Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
lamar
QUOTE(AZ1980 @ Sep 13 2010, 01:45 ) *
YΓ. Ιωάννου όπως πάντα εμετικός σε όλο το τουρνουά, ενώ πολλά μπράβο πρέπει να πάνε στον Λημνιάτη για τη δουλειά που κάνει, υπό πολύ αντίξοες μάλιστα συνθήκες...


Πραγματι, τι μπορει να σκεφτεται οταν ακουει τις μπουρδες των Ιωαννου,Χατζηγεωργιου? Δικαιουται ανετα επιδομα ανθυγιεινης εργασιας...
KingCrimson
Σε καποια φαση χτες στο Τουρκια-ΗΠΑ σε ενα καρφωμα του Ιγκουονταλα , πανω στον ενθουσιασμο του να περιγραψει το μεγαλειο του καρφωματος, ειπε: ' EBΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ' θελοντας μάλλον να πει οτι πανω στο καρφωμα το κεφαλι του περασε το υψος της στεφανης!
aegeansheed
Η ατάκα για Ιγκουα(να)ντόλα ότι είναι "βελτιωμένη έκδοση του Rodman" είναι από τα πιο surreal σχόλια που έχω διαβάσει/ακούσει ever. Κι εμάς τους απλούς οπαδούς Του, μας αναγκάζει να αρχίσουμε να παρακαλέσουμε τους Mods να κάνουν edit στις επιλογές του poll. Το καλύτερο back2back σε μεταδόσεις διημέρου που έχει κάνει ποτέ...
AirNick
Υπάρχουν και θετικά. Δεν περιέγραψε αγώνα της Εθνικής Γαλλίας.
Θα πήγαινα για τυμπανόγραμμα και ακουόγραμμα στα αυτιά ταυτόχρονα. Και μεταμοσχεύσεις αυτιών δεν γίνονται...
phoenix_93
QUOTE(KingCrimson @ Sep 13 2010, 12:14 ) *
Σε καποια φαση χτες στο Τουρκια-ΗΠΑ σε ενα καρφωμα του Ιγκουονταλα , πανω στον ενθουσιασμο του να περιγραψει το μεγαλειο του καρφωματος, ειπε: ' EBΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ' θελοντας μάλλον να πει οτι πανω στο καρφωμα το κεφαλι του περασε το υψος της στεφανης!


Το άκουσα αλλά μάλλον δεν έφτασε στον εγκέφαλο. Απίστευτο, Σον Μάικλς τον έκανε τον άνθρωπο...
tsouras o.a.c
QUOTE(KingCrimson @ Sep 13 2010, 12:14 ) *
Σε καποια φαση χτες στο Τουρκια-ΗΠΑ σε ενα καρφωμα του Ιγκουονταλα , πανω στον ενθουσιασμο του να περιγραψει το μεγαλειο του καρφωματος, ειπε: ' EBΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ' θελοντας μάλλον να πει οτι πανω στο καρφωμα το κεφαλι του περασε το υψος της στεφανης!


Ναιαιαιαι! Το ειπε! Και εκεινη την στιγμη ειχα σκυψει στο γραφειο και ακουγοντας το, τιναχτηκα για να δω ποιος Τουρκος δεχτηκε το "Οθωμανικο"! Τελικα τα αυτια μας την πληρωσαν!

Υ.Γ-Απο ποιον απο εδω μεσα, τα πηρε ο Λημνιατης για να κανει πισω και να αφησει τον Χατζηγεωργιου με τον Ιωαννου μονους τους?
KingCrimson
QUOTE(tsouras o.a.c @ Sep 13 2010, 15:43 ) *
Ναιαιαιαι! Το ειπε! Και εκεινη την στιγμη ειχα σκυψει στο γραφειο και ακουγοντας το, τιναχτηκα για να δω ποιος Τουρκος δεχτηκε το "Οθωμανικο"! Τελικα τα αυτια μας την πληρωσαν!

Υ.Γ-Απο ποιον απο εδω μεσα, τα πηρε ο Λημνιατης για να κανει πισω και να αφησει τον Χατζηγεωργιου με τον Ιωαννου μονους τους?


Χατζη, the one and only! 77.gif
helen94
QUOTE(panos75 @ Sep 16 2009, 02:56 ) *
Έχει κι'άλλα πολλά: "φίνγκερ ρολ", "εμείς δεν κριτικάρουμε τους διαιτητές,...", "Team USA", κλπ.

