Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γραφικές ατάκες του Δημήτρη Χατζηγεωργίου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
bbplayer
Ρε θεούλη Χάτζη, ο Ούκιτς κάνει μπάσιμο από τ' αριστερά και τελειώνει με το δεξί για να προστατέψει τη μπάλα με το σώμα??? icon_drunk.gif icon_drunk.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif
giorgos14
Καταλαβαμε οτι για μερικους παικτες ηταν η πρωτη συμμετοχη σε τελικο.......
D-Wade
Δεν είδα τον αγώνα . . .Τι έλεγε η χαίτη του και είχαν παράπονα οι του Άρη?
giorgos14
QUOTE(D-Wade @ Feb 9 2014, 21:32 ) *
Δεν είδα τον αγώνα . . .Τι έλεγε η χαίτη του και είχαν παράπονα οι του Άρη?



το 2ο ημιχρονο ειδα και παρ'οτι ακουγοντουσαν μπινελικια κατα του Αρη ,παρατηρησα οτι αναφερθηκε μονο στους οργανωμενους του Αρη που βρισκονταν πισω απο τον παγκο του.(με καθε επιφυλαξη το λεω,καθως ο λογος του με συνεπαιρνει και χανω την επαφη με την Γη και τη πραγματικοτητα)
Quincy
Αν υπάρχει πουθενά στο youtube ο αγώνας με την χτεσινή μετάδοση του Χατζη (ή έστω το 'β ημιχρονο) ας το ποστάρει κάποιος να ξανακούσουμε το χτεσινό ρεσιτάλ 77.gif 77.gif
Air Kef
Nai paidia σας παρακαλώ, άκουσα πάρα πολλά πράγματα και θέλω το ακούσω
Air Kef
Ένα μέρος από την χθεσινή επική του εμφάνιση εδώ:

Quincy
πφφ ούτε την φάση που ζητάει κάποιο αντιαθλητικό που δεν δόθηκε. Γενικά υπήρχαν στιγμές που ζητούσε 3-4 διαφορετικά σφυρίγματα σε κάθε φάση. Ελπίζω να ανεβεί ολόκληρος ο αγώνας από ΔΤ κάποια στιγμή.


Στο τέλος που λέει : "Ούτε τώρα. Ούτε τώρα. Τέλος αγώνα" ήταν μάλλον έτοιμος να βάλει τα κλαματα
Igor
Mονο εγω ακουσα το Ντανιελ Μπατιστ? Σε καποια φαση στο 2ο δεκαλεπτο πρεπει να το ειπε..

Πειτε μου οτι δεν ειμαι τρελος..
razorxt
καποια στιγμη αποκαλεσε το Γιαννη Νατου ''λαθρακουστη''!! ΘΕΟΣ
kyle_lover
QUOTE (Igor @ Mar 8 2014, 23:16 ) *
Mονο εγω ακουσα το Ντανιελ Μπατιστ? Σε καποια φαση στο 2ο δεκαλεπτο πρεπει να το ειπε..

Πειτε μου οτι δεν ειμαι τρελος..


Χαχαχα...Το ακουσα κι εγώ..αλλά είναι από αυτά που σκέφτεσαι "Δεν είναι δυνατόν να το είπε, θα παράκουσα.." Highlight για μένα η στιγμή στο τέλος που ενώ κατακεραύνωνε τη διαιτησία απαριθμώντας φάσεις και με υφος δικαστή, τρώει μια απροσδόκητη τάπα από τον Μίσσα που λέει "Δεν γινεται να μιλάμε για τη διαιτησία σε αυτό το παιχνιδι.." Και για να μαζέψει τις καφρίλες του συμπληρώνει με ήπιο τόνο: "Τουλάχιστον μπορούμε να πούμε οτι δεν βοηθησε τον Παναθηναικό" smiley.gif
SteveNashidis
QUOTE(kyle_lover @ Mar 9 2014, 04:20 ) *
Χαχαχα...Το ακουσα κι εγώ..αλλά είναι από αυτά που σκέφτεσαι "Δεν είναι δυνατόν να το είπε, θα παράκουσα.." Highlight για μένα η στιγμή στο τέλος που ενώ κατακεραύνωνε τη διαιτησία απαριθμώντας φάσεις και με υφος δικαστή, τρώει μια απροσδόκητη τάπα από τον Μίσσα που λέει "Δεν γινεται να μιλάμε για τη διαιτησία σε αυτό το παιχνιδι.." Και για να μαζέψει τις καφρίλες του συμπληρώνει με ήπιο τόνο: "Τουλάχιστον μπορούμε να πούμε οτι δεν βοηθησε τον Παναθηναικό" smiley.gif


Χαχαχα !αφού είπε και τουλάχιστον το σώσε !

