Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Air Kef
QUOTE(sacarame @ Feb 21 2010, 18:04 ) *
Κυριοι,νομίζω ότι την καλύτερη ατάκα την πέταξε χτες λίγο πριν την έναρξη του ματς....

Συγκεκριμένα είμαστε στο χρονικό σημείο πριν την παρουσίαση....Εκείνη τη στιγμή,χαμηλώνουν τα φώτα για να παρουσιαστούν οι ομάδες,ο βαγγελάκης ο ιωάννου λέει τις γνωστές μπαρούφες του..



ΚΑΙ ΤΟΤΕ Ο ΧΑΤΖΗ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΕΠΙΚΟ : '' Μη νομίζει κανένας τώρα ότι έγινε διακοπή ρεύματος..''



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Kαι είναι αλήθεια, όντως, ήταν Absolute Chatzigeorgiou,βλέπαμε το ματς 5 άτομα στο φυλάκειο και πεθάναμε και οι 5 στα γέλια.
Alexmei
QUOTE (kolokotronis @ Feb 18 2010, 18:16 ) *
Συγνώμη αλλά απ'όσο γνωρίζω όλες οι γαλλικές λέξεις τονίζονται στη λίγουσα.

Άρα ''λε ρισκ ντι μετιΈ'' διαβάζεται.



40.gif σε λάθος Ε έβαλα το κεφαλαίο. 40.gif Ευχαριστώ για την διόρθωση
KingCrimson
" μεγαλλοοοοοοοοοοοο καλαθιιιιιιιιιιι"
"και σουτ απο τα 15 μετρα με καρπο παρακαλωωω!!!! η' τελειωνει τη φαση με αναποδο λει απ παρακαλωωωωωωω..."
Μολις βλεπει καποιον παικτη να μπενει η' να βγαινει σου λεει επισης και ολη τη μπασκετικη του ιστορια.......... ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif
Razorblade Fish
Ημερα θλιψης η σημερινη για τον Χατζη,μεσα σε ενα βραδυ ο Μπατης τον αφησε πολυ πισω του...Α ρε αφιλοτιμε Διαμαντιδη...
morrison
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 1 2010, 02:37 ) *
Ημερα θλιψης η σημερινη για τον Χατζη,μεσα σε ενα βραδυ ο Μπατης τον αφησε πολυ πισω του...Α ρε αφιλοτιμε Διαμαντιδη...

Ω,Ναι!!!
Αφου τους φανταζομαι μαζι σαν διδυμο και τρελαινομαι!
Μπατη πηγαινε στην ΕΡΤ.

(Ο Χατζη δεν παιζει να φυγει και να παει ΣΚΑΙ γιατι πρεπει να κανει και συνεντευξεις σε 6 γλωσσες για τον στιβο και να περιγραψει και το Ρολαν Γκαρος για την ΕΡΤ) icon_drunk.gif
Razorblade Fish
QUOTE(john morisson @ Mar 1 2010, 02:46 ) *
Ω,Ναι!!!
Αφου τους φανταζομαι μαζι σαν διδυμο και τρελαινομαι!
Μπατη πηγαινε στην ΕΡΤ.

(Ο Χατζη δεν παιζει να φυγει και να παει ΣΚΑΙ γιατι πρεπει να κανει και συνεντευξεις σε 6 γλωσσες για τον στιβο και να περιγραψει και το Ρολαν Γκαρος για την ΕΡΤ) icon_drunk.gif

Μην ξεκινησουμε για τα ποδια του Χεισλιπ γιατι μπορουμε να μιλαμε ολη νυχτα...ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ...Beat that Χατζη!

Υ.Γ.Στο στιβο ο Χατζη ειναι εξαιρετικος παντως
apkat
Τι στο διαολο να ειχε στο μυαλο του οταν ελεγε οτι για τα ποδια του Χαισλιπ μπορουμε να μιλαμε ολη νυχτα;;Η μηπως μιλουσε το αλκοολ αντι για αυτον;;Τι θα μπορουσαμε να λεμε δηλαδη;;
polympoumpounas
QUOTE(Razorblade Fish @ Mar 1 2010, 02:53 ) *
Μην ξεκινησουμε για τα ποδια του Χεισλιπ γιατι μπορουμε να μιλαμε ολη νυχτα...ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ...Beat that Χατζη!

Υ.Γ.Στο στιβο ο Χατζη ειναι εξαιρετικος παντως

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Πραγματικα ΤΕΡΑΣΤΙΑ ατακα!Ισως και η κορυφαια που εχω ακουσει σε αγωνα.Μπαινει ακριβως διπλα στο "Οσομ baby, οσομ" του Ιωαννου!