Το κορυφαίο όμως........ Τρίπλα με τη μέση..... Πότε μου δεν το κατάλαβα αυτό....... smiley.gif
επαθα λαστιχο
σας παραδεχομαι συμφορουμιτες που μπορειτε και το διασκεδαζετε.εγω εφτασα στο σημειο αν και θεωρουμαι συγκρατημενο ατομο,να παρω καποτε τηλεφωνο την ερτ την ωρα που μετεδιδε και ουρλιαζα σαν υστερικος να τον μαζψουν.δεν αντεχεται,και το πιο σπαστικο απο ολα ειναι πως ρωταει κατι τον σχολιαστη και πριν ο δυσμοιρος που καθεται διπλα του να ψελλισει οτιδηποτε,συνεχιζει απτοητος τα ακατασχετα βλακωδη λογυδρια του και απανταει φυσικα για αυτον.ειναι και καθηγητης τρομαρα του!καλα καθηγητης ειναι και ο βαρουχας biggrin.gif
απλα απαισιος
helen94
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Sep 13 2010, 22:49 ) *
σας παραδεχομαι συμφορουμιτες που μπορειτε και το διασκεδαζετε.εγω εφτασα στο σημειο αν και θεωρουμαι συγκρατημενο ατομο,να παρω καποτε τηλεφωνο την ερτ την ωρα που μετεδιδε και ουρλιαζα σαν υστερικος να τον μαζψουν.δεν αντεχεται,και το πιο σπαστικο απο ολα ειναι πως ρωταει κατι τον σχολιαστη και πριν ο δυσμοιρος που καθεται διπλα του να ψελλισει οτιδηποτε,συνεχιζει απτοητος τα ακατασχετα βλακωδη λογυδρια του και απανταει φυσικα για αυτον.ειναι και καθηγητης τρομαρα του!καλα καθηγητης ειναι και ο βαρουχας biggrin.gif
απλα απαισιος

Χαχαχαχαχαχαχαχα....... ελεινός ο τύπος.... δεν την παλεύει στο ελάχιστο.... smiley.gif smiley.gif
SG3ptshooter
Έτρεξα να ποστάρω μην το ξεχάσω.

Είναι κρίμα που ο Χάτζη δεν οικειοποιείται μερικές από τις ατάκες του Σωτηρακόπουλου. Λιώνω να τον ακούσω σε ματς της Γαλλίας να λέει "ο Πιετρίς κόβει την άμυνα των αντιπάλων σαν το μαχαίρι το βούτυρο" ή "οι Μπατίιιιμ και Κοζέεερ ανοίγουν την αντίπαλη άμυνα σαν τριαντάφυλλο¨...

(Ενόσω πόσταρα βάλαμε γκολ και ισοφαριστήκαμε καπάκι, επίσης κάποιος γείτονας πανηγυρίζει έξαλλα το γκολ του Μέσσι 77.gif )
kotzito
Ελπιζω τωρα που Ολυμπιακος και Παναθηναικος πηγαν στην ΝΕΤ,να εμπιστευτουν οι του καναλιου τον Τζιμη και να τον βλεπουμε/ακουμε ολο και πιο συχνα σε μεταδοσεις. smiley.gif
pitto
Ο παλιος, καλός Χάτζη χτύπησε πάλι σήμερα !!! Εχουμε και λέμε :

1) "Ο Τσαρτσαρής έπαιζε "4" με σέντερ τον....Λάρυ Μιντλετον" !!!!!!!!!!!!!!!!

2) "Με σταματάνε στον δρόμο και με ρωτάνε τί είναι το πικ & ρολ" !!!!!!

3) "Το δίδυμο Μάριτς-Βουγιούκα είναι πιο ελαφρύ από το Μάριτς-Μπατίστ" !!!!!!!!!



Υ.Γ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΤΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΕΝΑ ΑΣΤΟΧΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ, ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 125 ΠΟΝΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΕΟΣ................
Flexo
Τώρα είδα αυτό το τόπικ για τον αγαπημένο μου δημοσιογράφο!

Ένα απο τα θετικά είναι ότι φέτος θα έχει η ΕΡΤ παιχνίδια της Α1 και της Euroleague οπότε θα απολαμβάνουμε πιο συχνά τις μεταδόσεις του.

