Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
SteveNashidis
QUOTE(Panathinaikos13 @ Mar 30 2015, 16:40 ) *
ρε παιδια επειδη ειχα συζητηση με καποιον μου ειπε το εξηςohmy.gif χατζηγεωργιου δεν ειναι παναθηναικος αλλα ειναι αεκ και μαλιστα οτι του το χε πει και ο ιδιος.του λεω εισαι σιγουρος??μου λεει ναι.





Η φωτογραφία είναι μετά από ήττα του Παναθηναικού από τον Ολυμπιακό . peace.gif
Manu7
QUOTE(Panathinaikos13 @ Mar 30 2015, 17:19 ) *
γιατι τον μισειτε ρε φιλε??πες μου ενα λογο.δηλαδη σας αρεσει ο ξενερωτος καρυδας που περσι εβαζε follow o gist στο πρωτο ματς με την cska και περιεγραφε λες και επαιζε παναθηναικος ικαρος.


Αν εσύ κατάλαβες απο το τοπικ ότι μισούμε τον Χατζηγεωργίου βγάλε απλά τα οπαδικά σου γυαλιά...

Όχι απλά τον μισούμε, αντιθέτως τον λατρεύουμε!!! 6.gif Μακάρι να ήταν στις περιγραφές όλων των αγώνων! icon_drunk.gif
Panathinaikos13
QUOTE (Manu7 @ Mar 30 2015, 22:14 ) *
Αν εσύ κατάλαβες απο το τοπικ ότι μισούμε τον Χατζηγεωργίου βγάλε απλά τα οπαδικά σου γυαλιά...

Όχι απλά τον μισούμε, αντιθέτως τον λατρεύουμε!!! 6.gif Μακάρι να ήταν στις περιγραφές όλων των αγώνων! icon_drunk.gif

ρε παιδια αφου λεει ο ενας κλεινω τον ηχο λεει ο αλλος τα χειροτερα κτλπ.δεν το λες και λατρεια αυτο.εγω παντως επιμενω δεν ειναι παναθηναικος ουτε ολυμπιακος.ειναι αεκ.
sarounas
δεν μας απασχολεί ούτε μας αφορά τί ομάδα υποστηρίζει wink.gif

για την μόρφωση κλπ που λες, αν είναι έτσι οι μορφωμένοι δεν θέλω να ξέρω πώς είναι οι αμόρφωτοι icon_drunk.gif

j-kidd13
QUOTE(Panathinaikos13 @ Mar 30 2015, 22:57 ) *
ρε παιδια αφου λεει ο ενας κλεινω τον ηχο λεει ο αλλος τα χειροτερα κτλπ.δεν το λες και λατρεια αυτο.εγω παντως επιμενω δεν ειναι παναθηναικος ουτε ολυμπιακος.ειναι αεκ.


Με τις μ....ς που πεταει σε καθε ματς,πως να μην κλεισεις τον ηχο ρε αδερφε?Εγω βεβαια ανηκω στο αλλο στρατοπεδο,αυτο που επιζηταει να ακουει τι κοτσανες πεταει... laugh.gif
Panathinaikos13
QUOTE (sarounas @ Mar 30 2015, 23:13 ) *
δεν μας απασχολεί ούτε μας αφορά τί ομάδα υποστηρίζει wink.gif

για την μόρφωση κλπ που λες, αν είναι έτσι οι μορφωμένοι δεν θέλω να ξέρω πώς είναι οι αμόρφωτοι icon_drunk.gif

κανεις μεγα λαθος.εχει τελειωσει νομικη κομοτηνης και αν παρατηρησεις χειριζεται εξαιρετικα τον λογο.ουτε σλουκι λουκ,ουτε βελουδινα σφυρια ουτε πεταχταρια ουτε kill bill.τιποτα.
D-Wade
QUOTE(Panathinaikos13 @ Mar 31 2015, 01:09 ) *
κανεις μεγα λαθος.εχει τελειωσει νομικη κομοτηνης και αν παρατηρησεις χειριζεται εξαιρετικα τον λογο.ουτε σλουκι λουκ,ουτε βελουδινα σφυρια ουτε πεταχταρια ουτε kill bill.τιποτα.

