλιούπολη (Ρουμελιώτης): Τσολάκης 17 (1), Κολομβούνης 10, Σβαρδάγκαλος 4, Μπίρμπας 12 (1), Καρδάρης 3, Τσόγκας, Χαλκιάς 4, Κώνστας, Γαρούφης 6, Μπαλτάς

Κυψελιακός-Αναγέννηση Κ. 74-65 (31-36)
Διαιτητές: Κανακάρης-Κουτσουμπός
Κυψελιακός (Σοφρωνιάδης): Κασκάνης 15 (2), Παρλαβατζάς, Γκούντης 17 (2), Αθανασιάδης 6 (2), Καλικούρδης 11, Παναγόπουλος, Οικονόμου 1, Βαρούχας 11 (2), Ράλλης, Μαρκόπουλος 13 (2)
Αναγέννηση Κ. (Καλαμαράς): Τατάκης 7 (1), Συριανός 14 (2), Γιαννούσης 11 (1), Καλιαμβάκος 18 (1), Μάγκος 4, Μπότσης 5, Γρηγορόπουλος 6

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αχιλλέας 85-70 (42-34)
Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Ζαχαρόπουλος
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος 2, Ρομοσιός 11 (1), Μαστρογιάννης, Βιδάκης 8, Τσακίρης 20 (3), Δαρμογιάννης, Πρας 29 (6), Αναστασόπουλος 10, Μαστρακούλης Ν., Μίλος 3, Μαστρακούλης Στ. 2, Δρούγκας
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Σταφυλάς 5, Ψυχάρης 3, Μαρουδίτσης, Περρής, Αντωνίου 4, Μπελεγρής 7 (1), Καψής 23 (4), Παράσχος, Κλεάνθους 4 (1), Χοχλιδάκης 2, Μαρίνος 4, Μπουρούνης 18

Ρεπό: Κουκουβάουνες

Η βαθμολογία (σε 16 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 30, Αναγέννηση Π. 28, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 27, Ολυμπιάδα 96 25, Ηλιούπολη 24, Πεύκη 24, Δάφνη Δαφνίου 23, Ν. Μάκρη 23, Φίλιππος 23, Κουκουβάουνες 21, Βριλήσσια 20, Κυψελιακός 19, Αχιλλέας 18, Αναγέννηση Κ. 16, Εκάλη 15.

Η επόμενη αγωνιστική (17η 12/02): Αναγέννηση Κ.-Πεύκη, Βριλήσσια-ΔΑΣΑΛ, Ολυμπιάδα 96-Εκάλη, Δάφνη Δαφνίου-Φίλιππος, Ηλιούπολη-Αναγέννηση Π., Ν. Μάκρη-Κουκουβάουνες, Αχιλλέας-Κυψελιακός.
Ρεπό: ΦΕΑ(κι οχι ο Αχιλλεας που γραφει η συγκεκριμενη ιστοσελιδα)

πηγή:basketblog.gr
Thunder
QUOTE(Peritri @ Feb 6 2009, 02:31 ) *
Πιο γούρι ρε απατεώνα; tongue.gif

Καλά το πας όμως...μόνο το αμφίρροπο Φίλιππος - Ηλιούπολη μένει.


Πω ρε φιλε.Τοσο καιρο ειχα να κανω προγνωστικα και τα επιασα ολα :-p
I L S
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
Ηθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κάποιος να μου πει...αν εχεις τιμωρηθει πριν απο 3-5 χρονια με 3 αγωνιστικες σημερα μπορεί κάποιος να το δει κάπου;;; υπάρχουν αρχεία;
Steryios
QUOTE(I L S @ Feb 6 2009, 17:06 ) *
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
Ηθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κάποιος να μου πει...αν εχεις τιμωρηθει πριν απο 3-5 χρονια με 3 αγωνιστικες σημερα μπορεί κάποιος να το δει κάπου;;; υπάρχουν αρχεία;

φιλαρακο δε μου εχει ξανατυχει παρομοια ερωτηση αλλα θεωρω οτι μονο η ΕΣΚΑ μπορει να σε βοηθησει μεσω των αρχειων της απο παλια φυλλα αγωνων.
Vlachos
QUOTE(Steryios @ Feb 6 2009, 17:24 ) *
φιλαρακο δε μου εχει ξανατυχει παρομοια ερωτηση αλλα θεωρω οτι μονο η ΕΣΚΑ μπορει να σε βοηθησει μεσω των αρχειων της απο παλια φυλλα αγωνων.

Για σου φιλε Στεργιο συνχαρητιρια που ξεκινισες παλι απο οτι εμαθα αν και λιγο
αλλα καλος.
Ελοιπα με τη δουλεια θεσ/νικη 20μερες
Συνχαριτιρια στην ομαδαρα μας παμε πολυ καλα και την επομενη παλι μαζι μαλλον ξαναξεκιναω και εγω
Που εισαι ρε λαμογιο κοκο

Παραληψη μπηκα με καινουργο ψευδοωυμο γιατι με δειγραψαν
ο Μανολις ειμαι τα παιδια απο την ομαδα ξερουν ο
οι υπολοιπη ας μη με μαθουν
gv#10
Γεια σας και απο μενα,ειμαι ενας παιχτης του Ατταλου που δε ξεκινησε στη βασικη πενταδα και απ οσα ακουω απο εσας ειμαι ενας οχι τοσο ποιοτικος οσο το 5 και το 7.Παιδια ειστε πολυ λαθος γτ εκει που ειμαστε τωρα ειμαστε χαρη στην ομαδικη δουλεια και οχι μονο χαρη της αποδοσης των δυο παιδιων.Αν ηταν ετσι να σασταν σιγουροι οτι μονο τεννις θα επρεπε να παιζουν,δε λεω ωραιο αθλημα και το τεννις αλλα ειναι για εκεινους που θελουν να παιξουν 1 εναντιον 1 και αυτο δεν ισχυει στην ομαδα μας και αυτο γτ ο ενας πιστευει τον αλλον.Απο κει και περα ο καθενας κρινει οπως θελει απλα εγω μαλλον εχω καταλαβει οτι η ομαδα αποτελειται απο 12 παιχτες,εναν προπονητη και ενα βοηθο ισως εκανα λαθος γτ ολοι οι υπολοιποι εχετε καταλαβει οτι η ομαδα αποτελειται απ οσους σκοραρουν

Να στε καλα και καλο υπολοιπο
gabriel1981
αγωνιστική 17η - προβλέψεις!!

