Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Milos Teodosic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
LFO
QUOTE(apkat @ Jul 5 2011, 17:20 ) *
Καλα δεν εχει και μεγαλη σημασια ποια θα ειναι η πενταδα..Το υλικο παντως δειχνει φανταστικο αυτην την στιγμη, θεωρω οτι ταιριαζει παρα πολυ στον καζλουσκας και οτι η ΤΣΣΚΑ ειναι σαφως το πρωτο φαβορι για την κουπα..Και θελω και πολυ να το παρει για τον Μιλος αφου ο Ολυμπιακος δεν ειναι διεκδικητης. Ας παρει 2-3 κουπες με ΤΣΣΚΑ και μετα χορτασμενος ας γυρισει στο λιμανι αφου θα χουμε ξεφορτωθει και τον νταπα ντουπα φραγκοφονουλη..


Nαι ρε μαν , δικιο εχεις.... και ο Μιλος τσαμπα θα παιζει στην μοσχα ....for the love of the game να ουμε.... blove.gif
apkat
Και εδω κανουμε την εισαγωγη στην εννοια του χιουμορ.. tongue.gif
Leon_cp3
Thx 4 the memories ma homeboy...Και δε θα σε ξεχάσουμε,θα πετάμε μια ματιά κατά κει στο κρύο...
apkat
Ωραιο βιντεο..καλη δουλεια..!!
Anaz
QUOTE(apkat @ Jul 5 2011, 17:20 ) *
Καλα δεν εχει και μεγαλη σημασια ποια θα ειναι η πενταδα..Το υλικο παντως δειχνει φανταστικο αυτην την στιγμη, θεωρω οτι ταιριαζει παρα πολυ στον καζλουσκας και οτι η ΤΣΣΚΑ ειναι σαφως το πρωτο φαβορι για την κουπα..Και θελω και πολυ να το παρει για τον Μιλος αφου ο Ολυμπιακος δεν ειναι διεκδικητης. Ας παρει 2-3 κουπες με ΤΣΣΚΑ και μετα χορτασμενος ας γυρισει στο λιμανι αφου θα χουμε ξεφορτωθει και τον νταπα ντουπα φραγκοφονουλη..
Ενα θεματακι εχουμε μονο ισως στα γκαρντ.. Δωσαμε Μπικοφ, και πηραμε Πονγκρασοφ πίσω και Βορονοφ, και μαζι με τον Σβεντ ειναι η τριαδα ουσιαστικα που θα καλυπτει την περιφερεια πισω απο Μιλος, Γκορντον, Μεχια. Αμα ανταπεξελθουν καλα τα Ρωσσακια, "βγει" του Μεχια οπως πιστευω προσωπικα, και ειναι σε καλη κατασταση ο Σισκα, τοτε ναι ειμαστε ΣΟΥΠΕΡ και πρωτο φαβορι λογικα.
baskethood
QUOTE (Anaz @ Jul 5 2011, 17:45 ) *
Ενα θεματακι εχουμε μονο ισως στα γκαρντ.. Δωσαμε Μπικοφ, και πηραμε Πονγκρασοφ πίσω και Βορονοφ, και μαζι με τον Σβεντ ειναι η τριαδα ουσιαστικα που θα καλυπτει την περιφερεια πισω απο Μιλος, Γκορντον, Μεχια. Αμα ανταπεξελθουν καλα τα Ρωσσακια, "βγει" του Μεχια οπως πιστευω προσωπικα, και ειναι σε καλη κατασταση ο Σισκα, τοτε ναι ειμαστε ΣΟΥΠΕΡ και πρωτο φαβορι λογικα.

