Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Milos Teodosic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Anaz
QUOTE(baskethood @ Jun 9 2011, 21:15 ) *
Εδω ακριβως ειναι η διαφορα μας.
Εγω θεωρω οτι εχοντας αυτους τους δυο στο παρκε θα χασεις περισσοτερο απ οτι αν εχεις εναν απ τους δυο(και κατα συνεπεια ο αλλος φυγει απ την ομαδα).
Παραδειγμα ο τελικος κυπελλου που δεν αγωνιστηκε ο Σπανουλης,αλλα,και καποιοι απ τους τελικους στο πρωταθλημα που δεν επαιζε(στην ουσια επαιξε πολυ λιγο)ο Τεοντοσιτς.
Ο Ολυμπιακος εμφανιζε πολυ καλυτερη εικονα κατ εμε.
Μαλλον αλλη ειναι η διαφωνια μας. Γιατι εγω δεν διαφωνω τελειως με αυτο.
Εμενα η ενσταση μου ειναι οτι για να εχεις ΕΝΑΝ απ'τους δυο στο παρκε, σημαινει οτι δεν εχεις αλλον κορυφαιο κουμανταδορο-δημιουργο, κατι που εγω θεωρω απαραιτητο.

edit: Για να καταλαβω.. Πες μου την βασικη περιφερειακη δυαδα ή τριαδα που εχεις εσυ στο μυαλο σου ως ιδανικη να πλαισιωνει ας πουμε τον Σπανουλη. Με συγκεκριμενα ονοματα ομως, για να συνεννοηθουμε. Παπαλουκα, Νικολας, Γκορντον ας πουμε??
duncan21
QUOTE(Anaz @ Jun 9 2011, 21:08 ) *
ΥΓ: Θυμιζω οτι ο Μιλος μια χαρα ειχε συνυπαρξει περσι με τον Παπαλουκα, του οποιου το παιχνιδι δε νομιζω οτι διαφερει ιδιαιτερα με του Σπανουλη. Για μενα το προβλημα δεν ειναι τόσο αγωνιστικο.

Ο Παπαλουκας ειναι πολυ καλος off ball παικτης,καμια σχεση με το Σπανουλη δηλαδη.Οι 2 Τεο εχουν βγαλει ουκ ολιγα plays με το Θοδωρα να κοβει στη βασικη ή διαγωνια στη ρακετα και να τελειωνει φασεις απο πασες του Μιλος...



Σε φασεις σαν αυτη στο 3.50 αναφερομαι...
Anaz
QUOTE(duncan21 @ Jun 9 2011, 21:24 ) *
Ο Παπαλουκας ειναι πολυ καλος off ball παικτης,καμια σχεση με το Σπανουλη δηλαδη.Οι 2 Τεο εχουν βγαλει ουκ ολιγα plays με το Θοδωρα να κοβει στη βασικη ή διαγωνια στη ρακετα και να τελειωνει φασεις απο πασες του Μιλος...
Το οποιο παντως δεν ειδαμε φετος καθολου.. rolleyes.gif
Δεν συμφωνω με αυτο που λες, οτι ο Παπαλουκας ειναι ενας πολυ καλος off ball παιχτης, αλλα εχεις ενα ποιντ.
Ο Σπανουλης δεν μπορει να λειτουργησει καλα μακρια απο την μπαλα, ειναι δεδομενο. Αλλα μπορει ο Μιλος, ο οποιος μπορει να μην εχει τα κοψιματα του Θοδωρη, εχει ομως το σουτ που δεν εχει ο Θοδωρης..
baskethood
QUOTE (Anaz @ Jun 9 2011, 21:22 ) *
Για να καταλαβω.. Πες μου την βασικη περιφερειακη δυαδα ή τριαδα που εχεις εσυ στο μυαλο σου ως ιδανικη να πλαισιωνει ας πουμε τον Σπανουλη. Με συγκεκριμενα ονοματα ομως, για να συνεννοηθουμε. Παπαλουκα, Νικολας, Γκορντον ας πουμε??