Και γιατί δε γινόταν ένας ωραίος δικηγόρος να σπάει τα . . . νεύρα των δικαστών? Ήταν ανάγκη να γίνει δημοσιογράφος δηλ?
Και επειδή λες για σλούκι λουκ και πεταχτάρια, αν δεις καλύτερα στο basketforum ούτε ο Βαγγέλας χαίρει κάποιας ιδιαίτερης εκτίμησης . . . Δεν ξέρω γιατί πας να το κάνεις Χατζημαλλιάς vs Βαγγέλας. Δεν τους έχει συγκρίνει κανένας. . .Και οι 2 είναι ιδιαίτερες περιπτώσεις
Panathinaikos13
QUOTE (D-Wade @ Mar 31 2015, 01:29 ) *
Και γιατί δε γινόταν ένας ωραίος δικηγόρος να σπάει τα . . . νεύρα των δικαστών? Ήταν ανάγκη να γίνει δημοσιογράφος δηλ?
Και επειδή λες για σλούκι λουκ και πεταχτάρια, αν δεις καλύτερα στο basketforum ούτε ο Βαγγέλας χαίρει κάποιας ιδιαίτερης εκτίμησης . . . Δεν ξέρω γιατί πας να το κάνεις Χατζημαλλιάς vs Βαγγέλας. Δεν τους έχει συγκρίνει κανένας. . .Και οι 2 είναι ιδιαίτερες περιπτώσεις

ρε φιλε παντως δεν καταλαβαινω γιατι για τον καρυδα και τον μικρο συριγο δεν λετε τιποτα.ο μεν καρυδας στις μεταδοσεις του νεροβραστος εντελως με μια χροια φωνης αντιεμπορικη εντελως ο δε μικρος συριγος στις εκπομπες που κανει ωραιοποιει τα παντα κανοντας τον προπονητη,μας πριζει συνεχεια με το nba λες και το ευρωπαικο μπασκετ ειναι το απολυτο μηδεν και γενικα λεω γιατι δεν πηρε το πνευμα της συγκρουσης που ειχε ο φιλιππας.αυτο το λεω για να δειτε οτι στη νοβα ειναι τρεις χειροτερα τα πραγματα και εκει σκας και εξηνταρια κιολας.ξεχασα και τον αυγουλη πρωην υπαλληλο του tv magic που σημερα προσπαθουσε να μας πεισει στο δευτερο δεκαλεπτο οτι ο σλοτερ πατουσε τη γραμμη του τριποντου,εδειξε 3 φορες replay φαινοταν καθαρα οτι οριακα δεν πατουσε και αυτος επεμενε.καλα για τους ποδοσφαιρικους σχολιαστες της νοβα εκει γελαει και ο καθε πικραμενος.σχολιαστες μαριονετες φοβουμενοι να πουν για διαιτησια κατοπιν εντολης,ανιδεοι ποδοσφαιρικα οι περισσοτεροι και φυσικα με τραχικο ηχοχρωμα φωνης.το χρυσο βατομουρο το παιρνουν ο στυλιαδης και ενας σαλονικιος με μπασα φωνη ονοματι παγκος.
sacarame
Φίλε μου καλησπέρα. Να πω καλώς ήρθες στο φόρουμ μιας και είδα ότι πριν λίγες ώρες έκανες την εγγραφή σου.

Καλά ποστ και καλές συζητήσεις.

Αν διαβάσεις το συγκεκριμένο τόπικ από την αρχή είχε και έχει τον χαρακτήρα της πλάκας και του χαβαλέ με τις πολλές και διαφορετικές ατάκες του Χάτζη που μας έχουν κρατήσει συντροφιά όλα αυτά τα χρόνια.

Είναι ένας μικρός ναός λατρείας του συγκεκριμένου σπορτσκάστερ, για τις τόσες μεγαλειώδεις στιγμές που μας έχει χαρίσει στις μεταδόσεις του.

Κάποιες μεμονωμένες στιγμές γκρίνιας προέρχονται καθαρά από τα γιγάντια επίπεδα λατρείας των μελών προς το πρόσωπο του, όταν (σπάνια) δεν αγγίζει κάποια μετάδοση την τελειότητα που έχουμε συνηθίσει.


