Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Milos Teodosic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Reggie Miller #31
QUOTE(kseplenhs @ Feb 18 2011, 18:49 ) *
και ο βασιλακόπουλος είχε βγάλει τον σλούκα καλύτερό του.

Αν και νομίζω πως εξακολουθεί να υπάρχει κόσμος που θεωρεί τον καλάθη καλύτερο απο τον μίλος tongue.gif

ο τσαρτσαρής τι γνώμη έχει για την βράβευση τούτη?Μηπως και η fiba τρώει το ψωμί των τίμιων ελλήνων παιχτών σιγά-σιγά?



Υπάρχει συνομωσία!!!!! smiley.gif
Air Kef
QUOTE
ωραια διακριση για τον μιλος αλλα θυμιζω οτι η ιδια ψηφοφορια εχει βγαλει και τον παπαλουκα καλυτερο παιχτη το 2006 νομιζω οποτε δεν ειναι και πολυ εγκυρη


Όντως.
Ο Θόδωρας εκτός από πάσα δεν έχει τίποτα άλλο.
rchos
QUOTE(Air Kef @ Feb 18 2011, 18:57 ) *
Όντως.
Ο Θόδωρας εκτός από πάσα δεν έχει τίποτα άλλο.

΄
καλα μην νομιζεις οτι και η πασα του ειναι κατι ιδιαιτερο.
απλα ειχε παντα καλους και ευστοχους συμπαιχτες και τον φτιαχνανε και αυτον!
giannis_mg
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Feb 18 2011, 17:26 ) *
Καλά ας ψήφιζε ο Χατζηγεωργίου και θα σου 'λεγα εγώ ποιος θα έβγαινε καλύτερος Ευρωπαίος.
Να μην μπορώ να κάτσω ήρεμα να δω έναν αγώνα του ΠΑΟ,χωρίς να μου σπάσει τα νεύρα!!!!!!!

angry_red.gif Λιγα τα λογια για Χατζη γιατι θα αρπαχτουμε ασχημα tongue.gif .Ο ανθρωπος ειναι ΘΕΟΣ 77.gif .

Μιλος -> Αυτοκαταστροφικη παιχτουρα.Απλα χωρις αναλυσεις cool.gif
Manu7
QUOTE(Air Kef @ Feb 18 2011, 18:57 ) *
Όντως.
Ο Θόδωρας εκτός από πάσα δεν έχει τίποτα άλλο.

Πως πως...

Την μύτη πού την πας?tongue.gif
vastravoud
Νομιζω ο Συρίγος δεν είχε πει μια θρυλικη ατάκα σχετικη;
natouralistis
QUOTE (Air Kef @ Feb 18 2011, 18:09 ) *
Σε τουτο δω το φόρουμ, πριν το Ευρωμπάσκετ 2009, έχει γραφτεί ότι ο Καλάθης είναι καλύτερός του. Ο Νικ. Ο γνωστός.
biggrin.gif


Επίσης οι Θεϊκοί ρεπόρτερ της ΝΕΤ που είναι και γνώστες όλων των αθλημάτων, την ίδια περίοδο είχαν καλεσμένο τον Βαγγέλη Μάντζαρη και συζητούσαν για τα νέα παιδιά του Ελληνικού μπάσκετ. Αναρωτιέται ο Περπερίδης γεμάτος θυμό: Μα πώς είναι δυνατόν να παίζει ο Teodosic στον Ολυμπιακό και όχι ο Σλούκας?
Zephyr
QUOTE(natouralistis @ Mar 12 2011, 05:24 ) *
Επίσης οι Θεϊκοί ρεπόρτερ της ΝΕΤ που είναι και γνώστες όλων των αθλημάτων, την ίδια περίοδο είχαν καλεσμένο τον Βαγγέλη Μάντζαρη και συζητούσαν για τα νέα παιδιά του Ελληνικού μπάσκετ. Αναρωτιέται ο Περπερίδης γεμάτος θυμό: Μα πώς είναι δυνατόν να παίζει ο Teodosic στον Ολυμπιακό και όχι ο Σλούκας?


