Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
vastravoud
Εγώ πιστεύω ότι μας διαβάζει!

Όταν είπε στο τέλος το "θριλερικό, χιτσκοκικό", τον φαντάστηκα να γελάει ηδονικά από μέσα του και να σκέφτεται: "Πάλι τους φτιάχνω υτούς τους π$#%#ηδες στο basketforum"
Nuntius
QUOTE (vastravoud @ Apr 7 2012, 02:48 ) *
Εγώ πιστεύω ότι μας διαβάζει!

Όταν είπε στο τέλος το "θριλερικό, χιτσκοκικό", τον φαντάστηκα να γελάει ηδονικά από μέσα του και να σκέφτεται: "Πάλι τους φτιάχνω υτούς τους π$#%#ηδες στο basketforum"


Το είπε και γρήγορα ο μέγιστος smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(vastravoud @ Apr 7 2012, 02:48 ) *
Όταν είπε στο τέλος το "θριλερικό, χιτσκοκικό", τον φαντάστηκα να γελάει ηδονικά από μέσα του και να σκέφτεται: "Πάλι τους φτιάχνω υτούς τους π$#%#ηδες στο basketforum"


Καλά ενοείται ότι πολλών 65.gif το χέρι ήθελε να μπει κάτω από την κουβέρτα εκείνη την ώρα! laugh.gif

(η δική μου αντίδραση ήταν "ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ!!!!!!!!!!") και πιστεύω ότι το έλεγε και είχε τον χέρι σε έκταση με τον δείκτη να pointάρει το avatar του Morrison..

Ο φουκαράς ο Ελιγιάχου έχει πάρει την κατάρα του "αυτό το κάτι σαν σουτ". Αν έβγαινε σε στοίχημα θα είχε μπλοκαριστεί η πιθανότητα να το πει κάθε φορά που έπαιρνε τη μπάλα.

Καίσαρη, καλημέρα και καλωσήλθες. Σε τούτο 'δω το κυβερνοκουτούκι βέβαια έχουμε γράψει τα Memoirs του, 852 σελίδες, 5324 threads, Εurobasket editions, ό,τι θες, τις καλυτερότερες εκφράσεις, τα άπαντα.
berry
QUOTE(Anaz @ Apr 6 2012, 20:47 ) *
Eγω ζω για μεταδοση Ιωαννου-Συριγο μαζι.


πραγματι νομιζω οτι ο συριγος ειναι ο πιο ενοχλητικος μακραν

ακολουθει χατζη και μετα ο βαγγελας που κατα την γνωμη μου ειναι πολυ μικρος για να συγκριθει μαζι τους
vastravoud
Με τον Χατζηγεωργίου, τον Ιωάννου, τον Μανόλο, τον Θεοφιλόπουλο, κλπ γελάμε. Δεν είναι καλοί, δεκτόν, όμως η καλτίλα του πράγματος τελικά το κάνει ευχάριστο.

Με κάτι τύπους στυλ Συρίγου η Χελάκη ΘΥΜΩΝΩ όμως. Ο μεν πρώτος είναι εξωφρενικά είρωνας και εντελώς αντισυναδελφικός, ο δε δεύτερος είναι απλά ελλαδέμπορας.
T.W.Is.M.
QUOTE(vastravoud @ Apr 7 2012, 12:13 ) *
Με τον Χατζηγεωργίου, τον Ιωάννου, τον Μανόλο, τον Θεοφιλόπουλο, κλπ γελάμε. Δεν είναι καλοί, δεκτόν, όμως η καλτίλα του πράγματος τελικά το κάνει ευχάριστο.

Με κάτι τύπους στυλ Συρίγου η Χελάκη ΘΥΜΩΝΩ όμως. Ο μεν πρώτος είναι εξωφρενικά είρωνας και εντελώς αντισυναδελφικός, ο δε δεύτερος είναι απλά ελλαδέμπορας.


Συμφωνω. Για το Χελακη δεν το εχω προσεξει και δεν εχω αποψη, αλλα για τους αλλους συμφωνω σε οσα λες. Χαιρομαι το Συριγο τζουνιορ οταν παει να την πει στον πατερα του κατα τη διαρκεια της μεταδοσης. Ισως ειναι ο μονος που τολμαει να πει καμια κουβεντα παραπανω λογω συγγενειας.
bbplayer
QUOTE (T.W.Is.M. @ Apr 7 2012, 18:08 ) *
Συμφωνω. Για το Χελακη δεν το εχω προσεξει και δεν εχω αποψη, αλλα για τους αλλους συμφωνω σε οσα λες. Χαιρομαι το Συριγο τζουνιορ οταν παει να την πει στον πατερα του κατα τη διαρκεια της μεταδοσης. Ισως ειναι ο μονος που τολμαει να πει καμια κουβεντα παραπανω λογω συγγενειας.