Να αφήσει τη δημοσιογραφία και να ασχοληθεί με την προπονητική. υπάρχει μια κενή θέση μεγάλης ιστορικής ομάδας του ευρωπαικού προσκηνίου . icon_drunk.gif
Badass
Πείτε μου πως κάποιος άκουσε αυτό για το καγκουρό(καγκουρώ, κανγκουρό(ώ), kangaroo, kangaskhan) σε συζήτηση με άλλο δημοσιογράφο(σχολιαστή) στο παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου στην Πολωνία ;

Λέει ο άλλος σχολιαστής σχολιάζοντας τη Σέρβα Ιβάνα Σπάνοβιτς(πήρε το χάλκινο) πως είναι λίγο... "περίεργη"("περίεργα" βέβαια ακούστηκε και η φράση του). Ρωτά ο Χάτζη τι εννοεί με αμυδρά συνομωτικό-κουτσομπιλίστικο-gossip τόνο. Απαντά ο πρώτος-μου διαφεύγει το όνομά του:"για να μην παρεξηγηθώ"(ή κάτι τέτοιο) "μπλα μπλα μπλα...είχε ένα κανγκουρό σπίτι της για κατοικίδιο".

Χάτζη εκστασιασμένος: "Που είναι το περίεργο; Φοβερό το βρίσκω. ΧΑΧΑΧΑ!!!" rolleyes.gif

Εκστασιασμένος. Όχι, δεν το είπε για πλάκα. Το εννοούσε. Τον αγαπάμε 77.gif
Zoys
Σήμερα θέλει σκότωμα. Απλά τραγικός, δεν έχω λόγια.
mixalisgate7
QUOTE(Zoys @ Apr 23 2014, 20:45 ) *
Σήμερα θέλει σκότωμα.


Και μετά με ποιον θα γελάμε laugh.gif
Dreamerpanos
QUOTE (mixalisgate7 @ Apr 23 2014, 21:17 ) *
Και μετά με ποιον θα γελάμε laugh.gif


Πες τα Χρυσόστομε....πριν δω Χατζή στη ζωή μου,δεν είχα ποτέ αγωνία με αυτά που βλέπω και να γελάω πολύ με αυτά που ακούω ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ....
yorgos
Ρε παιδιά γράψτε καμιά συγκεκριμένη ατάκα, οι εμιγκρέδες απ' τα πληκτρολόγιά σας κρεμόμαστε, τι είπε ο Πανμέγιστος;
phoenix_93
Πραγματικα για γιαουρτια σημερα.
Air Kef
Εγώ δύο κορυφαία συγκράτησα μέσα στον οχετό του και στον πανικό του ματς:

1) "Αυτή είναι άμυνα Πρωταθλητή Ευρώπης" - με πυγμή στην φωνή.

Όπως το διαβάζεις. Όχι "επιπέδου Πρωταθλητή", όχι "για Πρωταθλητή". Σκέτο.

2) Ο Μαυροκεφαλίδης εχει 6 πόντους συνεχόμενους και ο Μεσίνα έχει παρει τάιμ άουτ. Στην επιστροφή το ρεπορτάζ από το ταιμ του ΠΑΟ λέει οτι ο Αλβέρτης έχει ζητήσει η μπαλα να παει στον Μαυροκεφ που είναι ζεστός. Ο Χάτζη επισημαίνει ότι ο Μαυροκεφαλίδης είναι ζεστός, είναι παίκτης ψυχολογίας και θα πάρει επιθέσεις. Ύστερα από 2-3 επιθέσεις ο Μαυροκεφαλίδης ποστάρει τον Χάινς και πετυχαίνει καλάθι. Διαπεραστική φωνή κακομαθημένου 10χρονου που έχει προβλέψει ότι αύριο το πρωί θα έχει ήλιο: "ΣΤΟ ΕΙΠΑ!"....ο Λινάρδος προσπαθεί να μιλήσει....."ΣΤΟ ΕΙΠΑ!"....ξανά ο Λινάρδος προσπαθεί.....μάταια. Παραλληρεί ο Χάτζη.
sacarame
QUOTE(Air Kef @ Apr 24 2014, 02:18 ) *
ο Λινάρδος προσπαθεί να μιλήσει....."ΣΤΟ ΕΙΠΑ!"....ξανά ο Λινάρδος προσπαθεί.....μάταια. Παραλληρεί ο Χάτζη.