Δεδομένης της αξίας του Μίλος (όπως τουλάχιστον έδειξε τα τελευταία 2,5 χρόνια), το "ξέσκεσπασμα" του εν λόγω ρεπόρτερ είναι από τα πιο επιεικώς "άμπαλα" ever.
Αν βέβαια συγκριθεί ο φετινός Σλούκας με τον φετινό Μίλος, το ερώτημα ίσως να μην είναι και τόσο εκτός τόπου και χρόνου... Μάλλον ο Μίλος χρειάζεται μια "αναγκαστική άδεια θεραπείας" σαν αυτή του Μπουρούση wink.gif !
T.W.Is.M.
Χρονια πολλα να τα εκατοστησεις, περαστικα στο προβλημα της μεσης σου για να παιζεις και να μπορω να σε κραζω μεχρι το τελος της καριερας σου(κι ακομα πιο μετα)! smiley.gif
tzagasdog
κατι εχει αυτο το παιδι φετος.
Και αυτο με τη μεση του δεν μου αρεσει καθολου
T.W.Is.M.
QUOTE(tzagasdog @ Mar 20 2011, 22:52 ) *
κατι εχει αυτο το παιδι φετος.
Και αυτο με τη μεση του δεν μου αρεσει καθολου


Οταν λες κατι εννοεις θεμα υγειας ή κατι αλλο? Ισως το θεμα της μεσης να μην ειναι μια ενοχληση που εμφανιζεται που και που, αλλα να παιζει με ενοχλησεις συχνα.
LFO
Από τότε που εφερε την αραβωνιαρα στην Αθηνα, υποφερει αυτο το παιδι....
Razorblade Fish
QUOTE(LFO @ Mar 21 2011, 11:13 ) *
Από τότε που εφερε την αραβωνιαρα στην Αθηνα, υποφερει αυτο το παιδι....

Και να πεις οτι λεει και τιποτα...Και αυτος και ο Σπανουλης εχουν τσακωθει με το γουστο..Ο ενας απο ολα τα μοντελα της Ελλαδος πηγε και πηρε μια απο τις πιο ασχημες που θυμαμαι προσωπικα και ο αλλος εχει σχεση με τη πιο αντισεξουαλικη Σερβα που εχω δει ποτε στη ζωη μου...
thrylos7
Γι' αυτό κάνουν καριέρα... Δες και τον Jaric, πόσο έχει πέσει... αναπληρωματικός του Ζήση! 69.gif
kseplenhs
πάντως και ΟνικοςΟζήσης ωραία γυναίκα έχει αν δεν με γελά η φωτογραφική μου μνήμη απο τις καλοκαιρινές διοργανώσεις.

τώρα με την εξέλιξη που έχει πάρει η κουβέντα δεν ξέρω πόσο τον τιμάει κάτι τέτοιο 71.gif
thrylos7
laugh.gif Βαρεχάο και αηδίες...
Anaz
QUOTE(kseplenhs @ Mar 22 2011, 05:17 ) *
πάντως και ΟνικοςΟζήσης ωραία γυναίκα έχει αν δεν με γελά η φωτογραφική μου μνήμη απο τις καλοκαιρινές διοργανώσεις.

τώρα με την εξέλιξη που έχει πάρει η κουβέντα δεν ξέρω πόσο τον τιμάει κάτι τέτοιο 71.gif
Ki αυτουνου η καριερα την κατιουσα πηρε απο τοτε ε....? 19.gif
natouralistis
QUOTE (Razorblade Fish @ Mar 22 2011, 04:52 ) *
Και να πεις οτι λεει και τιποτα...Και αυτος και ο Σπανουλης εχουν τσακωθει με το γουστο..Ο ενας απο ολα τα μοντελα της Ελλαδος πηγε και πηρε μια απο τις πιο ασχημες που θυμαμαι προσωπικα



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Αυτοί οι άθλιοι φίλοι μου φταίνε για όλα..."Ρε κορόϊδο αν δεν μπαζώσεις πώς θα χτίσεις?"
Τί καταφέραν?Να με κάνουν σαβουρογα@@....




kseplenhs
διακρίνω τατού* στο αριστερό?