Για μενα η τετραδα Σπανουλης-Νικολας(Ρακοσεβιτς)-Γκορντον-Σλουκας ειναι μια χαρα
Δεν χρειαζονται μεγαλα ονοματα,σωστη λογικη χρειαζεται.
Reggie Miller #31
http://www.sport-fm.gr/article/481040


Να περάσει ο επόμενος παρακαλώ! smiley.gif

Ο Ρούμπιο όντως φεύγει για NBA;
T.W.Is.M.
Εγω τεινω να συμφωνησω πιο πολυ με τον baskethood. Αντι να εχεις 2 ποιντ γκαρντ που θεωρουνται πρωτης γραμμης και κενο στο 2, προτιμω ενα σουτινγκ γκαρντ πρωτης γραμμης για να καλυψει κανονικα τη θεση και να μη βλεπουμε επι 30+ λεπτα τα σχηματα με τους 2 πλει μεικερ, που θα πρεπε να ειναι για ειδικες περιπτωσεις. Θυμιζω οτι ο τελευταιος σουτινγκ γκαρντ που ειχε πρωταγωνιστικο ρολο στον Ολυμπιακο φετος επαιζε στους Νικς...(αν θελετε βαλτε και εισαγωγικα στο επαιζε)
Ενας επιπλεον στοχος για τα επομενα 2 χρονια θα πρεπει να ειναι η συνεχεια της εξελιξης του Σλουκα. Αρα απο την επομενη σεζον θα πρεπε να παιρνει χρονο συμμετοχης. Αν λοιπον εχουμε εναν ασο του 30λεπτου, γιατι να υπαρχει αλλος ενας τετοιος πισω ή διπλα του και να μην υπαρχει ο Σλουκας και αλλος ενας των 10-15'? Αυτος θα μπορουσε να ειναι και ο Παπαλουκας με πολυ μειωμενο συμβολαιο, αλλα θα μπορουσε να ειναι και καποιος ευρωπαιος.
Θα πει κανεις οτι εξαρταται η ομαδα πολυ απο τις διαθεσεις και τη φορμα ενος παιχτη. Εγω θα πω πανω σ αυτο οτι το εκανε κι ο Παναθηναικος φετος με το Διαμαντιδη και το εκαναν ολες οι ομαδες της Ευρωπης καποια χρονια πριν. Αυτο που εγινε στη συνεχεια με τους "12 ισαξιους παιχτες που μπορουν να κανουν πολλες δουλειες στο γηπεδο" δεν ειναι η εξελιξη του μπασκετ, αλλα το αποτελεσμα της μη υπαρξης περιορισμων στα ροστερ, που επετρεπε στις πλουσιοτερες ομαδες να αγοραζουν οτι θεωρουσαν καλυτερο για να δημιουργησουν το ισχυροτερο συνολο και να περιορισουν ατομικα τους παιχτες τους.
Οπως φανηκε, δεν ειναι ο μονος τροπος χτισιματος ενος ροστερ. Αρκει να εχεις τον καταλληλο παιχτη για να στηριχτεις πανω του. Το θεμα λοιπον ειναι αν αυτος ειναι καποιος απ τους δυο που εχει ο Ολυμπιακος και ποιος...
Anaz
Καλα εσυ προκειμενου να φυγει ο Μιλος, παιζεις και χωρις πλευμεκερ αμα λαχει!! tongue.gif
Παντως κι εγω δεν ειμαι απολυτος, ούτε συζητω εν τελει το ιδανικο σεναριο..
Εξαλλου εγω απο το καλοκαιρι ελεγα οτι ο Σπανουλης δεν ειναι αυτο που χρειαζομαστε..
Αυτο που με απασχολει εμενα τωρα ειναι οτι με τα υπαρχοντα δεδομενα η ομαδα διαθετει δυο κορυφαιους γκαρντ δημιουργους, και πρεπει να βρεθει τροπος να δεσουν αρμονικα μεταξυ τους και να αξιοποιηθουν,κατι που οπως προειπα μπορει να μην ειναι ευκολο, αλλα ΔΕΝ ειναι και ανεφικτο, κατ΄εμε. Το να διωξουμε ΤΩΡΑ τον Μιλος ετσι ευκολα, που αποτελει τεραστια επενδυση για τον συλλογο, δεν ειναι λυση για μενα. Ενω και γενικα, αν ηθελα να κανω πρωταθλητισμο σε κορυφαιο Ευρωπαικο επιπεδο, δεν θα εδινα στον Σπανουλη τον ρολο του απολυτου κουμανταδορου της ομαδας..
vastravoud
Ισχύει πάντως ότι φέτος είναι και η τελευταία χρονιά που ο Τεοντόσιτς αμείβεται με λίγα χρήματα, καθώς και η τελευταία ευκαιρία του ΟΛυμπιακού να πάρει και κάτι από την πώληση αυτή.
duncan21
Teodosic’s performance has been terrible this year, or more accurately, it has been terrible when playing alongside Spanoulis: Teodosic was scoring 9.6 pts per 28minutes on 25.3 FG% and 21.9 3FG% when on the floor with Spanoulis, as opposed to 16.1 pts per 28minutes on 43.1 FG% and 39.5 3FG% when playing without Spanoulis. 65.gif
Anaz
QUOTE(duncan21 @ Jun 21 2011, 03:43 ) *
Teodosic’s performance has been terrible this year, or more accurately, it has been terrible when playing alongside Spanoulis: Teodosic was scoring 9.6 pts per 28minutes on 25.3 FG% and 21.9 3FG% when on the floor with Spanoulis, as opposed to 16.1 pts per 28minutes on 43.1 FG% and 39.5 3FG% when playing without Spanoulis. 65.gif
Aυτα τα στατιστικα απο που ειναι?
duncan21
QUOTE(Anaz @ Jun 21 2011, 03:58 ) *
Aυτα τα στατιστικα απο που ειναι?