Αυτό που τον κάνει να ξεχωρίζει είναι ότι περιγράφει τους αγώνες και το χαίρεται πραγματικά!

http://www.youtube.com/watch?v=0yMt3CJdG0c

Αξίζει να δει κανείς από το 3:04 μέχρι και το 4:40 ώστε να απολαύσει!
Air Kef
Σε εκεινο το σημείο με τον Τέπιτς να το καρφώνει εν κινήση κι εγώ θα παρεκτρεπόμουν πάντως. biggrin.gif

Στο τέλος είναι μια αναλαμπή ακόμα, με τον Νικολας να κανει το 5/5 τρίποντα. biggrin.gif
SG3ptshooter
Είπε για κάποιον παίκτη (νομίζω για Λάνγκτον) ότι έχει δολοφονικό σουτ και μετά διευκρίνισε ότι το είπε μεταφορικά. Δηλαδή το κυριολεκτικό πως είναι; Περιμένει να περάσει το θύμα και του σκάει τη μπάλα στο κεφάλι και του το ανοίγει; icon_drunk.gif
pitto
ξέχασα να το γράψω χτες....ακούσατε την εισαγωγή στον αγώνα ?
"Φίλοι και φίλες του...τζάμπολ καλώς ήρθατε !!!!!"


Marciulionis
Εγώ πάντως δεν τις διασκεδάζω καθόλου τις μεταδόσεις του παρά τα χαριτωμένα του. Δεν αντέχεται ο τύπος ενώ και ορισμένοι προπονητές σχολιαστές δίνουν ρεσιτάλ ασχετοσύνης στη ΝΕΤ. Ειδικά εκείνο με την εσκεμμένη τεχνική ποινή(!!!) που πολύ έξυπνα ο Μεσίνα πήρε ενώ είχε κατοχή η αντίπαλη ομάδα (!!!!!!) ώστε να μη χάσει μια επίθεση (!!!!!!!!!). Πονάει το μυαλό σου ορισμένες φορές!

Τελικά μετά το Συρίγο το χάος! Τουλάχιστον παρά τα εκνευριστικά ξερολίστικά του ξέρει μπάσκετ πολύ περισσότερο από τους χατζη-απαυτούς.
Air Kef
Ο Λημνιάτης φέτος δεν κυκλοφορεί πουθενα;
HLR CENATION
Αυτος αν δεν κανω λαθος πρεπει να εγινε ομοσπονδιακος στους μικρους.

Παντως ολο το τιμ της ΝΟΒΑ νομιζω οτι ειναι κατι παραπανω απο καλο κ χωρις υπερβολες κ κραυγες.Σε αυτο εχει βοηθησει νομιζω κ ο Συριγος...
kolokotronis
QUOTE(laclippers @ Oct 30 2010, 21:49 ) *
Αυτος αν δεν κανω λαθος πρεπει να εγινε ομοσπονδιακος στους μικρους.

Παντως ολο το τιμ της ΝΟΒΑ νομιζω οτι ειναι κατι παραπανω απο καλο κ χωρις υπερβολες κ κραυγες.Σε αυτο εχει βοηθησει νομιζω κ ο Συριγος...

Συμφωνώ.
Συρίγος, Καρύδας, Παπαδογιάννης έχουν καλό επίπεδο και γνωρίζουν το άθλημα.
Εντάξει, τα ''τα ξέρω όλα'' και 'όταν μιλάω εγώ, εσείς θα κάνετε τουμπέκα'' του Συρίγου γίνονται μερικές φορες κουραστικά, αλλά βγάζουν και γέλιο που και που.
Καλός και ο Σκουντής αλλά πρέπει να μάθει να βάζει φρένο στην χαζοχαρουμενότητα.
benchwarmer
Να επαναλαβω, επειδη υπαρχει και κοσμος που δεν καταλαβε, οτι για γενικη συζητηση για μπασκετικους δημοσιογραφους υπαρχουν κι αλλα τοπικ, πχ αυτο
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=9876

Εδω ειναι ενα τοπικ αφιερωμενο αποκλειστικα και μονο στο ινδαλμα μικρων και μεγαλων, τον δημοσιογραφο-ορχηστρα, την αλεπου των μικροφωνων, τον πλειμεικερ των δημοσιογραφικων, τον φυσει και θεσει εκφωνητη της ΕΡΤ, το γεννημα θρεμα του μπασκετ, τον τριποντο και αμφιδεξιο Χατζη' 77.gif
HLR CENATION
Τον Χατζηγεωργιου τον παω...