* a.k.a. cum target

την καλημέρα μου... smilie_schal1.gif
Zephyr
Κάποιος μερακλής παρακαλώ να παραθέσει φώτο της θεάς που έκανε τον Γιάριτς ένα με το χώμα smiley.gif
leonkalf
Παιδιά, offtopic.gif
Ωραιες οι φωτό.... αλλά μεταφερθήτε στο topic "μπασκετικό gossip"
Role Model
Αλήθεια, για το πρόβλημα στη μέση του υπάρχει κάποια διάγνωση;

Για να κάνουμε και λίγο πλάκα πάντως, αν δεν μπορεί να εκμεταλλευτεί αγωνιστικά τον Τεόντοσιτς ο Ολυμπιακός, να οργανώσει το καλοκαίρι καμιά ανταλλαγή τύπου NBA...

Προτείνω Σουάρεζ-Βελίτσκοβιτς για τον καλύτερο παίκτη στην Ευρώπη για το 2010!!!
Κλαβέρ-Σαβάνοβιτς ως εναλλακτική αν και νομίζω πως βγαίνουμε λίγο ριγμένοι σ' αυτήν την περίπτωση(Τελέτοβιτς-Σαν Εμετέριο είναι too much)...

Επαναλαμβάνω, για πλάκα το γράφω(μπας και γλυτώσω τις επιθέσεις από φανς του Μίλος)!!!
Air and King
Παντως ο Μιλος ακομα προλαβαινει να σωσει την κακη χρονια του που του καταλογιζουν οι περισσοτεροι...Τωρα που η ομαδα θα διεκδικησει τα τροπαια...Εγω δηλωνω φαν του Μιλος...Θελω να παει καλα..
GK_23
QUOTE(Air and King @ Mar 23 2011, 14:27 ) *
Παντως ο Μιλος ακομα προλαβαινει να σωσει την κακη χρονια του που του καταλογιζουν οι περισσοτεροι...Τωρα που η ομαδα θα διεκδικησει τα τροπαια...Εγω δηλωνω φαν του Μιλος...Θελω να παει καλα..

Για να πω την αμαρτία μου πάντως, κατά τη διάρκεια του αγώνα σκέφτηκα πως με τον Τεόντοσιτς στο παρκέ αποκλείεται να έπαιζε τόσο καλή άμυνα ο Ολυμπιακός... rolleyes.gif
Air and King
QUOTE(sixama23 @ Mar 23 2011, 15:01 ) *
Για να πω την αμαρτία μου πάντως, κατά τη διάρκεια του αγώνα σκέφτηκα πως με τον Τεόντοσιτς στο παρκέ αποκλείεται να έπαιζε τόσο καλή άμυνα ο Ολυμπιακός... rolleyes.gif

Νομιζω σε καθε οπαδο της ομαδας μας περασε αυτο απο το μυαλο,δυστυχως.Ειναι αγκαθι η αμυνα..Και μεσω αυτης στραγγαλισε τους Ιταλους η ομαδα..
Παντως ακομα την χρονια του ατομικα μπορει να την σωσει.Στην αμυνα βεβαια δεν θα αλλαξουν και πολλα αλλα στην επιθεση μπορει και πολλα μαλιστα..
saou
Είναι λεπτή πλέον η γραμμή για τον Τεό.

Ο Ντούντα θα πρέπει να βρει ισορροπία στο χρόνο του ώστε να μη μας πληγώνει αρκετά στην άμυνα που είναι το Α και το Ω της τρομερής μας απόδοσης και παράλληλα να παίρνει απ'αυτόν ότι περισσότερο μπορεί σε ποιότητα επιθετικά, γιατί θα έρθουν και ματς που θα χρειαστείς και τη δημιουργία του, και το σουτ του, και το απρόβλεπτό του.

