Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Dreamerpanos
1:21 για τη λήξη,δηλαδή ουσιαστικά έχουμε 61 δευτερόλεπτα ακόμα....
Zoys
Όταν έπεσε φωτοβολίδα στον πάγκο του Ολυμπιακού ήταν κακό επειδή ήταν άκαιρο.
bbplayer
QUOTE (Zoys @ Jun 4 2014, 21:07 ) *
Όταν έπεσε φωτοβολίδα στον πάγκο του Ολυμπιακολυ [b]ήταν κακό επειδή ήταν άκαιρο.[/b]



icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


είναι προφανές ότι δεν την παλεύει. Εντάξει , προφανώς δεν κατάλαβε τι είπε. Γραφικό στα όρια της γελοιότητας τον λες. Βαμμένο οπαδό επίσης. Αλλά όχι χουλιγκάνο.

Πάντως ήταν όλα τα λεφτά αυτό το "άκαιρο" icon_drunk.gif icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ May 30 2014, 22:11 ) *
Υπάρχει κάποιο τόπικ στο οποίο δεν έχεις κάνει αναφορά για το WWE;


Δεν ξερω, αν δεις κανενα πες μου για να κανω κι εκει μπας και προσηλυτισουμε νεους οπαδους! smiley.gif
erwi grey
QUOTE(Zoys @ Jun 5 2014, 02:07 ) *
Όταν έπεσε φωτοβολίδα στον πάγκο του Ολυμπιακού ήταν κακό επειδή ήταν άκαιρο.

shot.gif Μακραν οτι καλυτερο εχω ακουσει.
assistant
oποιος δεν απολαμβανει αυτη τη στιγμη Δημητρη Χατζηγεωργιου στον τελικο Ρολαν Γκαρος....τι να πω,αξιος της μοιρας του.........απλα Θεος......πιο μεγαλος κι απ το αθλημα.....αντε του χρονου να του στειλει βοηθο η ΝΕΡΙΤ το θρυλο Βαγγελη.........
Zoys
QUOTE(assistant @ Jun 8 2014, 19:36 ) *
oποιος δεν απολαμβανει αυτη τη στιγμη Δημητρη Χατζηγεωργιου στον τελικο Ρολαν Γκαρος....τι να πω,αξιος της μοιρας του.........απλα Θεος......πιο μεγαλος κι απ το αθλημα.....αντε του χρονου να του στειλει βοηθο η ΝΕΡΙΤ το θρυλο Βαγγελη.........

Αντικειμενικότητα και στο τένις.
airg
QUOTE(assistant @ Jun 8 2014, 19:36 ) *
oποιος δεν απολαμβανει αυτη τη στιγμη Δημητρη Χατζηγεωργιου στον τελικο Ρολαν Γκαρος....τι να πω,αξιος της μοιρας του.........απλα Θεος......πιο μεγαλος κι απ το αθλημα.....αντε του χρονου να του στειλει βοηθο η ΝΕΡΙΤ το θρυλο Βαγγελη.........

και το τενις στο mute
Weekendman
QUOTE(airg @ Jun 8 2014, 19:44 ) *
και το τενις στο mute


Βάλε και εμένα στο κλαμπ αυτών που παρακολουθούν τα αθλητικά γεγονότα χωρίς φωνή, όταν τα περιγράφει ο συγκεκριμένος...
erwi grey
Eλπιζω αν πεταξει κανεις μπουκαλι, να μη ξαναπει το αμιμητο, οτι ειναι ακαιρο αυτο που εγινε.
assistant
μια μεγαλη χαρη ζητω απ τον εσακε....του χρονου να ορισει μια βδομαδα αργοτερα τους τελικους της Α1,ωστε να συμπεσουν ο τελευταιος τελικος του μπασκετ με τον τελικο του τενις και να ''χασουμε'' μονο το ενα γεγονος.....δεν ειναι πολυ αυτο που ζηταω.....