Εξάλλου είμαστε βέβαιοι ότι μας διαβάζει και ότι προσπαθεί πάντα να μας έχει ικανοποιημένους.


Αν τυχόν θες να γράψεις πάντως σοβαρά την άποψή σου για τους Έλληνες δημοσιογράφους, μπορείς να το κάνεις εδώ...http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...3022&st=300
D-Wade
QUOTE(sacarame @ Mar 31 2015, 02:29 ) *
Κάποιες μεμονωμένες στιγμές γκρίνιας προέρχονται καθαρά από τα γιγάντια επίπεδα λατρείας των μελών προς το πρόσωπο του, όταν (σπάνια) δεν αγγίζει κάποια μετάδοση την τελειότητα που έχουμε συνηθίσει.

77.gif 77.gif 77.gif Είσαι ένας μικρός θεούλης
Panathinaikos13
QUOTE (sacarame @ Mar 31 2015, 02:29 ) *
Φίλε μου καλησπέρα. Να πω καλώς ήρθες στο φόρουμ μιας και είδα ότι πριν λίγες ώρες έκανες την εγγραφή σου.

Καλά ποστ και καλές συζητήσεις.

Αν διαβάσεις το συγκεκριμένο τόπικ από την αρχή είχε και έχει τον χαρακτήρα της πλάκας και του χαβαλέ με τις πολλές και διαφορετικές ατάκες του Χάτζη που μας έχουν κρατήσει συντροφιά όλα αυτά τα χρόνια.

Είναι ένας μικρός ναός λατρείας του συγκεκριμένου σπορτσκάστερ, για τις τόσες μεγαλειώδεις στιγμές που μας έχει χαρίσει στις μεταδόσεις του.

Κάποιες μεμονωμένες στιγμές γκρίνιας προέρχονται καθαρά από τα γιγάντια επίπεδα λατρείας των μελών προς το πρόσωπο του, όταν (σπάνια) δεν αγγίζει κάποια μετάδοση την τελειότητα που έχουμε συνηθίσει.


Εξάλλου είμαστε βέβαιοι ότι μας διαβάζει και ότι προσπαθεί πάντα να μας έχει ικανοποιημένους.


Αν τυχόν θες να γράψεις πάντως σοβαρά την άποψή σου για τους Έλληνες δημοσιογράφους, μπορείς να το κάνεις εδώ...http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...3022&st=300

για οσους δεν το ξερουν στο ματς με τη ρεαλ παροτι δεν μεταδοθηκε απο τη δτ αυτος εκανε τη μεταδοση μαζι με το μεμο απο τη δημοσια ραδιοφωνια!!!ελεγε μαλιστα οτι ειμαστε πολυ τυχεροι που εχουμε τον παναθηναικο και τον οσφπ και βλεπουμε ρουντι,ροντριγκεζ κτλπ τουλαχιστον 2 φορες το χρονο στην αθηνα.ποιος πιστευεις οτι ταιριαζει σαν παρτενερ καλυτερα?μισσας,μεμος ή κετσελιδης??εγω προτιμουσα καλυτερα κετσελιδη.χααχαχχ.
yorgos
Η κριτική στον Χατζηγεωργίου δε γίνεται -βασικά- επειδή είναι οπαδός της μίας ή της άλλης ομάδας. Αυτό λίγο-πολύ στην Ελλάδα το έχουμε συνηθίσει. Η κριτική γίνεται γιατί λέει αρλούμπες με εντυπωσιακή συχνότητα (διάβασε όλο το θρεντ, τα περισσότερα σχόλια όντως τα έχει κάνει όπως γράφτηκαν ο θεούλης) κι επιπλέον γιατί έχει και ύφος ειδήμονα ("να το εξηγήσουμε αυτό για να καταλάβει και ο -χαζός- κόσμος που μας βλέπει"). Ο Καρύδας τον οποίο ανέφερες ξέρει μπάσκετ και μάλιστα πολύ, είναι τελείως άλλη κατηγορία, το κατέχει το αντικείμενο.
SteveNashidis
Είπε ο μικρός θεούλης μετά από το up&under lay up καλάθι του Μπατίστα και μετά τα 10 φωνήεντα ωωωωωωωωωω , ότι πέρσι δεν τα έκανε αυτά στον Παναθηναικό tongue.gif