Εννιά φορές στις δέκα τέτοια σκηνικά είναι στημένα και εκ των προτέρων αποφασισμένα. Δεν έχω Νόβα, είδα μόνο λίγο την εκπομπή μετά από 2ο ματς εδώ που χάσαμε που είχε καλεσμένο τον Μπαρτζώκα. Μάλλον για να σπάσει η μονοτονία είναι σε μια σχετικά άνευρη εκπομπή.

Ο Χατζηγεωργίου δεν ξέρω πώς την έχει δει τη δουλειά και επίσης δεν ξέρω τι ρόλο έχει διαλέξει για τον εαυτό του.
Είδα το ματς ολόκληρο μια φορά και έχω δει και πέντε έξι φορές τα hilights τα δικά μας.
Η φάση με τον ΔΔ και τον Οχαγιόν είναι τόσο καθαρή που θα την έβλεπε ακόμα και ο μακαρίτης ο Ray Charles (rip) . Kαι μιλάμε για ένα παιχνίδι που είχε πολύ μεγάλη τηλεθέαση. Ο Χατζη το αγνοεί επιδεικτικά και μιλάει για καθαρό διώξιμο από τον Οχαγιόν. Ήθελα να' ξερα, τι νόμιζει ? Ότι προσφέρει υπηρεσίες σε κάποιον ? και εάν ναι σε ποιόν? μα τόσο δύσκολο είναι να καταλάβει ότι ξεφτιλίζεται με αυτόν τον τρόπο? Δηλαδή εάν έλεγε αυτο που είδε όλη η Ελλάδα τι θα γινόταν ; Ε ρε κάτι στόκοι που κυκλοφορούν
Nuntius
QUOTE (bbplayer @ Apr 7 2012, 23:38 ) *
Η φάση με τον ΔΔ και τον Οχαγιόν είναι τόσο καθαρή που θα την έβλεπε ακόμα και ο μακαρίτης ο Ray Charles (rip) .


Εγώ που δεν την είδα τυφλός είμαι ή δεν πρόσεχα εκεί που έπρεπε? tongue.gif
LFO
Δημητράκη ζείς? Ζείς ομορφάντρα μου ή βουτηξες από την γεφυρα του Γαλατά? Ζείς καμαρι μου?? Δώσε μονο ενα σημαδι, να ξερω οτι εισαι καλα....
Zephyr
QUOTE(LFO @ May 14 2012, 11:29 ) *
Δημητράκη ζείς? Ζείς ομορφάντρα μου ή βουτηξες από την γεφυρα του Γαλατά? Ζείς καμαρι μου?? Δώσε μονο ενα σημαδι, να ξερω οτι εισαι καλα....


Μην το πειράζεις ρε το παιδί, 2-3 δηλώσεις έκανε χθες και ήτανε σκασμένο 69.gif
Μην αγχώνεσαι πάντως δεν βούτηξε απ' την γέφυρα, περιμένει να μεταδώσει τελικούς πρωταθλήματος εξάλλου. Εκεί θα δώσει ρέστα, μπορεί να τον πάρουν και στην Πράσινη μετά για αρθρογράφο (αν δεν τον έχουν ήδη).
SG3ptshooter
Xάθηκε μεγάλη ευκαιρία χτες να βλέπουμε τα mp4 (τις κασέτες έγραψα αρχικά icon_drunk.gif ) και να μας έχει μείνει ιστορικά η φράση "Πρίντεζης.. η απέλπιδα προσπάθεια με αυτό το κάτι σαν σουτ.. Ναι! Ο Γιώργος Πρίντεζης θυμίζει το κάτι-σαν-σουτ του Lior Eliyiahu ή τη bombita, τη μικρή bomba δηλαδή, του Juan Carlos "La Bomba" Navarro, γιατί απ' αυτό το χαρακτηριστικό σουτ προκύπτει εν μέρει και το παρατσούκλι του,.... και χαρίζει την Ευρωλίγκα στον Ολυμπιακό..."