Δεν εβαλα τη πηγη in the game νωριτερα rolleyes.gif .Anaz δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι τα στατιστικα αφορουν μονο τα παιχνιδια της Ευρωλιγκας.
baskethood
Ενδιαφερον θα ηταν και το ανιστοιχο στατιστικο με τον Σπανουλη,εχω την εντυπωση οτι κατι αντιστοιχο θα συνεβαινε και με τα ποσοστα του Σπαν.
apkat
Σε καμια περιπτωση τα στατιστικα του Σπανουλη δεν θα εχουν τοσο μεγαλη διαφορα γιατι επι της ουσιας δεν αλλαζε καθολου το παιχνιδι του ο Σπανουλης..Ο Μιλος ειναι αυτος που καταστραφηκε απο αυτην την συνυπαρξη φετος οντως.
baskethood
QUOTE (apkat @ Jun 21 2011, 13:52 ) *
Σε καμια περιπτωση τα στατιστικα του Σπανουλη δεν θα εχουν τοσο μεγαλη διαφορα γιατι επι της ουσιας δεν αλλαζε καθολου το παιχνιδι του ο Σπανουλης..Ο Μιλος ειναι αυτος που καταστραφηκε απο αυτην την συνυπαρξη φετος οντως.

Ο πρωτος που εχασε απ αυτη την συνυπαρξη ειναι ο Ολυμπιακος.
Μαλλον εχεις δικιο λεγοντας οτι τα στατιστικα του Σπανουλη δεν θα εχουν τη ιδια διαφορα,θα υπαρχει ομως διαφορα και σ αυτα.
apkat
Kαλα ο Ολυμπιακος προφανως εχασε γιατι ο mvp της Ευρωλιγκα δεν μπορουσε να κανει ενα σοβαρο παιχνιδι..

Ο Σπανουλης ειλικρινα πιστευω οτι δεν θα εχει αξιοσημειωτη μεταβολη. Πραγματικα ηταν δεν ηταν μεσα ο Μιλος εκανε ακριβως το ιδιο παιχνιδι..

Τεσπα ελπιζω και γω με τον περιορισμο των ενεργων παικτων στην περιφερεια να υπαρξει μια καλυτερη συνεργασια των 2 απο του χρονου.
Anaz
Το ζητουμενο βεβαια δεν ειναι τα ατομικα στατιστικα του Μιλος ή του Σπανουλη, αλλα το συνολικο αποτελεσμα της ομάδος.
Γιατι αν ας πουμε δωσεις τα κλειδια σε εναν απ'τους δυο, ο ιδιος θα βγει σιγουρα στην καλυτερη 5αδα της Ευρωλίγκας, αλλα η ομαδα αμφιβαλλω αν θα πετυχει στο κορυφαιο επιπεδο..
Razorblade Fish
QUOTE(Anaz @ Jun 21 2011, 14:25 ) *
Το ζητουμενο βεβαια δεν ειναι τα ατομικα στατιστικα του Μιλος ή του Σπανουλη, αλλα το συνολικο αποτελεσμα της ομάδος.
Γιατι αν ας πουμε δωσεις τα κλειδια σε εναν απ'τους δυο, ο ιδιος θα βγει σιγουρα στην καλυτερη 5αδα της Ευρωλίγκας, αλλα η ομαδα αμφιβαλλω αν θα πετυχει στο κορυφαιο επιπεδο..