Αναγέννηση Κ.-Πεύκη 2 (εύκολα)
Βριλήσσια-ΔΑΣΑΛ 2
Ολυμπιάδα 96-Εκάλη 1 (ουδέν σχόλιον)
Δάφνη Δαφνίου-Φίλιππος 1 ( με΄λίγο χ)
Ηλιούπολη-Αναγέννηση Π. 1 ( τελευταία ευκαιρία της Ηλιούπολης)
Ν. Μάκρη-Κουκουβάουνες 1
Αχιλλέας-Κυψελιακός 1 ( μάχη )

mastro
QUOTE(gabriel1981 @ Feb 12 2009, 12:43 ) *
αγωνιστική 17η - προβλέψεις!!

Αναγέννηση Κ.-Πεύκη 2 (εύκολα)
Βριλήσσια-ΔΑΣΑΛ 2
Ολυμπιάδα 96-Εκάλη 1 (ουδέν σχόλιον)
Δάφνη Δαφνίου-Φίλιππος 1 ( με΄λίγο χ)
Ηλιούπολη-Αναγέννηση Π. 1 ( τελευταία ευκαιρία της Ηλιούπολης)
Ν. Μάκρη-Κουκουβάουνες 1
Αχιλλέας-Κυψελιακός 1 ( μάχη )

μηπως ξερουμε και τι ωρα γινονται οι αγωνες?? ευχαριστω
stefan
QUOTE(mastro @ Feb 12 2009, 13:01 ) *
μηπως ξερουμε και τι ωρα γινονται οι αγωνες?? ευχαριστω


20:45:00 Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
21:30:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ
21:30:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
21:00:00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ
assistant
Επι του πιεστηριου Ν.Μακρη-Κουκου 62-63.
gkaps77
ΕΥΚΟΛΗ ΝΙΚΗ Ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΥ ΜΕ 26 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ!!!
gabriel1981
κακή εμφάνιση απο τον ΔΑΣΑΛ στα βριλησσια. Δυσκολη νικη με 5 ποντους. Καναμε τα εύκολα δύσκολα. Συνεχίζουμε smiley.gif
gorilakos
QUOTE(gabriel1981 @ Feb 13 2009, 00:03 ) *
κακή εμφάνιση απο τον ΔΑΣΑΛ στα βριλησσια. Δυσκολη νικη με 5 ποντους. Καναμε τα εύκολα δύσκολα. Συνεχίζουμε smiley.gif

o Μπατος επαιξε?
Peritri
2 Γαβρίλο. (EDIT)

74-76. (12 ο ΔΑΣΑΛ στο ημίχρονο) (EDIT: ρε τα έχω παίξει από τη κούραση???)

Ο Παναγιώτης έφυγε φαντάρος νομίζω, καλή θητεία να έχει.

Νομίζω ότι χωρίς Κριτούλη - Μπάτο υπάρχει ένα πρόβλημα στο κατέβασμα της μπάλας.

Γαβρίλος στο 1ο και Φραγκούλης στο 2ο (με σχισμένο φρύδι!!!) οι κορυφαίοι.

Κλωτσήσαμε την ευκαιρία και παραμένουμε χαμηλά και κοντά στην επικύνδινη ζώνη...

Καλή συνέχεια στον ΔΑΣΑΛ, δύσκολα ή εύκολα θα ανέβει...
top_thanos_90
ηλιούπολη - αναγ.πετραλώνων 2 γύρω στ 10 πόντους..
smiley.gif
dm_7
QUOTE(assistant @ Feb 12 2009, 22:33 ) *
Επι του πιεστηριου Ν.Μακρη-Κουκου 62-63.


Αξιζε το ταξίδι τελικά! Ωραιο ματς!! assistant εχασες...
Peritri
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 69-62
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 74-76
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 89-44
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 67-50
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 55-63
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 62-63
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 80-54

Το μπαμ η Καισαριανή, είναι ακόμα ζωντανή, απρόσμενη για εμένα η διαφορά των 17 στο Δάφνη - Φίλιππος, μάλλον τέλος οι σκέψεις για άνοδο στην Ηλιούπολη, συνεχίζει να απογοητεύει η Νέα Μάκρη (βάση του υλικού της).
Steryios
Αναγέννηση Κ.-Πεύκη 69-62 (26-33)
Διαιτητές: Ρήγας-Στρέμπας
Αναγέννηση Κ. (Καλαμαράς): Τατάκης 4, Συριανός 2, Γιαννούσης 23 (4), Καλιαμβάκος 15 (2), Καρνέσης 3, Ζειμέλ Χότζα 6, Μάγκος 10, Γρηγορόπουλος 6
Πεύκη (Καλλιάς): Ζυγούρης 9, Χασαπόπουλος 3, Χαντζής 4 (1), Κανλής 10, Πιτσινός 12, Μπαρλάς 6 (1), Παπαδόπουλος 4, Τάγαρης 14 (1)

Βριλήσσια-ΔΑΣΑΛ 74-76 (33-45)
Διαιτητές: Νανούρης-Κανακάρης
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι. 1, Σκλαβούνος 19 (4), Τριανταφύλλης 14 (1), Παπαθεοδώρου 11 (1), Νταούντ 2, Σγουρίτσας, Τσιτσιλίδης 2, Κολιόπουλος 11 (2), Κίτσιος Δ. 2, Αλεξόπουλος 12
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Βελτίστας, Βάνας, Καραγρηγορίου 21 (4), Ντιφαντής 3, Αρτεμάκης 8, Δεληγιώργης 4, Δήμας 13, Αντωνίου 14 (3), Φραγκούλης 13

Ολυμπιάδα '96-Εκάλη 89-44 (50-22)
Διαιτητές: Ραχιώτης-Δημητρίου
Ολυμπιάδα '96 (Γκόφας): Τσίκληρας 2, Αχτύπης 5 (1), Θάνος 12, Φουντάς 10, Μιχάλης 17, Κριεκούκγης, Τσολιάκος 12 (1), Κουτούκης, Πισκούλης 13 (1), Δαμκαλής 11, Κωνσταντόπουλος 2, Μουζάκης 5 (1)
Εκάλη (Νοβάρα): Σπηλιωτόπουλος 14 (4), Πολύζος, Καραβάκης, Βουλουμάνος 7, Κανατούλας, Αλαφούζος, Παπασταθόπουλος 16 (2), Ζάγκας, Κατσάνος, Νοβάρα, Πισιμίσης 3, Μεϊδάνης 4