Δεν ειναι στυλ Ιωαννου που θες να πεταξεις την τηλεοραση απο το μπαλκονι...Εχει κ σωστη φωνη.

Το λαθος του ειναι αυτο το συνεχομενο <<ευστοχει-αστοχει>> λες κ δεν το βλεπουμε μονοι μας..

Επισης εδειξε οτι ειναι πολυ ταλαντουχος κ στις εκπομπες-ντοκιμαντερ που εκανε παλιοτερα στην ΝΕΤ...
lamar
QUOTE(laclippers @ Oct 30 2010, 23:43 ) *
Τον Χατζηγεωργιου τον παω...

Δεν ειναι στυλ Ιωαννου που θες να πεταξεις την τηλεοραση απο το μπαλκονι...Εχει κ σωστη φωνη.

Το λαθος του ειναι αυτο το συνεχομενο <<ευστοχει-αστοχει>> λες κ δεν το βλεπουμε μονοι μας..

Επισης εδειξε οτι ειναι πολυ ταλαντουχος κ στις εκπομπες-ντοκιμαντερ που εκανε παλιοτερα στην ΝΕΤ...


Θελω και εγω απο αυτο που πινεις.... smiley.gif
sacarame
Την είπε πάλι ο Θ-Ε-Ο-Σ την ατάκα..

Σε μια φάση σκάει μια αγκωνιά ο Νάχμπαρ στον Τσαρτσαρή ...

Και ακολουθεί το σχόλιο του Χάτζη...

''Ωπ , αυτό είναι αντιαθλητικό κύριε Νάχμπαρ, ου μην και ντεσκαλιφιέ!!!!!''


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Johnaros
pitto
Ο Νάτου έδειξε απόψε πως μπορεί να "γεμίσει" τα παπούτσια του τρισμεγιστου Χάτζη, καθώς η περιγραφή του, οι ατάκες και τα συνεχή λάθη, μας τον θύμιζε έντονα .....
Manu7
Yπ'όψην ο Μεγάλος είναι στην περιγραφή...biggrin.gif

Ελπίζω σε ένα ακόμα ρεσιτάλ! smiley.gif
Manu7
Δεν έμεινα ικανοποιημένος από τη σημερινή του εμφάνιση.

Παρόλα αυτά είπε και το φοβερό: "Το 1ο δεκάλεπτο έληξε ισοπαλία,το 2ο ισοπαλία,το 3ο ισοπαλία.Μιλάμε για μια απόλυτη ισοροπία και ένα μεγάλο ντέρμπι!"

Για την ιστορία...Σκορ 3ου δεκαλέπτου: 49-51... smiley.gif
LFO
ασε που στο τριποντο του Γιοταμ στο τελος της 3ης περιοδου, κοντεψε να πνιγει....
SG3ptshooter
Αράδιασε αναλυτικά τα συστατικά του Βρκιτς στο Ολύμπια - ΠΑΟ πριν τόσους μήνες και μετά προσέθεσε "αν τα θυμάμαι καλά"

και ρωτώ:

Παραδέχθηκε ότι ξεχνάει ό,τι διαβάζει μετά από κανά πεντάλεπτο ή παραδέχθηκε ότι ακόμα και οι κινητές εγκυκλοπαίδειες του μπάσκετ που θυμόνται όλα τα στατιστικά όλων των ομάδων φέτος καμιά φορά νοιώθουν αβεβαιότητα;
benchwarmer
QUOTE(SG3ptshooter @ Feb 6 2011, 17:10 ) *
Αράδιασε αναλυτικά τα συστατικά του Βρκιτς στο Ολύμπια - ΠΑΟ πριν τόσους μήνες και μετά προσέθεσε "αν τα θυμάμαι καλά"


24.gif 24.gif 24.gif


SG3ptshooter
QUOTE(benchwarmer @ Feb 6 2011, 17:24 ) *
24.gif 24.gif 24.gif

αν σου πω ότι ένας καθηγητής μου θα έλεγε ότι υποσυνείδητα αυτό πέρασε από το μυαλό μου και έκανα αυτή τη συγκεκριμένη πατάτα;

το βίντεο δε φαινόταν το άνοιξα βλέποντας το ποστ σου ως κουόουτ.

