Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
sacarame
Επίσης από τη σημερινή σοδεια η ατάκα...''Ο Ναβάρο είναι ένας μπασκετικος δολοφόνος,που δεν σε αφήνει να μην τον παίξεις άμυνα'' laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
captain charisma
υποκλινομαι στο μεγαλειο του χατζηγεωργιου..ειναι ενας μικρος θεουλης!πραγματικα περναει ευχαριστα η ωρα με τις μεταδοσεις που κανει στους αγωνες!!απλα ρεσπεκτ!!
colonel gomelsky
Χάτζη: " Ο Τουριάφ είναι αμφιδέξιος, αφήνει τι μπάλα και με το αριστερό"!

Λημνιάτης: Καλά, πολλοί παίκτες το κάνουν

Χάτζη: Τι λες τώρα; Έχω να το δω από την εποχή του Λάζαρου Παπαδόπουλου. Ο μόνος ψηλός στην Ευρώπη που χρησιμοποιούσε και το άλλο χέρι.

Λημνιάτης: Επιμένει να έχει αντίρρηση

Χάτζη: Ούτε πλέι μέικερ δεν μπορεί να το κάνει αυτό!

Λημνιάτης: Απλά παραιτείται.

Να θυμίσω ότι ο Τουριάφ έκανε εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς και γύρισε στο επαγγελματικό μπάσκετ και είναι ο μοναδικός που το κατάφερε. Γι αυτό όταν γύρισε είπε να αφήσει και τη μπάλα με τα fingerolls στο καλάθι.... smiley.gif

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ???? ΤΕΛΟΣ! ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ MP3
GMlls
είπε κ άλλα για την καρδιά του τουριάφ, αλλά δεν τα θυμάμαι τώρα ακριβώς.

τύπου: μα τι καρδιά πρέπει να έχεις για να επιστρέψεις στο μπάσκετ;
και απαντά μόνος του: χαχαχ κυριολεκτικα!!!
Manu7
QUOTE(sacarame @ Sep 18 2009, 00:48 ) *
Επίσης από τη σημερινή σοδεια η ατάκα...''Ο Ναβάρο είναι ένας μπασκετικος δολοφόνος,που δεν σε αφήνει να μην τον παίξεις άμυνα'' laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Eδώ συγγνώμη αλλά ο χαρακτηρισμός - μεταφορά - ταιριάζει απόλυτα στο Ναβάρο.
Respect στο αμφιδέξιος! 77.gif
Flash
QUOTE(Manu7 @ Sep 17 2009, 23:52 ) *
Eδώ συγγνώμη αλλά ο χαρακτηρισμός - μεταφορά - ταιριάζει απόλυτα στο Ναβάρο.



Αυτό το κομμάτι της πρότασης
QUOTE
που δεν σε αφήνει να μην τον παίξεις άμυνα
το πρόσεξες ;

Πραγματικά απίστευτος!!! Σα να λέει ότι ο Ναβάρο παίρνει τον προσωπικό αμυντικό από το χεράκι και του λέει:

"Κοίτα να δεις σενιόρ εγώ είμαι μπασκετικός δολοφόνος, όχι αστεία, και απαιτώ να με παίξεις άμυνα. Στο επιβάλλω!"

smiley.gif
apkat
QUOTE(colonel gomelsky @ Sep 18 2009, 01:11 ) *
Χάτζη: " Ο Τουριάφ είναι αμφιδέξιος, αφήνει τι μπάλα και με το αριστερό"!

Λημνιάτης: Καλά, πολλοί παίκτες το κάνουν

Χάτζη: Τι λες τώρα; Έχω να το δω από την εποχή του Λάζαρου Παπαδόπουλου. Ο μόνος ψηλός στην Ευρώπη που χρησιμοποιούσε και το άλλο χέρι.

Λημνιάτης: Επιμένει να έχει αντίρρηση

Χάτζη: Ούτε πλέι μέικερ δεν μπορεί να το κάνει αυτό!

Λημνιάτης: Απλά παραιτείται.


Απλα να σημειωσω οτι ολα αυτα τα ελεγε για τον Τραορε και οχι τον Τουριαφ..