Αναμένω εξιλέωση στους τελικούς..
jovan
Χθές ο τιτανομέγιστος Χατζή ήταν πραγματικά για λύπηση!!
Στο post game μετα το ΠΑΟ-μπαρτσα που έδινε ανταπόκριση από την πόλη του ξέφυγε σε μια στίγμη και είπε "..σε μια πικρή μέρα για την Ελλάδα" και το κατάλαβε και το δίορθωσε οτι ενοούσε πολιτικά!!!
wub.gif wub.gif wub.gif
morrison
Παιδιά δεν είναι αστείο...όποιος ξέρει κάτι,καλό είναι να βοηθήσει...
http://redbasketzone.blogspot.com/2012/05/silver-alert.html
LFO
QUOTE(morrison @ May 14 2012, 17:40 ) *
Παιδιά δεν είναι αστείο...όποιος ξέρει κάτι,καλό είναι να βοηθήσει...
http://redbasketzone.blogspot.com/2012/05/silver-alert.html


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
tuareg
ρε σεις στον ημιτελικο ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ στο ορειβατικο καλαθι του Σβεντ που μειωσαν στους 2 οι Ρωσσοι ειπε :
Σβεντ αστοχει, και....ευστοχει η παρακουσα???
where amazing happens
QUOTE(tuareg @ May 14 2012, 18:44 ) *
ρε σεις στον ημιτελικο ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ στο ορειβατικο καλαθι του Σβεντ που μειωσαν στους 2 οι Ρωσσοι ειπε :
Σβεντ αστοχει, και....ευστοχει η παρακουσα???

και εγω αυτο ακουσα
frenchman7
Δημητράκη την επόμενη φορά που θα μειώνει διαφορά ο ολυμπιακός πρόσεχε μην φριζάρει το μαλλί απ την στεναχώρια..
Zoys
QUOTE(frenchman7 @ May 24 2012, 22:05 ) *
Δημητράκη την επόμενη φορά που θα μειώνει διαφορά ο ολυμπιακός πρόσεχε μην φριζάρει το μαλλί απ την στεναχώρια..

Βλέπω και οι λίγες μαύρες τρίχες που απέμειναν στο κεφάλι του να ασπρίζουν εντελώς αν δει τον Ολυμπιακό και Πρωταθλητή Ελλάδος.

Μετά τον μεσαίο παίκτη ήρθε σήμερα το ενδιάμεσο σουτ... wacko.gif Οι μπασκετικές ανακαλύψεις των ευρηματικών σπορτκάστερ της ΕΡΤ συνεχίζονται.
Razorblade Fish
Κόντεψε να βάλει τα κλάματα όταν ο Ολυμπιακός επέστρεψε στο παιχνίδι.Πάντα ήταν γραφικός αλλά όχι ΤΟΣΟ αντιπαθής,τουλάχιστον σε μένα...Την επόμενη φορά θέλω μετάδοση με φανέλα Διαμαντίδη.
frenchman7
QUOTE(Razorblade Fish @ May 24 2012, 22:39 ) *
Κόντεψε να βάλει τα κλάματα όταν ο Ολυμπιακός επέστρεψε στο παιχνίδι.Πάντα ήταν γραφικός αλλά όχι ΤΟΣΟ αντιπαθής,τουλάχιστον σε μένα...Την επόμενη φορά θέλω μετάδοση με φανέλα Διαμαντίδη.


έτσι... ουσιαστικά θα είναι το 7ο (και πιο λαμπερό) αστέρι πάνω στην φανέλα..
argeitis
Εν τω μεταξύ σε κάθε καλάθι του Παναθηναϊκού ή του Ολυμπιακού μας ανέφερε ότι ήταν κάτι το "Λ Ο Γ Ι Κ Ο ".

Μας τα παραφούσκωσε με αυτή την "Λ Ο Γ Ι Κ Η " του αντίληψη.

Θα ήταν Π Α Ρ Α Λ Ο Γ Ο ή Λ Ο Γ Ι Κ Ο να σταματούσε αυτή την Λ Ο Γ Ι Κ Η του???????

Υ.Γ. Όντως όταν επέστρεψε στο παιχνίδι ο Ολυμπιακός, ήταν σαν βρεγμένος γάτος, ούτε "Λ Ο Γ Ι Κ Η" εκεί ούτε τίποτα
jovan
θείκο όταν είδε τα προήγμενα στατιστικά και ήταν οι κατοχές 38,6 (δεν θυμαμαί ακριβώς) και είπε
"η καρτέλα είναι λάθος δεν μπορέι να είναι με κομμα "!!
thrylos7
Παρακαλείται ο ειδικός επί της Χατζηγεωργιάδας ν' ανεβάσει βίντεο με το "αααχ" στην κουτουλιά του Διαμαντίδη στον Παπανικολάου, στο ριπλέι! biggrin.gif
NBAholic
25 επίσημες ατάκες μέχρι στιγμής στη λίστα και προτείνω άλλες 2:

26. (όταν απειλούνται επεισόδια): "Δεν πρέπει ποτέ να ξεχνάμε ότι το μπάσκετ δεν είναι πόλεμος, είναι απλώς ένα παιχνίδι".