77.gif
Manu7
QUOTE(SG3ptshooter @ Feb 6 2011, 17:10 ) *
Αράδιασε αναλυτικά τα συστατικά του Βρκιτς στο Ολύμπια - ΠΑΟ πριν τόσους μήνες και μετά προσέθεσε "αν τα θυμάμαι καλά"

και ρωτώ:

Παραδέχθηκε ότι ξεχνάει ό,τι διαβάζει μετά από κανά πεντάλεπτο ή παραδέχθηκε ότι ακόμα και οι κινητές εγκυκλοπαίδειες του μπάσκετ που θυμόνται όλα τα στατιστικά όλων των ομάδων φέτος καμιά φορά νοιώθουν αβεβαιότητα;

Φαίνεται η συνύπαρξη με τον σούπερ ουάου boyfriend της αδερφής σου σε έχει χαλάσει...tongue.gif

Άκου εκεί συστατικά... 24.gif 24.gif 24.gif
T.W.Is.M.
Ειναι μια ιστορικη στιγμη. Ο σχολιαστης του αμερικανικου καναλιου YES που μεταδιδει τωρα Νιου Τζερσει-Νιου Γιορκ ειπε οτι ο Ρονι Τουριαφ εχει παει στο ιδιο σχολειο με το Johann Petro και τον Παρκερ! Μεχρι και στην Αμερικη βλεπουν και αντιγραφουν Χατζη!!! Τωρα μενει να αναφερει και την εγχειρηση καρδιας του Τουριαφ... smiley.gif
Emanuel David Ginobili
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 13 2011, 02:35 ) *
Ειναι μια ιστορικη στιγμη. Ο σχολιαστης του αμερικανικου καναλιου YES που μεταδιδει τωρα Νιου Τζερσει-Νιου Γιορκ ειπε οτι ο Ρονι Τουριαφ εχει παει στο ιδιο σχολειο με το Johann Petro και τον Παρκερ! Μεχρι και στην Αμερικη βλεπουν και αντιγραφουν Χατζη!!! Τωρα μενει να αναφερει και την εγχειρηση καρδιας του Τουριαφ... smiley.gif


Τον περιεγραψε ως "A good kid... Tall kid... Strong kid!" ?????
Magnus92
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ Feb 13 2011, 03:35 ) *
Τον περιεγραψε ως "A good kid... Tall kid... Strong kid!" ?????


smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Πολυ καλο .....
T.W.Is.M.
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ Feb 13 2011, 04:35 ) *
Τον περιεγραψε ως "A good kid... Tall kid... Strong kid!" ?????


Δυστυχως οχι! Εχουν ακομα πολυ ψωμι κι οι Αμερικανοι μεχρι να φτασουν το Χατζημεγιστο, αλλα οπως ειδες ειναι σε καλο δρομο...
vc15
Εμένα με ενοχλεί η τεράστια απέχθεια που έχει για το nba. Δεν χάνει ευκαιρία σε κάθε μετάδοση να λέει ότι δεν παίζουν άμυνα στο nba, δεν έχουν συστήματα εκεί, ότι τον κατέστρεψαν τον Κουφό οι Αμερικάνοι που του έβαλαν όγκο και ό,τι άλλη παπαρολογία του έρθει στο μυαλό του. Δηλαδή ο Νowitzki που το έχει ψιλοπαρατήσει το τρίποντο τα τελευταία χρόνια χαμένος πήγε;
Την άλλη φορά έλεγαν κάτι υπέρ του ευρωπαϊκού μπάσκετ (δεν θυμάμαι τι ακριβώς, νομίζω εξυμνούσαν τις άμυνες) και λέει ο Χατζηγεωργίου στον Περπερίδη: "Στον φίλο σου τον Τάσο να τα πεις αυτά (υποθέτω το Μαγουλά εννοούσε) που επιμένει να υποστηρίζει τόσο έντονα το nba".
Βέβαια, το κορυφαίο το είπε φέτος σε μια μετάδοση: "Πιστεύω ο Ολυμπιακός ή ο Παναθηναϊκός είναι καλύτεροι από τις 10 τουλάχιστον τελευταίες ομάδες του nba". Ακόμα γελάω. Τι είπε ο τιτανομεγιστοτεράστιος!!! Ότι δηλαδή ο Ολυμπιακο-Παναθηναϊκός είναι καλύτερος από τους Clippers ή τους Wolves. Άντε, να είναι καλύτεροι από τον περιοδευόντα θίασο του nba, τους Cavaliers αλλά μέχρι εκεί.
Γενικότερα, οι μπασκετικοί δημοσιογράφοι έχω την αίσθηση, χωρίς να γνωρίζω καλά τι παίζει, ότι είναι χωρισμένοι σε δύο στρατόπεδα. Αυτοί που υποστηρίζουν το ευρωπαϊκό μπάσκετ και αυτοί που είναι πιο πολύ του nba. Προσωπικά, με αφήνει τελείως αδιάφορο η Α1 και γουστάρω να βλέπω nba γιατί μου αρέσει το ωραίο μπάσκετ. Όποιο επιχείρημα και να προσπαθήσει κάποιος να μου πει κάποιος για την Α1 δεν πρόκειται να πεισθώ, γιατί είναι τελείως μάπα το καρπούζι. Sorry για το off-topic.
thrylos7
Άκουσα καλά; Είπε Γουέστμπρουκ;
duncan21
QUOTE(thrylos7 @ Feb 17 2011, 20:34 ) *
Άκουσα καλά; Είπε Γουέστμπρουκ;