Να πω απλά ότι δεν ήταν ο Λινάρδος αλλά ο Άρης Λυκογιάννης.


Σε βιντεάκι επίσης είδα ότι στην επαναφορά που μπάινει το τρίποντο του Φώτση, λέει ότι.. " Στην 5αδα του Παο οι ΔΔ, Μπραμος,Φώτσης Μασιουλις και....Λάμπε..." tongue.gif

Επίσης σε μια φάση στο πρώτο ημίχρονο,διστάζει ο ΔΔ να πάρει ένα τρίποντο και ο μέγιστος αναφωνεί " Δεν θέλει να πάρει προσπάθειες από το τρίποντο ο ΔΔ σήμερα" την ώρα που είχε ήδη 0/3 από τα 6.75...

Α είπε και το μαγικο...

Λέει για την άμυνα του ΠΑΟ: Η Τσεσεκά αυτή την άμυνα δεν την έχει συναντήσει στην πορεία της στην Ευρωλίγκα φέτος. Η άμυνα του ΠΑΟ είναι μια άμυνα που σπάει κόκκαλα, αλλά δεν σπάει κόκκαλα έτσι γενικώς και αορίστως, αλλά με οργανωμένο σύστημα και τρόπο...Και να πούμε εδώ στον κόσμο ότι όταν λέμε σπάει δεν εννοούμε κυριολεκτικως αλλά μπλα μπλα μπλα μπλα....

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

edit : θυμήθηκα και το άλλο.... Λέει σε μια φάση για Ουίμς: Εξαιρετικός ο Αμερικανός, κανει πολλά πράματα με την μπάλα στα χέρια. Και να πούμε εδώ ότι τον Ουιμς τον βρήκε και τον έφερε στην Ευρώπη ο Ηλίας ο Ζούρος στη Ζαλγκίρις.....

Ναι τον έψαξε πάρα πολύ...
kyle_lover
Πρόταση προς τη ΔΤ για να αυξήσει την τηλεθέαση : Ας βάλουν στο επόμενο παιχνίδι του ΠΑΟ ένα παραθυράκι με μία κάμερα που να εστιάζει σε αυτόν τον καταπληκτικό τύπο, ούτως ώστε όταν γκαρίζει για να πανηγυρίζει ένα τρίποντο, ή όταν ωρύεται "αυτό θα ήθελα να το ξαναδώ" για τους διαιτητές, να απολαμβάνουμε κ εμείς οι τηλεθεατές τις αντιδράσεις του..

Στα σοβαρά, πριν ξεκινήσει το ματς υποστήριζα ΠΑΟ, αλλά με επηρέασε τόσο ο εν λόγω κύριος, που στο τέλος ήθελα να κερδίσει η CSSKA, μόνο και μόνο για να σωπάσει αυτός ο ανίδεος, αλαζόνας οπαδός που παριστάνει τον σπίκερ.
Air Kef
Είχα καιρό να τον ακούσω σε ολόκληρο ματς, χθες που κάθησα να το δω πραγματικά ένιωσα τυχερός που τον Ολυμπιακό τον εχει αναλάβει ο Ιωάννου ο οποίος μου μοιάζει πλέον τέρας αναμεταδόσεων μπροστά στον Χάτζη. Είναι πραγματικά εκνευριστικός.
PanosIlio
Και μόνο που, το τέρας αυτό της δημοσιογραφίας, έκανε γαργάρα το γεγονός πως δεν είδαμε ΠΟΤΕ, από τη ΔΤ, replay της τάπας του Καούν στον Γκιστ πάνω σε προσπάθεια για κάρφωμα (εγώ δε θυμάμαι να είδα), δείχνει το μέγεθος της γελοιότητας του.

Dreamerpanos
Έδειξε replay 1000%
phoenix_93
QUOTE(PanosIlio @ Apr 24 2014, 13:47 ) *
Και μόνο που, το τέρας αυτό της δημοσιογραφίας, έκανε γαργάρα το γεγονός πως δεν είδαμε ΠΟΤΕ, από τη ΔΤ, replay της τάπας του Καούν στον Γκιστ πάνω σε προσπάθεια για κάρφωμα (εγώ δε θυμάμαι να είδα), δείχνει το μέγεθος της γελοιότητας του.