1.Nαι περίμενα στην γωνία για την πρώτη ατάκα του με ανοιχτό τον κειμενογράφο του thread.
2.Nομίζω μετά το διόρθωσε αλλά μικρή σημασία έχει για μας smile.gif
3.Θέλουμε να μυήσουμε όλοι εμείς το νέο μας φίλο Panathinaikos13 σε αυτήν την μυσταγωγία
4. Κάπου στο ημίχρονο έκανε και χειλεανάγνωση στα αγγλικά του Nelson laugh.gif
j-kidd13
H Μακαμπι κερδιζει τη νικη απο τη Γαλατα...
j-kidd13
ΠΩ!!!
Πριν ελεγε αμα χασει ο Παναθηναικος εχει 1% πιθανοτητες να περασει,και τωρα λεει δυσκολη κατασταση αλλα οχι δυσκολα αναστρεψιμη και ειναι και στα χερια του... w00t.gif
yorgos
XAXA είναι θεός, όταν φύγει θα μας λείψει και θα κλαίτε όσοι τον λοιδωρείτε...
bbplayer
"και τώρα περνάμε τη σκυτάλη ή μάλλον όχι τη σκυτάλη, δεν περιγράφουμε στίβο. Δίνουμε την ασίστ..."


ναι μωρή αρρώστια w00t.gif w00t.gif
Panathinaikos13
χαχααχ οντως το 1% πιθανοτητα ηταν τραγικο.απλα ισως ειχε ξεχασει να δει το ματς με τη γαλατα και θεωρουσε οτι πριν το ματς ηταν ισοβαθμες οι δυο ομαδες.το να εξηγησουμε στον κοσμο ειπωθηκε γυρω στις 4 φορες απο το πρωτο κιολας τριλεπτο του αγωνα.ισως τελικα οντως διαβαζει το φορουμ και απλα επαναλαμβανει τις ατακες που αναφερονται εδω γιατι εχει περαση
Panathinaikos13
o γιγαντας που ηταν στη μεταδοση της τριτης??για αυτο το λογο εχασε ο παναθηναικος.αχαχαχαχ
erwi grey
Μπηκε δυναμικα στην περιγραφη.
Η χειραψια, λεει, Διαμαντιδη Κιριλενκο, ειναι απο τα πιο σημαντικα γεγονοτα φετος στην ευρωλιγκα, οσον αφορα τις χειραψιες των παικτων!!!
Manu7
QUOTE(erwi grey @ Apr 20 2015, 21:48 ) *
Μπηκε δυναμικα στην περιγραφη.
Η χειραψια, λεει, Διαμαντιδη Κιριλενκο, ειναι απο τα πιο σημαντικα γεγονοτα φετος στην ευρωλιγκα, οσον αφορα τις χειραψιες των παικτων!!!

Σαν να λέμε Μέρκελ - Ομπάμα ένα πράμα...
yorgos
Νομίζω μετά από αυτή τη χειραψία οι φίλαθλοι μπορούν να πάνε σπίτια τους και φτηνά τους ήρθε το εισιτήριο. Κακά τα ψέμματα, τετοιες χειραψίες δεν τις βλέπεις κάθε μέρα. Ευλογημένοι οι παρόντες.
j-kidd13
Ο Χριστος περπατησε στο νερο,και ο Παππας στον αερα...
Manu7
Ο Hines παίρνει ένα πλουσιοπάροχο συμβόλαιο 2,2 εκατομύρια το χρόνο icon_drunk.gif
j-kidd13
Eυτυχως ρε Χατζη που δεν ειναι και κανας καλος σουτερ 3 ποντων ο Γουιμς...
Manu7
Σήμερα το τρελάνανε το παλικάρι μας.... Δεν πίστευε τίποτα στο τέλος. Δεν είχε όρεξη ούτε για γκρανγκινιολικό χιτσχοκικό φινάλε με αυτά που έκανε ο Γουίμς...
Zoys
QUOTE(Manu7 @ Apr 20 2015, 23:40 ) *
Σήμερα το τρελάνανε το παλικάρι μας.... Δεν πίστευε τίποτα στο τέλος. Δεν είχε όρεξη ούτε για γκρανγκινιολικό χιτσχοκικό φινάλε με αυτά που έκανε ο Γουίμς...