Το ιδιο εγραψα στο τοπικ του Παο.Προφανως εννουσε τον Στοουνρουκ ο θεος Χατζη... 24.gif
Razorblade Fish
QUOTE(thrylos7 @ Feb 17 2011, 20:34 ) *
Άκουσα καλά; Είπε Γουέστμπρουκ;

Ελα μωρε τι Ουεστμπρουκ τι Στοουνρουκ... smiley.gif
thrylos7
και οι δύο βγάζουν το ψωμί τους και το παντεσπάνι τους με το μπάσκετ...
vc15
QUOTE(thrylos7 @ Feb 17 2011, 20:34 ) *
Άκουσα καλά; Είπε Γουέστμπρουκ;

Δεν είσαι ο μοναδικός. Το άκουσα και εγώ.
panos75
Πάχυνε ο Χατζηέτσι ή μου φαίνεται;
Έχει κάνει κάτι μάγουλα σαν τον Πασχάλη Τερζή.
jovan
Σήμερα έδωσε ρεσιτάλ το ίνδαλμα μας!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
kolokotronis
QUOTE(jovan @ Mar 23 2011, 00:14 ) *
Σήμερα έδωσε ρεσιτάλ το ίνδαλμα μας!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Ρεσιτάλ, δεν θα το έλεγα.

Στα γνωστά του στάνταρ ήτανε.

Άλλωστε μόνος του έχει βάλει τον πύχη τόσο ψηλά.
thrylos7
Ό,τι και να λέτε, ο Μπατίστ πάει σαν άλλοτε...

Απολαυστικός για άλλη μια φορά. Φαντάζομαι βέβαια όχι γι' αυτούς που αγωνιούσαν για το παιχνίδι. smile.gif
spysta
σημερα ειδαμε και το εξης καταπληκτικο .. εκτος απο καλαθι .. να πανηγυριζει και πανω στην προσπαθεια ενος παικτη του ΠΑΟ.

Ο ΝΙΙΙΚΟΛΑΑΑΑΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΑΑΙ ΓΙΑ ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣ ....... αστοχος ο αμερικανος.
blink.gif blink.gif
kseplenhs
QUOTE(spysta @ Mar 23 2011, 02:19 ) *
σημερα ειδαμε και το εξης καταπληκτικο .. εκτος απο καλαθι .. να πανηγυριζει και πανω στην προσπαθεια ενος παικτη του ΠΑΟ.

Ο ΝΙΙΙΚΟΛΑΑΑΑΣ ΣΗΚΩΝΕΤΑΑΑΙ ΓΙΑ ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣ ....... αστοχος ο αμερικανος.
blink.gif blink.gif



θυμάμαι και έναν αιφνιδιασμό που έβγαλε ο λάκοβιτς αν δεν κάνω λάθος που ενώ φτάνει στο καλάθι φωνάζει "Ο ΚΑΙΜΑΚΟΓΛΟΥΥΥΥΥΥΥ"...

ήμουν στην κουζίνα και άκουγα και νόμιζα πως είχαμε φυστίκωμα τρελλό στον αιφνιδιασμό.Οταν πήγα να δω ριπλέι κατάλαβα πως τελικά ο λάκοβιτς σκόραρε απλά εκεί γύρω ήταν ο καιμακόγλου σαν αυτόπτης μάρτυρας στη φάση tongue.gif

λεπτομέρειες ... blove.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.