Την ξαναέδειξε.
mixalisgate7
QUOTE(sacarame @ Apr 24 2014, 02:26 ) *
Να πω απλά ότι δεν ήταν ο Λινάρδος αλλά ο Άρης Λυκογιάννης.


Σε βιντεάκι επίσης είδα ότι στην επαναφορά που μπάινει το τρίποντο του Φώτση, λέει ότι.. " Στην 5αδα του Παο οι ΔΔ, Μπραμος,Φώτσης Μασιουλις και....Λάμπε..." tongue.gif

Επίσης σε μια φάση στο πρώτο ημίχρονο,διστάζει ο ΔΔ να πάρει ένα τρίποντο και ο μέγιστος αναφωνεί " Δεν θέλει να πάρει προσπάθειες από το τρίποντο ο ΔΔ σήμερα" την ώρα που είχε ήδη 0/3 από τα 6.75...

Α είπε και το μαγικο...

Λέει για την άμυνα του ΠΑΟ: Η Τσεσεκά αυτή την άμυνα δεν την έχει συναντήσει στην πορεία της στην Ευρωλίγκα φέτος. Η άμυνα του ΠΑΟ είναι μια άμυνα που σπάει κόκκαλα, αλλά δεν σπάει κόκκαλα έτσι γενικώς και αορίστως, αλλά με οργανωμένο σύστημα και τρόπο...Και να πούμε εδώ στον κόσμο ότι όταν λέμε σπάει δεν εννοούμε κυριολεκτικως αλλά μπλα μπλα μπλα μπλα....

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

edit : θυμήθηκα και το άλλο.... Λέει σε μια φάση για Ουίμς: Εξαιρετικός ο Αμερικανός, κανει πολλά πράματα με την μπάλα στα χέρια. Και να πούμε εδώ ότι τον Ουιμς τον βρήκε και τον έφερε στην Ευρώπη ο Ηλίας ο Ζούρος στη Ζαλγκίρις.....

Ναι τον έψαξε πάρα πολύ...


Χθες ο ΔΧ είχε κέφια και προσέφερε αρκετό γέλιο biggrin.gif
AKRG
πλάκα-πλάκα τον κοροϊδεύουμε αλλά άμα πάει ποτέ κανένας άλλος "σοβαρός" στην θέση του να δεις θα μας λείπει στο τέλος ..
bbplayer
QUOTE (mixalisgate7 @ Apr 24 2014, 14:12 ) *
Χθες ο ΔΧ είχε κέφια και προσέφερε αρκετό γέλιο biggrin.gif


νομίζω ότι αυτή είναι η πιο σωστή προσέγγιση στο θέμα. το πράμα είναι για γέλια. απλά.

Το να σπαζόμαστε με τον κάθε μ@λ@κ@, δεν ξέρω ρε παιδιά , πολύ μαζοχιστισκό μου φαίνεται laugh.gif

ήδη "παίρνουν" παραπάνω από ότι αξίζουν μια και σε μπασκετικό φόρουμ , ασχολούμαστε με την πάρτυ τους
rchos
Εγώ διαφωνώ.

Σοβαρό είναι το θέμα.

Είναι ξεφτίλα.Θα έπρεπε να ντρέπονται όσοι τους επιτρέπουν να μεταδίδουν ακόμη.
aegeansheed
Ακούω καλά? Τον έλεγε Ναζρί???? ohmy.gif

"Ο Τυνήσιος που ξεκίνησε στην Τυνησία"
Dancing Madly Backwards
Τόσα μα τόσα πολλά σήμερα...
North_gato
QUOTE (aegeansheed @ May 16 2014, 22:11 ) *
Ακούω καλά? Τον έλεγε Ναζρί???? ohmy.gif

"Ο Τυνήσιος που ξεκίνησε στην Τυνησία"



Αν το καλοσκεφτεις εχει μιαλογικη αυτη η φραση...
βεβαια οταν την ειπε ο Χατζη, δεν το σκεφτηκε, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια!
Zoys
Κουράγιο.

damian


θεε μου
erwi grey
Τραγικος ο ανθρωπος.
Δε μπορει καποιος να τους πει εκει στην ΕΡΤ οτι δεν χρειαζομαστε σχολιαστες οπαδους αναλογα με τα ματς;
Ειτε απο την μια ειτε απο την αλλη πλευρα.
Παρε καμια ασπιρινη να ηρεμησεις το βραδυ.
Zoys
QUOTE(erwi grey @ May 29 2014, 22:38 ) *
Τραγικος ο ανθρωπος.
Δε μπορει καποιος να τους πει εκει στην ΕΡΤ οτι δεν χρειαζομαστε σχολιαστες οπαδους αναλογα με τα ματς;
Ειτε απο την μια ειτε απο την αλλη πλευρα.
Παρε καμια ασπιρινη να ηρεμησεις το βραδυ.