Ν. Μάκρη-Κουκουβάουνες 62-63 (29-36)
Διαιτητές: Ζερβούδης-Πέτρου
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 14 (1), Χουλιάρας 6, Αλεξόπουλος 8, Δράκος 9, Δημογέροντας, Μπούσουλας 10 (1), Αναματερός, Τζήμας, Δούβρος 11, Μπούτζης 4
Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 5 (1), Παπαδόπουλος Π. 5, Στάμος 2, Παπαδόπουλος Σ. 11, Κόκκαλης 7, Παπαβασιλείου, Χανιώτης 11 (1), Τσενές 8 (2), Λαδικός 14 (3)

Αχιλλέας-Κυψελιακός 80-54 (41-28)
Διαιτητές: Χριστοδούλου-Τσάλας
Αχιλλέας (Δρούμπαλης): Σταφυλάς 5 (1), Ψυχάρης, Καλαϊτζόγλου 14 (2), Περρής 4, Αντωνίου 11 (1), Μπελέγρης 15 (3), Καψής 7 (1), Παράσχος, Μπουρούνης 2, Χοχλιδάκης 4, Κλεάνθους 8, Γεωργανάς 8
Κυψελιακός (Σωφρονιάδης): Κασκάνης 7 (1), Παρλαβαντζάς 3 (1), Γκούντης 18 (3), Αθανασιάδης 5 (1), Καλικούρδης 8, Οικονόμου 3 (1), Βαρούχας 10 (1), Μαρκόπουλος

Δάφνη Δαφνίου-Φίλιππος 67-50 (40-20)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Καπνιά
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Μαούνης, Σέχου, Μήλιος 4, Γάριος 18 (3), Ράλλιος 5 (1), Τασούλας 6, Κωστάκος, Νικολετάκης 6, Βλάσσης 6, Βαμβακίδης 22 (6)
Φίλιππος (Κουστένης): Τσιμπέρης 18, Καραγιαννιώτης 5 (1), Κατσιάπης 7 (1), Κοντάκης 3 (1), Καλαντωνέας 4, Κιαχόπουλος 3 (1), Δημητρακόπουλος 4, Γιαννόπουλος, Ζυγούρης 4, Ματιστάκης, Μαντζιώρης 2

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

Η επόμενη αγωνιστική (18η 19/02): ΔΑΣΑΛ-Αναγέννηση Κ., Εκάλη-Βριλήσσια, Φίλιππος-Ολυμπιάδα 96, Αναγέννηση Π.-Δάφνη Δαφνίου, Κουκουβάουνες-Ηλιούπολη, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ν. Μάκρη, Πεύκη-Κυψελιακός.
Ρεπό: Αχιλλέας.

πηγή:basketblog.gr
assistant
QUOTE(dm_7 @ Feb 13 2009, 01:40 ) *
Αξιζε το ταξίδι τελικά! Ωραιο ματς!! assistant εχασες...

Το ξερω ρε αλλα ολη μερα κυνηγαω κατι κοκκινοσκουφιτσες και κατι σουπερμαν και δεν προλαβαινα.Ελπιζω την αλλη βδομαδα στο εντος αλλα και παλι ειναι Τσικνοπεμπτη και χλωμο το κοβω...............

QUOTE(Peritri @ Feb 13 2009, 13:26 ) *
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 69-62
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 74-76
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΟ ΕΚΑΛΗΣ 89-44
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 67-50
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 55-63
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 62-63
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 80-54

Το μπαμ η Καισαριανή, είναι ακόμα ζωντανή, απρόσμενη για εμένα η διαφορά των 17 στο Δάφνη - Φίλιππος, μάλλον τέλος οι σκέψεις για άνοδο στην Ηλιούπολη, συνεχίζει να απογοητεύει η Νέα Μάκρη (βάση του υλικού της).

Τοσο κακοι νομιζεις οτι ειμαστε φιλε peri που σ απογοητευσε η ηττα της Μακρης;;;;;;;;;;;;;
Vlachos
QUOTE(gv#10 @ Feb 10 2009, 13:47 ) *
Γεια σας και απο μενα,ειμαι ενας παιχτης του Ατταλου που δε ξεκινησε στη βασικη πενταδα και απ οσα ακουω απο εσας ειμαι ενας οχι τοσο ποιοτικος οσο το 5 και το 7.Παιδια ειστε πολυ λαθος γτ εκει που ειμαστε τωρα ειμαστε χαρη στην ομαδικη δουλεια και οχι μονο χαρη της αποδοσης των δυο παιδιων.Αν ηταν ετσι να σασταν σιγουροι οτι μονο τεννις θα επρεπε να παιζουν,δε λεω ωραιο αθλημα και το τεννις αλλα ειναι για εκεινους που θελουν να παιξουν 1 εναντιον 1 και αυτο δεν ισχυει στην ομαδα μας και αυτο γτ ο ενας πιστευει τον αλλον.Απο κει και περα ο καθενας κρινει οπως θελει απλα εγω μαλλον εχω καταλαβει οτι η ομαδα αποτελειται απο 12 παιχτες,εναν προπονητη και ενα βοηθο ισως εκανα λαθος γτ ολοι οι υπολοιποι εχετε καταλαβει οτι η ομαδα αποτελειται απ οσους σκοραρουν

Να στε καλα και καλο υπολοιπο

Για σου φιλε μου τι κανεις ελπιζω καλα
αν και με ψευδονυμο δεν ξερουμε ποιος εισαι γι αυτο πες μας.
Κανενας πιστευω δεν στιριζετε στο Βιδακη η στο Τσακιρη η ομαδα στηριζετε σε ολο το συνολο
γι αυτο και καθε αγωνιστηκη που περναει γινετε και καλυτερη η ομαδα.
Στου 15 παιχτες που εχει στο προπονιτη στο βοηθο στους παραγοντες στους χορηγους
ακομα και στα τμηματα που εχει παιδικο,εφηβικο,κορασιδες,γονεις.γυναικειο κ.τ.λ που φωναζουν και με την παρουσια τους
μας στηριζουν στην εξεδρα και φωναζουν για μας.
εκει ωφειλετε η καλη πορεια μας μεχρι τωρα
και ελπιζω να μην ξανα υποθει κατι τετοιο που ειπες
alexas10
QUOTE (Vlachos @ Feb 13 2009, 23:40 ) *
Για σου φιλε μου τι κανεις ελπιζω καλα
αν και με ψευδονυμο δεν ξερουμε ποιος εισαι γι αυτο πες μας.
Κανενας πιστευω δεν στιριζετε στο Βιδακη η στο Τσακιρη η ομαδα στηριζετε σε ολο το συνολο
γι αυτο και καθε αγωνιστηκη που περναει γινετε και καλυτερη η ομαδα.
Στου 15 παιχτες που εχει στο προπονιτη στο βοηθο στους παραγοντες στους χορηγους
ακομα και στα τμηματα που εχει παιδικο,εφηβικο,κορασιδες,γονεις.γυναικειο κ.τ.λ που φωναζουν και με την παρουσια τους
μας στηριζουν στην εξεδρα και φωναζουν για μας.
εκει ωφειλετε η καλη πορεια μας μεχρι τωρα
και ελπιζω να μην ξανα υποθει κατι τετοιο που ειπες