Πάντως όσο παίζουμε τόσο καλά, και όσο ανεβαίνει ο Γκόρντον και παραμένει σε υψηλά στάνταρ ο Παπαλουκάς αυτή η λεπτή ισορροπία αρχίζει και γέρνει εις βάρος του Μίλος.

Δε νομίζω ότι θα ξαναδούμε εύκολα ματς με το μικρό να τα σπάει και το Ντούντα να τον ανέχεται για πολύ ώρα στο παρκέ.
T.W.Is.M.
QUOTE(Air and King @ Mar 23 2011, 16:19 ) *
Παντως ακομα την χρονια του ατομικα μπορει να την σωσει.Στην αμυνα βεβαια δεν θα αλλαξουν και πολλα αλλα στην επιθεση μπορει και πολλα μαλιστα..


Το ατομικο σωσιμο της χρονιας ομως μπορει να σημαινει την καταστροφη της ομαδικης χρονιας του Ολυμπιακου.
Air Kef
Τουλάχιστον, βρίσκουμε τον λόγο που ο Γιαννάκης τον είχε παραγκωνίσει τόσο πολύ την πρώτη του χρονιά, σε μια κατα κόρων αμυντική ομάδα, ο Μίλος δεν είναι ο ιδανικός παίκτης..
Zephyr
QUOTE(Air Kef @ Mar 23 2011, 18:36 ) *
Τουλάχιστον, βρίσκουμε τον λόγο που ο Γιαννάκης τον είχε παραγκωνίσει τόσο πολύ την πρώτη του χρονιά, σε μια κατα κόρων αμυντική ομάδα, ο Μίλος δεν είναι ο ιδανικός παίκτης..


Καλά, η ομάδα του Γιαννάκη ήταν αμυντική μόνο στον ύπνο της. Δεν ήταν αυτό που του έφταιξε του Γιαννάκη, απλά δεν τον πήγαινε και δεν τον εμπιστεύονταν.
Από κει και πέρα, πιο πολύ ενοχλεί η επιθετική δυστοκία του παρά η αμυντική του ολιγωρία. Ας έβαζε 10-15 πόντους σταθερά με έστω μέτρια ποσοστά και δεν θα γκρίνιαζε κανένας. Αλλά αυτό το 1/8 3π. σε κάθε αγώνα είναι που εκνευρίζει τους πάντες.
Quincy
QUOTE(saou @ Mar 23 2011, 14:24 ) *
Είναι λεπτή πλέον η γραμμή για τον Τεό.

Ο Ντούντα θα πρέπει να βρει ισορροπία στο χρόνο του ώστε να μη μας πληγώνει αρκετά στην άμυνα που είναι το Α και το Ω της τρομερής μας απόδοσης και παράλληλα να παίρνει απ'αυτόν ότι περισσότερο μπορεί σε ποιότητα επιθετικά, γιατί θα έρθουν και ματς που θα χρειαστείς και τη δημιουργία του, και το σουτ του, και το απρόβλεπτό του.

Πάντως όσο παίζουμε τόσο καλά, και όσο ανεβαίνει ο Γκόρντον και παραμένει σε υψηλά στάνταρ ο Παπαλουκάς αυτή η λεπτή ισορροπία αρχίζει και γέρνει εις βάρος του Μίλος.

Δε νομίζω ότι θα ξαναδούμε εύκολα ματς με το μικρό να τα σπάει και το Ντούντα να τον ανέχεται για πολύ ώρα στο παρκέ.



Πέρσυ μας έλειπαν τα γκαρντ, τώρα δεν ξέρουμε τι να τα κάνουμε tongue.gif
Air and King
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 23 2011, 17:45 ) *
Το ατομικο σωσιμο της χρονιας ομως μπορει να σημαινει την καταστροφη της ομαδικης χρονιας του Ολυμπιακου.