Παντως ο Σπανουλης μια χαρα τα ειχε τα κλειδια(και ουτε καν τα δανειζε κιολας) και στην καλυτερη πενταδα δεν βγηκε.Οταν αποτυγχανει η ομαδα μειωνονται και οι πιθανοτητες για προσωπικες διακρισεις...
Anaz
Νομιζω πως ειχα δει καποια στιγμη στο In-the-game ενα στατιστικο με το +/- οταν οι δυο τους επαιζαν μαζι και οταν επαιζαν χωρια. Αν και δεν θεωρω το συγκεκριμενο στατιστικο παντα ιδιαιτερα αντιπροσωπευτικο και αξιοπιστο, θα ειχε ενα ενδιαφερον σε αυτη την περιπτωση.
il postino
[quote]Δεν σου μιλάω οπαδικά σαν γαύρος όταν σου μιλάω για τον Τεό. Και σου είπα ότι οι αδυναμίες που έχει μπορούν να διωρθοθούν εκτός ίσως από την άμυνα του γιατί εκεί δεν τον βοηθάει ΟΥΤΕ η φυσική του κατάσταση. Τι του λείπει? Η σταθερότητα + το ότι έχει αρκετές φορές λάθος επιλογές + το ότι δεν είναι καλός αμυντικός.

Και η ηλικεία βεβαίως μετράει. Δεν είναι "κόλπο" για να μην καταλογίζεται τίποτα στον Μίλος. Αλλά όταν εσύ θα κρίνεις τον Καλάθη θα τον κρίνεις όπως κρίνεις πχ τον ΔΔ? Δεν θα πεις, ε εντάξει είναι πιτσιρικάς, έχει καιρό να το διορθώσει, δεν έχει και την εμπειρία..?

Και τέλος συμφωνώ με τον Anaz. Τι άλλο πρέπει να κάνει ένα pg για να θεωρηθεί καλός?? Να έχει double-double σε κάθε παιχνίδι? [quote]

ενα pg για να θεωρηθει καλος, δυστυχως, πρεπει να φτιαχνει και φαι!! μιλαμε για την υπευθυνη θεση στην ομαδα, μια θεση που θελει εμπειρια, ικανοτητα, μυαλο και μαλιστα καθαρο μυαλο!!

στο ερωτημα σου τι αλλο πρεπει να κανει για να θεωρηθει καλος (πολυ καλος, γιατι καλος ηδη ειναι) θα σου πω,

-σωστες επιλογες στην επιθεση.
-λιγοτερες επιθεσεις κανοντας λιγοτερα σουτ 3 ποντων ή τουλαχιστον να εξαφανισει τα σουτ εκεινα που δεν ειναι υπο καλες προυποθεσεις!
-να προσπαθησει στην αμυνα (οπως στους φετινους τελικους).
-να δυναμωσει (ειδικα ποδια) και να φτιαξει τη φυσικη του κατασταση!
-να κοψει τα καραγκιοζιλικια.δεν τον παιρνει ακομα...
-να ελαττωσει τα ηρωηλικια..

υ.γ οσο για τον καλαθη, δεν ειναι σε θεση να τον κρινουμε ακομα σαν ετοιμο παικτη!! εχει πολλα καρβελια ακομα! σα ταλεντο καλος ειναι παντως.


Reggie Miller #31
http://www.youtube.com/watch?v=7Z-5AH-LYiM


smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 3 2011, 18:17 ) *


Μη μου πεις οτι δεν το περιμενες...
Ειδικα με αυτο που εβαλες! smiley.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 3 2011, 21:44 ) *
Μη μου πεις οτι δεν το περιμενες...
Ειδικα με αυτο που εβαλες! smiley.gif



http://www.youtube.com/watch?v=n1MkvJac2-M

smiley.gif Η απάντηση!
Zoys
Θλιβερό όσο περνούν οι μέρες ο Μίλος να απομακρύνεται όλο και περισσότερο από τον Ολυμπιακό. Ένας νέος... Μίλαν Τόμιτς (όπως θα μπορούσε να εξελιχθεί) για την ομάδα αποχωρεί...