Για αποφυγη παρεξηγησεων...Υπαρχουν 2 ατταλοι.... για αλλον μιλαει ο ενας για αλλον ο αλλος...Μη πλακωνεστε χωρις λογο ρε....
Peritri
QUOTE
Τοσο κακοι νομιζεις οτι ειμαστε φιλε peri που σ απογοητευσε η ηττα της Μακρης;;;;;;;;;;;;;


Είπα εγώ ποτέ κάτι τέτοιο;

Ξαναδιάβασε προσεκτικότατα σε παρακαλώ πολύ τι έγραψα:

QUOTE
συνεχίζει να απογοητεύει η Νέα Μάκρη (βάση του υλικού της)


Δεν αναφέρθηκα καν στις Κουκουβάουνες. Έδωσα έμφαση στο γεγονός των υπερβολικά πολλών ηττών της Νέας Μάκρης και της εν γένη κακής της πορείας στο πρωτάθλημα.

Και εμείς περάσαμε από τη Νέα Μάκρη νικηφόρα, αυτό δεν σημαίνει ότι υποτιμώ τους συμπαίκτες μου, αλίμονο.

Από ότι βλέπω, ό,τι και να γραφεί εδώ μέσα, ''ψάχνεστε'' όλοι. Δεν μπαίνετε καν στον κόπο να ερμηνέυσετε τα γραφόμενα και αρπάζετε αμέσως την ευκαιρία για να παρεξηγηθείτε.

Ό,τι άλλο θελήσεις assistant, με pm, να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους.
anko11
QUOTE(gabriel1981 @ Feb 12 2009, 12:43 ) *
αγωνιστική 17η - προβλέψεις!!

Αναγέννηση Κ.-Πεύκη 2 (εύκολα)
Βριλήσσια-ΔΑΣΑΛ 2
Ολυμπιάδα 96-Εκάλη 1 (ουδέν σχόλιον)
Δάφνη Δαφνίου-Φίλιππος 1 ( με΄λίγο χ)
Ηλιούπολη-Αναγέννηση Π. 1 ( τελευταία ευκαιρία της Ηλιούπολης)
Ν. Μάκρη-Κουκουβάουνες 1
Αχιλλέας-Κυψελιακός 1 ( μάχη )




Αναγέννηση Κ.-Πεύκη 2 (εύκολα)
Eykola ??????????????????????
xaxaxaxaxaa
assistant
QUOTE(Peritri @ Feb 14 2009, 03:12 ) *
Είπα εγώ ποτέ κάτι τέτοιο;

Ξαναδιάβασε προσεκτικότατα σε παρακαλώ πολύ τι έγραψα:



Δεν αναφέρθηκα καν στις Κουκουβάουνες. Έδωσα έμφαση στο γεγονός των υπερβολικά πολλών ηττών της Νέας Μάκρης και της εν γένη κακής της πορείας στο πρωτάθλημα.

Και εμείς περάσαμε από τη Νέα Μάκρη νικηφόρα, αυτό δεν σημαίνει ότι υποτιμώ τους συμπαίκτες μου, αλίμονο.

Από ότι βλέπω, ό,τι και να γραφεί εδώ μέσα, ''ψάχνεστε'' όλοι. Δεν μπαίνετε καν στον κόπο να ερμηνέυσετε τα γραφόμενα και αρπάζετε αμέσως την ευκαιρία για να παρεξηγηθείτε.

Ό,τι άλλο θελήσεις assistant, με pm, να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους.

Μαλλον εσυ αρπαζεσαι πολυ ευκολα φιλε μου.Σε ποια αλλη ηττα της Μακρης εξεφρασες την απογοητευση σου:;;;;;;;;Σε καμια .γι αυτο το συνδυασα με την ομαδα μου.Τελος κι απο μενα.
Steryios
Φ.Ε.Α-Ν.ΜΑΚΡΗ 1 γύρω στους 16 πόντους διαφορά(77-61 νομίζω).
mirts
ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 58 - 63

ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ 2 ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ.. ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ....
top_thanos_90
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1 γύρω στ 10 πόντους
niki6
ΠΕΥΚΗ-ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ 2πλο! Δεν θυμαμαι σκορ, νομιζω γυρω στους 5 ποντους. Συνεχιζει να κανει δωρα η πευκη στις τελευταιες αγωνιστικες.. Δικαιο παντως το αποτελεσμα, τα παιδια του κυψελιακου το ηθελαν πιο πολυ το παιχνιδι! (το ιδιο ισχυει και για το προηγουμενο παιχνιδι με την αναγεννηση καισ/νης) Αντε ωρα τωρα σιγα σιγα να φευγουν μερικοι..
KOKO
Αναγέννηση Π.-Δάφνη Δαφνίου 75-63 (36-32)
Διαιτητές: Κουτσουμπός-Καλαϊτζάκης
Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Κασκάνης, Αρβανιταντώνης, Γκόφας 8 (1), Περγαντής Γ. 17 (3), Καταραχιάς, Αλτσαντζής 9 (1), Τσατσάνης 7 (2), Κονδύλης 12, Περγαντής Κ. 14 (1), Γιαννακαράς 8
Δάφνη Δαφνίου (Μαρίνος): Ράλλιος 4, Σέχου, Μήλιος 16 (1), Γάριος 5, Παπαθεοδώρου 18 (1), Τασούλας 15, Κωστάκος, Βλάσσης 3 (1), Βαμβακίδης 2