Ειμαι σιγουρος οτι για οποιονδηποτε "Ιτς" θα ελεγες το ιδιο...Θυμαμαι οτι εχεις κολλημα με τους Γιουγκους γενικοτερα....Πρεπει να το αλλαξεις αυτο...Και ο προπονητης σε "Ιτς' τελειωνει...Φανταζομαι οτι τον περιμενεις στην γωνια τον Ντουντα αν δεν παρει η ομαδα τιτλους...
Ο αγαπημενος σου Σακιλ τι λεει για ολα αυτα?
O'Neal honestly, undeniably, definitely has downed 12 straight at the line over the last two games
Shaq now calls himself Shaq-ovic "because if you go around the league anybody with the last name (ending in) 'vic' is a great shooter."

http://www.nypost.com/p/sports/more_sports...tFBrNbjXo6oiWuN
spysta
ενα θετικο μεσα στο αρνητικο γεγονος πως χασαμε .. ειναι οτι πλεον ο Μιλος εχει την ευκαιρια να δειξει ΠΟΣΟ αναγκη εχει ο ΟΣΦΠ τον περσινο mvp της Ευρωλιγκα.

ηρθε η ωρα να το δειξει και να κανει ενα ΜΕΓΑΛΟ φετινο ματς.θα φαει τοσο πολυ ξυλο βεβαια που θα πρεπει να κανει υπερπροσπαθεια για να οδηγησει την ομαδα .. και εχουμε ΜΕΓΑΛΗ αναγκη να το κανει αυτο .. πιστευω και ο ιδιος το εχει αναγκη και θα κανει τα παντα για να το πετυχει την αλλη εβδομαδα.

πρωτα απ ολα φυσικα να ειναι κομπλε στν υγεια του
lightday
QUOTE(spysta @ Mar 25 2011, 04:18 ) *
ενα θετικο μεσα στο αρνητικο γεγονος πως χασαμε .. ειναι οτι πλεον ο Μιλος εχει την ευκαιρια να δειξει ΠΟΣΟ αναγκη εχει ο ΟΣΦΠ τον περσινο mvp της Ευρωλιγκα.

....

αρκεί να βάλει το μυαλό του πριν το συναίσθημα...να μην προσπαθήσει να το παίξει σωτήρας.Οποτε έγινε αυτό ήταν καταδικαστικός.
spysta
QUOTE(lightday @ Mar 25 2011, 02:31 ) *
αρκεί να βάλει το μυαλό του πριν το συναίσθημα...να μην προσπαθήσει να το παίξει σωτήρας.Οποτε έγινε αυτό ήταν καταδικαστικός.

σωστος wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Air and King @ Mar 24 2011, 20:30 ) *
Ειμαι σιγουρος οτι για οποιονδηποτε "Ιτς" θα ελεγες το ιδιο...Θυμαμαι οτι εχεις κολλημα με τους Γιουγκους γενικοτερα....Πρεπει να το αλλαξεις αυτο...Και ο προπονητης σε "Ιτς' τελειωνει...Φανταζομαι οτι τον περιμενεις στην γωνια τον Ντουντα αν δεν παρει η ομαδα τιτλους...
Ο αγαπημενος σου Σακιλ τι λεει για ολα αυτα?
O'Neal honestly, undeniably, definitely has downed 12 straight at the line over the last two games
Shaq now calls himself Shaq-ovic "because if you go around the league anybody with the last name (ending in) 'vic' is a great shooter."