Προς τι το πρωτο πληθυντικο?
Υποστηριζεις ΤΣΣΚΑ τωρα? smile.gif
apkat
Στα γκαρντ και στην οργανωση βοηθα και ο Σισκα ουσιαστικα..Τον Βορονοφ δεν τον γνωριζω καθολου..Για τον Πονκρασοφ φετος ειναι ισως η τελευταια ευκαιρια να ξεπεταχτει σε υψηλο επιπεδο..Εμενα για δευτερος ασσος παντως μου κανει..Για τον Μεχια και γω εχω καλη αποψη οποτε θεωρω οτι ειναι αρκετα πληρης η ομαδα..Ερωτηματικο παντως οντως η κατασταση του Σισκα που θα κρινει παρα πολλα αφου θα ειναι κομβικος ο ρολος του.

Εντιτ: Εγω υποστηριζω ΤΣΣΚΑ καθαρα αφου ετσι κι αλλιως ο ΟΣΦΠ δεν χτυπαει κουπα με τιποτα..
Anaz
QUOTE(baskethood @ Jul 5 2011, 17:51 ) *
Προς τι το πρωτο πληθυντικο?
Υποστηριζεις ΤΣΣΚΑ τωρα? smile.gif
Mε λοκ αουτ και τετοιο Ολυμπιακο, τι αλλες επιλογες εχει ο αμοιρος μπασκετικος γαυρoς? rolleyes.gif sad.gif tongue.gif
LFO
QUOTE(Anaz @ Jul 5 2011, 17:45 ) *
Ενα θεματακι εχουμε μονο ισως στα γκαρντ.. Δωσαμε Μπικοφ, και πηραμε Πονγκρασοφ πίσω και Βορονοφ, και μαζι με τον Σβεντ ειναι η τριαδα ουσιαστικα που θα καλυπτει την περιφερεια πισω απο Μιλος, Γκορντον, Μεχια. Αμα ανταπεξελθουν καλα τα Ρωσσακια, "βγει" του Μεχια οπως πιστευω προσωπικα, και ειναι σε καλη κατασταση ο Σισκα, τοτε ναι ειμαστε ΣΟΥΠΕΡ και πρωτο φαβορι λογικα.



QUOTE(apkat @ Jul 5 2011, 17:54 ) *
Στα γκαρντ και στην οργανωση βοηθα και ο Σισκα ουσιαστικα..Τον Βορονοφ δεν τον γνωριζω καθολου..Για τον Πονκρασοφ φετος ειναι ισως η τελευταια ευκαιρια να ξεπεταχτει σε υψηλο επιπεδο..Εμενα για δευτερος ασσος παντως μου κανει..Για τον Μεχια και γω εχω καλη αποψη οποτε θεωρω οτι ειναι αρκετα πληρης η ομαδα..Ερωτηματικο παντως οντως η κατασταση του Σισκα που θα κρινει παρα πολλα αφου θα ειναι κομβικος ο ρολος του.

Εντιτ: Εγω υποστηριζω ΤΣΣΚΑ καθαρα αφου ετσι κι αλλιως ο ΟΣΦΠ δεν χτυπαει κουπα με τιποτα..


δεν εχετε καλο προπονητη ομως....ρε αντε τραβατε αλλου να τα γραψετε αυτα....
Anaz
QUOTE(LFO @ Jul 5 2011, 17:56 ) *
δεν εχετε καλο προπονητη ομως....ρε αντε τραβατε αλλου να τα γραψετε αυτα....
Ενω εσυ με τον παππου σωθηκες!!!! blech.gif
LFO
QUOTE(Anaz @ Jul 5 2011, 17:57 ) *
Ενω εσυ με τον παππου σωθηκες!!!! blech.gif


Εισαι σιγουρος οτι θα εχω τον παππου του χρονου? Γιατι εγω δεν ειμαι...
apkat
QUOTE(LFO @ Jul 5 2011, 16:56 ) *
δεν εχετε καλο προπονητη ομως....ρε αντε τραβατε αλλου να τα γραψετε αυτα....