Και οταν καταλαβε τη μ@@@@α που ελεγε το γυρισε λιγο λεγοντας οτι το φοβερο ειναι οτι ο Τραορε σουταρει και με τα 2 χερια απο τα 3-4 μετρα πραγμα που φυσικα και δεν γινεται..Εκει ο Λημνιατης σχολιασε οτι αν ο Τραορε οντως σουταρει απο τα 3-4 μετρα και με τα 2 χερια τοτε οκ πασο..

Αλλο ενα που εγινε σημερα και ηταν καπως κωμικο αν και δεν πιτευω να εγινε ιδιαιτερα αντιληπτο αφορα τον Ιωαννου..Στο Σερβια-Ρωσσια και ενω η σερβια εχει αυξησει πολυ τις αποστασεις γινεται καποιο σουτ και ενας της Σερβιας παιρνει ενα μακρινο επιθετικο ριμπαουντ..Ο Ιωαννου λοιπον απλα λεει επιθετικο ριμπαουντ απο τον ταδε..Πεταγεται τοτε ο Λημνιατης και λεει μακρινο επιθετικο ριμπαουντ ηταν..Ε χαιρεται και ο Ιωαννου και αρχιζει να εξηγει την σημασια του μακρινου ριμπαουντ..Πειτε μου τωρα οτι ο Λημνιατης δεν το εκανε επιτηδες αυτο το σχολιο για να γελασει με τις μαλακιες του Ιωαννου..Γενικα μετα απο αυτο το σκηνικο αρχιζω να σκεφτομαι οτι ο Λημνιατης δεν σχολιαζει τις γραφικοτητες των Χατζη Ιωαννου γιατι το διασκεδαζει με αυτα που ακουει.. smiley.gif
SotDan
Για να μην τον αδικησουμε τον ανθρωπο δεν ειναι ολες γραφικες οι ατακες...απλα εχει κάποια κλισέ ο ανθρωπος..το θεωρειται απίθανο να διαβαζει το τόπικ κ να φρικαρει με ολα αυτα που αραδιαζουμε?
rolleyes.gif Το "κάνει το λεγομενο ψαλιδι στο αερα" ηταν θεικό. fingerRolls , hook-sat και πάνω απόλα Μπατιίίίίίίίίίίίίίίίίμμ!!!
Α και ένα αλλο που λεει συνεχεια ............"Γεννημα θρεμα "
Marciulionis
QUOTE(SotDan @ Sep 18 2009, 03:20 ) *
Για να μην τον αδικησουμε τον ανθρωπο δεν ειναι ολες γραφικες οι ατακες...απλα εχει κάποια κλισέ ο ανθρωπος..το θεωρειται απίθανο να διαβαζει το τόπικ κ να φρικαρει με ολα αυτα που αραδιαζουμε?
rolleyes.gif Το "κάνει το λεγομενο ψαλιδι στο αερα" ηταν θεικό. fingerRolls , hook-sat και πάνω απόλα Μπατιίίίίίίίίίίίίίίίίμμ!!!
Α και ένα αλλο που λεει συνεχεια ............"Γεννημα θρεμα "


Όλοι ενδόμυχα ελπίζουμε να το διαβάζει! Αν το κάνει έχει 2 επιλογές:

ή να κόψει τις πολλές μ...κίες ή να συνεχίσει σε ακόμα μεγαλύτερο βαθμό ώστε να μείνει στην ιστορία, να μεγαλώσει το φαν κλάμπ του και το θρεντ του να γίνει το μεγαλύτερο του φόρουμ!