Καλή τύχη ρε φίλε... Και βάλε μυαλό. sad.gif
natouralistis
Στο στρατο ενιωσα πραγματικα τι σημαινει πηξιμο

Με ολα αυτα που συμβαινουν τωρα στον Ολυμπιακο, με αποκορυφωμα τη φυγη του Μιλος, νιωθω τι σημαινει ξενερωμα.....
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 3 2011, 22:38 ) *



Η δικη μου απαντηση! tongue.gif
Για να μην ξεφευγουμε και πολυ δεν αλλαζω τραγουδιστη.
Reggie Miller #31
Δε γίνεται αργά το βράδυ σήμερα,να βγει μια ανακοίνωση που θα λέει ότι ο Τεό ανανεώνει σε νέο 3ετές συμβόλαιο,το οποίο θα το πληρώνει ο Βαγγέλας και να ξενερώσουν όλοι,να πέσουν κάτω ξεροί;;;;

Αν όμως θες να φύγεις ρε Μίλος,εύχομαι το γυναικάκι σου να μείνει στην ομάδα...
Και να σε κάνει κερατά ο Ελευθερόπουλος ή ο Τζεμπούρης!
LFO
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 4 2011, 18:10 ) *
Αν όμως θες να φύγεις ρε Μίλος,εύχομαι το γυναικάκι σου να μείνει στην ομάδα...
Και να σε κάνει κερατά ο Ελευθερόπουλος ή ο Τζεμπούρης!



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Λες να έπαθε τα ιδια με τον Αντζα και θέλει να φύγει???
Reggie Miller #31
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...ts.1169487.html


Πάμε!
spysta
τυπικουρες .. ο Μιλος ειναι παικτης της ΤΣΣΚΑ εδω και 6 μερες. wink.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(spysta @ Jul 4 2011, 20:42 ) *
τυπικουρες .. ο Μιλος ειναι παικτης της ΤΣΣΚΑ εδω και 6 μερες. wink.gif



Καλή συνέχεια και τον ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές.Προσωπικά έχω πει ότι θα μου λείψει...
Μου φαίνεται περίεργο που ο Ολυμπιακός αφήνει έναν παίκτη που έχει επενδύσει πάνω του,μου φαίνεται περίεργο που ο Ντούντα τον άφησε να φύγει...Αυτά προς το παρόν.Είμαι αρκετά στεναχωρημένος για να πω κάτι παραπάνω...
spysta
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 4 2011, 18:49 ) *
Μου φαίνεται περίεργο που ο Ολυμπιακός αφήνει έναν παίκτη που έχει επενδύσει πάνω του,μου φαίνεται περίεργο που ο Ντούντα τον άφησε να φύγει...

ΜΗΝ σου φαινεται ΤΙΠΟΤΑ περιεργο .. οπως χαθηκε ο Κριστιτς .. ετσι χαθηκε και ο Τεοντοσιτς

money talks
Reggie Miller #31
Εύχομαι όλοι οι χορηγοί των Ρωσικών ομάδων να βαρέσουν κανόνι!

Μίλος,απλά περιμένω να περάσουν 2 χρόνια και να γυρίσεις πίσω σε εμάς!
Θα το δω σαν ένα διάλειμμα στη σχέση μας,τίποτε άλλο... rolleyes.gif
Anaz
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 4 2011, 22:25 ) *
Εύχομαι όλοι οι χορηγοί των Ρωσικών ομάδων να βαρέσουν κανόνι!