27. (Με ανάλαφρο στιλ, όταν καρφώνει παίκτης αντίπαλης ομάδας που υπολείπεται ακόμη της ελληνικής ομάδας, η οποία πάει για νίκη): "...για δύο όμως μετράει κι αυτό, όπως έχει πει και ο Νίκος Γκάλης".

Πάμε για 1 ατάκα ανά αγωνιστικό λεπτό...
morrison
QUOTE(thrylos7 @ May 25 2012, 01:44 ) *
Παρακαλείται ο ειδικός επί της Χατζηγεωργιάδας ν' ανεβάσει βίντεο με το "αααχ" στην κουτουλιά του Διαμαντίδη στον Παπανικολάου, στο ριπλέι! biggrin.gif


έφτασεεεεεεεε...
Βλάχε πανπάλαιε,με ιντριγκάρεις...ααααααχ...

SG3ptshooter
QUOTE(morrison @ May 26 2012, 13:13 ) *

μετά από αυτή σου τη χτεσινή ρήση:
QUOTE(morrison @ May 25 2012, 20:54 ) *
Ανεβάσε τον πήχη πολύψηλά για κάτι γατάκια Χατζήδες,Βαγγέληδες και σια,τι να λέμε...

τολμάς και ξαναποστάρεις για το μέγιστο Θεό; Ενώ έχεις εγκαταλείψει τη λατρεία του;

Όνειδος, που πάει αυτό το forum.. 20 σειρές rant έγραψα στο άλλο topic χτες (και μετά το πήρα πίσω γιατί ήταν υπερΠάνοΚαμμένο)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28. Ο Αφρικανός Viking, με αναφορά στο Noah προφανώς

29. ο ΣLucky-Luke του Ολυμπιακού βέβαια

30. προφανής έλλειψη απ' το poll η αναφορά στην all-time classic φράση "η παλιοπαρέα του insep".
morrison
QUOTE(SG3ptshooter @ May 26 2012, 13:20 ) *
τολμάς και ξαναποστάρεις για το μέγιστο Θεό; Ενώ έχει εγκαταλείψει τη λατρεία του;


Oμολογώ εκτροχιάστηκα κάπως από το μέγεθος του κατορθώματος Σεφτελή...
Ματ Μπιόντι,Κριστίνα Εγκερζέγκι και Τάμας Ντάρνι που κολυμπούσε με το ένα μάτι...Επέστρεψα γρήγορα όμως στον δρόμο του Θεού..
SG3ptshooter
ΔΑΚΡΥΑ icon_drunk.gif



που ο Χάτζη όχι μόνο έχει βρει πολύ καλύτερη του εμφανισιακά σαφώς νεαρότερη γυναίκα με πρόβλημα όρασης (λογικό, αφού τον βρήκε κι αυτή), αλλά είναι και στο μοτίβο της αγάπης του για τους ΟΑ, αφού είναι παραολυμπιονίκης. Στάνταρ έχει υλοποιήσει στόχο απ' τη bucket list..

Αν έχει ποσταριστεί ξανά και δεν το έχω δει, θα αυτομαστιγωθώ. Δεν το γνώριζα. Να σαι καλά Χάτζη, αφού κι εγώ πιστεύω μας διαβάζεις, και πέρα απ' την πλάκα θέλει δύναμη να είσαι κοντά σε κάποιον άνθρωπο με σοβαρό πρόβλημα. Αλλά you dog, είσαι σαν το σόι του James May και του Skolnick κι αυτή είναι έτοιμη για Eurovision.
NBAholic
QUOTE
29. ο ΣLucky-Luke του Ολυμπιακού βέβαια


Νόμιζα ότι αυτή είναι εφεύρεση του Ιωάννου.
Αφήστε και κανέναν άλλο να πατεντάρει τίποτα!
Flash
QUOTE(SG3ptshooter @ May 26 2012, 13:01 ) *
ΔΑΚΡΥΑ icon_drunk.gif

Αλλά you dog, είσαι σαν το σόι του James May και του Skolnick κι αυτή είναι έτοιμη για Eurovision.