Πολύ θρασύς αυτός ο Weems. Ρε, το είπε ο άνθρωπος στα 2,5 λεπτά ότι το ματς έχει τελειώσει, τι πας και βάζεις τα τρίποντα ρε Sonny; Εσύ που έχεις ξεχάσει να σουτάρεις... icon_drunk.gif

erwi grey
To πιο συγκλονιστικο παιχνιδι, στην ιστορια της ευρωλιγκα, τα τελευταια χρονια. icon_drunk.gif

Ο τεοντοσιτς πεταξε τη μπαλα στα τυφλα πανω απο τη στεφανη αλλα εφταιγε ο Καουν κατα τον μεγιστο επειδη δε μπορεσε να παρει το ριμπαουντ.
Πολλα ειπε σημερα.
manosnismo
QUOTE (erwi grey @ Apr 21 2015, 00:28 ) *
To πιο συγκλονιστικο παιχνιδι, στην ιστορια της ευρωλιγκα, τα τελευταια χρονια. icon_drunk.gif

Ο τεοντοσιτς πεταξε τη μπαλα στα τυφλα πανω απο τη στεφανη αλλα εφταιγε ο Καουν κατα τον μεγιστο επειδη δε μπορεσε να παρει το ριμπαουντ.
Πολλα ειπε σημερα.


Δεκαλεπτο ειπε , τον αδικησες τον ανθρωπο
captain charisma
''ο παναθηναικος παιζει με 5αδα που σουταρει απο παντου''
Panathinaikos13
ενταξει μεχρι και εγω που ειμαι φανατικος οπαδος του σημερα με απογοητευσε εντελως.μα ειναι δυνατον να λεει 2:30 πριν το τελος οτι το ματς εχει τελειωσει λες και η διαφορα ειναι στους 30 ποντους.δηλαδη ποσο μυαλο θελει??τα δεν το πιστευω που ειπε 3 φορες στο τελος συνεχομενα ηταν κορυφαια.επισης αστειο και υπερβολικο περι καλυτερου δεκαλεπτου στην ιστορια της ευρωλιγκας.μπορω να θυμηθω ενδεικτικα τεταρτο δεκαλεπτο στο πεμπτο ματς με μακαμπι στα playoffs του 2012.το μεσα μεσα μεσα επισης κωμικο.αυτο με τον γουιμς αν το ειπε οντως τι να πω.καλα αυτος ο μεμος υποτιθεται χρονια στα γηπεδα επιτρεποταν και αυτος να συμφωνει οτι το ματς εχει τελειωσει??ετσι εξηγειται πως στην προπονητικη του καριερα απετυχε παταγωδως.α και να μην ξεχασουμε το σεναριο χιτσκοκ που το ειπε για εκατομμυριοστη φορα.στο τελος που χανει την πρωτη βολη ο μητσος και λεει δεν την χανει μωρε τη δευτερη βολη δεν ξερω τι μπινελικια του ριχνε η μιση ελλαδα σε περιπτωση που την εχανε τη δευτερη.
επαθα λαστιχο
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 20 2015, 23:27 ) *
Eυτυχως ρε Χατζη που δεν ειναι και κανας καλος σουτερ 3 ποντων ο Γουιμς...