Μίλος,απλά περιμένω να περάσουν 2 χρόνια και να γυρίσεις πίσω σε εμάς!
Θα το δω σαν ένα διάλειμμα στη σχέση μας,τίποτε άλλο... rolleyes.gif
Ρε μεχρι το τελους του συμβολαιο του Σπαν υπεγραψε το παιδι στους Ρωσσους. tongue.gif
Manu7
Ρε Reggie Miller #31 τη δάγκωσες κανονικά τη λαμαρίνα...tongue.gif
Δηλαδή σε ερωτική απογοήτευση πώς θα κάνεις άραγε...?biggrin.gif

ΥΓ:Πλάκα κάνω man!Νο offence!!Και εγώ ξενερωμένος είμαι αλλά no money,no party...wink.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(Anaz @ Jul 4 2011, 22:30 ) *
Ρε μεχρι το τελους του συμβολαιο του Σπαν υπεγραψε το παιδι στους Ρωσσους. tongue.gif


Κάτσε γιατί τώρα με βάζεις σε σκέψεις!Δε νομίζω να είναι τυχαίο!Καθόλου θα έλεγα...
Μίλος βάζω μια παρένθεση και περιμένω να γυρίσεις...

Manu δε φαντάζεσαι τι ξενέρα έχω φάει...
Zoys
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 4 2011, 22:33 ) *
Μίλος βάζω μια παρένθεση και περιμένω να γυρίσεις...

Μετά από τον Κλέιζα έχω (και φαντάζομαι πως έχουμε) άλλον έναν παίκτη να περιμένουμε κάποια στιγμή πίσω... sad.gif

Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που περιμένουν ακόμα το comeback του Κιντέλ στον Ολυμπιακό... smiley.gif
zarko78
http://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid...1&catid=114

Θα έχουμε να λέμε τουλάχιστον ότι κάποτε είχαμε στην ομάδα έναν πραγματικό βιρτουόζο της σπυριάρας μπάλας. Μπορεί να έχει αρνητικά , αλλά ο άνθρωπος είναι μπασκετική ευφυία! Μακάρι να έχει το μυαλό του στο κεφάλι και να μείνει στην ιστορία ως ένας από τους κορυφαίους. Το αξίζει! Μίλος 77.gif
Gas8
Τόσο έρωτα για τον Μϊλος δεν το περίμενα!
morfi
Αν και πολλές φορές με τη τρέλα του πήγε να μας κάψει, θα μου μείνει αξέχαστος.
nielsen
Πέρα από τα όποια κουσούρια του ο Μίλος είναι από τους λίγους παίχτες στην Ευρώπη που πληρώνεις για να τους δεις.
Πληρώνεις όχι για την νίκη, αλλά για τη μια κίνηση, τη μια πάσα που δεν την περιμένεις με τίποτα και λες καλά τι έκανε τώρα ο τύπος!! Για τη χαρά του παιχνιδιού όπως λένε.
Αυτές οι lazer και aley- hoop πάσες του θα μου μείνουν αξέχαστες.
Ginobili
QUOTE(morfi @ Jul 5 2011, 12:33 ) *
Αν και πολλές φορές με τη τρέλα του πήγε να μας κάψει, θα μου μείνει αξέχαστος.

E....κάπου δεν πήγε,σας έκαψε.
Να δω πως θα εξελιχθεί θέλω τώρα...σε μια πιο υγιή ομάδα,με καλύτερες βάσεις.Αν και με χειρότερο προπονητή.
Badass
QUOTE (Ginobili @ Jul 5 2011, 16:37 ) *
E....κάπου δεν πήγε,σας έκαψε.
Να δω πως θα εξελιχθεί θέλω τώρα...σε μια πιο υγιή ομάδα,με καλύτερες βάσεις.Αν και με χειρότερο προπονητή.



Ναι, ενώ αν δεν είχε την τρέλα του τώρα θα είχαμε 4 ευρωλίγκες και 4 πρωταθλήματα.

Θα μου λείψει κι εμένα ο Μίλος και τα "μαγικά" που έκανε στο γήπεδο.

Την άποψη μου την έγραψα σε άλλο τόπικ του Ολυμπιακού αλλά προβλέπω πως ο Μίλος θα βγαίνει φωτογραφίες με τα ευρωπαϊκά τα επόμενα χρόνια.

Δηλώσεις Μίλος:

http://www.gazzetta.gr/article/item/206720-milos-i-feel-shit
apkat
A ρε Μιλος...Θα μου λειψεις...!Θα βλεπω ΤΣΣΚΑ δυστυχως του χρονου και ας μην την συμπαθω καθολου..