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Έλιωσαααααααααααααααααααα. Απόλυτα εύστοχο. Χάτζη, το μεγαλείο σου δεν έχει τελειωμοοοοοοοοοοοο
bballbill
Δεν πιστεύετε ότι έφτασε η ώρα ο τρισμέγιστος ν' αποκτήσει τη δικιά του σελίδα στο wiki?
GMF80
Mε κοντύτερο/ψηλότερο αντίπαλο....


Το λέει συνέχεια...
Air Kef
Zητείται βίντεο με τις χαρακτηριστηκές χθες στιγμές κλάψας του Χάτζη.
LFO
QUOTE(Air Kef @ May 31 2012, 15:39 ) *
Zητείται βίντεο με τις χαρακτηριστηκές χθες στιγμές κλάψας του Χάτζη.


O Χατζη δεν κλαιει ποτε. Απλα λυπαται οταν χανει Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
giorgos14
λυπηθητε μας!!!μετα το τεννις,το στιβο,το βολλευ και το μπασκετ πλεον εχουμε χατζη και στο ποδοσφαιρο..εστω και για pre game show
SG3ptshooter
Μεγάλος re-actor Χάτζη στις δηλώσεις Gullit.. cool.gif
nairepao
Το "παει ολο το δρομο", κατα το all the way, πιανεται?
dynamic
βασικα ειναι "ταιζει τον ψηλο" και οχι τον σχορτσιανιτη απαραιτητα.
benchwarmer
Το τρελο αγορι σε νεες περιπετειες, κοντρα στα καιρικα φαινομενα¨

Click to view attachment


Λιγες ωρες νωριτερα ειχε εμφανιστει με γυαλι ηλιου, αλλα δυστυχως δεν το προλαβα...
Zoys
Ελπίζω η χαίτη να μην ταλαιπωρηθεί από την υγρασία.
SG3ptshooter
Tο κλέβουν το αγόρι.

Μόλις είπε ο ρεπόρτερ για το Euro στο MEGA ότι ο μετρ του σασπένς Alfred Hitchcock έκανε την εμφάνισή του στο φινάλε.

Αν όχι πνευματικά δικαιώματα, έστω αποζημίωση για ψυχική οδύνη. Όνειδος.
trifyllo
Το "οχι δακρυα για αυτη την Εθνικη", γιατι δεν ειναι μεσα?
aegeansheed
benchwarmer
ΝΑΙ ΡΕ ΧΑΤΖΗ!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!
Επιτελους εκει που σου αξιζει, ως νεος Αλεξης Κωσταλας, στη τελετη εναρξης των Ολυμπιακων Αγωνων...
SkyFall
QUOTE (benchwarmer @ Jul 27 2012, 23:04 ) *
ΝΑΙ ΡΕ ΧΑΤΖΗ!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!
Επιτελους εκει που σου αξιζει, ως νεος Αλεξης Κωσταλας, στη τελετη εναρξης των Ολυμπιακων Αγωνων...


την έχει γαμ..ει την τελετή. που είναι ο Αλέξης ρε γαμώτο?
giorgos14
Το ειδικευση στα βαρεια αθληματα δεν δικαιουται πλεον μια θεση στο πανθεον με τις ατακες του;;το πε σε ολα,μα ολα,τα κρατη της ανατολικης ευρωπης..στο τελος πιστευα οτι δινουν 5-6 μεταλλια σε καθε κατηγορια..

++social media(αν και αυτο ειναι και ευθυνη των αγγλων)
morrison


Mπορεί να μας πίκρανε αυτό το καλοκαίρι λίγο εμάς τους μπασκετικούς αλλά το παιδί είναι γεννημένο για να απασχολεί ότι και αν είναι, έτσι δεν είναι οι μεγάλοι σταρς;
Το καραφλοχαιτικό του έχει περάσει σε πρώτο πλάνο πλέον...

http://kourkouti.sport24.gr/2012/08/10/7712/
SkyFall
στον τελικό μπάσκετ γυναικών, είπε ο ανερχόμενος Νάτου: ''ανοίγει τα πόδια, για να δώσει θέαμα''

p.s: μιλάμε για τρελό πουλέν smiley.gif
sacarame
Έστω και λίγο καθυστερημένα...

Στην έξοδο ο Χατζη...


Αλήτες.... sad.gif sad.gif
morrison
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.