ΔΑΣΑΛ-Αναγέννηση Κ. 90-53 (50-26)
Διαιτητές: Καλογερόπουλος-Πλιάκας
ΔΑΣΑΛ (Παπαδάκης): Βελτίστας, Ρήγας 3 (1), Βάνας 2, Καραγρηγορίου 24 (2), Κασνέστης 2, Γκεν, Χατζηθάνος, Αρτεμάκης 10 (1), Δεληγιώργης 1, Δήμας 21 (3), Αντωνίου 21 (4), Φραγκούλης 6 (1)
Αναγέννηση Κ. (Καλαμάρας): Τατάκης 2, Συριανός 4, Παπαδημητρίου 4, Γιαννούσης 14 (2), Καλιαμβάκος 12 (1), Βραγές, Ζειμέλ Χότζα 6, Μάκος 4, Καρνέσης 2, Μπότσης, Γρηγορόπουλος 5

Φίλιππος-Ολυμπιάδα 96 58-63 (31-24)
Διαιτητές: Πιτσίλκας-Αναστασίου
Φίλιππος (Κουστένης): Τσιμπέρης 16 (2), Καραγιαννιώτης 3, Κοντάκης, Κιαχόπουλος 15 (1), Καλαντωνέας, Γιαννόπουλος 15, Δημητρακόπουλος 3, Ζυγούρης 6, Ματζιώρης
Ολυμπιάδα 96 (Γκόφας): Τσικλήρας 2, Θάνος 5 (1), Φούντας 2, Μιχάλης 1, Κριεκούκης 16 (3), Τσολιάκος 9 (1), Πισκούλης 22 (2), Δαμκαλής 4, Κωνσταντόπουλος 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ν.Μάκρη 78-61 (34-30)
Διαίτητες: Κουνάνης-Βικτωράτου
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Δεσποτάκης): Αναγνωστόπουλος, Ρωμοσιός 9 (1), Αντωνιάδης, Βιδάκης 7 (1), Τσακίρης 30 (8), Αθανασόπουλος, Πρας 23 (1), Αναστασόπουλος 4, Μαστρογιάννης 1, Μίλος, Μαστρακούλης Στ. 2, Δρούκας 2
Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 11 (1), Χουλιάρας 2, Μητρόπουλος 3 (1), Αλεξόπουλος 2, Δράκος 4, Παγόπουλος 2, Μπούσουλας 13 (2), Αναμάτερος, Τζίμας 1, Δημογέροντας 11 (3), Δούβρος 8, Μπούτζης 2

Εκάλη-Βριλήσσια 47-57 (24-23)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Σιμιτζής
Εκάλη (Γεωργακόπουλος): Σπηλιωτόπουλος 15 (3), Κατσάνος, Καραβάκης, Βουλουμάνος, Αλαφούζος 3, Παπασταθόπουλος 22 (1), Νοβάρα, Πισιμίσης 6, Μεϊδάνης 1
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος Ι., Μαντζούνης 2, Τριανταφύλλης 2, Παπαθεοδώρου 12 (2), Νταούντ 3, Σγουρίτσας 7, Τσιτσιλίδης, Κολιόπουλος 7 (1), Σκλαβούνος 9, Κίτσιος Δ., Αλεξόπουλος 15

Πεύκη-Κυψελιακός 51-46 (25-21)
Διαιτητές: Χριστίδης Η.-Φαλούκα
Πεύκη (Χάμουζας): Ρουστέμης 3, Χασαπόπουλος 2, Αρβανίτης 2, Χαντζής 3 (1), Πιτσινός 8 (1), Γκαρίλας 6, Μπαρλάς 9 (1), Παπαδόπουλος 13
Κυψελιακός (Σοφρωνιάδης): Κασκάνης 7, Παρλαβατζάς 5 (1), Γκούντης 17 (2), Καλικούρδης 11, Οικονόμου 3 (1), Καρατζιάς 6, Μαρκόπουλος 2



Κουκουβάουνες-Ηλιούπολη 68-78 (34-27)Διαιτητές: Μπούκας-Χρηστίδης Π.Κουκουβάουνες (Ανδριόπουλος): Ζερβόπουλος 5 (1), Παπαδόπουλος Π., Στάμος 7 (1), Παπαδόπουλος Σ. 11, Κόκκαλης 3, Παπαβασιλείου 2, Χανιώτης 10 (2), Μπάτσαρης, Γραμμένος, Τσενές 6, Μποτσάκος, Λαδικός 24 (6)
Ηλιούπολη (Ρουμελιώτης): Τσοπόκης, Κολομβούνης 20 (1), Σβαρδάγκαλος, Μπίρμπας 10, Σιφναίος, Καρδάρης 8, Αργυρίδης 2, Χαλκιάς, Κώνστας 12, Γαρούφης 19 (1), Μπαλτάς 4



Ρεπό: Αχιλλέας



Η βαθμολογία (σε 18 αγώνες): ΔΑΣΑΛ 34, Αναγέννηση Π. 32, ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 29, Ολυμπιάδα 96 29, Ηλιούπολη 27, Πεύκη 26, Δάφνη Δαφνίου 26, Φίλιππος 25, Ν. Μάκρη 25, Κουκουβάουνες 24, Βριλήσσια 23, Κυψελιακός 22, Αχιλλέας 20, Αναγέννηση Κ. 19, Εκάλη 17.



Η επόμενη αγωνιστική (19η 26/02): Αναγέννηση Κ.-Εκάλη, Βριλήσσια-Φίλιππος, Ολυμπιάδα 96-Αναγέννηση Π., Δάφνη Δαφνίου-Κουκουβάουνες, Ηλιούπολη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ, Ν. Μάκρη-Αχιλλέας, Πεύκη-ΔΑΣΑΛ. Ρεπό: Κυψελιακός.

dm_7
QUOTE(KOKO @ Feb 20 2009, 16:13 ) *
Λαδικός 24 (6)

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
KOKO
QUOTE(dm_7 @ Feb 20 2009, 14:40 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Τσακιρης 30(8)
blink.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Feb 21 2009, 09:37 ) *
Τσακιρης 30(8)
blink.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

ο ακριδας ειναι μεγαλη παικτουρα!!!!!!
pick&roll
Περιμενα πολυ καλυτερη πορεια απο τηs κοyκουβαουνεs ....................μονο ο λαδικοs σωζει τα προσχηματα τελικα...................
Steryios
QUOTE(BILLTSEK @ Feb 21 2009, 13:50 ) *
ο ακριδας ειναι μεγαλη παικτουρα!!!!!!