Παντως εχει και καποιο δικιο, εγω για τα ποδια του Χεισλιπ και της Σκλεναρικοβα θα μπορουσα να μιλαω για ωρες... smiley.gif icon_drunk.gif
SoKRaM
QUOTE(apkat @ Mar 1 2010, 03:08 ) *
Τι στο διαολο να ειχε στο μυαλο του οταν ελεγε οτι για τα ποδια του Χαισλιπ μπορουμε να μιλαμε ολη νυχτα;;Η μηπως μιλουσε το αλκοολ αντι για αυτον;;Τι θα μπορουσαμε να λεμε δηλαδη;;


Οτι με αυτα τα ποδια ειναι να μην εχεις μεγαλα προσοντα ? Αθλητικα μιλωντας παντα... χαχαχα θεος...
benchwarmer
Μην σπιλωνετε αυτο το τοπικ με ατακες αλλων 68.gif 68.gif

Καντε καινουριο tongue.gif tongue.gif

Χατζη παραμενει μονο ενας παντως. Τουλαχιστον δεν ακουγεται σαν να εχει παθει εγκεφαλικο προσφατα. Και ειναι και αντικειμενικος.
Alexmei
εκτός ότι χτες ακούσαμε την χειρότερη περιγραφή που έχω ακούσει ποτέ, η ατάκα "ένας παίχτης τέτοιου επιπέδου, κάνει δεξί λει-απ από τα αριστερά. Και τι να πούμε, ότι ο Τέπιτς δεν γνωρίζει τα βασικά; " πέθανα στα γέλια. Δεν ξέρω γιατί αλλά τον φαντάστηκα προπονητή σε μίνι κατηγορία να δίνει οδηγίες στα παιδάκια πως να κάνουν λει-απ και έρχεται ο Τέπιτς να τον ρωτάει 24.gif Πάντως η αξεπέραστη ήταν τα "προσόντα"

Τέρμα το off topic. Ζητώ συγχώρεση από τον Χατζή που έγραψα για άλλον στο ιερό τόπικ του
pitto
QUOTE(Alexmei @ Mar 1 2010, 16:19 ) *
Τέρμα το off topic. Ζητώ συγχώρεση από τον Χατζή που έγραψα για άλλον στο ιερό τόπικ του



ευτυχώς ήρθες στα συγκαλά σου !!!
welcome back !!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
pitto
QUOTE(benchwarmer @ Mar 1 2010, 06:26 ) *
Μην σπιλωνετε αυτο το τοπικ με ατακες αλλων 68.gif 68.gif

Καντε καινουριο tongue.gif tongue.gif

Χατζη παραμενει μονο ενας παντως. Τουλαχιστον δεν ακουγεται σαν να εχει παθει εγκεφαλικο προσφατα. Και ειναι και αντικειμενικος.


και εγένετο φως!!!!!!!!!!!
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=9981

KingCrimson
QUOTE(Flash @ Oct 11 2009, 19:26 ) *
Και για να μην ξεχνιόμαστε

"Ο Planinic κατάγεται από το Mostar, τη μοναδική τριεθνή πολή στην Ευρώπη με Σέρβους, Κροάτες και ...μουσουλμάνους"

smiley.gif



Aυτο ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!! 41.gif
KingCrimson
Διαβασα ολο το θεμα και εχω πεθανει....θυμηθηκα επισης που ανελυε στο παγκοσμιο του 2006 για το πως προτιμα τις πασες ο Λ.Παπαδοπουλος ...ποτε τις θελει καθετες ή και ποτε οριζοντιες........ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif .......αλλα δυστηχως δε θυμαμαι περισσοτερα πανω στο θεμα

Sorry " ποτε τις θελει καθετες και ποτε οριζοντιες "
playmaker raketas
QUOTE(Alexmei @ Mar 1 2010, 16:19 ) *
εκτός ότι χτες ακούσαμε την χειρότερη περιγραφή που έχω ακούσει ποτέ, η ατάκα "ένας παίχτης τέτοιου επιπέδου, κάνει δεξί λει-απ από τα αριστερά. Και τι να πούμε, ότι ο Τέπιτς δεν γνωρίζει τα βασικά; " πέθανα στα γέλια. Δεν ξέρω γιατί αλλά τον φαντάστηκα προπονητή σε μίνι κατηγορία να δίνει οδηγίες στα παιδάκια πως να κάνουν λει-απ και έρχεται ο Τέπιτς να τον ρωτάει 24.gif Πάντως η αξεπέραστη ήταν τα "προσόντα"