υγ πω ρε που$%^#η μου ξεχασα αρχιζον και τα γκολντεν λιγκς του στιβου τωρα.......παλι καλα δεν ξερει μπαλα,για να ειναι Βραζιλια,δεν θα το αντεχα.......λες και τ αλλα τα ξερει δηλαδη,τελος παντων............
airg
QUOTE(erwi grey @ Jun 8 2014, 19:55 ) *
Eλπιζω αν πεταξει κανεις μπουκαλι, να μη ξαναπει το αμιμητο, οτι ειναι ακαιρο αυτο που εγινε.

Φοβαμαι μην πεταξω μπουκαλι στην τηλεοραση μου.

redleg7
Εμετος ακομα και στο τενις.
Ευτυχως που υπαρχει και η δορυφορικη.
T.W.Is.M.
QUOTE(redleg7 @ Jun 8 2014, 20:48 ) *
Εμετος ακομα και στο τενις.
Ευτυχως που υπαρχει και η δορυφορικη.


Ευτυχως που υπαρχει και η κορη μου και δε βαζω την τηλεοραση δυνατα.
Ποιον υποστηριζε ο Χατζημεγιστος?
Zoys
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 8 2014, 21:25 ) *
Ποιον υποστηριζε ο Χατζημεγιστος?

Nadal.
yorgos
Θυμάται κανείς την εποποιία Χάτζη για τους δικέφαλους του Ναδάλ; ΜΕγάλες στιγμές.

Σήμερα τι είπε ο άνθρωπας; Μη μας αφήνετε σε αγωνία.
SteveNashidis
QUOTE(yorgos @ Jun 8 2014, 21:40 ) *
Θυμάται κανείς την εποποιία Χάτζη για τους δικέφαλους του Ναδάλ; ΜΕγάλες στιγμές.

Σήμερα τι είπε ο άνθρωπας; Μη μας αφήνετε σε αγωνία.


Ανέφερε συνέχεια ! Το φοβερό κοκκινόχωμα !

Για τον τζοκοβιτς όταν έπαιρνε πόντο έλεγε απλά το σκορ ενώ όταν έπαιρνε ο Ναδάλ το όνομα του αναφερόταν πάνω από 10 φορές το λεπτό !
Επίσης σε ένα slow motion βιντεάκι της γαλλικής τηλεόρασης που έδειχνε τον Τζόκοβιτς , επέλεξε να σχολιάσει ένα μυγάκι που πετούσε μπροστά του ! smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Zoys @ Jun 8 2014, 21:26 ) *
Nadal.


Δεν περιμενα κατι καλυτερο... 68.gif

Θα τα πουμε στο Wimbledon με τον κυριο Ναδαλ...
kyle_lover
Tελικά αν είσαι ειδήμων, είσαι ειδήμων παντού. Μεγάλη στιγμή στο Ευρωπαικο πρωτάθλημα στιβου, με τον Χατζη να σχολιάζει στο replay δρομέα 100 μ : " Βλέπετε εδώ, τον Τσειμπερς, σπουδαία τεχνικη στο τρέξιμο, διακρινουμε το μυικό του σύστημα, τη βιομηχανικη(???!!!!) του"..
sacarame
Βλέπω στο Ν sports επανάληψη τον τελικό του Μουντομπάσκετ 2006 στη Σαϊτάμα, και ο Χάτζη μόλις με ενημέρωσε πως "Ο Γκαρμπαχόσα είναι όλα τα λεφτά στητός......."

wub.gif wub.gif

Αμέσως μετά λέει και το "Σέρχιο Ροντρίγκεζ στονΜπερνι.... (Ροντρίγκεζ ντε... smiley.gif ) και με αποτελειώνει για σήμερα..
ssoulliss
QUOTE (sacarame @ Aug 29 2014, 23:33 ) *
Βλέπω στο Ν sports επανάληψη τον τελικό του Μουντομπάσκετ 2006 στη Σαϊτάμα, και ο Χάτζη μόλις με ενημέρωσε πως "Ο Γκαρμπαχόσα είναι όλα τα λεφτά στητός......."

wub.gif wub.gif

Αμέσως μετά λέει και το "Σέρχιο Ροντρίγκεζ στονΜπερνι.... (Ροντρίγκεζ ντε... smiley.gif ) και με αποτελειώνει για σήμερα..