Α να σημειωθει οτι εγω τον προπονητη μας τον εχω σε μεγαλη εκτιμηση και θεωρω οτι το ροστερ του ταιριαζει απιστευτα...!! :Ρ
Anaz
QUOTE(LFO @ Jul 5 2011, 17:58 ) *
Εισαι σιγουρος οτι θα εχω τον παππου του χρονου? Γιατι εγω δεν ειμαι...
Αυτη τη φορα ελπιζω να επιβεβαιωθουν παλι οι "ανησυχιες" σου, οπως με των Αγγελοπουλων..
morrison
Μετρηστε αλλον εναν που θα βλεπει λιγο C-S-K-A να ξε....χαρμανιαζει... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(baskethood @ Jul 5 2011, 17:51 ) *
Προς τι το πρωτο πληθυντικο?
Υποστηριζεις ΤΣΣΚΑ τωρα? smile.gif



Μην ανησυχεις. Δεν ειμαστε ολοι ετσι. Εγω σε ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ υποστηριζω την αρμαδα του Ζοτς... smiley.gif
baskethood
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jul 5 2011, 18:21 ) *
Μην ανησυχεις. Δεν ειμαστε ολοι ετσι. Εγω σε ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ υποστηριζω την αρμαδα του Ζοτς... smiley.gif

Γιατι υποστηριζεις Σερβο? unsure.gif
rchos
αναζ απκατ ο καθενας για δικους του λογους εχουν προδωσει απο περσι τον ολυμπιακο δεν μεριμεναμε φετος για να το μαθουμε.απλα φετος βρηκαν ευκαιρια να το πουν ανοιχτα.

κριμα γιατι καποτε ξενυχταγατε για αυτην την ομαδα που τωρα εχετε πουλησει... 68.gif sad.gif
duncan21
Προσπαθώ να γράψω μια πρόταση και τη σβήνω.Πάλι απ' την αρχή...ЗБОГОМ ΠΑΙΧΤΑΡΑ...

Και κάτι ακόμη...

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry430153
T.W.Is.M.
QUOTE(baskethood @ Jul 5 2011, 18:24 ) *
Γιατι υποστηριζεις Σερβο? unsure.gif


Εννοεις τον Ομπραντοβιτς? Γιατι απ την αλλη υπαρχει ο μαγικος συνδυασμος Τεοντοσιτς-Κρστιτς(κυριως αυτος). Και ως γνωστον μεταξυ 2 κακων επιλεγουμε το λιγοτερο κακο(1 Σερβος ειναι προτιμοτερος απο 2 Σερβους!) smiley.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(duncan21 @ Jul 5 2011, 19:34 ) *
Προσπαθώ να γράψω μια πρόταση και τη σβήνω.Πάλι απ' την αρχή...ЗБОГОМ ΠΑΙΧΤΑΡΑ...

Και κάτι ακόμη...

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry430153


Προσυπογράφω...Νομίζω duncan η στεναχώρια σου έρχεται και βρίσκει τη δική μου...
Reggie Miller #31
http://www.sport-fm.gr/article/486302

Να ελπίζω ακόμα;
Zephyr
http://www.sport-fm.gr/article/486324

QUOTE
Οι τραυματισμοί στο χέρι και τη μέση, όπως και η φυσιολογική κόπωση από τα καλοκαίρια με την εθνική Σερβίας είναι η μισή αλήθεια. Η άλλη μισή και πιθανότερη εξήγηση για τη μετριότατη έως κακή σεζόν του Τεόντοσιτς δεν έχει να κάνει με το σώμα του, αλλά με την ψυχολογία και τη νοοτροπία του.


QUOTE
Ο περσινός Τεόντοσιτς θα λείψει πολύ από τον Ολυμπιακό της ερχόμενης περιόδου. Ο φετινός όχι


Παρηγοριά στον άρρωστο ή μεγάλες αλήθειες?
LFO
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 5 2011, 21:07 ) *
http://www.sport-fm.gr/article/486302

Να ελπίζω ακόμα;


Παντως δεν θα εχει πλακα να τον ανακοινωσει η ΤΣΣΚΑ και μετα να πληρωσει το buy out των 100 χιλιαρικων η Μπαρτσα ή η Ρεαλ πχ και να τον παρουν?....