Τέρμα το off topic. Ζητώ συγχώρεση από τον Χατζή που έγραψα για άλλον στο ιερό τόπικ του


Που είναι το περίεργο? Όντως είναι τραγικό επαγγελματίες μπασκετμπολίστες να κάνουν δεξί λέυ απ από τα αριστερά. Και είναι πάρα πολύ σύνηθες. Ειδικά όταν βλέπω δεξί λέυ απ από τα αριστερά και με δεξί χέρι angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif ugly1.gif Σα να προσπαθούν να φάνε τάπα...
Alexmei
QUOTE (playmaker raketas @ Mar 1 2010, 22:48 ) *
Που είναι το περίεργο? Όντως είναι τραγικό επαγγελματίες μπασκετμπολίστες να κάνουν δεξί λέυ απ από τα αριστερά. Και είναι πάρα πολύ σύνηθες. Ειδικά όταν βλέπω δεξί λέυ απ από τα αριστερά και με δεξί χέρι angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif ugly1.gif Σα να προσπαθούν να φάνε τάπα...



σιγά πια, ψίρες γίναμε. Έτσι βγήκε στη φάση, έτσι το έκανε. Big deal
Air Kef
Ας μου πει κάποιος οτι πρόσεξε τον διάλογο Χάτζη-Λημνιατη-δημοσιογράφου παγκο Ολύμπιας!

- Ο Γκρην της Ολυμπιας όντως είναι παρών-απων απο το ματς, αλλά εντός παρκέ.

Λημνιάτης: μπλα μπλα μπλα, το επισημαίνει οτι ο Γκριν δεν βλέπεται
Χάτζη: μπλα μπλα, που είναι ο Γκριν;;; Ε;;;; Που ειναι ο Γκριν Μαρια;;; (αναφέρεται στην δημοσιογράφο)
Μαρία: -πάυση 5 δευτερολέπτων-
Μαρία: Που είναι;;;; - με ύφος, "που είναι ο μπέμπης;"

Ο Γκρην εκείνη την ώρα αστοχεί σε τρίποντο

Χάτζη: Νάτος! Αλλα αστοχεί!
X-NEC
^^ Χαχαχα, θεϊκοί διάλογοι!!! 71.gif 71.gif 71.gif
pitto
"Παππααααααααας !!!! Πολύ ώρα ήθελα να το πω αυτό !!!!!!!!!!!!!"

T.W.Is.M.
Σημερα στο all-star game ο Χατζη θα ειναι χαλαρος, οποτε να περιμενουμε να ζωγραφισει...
benchwarmer
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 14 2010, 19:25 ) *
Σημερα στο all-star game ο Χατζη θα ειναι χαλαρος, οποτε να περιμενουμε να ζωγραφισει...


Εχω ηδη ξαπλαρει και περιμενω... *εμοτικον Χατζη*
panagiotisTheDream
QUOTE(benchwarmer @ Mar 14 2010, 18:29 ) *
Εχω ηδη ξαπλαρει και περιμενω... *εμοτικον Χατζη*


έτσι έτσι...αναμένουμε να πατήσει noob-ίδια όπως ο Μπατής....... cool.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
X-NEC
<<Λίνας Κλέιζα, ένα απο τα κορυφαία... συμβόλαια της Ευρώπης...>>

<<Χεε-ιιι-σλπίίίπ καρφώνει με το κεφάλι!!!>>

Και είδα μόνο λίγα λεπτά... tongue.gif
pitto
Παιδες, συγνώμη αλλά δεν άντεξα να δω και το 2ο ημίχρονο.....
Πάντως το ΘΕΟΣ μας χάρισε αρκετό υλικό :

1)"Ο Σόφο στα καλύτερα...κιλά της καριέρας του" !!!

2)θέλοντας να πει για το παιχνίδι πάνω από στην στεφάνη : "Above the ring game.........."

3)"Μάρκουουουουουςςςςςς....η μεγάλη μου αδυναμία".........ουδέν σχόλιο !!!!

4)"Τα ποσοστά στα 2ποντα, θυμίζουν ποσοστά σε εκλογές της Δημοκρατίας της....Μπανάνας.........."
apkat
Παιδια βαλτε κανει σοου απο τα λιγα..
panagiotisTheDream
Σόλο Χατζή σήμερα στο Τρίκαλα-ΟΣΦΠ...

βάλτε και αφεθείτε....smile.gif
apkat
Αυτο που τον Μαυροκεφαλιδη τον λεει Λου καινουργιο ειναι;;Πργαματικα δινει απιστευτη παρασταση..
panagiotisTheDream
QUOTE(apkat @ Mar 17 2010, 17:25 ) *
Αυτο που τον Μαυροκεφαλιδη τον λεει Λου καινουργιο ειναι;;Πργαματικα δινει απιστευτη παρασταση..