Πενταδα με Μιλος Γκορντον Σισκα Κρυαπα Κρστιτς ειναι πενταδα all star για τα Ευρωπαικα δεδομενα..
rchos
QUOTE(apkat @ Jul 5 2011, 17:09 ) *
A ρε Μιλος...Θα μου λειψεις...!Θα βλεπω ΤΣΣΚΑ δυστυχως του χρονου και ας μην την συμπαθω καθολου..

Πενταδα με Μιλος Γκορντον Σισκα Κρυαπα Κρστιτς ειναι πενταδα all star για τα Ευρωπαικα δεδομενα..


η πενταδα που εβαλες δεν θα ειναι με τιποτα η βασικη.
τουλαχιστον στο τελος της χρονιας.
mark my words tongue.gif
Anaz
QUOTE(apkat @ Jul 5 2011, 17:09 ) *
A ρε Μιλος...Θα μου λειψεις...!Θα βλεπω ΤΣΣΚΑ δυστυχως του χρονου και ας μην την συμπαθω καθολου..

Πενταδα με Μιλος Γκορντον Σισκα Κρυαπα Κρστιτς ειναι πενταδα all star για τα Ευρωπαικα δεδομενα..
Bλεπουμε τωρα κι αυτες τις δηλωσεις και ξενερωνουμε ακομα περισσοτερο!! Θα σε περιμενουμε και θα ευχομαστε ρε τρελε σε 2-3 χρονακια που θα'σαι και στα prime σου για την μεγαλη επιστροφη!! icon_wave.gif

QUOTE
η πενταδα που εβαλες δεν θα ειναι με τιποτα η βασικη.
τουλαχιστον στο τελος της χρονιας.
mark my words tongue.gif
Τον Γκορντον τον εχει ηδη περιθωριοποιησει ο Γιονας.. Υπαρχει κι ο Μεχια ομως!!
rchos
QUOTE(Anaz @ Jul 5 2011, 17:11 ) *
Bλεπουμε τωρα κι αυτες τις δηλωσεις και ξενερωνουμε ακομα περισσοτερο!! Θα σε περιμενουμε και θα ευχομαστε ρε τρελε σε 2-3 χρονακια που θα'σαι και στα prime σου για την μεγαλη επιστροφη!! icon_wave.gif


στοχος του ολυμπιακου φετος στην ευρωλιγκα πρεπει να ειναι να συναντηθει με την τσσκα καποια στιγμη....
smiley.gif
Anaz
QUOTE(rchos @ Jul 5 2011, 17:12 ) *
στοχος του ολυμπιακου φετος στην ευρωλιγκα πρεπει να ειναι να συναντηθει με την τσσκα καποια στιγμη....
smiley.gif
Εγω θα προτεινα μια συγχωνευση.. tongue.gif
Δινουμε το brand name, βαζουνε τους παιχτες!! 69.gif
KingCrimson
QUOTE(Anaz @ Jul 5 2011, 17:13 ) *
Εγω θα προτεινα μια συγχωνευση.. tongue.gif
Δινουμε το brand name, βαζουνε τους παιχτες!! 69.gif


ναι η ΤΣΣΚΑ το brand name του Ολυμπιακου..εχει αναγκη laugh.gif
apkat
QUOTE(rchos @ Jul 5 2011, 16:11 ) *
η πενταδα που εβαλες δεν θα ειναι με τιποτα η βασικη.
τουλαχιστον στο τελος της χρονιας.
mark my words tongue.gif

Καλα δεν εχει και μεγαλη σημασια ποια θα ειναι η πενταδα..Το υλικο παντως δειχνει φανταστικο αυτην την στιγμη, θεωρω οτι ταιριαζει παρα πολυ στον καζλουσκας και οτι η ΤΣΣΚΑ ειναι σαφως το πρωτο φαβορι για την κουπα..Και θελω και πολυ να το παρει για τον Μιλος αφου ο Ολυμπιακος δεν ειναι διεκδικητης. Ας παρει 2-3 κουπες με ΤΣΣΚΑ και μετα χορτασμενος ας γυρισει στο λιμανι αφου θα χουμε ξεφορτωθει και τον νταπα ντουπα φραγκοφονουλη..
rchos
QUOTE(KingCrimson @ Jul 5 2011, 17:20 ) *
ναι η ΤΣΣΚΑ το brand name του Ολυμπιακου..εχει αναγκη laugh.gif


τους φιλαθλους θελει πανω απο ολα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.