Εκτος βεβαια και αν αυτο ειναι το συμβολαιο που πηρε ο ολυμπιακος στα χερια του και οχι αυτο που θα παρει ο Τεοντοσιτς....και δεν μιλαω μονο για το buy out....
baskethood
QUOTE (LFO @ Jul 6 2011, 11:18 ) *
Παντως δεν θα εχει πλακα να τον ανακοινωσει η ΤΣΣΚΑ και μετα να πληρωσει το buy out των 100 χιλιαρικων η Μπαρτσα ή η Ρεαλ πχ και να τον παρουν?....

Εκτος βεβαια και αν αυτο ειναι το συμβολαιο που πηρε ο ολυμπιακος στα χερια του και οχι αυτο που θα παρει ο Τεοντοσιτς....και δεν μιλαω μονο για το buy out....

Τι ειναι αυτο το buyout των 100 χιλιαδων που αναφερεις?
Μαλλον εχω χασει επεισοδια smile.gif
LFO
QUOTE(baskethood @ Jul 6 2011, 11:21 ) *
Τι ειναι αυτο το buyout των 100 χιλιαδων που αναφερεις?
Μαλλον εχω χασει επεισοδια smile.gif


το συμβολαιο που πηρε ο ολυμπιακος στα χερια του ηταν 1,9 Χ 3 χρονια + 100χιλιαρικα buy out του παικτη.
rchos
QUOTE(LFO @ Jul 6 2011, 11:24 ) *
το συμβολαιο που πηρε ο ολυμπιακος στα χερια του ηταν 1,9 Χ 3 χρονια + 100χιλιαρικα buy out του παικτη.


μην καρφωνεσαι.
προσεξε πως τα γραφεις αυτα τα πηρα-πηρε....
ευτυχως το διορθωσες γρηγορα..χαχα
LFO
QUOTE(rchos @ Jul 6 2011, 11:26 ) *
μην καρφωνεσαι.
προσεξε πως τα γραφεις αυτα τα πηρα-πηρε....
ευτυχως το διορθωσες γρηγορα..χαχα


ναι, παραλιγο laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(LFO @ Jul 6 2011, 11:18 ) *
Παντως δεν θα εχει πλακα να τον ανακοινωσει η ΤΣΣΚΑ και μετα να πληρωσει το buy out των 100 χιλιαρικων η Μπαρτσα ή η Ρεαλ πχ και να τον παρουν?....

Εκτος βεβαια και αν αυτο ειναι το συμβολαιο που πηρε ο ολυμπιακος στα χερια του και οχι αυτο που θα παρει ο Τεοντοσιτς....και δεν μιλαω μονο για το buy out....


Πρεπει να το εγραψα και αλλου οτι περιμενω σε περιπτωση καλης σεζον απ τον Τεοντοσιτς να του κανουν νεο συμβολαιο(επεκταση ισως) και να αυξησουν τη ρητρα ή να τη βγαλουν τελειως.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 5 2011, 19:57 ) *
Εννοεις τον Ομπραντοβιτς? Γιατι απ την αλλη υπαρχει ο μαγικος συνδυασμος Τεοντοσιτς-Κρστιτς(κυριως αυτος). Και ως γνωστον μεταξυ 2 κακων επιλεγουμε το λιγοτερο κακο(1 Σερβος ειναι προτιμοτερος απο 2 Σερβους!) smiley.gif

Κατσε,
ο Τεπιτς ας πουμε τι ειναι και δεν τον βαζεις στη σουμα?Καλος Σερβος?

Και ο Μαριτς που εχει Σερβικες ριζες ο ασχημος? smiley.gif

T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Jul 6 2011, 17:25 ) *
Κατσε,
ο Τεπιτς ας πουμε τι ειναι και δεν τον βαζεις στη σουμα?Καλος Σερβος?