http://www.nypost.com/p/sports/more_sports...tFBrNbjXo6oiWuN


Οχι, θεωρω πολυ πιθανο να μην παρει η ομαδα τιτλους και θα εχει μεριδιο ευθυνης και ο Ντουντα, οπως θα εχει το μεγαλυτερο αν παρει τιτλους.
Ο Σακιλ μιλαει για καλους σουτερ. Αυτο το εχουν. Αλλα δε μιλησε για νικες. Το κομματι του να οδηγησει την ομαδα στη νικη δεν το αναλαμβανε κανενας -ιτς, αλλα ο ιδιος. Ασε που οσο περισσοτερο διαβαζω τη φραση του, μου μοιαζει με καλυμμενο θαψιμο. Οποιος τελειωνει σε -vic ειναι καλος σουτερ, αλλα οχι κατι παραπανω. smiley.gif
Και φυσικα, για να μην ξεχνιομαστε, τι να πω για Ιβκοβιτς και Ομπραντοβιτς και Πεσιτς κλπ οταν κανεις τους δεν ειναι ο καλυτερος προπονητης που το ονομα του τελειωνει σε -ιτς? smiley.gif

QUOTE(spysta @ Mar 25 2011, 06:18 ) *
ενα θετικο μεσα στο αρνητικο γεγονος πως χασαμε .. ειναι οτι πλεον ο Μιλος εχει την ευκαιρια να δειξει ΠΟΣΟ αναγκη εχει ο ΟΣΦΠ τον περσινο mvp της Ευρωλιγκα.

ηρθε η ωρα να το δειξει και να κανει ενα ΜΕΓΑΛΟ φετινο ματς.θα φαει τοσο πολυ ξυλο βεβαια που θα πρεπει να κανει υπερπροσπαθεια για να οδηγησει την ομαδα .. και εχουμε ΜΕΓΑΛΗ αναγκη να το κανει αυτο .. πιστευω και ο ιδιος το εχει αναγκη και θα κανει τα παντα για να το πετυχει την αλλη εβδομαδα.

πρωτα απ ολα φυσικα να ειναι κομπλε στν υγεια του


Το ξυλο το εφαγε και απ τους Τουρκους και αντεξε. Δεν ειναι αυτο το μεγαλυτερο προβλημα που θα αντιμετωπισει. Ειναι αυτο που ειπε ο lightday. Δεν πρεπει να μπει να το παιξει ηρωας, αλλα να μπει να παιξει για να κερδισει η ομαδα του.
Παντα με την προυποθεση οτι θα ειναι ενταξει στην υγεια του.
apkat
O Μιλος να προσεξει να μην γινει Βασιλοπουλος..Θυμαμαι καπως ετσι ξεκινησε το 2009 αυτη η ιστορια με την μεση του Βασιλοπουλου και περιμεναμε περιμεναμε μεχρι που χαθηκε ενας χρονος για να κανει τελικα εγχειρηση.Αν η κατασταση του θα αντιμετωπιστει με επεμβαση ας την κανει τωρα και ας χασει ολη την υπολοιπη χρονια..Αρκει να ειναι ετοιμος για του χρονου.Γιατι ειναι κριμα να χαθει και αυτος σαν επενδυση.Ελπιζω να εχει καταλαβει ηδη και ο ιδιος οτι δεν πρεπει το καλοκαιρι να παιξει με την Εθνικη.Αυτο που καποια στιγμη του πε ο Ιβκοβιτς πριν το πρωτο ματς με την Σιενα οτι δηλαδη αντεχουμε να χασουμε ενα ματς αλλα οχι εναν παικτη ειναι γεγονος και επεκτεινεται..Ας χασουμε και τιτλους φετος χωρις τον Μιλος αρκει να ειναι 100% απο του χρονου.Ελπιζω οι γιατροι του Ολυμπιακου μετα την φοβερη ιστορια του Βασιλοπουλου να εχουν αποκτησει την εμπειρια ωστε ο Μιλος να μην φτασει σε αυτο το σημειο..Αλλα για να ειμαι ειλικρινης βλεπω τοσα κοινα και ειναι κριμα.
apkat
Δεν προλαβα να γραψω και στο redplanet κανει εστω και στα απέξω απέξω συγκριση Βασιλοπουλου- Μιλος..
apkat
Στο μεταξυ ο Μιλος περσυ χωρις να ειναι βεβαια καλος αμυντικος σε καμια περιπτωση δεν ειχε αυτην την φετινη δραματικη εικονα. Και προσωπικα νομιζω οτι για αυτην την πτωση μεγαλο μεριδιο εχει η μεση του..Τον βλεπεις φασεις να μην τις κυνηγαει καν και δεν θεωρω οτι ειναι μονο λογω ελλειπους διαθεσης.