χαχαχαχααα έλα ντε.....!!
ρεσιτάλ λέμε... 77.gif
colonel gomelsky
Πώς τον είπε τον Παπαλουκά?

Το καλύτερο "σακούλι" στην Ευρώπη επειδή τα έχει όλα? laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Πλέον είμαι πεπεισμένος ότι έχει διαβάσει αυτό το τόπικ. Και βάζει τα δυνατά του.
T.W.Is.M.
QUOTE(apkat @ Mar 17 2010, 19:25 ) *
Αυτο που τον Μαυροκεφαλιδη τον λεει Λου καινουργιο ειναι;;Πργαματικα δινει απιστευτη παρασταση..


Kαθολου καινουριο. Εγω το ειχα ακουσει να τον λενε ετσι νομιζω απο τοτε που ηταν στον ΠΑΟΚ!
Εμενα μ αρεσε η κραυγη "Τσιλντρεεεες" σε ενα καρφωμα. Θυμισε το "Μαρκουυυυυυς" smiley.gif
pitto
Νέες εξελίξεις :

ο Μαυροκεφαλίδης είναι..."Λου" και ο Βασιλόπουλος....Ηλειος (από την Ηλεία δηλαδή) !!!!!


lamar
O Νιλσεν της Βαλενθια και πρωην του ΠΑΟΚ, ειναι μικρογραφια του Βουισιτς!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
aegeansheed
QUOTE(lamar @ Apr 1 2010, 00:23 ) *
O Νιλσεν της Βαλενθια και πρωην του ΠΑΟΚ, ειναι μικρογραφια του Βουισιτς!!!!


offtopic.gif Πάει μόνο με την όπισθεν δηλαδή? tongue.gif
Ginobili
QUOTE(lamar @ Mar 31 2010, 22:23 ) *
O Νιλσεν της Βαλενθια και πρωην του ΠΑΟΚ, ειναι μικρογραφια του Βουισιτς!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Έλα ντε....μία ακόμη ιστορική στιγμή από τον "τενίστα"....είπε επί λέξη:"Είναι κι αυτός ένα play maker ρακέτας"..............Το ακούσαμε κι αυτό μάγκες.... icon_drunk.gif
Gkalia
To σπλιτ αουτ πού βρίσκεται::::Γιατί κανείς δεν το θυμήθηκε:::
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Air Kef
Τι έχει το σπλιτ άουτ;
The Warlus
Ελπίζω να είδε κάποιος το ματς Περιστέρι-Παναθηναϊκός όπου ο μέγιστος μας έστειλε με το γαλλικό του να'ουμ...

"Μεσιέ Περπεριτής"
Magnus92
QUOTE(The Warlus @ Apr 17 2010, 21:32 ) *
Ελπίζω να είδε κάποιος το ματς Περιστέρι-Παναθηναϊκός όπου ο μέγιστος μας έστειλε με το γαλλικό του να'ουμ...

"Μεσιέ Περπεριτής"



Χαχαχαχα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Καλα, σημερα εδωσε πραγματικο ρεσιταλ .... Τι ακουσαν παλι τα αυτακια μας ;;;;
pitto
Οφείλω να ζητήσω μια δημόσια συγνώμη από τον Δημήτρη μας, και να δηλώσω πως παραστράτησα.....
Δεν παρακολούθησα εξ ολοκλήρου το παιχνίδι της αγαπημένης μου ομάδας (αλλά και του αγαπημένου μας Χατζη), μιας και προτίμησα τον Πανελλήνιο (Final 4 γαρ....)

Παρ'όλα αυτά στα ζάπιγκ που έκανα στα ταιμ αουτ στην Ισπανία, ο Θεός με ευλόγησε να πετύχω μερικά από τα "διαμάντια" του :

1) "Ο Γιασικεβίτσιους επανεμφανίζεται στις....μεγάλες εμφανίσεις, στο καλύτερο....13λεπτό του φέτος " !!!!!