Και ο Μαριτς που εχει Σερβικες ριζες ο ασχημος? smiley.gif


Ο Τεπιτς ειναι σερβικο γατακι και ειμαι φιλοζωος. Ο αλλος ειναι Αυστραλος. Δεν μπορω να ασχολουμαι τωρα με το Σαριτς και το Μαριτς... tongue.gif
Αλλωστε απ την αλλη υπαρχει ο Κρστιτς με τα χερια-καρεκλες. Η δικη του επιδραση φτανει για να υπερνικησει ακομα και τον Ντανιλοβιτς!

edit: Κατσε να δουμε αν θα βρισκονται και του χρονου στο ΟΑΚΑ ο Τεπιτς κι ο Μαριτς...
nielsen
Ένα ενδιαφέρον άρθρο του Καρύδα για τον Μίλος...

http://www.thrylos.gr/blogs/blog/post/7375...-dakrua/?cid=15
il postino
"Στο ΟΑΚΑ δεν μπορει να παιξει...Τον full court press ο Σαρας σε ολο το γηπεδο... "

@lamar

δε μου κανει εντυπωση να του φταιγε (μεσα σε ολα τα αλλα) μεχρι και η αμυνα του σαρας!! εδω ο λιθουανος εριχνε ταπες στο μπουρουση!!

παντως στο οακα ο μιλος παντα ηταν non-factor, οπως και στην τραγικη πλειοψηφια των παιχνιδιων παο-οσφπ τα 4 χρονια που επαιξε στην ελλαδα, ειτε οακα , ειτε σεφ,ειτε ελληνικο, ειτε βερολινο. να ξεχωριζουν 4-5 παιχνιδια που ηταν πραγματικα καλος?

ακου λεει "τρομοκρατικη επιθεση" του μιλος στο οακα.. smiley.gif

αυτη η ατοπη θεοποιηση των παικτων του οσφπ ,σαν αντιβαρο στην ελλειψη τιτλων, κατανταει κουραστικη.

εχει θεοποιηθει ενας παικτης που ουτε μεχρι τα μεσα της διαδρομης δεν εχει φθασει ακομα.
Zoys
QUOTE(nielsen @ Jul 7 2011, 01:30 ) *
Ένα ενδιαφέρον άρθρο του Καρύδα για τον Μίλος...

http://www.thrylos.gr/blogs/blog/post/7375...-dakrua/?cid=15

Κάτι παρόμοιο έγραψε και στον Πρωταθλητή για τον Τεόντοσιτς - δεν διαβάζω εφημερίδες, τυχαία έπεσε στα χέρια μου. Υπερβάλει, αλλά ελπίζω ότι ο Μίλος θα συνετιστεί στο μέλλον και δεν θα αφήσει την κακή του νοοτροπία να καταπνίξει το ταλέντο του όπως προβλέπει ο Καρύδας.
Air and King
Κριμα που χαθηκε αυτος ο παιχτης..Προσωπικα τον πιστευα παντα...Μεγαλο ταλεντο που πιστευω οτι θα βγαλει ματια με την TΣΣΚΑ....
O Ολυμπιακος εχασε ενα μεγαλο παιχτη που για μενα το κενο του δεν αναπληρωνεται...
Παρηγορια στον αρρωστο η κακη χρονια που ειχε για μενα δεν ειναι...
PARISINOS
κριμα που χαθηκε οταν μαλιστα τον εχεις ανδρωσει, στηριξει στα δυσκολο και μαλιστα εδειχνε να γουσταρει την ομαδα.

Στην ΤΣΣΚΑ με σισκα στο 3 και κριστιτς στο 5 θα βγαζει ασσιστ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ. Πραγματικα το πιστευω οτι ανετα θα εχει 6-7 ασσιστ μεσο ορο. Ειδικα δε αν παρουν και ενα καλο σουτερ στο 2.

βεβαια ολα αυτα θεωροντας οτι ηταν σωστη η αποφαση να φυγει ενας εκ των σπαν-μιλος. Αυτοι οι δυο στην ιδια 5αδα ειναι ορολογιακη βομβα.