Νομίζω ότι το διαβάζει κι έχει αποφασίσει το 2ο! Κι έχει αφοσιωθεί με υπερβάλλοντα ζήλο, ειδικά τώρα χωρίς το Σκουντή δίπλα να του περιορίζει τη λάμψη! Δημήτρη περιμένουμε το πρώτο πόστ σου να μας θυμίσεις όποιες κλισέ ή γραφικές ατάκες σου ξεχνάμε!
morrison
Παντως εγω ψιλοαπογοητευτηκα απο τον Δημητρη σημερα που δεν ανεφερε ουτε μια φορα για την παλιοπαρεα των Γαλλων που ξεκινησαν ολοι μαζι,που καποια παιδια λειπουν απ'την παλιοπαρεα πλεον,που ειναι ο λογος που ο Παρκερ κατεβαινει για να παιξει ακομα μπλα,μπλα,μπλα...
aigio
Πώς δεν τα ειπε. Ο Παρκερ παιζει γιατι θελει κατι ξεχωριστο με τη Γαλλια και φετος πιστεψε οτι ηταν η χρονια τους αλλα δυστυχως επεσαν πανω στην Ισπανια μετα τα παιχνιδια της τυχης και της μοιρας. Επισης, 5 Γαλλοι προερχονται απο το φημισμενο γαλλικο κολλεγιο που παιζει στην τριτη κατηγορια κ τροφοδοτει τη χωρα με ταλεντα. Ο Τουριαφ ειναι κολλητος του Κομπε και πολλα αλλα... biggrin.gif
morrison
QUOTE(aigio @ Sep 18 2009, 04:51 ) *
Πώς δεν τα ειπε. Ο Παρκερ παιζει γιατι θελει κατι ξεχωριστο με τη Γαλλια και φετος πιστεψε οτι ηταν η χρονια τους αλλα δυστυχως επεσαν πανω στην Ισπανια μετα τα παιχνιδια της τυχης και της μοιρας. Επισης, 5 Γαλλοι προερχονται απο το φημισμενο γαλλικο κολλεγιο που παιζει στην τριτη κατηγορια κ τροφοδοτει τη χωρα με ταλεντα. Ο Τουριαφ ειναι κολλητος του Κομπε και πολλα αλλα... biggrin.gif

Για τον Παρκερ που πιστευει το ακουσα,για την παλιοπαρεα που προερχεται απ'το φημισμενο κολεγιο το εχασα,θα με προδωσε το ζαπινγκ στο παιχνιδι της ΑΕΚ.
Μπορει να το εχασα αλλα τουλαχιστον ο Χατζη αποκατασταθηκε πληρως στα ματια μου... smilie_schal1.gif
Anaz
QUOTE
Πειτε μου τωρα οτι ο Λημνιατης δεν το εκανε επιτηδες αυτο το σχολιο για να γελασει με τις μαλακιες του Ιωαννου..Γενικα μετα απο αυτο το σκηνικο αρχιζω να σκεφτομαι οτι ο Λημνιατης δεν σχολιαζει τις γραφικοτητες των Χατζη Ιωαννου γιατι το διασκεδαζει με αυτα που ακουει..
ΧΑΛΑΡΑ ομως!!! laugh.gif
Οχι ρε γαμωτο, εχασα τετοια φαση??? 40.gif Ειχα απορροφηθει απο τα πολλα "σκριν επιλογης". tongue.gif
Πηρε το αυτι μου ομως καποια φαση που τον εξυμνουσε για κατι που ειπε και δικαιωθηκε, και ο Ιωαννου προσπαθουσε να συγρατησει τα χαμογελα περηφανιας και ικανοποιησης!! icon_drunk.gif
Υποκλινομαι στον Λιμνιατη!!Σου λεει αφου δεν γινεται αλλιως, ας τους παρω στο ψιλο.. biggrin.gif
il postino
εγω πρωτη φορα γραφω εδω γιατι ,παρα το γεγονος οτι δε ξερει απο μπασκετ , μου ειναι αρκετα συμπαθης, ενω εκτιμω το γεγονος οτι ειναι μορφωμενος , μιλαει σωστα , δεν ειναι ειρων και ξερολας και στο φιναλε δεν μου ειναι αντιπαθης.

παρολαυτα ομως οι ατακες του οντως μπορουν να γινουν αντικειμενου σχολιασμου!

χθες στο καλαθι που εβαλε ο παρκερ στην αρχη του αγωνα ειπε "και αυτο το καλαθι , πιστεψτε με ,ειναι απιστευτα δυσκολο"!!!!! λες και τα εκανε αυτα στα νιατα του οταν επαιζε με τους φιλους του ή σε καμια ομαδα και ξερει απο πρωτο χερι!!!!! σεπιστευουμε φιλε,να σαι σιγουρος!

δε με χαλαει παντως καθολου ο χατζη σε σχεση με κατι αλλους που κυκλοφορουν ελευθεροι!!!!
GMlls
QUOTE(ilpostino @ Sep 18 2009, 10:58 ) *
εγω πρωτη φορα γραφω εδω γιατι ,παρα το γεγονος οτι δε ξερει απο μπασκετ ,



διαφωνώ στο ¨δεν ξέρει απο μπάσκετ¨.