Μήπως εννούσε αυτόν τον Μπέρνι; smiley.gif


SG3ptshooter
Έχει επανάληψη φετινό Diamond League κι ενώ δείχνει άλμα επί κοντώ, ο Xάτζη λέει: "Βλέπετε στο βάθος τον Παπα - Στρουμφ, που είναι η μασκότ του meeting, βέβαια τους αποκαλούν Smurfs εδώ που είναι η κανονική τους ονομασία.." Κι εκεί επάνω τον διακόπτει ο άλλος λέγοντας: "Να δούμε όμως την προσπάθεια του Lavillenie -του χρυσού Ολυμπιονίκη στο σπορ- και άσε τα Στρουμφάκια".

1.ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, τόλμησε να παρέμβει σε σόλο Χάτζη. Κανένας σεβασμός.
2. Τόλμησε να ΔΙΑΚΟΨΕΙ ένα ΤΟΣΟ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟ ΣΟΛΟ Χάτζη. Μεγάλη χαμένη ευκαιρία.


Ντροπή angry_red.gif
bbplayer
κάποτε , ο Χάτζη μου έβγαζε γέλιο και στη χειρότερη αδιαφορία. Τώρα πια , με το συνεχές λιβάνισμα της ομάδας και την βλακώδη προσπάθεια του να κάνει το μαύρο άσπρο αρχίζει και ...με ανακατεύει
Zoys
QUOTE(bbplayer @ Oct 23 2014, 23:27 ) *
κάποτε , ο Χάτζη μου έβγαζε γέλιο και στη χειρότερη αδιαφορία. Τώρα πια , με το συνεχές λιβάνισμα της ομάδας και την βλακώδη προσπάθεια του να κάνει το μαύρο άσπρο αρχίζει και ...με ανακατεύει

Καλωσόρισες στο club. Μοιράζουμε σακούλες πριν από κάθε μετάδοση.
επαθα λαστιχο
Το λαθρακουστής ήρθε να κάνει παρέα στο αμφιδέξιος και στο ασκαρδαμυκτί(share με τον Σκουντή)
Είμαι πολύ κοντά στο να τον ζητήσω σε γάμο,τέλος
Gkos
Ο Χατζηγεωργιου ,προν λιγο ειπε οτι ο Μπατιστα
ταιριαζει ΣΩΜΑΤΟΜΕΤΡΙΚΑ με τον αντιπαλο ψηλο!
Weekendman


SG3ptshooter
Γυρνάω την tv απ' τις ειδήσεις, φτάνω N Sports, έχει κονσέρβα το Turow - ΠΑΟ. Με τη μία το τεκμήριο αντικειμενικότητας και σοβαρότητας επιβεβαιώνεται:
"Πως άλλοι έχουνε 80% βολές; Ε ο Blums έχει 80% τρίποντα στην Ευρωλίγκα!"

Kαι μέχρι να το ποστάρω, το ξαναθύμισε. Ελπίζω να παίρνει και τίποτα κάτω απ' το τραπέζι, πραγματικά. Να μην είναι φύσει τόσο γραφικός.
επαθα λαστιχο
QUOTE
Κ9 λοιπόν, 1.8 κόκκαλα το λεπτό στο 1ο του έτος, άυξησε τον αριθμό σε 4 λίγο πριν τη ΣΟΦΟΜΟΡ γιερ του στη ΓΑΔΑ

Από τον λογαριασμό "του" στο τουίτερ
SkyFall
QUOTE (SG3ptshooter @ Dec 11 2014, 14:21 ) *
Να μην είναι φύσει τόσο γραφικός.


φύσει και θέσει
mentoras28
Ορλαντο μπλουμς

Μαλλον το καινουριο 5αρι του ΠΑΟ
SG3ptshooter
Ήταν απίστευτος για άλλη μία φορά. Πέρα απ' τα "ρεσιτάλ" κλπ, με το που λήγει, με το που δείχνει τον παίκτη του, αναφωνεί "ο Blums ο οποίος έκανε ένα πολύ καλό παιχνίδι". Και στη συνέντευξη του Slaughter, άντεξα ως εκεί, μίλησε στο intro για τη λαβή του... Cambiasso. icon_drunk.gif
επαθα λαστιχο
Σπουδαίος spot-grabber o Campazzo
yorgos
Ο Τζάστιν Κάρτερ είναι ένα πολύ γρήγορο... play maker.
SG3ptshooter
Μέμος Ιωάννου Θεός τώρα που το εμπεδώνω ηχητικώς, τον συγχαίρω που είχε τέτοια υπομονή να παρεμβαίνει ακόμα και ευθυγραμμίζοντας ή διορθώνοντας τη λόξα του.