To έχει εκστομίσει για τον Σίσκα ο αθεόφοβος στο Ευρωμπάσκετ του 2007
kostas b
Αυτός που θα χαρεί περισσότερο πάντως αν έρθει ο Μπράμος στον Παναθηναϊκό όλοι ξέρουμε ποιος είναι laugh.gif laugh.gif

"Δυνατό, αθλητικό κορμί ο Μπράμος, σποτ σούτερ, δηλαδή σουτέρ θέσης"
Air Kef
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει γίνει ποστ μετά την χθεσινή παράσταση, απλά βάζω αυτό εδώ για να υπάρχει ιστορικά:


Ένα απίστευτο συγκλονιστικό συναρπαστικό γκρανγκινιολικό και χιτσκοκικό παιχνίδι
χατζη
pk13
QUOTE(Air Kef @ May 14 2016, 14:37 ) *
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει γίνει ποστ μετά την χθεσινή παράσταση, απλά βάζω αυτό εδώ για να υπάρχει ιστορικά:


Ένα απίστευτο συγκλονιστικό συναρπαστικό γκρανγκινιολικό και χιτσκοκικό παιχνίδι
χατζη


Πρέπει να το είπε για να τρολλαρει ο Χατζη...Δεν του βγήκε και πολύ αυθόρμητα...Ήθελε να τραβήξει τα βλέμματα.... tongue.gif
Zoys
laugh.gif Πετάμε και μια αναφορά στη φουρνιά των Γάλλων παικτών του INSEP χωρίς κανένα προφανή λόγο.
thanath
Και οι 2 σπορτσκαστερ της ερτ έχουν σπάσει κάθε είδους γραφικόμετρου που υπάρχει! Για την ώρα του αγώνα το βρίσκω απαγορευτικό να τους ακούς.. Μετά σε βίντεο για να γελάς είναι ιδανικοί.. Ποτέ δεν θα ξεχάσω το θαγκ λαιφ του Βαγγέλη του Ιωάννου μα μεν!

Είμαι σίγουρος ότι εκεί στην ΕΡΤ βάζουν στοίχημα για το ποιος θα κάνει την πιο γραφική περιγραφή!
aegeansheed
Έχω την αίσθηση ότι οι αλλαγές χάντμπωλ είναι το δεύτερο πιο σημαντικό πράγμα στο σημερινό μπάσκετ μετά το μακρινό ριμπάουντ! icon_drunk.gif
ranaoutis
Μολις ειπε "το τεραστιο πλοκαμι του Αντετοκουνμπο;"
julius ervin
πρεπει να γίνει "διαγωνισμός" ποιος ειναι ποιο "Σαλιάρης" .υποψηφιοι:
ιωαννου

χατζηγεωργιου

σκουντης

συριγος(υιός )

δυσκολεύομαι να διαλέξω.
Weekendman
Μετα και την περιγραφή του τελικού των 200 μέτρων, και τον ενθουσιασμό του, με τον γλυκύτατο Λεμετρ, απορώ ακόμα, γιατι δεν περιέγραψε έκτακτά το τελευταίο παιχνίδι του Τόνι Πάρκερ με την Εθνική Γαλλίας...



Stojako
https://www.youtube.com/watch?v=28UWOV39ijw w00t.gif laugh.gif biggrin.gif
tuareg
ενταξει σημερα μαθαμε οτι ο Εwing φοιτησε το στο Syracuse .Αστον ρε Ιωαννου,το διορθωνει με το Georgetown και το Thomson και το χαλασες
D-Wade
Τι είναι πάλι αυτό σήμερα με τους 500 πόντους του Μακλιν? Τόσο σημαντικό milestone και το έχει πει 18 φορές?
Gkos
Και γω την ιδια απορια ειχα ,λες και πετυχε 10000!
Και μετα συνεχισε smile.gif
502 ,504😂
garou
το ποσο καλο παιδι ειναι ο ζησης
nikolas12
QUOTE(garou @ Jan 10 2017, 22:24 ) *
το ποσο καλο παιδι ειναι ο ζησης


Και το 2005-2007, όταν ήταν γύρω στα 22 ο Ζήσης, μας έλεγε συνέχεια πόσο ώριμο παιδί είναι, πόσο ώριμες αποφάσεις παίρνει, πόσο ώριμα φέρεται στο παρκέ, για την ωριμότητα του και ότι είναι πιο ώριμος από ποτέ tongue.gif
Dreamerpanos
https://www.instagram.com/p/BRHjocZg89N/

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
mixalisgate7
Επικά τα ελληνικά σχόλια 24.gif 24.gif 24.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.