όταν γράφουμε με λατινικούς χαρακτήρες ελληνικά, τα λέμε greeklish.
αυτό που κάνει ο χατζι, που μιλάει ελληνικά με πολλές αγγλικές φράσεις πως λέγεται;
Air and King
Νομιζω οτι ειναι σε καλο δρομο για να γινει "ο Μανωλο του Μπασκετ" Μαυροματης.
Οπως καποτε ο Μαυροματης στο γκολ του Μαραντονα το 1986 "Μαραντονα σημερα........................"

Marciulionis
QUOTE(ilpostino @ Sep 18 2009, 10:58 ) *
δεν ειναι ειρων και ξερολας


Και ξερόλας είναι και τρομερά ειρωνικός απέναντι ειδικά στους αντίπαλους της εθνικής! Τους απαξιώνει με το γάντι όμως χωρίς να φτάνει σε υπερβολές όπως το "γίνανε ρεζίλι οι Ισπανοί" του Παπαδογιάννη...

offtopic.gif
Όλη η ραδιοφωνική περιγραφή του τελικου Ισπανία - Ρωσία από το Παπαδογιάννη και ειδικά το παραλήρημα μίσους και υπερβολής μετά το τέλος του αγώνα, θα μπορούσε να μπεί με τίτλο οι πιο γραφικές μεταδόσεις όλων των εποχών!
offtopic.gif
colonel gomelsky
QUOTE(apkat @ Sep 18 2009, 02:37 ) *
Απλα να σημειωσω οτι ολα αυτα τα ελεγε για τον Τραορε και οχι τον Τουριαφ..

Και οταν καταλαβε τη μ@@@@α που ελεγε το γυρισε λιγο λεγοντας οτι το φοβερο ειναι οτι ο Τραορε σουταρει και με τα 2 χερια απο τα 3-4 μετρα πραγμα που φυσικα και δεν γινεται..Εκει ο Λημνιατης σχολιασε οτι αν ο Τραορε οντως σουταρει απο τα 3-4 μετρα και με τα 2 χερια τοτε οκ πασο..

Αλλο ενα που εγινε σημερα και ηταν καπως κωμικο αν και δεν πιτευω να εγινε ιδιαιτερα αντιληπτο αφορα τον Ιωαννου..Στο Σερβια-Ρωσσια και ενω η σερβια εχει αυξησει πολυ τις αποστασεις γινεται καποιο σουτ και ενας της Σερβιας παιρνει ενα μακρινο επιθετικο ριμπαουντ..Ο Ιωαννου λοιπον απλα λεει επιθετικο ριμπαουντ απο τον ταδε..Πεταγεται τοτε ο Λημνιατης και λεει μακρινο επιθετικο ριμπαουντ ηταν..Ε χαιρεται και ο Ιωαννου και αρχιζει να εξηγει την σημασια του μακρινου ριμπαουντ..Πειτε μου τωρα οτι ο Λημνιατης δεν το εκανε επιτηδες αυτο το σχολιο για να γελασει με τις μαλακιες του Ιωαννου..Γενικα μετα απο αυτο το σκηνικο αρχιζω να σκεφτομαι οτι ο Λημνιατης δεν σχολιαζει τις γραφικοτητες των Χατζη Ιωαννου γιατι το διασκεδαζει με αυτα που ακουει.. smiley.gif


1) Έχεις δίκιο, δεν θυμόμουν εκείνη την ώρα για ποιόν ψηλό το έλεγε, αλλά είπα ότι τέτοιος διάλογος δεν μπορεί να πάει χαμένος! smiley.gif

2) Στάνταρ ο Λιμνιάτης τον δούλευε. Πώς την παλεύει και δε σκάει στα γέλια αναρωτιέμαι!
Magnus92
QUOTE(Air Kef @ Sep 16 2009, 17:02 ) *
Υ.Γ.: ΧΑΤΖΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΠΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΕΝΑ "ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΒΟΛΉ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ" ΝΑ ΡΑΓΊΣΟΥΝ ΤΟΙΧΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ, ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΑΣ, ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΣΟΥ!