Καλά χτες με το ρεκόρ του Blums μέχρι και σεξ στο πάρκινγκ έψηνε η Γαλλική κουλτούρα. biggrin.gif
Dreamerpanos
Το ματς στο 72-69 και αν το ματς τελειωνε τωρα ο Παναθηναικος θα ηταν νικητης...

Τι ειπες τωρα...
sacarame
Ο ΠΑΟ σήμερα πάει για δύο αποτελέσματα όπως είπε ο Μέγιστος, τη νίκη και τη.............νικη με +5 πόντους.. icon_drunk.gif
PanosIlio
Μα είναι δυνατόν ένας άνθρωπος να πει τόσες πολλές μαλακιες μαζεμένες? Τελικα, είναι...
erwi grey
Mηπως δε καταλαβα καλα?? Ειπε πως ο Πασκουαλ δε ρισκαρε με το να χασει τη βολη για να τρεξει ο χρονος, στα 4 δευτερολεπτα και με διαφορα πριν τη δευτερη βολη, στους 3 ποντους???
Zoys
Και να ξέρετε, αν η ομάδα σας είναι στο +3 με λίγα δεύτερα να απομένουν και έχει να εκτελέσει μια βολή, αν είναι κάτω από 2'' θα πρέπει να τη χάσει, αν είναι 3-4'', ντάξει, τότε ας τη βάλει.
yorgos
QUOTE(PanosIlio @ Mar 5 2015, 23:20 ) *
Μα είναι δυνατόν ένας άνθρωπος να πει τόσες πολλές μαλακιες μαζεμένες? Τελικα, είναι...

Λεπτομέρειες και για μας τα ξενιτεμένα, παρακαλώ...
j-kidd13
Η σημερινη μεταδοση ειναι επικη,πραγματικα πρεπει να ξαναδουμε(ξαναακουσουμε μαλλον) τον αγωνα,ο ανθρωπος ειναι σε συνεχη οιστρο...
yorgos
Πολύ περιγραφικοί είστε, όλο λάδι κι από ομελέτα τίποτα. Θέλουμε ατάκες, λέμε.
PanosIlio
Την τάπα του Γιάνκοβιτς τη βάφτισε, με λίγα λόγια, ότι πιο σπουδαίο θα κάνει στη ζωή του ο Γιάνκοβιτς, ότι και να κάνει από δω και πέρα...

Το τρίποντο του Διαμαντίδη ήταν το τρίποντο της δεκαετίας, τη χρονιά που συμπληρώνονται ας πούμε 10 χρόνια από το Βελιγράδι...

Θες κι άλλα? smiley.gif
yorgos
QUOTE(PanosIlio @ Mar 6 2015, 08:23 ) *
Την τάπα του Γιάνκοβιτς τη βάφτισε, με λίγα λόγια, ότι πιο σπουδαίο θα κάνει στη ζωή του ο Γιάνκοβιτς, ότι και να κάνει από δω και πέρα...

Το τρίποντο του Διαμαντίδη ήταν το τρίποντο της δεκαετίας, τη χρονιά που συμπληρώνονται ας πούμε 10 χρόνια από το Βελιγράδι...