ΝΕΡΙΤ παρακαλώ. Κράτησε όλο το απόσταγμα από την ΕΡΤ και μέρος αυτού απολαμβάνουμε και στις αθλητικές μεταδόσεις...
D-Wade
QUOTE(damian @ May 29 2014, 22:09 ) *


θεε μου

Εντάξει ο Χατζημαλλιάς αλλά ο Λυκογιάννης γιατί είναι έτσι? laugh.gif
airg
QUOTE(damian @ May 29 2014, 22:09 ) *

Απολαυση!!!! Με αυτη τη μεταδοση, ας μην εβλεπα εικονα.
Καποιες στιγμες εκλεινα τα ματια να πιασω το mood και βουρκωνα.
Air Kef
O Λυκόγιαννης ήταν σε χειρότερη κατάσταση από Χάτζη που προσπαθούσε να κρατήσει τα προσχήματα - είπα προσπαθούσε.
akratacity
ολα τα λεφτα η αντιδραση του στο χαιλαιτ του αγωνα το alley hoop καρφωμα του πετγουει για το 22-31

μαλλον ειναι φαν του νικου γκαλη που ελεγε οτι και το καρφωμα για δυο μετραει δεν εξηγειται αλλιως... smiley.gif
SteveNashidis
Σε ποστάρισμα του Λάσμε στον Μάντζαρη.

Ψηλό,αθλητικό ,δυνατό κορμί ο Λάσμε ,ποστάρει ωραία τον αδύναμο σε τέτοιες καταστάσεις Μάντζαρη. Με ψυχωμένη φωνή γεμάτη ενθουσιασμό.

Σε κάρφωμα του Πετγουι πάνω από τον δίμετρο φώτση με alley hoop πάσα μισού γηπέδου .

Φρέσκα πόδια για τον Πετγουι. με άτονη φωνή και αδιαφορία.


Και το θεικό επίσης. Ο Μασιούλιτς ντύθηκε διαμαντίδης και πέταξε μια υπέροχη λόμπα.
Αλλά στις λάθος πάσες του Διαμαντίδη στις λόμπες έχουμε : κακή υποδοχή από τον Γκιστ / Ράιτ/Λάσμε/Μαυροκεφαλίδη thumbsup.gif

Μπορούμε να φτιάξουμε κάπως ένα emoticon Χατζηγεωργίου ?? 69.gif
bbplayer
QUOTE (Voyager @ May 30 2014, 10:24 ) *
Και το θεικό επίσης. Ο Μασιούλιτς ντύθηκε διαμαντίδης και πέταξε μια υπέροχη λόμπα.
Αλλά στις λάθος πάσες του Διαμαντίδη στις λόμπες έχουμε : κακή υποδοχή από τον Γκιστ / Ράιτ/Λάσμε/Μαυροκεφαλίδη thumbsup.gif


εδώ πάντως έχει ένα δίκιο. γενικά φταίει ο πασέρ, το έχουμε λύσει αυτό θέμα εδ΄'ω και 50 χρόνια τώρα tongue.gif αλλά όταν το μυαλό τους ενός "πάει με χίλια" και ο άλλος είναι στόκος, θα τα έχεις αυτά. Στην μια τον πέθανε τον φουκαρά τον Γκιστ στην σκαστή στο τέλος αλλά στην άλλη , πάλι στον ίδιο παίχτη , δεν έφταιγε. Απλώς ο Γκιστ καθόταν σαν τον Βούδα και περίμενε και ο αντίπαλος τους βγήκε μπροστά και την έκλεψε