Σαν την μεγαλη ατακα του Μανωλη Μαυροματη : "κορνερ σε πολυ πλεονεκτικη θεση "
il postino
QUOTE(Marciulionis @ Sep 18 2009, 13:28 ) *
Και ξερόλας είναι και τρομερά ειρωνικός απέναντι ειδικά στους αντίπαλους της εθνικής! Τους απαξιώνει με το γάντι όμως χωρίς να φτάνει σε υπερβολές όπως το "γίνανε ρεζίλι οι Ισπανοί" του Παπαδογιάννη...

offtopic.gif
Όλη η ραδιοφωνική περιγραφή του τελικου Ισπανία - Ρωσία από το Παπαδογιάννη και ειδικά το παραλήρημα μίσους και υπερβολής μετά το τέλος του αγώνα, θα μπορούσε να μπεί με τίτλο οι πιο γραφικές μεταδόσεις όλων των εποχών!
offtopic.gif

ειρων δε τον βρισκω. εχω στο μυαλο μου τις περιγραφες των σκουντη-ιωαννου που περιγελουσαν τον ρολερ της γερμανιας ή κατι κινεζους και γι αυτο δε βρισκω ειρων τον χατζη. σαφως ομως για να το λες καπου θα το βασιζεις. οσο γι ατην εκπομπη που λες δεν την εχω υποψιν και γι αυτο δεν παιρνω μερος.

οσο για το ξερολας , ισως συγκριτικα δε τον θεωρω ετσι. υπαρχουν αλλοι που αν βγει η μπασκετικη αστυνομια εξω στη γυρα θα τους μαζεψει αβλεπει!!!!!
T.W.Is.M.
QUOTE(Marciulionis @ Sep 18 2009, 13:28 ) *
Και ξερόλας είναι και τρομερά ειρωνικός απέναντι ειδικά στους αντίπαλους της εθνικής! Τους απαξιώνει με το γάντι όμως χωρίς να φτάνει σε υπερβολές όπως το "γίνανε ρεζίλι οι Ισπανοί" του Παπαδογιάννη...

offtopic.gif
Όλη η ραδιοφωνική περιγραφή του τελικου Ισπανία - Ρωσία από το Παπαδογιάννη και ειδικά το παραλήρημα μίσους και υπερβολής μετά το τέλος του αγώνα, θα μπορούσε να μπεί με τίτλο οι πιο γραφικές μεταδόσεις όλων των εποχών!
offtopic.gif


Δε με εχεις διαβασει μετα απο ηττα-αποκλεισμο της εθνικης Σερβιας. Το "παραληρημα μισους" του Παπαδογιαννη θα ειναι ευμενη σχολια μπροστα στην ειρωνια που θα βγαλω εγω. Ειδικα αν γινοταν και νωρις αυτο το καλο... smiley.gif

Ξεχασαμε τη μεγαλη ατακα: Ο Βatum που ειναι 2.03 και παιζει 2 και 3"! biggrin.gif
Bonzo
Ψήφισα "«Ταϊζει» τον Σχορτσιανίτη¨αν και ήμουν σε μεγάλο δέιλημμα με την έξτρα πάσα και τα πλοκάμια του ΔΔ.
Ο λόγος είναι ότι ,απόντος και του ΔΔ,έχει την τιμιτική του σε αυτό το Ευρομπάσκετ συν το σουρεαλιστικό της φράσης( μου φαίνεται αστείο ότι ταίζουν τον Σόφο...)
evory
μια ακομη φρεσκια ατακα που την ακουσα 3 φορες σαυτο το Ευρωμπασκετ: "θα παμε σε ενα φιναλε δραματικο,θριλερικο,χιτσκοκικο" !!! 77.gif
panagiotisTheDream
QUOTE(evory @ Sep 19 2009, 17:20 ) *
μια ακομη φρεσκια ατακα που την ακουσα 3 φορες σαυτο το Ευρωμπασκετ: "θα παμε σε ενα φιναλε δραματικο,θριλερικο,χιτσκοκικο" !!! 77.gif


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Air Kef
Όχι ρε, ειναι παλιά και κλασσικότατη έκφραση το "δραματικο,θριλερικο,χιτσκοκικο"!! biggrin.gif biggrin.gif

Λέτε να αντικαταστήσουμε καμία επιλογή; Δυστυχώς μεχρι 20 δέχεται.
Flash
QUOTE(Air Kef @ Sep 19 2009, 15:50 ) *
Όχι ρε, ειναι παλιά και κλασσικότατη έκφραση το "δραματικο,θριλερικο,χιτσκοκικο"!! biggrin.gif biggrin.gif

Λέτε να αντικαταστήσουμε καμία επιλογή; Δυστυχώς μεχρι 20 δέχεται.