Θες κι άλλα? smiley.gif

Σας αγαπώ.
Runt
Στο μεταξυ στο ευρωπαικο κλειστου στιβου τα χωνει ασχημα στον Τσεχο σκηνοθετη, που ειναι πραγματι μεγαλος παπαρας.
Κατα τα αλλα η μασσαλιωτιδα, το "μεγαλο, πολυ μεγαλο αλμα" και τα συναφη, αφθονουν...
Πλακα-πλακα μετα την αποχωρηση -κατα τα φαινομενα- Τσωνη, Αντωνιαδη, ο χατζη παραμενει η μοναδικη, οικεια φωνη στον στ
ιβο....
Panathinaikos13
ρε παιδια επειδη ειχα συζητηση με καποιον μου ειπε το εξηςohmy.gif χατζηγεωργιου δεν ειναι παναθηναικος αλλα ειναι αεκ και μαλιστα οτι του το χε πει και ο ιδιος.του λεω εισαι σιγουρος??μου λεει ναι.τωρα τι να σας πω.εγω πιστευω ειστε πολυ υπερβολικοι σε αυτα που λετε.ο ανθρωπος ειναι πολυ μορφωμενος και κατεχει το αντικειμενο απλα σιγουρα πολλες φορες ειναι ειρωνικος και κανει τον ξερολα.αλλα προς θεου δεν μπορει να συγκριθει με τον ελεεινο του απεναντι στρατοπεδου που εκτος απο ασχετος με το αντικειμενο μας πρηζει σε καθε τριποντο του σλουκα για σλουκυ λουκ, για βελουδινα σφυρια κτλπ κτλπ.αυτος ναι ειναι εκνευριστικος.ο χατζηγεωργιου για μενα ειναι πολυ καλος στο αντικειμενο του και μακαρι να ειχαν τις γνωσεις του και αλλοι αθλητικοι ρεπορτερ.
D-Wade
QUOTE(Panathinaikos13 @ Mar 30 2015, 15:40 ) *
ρε παιδια επειδη ειχα συζητηση με καποιον μου ειπε το εξηςohmy.gif χατζηγεωργιου δεν ειναι παναθηναικος αλλα ειναι αεκ και μαλιστα οτι του το χε πει και ο ιδιος.του λεω εισαι σιγουρος??μου λεει ναι.τωρα τι να σας πω.εγω πιστευω ειστε πολυ υπερβολικοι σε αυτα που λετε.ο ανθρωπος ειναι πολυ μορφωμενος και κατεχει το αντικειμενο απλα σιγουρα πολλες φορες ειναι ειρωνικος και κανει τον ξερολα.αλλα προς θεου δεν μπορει να συγκριθει με τον ελεεινο του απεναντι στρατοπεδου που εκτος απο ασχετος με το αντικειμενο μας πρηζει σε καθε τριποντο του σλουκα για σλουκυ λουκ, για βελουδινα σφυρια κτλπ κτλπ.αυτος ναι ειναι εκνευριστικος.ο χατζηγεωργιου για μενα ειναι πολυ καλος στο αντικειμενο του και μακαρι να ειχαν τις γνωσεις του και αλλοι αθλητικοι ρεπορτερ.

Δημήτρη εσύ?
Panathinaikos13
QUOTE (D-Wade @ Mar 30 2015, 17:32 ) *
Δημήτρη εσύ?

γιατι τον μισειτε ρε φιλε??πες μου ενα λογο.δηλαδη σας αρεσει ο ξενερωτος καρυδας που περσι εβαζε follow o gist στο πρωτο ματς με την cska και περιεγραφε λες και επαιζε παναθηναικος ικαρος.
D-Wade
QUOTE(Panathinaikos13 @ Mar 30 2015, 17:19 ) *
γιατι τον μισειτε ρε φιλε??πες μου ενα λογο.δηλαδη σας αρεσει ο ξενερωτος καρυδας που περσι εβαζε follow o gist στο πρωτο ματς με την cska και περιεγραφε λες και επαιζε παναθηναικος ικαρος.

Καλά ότι να'ναι . . .
Ποιος τον μισεί ρε αδερφέ? Το τοπικ λέγεται '' Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημ Χατζηγεωργίου'' όχι '' Όποιος μας φέρει πρώτος το κεφάλι του κερδίζει'' . . .
Για γραφικές ατάκες του λέμε, για περιγραφές της φουστανέλας και ότι άλλο μπορεί να εκνευρίσει τον τηλεθεατή
Μου αρέσει πάντως το γεγονός ότι γράφτηκες στο forum για να υπερασπιστείς τον Χατζηγεωργίου
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.