Φιλαράκο όχι ακρίδας...κατσαρίδας!!!
BILLTSEK
QUOTE(Steryios @ Feb 21 2009, 17:42 ) *
Φιλαράκο όχι ακρίδας...κατσαρίδας!!!

xaxaxaxaxa!!σωστα!!μπερδεψα τα εντομα..αδερφουλη θα ερθω να σας δω συντομα..
dm_7
QUOTE(pick&roll @ Feb 21 2009, 16:40 ) *
Περιμενα πολυ καλυτερη πορεια απο τηs κοyκουβαουνεs ....................μονο ο λαδικοs σωζει τα προσχηματα τελικα...................



Και εμείς το ίδιο...αλλά τι να κάνεις συμβαίνουν συχνά αυτά! Ο Λαδικός κάθε χρόνο είναι και καλύτερος. Αλλά υπάρχουν κι άλλοι αξιόλογοι παίκτες στην ομάδα! Θα μου πεις, τότε γιατί η ομάδα φέρνει τέτοια αποτελέσματα? Εύλογη ερώτηση... αλλά θέλει αρκετή συζήτηση.
stefan
QUOTE(dm_7 @ Feb 23 2009, 02:31 ) *
Και εμείς το ίδιο...αλλά τι να κάνεις συμβαίνουν συχνά αυτά! Ο Λαδικός κάθε χρόνο είναι και καλύτερος. Αλλά υπάρχουν κι άλλοι αξιόλογοι παίκτες στην ομάδα! Θα μου πεις, τότε γιατί η ομάδα φέρνει τέτοια αποτελέσματα? Εύλογη ερώτηση... αλλά θέλει αρκετή συζήτηση.


Θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα των Κουκουβαουνων
καθως και την διοικηση.
Μετα απο καποια γεγοντα που εγιναν,πιστευω οτι ο στοχος τους
απο την αρχη της χρονιας πρεπει να ηταν αλλος.
Να διωξουν αυτους που αγαπανε την ομαδα απο κοντα της.

Δυστυχως η ασυλια ειναι προνομιο λιγων τελικα.
Κριμα παντως.
alexas10
QUOTE (stefan @ Feb 24 2009, 01:22 ) *
Θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα των Κουκουβαουνων
καθως και την διοικηση.
Μετα απο καποια γεγοντα που εγιναν,πιστευω οτι ο στοχος τους
απο την αρχη της χρονιας πρεπει να ηταν αλλος.
Να διωξουν αυτους που αγαπανε την ομαδα απο κοντα της.

Δυστυχως η ασυλια ειναι προνομιο λιγων τελικα.
Κριμα παντως.


?????? sad.gif
stefan
QUOTE(alexas10 @ Feb 24 2009, 01:37 ) *
?????? sad.gif


Οι λεπτομερειες ιδιατερως φιλε alexas.
Αφου θα φαμε που θα φαμε απο καποιους το κραξιμο,
τουλαχιστον ας ειμαστε σωστοι.. wink.gif
dm_7
QUOTE(stefan @ Feb 24 2009, 01:22 ) *
Θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα των Κουκουβαουνων
καθως και την διοικηση.
Μετα απο καποια γεγοντα που εγιναν,πιστευω οτι ο στοχος τους
απο την αρχη της χρονιας πρεπει να ηταν αλλος.
Να διωξουν αυτους που αγαπανε την ομαδα απο κοντα της.

Δυστυχως η ασυλια ειναι προνομιο λιγων τελικα.
Κριμα παντως.


Είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!
Λυπάμαι.
assistant
QUOTE(stefan @ Feb 24 2009, 01:22 ) *
Θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στην ομαδα των Κουκουβαουνων
καθως και την διοικηση.
Μετα απο καποια γεγοντα που εγιναν,πιστευω οτι ο στοχος τους
απο την αρχη της χρονιας πρεπει να ηταν αλλος.
Να διωξουν αυτους που αγαπανε την ομαδα απο κοντα της.

Δυστυχως η ασυλια ειναι προνομιο λιγων τελικα.
Κριμα παντως.

Λογω φορτου εργασιας μολις ειδα το μηνυμα και σου απαντω φιλε Στεφανε
Το καλοκαιρι που μας περασε 3 ανθρωποι ανελαβαν την ευθυνη του χτησιματος της ομαδας που φανερο στοχο ειχε να παιξει ομορφο μπασκετ και κρυφο γιατι οχι την ανοδο.
Αυτοι οι ανθρωποι ηταν ο προπονητης,ο εφορος κι εγω και μοιραζομαστε- κατα τη γνωμη μου-ακριβως απο 33% την ευθυνη για την ΑΠΟΤΥΧΙΑ του εγχειρηματος μας και των στοχων μας(ειδικα του 1ου).
Επειδη και τρεις ειμαστε μεγαλοι-σε ηλικια-ανθρωποι κι εχουμε συναισθηση των ΕΥΘΥΝΩΝ μας να ξερεις οτι εδω κι αρκετ καιρο τις εχουμε αναλαβει κι εχουμε κανει γνωστο(εκει που πρεπει ο καθενας) οτι αποχωρουμε απ την οργανωση της ομαδας το καλοκαιρι(καποιοι μπορει και νωριτερα) και παραμενουμε μονο ως φιλαθλοι στην ομαδα που αγαπαμε και οι 3.Νομιζω οτι ειναι αρκετα τιμιο αυτο,γιατι κατα τη γνωμη μου κακο δεν ειναι να αποτυγχανεις αλλα να μην το παραδεχεσαι και να ριχνεις τις ευθυνες σε τριτους.