Κάνε δεύτερο τόπικ: Δημήτρης Χατζηγεωργίου, η γραφικότητα που δε χωράει μόνο σε ένα thread stypid.gif
evory
QUOTE(Air Kef @ Sep 19 2009, 17:50 ) *
Όχι ρε, ειναι παλιά και κλασσικότατη έκφραση το "δραματικο,θριλερικο,χιτσκοκικο"!! biggrin.gif biggrin.gif

Λέτε να αντικαταστήσουμε καμία επιλογή; Δυστυχώς μεχρι 20 δέχεται.

αληθεια? μαλλον δεν θα το ειχα συγκρατησει παλιοτερα!! παντως ειναι απτα πιο δυσκολα polls που εχω βρει! rolleyes.gif
Marciulionis
Η πιο γραφική ατάκα απ'όλες είναι η μόνη με 0 ψήφους! Η γραφικότητα έχει μπεί στο πετσί μας πλέον και δε μας κάνει εντύπωση!
SotDan
Ο ναβαρο γνωστος παμπονηρος των ευρωπαικων γηπεδων....παλι καλα που μας φτιαχνει το κεφι γιατι ο αγωνας ειναι χαμενος
j-kidd13
Eδω ο αρχοντας των μικροφωνων μπηκε στο μυαλο του Σπανουλη και μαντεψε οτι μετρουσε απο μεσα του αντιστροφα τον χρονο....!!!
GMlls
QUOTE(j-kidd13 @ Sep 19 2009, 21:53 ) *
Eδω ο αρχοντας των μικροφωνων μπηκε στο μυαλο του Σπανουλη και μαντεψε οτι μετρουσε απο μεσα του αντιστροφα τον χρονο....!!!



smiley.gif smiley.gif smiley.gif τι να πώ; απλά κορυφή 77.gif
Air Kef
Μετά απο συνεννόηση πρόσθεσα και άλλες, ενώ μετά από συζήτηση με....μένα, έβαλα πολλαπλές επιλογές, μέχρι 3, κρατηθείτε όσο γίνεται.

Πραγματικά όποτε νιώθω άσχημα μπαίνω σε αυτό το τοπικ. 24.gif
kotzito
Αλλη μια κλασσικη ατακα του ειναι η team USA,και οχι η αμερικανικη ομαδα smiley.gif
all_around
πριν από λίγο ακούσαμε και για το "μακρινό χέρι" του Μπουρούση... smiley.gif
j-kidd13
Οπως επισης δεν υπαρχει παιχνιδι της (οξω απο δω...)Ισπανιας οπου ο Χατζη την πρωτη φορα που θα αναφερθει στον Γκασολ δεν θα πει "ο πρωταθλητης Nba με τους Lakers" και στον Φερναντεζ οτι "ειναι εξαιρετικος στο ανοιχτο γηπεδο"...
panos75
Εμένα πάλι μου τα έκανε τσουρέκια με την ιστορία για τον Γκασόλ που πήρε μαζί του στο Μέμφις τον Μαρκ.
Ούτε σενάριο για ταινία του Ξανθόπουλου να διάβαζε.
panagiotisTheDream
Ακόμα και για τους Ράσελ και Big O στατιστικά άρχισε να λέει....... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
j-kidd13
QUOTE(panos75 @ Sep 21 2009, 01:01 ) *
Εμένα πάλι μου τα έκανε τσουρέκια με την ιστορία για τον Γκασόλ που πήρε μαζί του στο Μέμφις τον Μαρκ.
Ούτε σενάριο για ταινία του Ξανθόπουλου να διάβαζε.

Βασικα δεν εχουν παιξει μαζι στο Μεμφις τα αδερφια...Μηπως μπερδευεσαι με τον Ναβαρο?
sacarame
Πέταξε και μια ακόμα ατάκα θέλοντας να εκθειάσει το πάθος του Γκαζόλ για το χρυσό.Δυστυχώς δεν θυμάμαι ακριβώς το ρήμα που έβαλε αλλα κάπως έτσι το είπε...: ''Είναι σε ημιάγρια κατάσταση ο Γκαζόλ,δείτε,το μάτι του γυαλίζει,το μαλλί του έχει χαλάσει.....'' 77.gif laugh.gif
thrylos7
Κι εγώ δεν την άκουσα καλά... νομίζω είπε "...το μαλλί του πετάει"!