Τωρα το αν ηταν καλο που στηριχθηκε ο σπαν και οχι ο μιλος , χριζει συζητησης. Ειναι απο τα ερωτηματα που θα απαντηθουν εκ του αποτελεσματος.

και οι δυο ειχαν πλεονεκτηματα.
Ο σπαν ειναι ελληνας (μετραει σημαντικα) και ειναι και στα πραιμ του (σημαντικο για ομαδα με αμεσες απαιτησεις). Ειναι δηλαδη καλυτερος παιχτης για μενα ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ (περισσοτερες εμπειριες και αρα πιο ηγετης).

Ο σερβος ομως για μενα εχει υψηλοτερο ταβανι και κυριως εχει θεση . ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΑΡΟ ΠΟΙΝΤ , και ειναι αρα πιο ευκολο να χτισεις γυρω του. (ειναι και κατατι φτηνοτερος κατι που μετραει στις μερες μας)

Air and King
QUOTE(PARISINOS @ Jul 13 2011, 23:05 ) *
κριμα που χαθηκε οταν μαλιστα τον εχεις ανδρωσει, στηριξει στα δυσκολο και μαλιστα εδειχνε να γουσταρει την ομαδα.

Στην ΤΣΣΚΑ με σισκα στο 3 και κριστιτς στο 5 θα βγαζει ασσιστ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ. Πραγματικα το πιστευω οτι ανετα θα εχει 6-7 ασσιστ μεσο ορο. Ειδικα δε αν παρουν και ενα καλο σουτερ στο 2.

Πηρε και Κριστιτς η ΤΣΣΚΑ?Δεν το ηξερα...Εχω καιρο να ασχοληθω με τα δρωμενα...
Air Kef
QUOTE
Στην ΤΣΣΚΑ με σισκα στο 3 και κριστιτς στο 5 θα βγαζει ασσιστ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ. Πραγματικα το πιστευω οτι ανετα θα εχει 6-7 ασσιστ μεσο ορο. Ειδικα δε αν παρουν και ενα καλο σουτερ στο 2.


6-7 ασσίστ για πλάκα είχε και 09-10, χωρίς διάρι σουτέρ και με τον Παπαλουκά δίπλα του να έχει άλλες τόσες.
Για περισσότερες τον βλέπω φέτος.
Manu7
Επειγόντως Ευρωμπάσκετ να ξαναδούμε λίγο τον παιχταρά...

Μέχρι τότε...
Reggie Miller #31
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...eo.1308355.html

Αλήτη παππού!Παλιοπροξενήτρα!
frenchman7
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jul 27 2011, 21:52 ) *
http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...eo.1308355.html

Αλήτη παππού!Παλιοπροξενήτρα!


Ουστ!!! Όντως μεγάλη ρουφιανοκίνηση!

Θα αρχίσω να γίνομαι rankin κι εγώ μου φαίνεται...
Zoys
Για κάποιον περίεργο λόγο είχα την εντύπωση ότι ο Ντούντα ήθελε να διώξει τον Τεόντοσιτς φέτος από την ομάδα και με αυτό που διαβάζω τώρα επαληθεύεται.
Air and King
Ο Ντουντα εχει παραξενεψει.Τι κανουν τα γεραματα.....
Οτι η ομαδα δεν παει για τιποτα το εχει παρει χαμπαρι ο Σοφος?Κριμα γιατι πριν 2 χρονια αυτη η ομαδα πηγαινε για πολλα πραγματα,μαλλον ειχε τις προδιαγρφες για μεγαλα πραγματα και αρχισε το πισωγυρισμα.

Ο Τεοντοσιτς ειναι παιχτης που δεν βρισκεις καθε μερα.