2) "Καθυστερών ο Αγαδάκος"

3) "Ηγέτιδα μορφή ο Σπανούλης"


Δημήτρη, σ'ευχαριστώ !!!!
j-kidd13
"O Γιασικεβιτσιους στις τελευταιες αγωνιστηκες κανει μια επανεμφανιση στις μεγαλες εμφανισεις...." icon_drunk.gif

Ασε το εκπληκτικο "φιλε" αναφερομενος στον Περπεριδη μετα απο ευστοχες προσπαθειες της ομαδας που διευρυναν το σερι ευστοχιας......
sacarame
Να προσθέσω 2 ατάκες που μου φάνηκαν άξιες να μπούνε στο τόπικ


1) Σχόλιο του μέγιστου Χάτζη για το τέλος της συνεργασίας του Παο με τον Χάισλιπ:

Περπερίδης: Δημήτρη είχαμε και το τέλος της συνεργασίας του Παο με τον Χέισλιπ...

Χάτζη: Ναι Παναγιώτη,πάντως δεν μπορώ να το καταλάβω....Τέτοιος αθλητής.....τέτοιο κορμί...τέτοια προσόντα...τι να πω smiley.gif smiley.gif


Και η δεύτερη,κλασσική μεν ατάκα του αλλά δεν θυμάμαι αν έχει αναφερθεί...

Ατάκα Χάτζη καθώς σχολιάζει το ρεκόρ πόντων του Παο..

''Είναι σίγουρα ρεκόρ πόντων για τη φετινή σεζόν ΟΥ ΜΗΝ και ολοκληρης της Α1 από την έναρξη της...''
Phil Laak
Παιδιά,δεν έχω διαβάσει το topic από την αρχή του και δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί η πιο επική ατάκα του Χατζηγεωργίου.Στο φετινό ελληνικό all-star game,και ενώ ο Σοφοκλής βάζει καλάθι και κάνει ένα απο τα γνωστά χορευτικά του,λέει ο θεούλης:
"Εδώ ο Σοφοκλής Σχορτσανίτης...Ο R&B μπασκετμπολίστας!!!!"

41.gif 41.gif 41.gif
morrison
QUOTE(Phil Laak @ Apr 20 2010, 02:12 ) *
Παιδιά,δεν έχω διαβάσει το topic από την αρχή του και δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί η πιο επική ατάκα του Χατζηγεωργίου.Στο φετινό ελληνικό all-star game,και ενώ ο Σοφοκλής βάζει καλάθι και κάνει ένα απο τα γνωστά χορευτικά του,λέει ο θεούλης:
"Εδώ ο Σοφοκλής Σχορτσανίτης...Ο R&B μπασκετμπολίστας!!!!"

41.gif 41.gif 41.gif


Σωστος! 41.gif
Το ειχα ποσταρει στο θεμα του Σοφο με αφορμη το All Star Game αλλα καλα εκανες που το προσεθεσες στο σωστο τοπικ για να μην χανεται τιποτα...
QUOTE(john morisson @ Mar 16 2010, 02:24 ) *
υγ:πινελια Χατζη στο 3.24,ο R'n'b μπασκετμπολιστας. 41.gif

Gkalia
QUOTE(Air Kef @ Apr 15 2010, 01:21 ) *
Τι έχει το σπλιτ άουτ;

Δεν υπάρχει τέτοιος όρος....σκέτο σπλιτ σωστό....τώρα το σπλιτ αουτ δεν απαντάται πουθενά...
blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
Air Kef
Το σπλιτ είναι οταν κάνεις κίνηση με την μπάλα στο κενό ανάμεσα σε δύο παίκτες.
Όταν βγάζεις την μπάλα σε κάποιον άλλον μετά το σπλιτ, μόλις έκανε ένα επιτυχημένο σπλιτ-άουτ. tongue.gif

pitto
πάσχω από στερητικό σύνδρομο "Χάτζη".....
παρακαλώ τους υπευθυνους να τον επαναφέρουν στον τηλεσχολιασμό...τένις, γκολφ, χορό, ότι να'ναι !!!!
Αρκεί να ξανακούσουμε ΑΜΕΣΑ τις ατάκες του !!!
benchwarmer
Συντονιστείτε στην ΕΤ1

Ρεσιτάλ Χάτζη στο Ρολάν Γκαρός 56.gif
Magnus92
QUOTE(benchwarmer @ Jun 1 2010, 18:56 ) *
Συντονιστείτε στην ΕΤ1

Ρεσιτάλ Χάτζη στο Ρολάν Γκαρός 56.gif


Αυτος ο Σοντερλινγκ ποσα "βαρια χτυπηματα" εκανε πια ;;; smiley.gif
Manu7
Aν δεν κάνω λάθος πρέπει να ήταν προς το τέλος του τρίτου σετ
και να πέταξε ο χατζημέγιστος το επικό "στο τέλος της 3ης περιόδου...."...
smiley.gif
Ας με διορθώσει όποιος το άκουσε ακριβώς...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.