Απόλυτο respect στον αληθινό MVP του τουρνουά. biggrin.gif
panos75
QUOTE(j-kidd13 @ Sep 21 2009, 01:05 ) *
Βασικα δεν εχουν παιξει μαζι στο Μεμφις τα αδερφια...Μηπως μπερδευεσαι με τον Ναβαρο?


Όχι. Τον είχε πάρει ο Πάου τον πιτσιρικά και ενώ εκείνος έπαιζε, ο Μαρκ πήγαινε σε αμερικάνικο high school.
Flash
QUOTE(j-kidd13 @ Sep 20 2009, 23:05 ) *
Βασικα δεν εχουν παιξει μαζι στο Μεμφις τα αδερφια...Μηπως μπερδευεσαι με τον Ναβαρο?


Βασικά ο Μαρκ ήταν κομμάτι της ανταλλαγής που έγινε για τα δικαιώματα του Πάου.

Αυτό που λέει ο Πάνος θα εννοούσε.
GMlls
off topic, αλλά γιατί δεν έχει μπασκετούπολη σήμερα;

on topic αυτό με τον γκασόλ...το μάτι του γυαλίζει, το μαλλί του πετάει, πρέπει να μπει στα τοπ.
captain charisma
εχει αθλητικη κυριακη παλι....θα μας πρηξουν παλι με την μπαλα και θα μιλησουν για κανα 15 λεπτο στο τελος για το ευρωμπασκετ.
Gravedigger
Εσείς ξέρατε ότι ο Gasol έχει μακριά χέρια?Και να μην το ξέρατε θα το μάθατε χθες!
colonel gomelsky
QUOTE(Gravedigger @ Sep 21 2009, 15:36 ) *
Εσείς ξέρατε ότι ο Gasol έχει μακριά χέρια?Και να μην το ξέρατε θα το μάθατε χθες!


Δεν έχει απλά μακριά χέρια, έχει άνοιγμα χεριών 2.30. Τόσες φορές το είπε ο τρισμέγιστος, δεν το συγκράτησες; smiley.gif

Εδώ σηκώνει ένα "να πούμε και για τον κόσμο που δεν κατάλαβε ότι ο Γκασόλ μπλα μπλα μπλα...." smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (colonel gomelsky @ Sep 21 2009, 15:49 ) *
Δεν έχει απλά μακριά χέρια, έχει άνοιγμα χεριών 2.30. Τόσες φορές το είπε ο τρισμέγιστος, δεν το συγκράτησες; smiley.gif

Φυσικά και το συγκράτησα.Αλλά έκανα μια εισαγωγή για τον κόσμο που δεν κατάλαβε. smile.gif
Abalaeo
Εκτός όλων αυτών οι ΘΕΟΙ της κρατικής τηλεόρασης
που παρεπιμπτόντος πλερώνουμε κιολας μεσω ΔΕΗ

έκαναν και μεσούσης του τουρνουα μεταγραφη στην

ΙΣΠΑΝΙΑ

ΚΑι το ονομα αυτού

ΡΟΥΝΤΙΟ

κάτι μεταξύ Ρούντι και Ρούμπιο ...

Γεια μας...
Pierce
QUOTE (Abalaeo @ Sep 21 2009, 17:28 ) *
Εκτός όλων αυτών οι ΘΕΟΙ της κρατικής τηλεόρασης
που παρεπιμπτόντος πλερώνουμε κιολας μεσω ΔΕΗ

έκαναν και μεσούσης του τουρνουα μεταγραφη στην

ΙΣΠΑΝΙΑ

ΚΑι το ονομα αυτού

ΡΟΥΝΤΙΟ

κάτι μεταξύ Ρούντι και Ρούμπιο ...

Γεια μας...

εχει κανει και καλυτερο κραμα ο μεγας.. το εχω γραψει κιολας στο αλλο τοπικ
ΜΑΤΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ! (απο την Ιαπωνια αυτο)
captain charisma
στο ματς ισπανια σερβια λεει σε μια φαση που ο ναβαρο παει για λει απ: ριχνει την μπομπιτα του!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.