υγ1 αυτο το post το εγραψα μονος μου και δεν ειναι εις γνωση του προπονητη και του εφορου της ομαδας μας
υγ2 οπως βλεπεις μιλαω καθαρα και στα ισια για ολα.Επειδη δεν καταλαβαινω καλα πες μου ξεκαθαρα με ονοματα τι εννοεις οταν μιλας για ασυλια καθως και ποιος εδιωξε απ την ομαδα ποιον.Αν φυσικα θες απαντηση και δε μιλας ρητορικα.
dm_7
QUOTE(assistant @ Feb 24 2009, 18:22 ) *
Λογω φορτου εργασιας μολις ειδα το μηνυμα και σου απαντω φιλε Στεφανε
Το καλοκαιρι που μας περασε 3 ανθρωποι ανελαβαν την ευθυνη του χτησιματος της ομαδας που φανερο στοχο ειχε να παιξει ομορφο μπασκετ και κρυφο γιατι οχι την ανοδο.
Αυτοι οι ανθρωποι ηταν ο προπονητης,ο εφορος κι εγω και μοιραζομαστε- κατα τη γνωμη μου-ακριβως απο 33% την ευθυνη για την ΑΠΟΤΥΧΙΑ του εγχειρηματος μας και των στοχων μας(ειδικα του 1ου).
Επειδη και τρεις ειμαστε μεγαλοι-σε ηλικια-ανθρωποι κι εχουμε συναισθηση των ΕΥΘΥΝΩΝ μας να ξερεις οτι εδω κι αρκετ καιρο τις εχουμε αναλαβει κι εχουμε κανει γνωστο(εκει που πρεπει ο καθενας) οτι αποχωρουμε απ την οργανωση της ομαδας το καλοκαιρι(καποιοι μπορει και νωριτερα) και παραμενουμε μονο ως φιλαθλοι στην ομαδα που αγαπαμε και οι 3.Νομιζω οτι ειναι αρκετα τιμιο αυτο,γιατι κατα τη γνωμη μου κακο δεν ειναι να αποτυγχανεις αλλα να μην το παραδεχεσαι και να ριχνεις τις ευθυνες σε τριτους.

υγ1 αυτο το post το εγραψα μονος μου και δεν ειναι εις γνωση του προπονητη και του εφορου της ομαδας μας
υγ2 οπως βλεπεις μιλαω καθαρα και στα ισια για ολα.Επειδη δεν καταλαβαινω καλα πες μου ξεκαθαρα με ονοματα τι εννοεις οταν μιλας για ασυλια καθως και ποιος εδιωξε απ την ομαδα ποιον.Αν φυσικα θες απαντηση και δε μιλας ρητορικα.

Φιλε assistant, καλά φαίνονται όλα αυτά που λες και αρκετά σωστά αλλά όταν έμαθα ότι διώχτηκε παίκτης με αυτό τον τρόπο από την ομάδα, ξενέρωσα τη ζωή μου! Και αυτό, γιατί πιστεύω ότι αυτές οι κινήσεις είναι έξω απ' την φιλοσοφία που τόσα χρόνια είχε η ομάδα! Ξέρω ότι σίγουρα υπάρχουν επιχειρήματα γι' αυτή την απόφαση, αλλά τον τρόπο τον θεωρώ εντελώς άδοξο. Τα υπόλοιπα από κοντά, δεν έχει σημασία να το αναλύσουμε τόσο εδω μέσα.
stefan
QUOTE(assistant @ Feb 24 2009, 18:22 ) *
υγ2 οπως βλεπεις μιλαω καθαρα και στα ισια για ολα.Επειδη δεν καταλαβαινω καλα πες μου ξεκαθαρα με ονοματα τι εννοεις οταν μιλας για ασυλια καθως και ποιος εδιωξε απ την ομαδα ποιον.Αν φυσικα θες απαντηση και δε μιλας ρητορικα.


Ρητορικα,δεν εμαθα ποτε να μιλαω.
Και οπως ξερουμε να λεμε τα αρνητικα,ξερουμε και τα θετικα.
Και ειναι πραγματι πολυ αντρικιο και σωστο εκ μερους σου να παραδεχεσαι τα λαθη σου
και να αναλαμβανεις τις ευθυνες σου.
Πραγματικα και ειλικρινα μπραβο σου.

Αυτα που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ,εχουν να κανουν σχεση με συμπεριφορες ατομων
προς την εξεδρα.
Να σου θυμισω το περσυνο Κουκουβαουνες-Ν.Μακρη,που ειναι ενα παραδειγμα.
Καποιες κουβεντες του στυλ "η ομαδα δεν ειναι τσιφλικι σου",αποδειχθηκε οτι τις ειπαν
λαθος ατομα σε αλλα λαθος ατομα.
Τα υπολοιπα απο κοντα.
I L S
QUOTE(assistant @ Feb 24 2009, 18:22 ) *
Λογω φορτου εργασιας μολις ειδα το μηνυμα και σου απαντω φιλε Στεφανε
Το καλοκαιρι που μας περασε 3 ανθρωποι ανελαβαν την ευθυνη του χτησιματος της ομαδας που φανερο στοχο ειχε να παιξει ομορφο μπασκετ και κρυφο γιατι οχι την ανοδο.
Αυτοι οι ανθρωποι ηταν ο προπονητης,ο εφορος κι εγω και μοιραζομαστε- κατα τη γνωμη μου-ακριβως απο 33% την ευθυνη για την ΑΠΟΤΥΧΙΑ του εγχειρηματος μας και των στοχων μας(ειδικα του 1ου).
Επειδη και τρεις ειμαστε μεγαλοι-σε ηλικια-ανθρωποι κι εχουμε συναισθηση των ΕΥΘΥΝΩΝ μας να ξερεις οτι εδω κι αρκετ καιρο τις εχουμε αναλαβει κι εχουμε κανει γνωστο(εκει που πρεπει ο καθενας) οτι αποχωρουμε απ την οργανωση της ομαδας το καλοκαιρι(καποιοι μπορει και νωριτερα) και παραμενουμε μονο ως φιλαθλοι στην ομαδα που αγαπαμε και οι 3.Νομιζω οτι ειναι αρκετα τιμιο αυτο,γιατι κατα τη γνωμη μου κακο δεν ειναι να αποτυγχανεις αλλα να μην το παραδεχεσαι και να ριχνεις τις ευθυνες σε τριτους.

υγ1 αυτο το post το εγραψα μονος μου και δεν ειναι εις γνωση του προπονητη και του εφορου της ομαδας μας
υγ2 οπως βλεπεις μιλαω καθαρα και στα ισια για ολα.Επειδη δεν καταλαβαινω καλα πες μου ξεκαθαρα με ονοματα τι εννοεις οταν μιλας για ασυλια καθως και ποιος εδιωξε απ την ομαδα ποιον.Αν φυσικα θες απαντηση και δε μιλας ρητορικα.




η ομαδα ειναι ενας ζωντανος οργανισμος....
πρεπει να μην υπερβαλουμε οταν μιλαμε για το τι προσφερουμε σαυτη...
μονο τοτε δε μας αγκαλιαζει κ δε μας δεχετε...