Τωρα εχουμε αγωνια αν θα παιξει με την Σιενα. Για μενα μικρη διαφορα εχει αφου και απροπονητος θα ναι και εκτος ρυθμου και βεβαια αμυντικα αν ποναει κιολας θα ναι ακομα χειροτερος..Ναι εχει το απροβλεπτο στο παιχνιδι του που εχει λειψει στον Ολυμπιακο αλλα η κατασταση του κατα τα αλλα θα ναι μαλλον τοσο κακη που ουσιαστικη βοηθεια δυσκολα θα δωσει..

Zoys
Στην αρχή είχα ακούσει ότι ένιωθε ριγμένος οικονομικά και γι' αυτό δεν απέδιδε στο 100% (για ένα διάστημα σούταρε συνέχεια λες και έκανε ατομική προπόνηση στους αγώνες με κακά ποσοστά καταστρέφοντας τις επιθέσεις της ομάδας). Αλλά ότι και να ακούγεται είναι σίγουρο ότι ο τραυματισμός φέρει το μεγαλύτερο λόγο για τον οποίο έχει πέσει αγωνιστικά φέτος ο Μίλος. Εύχομαι να το ξεπεράσει και όπως είπατε παραπάνω να μην εξελιχθεί στη δραματική περίπτωση του Βασιλόπουλου (κουράγιο Παναγιώτη...).

Ευτυχώς δείχνει να συνέρχεται και να βρίσκει τα πατήματα του τόσο στο δημιουργικό όσο και στον εκτελεστικό τομέα. Και χθες στη Ρόδο δεν τα πήγε καθόλου άσχημα.

Υ.Γ. Μήπως τελικά η επιστροφή του Πρίντεζη γυρίσει μπούμερανγκ στον Ντούντα στους τελικούς της Α1 και σε αυτόν του Κυπέλλου; Γιατί στο ΣΕΦ απέναντι στον Παναθηναϊκό μια χαρά τα πήγαν οι ψηλοί Μπουρούσης, Μαυρκοεφαλίδης και Γλυνιαδάκης (ο τελευταίος κυρίως αμυντικά). Φυσικά υπάρχει φανερό κενό, αλλά ίσως μια προσθήκη να μπερδέψει τα πράγματα πάνω που είδαμε ότι αποδίδει ακόμα και με ρεζέρβες τύπου Γλυνιαδάκη. Βέβαια ποιος είμαι εγώ που θα αμφισβητήσω τον Ντούντα; Πρίντεζης; Πρίντεζης, no problem... smile.gif
tzagasdog
τα εχει τα κιλακια του ο Μιλος....

ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΧΑΡΑΞΕ Ο ΖΑΧΑΡΙΑΣ... smiley.gif
tzagasdog
2η αποδειξη
Quincy
Μπόι είναι μπόι!!!
apkat
Αυτο δεν ειναι πειραγμενο;;;;;;;

Ειναι χοντρος....!!
rchos
στο σχολειο πιστευω ο τεοντοσιτς θα ηταν ο τυπος που θα εκανε συνεχεια πλακες στον ερτσεγκ...


φυσικα του ερστεγκ θα του καναν και ολοι οι υπολοιποι πλακες...


οσο για τα κιλα μαλλον η κοπελια του ειναι και καλη μαγειρισα.

το τατου ξερουμε τι λεει?
spysta
QUOTE(rchos @ May 17 2011, 15:27 ) *
το τατου ξερουμε τι λεει?