Και καλο ειναι ο Ντουντα να καταλαβει και αυτο παει και για περυσι οτι καλη η Ιστορια που εχει,ειναι Θρυλος του Ευρωπαικου μπασκετ,εχει προσφερει στην ομαδα μας στο παρελθον αλλα εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης για την περσυνη αποτυχια(η διατησια καλη και χρυση διακαιλογια αλλα δεν ειναι και μαξιλαρι για την αποτυχια).
Τι θα ακουγε ο Γιαννακης αραγε περυσι με αναλογη πορεια?Κρεμαλα........
Ο Γιαννακης δεχτηκε κριτικη(και δεν βγαζω τον ευατο μου απεξω) αλλα το ιδιο πρεπει να γινει και με τον σοφο.
morrison
Απλα για να εμπλουτισουμε λιγο ακομα την συλλογη...

duncan21


Και μια ποικιλία που τη χάλασε ο μ@λ@κ@ς ο Κρστιτς...
Reggie Miller #31
Πόσο γουστάρω να τον βλέπω να ανεβάζει την πίεση του παππού! smiley.gif
kseplenhs
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Sep 7 2011, 22:23 ) *
Πόσο γουστάρω να τον βλέπω να ανεβάζει την πίεση του παππού! smiley.gif


μάλλον το αντίθετο.Εγώ πιστεύω πως είναι ο μόνος που μπορεί να κάνει ότι μ@λακία του κατέβει και ο ντούντα να μην του πει κουβέντα.Αλλοι θα έσκαβαν στη σιβηρία αν έκαναν αυτά που κάνει ο μίλος στον ντούντα.

Να δείς που παίζει να είναι γιός του και του τα συγχωρεί όλα
duncan21
2,5-3 μύρια καβάτζωσε για 2 χρονάκια ο Ντούντα λόγω Μίλος,τι να του πει?
Zoys
QUOTE(kseplenhs @ Sep 7 2011, 22:46 ) *
Εγώ πιστεύω πως είναι ο μόνος που μπορεί να κάνει ότι μ@λακία του κατέβει και ο ντούντα να μην του πει κουβέντα.Αλλοι θα έσκαβαν στη σιβηρία αν έκαναν αυτά που κάνει ο μίλος στον ντούντα.

Να δείς που παίζει να είναι γιός του και του τα συγχωρεί όλα

Ακριβώς. Είναι πολύ ανεκτικός με τον Μίλος πάντα με βάση τι θα έκανε σε ανάλογη συμπεριφορά άλλου παίκτη ο Ντούντα. Χθες αρκέστηκε με μια τυπική παρατήρηση ίσως γιατί και ο ίδιος είχε εκνευριστεί με τους διαιτητές και τον δικαιολογούσε κάπως...
Reggie Miller #31
Φυσικά και δεν θα αποσύρουμε καμία φανέλα κανενός παίκτης,εκτός πια αν το αξίζει τόσο πολύ.
Η θέση μου είναι γνωστή,ο Μίλςο ήταν μεγάλο κεφάλαιο για τον Ολυμπιακό,φυσικά και θα ήθελα να μείνει και εννοείται ότι για εμένα είναι μεγάλο λάθος που φεύγει.
Ειδικά όταν διαβάζω διάφορα,ειδικά όταν βλέπω ότι Ντούντα έχει παραδώσει την Σερβία στις ορέξεις ενός 24χρονου(εννοείται ότι δεν δίνω καμία βάση στα σχόλια των Ελλήνων σπίκερ,οι οποίοι είναι για γέλια με την άστοχη προπαγάνδα που κάνουν κατά καιρούς).
Τώρα αναγκαστικά πρέπει να δούμε πως θα προχωρήσει η ομάδα χωρίς τον Μίλος και χωρίς όλους τους άλλους που έφυγαν...
Zoys
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Sep 11 2011, 17:37 ) *
εννοείται ότι δεν δίνω καμία βάση στα σχόλια των Ελλήνων σπίκερ,οι οποίοι είναι για γέλια με την άστοχη προπαγάνδα που κάνουν κατά καιρούς

Αν εννοείς το Χατζηγεωργίου δεν θα διαφωνήσω καθόλου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.