Πάντως χθες το είχε πάρει απόφαση από νωρίς μάλλον και ήταν για λύπηση. Ούτε εγώ δεν ήμουν σε τέτοια κατάσταση/χάλια icon_drunk.gif
redleg7
Επειδη για προφανεις λογους στο μεγαλυτερο μερος επαιζε στο mute αληθευει οτι ο Χατζη εκθειαζε στο τελος του γ δεκαλεπτου οτι ο Ολυμπιακος ειχε βαλει μονο 56 ποντους την στιγμη που ο Παο ειχε βαλει 40 σε 30 λεπτα?
bbplayer
κι εγώ σε mute ήμουνα, είχα σκάσει από το κακό μου και είχα νεύρα. το τελευταίο που ήθελα εκείνη την ώρα ήταν ν' ακούω τον Χατζηπ@π@ρ@
airg
QUOTE(redleg7 @ May 30 2014, 11:12 ) *
Επειδη για προφανεις λογους στο μεγαλυτερο μερος επαιζε στο mute

Ποσο σε καταλαβαινω.
Χτες ομως ηθελα να απολαυσω, καθε εκφραση , ολη τη λυπη που ξεχειλιζε απο τη φωνη
και ολο τον πονο του αλλου διπλα,
στη διαπασων η τηλεοραση και το σαραουντ.
Ετριζαν τα πατωματα σαν να χτυπιεται το κορμι απο τους λυγμους.
redleg7
Καταντια παντως και αναφερομαι γενικα να βλεπουμε κατι το οποιο το πληρωνουμε και να αναγκαζομαστε να το βαζουμε στο αθορυβο.Κατι πρεπει να γινει με αυτη την κατασταση.

QUOTE (airg @ May 30 2014, 11:19 ) *
Ποσο σε καταλαβαινω.
Χτες ομως ηθελα να απολαυσω, καθε εκφραση , ολη τη λυπη που ξεχειλιζε απο τη φωνη
και ολο τον πονο του αλλου διπλα,
στη διαπασων η τηλεοραση και το σαραουντ.
Ετριζαν τα πατωματα σαν να χτυπιεται το κορμι απο τους λυγμους.

Δεν ξερω αν το πιστευεις αλλα εχω να ακουσω ολοκληρω ματς με ηχο απο το 2010 στους τελικους με τον Κλειζα,Τσιλι κλπ.
Πιστευα οτι οταν εγινε το ξεριζωμα αυτο στην Δημοσια Τηλεοραση οτι θα ηταν απο τους πρωτους που θα επαιρνε δρομο αλλα τελικα μαλλον ηταν απο τους πρωτους που κρατησαν.
Ο δημοσιογραφος με το σκουλαρικι στο αυτακι.
Στο τελος μονο ανοιξα τον ηχο ( ο ανιψιος μου εκανε αυτο που εκανες και εσυ.Με το που τελειωσε στο τερμα η ενταση αλλα ηχο δεν εβγαζε blink.gif ) οταν αντι να πασαρει κανα ρεπορταζ αυτος ηταν σαν την Μεγαλη Παρασκευη.

***Ο αλλος διπλα τι ηταν ρε παιδες?Γιατι ειχε αυτο το υφος?Και δεν μιλαω ειρωνικα πραγματικα.Χειροτερος στο τελος και απο τον Χατζη.
yorgos
QUOTE
Μπορούμε να φτιάξουμε κάπως ένα emoticon Χατζηγεωργίου ??

Να είναι ένα που να μιλάει σε μικρόφωνο και να φτιάχνει τη φράτζα του.
erwi grey
QUOTE(Zoys @ May 30 2014, 04:40 ) *
ΝΕΡΙΤ παρακαλώ. Κράτησε όλο το απόσταγμα από την ΕΡΤ και μέρος αυτού απολαμβάνουμε και στις αθλητικές μεταδόσεις...

Πραγματικα αυτος ο τυπος πρεπει να εχει τρελο βυσμα, δεν εξηγειται αλλιως.
Παρακολουθω 15 χρονια μεταδοσεις τοσο εμετικη περιγραφη δεν εχω παρακολουθησει.
Εκτος και αν του βαζουν τιποτα μπραβους απο πανω του και μεροληπτει.
T.W.Is.M.
Η περιγραφη σε ολοκληρο το ματς ταιριαζε γαντι στον ηχο μηνυματος που εχω στο κινητο μου:
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 30 2014, 22:02 ) *
Η περιγραφη σε ολοκληρο το ματς ταιριαζε γαντι στον ηχο μηνυματος που εχω στο κινητο μου:


Υπάρχει κάποιο τόπικ στο οποίο δεν έχεις κάνει αναφορά για το WWE;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.