βλεπω κατι 060898485.. παιζει να ειναι το τηλεφωνο του --> ααα ρε Μιλος γκομενιαρη !! cool.gif cool.gif
tzagasdog
(και) για αυτο εκνευριζει κοσμο ο Τεοντοσιτς εντος παρκε....
μα να βλεπεις ενα που να εχει κοιλιτσα και να σου κανει τετοια πραγματα λες ρε πουστη δεν παιζει....

ολοι το εχουμε παθει παιζοντας μπασκετ. Δλδ να ερθει καποιος και να μην σου γεμιζει το ματι και να σε αφηνει μ****α

Milos ετσι θελω να γινεις.... Tall and black....
kseplenhs
QUOTE(spysta @ May 17 2011, 18:40 ) *
βλεπω κατι 060898485.. παιζει να ειναι το τηλεφωνο του --> ααα ρε Μιλος γκομενιαρη !! cool.gif cool.gif



ο αριθμός που ήταν τρόφιμος στο ψυχιατρείο μάλλον...

Ρε παιδιά για την ατέλειά του τον αγαπήσαμε.Τι χοντρός λέτε τώρα και βάζετε φωτογραφίες του τουμπανοχάουαρντ.

Αν είναι έτσι,να κάνει το μαλλί μοικάνα κιόλας και να σηκώνεται απο τη βολή να καρφώνει.Ξενέρωσα στη σκέψη και μόνο
Αν θέλαμε τέτοιο να παίρναμε τον μυρωδιά τον ρόουζ...
baskethood
Εφτιαξα ενα video με τα πικ εν ρολ του Ολυμπιακου που εστηνε ο Τεοντοσιτς στον τελικο κυπελλου,κυριως για να γινει εμφανες ποσο σωστες επιλογες εκανε και ποσο ωραια "εσπαγε" τη μπαλα στη weak side,αλλα και για να φανει το κακο αμυντικο rotation του Παναθηναικου.
tzagasdog
QUOTE(kseplenhs @ May 17 2011, 20:45 ) *
ο αριθμός που ήταν τρόφιμος στο ψυχιατρείο μάλλον...

Ρε παιδιά για την ατέλειά του τον αγαπήσαμε.


Ποσο δικιο 77.gif
kseplenhs
QUOTE(baskethood @ May 17 2011, 20:47 ) *
Εφτιαξα ενα video με τα πικ εν ρολ του Ολυμπιακου που εστηνε ο Τεοντοσιτς στον τελικο κυπελλου,κυριως για να γινει εμφανες ποσο σωστες επιλογες εκανε και ποσο ωραια "εσπαγε" τη μπαλα στη weak side,αλλα και για να φανει το κακο αμυντικο rotation του Παναθηναικου.



ξέρεις πως το βλέπω?Ο ολυμπιακός πλην του ράσο (που δεν θα τον έχει μέχρι το τέλος της σεζόν) δεν διαθέτει καλούς σκρίνερς.Σε αντίθεση με τον παο που ο μπατίστ(ίσως ο καλύτερος στην ευρωλίγκα τα τελευταία χρόνια) ,ο φώτσης αλλά και όποιος ψηλός προστίθεται κάθε σεζόν (φέτος ο μάριτς με τον βουγιούκα) δίνουν μεγάλη έμφαση στο σκρίν ,ο ολυμπιακός "ψευτροσκρινάρει" και οι παίχτες του απλά επιδιώκουν το κόψιμο στη ρακέτα περισσότερο απο το σκρίν για να βοηθήσουν τον γκαρντ τους να απεμπλακεί απο το μαρκάρισμα.

Σε αυτό το χαρ/κο,ο παο για να το κόψει έβαζε κορμιά στη ρακέτα με αποτέλεσμα όμως να αφήνει κενά και αδύναμες πλευρές στην περιφέρεια.Και είτε με τον παπανικολάου,είτε με τον χαλπερίν το πλήρωνε.Θα μπορούσε να έτρωγε περισσότερους πόντους και απο τον κέσελ αλλά φάνηκε πως δεν πάταγε καλά
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.