δε μπορουμε νατην πιεσουμε να δεχτει τα δικα μας "θελω"....
γιατι τοτε, δημιουργει δικες της αυτοάμυνες που φερνουν ατομα που την αγαπουν-οπως εσεις -, σε δυσκολη θεση...

λυπαμαι γιαυτο που νιωθετε
ομως μη ξεχασετε ποτε ποσες περισσοτερες χαρες σας προσφερε η ομαδα σας , οταν ηταν ακεραια...
Steryios
QUOTE(assistant @ Feb 24 2009, 18:22 ) *
Λογω φορτου εργασιας μολις ειδα το μηνυμα και σου απαντω φιλε Στεφανε
Το καλοκαιρι που μας περασε 3 ανθρωποι ανελαβαν την ευθυνη του χτησιματος της ομαδας που φανερο στοχο ειχε να παιξει ομορφο μπασκετ και κρυφο γιατι οχι την ανοδο.
Αυτοι οι ανθρωποι ηταν ο προπονητης,ο εφορος κι εγω και μοιραζομαστε- κατα τη γνωμη μου-ακριβως απο 33% την ευθυνη για την ΑΠΟΤΥΧΙΑ του εγχειρηματος μας και των στοχων μας(ειδικα του 1ου).
Επειδη και τρεις ειμαστε μεγαλοι-σε ηλικια-ανθρωποι κι εχουμε συναισθηση των ΕΥΘΥΝΩΝ μας να ξερεις οτι εδω κι αρκετ καιρο τις εχουμε αναλαβει κι εχουμε κανει γνωστο(εκει που πρεπει ο καθενας) οτι αποχωρουμε απ την οργανωση της ομαδας το καλοκαιρι(καποιοι μπορει και νωριτερα) και παραμενουμε μονο ως φιλαθλοι στην ομαδα που αγαπαμε και οι 3.Νομιζω οτι ειναι αρκετα τιμιο αυτο,γιατι κατα τη γνωμη μου κακο δεν ειναι να αποτυγχανεις αλλα να μην το παραδεχεσαι και να ριχνεις τις ευθυνες σε τριτους.

υγ1 αυτο το post το εγραψα μονος μου και δεν ειναι εις γνωση του προπονητη και του εφορου της ομαδας μας
υγ2 οπως βλεπεις μιλαω καθαρα και στα ισια για ολα.Επειδη δεν καταλαβαινω καλα πες μου ξεκαθαρα με ονοματα τι εννοεις οταν μιλας για ασυλια καθως και ποιος εδιωξε απ την ομαδα ποιον.Αν φυσικα θες απαντηση και δε μιλας ρητορικα.

τωρα μπερδευτκα.νομιζα μεχρι σημερα οτι ο assistant ηταν ο προπονητης της ομαδας.(ασχετο με το θεμα σας η απορια μου.απο περιεργεια το ρωταω).
assistant
Καλησπερα σε ολους.Φιλε Στεργιο οι συμπαιχτες σου Πρας και Ρομωσιος με τους οποιους γνωριστηκα πριν λιγο καιρο σε αγωνα Α Εσκα μπορουν να σε διαβεβαιωσουν οτι δεν ειμαι ο προπονητης των Κουκου ο οποιος μαλιστα δεν διαβαζει καν το forum μας.

Φιλε Στεφανε αν ειχες ερθει την Τσικνοπεμπτη στο γηπεδο-ημερα που σχεδον ολα τα γηπεδα της β εσκα ηταν αδεια-θα εβλεπες οτι δεν εχουμε διωξει πολυ κοσμο,το αντιθετο μαλιστα.Μια παρεα 6-7 νεαρων φιλων με οπαδικες αντιληψεις τυπου αεκ,οσφπ,παο προσπαθησαμε ορισμενοι ν απομακρυνουμε απ το γηπεδο που θεωρουσαμε καλως ή κακως οτι δεν βοηθανε την ομαδα.Δε νομιζω παντως οτι τους εδιωξε καποιος αλλα το γενικοτερο υπολοιπο,υγιες κλιμα της ομαδας μας.Αν επεξα κι εγω ρολο σ αυτο(εστω 1%) ειμαι πολυ χαρουμενος κι υπερηφανος γι αυτο.


Φιλε ils ειλικρινα δεν καταλαβαινω τα γραφομενα σου αλλα απ το υφος σου φαινεται πως εχεις δικιο.

Φιλη dm7 ολες οι ομαδες λειτουργουν ή πρεπει να λειτουργουν βασει ενος εσωτερικου κανονισμου ή αλλιως μια σειρα κανονες.Αυτους συνηθως τους θετει η διοικηση ή σε μικροτερες ομαδες οπως εμεις ο προπονητης(καλως ή κακως) και συμβαινει για να διατηρειται η πειθαρχια και να μην κανει ο καθενας του κεφαλιου του.Ο συγκεκριμενος αθλητης που αναφερεις(που εγω λογω της κοινης μας συμπορευσης για 9 χρονια τον εκτιμω,τον θεωρω φιλο κι αδερφο και δεν αλλαζει αυτο)παραβιασε τους εσωτερικους κανονες της ομαδας μας για τριτη φορα φετος και λογικα κατ εμε αποπεμφθηκε.Παρεπιμπτοντως ο παιχτης αυτος θα φαει απ την εσκα απο 2(δυσκολα) εως 4(το πιθανοτερο κατ εμε) αγωνιστικες τιμωρια.Ετσι οταν ληξει η τιμωρια του κατα 99,9% θα υπαρχει νεος προπονητης στην ομαδα μας ο οποιος μπορει να θεσει αλλους κανονες και το παιδι αυτο να ξαναπαιξει.Αρα δεν προκαλειται ζημια για την ομαδα μας.

υγ οτι θα φταναμε εμεις οι 2 ρε Γιωτουλα να κανουμε διαλογο μεσω internet δεν το περιμενα ποτε..........

Steryios
QUOTE(assistant @ Feb 25 2009, 16:08 ) *
Καλησπερα σε ολους.Φιλε Στεργιο οι συμπαιχτες σου Πρας και Ρομωσιος με τους οποιους γνωριστηκα πριν λιγο καιρο σε αγωνα Α Εσκα μπορουν να σε διαβεβαιωσουν οτι δεν ειμαι ο προπονητης των Κουκου ο οποιος μαλιστα δεν διαβαζει καν το forum μας.

Όποιος και αν είσαι έχεις κερδίσει την εκτίμησή μου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.